سه شنبه ۰۳ مهرساعت ۰۷:۳۱Sep 2018 25

بلدیه (baladiye.com)

  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۵:۲۷    
بازپرس سه اشکال از مصاحبه ام گرفته است که یکی درمورد لیست املاک و دیگری درمورد هزینه های سال آخر شهرداری بود که گفتم خاص بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۵:۲۷    
از آنجا که بدون رضایت مردم و جلب مشارکت آنها هیچ اقدامی نمی تواند به موفقیت منتهی شود، توجه به اصل رضایت شهروندان به عنوان صاحبان اصلی شهر برای پیشبرد اهداف دستگاه های اجرایی بخصوص شهرداری در امر ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۵:۲۷    
طبق اساسنامه صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران، هر ماه 3 درصد از حقوق کارکنان شهرداری و مجموعه های وابسته کسر و به حساب صندوق ذخیره واریز می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۳:۵۷    
عدالت اجتماعی و اقتصادی با بهره گیری از ظرفیت های بالقوه و بالفعل هر دو دستگاه عنوان کرد و افزود: آماده هرگونه همکاری در زمینه های اجتماعی فرهنگی آموزشی و مواردی همانند اقتصاد و خانواده هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۳:۵۷    
مقاوم سازی پست های برق، مطالعه درباره شرایط اضطراری آب در 374 نقطه از تهران و نصب شیرهای قطع و وصل اضطراری بر روی 116 مخزن بتونی آب با 2 ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۳:۴۲    
حادثه تروریستی اهواز روز شنبه هنگام رژه نیروهای مسلح اتفاق افتاد و طی آن 25 نفر کشته و 60 نفر زخمی شدند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۳:۴۲    
اگر مسیر قبلی را مترو طی می کرد دقیقا وسط سفره آب زیر زمینی چشمه علی بود و قطعا تاثیراتش بیشتر از الان بود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۳:۴۲    
وضعیت تراکم فر وشی در تهران به گونه ای است که امروز در کوچه ای به طول 100 متر و عرض حدود 6 متر مجوز ساخت 7 برج داده می شود، این یعنی از بین بردن امکان زیست مردم در شهر و اولویت دادن به ساختمان ها.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۲:۱۲    
در مرداد و شهریور حداقل آب در چشمه علی و در بهمن و اسفند حداکثر آب وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۲:۱۲    
در حال حاضر از سوله های موجود در این پارک آبی صرفاً برای انبار سازمان ورزش استفاده می شود و استفاده دیگری ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۲:۱۲    
به دلیل اینکه انجمن اولیاء و مربیان و مدارس مورد اعتماد مردم هستند بایستی در حمل و نقل دانش آموزی حضور داشته باشند از طرفی شهرداری ها به استناد قانون توسعه حمل و نقل عمومی ماده 9 مسئول حمل و نقل بار ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۱:۵۷    
اقدامات ما باید به سمتی برود که قبل از پدیده وارونگی هوا و افزایش آلودگی انجام شود و در حال حاضر طرح تعطیلی مدارس و دانشگاه ها را بررسی می کنیم و یکی از طرح هایی که می تواند آسیب های آلودگی هوا را ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۱:۲۷    
حجم بالای قراردادهای عمرانی در سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، پیوستن این سازمان به سامانه های مالی و قراردادهای شهرداری را به یکی از اولویت های کاری کمیته شفافیت و شهر هوشمند شورای اسلامی شهر تبدیل ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۰:۴۲    
نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه اصل این قانون پذیرفته شده است و هر فردی باید تا مدت معینی در یک پست قرار گیرد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۰:۴۲    
با توجه به این شرایط احتمال خیزش گرد و خاک و افزایش موقتی غلظت ذرات معلق طی امروز وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۰:۲۷    
عمر مفید اتوبوس در ایران 8 سال است و بعد از آن فرسوده می شود و در خارج از کشور اتوبوس ها با عمر 5 سال از رده خارج می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۰:۲۷    
محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران که در انتخاب 2 شهردار قبلی اصلاح طلبان اسمش جزءگزینه های شهرداری بود ولی انتخاب نشد تاکید می کند که افشانی ماندنی است و ما نیز رایزنی های خود را انجام می دهیم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۰:۲۷    
براساس دموکراسی باید رای پارلمان های شهری و دولت های محلی را به رسمیت بشناسیم. همین طور که بودجه شهرداری ها از سوی شورای شهر تصویب می شود انتخاب و نظارت بر عملکرد شهردار هم بر عهده آن ها است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۰:۱۲    
شهرداری تهران تا اسفند ماه مهلت داشت بانک عامل را برای فروش اوراق مشارکت مشخص کند اما به دلیل بدهی بالا (بیش از 23 هزار میلیارد تومان) بانک های مختلف حاضر نشدند عاملیت را بپذیرند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۰:۱۲    
5 تا 6هزار نیروی خدماتی و کارگری شهرداری در قالب بیش از 25 تا 26 شرکت پیمانکاری با شهرداری همکاری می کردند که براساس مصوبه دولت در سال 91 باید قراردادشان مستقیم به شهرداری تهران منتقل می شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۰۹:۲۷    
این محدودیت توسط دوربین های نظارت تصویری و عوامل پلیس راهور تهران بزرگ کنترل و درصورت تخلف جریمه ورود ممنوع اعمال خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۴:۵۷    
آقای افشانی بارها تاکید کرده تا زمانی که شهردار تهران است با اقتدار مدیریت می کند و اگر شهردار رفتنی شد، فرد دیگری را انتخاب می کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۴:۵۷    
انتظار می رود همانگونه که محمدعلی نجفی شهردار سابق تهران پیگیر این موضوع بودند، محمدعلی افشانی شهردار کنونی نیز در کنار ابلاغ دستورات پیگیری های لازم را داشته باشد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۴:۵۷    
از طریق تمام دوربین های سطح شهر تهران تردد این افراد تحت نظر است و در صورتی که مرتکب تخلفی شوند با آنها به شدت برخورد خواهیم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۳:۴۲    
رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ از انهدام باندحرفه ای جعل اسکناس و تراول چک خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۲:۵۷    
شکایت های مختلفی از منطقه یوسف آباد و حتی محدوده شرق تهران درباره ماشین شویی به اداره محیط زیست شهر تهران رسیده است ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۱:۵۷    
هاشمی با اشاره به فرا رسیدن آغاز سال تحصیلی جدید، گفت : بخش مهمی از اقدامات آغاز سال تحصیلی بر دوش سیستم حمل و نقل عمومی و پلیس راهور است که باید ضعف و کمبود امکانات را با تلاش بیشتر خود جبران کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۱:۵۷    
بر اساس نتایج پیش بینی کیفیت هوا، وزش باد در برخی ساعات امروز (اول مهرماه) افزایش موقتی غلظت ذرات معلق را به دنبال خواهد داشت همچنین فردا (2 مهرماه) به دلیل خیزش گرد و غبار غلظت ذرات معلق بالا می رود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۰۹:۵۷    
آموزش امری بسیار ارزشمند است و جنبه های تربیتی سختی دارد و به نوبه خود دست تک تک معلمان را می بوسم و امید است کودکانی خلاق و پرسشگر تربیت کنیم تا موفقیت کشور در آینده تضمین شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۰۹:۵۷    
همه شرکتها و سازمان های معاونت حمل و نقل در آماده باش کامل قرار دارند و با کمک پلیس راهور قطعا نسبت به ساماندهی ترافیک اقدام خواهیم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۰۹:۵۷    
100 نقطه پر تردد نیز در تهران شناسایی شده است و نسبت به استقرار تاکسی در آن نقاط اقدام کرده ایم و همچنین در 46 پایانه نیز کار خدمات رسانی به شهروندان ادامه دارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۰۹:۵۷    
دو حرکت بدون توقف و اکسپرس از کرج تا تهران داریم و همچنین بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته شده حرکت قطار از کرج به سمت تهران نیم ساعت زودتر از تهران فعالیت خود را آغاز می کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۰۹:۵۷    
مشخصا به 52 مدرسه خدمات رسانی می شود و هر مدرسه استثنایی که درخواستی داشته باشد، به آنها ارائه خدمات خواهیم داشت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۰۹:۵۷    
با رعایت و اجرای دقیق قانون بخش اصلی مشکلات ترافیکی قابل پیشگیری است رعایت قانون توسط دانش آموزان و والدین شان می تواند این موضوع را برای نسل های آینده نهادینه تر کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۰۹:۵۷    
خوشبختانه امسال با دستور معاون حمل و نقل و ترافیک از اواسط تیرماه همه اتوبوس ها ملزم به دریافت معاینه فنی شده اند، بنابراین همه اتوبوس ها در حال حاضر معاینه فنی دارند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۰۹:۵۷    
عضو سابق شورای شهر تهران تنها کسی نیست که این ایده را دارد بلکه عده ای معتقد هستند که نحوه نظارت و ساختار انتخابات شورای شهر و روستا باید تغییر کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۰۹:۵۷    
مرکز کنترل ترافیک شهر تهران مستقر در سازمان بهشت زهرا(س) با قابلیت کنترل تمامی مسیرها و مبادی ورودی به بهشت زهرا(س) از سطح تهران افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۰۹:۲۷    
شهرداری باید در اجرای برنامه های کاهش آلودگی هوا و ترافیک پیش قدم باشد و لزوم اخذ برگه معاینه فنی برای اتوبوس ها از این نوع اقدامات است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۶:۵۹    
زهرا بهروزآذر متولد 1360 و دانشجوی دکترای توسعه کارآفرینی در دانشگاه تهران است و سابقه فعالیت تخصصی در حوزه پایش محیط کسب و کار را دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۶:۵۹    
طرح های فرهنگی متناسب با ایام محرم بر روی 270 بیلبورد،186 عرشه پل، 366 پرتابل اکران شده است . همچنین126 هزار متر ریسه پرچمی مشکی در سطح شهر تهران نصب و 45 تخته پرچم بزرگ نیز در مناطق توزیع شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۶:۵۹    
بلدیه | هشتمین زنگ دانش آموز شهید با هدف پاسداشت یاد و خاطره جانفشانی های 36 هزار دانش آموز شهید کشور و 3 هزار و 650 شهید دانش آموز شهید آرمیده در گلزار شهدای بهشت زهرا (س) با شعار "دانش آموزان ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۶:۱۴    
با همکاری شهرداری های مناطق و نواحی پایتخت، در ایام تعطیلات تاسوعا و عاشورای حسینی از حدود 300 مورد تخلف ساخت و ساز در شهر و حریم تهران جلوگیری به عمل آمد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۳:۴۳    
به گفته شهردار تهران، پروژه های خاص و آن دسته از طرح هایی که پیشرفت فیزیکی بیشتری دارند، از اولویت بالاتری برای تکمیل و بهره برداری برخوردار هستند و هدف از اولویت بندی پروژه های عمرانی نیز کاهش ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۳:۴۳    
این رویدادِ سازماندهی شده در جهان، در برخی از شهرها و کشورها اجرا می شود. هدفِ این رویداد ارتقای کمی و کیفی حمل و نقل عمومی، ترویج و توسعه دوچرخه سواری و پیاده روی است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۳:۴۳    
مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گفت: سعی کردیم سرویس دهی به مسافران با سرفاصله 4 و 9 دقیقه داشته باشیم.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۲:۵۸    
داخل ساختمان ها و حیاط مدارس نیز بازرسی شد و مواردی که نیاز به برطرف شدن داشته به مدیران مدارس اعلام شده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۲:۵۸    
بلدیه | مدیر عامل شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران گفت: شهرداری خانه اخوان ثالث را خریداری کرده و به زودی عملیات مرمت و احیای این مجموعه فرهنگی آغاز می شود. ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۱:۲۷    
ظرف یک تا دو هفته آینده در رابطه با تعیین تکلیف این 16 پرونده به جمع بندی خواهیم رسید و آن را اعلام می کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۱:۲۷    
او با اشاره به فرا رسیدن فصل پاییز و آغاز بارش نزولات آسمانی گفت: تدوین سناریویی دقیق و بی نقص برای اداره شهر در ایام پیش رو و بهبود خدمت رسانی به شهروندان حائز اهمیت است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۱:۲۷    
معلم با بیان اینکه موتورخانه آبنمای میدان پروین به دلیل خرابی محلی تجمع معتادان و افراد بی خانمان شده بود افزود ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۱:۲۷    
بلدیه | رئیس شورای اسلامی شهر تهران در نامه ای به وزیر کشور استدلال های حقوقی اجماعی اعضای شورای شهر پایتخت مبنی بر ضرورت ادامه فعالیت شهردار تهران را تشریح کرد. در متن این نامه آمده است: ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۱:۱۲    
در فرایند انتخاب شهرداران کل کشور در خصوص بازنشستگی شهردار چیزی نیامده است؛ اما این قانون مشمول بدنه شهرداری می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۱:۱۲    
وی با بیان اینکه یکی از مزارع از قدیم الایام حقابه از چشمه علی داشته است، گفت: آنها می گویند آب به ما نمی رسد جلساتی در فرمانداری در این باره داشته ایم تا ببینیم آب در مسیر چه می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۱:۱۲    
بلدیه | کتفی ها اکثرا افغان هستند. آنها با یک گونی 5 هزار تومانی، روزانه 1300 تن زباله در تهران جمع می کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۰:۲۷    
برای برخی ساعات فردا وزش باد با بزرگی بالاتر از 5 متر بر ثانیه از سمت نواحی شرقی - جنوب شرقی پیش بینی می شود که سبب افزایش موقتی غلظت ذرات معلق خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۰۹:۵۷    
متأسفانه گاه و بیگاه شاهد انتشار اخباری مبنی بر آتش سوزی مراکز دپوی موقت زباله و ضایعات آتش زا در حوزه شهری هستیم که این امر باعث نارضایتی مردم شده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۸:۰۸    
طبق نتایج پیش بینی کیفیت هوا، وزش باد در برخی ساعات امروز افزایش موقتی غلظت ذرات معلق را به دنبال خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۸:۰۸    
بلدیه | شهردار تهران ظهر عاشورا همراه سایر اقشار مردم در حرم مطهر حضرت عبدالعظیم الحسنی (ع) حضور یافت و در مراسم سوگواری ابا عبدالله الحسین (ع) و اقامه نماز ظهر شرکت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۸:۰۸    
پیشنهاد من این بود که به هر طریق ممکن در این راستا اقدام کنند و این روش می تواند تشکیل کمیته باشد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۸:۰۸    
وی با بیان اینکه تنها 44 نفر از افراد این لیست 92نفره، دارای شرایط بازنشستگی بودند و مشمول این قانون می شوند گفت: مابقی از استثناتات قانون یعنی امتیازاتی که برای آزادگان،جانبازان ، فرزندان شهید و. ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۸:۰۸    
درجلسه علنی شورای شهر تهران نیز سرویس مدارس استثنایی با رای اعضای شورای شهر تهران رایگان شد و تمامی هزینه های سرویس مدارس استثنایی که 17 میلیارد تومان در طول سال پیش بینی شده توسط شهرداری تهران ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۴:۵۰    
عضو شورای شهر با اشاره به مشکلات مالی که شهرداری با آن درگیر است، افزود: ما در حوزه تحقق بودجه با مشکل روبرو هستیم سه الی چهار هزار میلیارد تومان از بودجه شهرداری امسال محقق نخواهد شد ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۴:۵۰    
بلدیه | سند همکاری های مشترک بین اداره کل سلامت شهرداری تهران و دانشگاه علوم پزشکی تهران امضا شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل سلامت شهرداری تهران ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۴:۵۰    
عضو شورای شهر تهران با تاکید بر اینکه پیمانکاران نیز در این زمینه زحمات زیادی کشیده اند، عنوان کرد: مطالعات درستی درباره حذف سفید بالک ها از شهر تهران انجام شد که لازم است از این اقدامات قدردانی شود ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۴:۵۰    
بلدیه | سرپرست معاونت مالی و اقتصاد شهری تهران، برنامه سوم توسعه شهر تهران را نقشه راه حوزه مالی و اقتصاد شهری برای سال های آینده دانست. ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۴:۰۵    
خط فرودگاه امام خمینی (ره) نیز از ساعت 16 روز جمعه (30 شهریور ماه ) تا پایان مراسم در روز 31 شهریور 1397 پذیرش مسافر ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۴:۰۵    
ضرورت وجود سیستم مدیریت یکپارچه بین ارکان مختلف متولی موضوع، اعم از شهرداری تهران، سازمان نظام مهندسی ساختمان، اداره کل بازرسی و حفاظت کار وزارت تعاون و رفاه اجتماعی را ایجاب می کند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۴:۰۵    
مبلغی که باید به رانندگان سرویس مدارس داده شود، 75 درصد از کل مبلغ سرویس است که این موضوع نیز به تأیید و تصویب فرمانداری تهران رسیده است و در مناطق مختلف نرخ سرویس های مدارس متفاوت است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۳:۲۰    
شهرداری به عنوان دبیر کارگروه است و در این کارگروه در خصوص نرخ خرید خدمات مربوط به دانش آموزان مدارس تصمیم گیری می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۳:۰۵    
سخنگوی وزارت کشور با بیان اینکه 574 دستگاه از این واگن ها داخل کشور و توسط شرکت واگن سازی تهران ساخته و تست خواهد شد،گفت: با شروع تولید در ایران به طور متوسط هر ماه 21 دستگاه واگن تولید خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۲:۲۰    
بلدیه | با رای اعضای شورای اسلامی شهر تهران هزینه ایام و ذهاب دانش آموزان استثنایی رایگان ماند. شهرنوشت ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۲:۲۰    
بلدیه | با رای اعضای شورای اسلامی شهر تهران، شهرداری تهران مکلف شد تا تدابیر فنی لازم به منظور سوار و پیاده شدن دانش آموزان کم توان جسمی-حرکتی را پیش بینی کند. ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۲:۲۰    
وقتی به مردم قولی می دهیم باید آن را عملی کنیم تا اعتماد مردم که بزرگترین سرمایه ماست جلب شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۲:۰۵    
مشکل اصلی امروز شهر آلودگی هوا و ترافیک سنگین است اما در اولویت ها تلاش شده است بزرگراه ساخته شود که بیشتر ماشین جذب می کند و آلودگی بیشتری به وجود می آورد ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۱:۵۰    
البته در سال گذشته و نیمه اول امسال بارندگی های خوبی داشتیم که به مهار مگس های سفید کمک کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۱:۵۰    
تحقیقات علمی و کارشناسی بسیاری در این زمینه انجام شد و جا دارد از موسسه تحقیقات گیاه شناسی، کمیسیون محیط زیست و سازمان بوستان ها تشکر کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۱:۵۰    
الویری در خصوص چرایی برگزاری این جلسه توضیح داد: این جلسات با هدف هماهنگی و همدلی بیشتر، ارائه راهکارهای حقوقی و هم افزایی بین دیوان عدالت اداری و مجموعه شوراها تشکیل می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۱:۵۰    
علی اعطا - رئیس کمیته معماری شورا نیز پیشنهاد داد که سازمان تاکسیرانی و اتوبوسرانی تدابیر فنی و لازم را به منظور سوار و پیاده شدن دانش آموزان کم توان جسمی و حرکتی اتخاذ کنند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۱:۵۰    
اقدامات کنترلی برای مقابله با سفیدبالک ها به صورت جدی از سال 94 شروع شده و مقابله و کنترل این پدیده درازمدت است ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۱:۵۰    
برخی از حوادث نیز به دلیل تعدد سازمان های مسئول، و سردرگمی در حوزه اجرا و نظارت، آمار بالایی را به خود اختصاص داده است ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۱:۵۰    
محسن پورسید آقایی در جریان بررسی پیشنهادات اعضای شورا با بیان اینکه این پیشنهادات هزینه بر است، گفت: این پیشنهادات معنایش پول است و نیاز به بودجه دارد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۱:۰۵    
جنگ آب، جنگ آینده کشورها است. ما می توانیم بدون وسایلی مانند موبایل، خودرو و غیره زندگی کنیم اما هیچکدام از ما نمی توانیم بدون آب به زندگی خود ادامه دهیم.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۱:۰۵    
از آقای الویری، بانکی و جاسبی بابت اینکه نام آنها را آوردم، عذرخواهی می کنم و امیدوارم عذرخواهی مرا بپذیرند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۰:۵۰    
بنابر اعلام روابط عمومی معاونت حمل و نقل شهرداری تهران، با نصب تعداد نزدیک به 400 پروژکتور بر روی دوربین های پیرامونی محدوده طرح ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۰:۵۰    
از ابتدای سال 82 تا پایان اردیبهشت 97 بالغ بر 15 هزار و 600 میلیارد تومان به حساب دهیاری ها پول واریز شده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۰:۵۰    
اگر هدف همین است پس نباید مطالب و وقایع تاریخی را به گونه ای تصویر کنیم که آن شخصیت بی مانند تاریخی را تنزل و تخفیف بدهد ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۰:۵۰    
آمار بالای حوادث کار از جمله حوادث رانندگی، آتش سوزی، نشت گاز، سقوط از داربست و ... نشان دهنده یک خطر است که یا ریشه در نبود قانون دارد و یا ریشه در عدم نظارت در حسن اجرای قوانین و باید این مساله ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۰۹:۰۵    
20 هزار میلیارد ریال از مبلغ ذکر شده متعلق به کلانشهر تهران بوده که هفت هزار میلیارد ریال آن با عاملیت بانک شهر به فروش رسیده و اقدامات برای فروش 13 هزار میلیارد ریال باقیمانده از طریق شهرداری تهران ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۴:۵۰    
بلدیه | معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران از 3 پروژه عمرانی در نقاط مختلف پایتخت بازدید میدانی به عمل آورد. ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۴:۵۰    
فاطمیان پور با اشاره به تکایای ماه صفر ادامه داد: علاوه بر ادامه یافتن فعالیت برخی از تکایای ماه محرم، تکیه های رسانه برای ترویج فعالیت های مجازی در حوزه عاشورا ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۳:۵۰    
شهردار منطقه 12 با اشاره به اینکه با باور و اعتقاد می توان در راستای تقویت حوزه زنان اقداماتی انجام داد ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۳:۳۵    
بلدیه | بر اساس نرخنامه جدید سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران، قیمت انواع محصولات سبزی برگی و غیر برگی در میادین و بازارهای میوه و تره بار کاهش یافت. ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۳:۲۰    
در حالیکه اعضای شورای شهر تهران و برخی از نمایندگان اصلاح طلب مجلس تلاش های خود را برای استثناسازی شهردار تهران از قانون منع به کارگیری بازنشستگان به کار بردند ولی این تلاش ها افاقه نکرد و کار افشانی ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۲:۵۰    
معاون امور شهری و محیط زیست شهرداری منطقه شش با بیان اینکه به منظور جمع آوری ماشین شورها در سطح منطقه به صورت منسجم با پلیس راهور و وزارت بهداشت در حال همکاری هستیم تصریح کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۲:۳۵    
در هفته های گذشته نیز بنده بر اساس شکایتی که از سوی قالیباف شده بوده به دادگاه احضار شدم که البته وکیل شهردار سابق تهران آقای قهرمانی در این جلسه حضور داشت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۲:۰۵    
کاربران برای این منظور می توانند با نام کاربری و رمز عبور خود به تهران من وارد شوند، در بخش خودروهای تحت پوشش من در صورت وجود بدهی ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۱:۳۵    
حتی برخی از مالکان نیز مبالغ عوارض مربوط به صدور پروانه را واریز کردند اما بعد از مصوبه شورا و لغو مصوبه برج باغ، این پرونده ها بلاتکلیف مانده اند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۱:۳۵    
بر اساس نتایج پیش بینی کیفیت هوا، وزش باد در برخی ساعات امروز احتمال افزایش موقتی غلظت ذرات معلق را به دنبال خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۱:۳۵    
عادل آذر تعداد مقامات مشمول این قانون را حدود 170 نفر بیان کرد و با تشکر از قانونگذاران افزود: قانونگذار به ویژه مجلس شورای اسلامی با تصویب این قانون ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۰۹:۳۵    
از شهرداران نواحی 54 شهردار بالای 42 سال سن دارد و در میان آنها 3 نفر دارای مدرک دکترا و 82 نفر دارای مدرک کارشناسی ارشد هستند.
مشاهده نتایج بیشتر...