سه شنبه ۰۳ بهمنساعت ۲۳:۴۸Jan 2018 23

بام خبر (bameirankhabar.ir)

  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۱۱:۴۰    
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان چهارمحال و بختیاری: در راستای حمایت از گونه گیاهی بلوط غرب، طرح هر مدرسه یک نهالستان طی هفته گذشته در مدارس منتخب شهرستان های شهرکرد، کیار و بروجن اجرا شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۰۹:۴۰    
فرزند شهید مدافع حرم گفت: حضرت زینب (س) نقش حفظ کردن قیام عاشورا را برای تمام نسل ها داشت و پرستار نهضت انقلاب بود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۳:۳۹    
سرهنگ پاسدار موسی انصاری، از اعزام 300 دانش آموز ناحیه دو آموزش و پرورش شهرستان شهرکرد به مناطق عملیاتی جنوب کشور خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۱:۳۹    
شهردار هفشجان گفت: امروز در پاسداشت ارزشهای انقلاب اسلامی ایران با تمام توان گام برمیداریم و راه امام راحل را ادامه می دهیم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۴:۴۰    
فرماندار شهرکرد، در خصوص فعالیت سنگ شکن در منطقه میرآباد که صدای آن برای شهروندان ایجاد مزاحمت کرده است ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۰۹:۴۰    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان چهارمحال و بختیاری گفت: با توجه به نزول رحمت الهی همه محورهای استان دارای کولاک و بارش برف هستند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۱۱:۴۱    
مدیر بازرگانی میر سالاری گفت: یکی از مهم ترین رموز موفقیتم صداقت با مشتری و در کنار آن همراهی و هم دلی با برادرم بود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۳:۴۱    
مدرس کالج بازاریابی گفت: کسب و کارها در کشور با چشم بسته حرکت می کنند و امروز در دنیا متد مانیتورینگ روزانه به وجود آمده امری که متأسفانه در کسب و کارهای داخل کشور دیده نمی شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۹:۴۱    
رئیس صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: بازار با سرعت نور در حال عبور و دور شدن از شکل سنتی است، امروز دیگر روز گران فروشی نیست و فروشنده ای زرنگ است که با روش های نوین ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۹:۴۱    
دبیر سمینار بزرگ تحول در کسب و کار گفت: بحث آموزش به اصناف از مهم ترین اهداف برگزاری این همایش است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۳:۴۱    
فرماندار شهرکرد گفت: نقاط امن شهرکرد و محل هایی که می توان در هنگام زلزله به صورت مؤثر خدمات رسانی انجام داد، شناسایی می شود
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۴:۴۱    
برخورد چهار دستگاه خودرو سواری در محور شهرکرد به سورشجان حوالی سه راهی هفشجان 5 مصدوم بر جای گذاشت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۲:۴۱    
آخرین قهرمان ایران در فوتبال باشگاهی آسیا که 10 سال از تصمیم غیرکارشناسی مسئولان در مورد انتقال آن می گذرد حال و روز خوبی در لیگ دسته دوم باشگاه های کشور ندارد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۲:۴۱    
رئیس بسیج رسانه چهارمحال و بختیاری گفت: دومین جشنواره ابوذر در بهمن ماه سال جاری در چهارمحال و بختیاری برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۹:۴۱    
رئیس سازمان برنامه و بودجه چهارمحال و بختیاری گفت: وجود برخی محدودیت های زیست محیطی نباید مانع اجرای طرح های توسعه ای شود
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۰۹:۴۱    
رئیس اداره امور اصناف سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: اصناف به عنوان بازوی اقتصادی کشور هستند که در تولید ملی تاثیر گذارند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۳:۴۲    
مسئول بسیج رسانه چهارمحال و بختیاری گفت:کمک به تحقق جایگاه اسلامی ، وحدت بین اصحاب رسانه ، حفظ و ارتقاء جایگاه اصحاب رسانه از اهداف تشکیل بسیج رسانه است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۳:۴۲    
نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری گفت: آنچه بیش از همه باید مورد توجه اصحاب رسانه قرار گیرد جهت گیری هاست چون جهت گیری درست و صحیح عامل روسفیدی در مقابل خدا و دستیابی به سعادت است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۰۹:۴۲    
رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: رمز ماندگاری و موفقیت اصناف را می توان درحلقه آموزش جستجو کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۰۹:۴۲    
رئیس اتحادیه خدمات رایانه و ماشین های اداری شهرکرد گفت: بدون شک تمامی ما جهت موفقیت در مسیر کاری نیاز به فراگیری فنون کسب و کار را داریم .
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۰:۴۲    
شرایط اقتصادی و افزایش قیمت ها قدرت خرید را از مردم سلب کرده و فروشندگان را نیز به چالش کشانده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۰:۴۲    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان از نصب 6 دستگاه و در مجموع 13 دستگاه جت فن مورد نیاز برای تهویه تونل کارون 4 خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۳:۴۲    
مدرس و سخنران دوره های کسب و کار و موفقیت فردی گفت: آموزش حلقه گمشده کسب و کارهای ایرانی است که متاسفانه بازاریان ما هنوز این حلقه را پیدا نکردند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۰۹:۴۲    
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل جاده ای استان چهارمحال و بختیاری گفت: بارش در 48 ساعت گذشته در محورهای استان باعث شد اکیپ های راهداری این مجموعه بی وقفه و با آمادگی همه جانبه به ارائه خدمات ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۱۴:۴۲    
مردم شهرستان شهرکرد هم زمان با سراسر استان چهارمحال و بختیاری به دفاع از نظام و ولایت فقیه به پا خواستند و راهپمایی بزرگی را رقم زدند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۰۹:۴۲    
مدیر کل حمل و نقل جاده ای چهارمحال و بختیاری گفت: تلفات جاده ای در نه ماه سال جاری در چهارمحال و بختیاری هفت درصد کاهش و تصادفات 158 درصد افزایش داشته است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۱۲:۴۲    
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: مسئولان از راهپیمایی مردمی 17 دی در این استان حمایت می کنند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۱۰:۴۲    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: سامانه بارشی تا اواخر وقت فردا در استان فعال است و بعد از عبور این سامانه بارشی برای روزهای آینده کاهش دما در استان پیش بینی می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۱۰:۴۲    
مسیرهای راهپیمایی بزرگ شکوه وحدت، انسجام و اقتدار مردمی نظام اسلامی در پاسخ به حرمت شکنی های اخیر در چهارمحال و بختیاری اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۱۵:۴۲    
امام جمعه شهرکرد گفت: فتنه روز های اخیر همچون فتنه 88 که به بهانه انتخابات بود، به بهانه مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم شکل گرفت و مطالبات به حق مردم به یک فتنه تبدیل شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۰۹:۴۲    
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: طرح های راکد در این استان هر چه سریع تر تعیین تکلیف شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۲:۴۲    
هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتسال در شرایطی برگزار می شود که تیم مس سونگون در صورت کسب حتی یک امتیاز مقابل گیتی پسند می تواند خیالش را بابت قهرمانی راحت کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۲:۴۲    
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهادکشاورزی استان، از پیش بینی تولید 120هزار تن گندم درسال آینده دراستان ،خبرداد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۰:۴۳    
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: از ابتدای امسال تاکنون هزار میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی در استان پرداخت شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۰۹:۴۳    
فرمانده یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان از برگزاری دوره آموزشی ضابطین قضایی ویژه پرسنل یگان حفاظت خبر داد .
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۰۹:۴۳    
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: تاکنون 4.6 درصد این تسهیلات از محل طرح رونق تولید جذب شده که عملکردی بسیار ضعیف است و این در شأن چهارمحال و بختیاری نیست.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۰۹:۴۳    
معاون برنامه ریزی سازمان برنامه و بودجه استان چهارمحال و بختیاری گفت: هم اکنون درکشور باکمبود منابع ونیاز رو به رشد مواجه هستیم واساساًاقتصاد مقاومتی چیزی بجز اقتصاد علمی وصحیح نیست.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۳:۳۰    
سازمان بسیج رسانه سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) استان چهار محال و بختیاری به مناسبت حماسه نهم دی ماه بیانیه صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۰۹:۳۰    
شهر شهرکرد در حال حاضر هفت جایگاه پمپ بنزین دارد که طی پیگیری های اخیر تعداد پنج پمپ بنزین دیگر به شهر افزوده می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۳:۲۵    
جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سالروز حماسه نهم دی ماه اظهار کرد: امروز نهم دی برای ما تنها یک خاطره و یک افتخار نیست بلکه جهت دهنده و عامل پیش برنده انقلاب است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۰:۲۵    
شعبه قرض الحسنه بانک مهر ایران در شهر سورشجان قرار است جمع اوری شود که این موضوع نارضایتی مردم ایرن شهر را در پی داشته است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۰۸:۲۵    
تابلو خیابان شهید امیری در شمس آباد جابه جا و به محله ای دیگر انتقال یافت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۱۱:۲۵    
در کار گروه مدیریت پسماند شهرستان اردل آغاز اجرای طرح تفکیک زباله از مبدأ جهت حفاظت از محیط زیست تصویب شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۵ - ۱۹:۲۵    
معاون اداره کل مدیریت بحران استانداری چهارمحال و بختیاری گفت: چهارمحال و بختیاری در مواقع بحران با نقطه مطلوب بسیار فاصله دارد و میزآن آمادگی آن 60 تا 65 درصد است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۵ - ۱۱:۲۵    
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: کارآمدی از شاخص های اصلی عزل و نصب مدیران بوده و مدیران کنونی تا زمان حضور در تصدی مدیریتی خود باید تلاشگر و کارآمد باشند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۵ - ۱۱:۲۵    
فرمانده انتظامی شهرستان "شهرکرد" از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی وکشف شش فقره سرقت در شهر"هفشجان" خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۵ - ۰۹:۲۵    
کارشناس مسائل سیاسی گفت: فتنه 1388 جریانی که به یک باره و دفعتاً به وجود آمده باشد نیست و مسئله ای است که ریشه در جریانات منحرف، ریشه دار در دل انقلاب دارد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۵ - ۰۹:۲۵    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای چهارمحال و بختیاری گفت: در اکثر محورها نیز بارش باران و برف و همچنین در ارتفاعات پدیده مه گرفتگی را شاهد هستیم اما به همت راهداران مستقر در راهدارخانه ها سراسر ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۴ - ۱۲:۲۵    
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان چهارمحال و بختیاری از تشکیل پرونده قضایی و رفع تصرف 30452 متر مربع از اراضی ملی در 9 ماهه سال جاری در شهرستان کیار این استان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ - ۱۲:۲۰    
مدیر عامل شرکت پایا صنعت توانی گفت: سامانه سخت افزار قرائت، صدور قبض و پرداخت آن لاین طراحی شد که این سامانه می تواند بسیاری از هزینه ها را تا 50 الی 60 درصد کاهش دهد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ - ۰۹:۲۰    
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه چهارمحال و بختیاری گفت: با انجام ممیزی مراقبتی در این منطقه، شش گواهینامه ایزو این شرکت تمدید شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۱۲:۲۰    
قهرمان هفشجانی در مسابقات او اسپرت گفت: ورزش تیس کوپان در بین جوانان چهارمحال و بختیاری گمنام مانده و همه هدفم بر این است که در آینده این ورزش را گسترش دهم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۰۹:۲۰    
مناطق میرآباد ,منظریه و خیابان آیت الله کاشانی شهرکرد پمپ بنزین ندارد و این مسئله برای اهالی این مناطق مشکلاتی را به همراه دارد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۳۰ - ۱۰:۲۰    
فرماندار شهرکرد با اشاره به اینکه در هشت ماهه ابتدای امسال هشت هزار و 935 بازرسی از نانوایی های شهرستان شهرکرد صورت گرفته است، افزود: از این تعداد 248 مورد تخلف گزارش شده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۳۰ - ۰۹:۲۰    
فرماندار شهرستان شهرکرد گفت: در سال 96 جهاد کشاورزی شهرستان شهکرد موظف بود 300 نفر اشتغال ایجاد کنند که 114 درصد این تعهد تحقق یافت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۳۰ - ۰۹:۲۰    
سومین رویداد علمی ایده شو استان چهارمحال و بختیاری توسط پارک علم و فناوری استان و با همکاری آموزش و پرورش شهرستان سامان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۹ - ۱۲:۲۰    
شب یَلدا یا شب چلّه بلندترین شب سال در نیم کره شمالی زمین است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۹ - ۱۱:۲۰    
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان گفت : تکمیل و بهره برداری از طرح های نیمه تمام کشاورزی استان باید سرعت پیدا کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۸ - ۱۹:۲۰    
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای چهار محال و بختیاری گفت: در کمتر از یک سال 56 دوربین تصویری و ثبت تخلف در جاده چهارمحال و بختیاری در راستای هوشمند کردن رصد وضعیت تردد در جاده ها و محورهای موصلاتی ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۸ - ۰۹:۲۰    
نماینده شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری گفت: اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا ، رقیب مسئولان نیستند بلکه پل ارتباطی میان آنها می باشند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۱۱:۲۱    
کسانی که به امر به معروف و نهی از منکر در سطح جامعه می پردازند قبل از اجرای آن آموزش کامل را ببینند تا در جامعه موثر واقع شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۱۰:۲۱    
فرماندار شهرستان شهرکرد گفت: جهت اجرایی شدن چهاربانده جاده شهرکرد- شلمزار قسمتی را که در محدوده شهرکرد است را ما حل کرده ایم و ما بقی آن در حوزه های دیگر است که امیدواریم مشکل ان ها نیز حل شود و کار ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۳:۲۱    
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت:با توجه به شاخص های موجود ،اشتغال و افزایش سطح توان اقتصادی خانوارها ازمهمترین دغدغه های مردم استان به شمار می رود که این امر ملزوم حمایت از بخش خصوصی و فراهم کردن ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۰:۲۱    
پنجاه رشته قنات در استان چهارمحال و بختیاری لایروبی و مرمت شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۱:۲۱    
جانشین فرمانده انتظامی استان گفت: ماموران فرماندهی انتظامی استان طی 24 ساعت گذشته 6 سارق را با 9 فقره سرقت دستگیر کردند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۰۹:۵۱    
فاطمه عباسی فرزند شهید مدافع حرم حاج منصور عباسی هفشجانی اظهار کرد: شهادت پدرم مصادف با ایام ولادت پیامبر اکرم(ص) و امام جعفر صادق (ع) بود که از نظر من این مسئله اتفاقی نبوده و از طرف خداوند برنامه ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۰۹:۲۱    
استاندارچهارمحال و بختیاری درنشست ویژه بررسی مشکلات چهارخطه شدن محورارتباطی شهرکرد-شلمزار،ضرب الاجل برای تخصیص کامل اعتبارات رفع نقاط حادثه خیز محورهای ارتباطی این استان را صادرکرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۳:۲۲    
چاپ دوم کتاب بهشتی چهارمحال و بختیاری ، با محتوای بیانات و خاطراتی از شهید رحمان استکی از شهدای فاجعه هفتم تیر در شهرکرد رونمایی شد
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۰۸:۵۳    
فرمانده سپاه ناحیه شهرستان شهرکرد گفت: حماسه مردمی یوم الله نهم دی ماه نمایش قدرت نظام اسلامی در مقابله با فتنه ها و حوادث بود
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۱۰:۵۳    
فرمانده انتظامی شهرستان شهرکرد از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۰۸:۵۳    
رئیس سازمان برنامه و بودجه چهارمحال و بختیاری گفت: بودجه سال 1397 کل کشور یک بودجه متفاوت است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۱:۲۳    
مأموران یگان حفاظت محیط زیست استان موفق به دستگیری 3 نفر متخلف صیدغیرمجاز در شهرستان کیار شدند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۰۹:۵۳    
برداشت چغندر قند در استان چهارمحال و بختیاری امسال تاکنون بیش از 40 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۱:۲۳    
فرزند شهید مدافع حرم منصور عباسی هفشجانی گفت: با توجه به مسائل منطقه ای جا دارد به نکته ای اشاره کنیم وآن اینکه اسرائیل با این اقدامات در حال انجام ، رو به زوال است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۱:۲۳    
یادواره شهدا شهریار غلامی, محمد علی نوروزی, آیت الله حق شناس, مهدی هادی پور, سید مالک حسینی, سیروس عباسی, حمیدرضا فخری, خدابخش خالدی, سید رضا جلالی , علیار هادی پور ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۰۹:۵۳    
بسیاری از زنان در جامعه ما هستند که به دلیل نداشتن سایه مردی بر بالای سر آن ها مجبورن تلاش کنند تا زندگی خود و فرزندانشان را بتوانند تامین کنند این زنان عاجزانه از مسئولین حمایت های جدی را خواستارند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۷ - ۱۲:۵۳    
استاد حوزه و دانشگاه گفت: شهدای مدافع حرم روشن ترین ستاره در دل آسمان است که نباید بگذاریم خفاش ها این نور و چراغ را از ما بگیرند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۱۵:۵۴    
مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران چهارمحال و بختیاری گفت: بانک قرض الحسنه مهر ایران چهارمحال و بختیاری در طی 10 سال گذشته 150 هزار تسهیلات قرض الحسنه در قالب های مختلف پرداخت کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۱۵:۵۴    
عضو هیئت امنای موسسه روایت سیره شهدا گفت: شهادت حادثه و اتفاق نیست بلکه انتخاب است و شهید عباسی اگر در دفاع مقدس به مدال شهادت دست نیافت اما در دفاع از حرم آل الله این مدال را از آن خود کرد و این ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۲۲:۲۴    
فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) گفت: شهید مدافع حرم منصور عباسی در کنار رود فرات، خالصانه و بی ریا در راه خدا و اولیاء الهی شهید شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۲۰:۲۴    
فرزند شهید مدافع حرم حاج منصور عباسی هفشجانی گفت: عمویم در راه دفاع از اسلام در جنگ هشت سال دفاع مقدس شهید شد و امروز پدرم در راه اهل بیت (ع) دعا کنید این زنجیره ایثار و شهادت از خانه و خانواده ما ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۱۹:۲۴    
شهر هفشجان امروز میزبان شهید مدافع حرم حاج منصور عباسی هفشجانی بود که آسمانش نیز رنگ غم به خود گرفته بود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۰۹:۲۵    
پیکر مطهر شهید منصور عباسی پس از طواف مضجع حضرت معصومه(س) وارد بام ایران می شود
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۱۲:۲۵    
گشت و کنترل شبانه ماموران یگان حفاظت محیط زیست با دستگیری 6 نفر متخلف شکار غیرمجاز در منطقه حفاظت شده جنگلی هلن پایان یافت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۰۸:۵۵    
معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی میراث فرهنگی چهارمحال و بختیاری گفت: در راستای حمایت از تولیدات داخلی دومین مرحله طرح مبارزه با قاچاق محصولات صنایع دستی خارجی در چهارمحال و بختیاری آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۲ - ۱۷:۵۵    
منصور عباسی هفشجانی در درگیریهای ابوکمال به درجه رفیع شهادت نائل آمد .
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۲ - ۱۲:۵۵    
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: امسال سهم استان ها از اعتبارات ملی به دو برابر رسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۲ - ۱۲:۲۵    
مدیرکل حفاظت محیط زیست چهارمحال و بختیاری از تصویب برنامه مدیریت جامع تالاب بین المللی چغاخور در جلسه شورای برنامه ریزی این استان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ - ۱۳:۵۵    
استاندار چهار محال و بختیاری گفت: نباید منتظر بودجه های دولتی ماند و پروژه های عمرانی را تا جایی که امکان دارد به بخش خصوصی واگذار کنید.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۰ - ۱۴:۵۵    
امام جمعه موقت شهرکرد گفت: جرأت و شجاعت آیت الله مدرس باید الگوی سیاست مداران و نمایندگان مجلس باشد که اگر اینطور نباشد آن ها گرفتار رشوه و اختلاس می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۸ - ۱۳:۵۵    
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: پژوهش موتور محرکه توسعه در کشورهای توسعه یافته است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۸ - ۱۲:۵۵    
رئیس دانشگاه شهرکرد گفت: این استان دارای پتانسیل ها و ظرفیت هایی زیادی است که لازم است همان طور که دنبال توسعه استان هستیم به دنبال توسعه آن هم باشیم.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۷ - ۱۲:۲۵    
وضعیت آسفالت تعداد زیادی از کوچه های بلوار فرهنگ حکیم نظامی شهرکرد بسیار نامناسب است و این وضعیت سبب نارضایتی شهروندان ساکن در این کوچه ها شده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۷ - ۱۱:۲۵    
پدر و پسری در شهرکرد به دلیل استشاق گاز منو کسید کربن جان خود را از دست دادند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۷ - ۰۸:۵۵    
آخرین دستاوردهای پژوهشی حفاظت محیط زیست چهارمحال و بختیاری در هجدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری فن بازار که در محل فرهنگسرای بزرگ شهرکرد ارائه شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۱۳:۲۰    
استاندار چهار محال و بختیاری گفت: بسیجیان لشکر مخلص خدا هستند که همواره به دنبال نابودی دشمنان بوده که برای دشمنان و خصوصا داعش خار چشم شده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۱۲:۲۰    
نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری گفت: با تشکیل بسیج و برکت آن شیاطین و مستکبرین نابود خواهند شد و ما تا پایان را در مقابل دشمنان ایستادگی میکنیم.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۴ - ۱۰:۲۰    
فرمانده بسیج مقاومت شهرستان شهرکرد گفت: هم زمان با هفته بسیج 240 عنوان برنامه در شهرستان شهرکرد برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۴ - ۰۹:۵۰    
اقامتگاه بوم گردی یا همان گردشگری روستایی مکانی جذاب برای کسب تجربه ها ی نو و نوستالژی است که می تواند گردشگران را به استان چهارمحال و بختیاری بکشاند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۳ - ۱۴:۲۰    
امام جمعه شهرکرد گفت: آثار بسیج و روحیه بسیجی در کشور مشهود است؛ تا روحیه بسیجی هست نظام هم سرپا است.
مشاهده نتایج بیشتر...