جمعه ۰۶ مردادساعت ۱۵:۲۹Jul 2017 28

بام خبر (bameirankhabar.ir)

  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۰۸:۴۵    
آسیب های اجتماعی یکی از مسایل مورد توجه جامعه بشری از گذشته تا به امروز می باشد که تکدی گری از بزرگترین این معضلات است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۹:۴۵    
استاد دانشگاه و کارشناس مسائل سیاسی در چهارمحال و بختیاری گفت: اگر مسئله برجام ادامه پیدا کند ابهت و اقتداری که تا کنون در جهان کسب کرده ایم به نوعی مخدوش خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۰۹:۴۵    
جشن میلاد حضرت معصومه (س) با حضور خدام حرم آن حضرت در شهرکرد برپاشد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۲:۴۵    
زنان چهارمحال و بختیاری برای کمک به عتبات عالیات با عشق فرش می بافند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۰۹:۴۵    
بخشدار مرکزی شهرکرد گفت: با توجه به خصوصیات اجتماعی و فرهنگی منطقه 32 غرب شهرکرد با نیازسنجی های صورت گرفته غربالگری اشتغال توسط دستگاه های متولی امر انجام گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۰۹:۴۵    
اجاره منازل مسکونی در شهرکرد به میزانی است که اعتراض بسیاری از جوانان را درآورده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۰۹:۵۵    
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: افراد ضعیف و یکطرفه در مدیریت بسیار خطرناک است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۲:۵۵    
جانشین فرمانده انتظامی استان چهارمحال و بختیاری گفت: ماموران فرماندهی انتظامی استان طی24 ساعت گذشته 7 سارق را با 11 فقره سرقت، دستگیر کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۷:۵۵    
امام جمعه شهرکرد گفت: با توجه به مذاکراتی که در سال های اخیر بین ایران و برخی کشورها از جمله آمریکا صورت گرفت نباید خدشه ای را به عزت کشور و ملت وارد کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۹:۵۵    
مدیر شرکت مادر تخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی ایران گفت: دانش آموختگان در هر رشته تحصیلی که هستند می توانند برای توسعه صنعت گردشگری ورود پیدا کرده، طرح و ایده دهند
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۸:۵۵    
استان چهارمحال و بختیاری دارای نقاط گردشگری زیادی است که نا شناخته مانده و زیر ساخت های لازم برای توسعه آن بوجود نیامده است که با فراهم کردن زیر ساخت ها گردشگران زیادی جذب آن می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۰:۵۵    
مدیر کل بیمه سلامت چهار محال و بختیاری گفت: رویکرد اقتصاد مقاومتی در این است که از تولیدات داروهای داخلی استفاده کنیم و در همین راستا در حال حاضر ما 98 درصد بی نیاز از داروهای خارجی هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۳:۵۵    
استاندار چهار محال و بختیاری گفت:در دو سال گذشته در ستاد تسهیل و رونق تولید چهارمحال و بختیاری مشکلات 300 واحد تولیدی بررسی و امسال نیز مشکلات 150 طرح و واحد پیگیری می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۱:۵۰    
یکی از کمبودهای مهم در استان چهار محال و بختیاری در تولید محصولات باغی نبود صنایع تبدیلی در برخی نقاط این استان است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۰۹:۵۰    
فرمانده انتظامی شهرستان"شهرکرد" ازدستگیری چهار شکارچی غیرمجاز و کشف دو لاشه میش وحشی در منطقه حفاظت شده تنگ صیاد ،خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۰۹:۵۰    
نماینده مردم در شهرستان های شهرکرد، بن و سامان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری ، مشارکت اجتماعی سازمان های مردم نهاد را یکی از مفاهیم" آتش به اختیار " دانست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۰۹:۵۰    
مدیر دفتر بسیج خواهران ناحیه شهرکرد گفت: جشن روز دختر هم زمان با تولد حضرت معصومه (س) در شهرستان شهرکرد برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۰۹:۴۰    
استاندار چهار محال و بختیاری گفت: تلاش برای نهادینه کردن انتقادات سازنده، علمی و منصفانه در جامعه باید در دستور کار متولیان امر قرار گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۳:۳۵    
کارشناس مسائل سیاسی در چهار محال و بختیاری گفت: اولین ایرادی که بر برجام وارد است این بود که داده ها را نقد دادیم و تعهدات آن ها را به صورت نسیه و زمان بر دریافت کردیم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۰۹:۳۵    
فرماندار شهرستان شهرکرد گفت: حجاب تنها محدود به یک روز و یک گردهمایی نیست لازمه توسعه حجاب فرهنگسازی بر روی این مسئله است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۱۱:۱۵    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شهکرد بیانیه ای در خصوص عفاف و حجاب منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۱۰:۱۵    
مسؤول جامعه زنان سپاه حضرت قمربنی هاشم چهارمحال و بختیاری گفت: چادری که ما بر سر داریم یادگاری حضرت زهرا(س) و بهای خون هزاران شهید است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۲۳:۱۰    
هم زمان با سراسر استان چهارمحال و بختیاری راهپیمایی بزرگ مدافعان حریم خانواده در مرکز استان با حضور گسترده مردم برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۲۳:۱۰    
نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری با تاکید بر اینکه جامعه ای رستگار است که سر سفره عفت بنشیند یادآورد شد: افراد باید عفت سیاسی، اخلاقی، خانوادگی داشته باشند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۳:۱۰    
کمپین عفت زن، تجلی غیرت مرد توسط برخی خبرنگاران شهرستان های استان چهار محال و بختیاری راه اندازی شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۰:۱۰    
استاندار چهار محال وئ بختیاری گفت: در چهار محال و بختیاری 11 دشت مشکل دارد که شش دشت آن پرچالش و تنش زاست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۵:۰۰    
مدیر عامل و عضو هیئت مدیره شرکت نساجی حجاب شهرکرد گفت: چرخه اقتصاد معیوب است و به طبع خیلی از صنایع مشکل دارند و صنایع نساجی شهرکرد جزء همان هایی است که در فروش مشکل وجود دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۱۴:۰۰    
کارشناس امور سینمایی فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: بعد از 10 سال سالن سینما غدیر شهرکرد راه اندازی و مورد استقبال مردم قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۱۰:۰۰    
مدیر حوزه علمیه خواهران چهارمحال و بختیاری حضور پرشور طلاب خواهر مدارس علمیه این استان را در اجتماع صیانت از حریم خانواده که روز چهارشنبه، 21 تیرماه جاری برگزار می شود ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۱۰:۰۰    
مدیر کل سازمان تامین اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت: الکترونیکی کردن خدمات سازمان تامین اجتماعی موجب صرفه جویی در وقت و هزینه می شود که امید است این کار در چهار محال و بختیاری به زودی محقق شود
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۰:۰۰    
روستای 'قلعه ممکا 'چهارمحال و بختیاری به عنوان دهکده پرورش قارچ کشور از مهم ترین مراکز تولید قارچ چهارمحال و بختیاری است
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۱:۰۰    
عناوین روز های هفته عفاف و حجاب سال 96
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۰:۰۰    
فرماندار شهرستان شهرکرد گفت: حضور متکدیان در سطح شهر علاوه بر برهم زدن چهره شهر، آسیب های اجتماعی را نیز به دنبال خواهد داشت که بایستی ساماندهی متکدیان در دستور کار مدیران و مسئلان قرار گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۹:۰۲    
پویش همگانی نه به اعتیاد در چهارمحال و بختیاری با حضور حداکثری مردم برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۷:۰۲    
چنانچه برنامه ریزی دقیقی برای اوقات فراغت جوانان صورت گیرد جوانان کمتر به سراغ فضای مجازی پیش می روند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۱:۰۲    
مدیرکل حفاظت محیط زیست چهارمحال و بختیاری از برنامه ریزی و اقدامات لازم جهت برگزاری مانور اطفای حریق عرصه های طبیعی در این استان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۱:۰۲    
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد حجت الاسلام و المسلمین نکونام در پیامی از اقشار مختلف مردم استان برای حضور پرشور در کنگره بزرگداشت آیت الله دهکردی دعوت کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۸:۰۲    
امر به معروف و نهی از منکر یکی از واجبات الهی است که این روزها در جامعه اسلامی مظلوم واقع شده است و برای احیاء آن نباید از هیچ تلاشی دریغ کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۰:۰۲    
فرمانده سپاه ناحیه شهرستان شهرکرد گفت: حجاب مهمترین عامل درجهت کاهش مفاسد و رشد فضایل اخلاقی است
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۴:۰۲    
کارشناس مسائل سیاسی در چهار محال و بختیاری گفت: حقوق بشر از نظر آمریکائی ها یعنی نظامی که معتقد است هر تیمی که در مرز و عمل فایده مادی داشته باشد ارزشمند بوده و در غیر اینصورت بی ارزش است بنابراین ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۲:۰۲    
معاون بهبود تولیدات گیاهی جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری، میزان تولید دانه های روغنی کلزا سال جاری در این استان را بیش از 700 تن برآورد کرد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۱:۰۲    
رئیس پارک علم و فناوری گفت: بنیاد برکت در شرکت های دانش بنیان و فناور پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری سرمایه گذاری خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۱:۰۲    
فرمانده انتظامی استان از کشف بیش از 107 میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در طول سه ماهه اول سال جاری در محور های مواصلاتی استان، خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۱۴:۰۲    
راهپیمایی و صیانت از حریم خانواده 21 تیرماه در شهرکرد برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۱۰:۰۲    
مشاور ریس سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری با تاکید بر لزوم ایجاد خلاقیت و نوآوری در بخش صنایع دستی اظهار داشت: این محصولات باید متناسب با نیاز روز و کاربردی در زندگی مردم باشد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۱۰:۰۲    
نماینده مردم شهرستان های فارسان، اردل، کیار و کوهرنگ در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: ترویج و استفاده از اقامت گاه های بوم گردی و صنایع دستی از مهم ترین اولویت ها در صنایع پاک است که رونق آن ضرورت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۰۹:۰۲    
به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر امروز پویش " نه به مواد مخدر " با هدف پیشگیری از اعتیاد مواد مخدر و فرهنگ سازی بروجن راه اندازی شد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۲:۰۲    
هوای دلپذیر و خیلی خنک چهارمحال و بختیاری بسیاری از مسافران تابستانی را که از اقصی نقاط کشور به این استان آمده اند؛ شادمان کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۱:۰۲    
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: در بسیاری از مجتمع های مسکن مهر چهارمحال و بختیاری مشکل تکمیل زیرساخت، آسفالت، تأمین آب ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۱:۰۲    
فرماندار شهرستان شهرکرد گفت: 270 پروژه مرتبط با اقتصاد مقاومتی در شهرستان شهرکرد اجرا می شود که از طریق سیستم بانکی تسهیلاتی به آن ها ارائه می گردد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۱۲:۰۲    
مدیر عامل پارک ها و فضای سبز شهرکرد گفت: پارک های لاله، ملت, آبی جنگلی و جنوبی تهلیجان در شهرکرد برای اسکان مسافران تابستانی مهیا شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۱۲:۰۲    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان گفت: یکی از مهمترین نیازهای این استان وجود سردخانه و صنایع تبدیلی است تا از بین رفتن محصولات کشاورزی در استان جلوگیری شودکه با برنامه ریزی وپیگیری های انجام شده در چند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۹ - ۱۷:۰۲    
امام جمعه موقت شهرکرد گفت: با توجه به نزدیکی به شروع فعالیت دولت دوازدهم، مردم باید مدیرانی را از این دولت مطالبه کنند که به ارزش های دینی پایبند باشند
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۱۰:۰۲    
معاون میراث فرهنگی استان چهارمحال وبختیاری : تغییر کاربری حمام خانی جونقان از توابع شهرستان فارسان به سفره خانه سنتی در دستورکار قرار گرفت و تاکنون 35 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۱۰:۰۲    
معاون میراث فرهنگی چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: عملیات اجرایی مرمت بنای تاریخی آستان امامزادگان دوخاتون شهرکرد از اواخر سال گذشته آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۷ - ۱۰:۰۱    
فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری گفت: امروز نگاه و چشم امید بسیاری از مستضعفین دنیا به جمهوری اسلامی ایران است و بسیج ایران الگوی بسیاری از مقاومت ها در دنیا است
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۷ - ۱۰:۰۱    
مدیر کل اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد چهار محال و بختیاری گفت: بیش از 87 میلیارد تومان تسهیلات در حوزه اقتصاد مقاومتی و تسهیلات تکلیفی بسیج در چهارمحال و بختیاری پرداخت شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۷ - ۰۹:۰۱    
یکی از حوادث مهمی که در طول تاریخ انقلاب اسلامی هیچ گاه از ذهن مردم مسلمان ایران پاک نمی شود حادثه دردناک هفتم تیر 1360 است حادثه ای که نشان دهنده اوج مظلومیت انقلاب اسلامی و اوج ددمنشی و خباثت دشمن ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۲:۲۰    
رئیس مجمع سازمان های مردم نهاد جوانان چهارمحال و بختیاری با اشاره به اهمیت نقش سازمان های مردم نهاد در ایجاد جامعه پویا، بر اهمیت تسهیل مراحل ثبت این سازمان ها تأکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۰:۲۰    
مدیر دفتر بسیج خواهران ناحیه شهرکرد گفت: حجاب و پوشش به عنوان یکی از اصلی ترین مظاهر فرهنگ در جامعه است و زن در حجاب مانند گوهر در صدف است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۵:۲۰    
درجریان راهپیمایی روز جهانی قدس مردم چهار محال و بختیاری یک صدا شعار مرگ بر اسرائیل سر دادند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۱:۲۰    
فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهر هفشجان گفت: برنامه شبهای رمضان برای دومین سال پیاپی در هفشجان برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۰:۲۰    
فرمانده سپاه ناحیه شهرستان شهرکرد گفت: دشمنان بدانند که اگر روزی وارد خط قرمز شوند همه ما تبدیل موشک خواهیم شد که از زمین و آسمان بر سر آن ها فرود خواهیم آمد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۴:۲۰    
این استان با دارابودن بیش از 1000 چشمه جوشان، آبشارها، تالاپ ها، رودخانه زاینده رود و کوه های سر به فلک کشیده در مناطق مختلف به بهشتی می ماند که سالانه هزارارن گردشگر داخلی و خارجی را به خود جذب می ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۳:۲۰    
بایدتأکید داشت که روز قدس و اهمیت راهبردی بزرگداشت هر چه باشکوه تر آن ، که برای نخستین بار توسط رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) با این رویکرد که وحدت عامل قدرت و توسعه یافتگی و ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۰:۲۰    
مدیر امور باغبانی جهادکشاورزی چهارمحال و بختیاری از آغاز برداشت گیلاس پیش رس از 91 هکتار باغ بارور این استان خبر داد
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۳:۲۰    
مسیرهای راهپیمایی روز جهانی قدس مراکز شهرستان ها، شهرها و بخش های استان چهارمحال و بختیاری اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۰:۲۰    
امسال 200تن توت فرنگی ازگلخانه های چهارمحال و بختیاری برداشت می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۳:۲۰    
پس از طرح مفهوم آتش به اختیار در عرصه فرهنگی توسط امام خامنه ای، شبهاتی در خصوص معنای این مفهوم و حدود و ثغور آن ایجاد گشته که نیازمند تبیین است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۲:۲۰    
یک صنعت گر صنایع دستی چهارمحال وبختیاری گفت: حمایت و همکاری بین بخشی دستگاه های اجرایی در توسعه صنایع دستی نقش مهمی ایفا می کند اما متاسفانه از سوی مسئولین تا کنون حمایتی از من نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۱:۲۰    
بروز و تشدید بیابان زایی در چهارمحال و بختیاری به دلیل ارتباط منابع چهارمحال و بختیاری با چندین استان دیگر، می تواند بخش قابل توجهی از کشور را درگیر مسائل مختلف در این حوزه کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۶ - ۱۷:۲۰    
امام جمعه شهرکرد گفت: با حساسیت هایی که در جامعه به واسطه تذکرات رهبری ایجاد شد این سند لغو شد و این در حالی است که ما در کشور سند تحول داشتیم و این مسئله نشان دهنده نفوذ در استقلال کشور است و از این ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۵ - ۰۹:۲۰    
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری گفت: برخی از رشته های صنایع دستی همچون سبدبافی، لوده بافی و .. ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۵ - ۰۹:۲۰    
نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری گفت: توجه به بخش صنایع دستی به دلیل خاصیت خودکفا و درون زابودن آن سبب استقلال و عزت بیش ازپیش استان و کشور می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۲:۲۰    
فروش محصولات صنایع دستی در چهارمحال و بختیاری از ظرفیت بالایی برخوردار نیست و بیشتر این محصولات در خارج از استان به فروش می رسد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۳:۲۰    
برگزاری مراسم افتتاحیه کانونهای گردشگری تعالی بخش ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شهرکرد
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۰:۲۰    
فعال سیاسی در چهار محال و بختیاری گفت: آمریکا و عربستان می توانند در بحث استراتژیک ، سیاسی ، تجاری و قدرت از قطر استفاده کنند و به دنبال این هستند که از قطر زهر چشم بگیرند که باعث شوند این کشور از ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۲ - ۰۹:۲۰    
اولین سامانه پایش برخط (آنلاین) تصفیه خانه فاضلاب شهرک های صنعتی در چهارمحال و بختیاری با حضور مدیرکل حفاظت محیط زیست استان و جمعی از مسئولان استان در شهرک صنعتی شهرکرد افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۱ - ۱۰:۲۰    
شهردار هفشجان از برگزاری برنامه شب های رمضان هر شب در پارک معلم این شهر خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۱ - ۰۹:۲۰    
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: با تفاهمنامه منعقد شده با شرکت توزیع برق استان، از اول تیرماه امسال به منظور رعایت خاموشی در زمان پیک مصرف ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ - ۱۴:۲۰    
مدیرعامل باشگاه استقلال با بیان اینکه انتظار برخی از بازیکنان بی جاست و برای آنها توهم ایجاد کرده اند، گفت: استقلال را از پایه و اساس نابود کرده اند ولی تیم را برای قهرمانی می بندیم.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ - ۱۳:۲۰    
مدیر عامل آب و فاضلاب شهری چهار محال و بختیاری گفت: شهرستان سامان یکی از شهرستان های استان چهارمحال و بختیاری است که به علت ورود مسافران زیاد به این شهرستان با بحران بی آبی مواجه شده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ - ۰۹:۲۰    
مدیر کل محیط زیست چهار محال و بختیاری گفت: ریختن ظروف یکبار مصرف در دل طبیعت یا جا گذاشتن آن باعث ، مرگ تدریجی طبیعت می شود و کاهش استفاده از ظروف یکبار مصرف با هدف حفظ محیط زیست ضروری است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۸ - ۱۱:۲۰    
خرید تضمینی گندم از کشاورزان در شهرستان لردگان از توابع استان چهارمحال و بختیاری آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۸ - ۱۱:۲۰    
مراسم تقدیر از فرهنگیان طرح کانون و مدرسه در هفشجان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۷ - ۱۲:۱۵    
مناسبت های مذهبی از گذشته تاکنون در شهرها و روستاهای مناطق مختلف چهار محال و بختیاری همراه با آداب ورسوم خاصی برگزار می شده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۷ - ۰۹:۱۵    
مناسبت های مذهبی از گذشته تاکنون در شهرها و روستاهای مناطق مختلف همراه با آداب ورسوم خاصی برگزار می شده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۶ - ۱۳:۱۵    
مدیرباغبانی سازمان جهادکشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: هم اکنون دراستان 247هکتار به کشت گل محمدی اختصاص دارد که ازاین میزان 100هکتار به بهره برداری رسیده وپیش بینی می شود ازهرهکتار 3تن برداشت انجام ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۶ - ۱۳:۱۵    
معاون میراث فرهنگی استان چهارمحال وبختیاری گفت: بافت سیاه چادر بختیاری در این استان ثبت ملی شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۶ - ۱۲:۱۵    
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهار محال و بختیاری گفت: طی سال گذشته 70 میلیون تومان تسهیلا ت یارانه سود و کارمزد تسهیلات به طرح های هتل سازی اعطا گردید.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۴ - ۲۳:۱۵    
عضو مجمع عالی تفسیر قرآن کشور گفت: امام پیامبر گونه در مقابل دشمنان دین خدا یک تنه با صلابت ، قاطعیت و شجاعت ایستاد و پرچم مبارزه با دشمن را دست گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۳ - ۱۱:۱۵    
اعضای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شماره دو با آداب اجتماعی روزه داری آشنا می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۳ - ۰۹:۱۵    
رئیس پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری ایجاد صندوق پژوهش و فناوری استان را یکی از نیازهای اساسی شرکت های دانش بنیان و فناور عنوان نمود و اظهار داشت ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۳ - ۰۹:۱۵    
اعضای مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در چهارمحال و بختیاری با استفاده از طرح ماکت سازی از قصه های قرآنی به تفسیر و تدبر در احادیث قرآن می پردازند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۱ - ۱۱:۴۵    
کلیات طرح منطقه ویژه اقتصادی استان در جلسه مورخ 7/3/96 شورای عالی مناطق آزاد و ویژه کشور تصویب شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۰ - ۱۱:۴۵    
در جلسه ستاد برگزاری هفته محیط زیست در چهارمحال و بختیاری برنامه های این ستاد جهت برگزاری برنامه های این هفته بررسی و اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۰ - ۰۹:۴۵    
عبداله سعیدی گفت: مسابقات فوتسال جام رمضان بخش فلارد با حضور 20 تیم در 4 گروه 5 تیمی آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۹ - ۱۳:۱۵    
مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های چهار محال و بختیاری گفت: اجرای عملیات بهسازی و آسفالت محور شهرکرد – زرین شهر توسط این سازمان در حال انجام می باشد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۹ - ۰۹:۱۵    
معاون میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال وبختیاری گفت: در هفته میراث فرهنگی بیش از 1000 نفر از موزه ها و اماکن تاریخی استان چهارمحال وبختیاری بازدید کردند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۰:۱۵    
نماینده ولی فقیه در چهار محال و بختیاری گفت: سرمایه اصلی ما باور ماست باور بر اینکه در مسیر انقلاب و شهدا حرکت کنیم.
مشاهده نتایج بیشتر...