سه شنبه ۰۴ اردیبهشتساعت ۰۳:۵۲Apr 2018 24

بام خبر (bameirankhabar.ir)

  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۳:۲۹    
مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری چهارمحال و بختیاری گفت: علت کم آبی در استان و خشک شدن قنات و چشمه ها برداشت بی رویه از منابع آبی زیر زمینی است و در حقیقت آنچه استان را با چالش روبرو کرده همین امر است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۰:۲۹    
دوم اردیبشت برابر با 22 آوریل، روز زمین پاک نام گذاری شده است روزی که باید بر خود یادآور شویم که حال زمین خوب نیست و باید برخی از اعمال خود را اصلاح کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۹:۳۱    
مدیرکل حفاظت محیط زیست چهارمحال وبختیاری گفت: ضدعفونی کردن بیش از 150 آبشخور و منابع آبی در مناطق حفاظت شده در این استان آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۰۹:۲۸    
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: استفاده از ظرفیت زنان در مدیریت ها به توسعه جامعه کمک می کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۱۰:۲۳    
مدیر کل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری گفت: شار پرتو ایرانیان(پرتو دهی گاما) درآینده نزدیک دراستان افتتاح خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۰:۲۲    
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: کسب رتبه نخست ملی در خصوص ضریب اسکان مسافران نوروزی رضایت بخش و نشاندهنده توانایی استان در جذب مسافران و گردشگران داخلی و خارجی است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ - ۱۲:۱۷    
فرمانده انتظامی شهرستان لردگان از کشف 4 تن و 800 کیلوگرم چوب جنگلی قاچاق در این شهرستان، خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۰۹:۱۸    
مدیر کل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری گفت: اولین حرکتی که ما را به مصرف کالای داخلی می رساند، فرهنگسازی عمومی است .
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ - ۱۳:۱۲    
نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری گفت: من یک سر سوزن وابستگی به هیچ گروه و جناحی نداشته و نخواهم داشت گاهی اگر نسبت به شخصی موضعی گرفته ام و فردی را حمایت کرده ام به معنای جناحی بودن بنده ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۰:۵۲    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه چهارمحال و بختیاری گفت: 250 هزار زائر از ابتدای تعطیلات عید نوروز تا پایان روز ششم فروردین در قالب طرح آرامش بهاری از بقاع متبرکه استان دیدن کردند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۴ - ۱۰:۵۲    
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری گفت: در ایام نوروز 133 هزار اقامت در چهارمحال و بختیاری ثبت شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۴ - ۰۹:۵۲    
آبشار شیخ علی خان در نزدیکی شهر چلگرد، مرکز شهرستان کوهرنگ، قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۱۳:۴۷    
مدیر کل منابع طبیعی و آبخیز داری چهارمحال و بختیاری گفت: بوته کنی گیاهان مرنعی تا پایان فصل تابستان در چهارمحال و بختیاری ممنون می باشد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۹ - ۱۳:۴۷    
سرپرست شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه چهارمحال و بختیاری گفت: مرحله دوم طرح نظارت نوروزی و آمادگی کامل جایگاههای عرضه سوخت چهارمحال و بختیاری در خدمات به مسافران نوروزی و شهروندان اجرا شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۱۱:۳۰    
مدیر کل محیط زیست چهارمحال و بختیاری گفت: نخستین مدرسه طبیعت در چهارمحال و بختیاری راه اندازی شده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۱:۲۴    
معاونت خدمات شهری شهرداری شهرکرد گفت: امروز حقوق و عیدی کارگران شهرداری شهرکرد به طور کامل پرداخت می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۰۹:۲۴    
فرمانده انتظامی استان از کشف کالای قاچاق به ارزش بیش از یک میلیارد ریال در محور کیار - شهرکرد، خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۵ - ۱۶:۲۴    
امام جمعه شهرکرد گفت: وجود شادی در جامعه لازم است ولی در چارچوب فرامین خداوند؛ شادی را نباید مانند پتکی برای ترویج منکر استفاده کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۴ - ۰۹:۲۳    
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: کشوری که نسبت به شهدا و ارزش های خود پای بند باشد، همیشه پیروز است و قدم گذاشتن در سرزمین های نور یعنی پای بندی به ارزش و فرهنگ شهدا
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۱:۲۳    
استان چهارمحال و بختیاری همانند دیگر نقاط ایران اسلامی در آستانه سال نو اقدام به خانه تکانی می کنند و تا پایان روز 13 که همان روز طبیعت است در تکاپو هستند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۰۹:۲۳    
استاندار چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه تشریفات قانونی تحویل اجساد حادثه سقوط هواپیمای ترک در حال انجام است، گفت: با انجام این امور در اولین فرصت اجساد تحویل کشور ترکیه می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۸:۱۸    
مدیر کل پزشک قانونی چهارمحال و بختیاری گفت: نمونه برداری اولیه اجساد قربانیان سقوط هواپیما ترکیه انجام شد و اجساد تحویل مقامات قضایی شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۱:۱۸    
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: حفظ وحدت در فرماندهی امدادرسانی به هواپیمای سقوط شده ترکیه در منطقه دورک اناری شهرستان کیار مورد توجه قرار گیرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۳:۴۸    
فرمانده نیروی انتظامی چهارمحال و بختیاری گفت: 80 درصد از پرونده ها در پلیس فتا منجربه کشف شد و در این راستا باندهای کلاهبرداری شناسایی و کشف شدند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۲:۱۸    
شهردار هفشجان از غرس 2 هزار اصل نهال و کاشت گل های تزیینی در پایان سال 96 در شهر هفشجان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۰۹:۱۹    
شهردار هفشجان گفت: تا کنون 40 درصد از شبکه فاضلاب شهر هفشجان اجرا شده است و برای اجرای مابقی آن نیاز به تخصیص اعتبار است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۳:۰۹    
مدیرکل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری گفت: پروژه ها و برنامه های زیادی در حوزه ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری وجود دارد که نیازمند اعتبار بالایی است .
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۱:۳۹    
رئیس کمیته خدمات حمل و نقل ستاد اجرایی خدمات سفر استان چهارمحال و بختیاری گفت: با توجه به در پیش رو بودن طرح سفر نوروزی سال 1397 طرح نظارت نامحسوس شبانه شبکه جاده ای استان با مشارکت پلیس راه استان و ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۰۹:۳۴    
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: برای اشتغال دانش بنیان به ایده های نو و فنآورانه نیاز داریم که این ایده ها در دانشگاه ها ارائه می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۱۳:۰۴    
مدیر کل منابع طبیعی چهارمحال و بختیاری گفت: منابع طبیعی را به تنهایی نمی توان حفاظت کرد بلکه برای حفظ آن فرهنگ سازی و مشارکت مردمی نیاز است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۱۳:۰۴    
سرپرست شرکت ملی پخش فرآوره های نفتی منطقه از آغاز طرح نظارت نوروزی بر مجاری عرضه فرآورده های سوخت استان خبر داد .
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۱۳:۰۴    
مدیر صنایع غذایی جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: در یازده ماه گذشته 63فقره مجوز صنایع تبدیلی غذایی در زمینه نگهداری محصولات کشاورزی در سردخانه ها صادر شده است
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۱۰:۰۴    
10 درصد آب های شیرن در گذشته از چهارمحال و بختیاری بوده است که متاسفانه به خاطر کاهش 63 درصدی بارش ها این استان نیز به چالش خشکسالی دچار شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۰۹:۳۴    
بیش از 60 اکیپ راهداری استان چهارمحال و بختیاری در سفرهای نوروزی مشارکت خواهند داشت.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۱۱:۴۹    
معاون فنی منابع طبیعی چهارمحال و بختیاری گفت: یکی از مهمترین عوامل تخریب مراتع، کوچ زودهنگام عشایر است به همین خاطر زمان ورود دام عشایر به چهارمحال و بختیاری 20 اردیبهشت اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۹ - ۱۴:۰۹    
مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های چهارمحال و بختیاری گفت: پرتو دهی گاما در دی ماه سال آینده در چهارمحال و بختیاری افتتاح می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۸ - ۱۲:۰۲    
شبکه تاسیسات و فاضلاب شهر سورشجان با حضور استاندار, نماینده مردم در شهرستان های شهرکرد, سامان و بن و فرماندار شهرستان شهرکرد کلنگ زنی شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ - ۱۳:۰۲    
معاون امور عمرانی استانداری چهارمحال و بختیاری گفت: مردم باید در حل مشکلات عمرانی به ما کمک کنند و ما به مشارکت آن ها نیاز داریم.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ - ۱۲:۳۲    
شهردار هفشجان گفت: با افتتاح مجتمع تجاری شهر هفشجان 60 واحد تجاری آن از طریق مزایده اجاره داده می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ - ۰۹:۲۷    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان چهارمحال و بختیاری با تاکید بر عدم افزایش نرخ بلیت اتوبوس ها در طرح سفرهای نوروزی پیش رو گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۲۰:۳۸    
کارگاه آموزشی عکاسی خبری با حضور اصحاب رسانه در شهرکرد برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۴:۱۳    
اختتامیه نخستین هفته قرآن و عترت استان چهار محال و بختیاری با صبح امروز ( دوشنبه 30بهمن )در تالار غدیر فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با معرفی برگزیدگان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۵:۴۳    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: اوج بارش ها از امروز بعد از ظهر تا اواخر شب بوده و این بارش ها تا فردا صبح نیز ادامه دارد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۳:۴۴    
مدیر عامل جمعیت هلال احمر گفت: هفت تیم امداد و نجات از سوی جمعیت هلال احمر چهارمحال و بختیاری به منطقه سقوط هواپیمای atr تهران به یاسوج اعزام شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۰۹:۲۹    
سرپرست شرکت ملی پخش فرآوره های نفتی منطقه از کشف 6 هزار لیتر فرآورده نفت سفید قاچاق در استان خبر داد .
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۲۰:۵۹    
شهردار هفشجان وعده 50 روزه برای یکی از پروژه های نیمه تمام شهر هفشجان داده بود که به وعده خود عمل کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۲:۵۹    
فرمانده انتظامی استان از دستگیری باند سه نفره سارقان حرفه ای و کشف یک تن سیم و کابل برق مسروقه در عملیات پلیس شهرستان کیار خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۰۸:۵۸    
رئیس کمیته خدمات حمل و نقل ستاد اجرایی خدمات سفر استان به تدابیر اتخاد شده برای کاهش تصادفات جاده ای در ایام نوروز اشاره کرد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۰۸:۵۸    
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: همزمان با نزدیکی سال نو، زباله های اطراف شهرهای استان جمع آوری و ورودی شهرها پاکسازی و زیباسازی گردد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۰۹:۲۸    
مدیر کل راهداری و حمل نقل جاده ای استان چهارمحال و بختیاری گفت: رانندگان حمل و نقل عمومی موظف هستند نسبت به شرایط تمدید کارت هوشمند اطلاع کسب کنند تا در تمدید کارت با مشکل روبه رو نشوند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۲:۵۸    
دبیر اجرایی هفته قرآن و کارشناس دفتر فعالیت های قرآنی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: 720 اثر به دبیرخانه جشنواره قرآنی چهارمحال و بختیاری راه یافت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۲:۲۸    
جایگاه CNGشهر جونقان از توابع شهرستان فارسان با حضور جمعی از مسئولین افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۰۹:۲۸    
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای چهارمحال و بختیاری گفت: در هنگام بارش برف و وجود بحران در جاده های استان باید تمامی دستگاه های امدادرسان در روستاها و شهرستان ها هم آماده خدمات ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۲:۵۸    
مسئول تیم پرسشگری عمومی مرکز پایش سلامت شهرکرد،درباره نحوه شناسایی جامعه هدف گفت: جمعیت هدف و زیرپوشش این طرح در مرحله نخست 10هزار نفر که 7 هزار نفر از این تعداد را جمعیت شهری و مابقی را جمعیت ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۰:۵۸    
انفجار کپسول گاز پیکنیک در یک واحد گاوداری در شهر ناغان یک کشته و یک مصدوم برجای گذاشت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۱۳:۲۸    
رئیس کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی گفت: کسانی که فرهنگ انقلاب را نمی فهمند و سوار انقلاب شده اند یا باید راه خود را تغییر دهند یا از قطار انقلاب پیاده شوند .
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۲:۵۸    
دبیرهیات ورییس کمیته کلاسیک و کف خواب وتیونینگ هیات اتومبیلرانی وموتورسواری استان چهارمحال و بختیاری گفت: نمایشگاه خودروهای کلاسیک، کف خواب، تیونینگ و سیستم صوتی ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۰ - ۱۴:۵۸    
امام جمعه شهرکرد گفت: دشمن از انتقادات مردم به نظام و انقلاب شاد نشود آن ها از سر دلسوزی و برای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی انتقاد می کنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۹ - ۲۱:۲۸    
یکی از فرماندهان ارشد سپاه گفت: در دوران دفاع مقدس انگیزه صدام این بود که ایران، انقلاب را صادر نکند اما با برکت خون شهیدان انقلاب ما اسوه و الگو برای تمام جهانیان شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۹ - ۲۰:۵۸    
پسر شهید مدافع حرم حاج منصور عباسی هفشجانی گفت: پدر شهید مدافع حرم من افتخاری بزرگ برای من و همه هم استانی ها و خصوصا" مردم هفشجان است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۹ - ۲۰:۲۸    
همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی، یادواره شهدای هفشجان و شهدای اصناف شهرستان شهرکرد به صورت همزمان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۹ - ۲۰:۲۸    
امام جمعه هفشجان گفت: شما مردم با شرکت خود در مراسمات یادواره شهدان در واقع با آن ها هم پیمان شده اید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۹ - ۰۹:۲۸    
شهردار هفشجان گفت: با توجه به درخواست های مردمی کانال کشاورزی "لک لک" در هفشجان جهت هدایت آب به سمت پایین شهر در کوتاه ترین زمان بهسازی می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۱۳:۵۸    
مدیرکل زندانها و عضو هیأت امناء ستاد دیه چهارمحال و بختیاری آزادی زندانیان جرایم غیر عمد در چهارمحال و بختیاری امسال 55 درصد افزایش یافته است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۱۳:۲۸    
رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری دو سارق حرفه ای وکشف چهار دستگاه پراید سرقتی در شهرکرد ، خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۱۳:۲۸    
سنگ یاد بود شهید مدافع حرم منصور عباسی هفشجانی در کنار مزار برادر شهیدش در هفشجان رو نمایی می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۱۱:۵۸    
طرح تفکیک زباله می تواند به ایجاد اشتغال کمک کند که اجرای این طرح نیازمند هزینه های ابتدایی است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۳:۲۸    
در ایام الله دهه فجر باید دستاوردهای کلان انقلاب اسلامی در حوزه ها و بخش های مختلف برای همگان بیان شود
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۲:۵۸    
ستاد دهه فجر استان چهارمحال و بختیاری برای خبرنگاران، عکاسان، مسئولین سایت های خبری و روابط عمومی هایی که قصد پوشش خبری راهپیمایی 22 بهمن را دارند، کارت خبرنگاری صادر می کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۰۹:۲۸    
فرماندار شهرستان شهرکرد گفت: در ایام دهه فجر سال 96 ، تعداد 56 پروژه در شهرستان شهرکرد افتتاح خواهد شد .
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۱۳:۲۸    
فرمانده انتظامی استان از کشف 73 کیلو تریاک و دستگیری دو سوداگر مرگ توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر استان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۱۲:۵۸    
سرپرست شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان از صرف جویی 75 میلیون لیتر مصرف فرآورده بنزین در استان چهارمحال و بختیاری خبر داد .
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۱۱:۵۸    
مدیر نمایندگی ستاد دیه چهارمحال و بختیاری گفت: 169 زندانی جرائم غیرعمد طی 9 ماه سال جاری با بدهی بیش از 128 میلیارد ریال از زندان آزاد شدند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۱۱:۲۸    
اعضای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شماره یک شهرکرد همزمان با ایام مبارک دهه فجر از کارگاه پرورش قارچ نگین فصل دیدن کردند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۱۰:۲۸    
مدیرکل حفاظت محیط زیست چهارمحال و بختیاری، از دستگیری متخلفان حمل زغال بلوط و احداث کوره زغال غیر مجاز منطقه حفاظت شده هلن خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۳:۲۸    
هم زمان با سومین روز از دهه فجر زنگ انقلاب در مدارس چهارمحال و بختیاری نواخته شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۱:۵۳    
فرمانده سپاه شهرکرد از برگزاری 150 عنوان برنامه متنوع فرهنگی توسط سپاه و رده های بسیج این شهرستان در ایام الله دهه فجر امسال خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۱:۲۳    
امام زادگان دو معصوم طاقانک یکی از معروف ترین امام زادگان در استان چهارمحال و بختیاری است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۰:۵۳    
رئیس مرکز تحقیقات و عوامل اجتماعی موثر بر سلامت دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت:مرکز کهرت شهرکرد به واسطه حمایت وزارت بهداشت مشغول فعالیت است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۰۹:۵۳    
معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: هم زمان با دهه فجر 40 پروژه بهداشتی در چهارمحال و بختیاری افتتاح می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۰۹:۵۳    
سرپرست شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه چهارمحال و بختیاری گفت: 228هزارو 534 ساعت کاربدون حادثه در شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه چهارمحال و بختیاری در ده ماهه سال 96 گذرانده شده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۲:۱۸    
معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار شهرستان شهرکرد از برگزاری جشنواره طبخ ماهی قزل آلا در اسفند ماه سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۱۸:۱۹    
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: هم زمان با دهه فجر 280 پروژه افتتاح و کلنگ 52 پروژه نیز به زمین میخورد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۱۱:۱۹    
مدیر کل حفاظت محیط زیست استان چهارمحال و بختیاری گفت: از آنجاییکه حیات وحش در فصل سرما و بارش برف آسیب پذیرتر هستند، توجه مردم نقش مهمی در حفاظت از آنها دارد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۰۹:۴۹    
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری چهارمحال و بختیاری گفت : از انجام مصوبات تکراری در نشست های تصمیم گیری استان به طور جدی پرهیز شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۴:۱۹    
در آستانه ی سی و نهمین فجر انقلاب اسلامی شورای فکری مشورتی ستاد دهه ی فجر استان بمنظور برنامه ریزی مطلوب و شایسته این دهه تشکیل جلسه داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۳:۱۹    
مدیر کل محیط زیست چهارمحال و بختیاری گفت: با تلاش شبانه مأموران یگان حفاظت محیط زیست استان، متخلفان قطع درختان جنگلی شناسایی و دستگیر شدند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۱:۱۹    
فرماندار شهرستان شهرکرد گفت: میزان بارش امسال در مقایسه با سال قبل کاهش چشمگیری داشته است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۰:۱۹    
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای چهارمحال و بختیاری گفت: با توجه به بارش برف در اکثر نقاط استان، در حال حاضر تردد خودروها در محورهای موصلاتی و گردنه ها روان است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۱۴:۱۷    
شهردار هفشجان گفت: هم زمان با روز پرستار از 100 پرستار هفشجانی توسط شهرداری تقدیر و تجلیل شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۱۰:۴۰    
از جمله امام زاده های معروف و مورد احترام مردم استان چهارمحال و بختیاری، امام زادگان حلیمه و حکیمه خاتون یا امامزاده دو معصوم شهرکرد است ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۴ - ۱۳:۴۰    
پلیس امنیت عمومی استان در طرح شناسایی واحدهای صنفی متخلف و فاقد پروانه کسب در شهرکرد 2 واحد صنفی متخلف پلمپ شد
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۴ - ۱۳:۴۰    
محققان دریافتند درمان جدید احتمالی اگزما می تواند به کاهش شدت بیماری آسم هم کمک کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۱۱:۴۰    
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان چهارمحال و بختیاری: در راستای حمایت از گونه گیاهی بلوط غرب، طرح هر مدرسه یک نهالستان طی هفته گذشته در مدارس منتخب شهرستان های شهرکرد، کیار و بروجن اجرا شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۰۹:۴۰    
فرزند شهید مدافع حرم گفت: حضرت زینب (س) نقش حفظ کردن قیام عاشورا را برای تمام نسل ها داشت و پرستار نهضت انقلاب بود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۳:۳۹    
سرهنگ پاسدار موسی انصاری، از اعزام 300 دانش آموز ناحیه دو آموزش و پرورش شهرستان شهرکرد به مناطق عملیاتی جنوب کشور خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۱:۳۹    
شهردار هفشجان گفت: امروز در پاسداشت ارزشهای انقلاب اسلامی ایران با تمام توان گام برمیداریم و راه امام راحل را ادامه می دهیم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۴:۴۰    
فرماندار شهرکرد، در خصوص فعالیت سنگ شکن در منطقه میرآباد که صدای آن برای شهروندان ایجاد مزاحمت کرده است ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۰۹:۴۰    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان چهارمحال و بختیاری گفت: با توجه به نزول رحمت الهی همه محورهای استان دارای کولاک و بارش برف هستند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۱۱:۴۱    
مدیر بازرگانی میر سالاری گفت: یکی از مهم ترین رموز موفقیتم صداقت با مشتری و در کنار آن همراهی و هم دلی با برادرم بود.
مشاهده نتایج بیشتر...