یکشنبه ۲۸ آبانساعت ۰۳:۲۰Nov 2017 19

بام خبر (bameirankhabar.ir)

  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۰۹:۲۰    
مدیر کل حفاظت محیط زیست استان چهارمحال و بختیاری گفت : بیش از 50 هزار پرنده مهاجر در دو تالاب گندمان و چغاخور سکنی گزیدند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۰:۵۰    
فرماندار شهرستان شهرکرد گفت : سه شنبه 30 آبان ماه مانور آمادگی در برابر بحران در دانشگاه شهرکرد برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۰۸:۲۰    
شهردار هفشجان گفت: توسعه المان های شهری و اتمام پروژه های نیمه تمام را با کمک شورای اسلامی شهر در دستور کار خود قرارداده ام .
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۲۰:۱۹    
نماینده مردم اردل، فارسان، کیار و کوهرنگ در مجلس شورای اسلامی گفت: اقبال مردم ما بر شانه های اقبال عباسی قرار گرفت، فعالین استان نیرویی را معرفی کردند اما نیروی غیربومی انتخاب شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۲۰:۱۹    
استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه این استان ظرفیت هایی چون آب، خاک و هوای مناسبی دارد گفت: با داشتن این ظرفیت ها، بالا بودن نرخ بیکاری و رنج بردن از کم آبی در شان مردم این استان نیست.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۹:۱۹    
معاون سیاسی وزیر کشور گفت: استاندار خودش را وقف خدمت و کار برای مردم کند، از حواشی بپرهیزد و همه کار خود را خدمت به مردم بداند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۸:۱۹    
معاون سیاسی وزیر کشور و هیئت همراه بعد از ورود به استان با حضور در دفتر نماینده ولی فقیه در چهارمحال با ایشان دیدار کردند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۸:۱۹    
نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری گفت: استان ما به شدت نیازمند خدمت مسئولان است و فضای حاکم در استان فضای همدلی و همراهیست ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۳:۱۹    
جانشین فرمانده انتظامی استان گفت: ماموران فرماندهی انتظامی استان طی48 ساعت گذشته 13 سارق را با 17 فقره سرقت، دستگیر کردند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۳:۱۹    
حضور وزیر کشور در مراسم تکریم و معارفه استاندار چهارمحال بختیاری لغو شد؛ جباز راده با تاخیر به این استان سفر می کند
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ - ۱۲:۱۹    
در پی وقوع تصادف خونین در محور لردگان به مالخلیفه که بر اثر برخورد یک دستگاه سواری پژو و کامیون حوالی روستای کهیان رخ داد ومنجر به فوت 6نفر سرنشین خودرو پژو گردید ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۸ - ۱۴:۱۹    
مراسم اربعین در شهر هفشجان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۱۴:۱۹    
فرمانده انتظامی استان از توقیف دو محموله کنجاله سویا به ارزش یک میلیارد ریال در محور لردگان به بروجن، خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۱۴:۱۹    
جانشین فرمانده انتظامی استان چهارمحال و بختیاری گفت: ماموران فرماندهی انتظامی استان طی48 ساعت گذشته 11سارق را با 21 فقره سرقت، دستگیر کردند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۶ - ۱۲:۱۹    
امام جمعه شهر هفشجان گفت: ما از اول انقلاب و حتی بعد از انقلاب به این نتیجه رسیده ایم که آمریکا ماهیت خود را اینگونه روشن می کند که تنها به دنبال منافع خودش است .
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۶ - ۰۹:۱۹    
مشاغل خانگی فرصتی برای رفع معضل بیکاری و ایجاد شغل های جدید است و می تواند علاوه بر اینکه در رشد و توسعه اقتصادی تاثیر گذارد، در زمینه توسعه اجتماعی نیز باعث تغییرات مثبت شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۵ - ۰۹:۱۹    
سرپرست استانداری چهارمحال و بختیاری با انتقاد از عملکرد جذب تسهیلات حوزه اشتغال استان بر ضرورت همکاری بیش از پیش بانک های عامل و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی تأکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۴ - ۱۳:۱۸    
سازمان همیاری شهرداری های استان چهارمحال و بختیاری در نهمین نمایشگاه سرمایه گذاری کیش حضور پررنگ داشت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۴ - ۱۱:۱۸    
برداشت گردو از باغات استان چهارمحال و بختیاری امسال 17 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۴ - ۰۹:۱۸    
با هوشیاری ماموران حفاظت محیط زیست استان یک دستگاه خودرو باری که قصد قاچاق چوب جنگلی را داشت، شناسایی و توقیف شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۳ - ۱۰:۱۸    
تا چند سال پیش مهمترین علت طلاق در خانواده ایرانی اعتیاد بود اما در حال حاضر این موضوع به رتبه های پایین تر آمده است. این موضوع از زمانی که شبکه های اجتماعی به خانواده های ایرانی آمدند، رخ داده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۱ - ۰۹:۱۸    
دوچرخه سوار زائر کربلا که از اربعین گذشته سفر خود را با پرچم دفاع مقدس و مدافعان حرم آغاز کرده بود، پس ازسفر به 23 استان کشور در جمع کارکنان حفاظت محیط زیست چهارمحال و بختیاری حضور یافت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۰۸:۱۸    
پس از به صدا درآمدن زنگ آموزش در سازمان، اولین برنامه آموزشی در سطح استانی برای کارکنان اداره کل حفاظت محیط زیست چهارمحال و بختیاری با عنوان زنگ آموزش از روز سه شنبه، نهم آبان ماه آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۹ - ۰۸:۰۷    
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان ازاجرای پروژه تامین آب روستای باجگیران پس ازبیست سال ،خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۹ - ۰۸:۰۷    
سرپرست استانداری چهارمحال و بختیاری گفت: برای ارتقای بهره وری آب کشاورزی در استان استفاده از بذرهای اصلاح نژاد شده، تغییر الگوی کشت و توجه به زمان کاشت محصول باید در نظر گرفته شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۰۹:۰۷    
سرپرست استانداری چهارمحال و بختیاری گفت: شش خطه شدن جاده فرخشهر - شهرکرد از لحاظ پدافند غیرعامل استراتژیک، مؤثر و احداث آن ضروری است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۷ - ۱۴:۰۷    
معاون مطبوعاتی و اطلاع رسانی از غرفه مطبوعات استان چهارمحال و بختیاری دیدن کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۷ - ۰۹:۰۷    
مدیر کل محیط زیست چهارمحال و بختیاری گفت: سمن های محیط زیستی با حضور فعال خود در برنامه های دینی زمینه را برای حل مسائل زیست محیطی در سایه دین فراهم نمایند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۷ - ۰۹:۰۷    
یک نماینده مجلس با انتقاد از میزان بالای مهاجرت از شهرستان ها به کلانشهرها نسبت به بحران های حاشیه نشینی هشدار داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۷ - ۰۸:۰۷    
سرپرست استانداری چهار محال و بختیاری گفت: تا رسیدن به وضعیت مطلوب در پدافند غیر عامل راه زیادی داریم.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۷ - ۰۸:۰۷    
مدیر کل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری گفت: به طور قطع افزایش مشارکت اجتماعی بین دانش آموزان می تواند در کنترل آسیب های اجتماعی موثر باشد زیرا یکی از عوامل بروز آسیب های اجتماعی کاهش حس نوع دوستی و ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۳ - ۱۴:۰۷    
همزمان با شهادت حضرت رقیه (ع) ، همایش سه سالگان حسینی در مصلی امام خمینی(ره) شهرکرد برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۳ - ۱۳:۰۷    
وزنه بردار جوان چهارمحال و بختیاری به نخستین مرحله از اردوی آماده سازی تیم ملی دعوت شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۳ - ۱۰:۰۷    
امروز مصادف است با سالگرد شهادت شهیدسرافراز و مجاهدفی سبیل الله، بسیجی مخلص و ولایتمدار، پاسدار و طلبه جوان و اولین فرمانده بسیج و سپاه در کرمانشاه سردار سرلشکر سید محمد سعید جعفری که با هوشمندی ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۲ - ۱۴:۰۷    
مدیرکل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری از تأمین سرمایه طرح ملی راه آهن شهرکرد از محل منابع صندوق توسعه ملی و سرمایه گذاری بخش خصوصی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۱ - ۱۰:۳۷    
یکی از رشته های صنایع دستی بومی سنتی استان چهارمحال وبختیاری حکاکی روی سنگ نام دارد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۱ - ۱۰:۰۷    
فرماندار شهرستان شهرکرد گفت: بهره گیری از فضای مجازی برای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی ضرورت دارد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۱ - ۰۹:۳۷    
مدیر کل محیط زیست چهارمحال و بختیاری گفت: توسعه اقتصادی و در کنار آن توجه به اقتصاد سبز نیازمند همراهی مردم است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۰۹:۳۷    
فرمانده انتظامی استان از کشف میلیاردی کالای قاچاق به ارزش 7 میلیارد ریال در محور یاسوج – لردگان ، خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ - ۰۹:۰۷    
متاسفانه عدم ابلاغ به موقع مصوبه هیات دولت در خصوص تعیین خط القعر زایند رود به عنوان مرز مشترک استان چهارمحال بختیاری و اصفهان باعث شده است تا برخی جریانات در اصفهان با موج سواری از این موضوع استفاده ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۰۹:۳۷    
دکتر سعید کریمی معاون دانشجویی دانشگاه شهرکرد گفت: با اقدامات مناسب صورت گرفته در حوزه های رفاهی و عمرانی سطح کیفی امکانات رفاهی-صنفی دانشگاه ارتقا پیدا کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۰۸:۰۷    
ماموران فرماندهی انتظامی استان طی 24 ساعت گذشته 2 سارق را با 4 فقره سرقت، دستگیر کردند
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۱:۵۷    
فرماندار شهرستان شهرکرد گفت: تا کنون دو نوبت معتادان متجاهر در سطح شهرستان شهرکرد جمع آوری و تحویل خانواده شدند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۱:۲۷    
سرپرست استانداری چهارمحال و بختیاری گفت: در شبکه علمی کشور باید به تجاری سازی محصولات فنآور و دانش بنیان این استان توجه شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۸:۲۷    
فعال رسانه ای در چهارمحال و بختیاری گفت: سپاه افتخار تمام ایرانیان است ،سپاه قدرتمندترین و محبوب ترین نهاد ضد تروریستی جهان است و صحبت های ترامپ در خصوص تروریست خواندن سپاه, مزاحی بیش نیست.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۱:۵۷    
امسال 16 هزار و 800 تن بادام مامائی از بادامستان های قطب تولید بادام ابی کشور در استان چهارمحال و بختیاری برداشت شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۱:۵۷    
مدیرکل حفاظت محیط زیست چهارمحال و بختیاری از مشاهده پرنده در معرض انقراض خروس کولی دشتی برای اولین بار در تالاب گندمان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۳:۲۹    
در مراسمی که با حضورسردار مهدوی نژاد جانشین بازرسی و تعالی فرماندهان کل سپاه، سردار پورجوادی مسئول بازرسی و تعالی قرارگاه امام حسین (ع)، فرمانده سپاه حضرت قمربنی هاشم (ع) ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۲:۲۹    
ویژه برنامه بزرگداشت روز کودک در کانون های پرورش فکری کودک و نوجوان شهرستان بروجن با آموزش های زیست محیطی و توزیع اقلام فرهنگی نذر طبیعت همراه شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۰۹:۵۹    
مدیر جهادکشاورزی شهرستان شهرکرد،از آغاز برداشت سیب زمینی در شهرستان شهرکرد ،خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۰۸:۵۹    
سرپرست استانداری چهارمحال و بختیاری گفت: برای احداث سایت پسماند صنعتی استان همکاری تمامی دستگاه های اجرایی مربوطه ضرورت دارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۴:۲۹    
معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: وضعیت آب و هوایی استان چهارمحال و بختیاری در برخی ساعات تا مرز هشدار هم پیش رفت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۰۸:۵۹    
معاون میراث فرهنگی چهارمحال وبختیاری از پذیرفته شدن هشت فقره پرونده ثبت ملی آثار طبیعی این استان در شورای ثبت ملی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۲:۲۹    
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد گفت: نیروی انتظامی سرباز و بازوی ولایت است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۰:۲۹    
معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار شهرستان شهرکرد گفت: با هماهنگی بین دستگاهی و مشارکت مردمی در صدد هستیم امسال از حدود 12 هزار زائرین کربلای معلی پذیرایی به عمل آوریم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۰۸:۲۹    
فعال سیاسی در چهارمحال و بختیاری گفت: سوق دادن کشور قطر به سمت ایران زمینه خوبی را از نظر سیاسی فراهم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ - ۱۱:۵۹    
ماموران یگان حفاظت محیط زیست چهارمحال و بختیاری با همکاری پلیس فتا موفق به شناسایی و دستگیری یک نفر متخلف فروش غیرمجاز پرندگان وحشی از طریق فضای مجازی شدند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ - ۰۸:۵۹    
سفره خانه سنتی چلچراغ یکی از طرح های اقتصادی در این شهر است که به همت تلاش گران عرصه هنر، طراحی و تولید صنایع دستی استان اجرا شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۴ - ۱۴:۵۹    
استاد حوزه و دانشگاه گفت: در نگاه به جامعه امروز عاشورا یک دارو، محفل و چراغ برای کل جامعه بشری است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۳ - ۱۱:۲۹    
مدیر آب وخاک و امور فنی و مهندسی جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری از بهره مندی 33 هزار کشاورز چهارمحالی از تسهیلات اجرای سیستم آبیاری نوین، خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۳ - ۰۹:۵۹    
معاون گردشگری چهارمحال و بختیاری گفت: فعالیت غیرمجاز آژانس مسافرتی آسمان پروازسعید در شهر سفیددشت و از طریق تبلیغات الکترونیکی به ویژه ارسال پیامک برای اجرای تورهای گردشگری و مسافرتی انجام می شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۲:۵۹    
فرمانده نیروی انتظامی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه در چهارمحال و بختیاری 200 عنوان برنامه همزمان با سراسر کشور برگزار می شود گفت: شعار این هفته "پلیس برای امنیت و امنیت برای همه" است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۰۸:۵۹    
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهادکشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: با کشت ارقام اصلاح شده در چهارمحال و بختیاری کیفیت ذرت علوفه ای افزایش و مصرف آب کاهش یافته است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۰:۲۹    
فرمانده انتظامی استان از کشف محموله کالای قاچاق به ارزش 5 میلیارد ریال در محور "یاسوج – لردگان"، خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۰۸:۵۹    
فرماندار شهرستان شهرکرد گفت: 97.8 درصد از مردم شهرستان شهرکرد باسواد هستند
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۰ - ۱۰:۰۸    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهار محال وبختیاری در نشست ستادی برنامه ریزی همایش عمان سامانی گفت: عمان سامانی را باید نخستین شاعری دانست که اشعار کربلایی را از قالب سوگ درآورد و در قالب حماسی آمیخته به ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۰ - ۰۹:۳۸    
مدیر کل حفاظت محیط زیست چهارمحال و بختیاری گفت: مدارس طبیعت زنگ ندارند، دیوار ندارند، آموزش مستقیم و معلم ندارند و کودکان با لمس طبیعت به خوبی آن را تجربه می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۷ - ۱۶:۳۸    
امام جمعه شهرکرد گفت: شهید محسن حججی با ویژگی های خاص خودش همچون اخلاص ، تعقل، پایبندی عمیق به حلال و حرام جهاد مستتمر دشت تا شهید شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۶ - ۱۱:۳۳    
مسئول سازمان بسیج علمی پژوهشی چهارمحال و بختیاری گفت: رزمندگان ما در دوران دفاع مقدس با حداقل امکانات توانستند با فکر و نبوغ خود طرح هایی را خلق کنند و این طرح ها موجب شد که سختی جنگ را بتوانند راحت ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۶ - ۱۱:۰۳    
نظر به در پیش داشتن ایام تاسوعا و عاشورای حسینی در هشتم و نهم مهر ماه سال جاری، بدینوسیله محدودیت ترافیکی درسطح شهرهای استان ودر در شهر شهرکرد اعلام شد .
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۱۳:۰۳    
جانشین فرمانده انتظامی استان گفت: ماموران فرماندهی انتظامی چهارمحال و بختیاری طی24 ساعت گذشته 5 سارق را با 10 فقره سرقت، دستگیر کردند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۱۲:۳۳    
همزمان با روز جهانی گردشگری آیین نواختن زنگ گردشگری در هنرستان دخترانه شهید چمران شهرکرد با حضور جمعی از مسئولین و 250 دانش آموز برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۱۱:۳۳    
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان از آغاز اجرای طرح ساخت اولین نیروگاه (مزرعه) برق خورشیدی در این استان خبر داد
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۴ - ۱۲:۰۳    
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان ،از آغازطرح گازرسانی به واحدهای تولیدی دارای شرایط دراستان با استفاده ازیارانه دولت ،خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۴ - ۱۱:۳۳    
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت: در حال حاضر 42 هزار نفر در چهار محال و بختیاری جویای کار هستند که با اجرای دو طرح تولید انرژی خورشیدی و دهکده المپیک در شهرستان سامان به طور ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۱۶:۳۳    
مدیر برنامه موسسه فرهنگی هنری دیسه گروه هنری همای رحمت گفت: گروه هنری همای رحمت برنامه های فرهنگی هنری در سطح استان چهار محال و بختیاری انجام می دهند که اگر مسئولین این گروه را حمایت کنند قطعا" آینده ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۱۵:۳۳    
یکی از پروژه های محرومیت زدایی سپاه قمربنی هاشم علیه السلام به مناسبت هفته دفاع مقدس در روستای وانان شهرستان شهرکرد افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۲ - ۱۳:۳۳    
مسئول فرهنگی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شهرکرد گفت: برنامه آبروی محله در فرخشهر, سورشجان و شهرکرد هم زمان با هفته دفاع مقدس برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۲ - ۱۲:۰۳    
جانشین ستاد امر به معروف و نهی از منکر در چهار محال و بختیاری گفت: هم زمان با هفته امر به معروف و نهی از منکر که مصادف با ایام دهه محرم و هفته دفاع مقدس است 55 عنوان برنامه با همکاری سپاه حضرت قمر ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۱۱:۳۳    
جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شهرکرد گفت: دفاع مقدس ماه شب چهارده و همچون ستاره درخشان در انقلاب اسلامی است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ - ۱۴:۰۳    
مسئول بازرسی سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) چهار محال و بختیاری گفت: دفاع مقدس مانند خورشید تابانی است که هیچ گاه از تاریخ انقلاب اسلامی پاک نخواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ - ۱۳:۰۳    
همایش شیرخوارگان حسینی درمصلی امام خمینی(ره) شهرکرد برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ - ۱۱:۳۳    
استاد حوزه و دانشگاه گفت: امروز پدرها و مادرها لازم است فرزندان خود را تربیت دینی کنند و به جامعه تحویل دهند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ - ۰۹:۳۳    
عضو شورای اسلامی شهر شهرکرد گفت: دفاع مقدس صحنه ای جاودانه ای است که در طول تاریخ تکرار نخواهد شد .
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۱۸:۲۴    
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس چهارمحال و بختیاری از برگزاری یک هزار و 500 عنوان برنامه محوری به مناسبت هفته دفاع مقدس در کشور گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۱۳:۲۴    
هم زمان با دهه اول محرم و هفته دفاع مقدس نمایشگاه بزرگ عاشوراییان در مصلی امام خمینی (ره) شهرکرد و با حضور استاندار چهارمحال و بختیاری فرمانده سپاه قمر بنی هاشم (ع) و جمعی دیگر از مسئولین افتتاح شد
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۱۳:۲۴    
فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم علیه السلام گفت: ایستادگی و مقاومت رهبری و مردم ایران و پایبندی به نظام جمهوری اسلامی همواره موجب شده که انقلاب اسلامی مقتدرانه بایستد و با روندی که آمریکا و هم ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۰۹:۵۴    
معاون آموزش ابتدایی آموزش وپرورش استان چهار محال وبختیاری گفت: جشن غنچه ها با شرکت بیش از 15 هزار نوآموز در مراکز پیش دبستانی استان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۰۹:۲۴    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرکرد گفت: به مناسبت هفته دفاع مقدس بیش از 253 عنوان برنامه در شهرستان شهرکرد برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۰۸:۵۴    
فرماندار شهرستان شهرکرد گفت: در راستای خدمات دهی هرچه بهتر به مردم شهرستان شهرکرد طرح تعریض جاده دسترسی فرخشهر به دستگرد امامزاده آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۱:۲۴    
قاسم سلیمانی دشتکی بر لزوم رعایت دقیق حق آبه قانونی زیست محیطی تالاب چغاخور تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۰:۵۴    
چهارمحال وبختیاری برای نهمین سال متوالی، امسال هم رتبه نخست را در تولید بادام آبی کشور کسب کرد
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۰۹:۲۴    
شبکه داخلی برق شهرک تفریحی- توریستی و گردشگری شیدا با حضور استاندار و جمعی از مسئولین استان چهار محال و بختیاری به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۳:۵۴    
مدیر کل محیط زیست چهارمحال و بختیاری گفت: حفاظت محیط زیست استان چهارمحال و بختیاری برای اولین بار از سوی دبیرخانه جشنواره بین المللی فیلم سبز ایران به عنوان استان برتر در برگزاری این جشنواره معرفی شد ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۲:۲۴    
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: سال گذشته 14 هزار و 300 شغل و در دولت یازدهم 41 هزار و 900 شغل در چهارمحال و بختیاری ایجاد شد این در حالی است که سال گذشته 33 هزار و 500 متقاضی شغل در این استان وجود ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۰:۵۴    
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی چهارمحال و بختیاری از اعتراف دو سارق حرفه ای منزل به 7 فقره سرقت در" شهرکرد"، خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۰۸:۵۴    
دبیر هیات اتومبیل رانی استان چهارمحال و بختیاری و رییس وسرپرست کمیته کلاسیک استان گفت: ما توانستیم کمیته کلاسیک استان چهارمحال و بختیاری را به صورت رسمی و ایین نامه پلاک کلاسیک را به طور کامل ثبت ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۱۰:۲۴    
به مناسبت هفته دفاع مقدس همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در شهرکرد برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۳ - ۱۱:۲۴    
با استقرار دولت دوازدهم و تشکیل کابینه گمانه زنی ها در خصوص برکناری یا جابجایی استانداران آغاز شده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۳ - ۱۰:۵۴    
اگر می خواهید سینما رشد کند باید دو چیز را در نظر بگیرید: یکی میدان دادن به عناصر با استعداد و نسبت به کشور و انقلاب ؛ دوم ایجاد یک تحول؛ بیننده را سوق بدهید در فیلم یک هنر حقیقی را دنبال کند
مشاهده نتایج بیشتر...