دوشنبه ۲۹ مردادساعت ۱۴:۲۹Aug 2018 20

خبرهای عصر ایران 2 مرداد 1397 - asriran.com

عصر ایران 29 اسفند 1393 عصر ایران 29 اسفند 1394 عصر ایران 30 اسفند 1395 عصر ایران 29 اسفند 1396 عصر ایران 31 فروردین 1397 عصر ایران 31 اردیبهشت 1397 عصر ایران 31 خرداد 1397 عصر ایران 31 تیر 1397 عصر ایران 1 مرداد 1397 عصر ایران 2 مرداد 1397 عصر ایران 3 مرداد 1397 عصر ایران 4 مرداد 1397 عصر ایران 5 مرداد 1397 عصر ایران 6 مرداد 1397 عصر ایران 7 مرداد 1397 عصر ایران 8 مرداد 1397 عصر ایران 9 مرداد 1397 عصر ایران 10 مرداد 1397 عصر ایران 11 مرداد 1397 عصر ایران 12 مرداد 1397 عصر ایران 13 مرداد 1397 عصر ایران 14 مرداد 1397 عصر ایران 15 مرداد 1397 عصر ایران 16 مرداد 1397 عصر ایران 17 مرداد 1397 عصر ایران 18 مرداد 1397 عصر ایران 19 مرداد 1397 عصر ایران 20 مرداد 1397 عصر ایران 21 مرداد 1397 عصر ایران 22 مرداد 1397 عصر ایران 23 مرداد 1397 عصر ایران 24 مرداد 1397 عصر ایران 25 مرداد 1397 عصر ایران 26 مرداد 1397 عصر ایران 27 مرداد 1397 عصر ایران 28 مرداد 1397 عصر ایران 29 مرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۲۳:۴۵    
معاون وزیر راه و شهرسازی با تشریح قانون حمایت از مستاجران گفت: افزایش مدت زمان قرارداد اجاره به دو سال و بیشتر به مستاجران این اطمینان را می دهد که هرسال مجبور به تغییر خانه نباشند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۲۳:۱۲    
با تصمیم رئیس جمهور، بناست ریاست سازمان برنامه به علی طیب نیا وزیر سابق اقتصاد، واگذار شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۲۳:۰۰    
رییس دیوان بین المللی دادگستری لاهه طی نامه ای رسمی خطاب به وزیر خارجه آمریکا، ضمن اعلام زمان رسیدگی به شکایت دولت ایران در خصوص بازگشت یکجانبه تحریم ها دولت آمریکا، تاکید کرد: از هرگونه اقدام جدید ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۲۲:۱۴    
وزیر دفاع آمریکا در یک کنفرانس خبری روز سه شنبه بار دیگر به تکرار اتهامات اثبات نشده علیه ایران پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۲۱:۵۵    
سرپرست پلیس آگاهی تهران بزرگ از کشف جسد زن و مرد جوانی داخل یک خودروی سواری مقابل باغ پرندگان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۲۱:۵۵    
رئیس جمهور آمریکا بار دیگر توافق هسته ای برجام را فاجعه توصیف کرد و گفت که او به دنبال توافق واقعی با ایران است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۲۱:۵۴    
رییس دیوان لاهه طی نامه ای خطاب به وزیر خارجه امریکا، ضمن اعلام زمان رسیدگی به شکایت ایران درخصوص بازگشت یک جانبه تحریم ها، تاکید کرد که کاخ سفید باید از هرگونه اقدام جدید اجتناب کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۲۱:۴۹    
سرپرست آگاهی تهران بزرگ از کشف جسد یک آقا و خانم در یک خودروی زانتیا خبر داد و گفت: برحسب شواهد موجود هر دو اقدام به خودکشی کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۲۱:۱۸    
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح از آهرین جزئیات کسر خدمت ایثارگری در سال 97 خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۲۱:۱۵    
پیراهن فصل جدید پرسپولیس امروز سه شنبه در جلسه پیش از تمرین سرپرست باشگاه با اعضای تیم به رویت سرمربی رسید که وی بعد از بررسی، آنها را مورد تایید قرار داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۲۱:۱۱    
رییس جمهوری آمریکا طی اظهارنظری عجیب گفت که نگران مداخله روسیه در انتخابات میان دوره به نفع نمایندگان حزب دموکرات است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۲۰:۵۸    
رسانه های خبری از افزایش قربانیان آتش سوزی در یونان به 74 کشته و 164 زخمی خبر دادند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۲۰:۵۰    
وزیر امور خارجه ترکیه گفت که کشورش پیشتر به آمریکا اعلام کرده که با تحریم های علیه ایران مخالف است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۲۰:۲۸    
یک عضو کمیسیون صنایع و معادن با بیان اینکه سه نفر از نمایندگان سوالات خود را از محمد شریعتمداری پرسیدند، بیان کرد: هر سه نماینده از پاسخ های وزیر قانع شده و سوال را به صحن علنی مجلس ارجاع ندادند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۲۰:۲۸    
علی دایی با انتشار ویدئویی در اینستاگرام اعلام کرد که مجوز ساخت خانه در مناطق زلزله زده را گرفته و با جدیت در حال پیگیری به اتمام رسیدن کار ساخت این خانه هاست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۲۰:۱۷    
تهران- ایرنا- کاهش 8.75 درصدی ترخیص پارسال خودرو از گمرک های کشور نسبت به سال پیش از آن در حالی رخ داد که سایت ثبت سفارش (ثبتارش) در نیمه دوم 1396 بسته شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۹:۵۳    
شماری از مهم ترین فیلم های امسال آمریکا و جهان در فهرست جشنواره بین المللی فیلم تورنتو 2018 جای گرفته اند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۹:۴۵    
تهران - ایرنا - مایک پمپئو وزیر امور خارجه آمریکا در ادامه اقدامات مداخله جویانه خود در امور کشورهای دیگر، روز سه شنبه مدعی شد که اروپا از تروریسم تحت حمایت ایران در امان نیست .
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۹:۴۰    
مدیر کل مدیریت بحران خوزستان گفت: براساس اطلاعیه هواشناسی مبنی بر افزایش دما و به منظور کاهش مصرف برق ادارت و بانکهای استان خوزستان روز یکشنبه هفتم مرداد 97 تعطیل هستند. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۹:۳۴    
بر اساس قرار قبلی پوستر نصب شده در زادگاه اوزیل با تصویری از وی که در کنار اردوغان ایستاده است، تعویض شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۹:۲۵    
یکی از مسئولان کرملین می گوید که رهبران روسیه و آمریکا ممکن است در حاشیه نشست گروه 20 که قرار است در آرژانتین برگزار شود، با یکدیگر دیدار کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۹:۲۲    
روش دیگر آسیاب کردن کامل چندین بچه عنکبوت و استخراج ماده ژنتیکی آنهاست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۹:۱۴    
رئیس بانک مرکزی گفت: ارز مسافرتی به صورت کامل قطع نمی شود اما ممکن است تصمیماتی در این خصوص اتخاذ شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۹:۱۲    
مهاجم ایرانی فصل گذشته تیم AZ آلکمار هلند برای انتخاب تیم جدیدش راهی انگلیس شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۹:۱۰    
پیش از ظهر امروز جمعی از پرسنل و بیماران بیمارستان امام خمینی (ره) کرج به علت مشکلات بیمارستان تجمع اعتراضی کردند. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۸:۴۲    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: بیش از 60 هزار میلیارد تومان اعتبار در تبصره 18 بودجه برای اشتغال اختصاص یافته است چرا که ممکن است در شرایط تحریم برخی بنگاه ها میزان اشتغالشان کاهش یابد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۸:۳۸    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از بررسی شکایت های مردم در خصوص کم فروشی احتمالی اینترنتی از سوی برخی اپراتورها خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۸:۳۶    
تهران- ایرنا- بدنبال تظاهرات کشاورزان محلی در فرانسه و دخالت نیروهای پلیس و استفاده از اسپری فلفل برای پراکنده کردن تظاهرات کنندگان، رقابت های توردوفرانس به صورت موقت متوقف شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۸:۲۴    
سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس گفت که کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس برای ادامه مسیر خود در خصوص لایحه پالرمو قرار است نامه ای به رهبر معظم انقلاب بنویسد و ایشان در خصوص ادامه دادن به بررسی این موضوع ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۸:۲۲    
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس از مخالفت نمایندگان کمیسیون متبوعش با اداره سازمان صدا و سیما به صورت هیات امنایی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۸:۲۱    
وزیر صنعت دستور العمل تنظیم بازار محصولات پتروشیمی را بر اساس تصمیمات کارگروه تنظیم بازار ابلاغ کرد و بر این اساس کف عرضه پتروشیمی ها در بازار نسبت به سال قبل 20 درصد افزایش خواهد یافت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۸:۱۹    
وزیر نیرو گفت: براساس برنامه دو نیروگاه برق جدید وارد مدار می شوند همچنین مشکلات تعدادی از نیروگاه های موجود برطرف شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۷:۵۳    
عضو کمیسیون عمران از گلایه های کامیون داران نسبت به قیمت لاستیک و قطعات یدکی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۷:۵۲    
به گزارش جماران؛ روزنامه همشهری نوشت: اسحاق جهانگیری بازهم حلقه وصل دولت و حامیانش می شود. قرار است فراکسیون امید و دولت برای پیشبرد امور و همگرایی بیشتر کمیته تعاملی با محوریت معاون اول رئیس جمهور ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۷:۴۵    
تهران - ایرنا - با تمام شدن بیست و یکمین دوره جام جهانی و قهرمانی فرانسه در این مسابقات؛ فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) در گزارشی نام 11 نفر را به عنوان نامزدهای دریافت بهترین سرمربی سال 2018 ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۷:۳۶    
براساس اعلام مسئولان باشگاه گسترش فولاد این باشگاه رسما به ماشین سازی تبریز تغییر نام داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۷:۳۳    
نقش برجسته سرباز هخامنشی که 80 سال پیش از ایران ربوده شد، هر چند از راه های غیرقانونی سر از کانادا و آمریکا درآورد اما اکنون پس از گذشت نزدیک به یک سده با رای استرداد دادگاه عالی نیویورک قرار است به ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۷:۲۹    
فرمانده قرارگاه غرب گشت انتظامی یگان امداد پلیس پایتخت از دستگیری خانم سرهنگ قلابی در 30 متری جی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۷:۲۶    
بجنورد- ایرنا - معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان شمالی گفت: حادثه انفجار در یک واحد تولیدی در شهرک صنعتی فاروج، 17 نفر مصدوم بر جای گذاشت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۷:۱۷    
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از اعطای مهلت دو هفته ای کمیسیون آموزش به وزیر علوم برای اقناع امضاکنندگان طرح استیضاح خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۷:۱۰    
وزیر جهاد کشاورزی گفت: سرکوب قیمت ها با توجه به رشد نرخ ارز تولیدکنندگان و کشاورزان کشور را با مشکل روبه رو کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۷:۰۹    
سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور از بررسی طرح افزایش تعداد نمایندگان در صحن علنی مجلس خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۷:۰۵    
یک منبع نظامی سوری با اشاره به سرنگونی جنگنده سوخوی این کشور از سوی صهیونیستها اعلام کرد: این جنگنده در حال انجام ماموریت جنگی بر فراز مناطق تحت اشغال داعش از سوی اسرائیل هدف قرار گرفته است. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۷:۰۲    
اصفهان-ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت: به بهانه های مختلف نمی توان مردم را از دسترسی به نیازهای مختلف از جمله موسیقی و کنسرت منع کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۷:۰۱    
بغداد – ایرنا – دادگاه جنایی در استان بابل در جنوب بغداد علیه یکی از متهمان اصلی دست داشتن در حمله تروریستی به زائران ایرانی در آذرماه 95 حکم اعدام صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۶:۵۵    
خبرگزاری میزان- رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر از جمع آوری 313 معتاد متجاهر و دستگیری 41 خرده فروش مواد مخدر در پایتخت در شب گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۶:۴۳    
خبر رسیده که جانشین سیف شخصی خواهد بود که مدتی کمی است ریاست بیمه مرکزی را تحویل فرد دیگری داده و حکم او برای سفارت ایران در چین صادر هم شده است، اما او که هنوز در ایران به سر می برد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۶:۳۸    
محمد شریعتمداری وزیر صنعت با حضور در برنامه "حالا خورشید" سیما، لیست شرکت هایی را منتشر و آنها را به تخلف در ثبت سفارش غیرقانونی خودرو متهم کرد. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۶:۲۱    
درگیری میان تروریست های داعش و طالبان در شمال افغانستان 300 کشته و زخمی از دو طرف بر جای گذاشته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۶:۱۴    
سخنگوی وزارت امور خارجه چین در واکنش به پیام توییتری رییس جمهوری آمریکا خطاب به ایران گفت: پکن همواره از حل اختلافات و مسائل از طریق گفت وگو و رایزنی پشتیبانی کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۶:۱۱    
براساس مصوبه ستاد اقتصادی دولت در جلسه روز یکشنبه 31 تیرماه سال جاری مقرر شد فهرست کامل دریافت کنندگان ارز به نرخ رسمی طی هفته آینده توسط بانک مرکزی منتشر شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۶:۰۹    
علیرضا جهانبخش یکی از بازیکنانی است که در یک سال اخیر تبدیل به گرانترین بازیکن تیمش شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۶:۰۶    
در حالی قرار بود شش بانک نظامی در دو گروه ادغام و در نهایت به یک بانک تبدیل شوند که ظاهرا این تصمیم دچار تغییراتی شده و ادغام به صورت یکجا در یک بانک دولتی انجام خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۶:۰۵    
معاون اجتماعی وزارت بهداشت گفت: متاسفانه 27 درصد مردم کشور از پرفشاری خون رنج می برند که افزایش سواد سلامت و آموزش خودمراقبتی می تواند در کاهش این بیماری ها نقش بسزایی ایفا کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۶:۰۲    
رئیس شورای شهر در خصوص سرانجام کمیته پایش اعضای شورای شهر تهران که پیش از این وعده اش را داده بود، گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۵:۵۹    
به نظر می رسد کره شمالی در ازای بازگرداندان بقایای سربازان آمریکایی کشته شده در جنگ کره درخواستهای خاصی داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۵:۵۸    
تهران- ایرنا- کریستیانو رونالدو ستاره اسبق رئال مادرید که هفته گذشته با قراردادی 100 میلیون یورویی به یوونتوس پیوست ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۵:۵۴    
وزیر نفت اعلام کرد: موضوع فروش فرآورده های نفتی به شرکت های بانکرینگ داخلی به صورت ریالی به نرخ مورد عمل در بازار ثانوی ارز در جلسه بررسی مسائل اقتصادی به ریاست معاون اول رئیس جمهوری مطرح و با آن ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۵:۵۳    
مدیرکل بازرسی استانداری خوزستان جزئیات دستگیری عضو حلقه فساد زنجیره ای خودرو در خوزستان را تشریح کرد. به گزارش افکارنیوز ، ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۵:۵۰    
سخنگوی کاخ سفید درباره طرح واشنگتن برای تحریم ایران برای جایگزینی توافق هسته ای تنها به بیان این مطلب بسنده کرد که رایزنی ها با متحدان اروپایی در این زمینه ادامه دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۵:۴۹    
وزیر خارجه آلمان خطاب به جنگ تجاری واشنگتن علیه اروپا تاکید کرد: اروپا برابر آمریکا کوتاه نمی آید؛ ما همراه با تفنگ بر شقیقه مذاکره نمی کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۵:۴۷    
عصر ایران - درگذشت مهندس عباس امیر انتظام معاون نخست وزیر و سخن گوی دولت موقت که با حکم آیت الله محمدی گیلانی به اتهام جاسوسی محکوم به حبس ابد شد و در اجرای آن 17 سال زندانی یا تحت نظر و بقیه عمر در ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۵:۴۵    
تهران- ایرنا- سید جلال حسینی کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس، پس از امضای قرارداد سفید با این باشگاه، گفت: فوتبال حرفه ای خود را در این تیم بزرگ به اتمام می رسانم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۵:۴۴    
این نهاد دولتی آلمان اعلام می کند که توانایی حملات سایبری ایران به موازات روسیه و چین افزایش یافته و احتمال بسیار دارد که این افزایش قابلیت همچنان ادامه یابد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۵:۴۴    
دلار در بازار آزاد بین 9 هزار تا 9300 و یورو از 10 هزار تومان تا11 هزار و پانصد تومان خرید و فروش می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۵:۴۲    
علیرضا فغانی بعد از انتخاب بیژن حیدری بعنوان برترین داور فونبال کشور به انتقاد ار این مراسم پرداخت
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۵:۴۰    
به گزارش جی پلاس؛ علیرضا بیرانوند با ارائه نمایش خوب در درون دروازه پرسپولیس و تیم ملی فوتبال ایران، توانست فصل پر فراز و نشیبش را با دریافت جایزه دستکش طلایی لیگ برتر جشن بگیرد و بهترین عملکردش را ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۵:۳۷    
در این تست ها،CX-5در بخش برخورد از روبه رو در همپوشانی کوتاه و متوسط امتیاز شایانی را به دست آورد و کمی بیشتر از "قابل قبول" ظاهر شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۵:۳۴    
اسرائیل پیشنهاد روسیه مبنی بر فاصله گرفتن 100 کیلومتری نیروهای ایرانی در سوریه از مرز اسرائیل در بلندی های جولان را رد کرد. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۵:۳۰    
علاءالدین بروجردی ، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با الف در مورد خبرهای منتشر شده در مورد حضور فرزندانش در کارهای اقتصادی گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۵:۲۳    
اعضای هیات رئیسه فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی، صبح روز دوشنبه با رئیس جمهور دیدار کردند. دیداری که محتوای آن در قالب گفت و گوهای برخی از حاضران در این جلسه ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۵:۱۲    
رئیس جمهوری ترکیه با انتقاد شدید از قانون جنجالی "کشور یهود" اسرائیل با بیان اینکه هیچ تفاوتی میان درک هیتلر و مقامات اسرائیلی از نژاد برتر وجود ندارد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۵:۱۲    
محمد شریعتمداری وزیر صنعت امروز با حضور در برنامه حالا خورشید در خصوص هک شدن سامانه وزارت صنعت و معدن توضیحاتی ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۵:۰۹    
یک عضو هیات نظارت بر صداوسیما از احتمال بررسی اتهامات وارده به احسان علیخانی و مهران مدیری در جلسه آتی این هیات خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۵:۰۹    
ترامپ به دنبال فشار حداکثری علیه جمهوری اسلامی است تا بتواند امتیاز بگیرد. او قصد دارد جمهوری اسلامی را به لبه پرتگاه سقوط بکشاند تا بتواند به راحتی امتیازگیری کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۴:۳۲    
واقعیت این است که فعلا آماری نداریم که نشان دهد چند درصد فارغ التحصیلان دانشگاهی در حوزه نامربوط به کار و فعالیت مشغول اند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۴:۳۵    
اتاقک، حامی استارتاپ های ایران در الکام استارز 97 در حوزه خدمات آنلاین اقامت مسافر شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۴:۳۴    
معاون سابق وزیر خارجه آمریکا، توئیت اخیر رئیس جمهور این کشور علیه ایران را نشانه ضعف دونالد ترامپ خواند و تأکید کرد ایرانی ها تسلیم نخواهند شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۴:۳۳    
دزفول - ایرنا - مسئول ستاد امربه معروف و نهی از منکر دزفول گفت:6 نفر از بانوانی که در مناطق تفریحی این شهرستان اقدام به کشف حجاب و انتشار تصاویر در فضای مجازی کرده بودند دستگیر شدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۴:۱۴    
خودروساز چینی جک وظیفه تامین خودروهای رسمی نشست سازمان همکاری شانگهای را در تاریخ 22 خرداد سال جاری برعهده داشت که در تصاویر ذیل کنفرانس خبری جک به نمایش گذاشته شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۴:۰۸    
فراخوان شرکت در دوازدهمین دوره جشنواره بین المللی فیلم مستند ایران سینماحقیقت شنبه آینده 6 مرداد 97 منتشر می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۴:۰۷    
دادستان تهران گفت: خانمی که در رابطه با ثبت سفارش سمت داشت هم اکنون در بازداشت است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۴:۰۵    
خبرگزاری میزان- بررسی آمار فروش فیلم ها در 4 ماهه اول سال 97 نشان می دهد که میزان فروش فیلم ها و تعداد مخاطبان سینما نسبت به مدت مشابه در سال 96 افزایش چشمگیری داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۳:۵۴    
معامله گران بورس تهران امروز در حالی شاهد افزایش عرضه سهام از سوی اغلب معامله گران همزمان با نوسان شدید ارز در بازار غیررسمی بودند که گروه سیمانی ها با توجه به خبرهای جدید در این گروه در کانون توجه ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۳:۳۱    
می خواهیم کارمند پروری را منسوخ کنیم و به سمت نوآوری، پویایی و اشتغال زایی حرکت کنیم و دانشجویان را در مسیر شایستگی هایشان قراردهیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۳:۲۳    
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در بیانیه ای از مواضع و گفتمان انقلابی و مقتدرانه رئیس جمهور کشورمان در دیدار سفیران، کارداران و مسئولان وزارت امور خارجه حمایت کرد. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۲:۴۴    
وزیر راه و شهرسازی طی ارسال نامه ای به معاون اول رئیس جمهوری ماده واحده اصلاح ماده 15 قانون ساماندهی و حمایت از تولید و عرضه مسکن را جهت بررسی و تصویب فوری در هیئت دولت ارائه و خواستار ارسال آن در ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۲:۴۲    
به گزارش ستاد خبری سومین جشنواره ملی فیلم سلامت، تعداد آثار رسیده به این جشنواره مجموعا 809 اثر است که به تفکیک 34 اثر سینمایی، 293 اثر کوتاه، 209 اثر مستند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۲:۱۳    
سرمربی استقلال درباره آخرین وضعیت تیمش پیش از دیدار با پیکان صحبت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۲:۰۴    
تهران- ایرنا- فریدون آسرایی خواننده پاپ کشور پرسید که چرا صدا و سیما با وجود انتخابش در جشنواره سین سیما به عنوان بهترین خواننده تیتراژ، جایزه نقدی اش را نمی دهد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۲:۰۳    
یزد- مدیر کل دامپزشکی استان یزد گفت: با توجه به فصل گرما و افزایش جمعیت بندپایان ناقل، مراقب بیماری تب کریمه کنگو باشید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۱:۵۱    
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی فارس گفت: خبر منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر ربوده شدن 4 دختر در ممسنی صحت ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۱:۳۶    
مجموع مصرف بنزین کل کشور در تیرماه امسال به 2 میلیارد و 840 میلیون لیتر رسید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۱:۲۶    
گاهی اوقات بی توجهی بعضی از راننده ها نسبت به نشستن صحیح سرنشینان در خودرو می تواند حوادث ناگواری را رقم بزند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۰:۲۰    
ماموران گمرک بازرگان در یک عملیات کشف قاچاق، موفق به کشف قرص قاچاق مسافری شدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۰۹:۵۹    
تا پایان اسفند سال 96، 42 میلیون و 379 هزار و 629 نفر تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی قرار گرفتند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۰۹:۲۰    
مدیر روابط عمومی اداره کل تعزیرات حکومتی استان تهران از کشف تانکری حاوی 31 هزار لیتر سوخت بنزین هواپیما در انبار شهرری خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۰۸:۵۴    
رییس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودروی تهران از عرضه خودروهای احتکار شده از سوی محتکران به بازار و کاهش نسبی قیمت ها خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۰۸:۳۸    
قم - ایرنا - رئیس کانون مداحان و شاعران قم و از پیرغلامان اهل بیت(ع) با بیان اینکه مداح شادخوان در کشور کم داریم گفت ...
  • ۱