سه شنبه ۰۵ اردیبهشتساعت ۰۷:۲۲Apr 2017 25

بام خبر (bameirankhabar.ir)

  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۱:۲۸    
استاندار چهار محال و بختیاری گفت: با رفع مشکلات واحدهای تولیدی و بهره برداری از ظرفیت کامل، دستیابی به رونق اقتصادی تسریع می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۲:۲۸    
فرمانده انتظامی شهرستان شهرکرد از دستگیری یک سارق حرفه ای داخل خودرو با هشت فقره سرقت در"شهرکرد" خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۲:۲۸    
مناظر زیبای گردشگری شهر هفشجان به روایت تصویر
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۰:۲۸    
مدیر کل محیط زیست چهار محال و بختیاری گفت: لانه گزینی 45 هزار قطعه پرنده آبزی به تالاب گندمان نشان از احیاء آن تالاب است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۰۹:۲۸    
شهرکرد الف در پایان لیگ برتر کانوپولوی بانوان بانوان کشور به مقام قهرمانی دست یافت
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۳:۲۸    
فرماندار شهرستان شهرکرد گفت : از تعداد 559 ثبت نامی کاندیدای شورای اسلامی شهر و روستا در شهرستان شهرکرد 510 نفر صلاحیت آن ها اعلام شد..
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۱:۲۸    
مدیر کل محیط زیست چهار محال و بختیاری گفت: یکی از دلایل جلوگیری از ریزگردها افزایش سرانه فضای سبز در سطح استان چهار محال و بختیاری است که تا کنون اقدامات مثبتی در این راستا صورت گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۱:۲۳    
رئیس پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری گفت: نوآوری در تولید پایه گل رز واردات آن را متوقف می کند
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۰:۲۴    
رئیس سازمان برنامه و بودجه چهار محال و بختیاری گفت: اگر بدون برنامه راهبردی و مبنا قرار دادن آن طرحی را بخواهیم عملیاتی کنیم مشکل به وجود خواهد آمد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۰۹:۲۴    
رئیس هیئت اجرایی طرح ضربتی اشتغال و تولید گفت: عدم آگاهی روستاییان از مهم ترین معضلات در راستای توسعه گردشگری پایدار
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۰۹:۲۴    
مدیر حفظ نباتات سازمان جهادکشاورزی استان ،از آغاز مبارزه با سن غلات در چهارمحال و بختیاری ،خبرداد و گفت: تا کنون 853 هکتار در اراضی آبی و دیم ، گندم و جو انجام شده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۰۹:۲۴    
رئیس هیئت ورزشهای ناشنوایان چهار محال و بختیاری گفت: مسابقات انتخابی تیم دوومیدانی ناشنوایان چهارمحال و بختیاری در دو بخش آقایان و بانوان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۰۹:۲۴    
مدیر کل محیط زیست چهار محال و بختیاری گفت: 553 فقره پرونده تخلف زیست محیطی در سطح چهارمحال و بختیاری توسط اداره کل حفاظت محیط زیست درسال گذشته تشکیل شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۲۰:۲۴    
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهار محال و بختیاری گفت:عزم جدی دولت به حمایت از اقشار کم درآمد جامعه است که حداقل مستمری خانواده های تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی در همین راستا ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۰:۲۴    
فرماندار شهرستان شهرکرد گفت: اعضاء اصلی و علی البدل هیئت اجرایی نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری در چهارمحال و بختیاری مشخص شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۰۹:۲۴    
استاد حوزه و دانشگاه در چهارمحال و بختیاری گفت: سعی کنیم در فضای مجازی در راستای ارتقای دین مان گام برداریم و اجازه ندهیم دنیا و منافع دنیوی راه مان را تغییر دهد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۰۹:۲۴    
معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی اداره کل از حضور هنرمندان صنایع دستی استان چهارمحال وبختیاری در نمایشگاه تجاری ، فرهنگی صنایع دستی ایران در هلند خبر داد
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۱۴:۲۴    
تیم فوتبال پرسپولیس در حالی قهرمان زودهنگام لیگ برتر شد که بسیاری از رکوردهای مربوط به این قهرمانی را نیز در این فصل جابجا کرد؛ رکوردهایی که بخصوص در بخش گل نخوردن خیره کننده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۱۳:۲۴    
سگ های ولگرد در روستای ارجنک موجب آزار و اذیت اهالی روستا شد و آسایش مردم را سلب کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۱۱:۲۴    
استاندارچهارمحال وبختیاری گفت: با کاهش نرخ تورم از 44 درصد به 8 درصد در این دولت گام بزرگی در راستای افزایش رشد اقتصادی برداشته شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۱۰:۲۴    
آموزش و پرورش استان از مرکز رشد پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری حمایت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۴ - ۱۰:۲۴    
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: پایبندی به مبانی اسلام و انقلاب اسلامی شاخصه هنرمندان این حوزه است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۴ - ۰۰:۲۴    
تمرین سه روز عاشقی در مراسم معنوی اعتکاف پلی را برای رسیدن به خدا میسازد
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ - ۱۳:۲۴    
دومین روز ثبت نام از داوطلبان انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری، در محل ستاد انتخابات کشور آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ - ۱۲:۲۴    
مدیر عامل آب منطقه ای چهار محال و بختیاری گفت: وضعیت بحرانی در چهار دشت چهارمحال وبختیاری، برداشت آب از این مناطق را ممنوع کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۲ - ۰۰:۲۴    
جمنا هم گرایی نیرو های انقلابی برای گفتمان سازی منویات رهبری در مقبله با فساد اداری و اقتصادی است .
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ - ۱۰:۲۴    
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهار محال و بختیاری گفت: دو هزارو500 هنرمند صنایع دستی در چهارمحال و بختیاری فعال هستند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ - ۰۹:۲۴    
کشتی گیر ناشنوای چهارمحال و بختیاری به اردوی تیم ملی دعوت شد
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ - ۱۰:۲۴    
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: استفاده از مجری ذیصلاح در ساخت و سازهای دولتی و بخش خصوصی اجباری شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ - ۱۰:۲۴    
طلاق یکی از مهمترین عامل از هم گسیختگی ساختار بنیادی ترین بخش جامعه یعنی خانواده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۸ - ۱۶:۲۴    
خطیب جمعه شهرکرد گفت: انتخابات رئیس جمهور برای تعیین مدیریت عالی کشور است پس بکوشید تا سرنوشت خود را به مدیری توانمند و لایق بسپارید.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۸ - ۱۵:۲۴    
نماینده ولی فقیه در استان گفت: امروز دشمن به برخی ها در داخل امید بسته است و عده ای به راحتی دارند همه چیز را تحویل بیگانه و مستکبران می دهند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۷ - ۱۲:۲۴    
مسئول بسیج هنرمندان چهارمحال و بختیاری گفت: هنرمندان باید بر اساس تکلیف هنرمند انقلابی عمل کنند و هنرمندی که در برابر بی توجهی مسئولین سکوت کند هنرمند نیست.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۷ - ۱۰:۲۴    
رئیس حوزه هنری چهار محال و بختیاری گفت: قبل از آنکه اقتصاد و جامعه را به توسعه برسانیم لازم است فعالیت های فرهنگی و هنری را ارتقاء دهیم.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۶ - ۱۰:۲۴    
رئیس پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری در نشست مشترک با سرکار خانم زارعان مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ - ۱۰:۴۸    
مدیر کل آموزش و پرورش چهار محال و بختیاری گفت: 38هزارو 152 نفر روز در ستاد های اسکان فرهنگیان چهار محال و بختیاری هم زمان با ایام نوروز اقامت داشتند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ - ۱۰:۱۸    
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری چهارمحال و بختیاری گفت: تخریب ساخت و سازهای غیرقانونی در دستور کار مسئولان قرار گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۰۹:۲۰    
مردم استان ضمن همراهی با پویش تبدیل سبزه ها به کمپوست، سبزه های نوروزی خود را به ایستگاه های جمع آوری در خروجی شهرهای بزرگ استان تحویل دادند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۲ - ۱۹:۵۰    
شهر هَفشِجان از توابع شهرستان شهرکرد می باشد و در 14 کیلومتری شهر شهرکرد قرار دارد که دارای مناطق زیبا و جذاب گردشگری است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۰ - ۱۳:۲۰    
بیش از 10 کیلوگرم مواد مخدر که به طرز ماهرانه ای داخل بطری های نوشابه جاسازی شده بود در شهرستان بروجن کشف شد
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۰ - ۱۳:۲۰    
رئیس میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری شهرستان بروجن ضمن گرامیداشت 12 فروردین از اجرای مراسم ویژه روز جمهوری اسلامی ایران در نوروزگاه بروجن خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۰ - ۱۳:۲۰    
استان چهارمحال و بختیاری، سرزمین رویاها، سرزمین آب و آیینه و برف و آفتاب، سرزمین دلیران، سرزمین آستاره ها و چشمه ساران زلال، سرزمین رودهای خروشان و جنگلهای سرسبز، سرزمین دشت های زیبا و کوهساران بلند ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۰ - ۱۲:۵۰    
به مناسبت سالروز شهادت مظلومانه حضرت امام علی النقی الهادی (علیه السلام) و یوم الله 12 فروردین روز جمهوری اسلامی ویژه برنامه تبیین سیره عملی آن حضرت وثمرات و برکات روز جمهوری اسلامی به همراه قرائت ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۹ - ۱۲:۵۰    
از نخستین ساعات بامداد امروز خروجی آب سد زاینده رود افزایش یافت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۹ - ۱۲:۵۰    
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: سال گذشته 40 درصد اعتبارات چهارمحال و بختیاری به امور فرهنگی اختصاص یافت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۹ - ۱۲:۲۰    
از عوامل ستاد اجرایی هماهنگی خدمات سفر استان چهارمحال وبختیاری تجلیل شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۳:۵۱    
فرماندار شهرستان شهرکرد گفت: از زمان آغاز نام نویسی تا ساعت 12 شب روز 6 فروردین ماه از مجموع 559 داوطلب انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرکرد ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۳:۵۱    
از ابتدای آغاز طرح سلامت مسافرین نوروزی تا کنون بیش از 14000 مسافر نوروزی با مراجعه به پستهای نوروزی از خدمات جوانان استان چهار محال و بختیاری بهره مندشدند .
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۳:۲۱    
رئیس ستاد انتخابات چهار محال و بختیاری گفت: در پایان فرایند ثبت نام از داوطلبان پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان 4 هزار و 543نفر نامنویسی کردند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۳:۲۱    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی چهارمحال و بختیاری گفت: قلعه مشروطیت دزک توسط لطفعلی خان ملقب به امیرمفخم بختیاری از خوانین معروف هفت لنگ بختیاری ساخته شده و ترمیم و تزئین دایمی آن از سوی ساکنین ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۲۰:۵۱    
فرمانده انتظامی استان از کشف انواع کالای قاچاق به ارزش 10 میلیارد ریال در محور "لردگان به بروجن" خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۱۲:۵۱    
معاون میراث فرهنگی چهارمحال و بختیاری گفت: در نوروز امسال استقبال بازدیدکنندگان از کاخ موزه های سراسر استان به ویژه موزه مشروطیت و مجموعه تاریخی فرهنگی چالشتر که متعلق به دوره قاجار است بسیار مطلوب و ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۱۱:۵۱    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری گفت: از 28 اسفندماه سال 95 تا روز گذشته 22 هزار و 765 نفر در اقامتگاه های این استان اقامت کرده اند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۰:۵۲    
فرماندار شهرستان شهرکرد گفت: در روزهای آخر فعالیت شوراهای اسلامی شهر و روستا مصوبات رنگ و بوی تبلیغات می دهد که شهرداران نیز نباید در این خصوص به نمایندگان شورا فشار بیاورند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۰۹:۵۳    
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان چهارمحال و بختیاری از تصویب اولین پناهگاه حیات وحش در استان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۰۸:۵۳    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ظهر امروز در حاشیه اجرای طرح ساماندهی و ارتقای خدمات سفر نوروز 96 گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۰۹:۱۸    
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان چهارمحال و بختیاری گفت: محیط بان منطقه حفاظت شده شیدا با شلیک مستقیم فشنگ شکاری از ناحیه پای چپ زخمی شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۰:۱۸    
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهار محال و بختیاری گفت: در راستای اجرای طرح مسکن مهر تعداد 114 شرکت تعاونی فعالیت خود را آغاز کردند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۰۹:۴۸    
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: یکی از مهم ترین علت های کسب روزی حلال در جامعه ارتباط بازاریان با مسجد است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۰۹:۱۸    
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گفت: فرهنگ شهادت طلبی به عنوان کارآمدترین و مؤثرترین عنصر در پیشبرد اهداف و حفظ ارزش ها و مقابله با دشمنان داخلی و خارجی مطرح است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۰۹:۱۸    
نمایشگاه شهدا راهتان ادامه دارد در شرکت آب منطقه ای چهار محال و بختیاری برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۰۹:۴۸    
دلایل بروز حوادث چهارشنبه آخر سال ضعف فرهنگی و بروز رفتارهای ناهنجار است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۰۹:۴۹    
رئیس سابق بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس چهارمحال و بختیاری گفت: همه مردم ایران باید در مقابل جبهه استکبار که کمر به نابودی ما بسته با یکدیگر هم صدا باشیم و قدر نعمتی که از شهدا به ما رسیده ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۰۹:۴۹    
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: این استانداری به هیچ حیات خلوتی نیاز ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۰۹:۱۹    
اولین رویداد استارتاب (رویداد شتاب) با رویکرد گیاهان دارویی به منظور ترویج و آموزش ایده پردازی، کار تیمی ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۰۹:۱۹    
یکی از مطالبات مردم کنترل گرانی بازار شب عید برای تهیه مایحتاج است که باید مد نظر مسئولان قرار گیرد
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۰۸:۴۹    
فرمانده سپاه ناحیه شهرکرد از اعزام 300دانش آموز پسر ناحیه دو آموزش و پرورش این شهرستان به مناطق عملیاتی جنوب غرب کشور خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۱۸:۴۹    
هفتمین کنفرانس بین المللی 'اختفا و گرفت' در رشته اختر شناسی و علم نجوم روز چهارشنبه در مجتمع لاله شهرکرد برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۱۰:۴۹    
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان از مردم خواست، با توجه به نزدیک شدن به ایام پایانی سال از خرید و فروش گونه های مختلف جانوری خودداری نموده و درصورت مشاهده مراتب را به سامانه تلفنی 1540 منعکس کنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۱۰:۱۹    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شهرکرد از شناسایی مشکلات و چالش های شهرستان شهرکرد و ارائه راهکار برای آن ها خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۳:۵۰    
شهردار هفشجان گفت: به مناسبت هفته منابع طبیعی و درختکاری 900 اصله نهال خریداری و در سطح شهرو پارک های محله ای هفشجان کاشته خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۳:۲۱    
دبیر کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری گفت: هم اکنون 16هزار نفر در کانون های فرهنگی هنری مساجد عضویت دارند که در تابستان ها این اعضا افزایش می یابد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۲:۵۱    
فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام کاظم (ع) گفت: به مناسبت آغاز هفته منابع طبیعی و روز درختکاری حوزه مقاومت امام کاظم(ع) اقدام به کاشت چند اصله درخت در مدرسه دخترانه حضرت زینب (س) روستای وانان نمود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۱:۵۱    
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) چهار محال و بختیاری گفت: 25 هزار و 700 خانوار در چهار محال و بختیاری تحت پوشش کمیته امداد هستند که این تعداد 13 درصد جمعیت استان را تشکیل می دهد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۲:۵۱    
استاندار چهار محال و بختیاری گفت: مشارکت جامعه محلی و سازمان های مردم نهاد راهکار مؤثری برای حفظ و احیای منابع طبیعی به شمار می رود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۳:۵۲    
مدیر عامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرکرد گفت: هم زمان با 15 اسفندماه روز درختکاری دو هزار اصله درخت در کمربندی 15 خرداد شهرکردبا حضور مسئولین کاشته شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۳:۵۲    
معاون گردشگری وسرمایه گذاری چهارمحال و بختیاری از برگزاری دوره های آموزشی گردشگری در راستای اجرای برنامه های مصوب ستاد اقتصاد مقاومتی و بسته حمایت از گردشگری با همکاری این اداره کل و مرکز علمی ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۱:۵۲    
عضو هیئت مدیره خیره حضرت معصومه (س) شهر هفشجان گفت: تبلیغات موسسه خیریه حضرت معصومه (س) هفشجان کم بوده و همین امر توجه مسئولین را می طلبد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۰۹:۵۲    
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهار محال و بختیاری گفت: بازرسی کار یکی از ارکان فعال و پویای ادارات کار بوده و نقش سازنده ای را در جهت بهبود شرایط کار و تولید ،پیشگیری از حوادث کار ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۰۹:۵۲    
رئیس شورای اسلامی چهار محال و بختیاری گفت: هر دولت و هر عوامل قدرت اگر بخواهد یکه تازی کند خلاف آب شنا کردن است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۰۷:۲۲    
نمایشگاه عکس محیط زیست با عنوان "شکارت را جاودانه کن" به مناسبت هفته منابع طبیعی در فرهنگسرای بزرگ ارشاد اسلامی شهرکرد برپا می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۰۹:۵۰    
مدیر کل منابع طبیعی و آبخیز داری چهار محال و بختیاری گفت: منابع طبیعی ثروتی است که متعلق به همه نسل هاست و باید در حفظ آن تلاش کنیم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۰۹:۲۰    
فرماندار شهرستان شهرکرد گفت: انشالله با ظرفیت های موجود انسانی و زیر بنایی و همکاری دستگاه های اجرایی و کمیته های ستاد ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۳:۵۰    
جوانان چهار محال و بختیاری یا بیکار هستند و یا در جستجوی کار آواره غربت می شوند و دوری از وطن و خانواده را تحمل می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۲:۲۰    
امروز با ورود هفت پیکر شهید گمنام دوران دفاع مقدس مردم چهارمحال و بختیاری به احترام آن ها تمام قد ایستادند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۰۹:۲۰    
مسابقات اسلالوم قهرمانی آسیا در رشته قایقرانی با کسب مدال برنز محمد مهدی کنارنگ همراه بود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۲:۵۰    
همزمان با ایام دهه فاطمیه پیکر هفت شهید گمنام دوران دفاع مقدس با استقبال مسئولین وارد چهارمحال و بختیاری شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۲:۲۰    
معاون بهداشت، امداد و آموزش پزشکی سپاه پاسداران کشور گفت: با رشادت های دلیر مردان ایران اسلامی و مدافعان حرم تمام نقشه های دشمنان و به خصوص داعشی ها نقش برآب شد
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۱:۲۰    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: بیش از 80 درصد مراجعین به پزشک که به صورت معمول اتفاق می افتد با داشتن سواد سلامت اصلاح می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۰۹:۵۰    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی چهار محال و بختیاری گفت: میزان تولید محصول سیب زمینی در چهار محال و بختیاری طی سال جاری 200 هزار تن در 5 هزار و 500 هکتار بوده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۰۹:۲۰    
استاندار چهار محال و بختیاری گفت: نرخ مشارکت اقتصادی در چهار محال و بختیاری 6 درصد افزایش یافته که نشان از تحول در سرمایه گذاری و اجرای پروژه های عمرانی است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۰۹:۵۰    
فرماندار شهرستان شهرکرد گفت: به استناد تبصره 3 ماده 26 قانون انتخابات، داشتن گواهی عدم سوء پیشینه برای همه افرادی که قصد ثبت نام در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا را دارند لازم است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۰۹:۵۰    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهار محال و بختیاری گفت: بهره گیری از ظرفیت هنر نمایش نفش مهمی در انتقال ارزش ها به نسل های مختلف دارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۰:۲۰    
در4 بنای تاریخی ، فرهنگی استان چهارمحال وبختیاری آیین هاوآداب ورسوم نوروزی برای بازدید مسافران نوروزی به نمایش گذاشته می شود .
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۴:۵۰    
خطیب موقت جمعه شهرکرد گفت: مسوولان باید مساله اقتصادی را که مورد تاکید مقام معظم رهبری است سرلوحه کار خود قرار دهند چرا که اقتصاد مقاومتی راه حل توسعه اقتصاد در کشور است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۴:۵۰    
شانزدهیمن نمایشگاه بین المللی محیط زیست در محل دایمی نمایشگاه بین المللی تهران گشایش یافت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۲:۲۰    
معاون برنامه ریزی سازمان برنامه و بودجه استان روز چهارشنبه در سومین جلسه کارگروه آمایش سرزمین، محیط زیست و توسعه پایدار که با حضور مدیران و کارشناسان دستگاههای اجرایی استان برگزار شدگفت ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۱:۵۰    
دو هزار و 331 یتیم در استان چهارمحال و بختیاری شناسایی شده که حامیان و خیران از دو هزار و 299 یتیم استان حمایت می کنند و 32 فرزند یتیم فاقد حامی هستند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۱:۵۰    
رئیس جهادکشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: جوجه ریزی در مرغداری های استان باتوجه به فرارسیدن ایام نوروز ، 15 درصد افزایش یافته است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۰۹:۵۰    
گیاه دارویی گل ختمی برای نخستین بار درچهارمحال و بختیاری کشت می شود.
مشاهده نتایج بیشتر...