سه شنبه ۰۸ فروردینساعت ۱۸:۱۶Mar 2017 28

بام خبر (bameirankhabar.ir)

  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۳:۵۱    
فرماندار شهرستان شهرکرد گفت: از زمان آغاز نام نویسی تا ساعت 12 شب روز 6 فروردین ماه از مجموع 559 داوطلب انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرکرد ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۳:۵۱    
از ابتدای آغاز طرح سلامت مسافرین نوروزی تا کنون بیش از 14000 مسافر نوروزی با مراجعه به پستهای نوروزی از خدمات جوانان استان چهار محال و بختیاری بهره مندشدند .
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۳:۲۱    
رئیس ستاد انتخابات چهار محال و بختیاری گفت: در پایان فرایند ثبت نام از داوطلبان پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان 4 هزار و 543نفر نامنویسی کردند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۳:۲۱    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی چهارمحال و بختیاری گفت: قلعه مشروطیت دزک توسط لطفعلی خان ملقب به امیرمفخم بختیاری از خوانین معروف هفت لنگ بختیاری ساخته شده و ترمیم و تزئین دایمی آن از سوی ساکنین ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۲۰:۵۱    
فرمانده انتظامی استان از کشف انواع کالای قاچاق به ارزش 10 میلیارد ریال در محور "لردگان به بروجن" خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۱۲:۵۱    
معاون میراث فرهنگی چهارمحال و بختیاری گفت: در نوروز امسال استقبال بازدیدکنندگان از کاخ موزه های سراسر استان به ویژه موزه مشروطیت و مجموعه تاریخی فرهنگی چالشتر که متعلق به دوره قاجار است بسیار مطلوب و ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۱۱:۵۱    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری گفت: از 28 اسفندماه سال 95 تا روز گذشته 22 هزار و 765 نفر در اقامتگاه های این استان اقامت کرده اند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۰:۵۲    
فرماندار شهرستان شهرکرد گفت: در روزهای آخر فعالیت شوراهای اسلامی شهر و روستا مصوبات رنگ و بوی تبلیغات می دهد که شهرداران نیز نباید در این خصوص به نمایندگان شورا فشار بیاورند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۰۹:۵۳    
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان چهارمحال و بختیاری از تصویب اولین پناهگاه حیات وحش در استان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۰۸:۵۳    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ظهر امروز در حاشیه اجرای طرح ساماندهی و ارتقای خدمات سفر نوروز 96 گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۰۹:۱۸    
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان چهارمحال و بختیاری گفت: محیط بان منطقه حفاظت شده شیدا با شلیک مستقیم فشنگ شکاری از ناحیه پای چپ زخمی شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۰:۱۸    
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهار محال و بختیاری گفت: در راستای اجرای طرح مسکن مهر تعداد 114 شرکت تعاونی فعالیت خود را آغاز کردند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۰۹:۴۸    
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: یکی از مهم ترین علت های کسب روزی حلال در جامعه ارتباط بازاریان با مسجد است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۰۹:۱۸    
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گفت: فرهنگ شهادت طلبی به عنوان کارآمدترین و مؤثرترین عنصر در پیشبرد اهداف و حفظ ارزش ها و مقابله با دشمنان داخلی و خارجی مطرح است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۰۹:۱۸    
نمایشگاه شهدا راهتان ادامه دارد در شرکت آب منطقه ای چهار محال و بختیاری برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۰۹:۴۸    
دلایل بروز حوادث چهارشنبه آخر سال ضعف فرهنگی و بروز رفتارهای ناهنجار است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۰۹:۴۹    
رئیس سابق بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس چهارمحال و بختیاری گفت: همه مردم ایران باید در مقابل جبهه استکبار که کمر به نابودی ما بسته با یکدیگر هم صدا باشیم و قدر نعمتی که از شهدا به ما رسیده ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۰۹:۴۹    
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: این استانداری به هیچ حیات خلوتی نیاز ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۰۹:۱۹    
اولین رویداد استارتاب (رویداد شتاب) با رویکرد گیاهان دارویی به منظور ترویج و آموزش ایده پردازی، کار تیمی ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۰۹:۱۹    
یکی از مطالبات مردم کنترل گرانی بازار شب عید برای تهیه مایحتاج است که باید مد نظر مسئولان قرار گیرد
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۰۸:۴۹    
فرمانده سپاه ناحیه شهرکرد از اعزام 300دانش آموز پسر ناحیه دو آموزش و پرورش این شهرستان به مناطق عملیاتی جنوب غرب کشور خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۱۸:۴۹    
هفتمین کنفرانس بین المللی 'اختفا و گرفت' در رشته اختر شناسی و علم نجوم روز چهارشنبه در مجتمع لاله شهرکرد برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۱۰:۴۹    
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان از مردم خواست، با توجه به نزدیک شدن به ایام پایانی سال از خرید و فروش گونه های مختلف جانوری خودداری نموده و درصورت مشاهده مراتب را به سامانه تلفنی 1540 منعکس کنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۱۰:۱۹    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شهرکرد از شناسایی مشکلات و چالش های شهرستان شهرکرد و ارائه راهکار برای آن ها خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۳:۵۰    
شهردار هفشجان گفت: به مناسبت هفته منابع طبیعی و درختکاری 900 اصله نهال خریداری و در سطح شهرو پارک های محله ای هفشجان کاشته خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۳:۲۱    
دبیر کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری گفت: هم اکنون 16هزار نفر در کانون های فرهنگی هنری مساجد عضویت دارند که در تابستان ها این اعضا افزایش می یابد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۲:۵۱    
فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام کاظم (ع) گفت: به مناسبت آغاز هفته منابع طبیعی و روز درختکاری حوزه مقاومت امام کاظم(ع) اقدام به کاشت چند اصله درخت در مدرسه دخترانه حضرت زینب (س) روستای وانان نمود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۱:۵۱    
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) چهار محال و بختیاری گفت: 25 هزار و 700 خانوار در چهار محال و بختیاری تحت پوشش کمیته امداد هستند که این تعداد 13 درصد جمعیت استان را تشکیل می دهد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۲:۵۱    
استاندار چهار محال و بختیاری گفت: مشارکت جامعه محلی و سازمان های مردم نهاد راهکار مؤثری برای حفظ و احیای منابع طبیعی به شمار می رود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۳:۵۲    
مدیر عامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرکرد گفت: هم زمان با 15 اسفندماه روز درختکاری دو هزار اصله درخت در کمربندی 15 خرداد شهرکردبا حضور مسئولین کاشته شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۳:۵۲    
معاون گردشگری وسرمایه گذاری چهارمحال و بختیاری از برگزاری دوره های آموزشی گردشگری در راستای اجرای برنامه های مصوب ستاد اقتصاد مقاومتی و بسته حمایت از گردشگری با همکاری این اداره کل و مرکز علمی ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۱:۵۲    
عضو هیئت مدیره خیره حضرت معصومه (س) شهر هفشجان گفت: تبلیغات موسسه خیریه حضرت معصومه (س) هفشجان کم بوده و همین امر توجه مسئولین را می طلبد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۰۹:۵۲    
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهار محال و بختیاری گفت: بازرسی کار یکی از ارکان فعال و پویای ادارات کار بوده و نقش سازنده ای را در جهت بهبود شرایط کار و تولید ،پیشگیری از حوادث کار ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۰۹:۵۲    
رئیس شورای اسلامی چهار محال و بختیاری گفت: هر دولت و هر عوامل قدرت اگر بخواهد یکه تازی کند خلاف آب شنا کردن است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۰۷:۲۲    
نمایشگاه عکس محیط زیست با عنوان "شکارت را جاودانه کن" به مناسبت هفته منابع طبیعی در فرهنگسرای بزرگ ارشاد اسلامی شهرکرد برپا می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۰۹:۵۰    
مدیر کل منابع طبیعی و آبخیز داری چهار محال و بختیاری گفت: منابع طبیعی ثروتی است که متعلق به همه نسل هاست و باید در حفظ آن تلاش کنیم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۰۹:۲۰    
فرماندار شهرستان شهرکرد گفت: انشالله با ظرفیت های موجود انسانی و زیر بنایی و همکاری دستگاه های اجرایی و کمیته های ستاد ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۳:۵۰    
جوانان چهار محال و بختیاری یا بیکار هستند و یا در جستجوی کار آواره غربت می شوند و دوری از وطن و خانواده را تحمل می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۲:۲۰    
امروز با ورود هفت پیکر شهید گمنام دوران دفاع مقدس مردم چهارمحال و بختیاری به احترام آن ها تمام قد ایستادند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۰۹:۲۰    
مسابقات اسلالوم قهرمانی آسیا در رشته قایقرانی با کسب مدال برنز محمد مهدی کنارنگ همراه بود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۲:۵۰    
همزمان با ایام دهه فاطمیه پیکر هفت شهید گمنام دوران دفاع مقدس با استقبال مسئولین وارد چهارمحال و بختیاری شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۲:۲۰    
معاون بهداشت، امداد و آموزش پزشکی سپاه پاسداران کشور گفت: با رشادت های دلیر مردان ایران اسلامی و مدافعان حرم تمام نقشه های دشمنان و به خصوص داعشی ها نقش برآب شد
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۱:۲۰    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: بیش از 80 درصد مراجعین به پزشک که به صورت معمول اتفاق می افتد با داشتن سواد سلامت اصلاح می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۰۹:۵۰    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی چهار محال و بختیاری گفت: میزان تولید محصول سیب زمینی در چهار محال و بختیاری طی سال جاری 200 هزار تن در 5 هزار و 500 هکتار بوده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۰۹:۲۰    
استاندار چهار محال و بختیاری گفت: نرخ مشارکت اقتصادی در چهار محال و بختیاری 6 درصد افزایش یافته که نشان از تحول در سرمایه گذاری و اجرای پروژه های عمرانی است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۰۹:۵۰    
فرماندار شهرستان شهرکرد گفت: به استناد تبصره 3 ماده 26 قانون انتخابات، داشتن گواهی عدم سوء پیشینه برای همه افرادی که قصد ثبت نام در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا را دارند لازم است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۰۹:۵۰    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهار محال و بختیاری گفت: بهره گیری از ظرفیت هنر نمایش نفش مهمی در انتقال ارزش ها به نسل های مختلف دارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۰:۲۰    
در4 بنای تاریخی ، فرهنگی استان چهارمحال وبختیاری آیین هاوآداب ورسوم نوروزی برای بازدید مسافران نوروزی به نمایش گذاشته می شود .
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۴:۵۰    
خطیب موقت جمعه شهرکرد گفت: مسوولان باید مساله اقتصادی را که مورد تاکید مقام معظم رهبری است سرلوحه کار خود قرار دهند چرا که اقتصاد مقاومتی راه حل توسعه اقتصاد در کشور است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۴:۵۰    
شانزدهیمن نمایشگاه بین المللی محیط زیست در محل دایمی نمایشگاه بین المللی تهران گشایش یافت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۲:۲۰    
معاون برنامه ریزی سازمان برنامه و بودجه استان روز چهارشنبه در سومین جلسه کارگروه آمایش سرزمین، محیط زیست و توسعه پایدار که با حضور مدیران و کارشناسان دستگاههای اجرایی استان برگزار شدگفت ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۱:۵۰    
دو هزار و 331 یتیم در استان چهارمحال و بختیاری شناسایی شده که حامیان و خیران از دو هزار و 299 یتیم استان حمایت می کنند و 32 فرزند یتیم فاقد حامی هستند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۱:۵۰    
رئیس جهادکشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: جوجه ریزی در مرغداری های استان باتوجه به فرارسیدن ایام نوروز ، 15 درصد افزایش یافته است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۰۹:۵۰    
گیاه دارویی گل ختمی برای نخستین بار درچهارمحال و بختیاری کشت می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۰۹:۵۰    
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر چهارمحال و بختیاری گفت: تا به امروز یک تن و 600 کیلو گرم انواع مواد مخدر در چهارمحال و بختیاری کشف و ضبط شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۰۹:۲۰    
فرماندار شهرستان شهرکرد گفت: 6 میلیارد و 300 میلیون تومان اعتبار برای اجرا و ساخت 11 پروژه در منطقه غرب شهرستان شهرکرد اختصاص یافت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۲:۵۰    
رئیس شورای اسلامی چهارمحال و بختیاری و نماینده شورای عالی استانها گفت : آب موضوعی سیاسی نیست اما چاشنی تند سیاسی دارد و در هر صورت باید به صورت تخصصی و کارشناسی بر روی آن تصمیم گیری شود .
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۲:۲۰    
استاندار چهار محال و بختیاری گفت: تاکنون مشکل 300 طرح و واحد صنعتی و کشاورزی راکد و نیمه تعطیل این استان رفع شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۰:۲۰    
مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های چهار محال و بختیاری گفت: با تکمیل و بهره برداری از شهرک گردشگری شیدا در چهارمحال و بختیاری وضعیت گردشگری، جذب توریست، ورزش ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۰۹:۲۰    
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری گفت: 17پرونده تعیین حریم مربوط به ابنیه ومحوطه های تاریخی در استان چهارمحال وبختیاری ثبت ملی شد .
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۰۹:۲۰    
124 اثر تاریخی شامل بناومحوطه تاریخی دراستان مورد پایش ،سرکشی وبازدید قرار گرفت
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۳:۲۰    
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان از برنامه ریزی دستگاه های متولی برای جلوگیری از فرونشست زمین در چهارمحال و بختیاری خبرداد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۰۹:۲۰    
معاون میراث فرهنگی چهار محال و بختیاری گفت: تا کنون کاوش علمی باستان شناسی در محوطه تپه اسکندری هفشجان صورت نگرفته است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۰۹:۵۰    
استاندار چهار محال و بختیاری گفت: درخواست بازنشستگی فعالان مشاغل سخت و زیان آور شرکت تولیدی پاک پی شهرکرد مورد بررسی قرار گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۰:۵۰    
مدیر عامل شرکت مسافرتی سفر سلامت آلامتو گفت: ساخت دست و پاهای هوشمند بعد از آلمان و آمریکا این بار در ایران استان چهار محال و بختیاری ساخته خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۰:۵۰    
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: توجه به عدالت و رعایت حقوق مردم هنگام اجرای طرح های سرمایه گذاری باید در اولویت باشد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۰:۵۰    
نخستین طرح استعدادیابی ورزشی ویژه آقایان ناشنوا در چهارمحال و بختیاری جهت گسترش فعالیت ورزشی ورزشکاران ناشنوای استان اجرا شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۰۹:۵۰    
استاندار چهار محال و بختیاری گفت: مسئولان استان به مظنور جلوگیری از گسترش بیماری آنفلوآنزا تلاش کنند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۰۹:۲۰    
ازمشکلات موجود درمسیر کشت گیاهان دارویی درچهارمحال و بختیاری ،نبودصنایع تبدیلی وتکمیلی وتولید بذر ونهال می باشد که تنها با وجود تامین این دو بخش می توان دراین حوزه به توسعه پایدار رسید.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۰۹:۴۵    
استاندار چهار محال و بختیاری گفت: بانک های عامل حق ندارند درصدی از تسهیلات متقاضیان را نزد خود در بانک نگه دارند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۱۰:۴۵    
هتل زاینده رود در روستای صادق آباد از توابع شهرستان سامان در استان چهارمحال وبختیاری افتتاح شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۱۰:۱۵    
رئیس پارک علم و فناوری چهار محال و بختیاری گفت: اولین رویداد شتاب (استارتاپ ویکند) در حوزه گیاهان دارویی در چهار محال و بختیاری برگزار خواهد شد
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۱۰:۱۵    
مراسم عزاداری و سوگواری شهادت دخت گرامی پیامبر اسلام (ص) صدیقه کبری حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) در ایام اول فاطمیه از سوی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد در بخش بازفت و صمصامی ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۱۶:۱۵    
حضور پر شور مردم در راهپیمایی 22 بهمن ماه حماسه ای دیگر را رقم زد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۱۵:۴۵    
خطیب جمعه شهرکرد گفت: حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن ماه جهاد بزرگی را شکل داد که بی شک همه مردم در این زمینه احاس مسئولیت کرده و در راهپیمایی شرکت داشته اند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۱۵:۴۵    
مسئول بسیج رسانه استان چهار محال و بختیاری گفت: هم دلی ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن ماه به دشمن نشان داد که هیچگاه نمی تواند بر ملت ایران نفوذ پیدا کند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۱۴:۴۵    
فعالی سیاسی در چهار محال و بختیاری گفت: آمدن و رفتن روسای جمهور آمریکا تاثیر بر عزم ملت نداشته و ترامپ بداند ملت ایران ترسی از یاوه گویی هایش ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۱۷:۱۵    
فعال سیاسی و انقلابی گفت: همه ما باید پیرو فرمایشات رهبری با حضور خود در راهپیمایی 22 بهمن ماه مشت محکمی بر دهان رئیس جمهور آمریکا آقای ترامپ بزنیم و نگذاریم دشمن به اهداف شوم خود دست پیدا کند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۰۸:۴۵    
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان از تصویب و اجرایی شدن طرح پیشگیری از تصرفات غیرقانونی و تغییر کاربری غیرمجاز اراضی ملی و جرایم زیست محیطی توسط دستگاه قضایی در چهارمحال و بختیاری خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۰۸:۴۵    
مدیر صنایع کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی استان چهارمحال وبختیاری گفت: همزمان با ایام الله دهه مبارک فجرسردخانه 6 هزار تنی بخش خصوصی ناحیه صنعتی فرادنبه به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۲۱:۱۵    
همزمان با ایام فاطمیه، مراسم سوگواری شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها در آستان مقدس امامزادگان حلیمه و حکیمه سلام الله علیها شهرکرد برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۲۰:۱۵    
مدیرکل دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: درخواست ها و شکایات مردمی از طریق سامانه 111 سامد به صورت الکترونیکی بررسی می شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۰۹:۱۵    
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: با کارخانه آرد هفشجان ، 14 طرح صنعتی در این استان به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۰۹:۱۵    
همزمان با ایام الله دهه فجر نخستین جشنواره ونمایشگاه توانمندی های بخش کشاورزی استان چهارمحال وبختیاری در فرهنگسرای شهرکرد با حضور دکتر زند معاون محترم وزیر ورئیس سازمان تحقیقات وآموزش کشور ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۲۱:۴۵    
هم زمان با دهه فجر ؛ خانه هنرمندان هفشجان با حضور مسئولین استانی و شهر هفشجان افتتاح شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۲۰:۴۵    
فرمانده حوزه مقاومت بسیج کارگری شهرکرد از برگزاری یادواره شهدای کارگری این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۲۰:۴۵    
فرمانده حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی شهید فهمیده ناحیه 2 شهرکرد، از برگزاری یادواره شهدای دانش آموزی در دهه مبارک فجر خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۲۰:۱۵    
شهرکرد- ایرنا- قائم مقام معاون امور مجلس رییس جمهوری گفت: دولت به تنهایی نمی تواند مشکل بیکاری و اشتغال کشور را حل کند، زیرا دولت باید در موضوع اشتغال وظیفه سیاست گذاری و حمایت کنندگی داشته باشد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۰۹:۴۰    
همایش گرامیداشت 19 بهمن، سالروز بیعت جمعی از مردم استان چهارمحال و بختیاری با امام خمینی(ره) همزمان با سالگرد این روز در شهرکرد برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۰۹:۴۰    
فرماندار شهرستان شهرکرد گفت: زنان نیز همچون مردان در پیروزی انقلاب اسلامی نقش پررنگی داشته اما تلاش های آن ها کمتر به چشم آمده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۰۹:۱۰    
مدیرکل میراث فرهنگی ،صنایع دستی وگردشگری استان از انعقاد تفاهم نامه فی مابین این اداره کل وشرکت شهرکهای صنعتی وصنایع کوچک استان خبر داد واظهار داشت: در راستای توسعه ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۱:۴۰    
فرماندار شهرستان شهرکرد گفت: 110هکتار از اراضی ملی شهرکرد به متقاضیان همراه با تسهیلات کشاورزان و دامداران واگذار شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۱:۱۰    
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: مردم کشور و استان در راهپیمایی امسال 22 بهمن پاسخ جواب دندان شکنی به رجزخوانی استکبار می دهند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۷ - ۰۹:۴۰    
فرمانده سپاه شهرکرد و مسئول نمایندگی ولی فقیه ناحیه از خانواده شهید فردین صفی خانی سرکشی و تجلیل کردند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۷ - ۰۹:۴۰    
معاون میراث فرهنگی این اداره کل از راه اندازی موزه آثار سنگی در مجموعه کاخ قلعه سردار اسعد جونقان خبر داد و و گفت: همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر وسالروز پیروزی انقلاب شکوهمنداسلامی ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۷ - ۰۹:۴۰    
اداره کل حفاظت محیط زیست استان چهارمحال و بختیاری در همایش روز جهانی تالاب ها به عنوان قهرمان تالاب های ایران معرفی شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۷ - ۰۹:۱۰    
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: حضرت زینب (س) بهترین الگو برای زنان مسلمان به خصوص پرستاران است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ - ۱۲:۱۰    
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهار محال و بختیاری از واگذاری بناهای تاریخی شهر باباحیدر در استان چهارمحال و بختیاری به بخش خصوصی در جهت رونق صنعت گردشگری استان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ - ۱۲:۱۰    
مدیرکل راه و شهرسازی استان چهارمحال و بختیاری از برگزاری آئین کلنگ زنی محور شهرکرد – شلمزاردر حدفاصل سه راهی شمس آباد تا سه راهی امیر آباد با حضور مشاور رئیس جمهور خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ - ۰۹:۴۰    
مسئول انجمن عکس بسیج هنرمندان استان چهار محال و بختیاری گفت: به مناسبت یوم الله 22 بهمن ماه مسابقه عکس حماسه حضور در دو بخش حرفه ای و تلفن همراه در چهار محال و بختیاری برگزار میشود.
مشاهده نتایج بیشتر...