یکشنبه ۲۸ بهمنساعت ۱۹:۴۲Feb 2019 17
 

بانک مسکن (bank-maskan.ir)

  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۰۷:۳۷    
شرکت فناوری اطلاعات ناواکو بانک مسکن، مهلت شرکت در قرعه کشی یک دستگاه سراتو در جشنواره ناواکو با کسب حداقل 400 امتیاز تا عید سعید فطر را تمدید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۱:۴۹    
مدیر اموراعتباری بانک مسکن با اعلام کل مبلغ تسهیلات پرداختی در سال 96، دو گانگی آشکار بین حجم محدود منابع بلندمدت و حجم بالای تسهیلات بلندمدت را سختی مضاعف نظام تامین مالی مسکن عنوان کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۰۹:۴۹    
به دنبال اجرای تعهدات بانک مسکن در قبال اعطای تسهیلات به سازندگان مسکن مهر، پایتخت مسکن مهر ایران قرار است تا پایان سال شاهد بهره برداری و تحویل 23 هزار واحد مسکن مهر جدید باشد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۱:۵۰    
بانک مسکن از تمدید زمان مشخص شده برای اعطای تسهیلات فروش اقساطی تدریجی آپارتمان های شرکت سرمایه گذاری مسکن در سال 97 خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۴:۵۱    
بانک مسکن در راستای حمایت بیشتر از زوج های متقاضی خرید مسکن، یک مصوبه دیگر برای تسهیل تامین مالی این گروه از خریداران به شعب خود در سراسر کشور ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۷ - ۱۱:۴۷    
نگارش جدید از سامانه همراه بانک مسکن پس از طی موفقیت آمیز مراحل آزمایشی در گوشی های تلفن همراه دارای سیستم عامل اندروید، آماده ارائه به مشتریان بانک مسکن شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۵:۵۰    
رئیس اداره کل تسهیلات تبصره ای بانک مسکن، تازه ترین کارنامه تامین مالی طرح ملی مسکن مهر را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۳:۵۰    
بانک مسکن در بخشنامه ای با استناد به نامه اداره مقررات، مجوزهای بانکی و مبارزه با پولشویی بانک مرکزی، به کار گیری ابزار بیت کوین و سایر ارزهای مجازی را ممنوع اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۰۹:۵۰    
رئیس اداره کل روابط عمومی بانک مسکن، استفاده از قابلیت بازپرداخت 15 ساله در تسهیلات اوراق خرید مسکن را مستلزم رعایت دو شرط همزمان، از سوی تسهیلات گیرنده ها عنوان کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۱۷:۵۰    
مدیر امور ارتباطات و حوزه مدیریت بانک مسکن با اعلام ابلاغ مصوبه چهارم اردیبهشت ماه شورای پول و اعتبار به شعب بانک در سراسر کشور ، از امتیاز تدارک دیده شده توسط بانک مسکن برای خانه اولی ها خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۱۶:۵۰    
دو عضو هیات مدیره بانک مسکن عصر امروز جزییات آخرین مصوبات برای تامین مالی هر چه بهتر بخش مسکن در بافت فرسوده را تشریح کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۶:۵۱    
رئیس اداره کل تسهیلات تبصره ای بانک مسکن از پرداخت 116 میلیارد و 24 میلیون تومان تسهیلات تکلیفی و تبصره ای طی فروردین ماه سال جاری از سوی این بانک خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۶:۵۱    
معاون وزیر راه و شهرسازی و رییس سازمان بازآفرینی شهری ایران از عزم قاطع دولت برای حمایت از ساخت و ساز و هدایت عرضه و تقاضای مسکن به بافت های فرسوده شهری خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۰:۵۰    
در نیمه اول اردیبهشت ماه شمار تماس های شهروندان با سامانه تلفنی مرکز ارتباط با مشتریان این بانک، تحت تاثیر مصوبات جدید درباره تسهیلات مسکن، با رشد 50 درصدی روبرو شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۹ - ۱۱:۵۰    
رییس اداره روابط عمومی بانک مسکن از فعالیت رسانه ای بانک مسکن در 5 پیام رسان داخلی پس از اعلام توقف فعالیت در تلگرام خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۹ - ۱۰:۵۰    
معاون برنامه ریزی و اقتصاد حمل و نقل شرکت راه آهن با تشریح همکاری های صورت گرفته میان وزارت راه و شهرسازی و شرکت تامین مالی بانک مسکن ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۸ - ۱۱:۴۹    
شرکت فناوری اطلاعات ناواکو بانک مسکن، اسامی برندگان جشنواره عیدانه ناواکو ویژه پذیرندگان پایانه های فروشگاهی در اسفند 96 را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۱۵:۴۹    
بانک مسکن در سال 97 برای تنظیم هدفمند جریان پرداخت تسهیلات با طرح ملی بازآفرینی شهری، اولویت تامین مالی دو سمت عرضه و تقاضا را به لحاظ مکان تخصیص، بافت فرسوده تعریف کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۱۱:۴۹    
وزیر راه و شهرسازی گفت: وقت آن رسیده معماری اصیل ایرانی در همه طراحی های ساختمانی چه مسکونی، چه غیرمسکونی و حتی در پروژه های حمل و نقلی و آزادراهی، احیاء شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۰۹:۴۹    
به تمام شرکت های تابعه گروه مالی بانک مسکن تکلیف شده که تا پایان شهریور امسال حداقل یک پروژه در حوزه نوسازی بافت فرسوده برای خود تعریف کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۶:۴۹    
بانک مسکن با ساده سازی یکی از روش های نوین بانکی، امکان برداشت وجه بدون کارت بانکی از خودپردازهای بانک مسکن را برای مشتریان خود فراهم کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۲:۵۰    
نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری از عملکرد بانک مسکن کردستان در حمایت از صنعت ساختمان و خانه دار ساختن اقشار مختلف جامعه تقدیر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۱۰:۴۲    
همزمان با معرفی نماد اوراق تسهیلات مسکن بانک ملی در فرابورس و فراهم شدن امکان مبادله آن، یکی از مقامات بانک ملی ایران از مدل بانک مسکن در انتشار اوراق به عنوان مدلی موفق و خلاقانه یاد کرد .
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۱۰:۴۲    
دبیر کانون سراسری انبوه سازان ایران مزایای تسهیلات بدون سپرده ساخت مسکن را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۳:۴۲    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر چرخه تولید مسکن تا عرضه آن به مصرف کننده در قالب یک زنجیره، بر ضرورت اتخاذ سیاست هایی برای هدایت نقدینگی جامعه به بخش مسکن تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۰۹:۴۲    
مدیر عامل بانک مسکن با بیان اینکه بحران کم آبی به یکی از چند ابرچالش کشور در مقطع فعلی تبدیل شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۵:۴۲    
به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن – هیبنا،طی دو نشست جداگانه مراسم تکریم و معارفه مدیران امور حراست و معارفه مدیران و روسای جدید ادارات برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۲:۴۲    
عملکرد مثبت بانک مسکن از زمان وقوع زلزله در کرمانشاه موجب رضایت مردم ، استاندار ، مسوولان بنیاد مسکن و بانک مرکزی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۰۹:۴۳    
مدیر امور طرح و برنامه بانک مسکن، گفت: پیش بینی می شود استقبال خانه اولی ها برای دریافت تسهیلات خرید مسکن از محل صندوق پس انداز یکم در سال 97 افزایش یابد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۱۶:۴۲    
با شکل گیری و راه اندازی استارت آپ ها و موتورهای جست و جوی املاک، راه میان بری برای جست و جوی ساده تر با صرف زمان کوتاه تر برای متقاضیان خرید خانه ایجاد شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۱۲:۴۲    
بانک مسکن طی سال گذشته موفق شد 434ر9 میلیارد تومان انواع تسهیلات باسپرده و بدون سپرده، برای خرید مسکن به متقاضیان در سراسر کشور پرداخت کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۵:۴۳    
مدیر عامل بانک مسکن از دو تصمیم در جلسه سه جانبه برای سرعت دهی به روند پرداخت تسهیلات بازسازی اماکن روستایی و شهری در استان زلزله زده کرمانشاه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۳:۴۴    
بواسطه چالش های اقتصادی سال جاری در درون بازار پول و محیط کسب و کار، کارکردهای بانک مسکن می تواند توسعه یابد و به صورت غیر مستقیم سایر بخش ها را در برگیرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۰۹:۴۴    
شرکت کارگزاری بانک مسکن موفق به کسب دو عنوان برتر در سومین مراسم تجلیل از فعال ترین نهادهای مالی و شفاف ترین ناشران بازار سرمایه ایران شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۰:۴۵    
بخشی از خدمات بانکی مورد نیاز مشتریان بانک مسکن از طریق شماره گیری یک کد روی تلفن همراه، بدون نیاز به نصب برنامه یا اتصال به اینترنت و به ساده ترین شکل ممکن قابل ارائه است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۰۸:۴۵    
بانک مسکن در زمینه های خرید ارز مطابق با شرایط جدید و حوالجات و گشایش اسناد اعتباری و سایر زمینه ها همکاری لازم را خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۵:۴۵    
مدیر امور ارتباطات و حوزه مدیریت بانک مسکن اعلام کرد: نرخ سودهای مصوب شورای پول و اعتبار برای تسهیلات خرید مسکن یکم فقط مشمول قراردادهای جدید می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۲:۴۵    
مدیرعامل بانک مسکن با تشریح سیاست اصلی بانک مسکن در سال 97 برای تامین مسکن اقشار متوسط، ترغیب سازندگان به احداث واحدهای میان متراژ و کوچک متراژ را اولویت نخست پرداخت تسهیلات این بانک عنوان کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۰۹:۴۵    
بر اساس گزارش مرکز پاسخگویی بانک مسکن، در سال 96 تماس تلفنی با مرکز ارتباط با مشتریان، پراقبال ترین شیوه کسب اطلاعات برای مشتریان این بانک بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۰۸:۴۵    
معاون وزیر راه و شهرسازی از تهیه دستورالعمل اجرایی طرح ملی بازآفرینی شهری برای آغاز ساخت مسکن در زمین های متعلق به دولت در بافت های فرسوده کشور خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۳:۴۵    
بانک مسکن با ایجاد سامانه پرداخت اینترنتی قبوض، خدمات پرداخت انواع قبوض صادر شده از سوی دستگاه های خدمات عمومی را به تمام افراد دارای کارت شتاب بدون نیاز به هرگونه مراجعه حضوری ارائه می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۰:۴۵    
مهدی احمدی، رییس اداره روابط عمومی بانک مسکن ، سیاست اصلی بانک در سال 97 را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۴:۴۴    
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار با تمجید از عملکرد بانک مسکن در یازدهمین نمایشگاه بانک، بیمه و بورس، وجه تمایز این نمایشگاه نسبت به دوره قبل را حضور پررنگ فعالان داخلی و خارجی دانست.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۰:۴۴    
بانک مسکن به مالکان خانه هایی که با تسهیلات خریداری شده اند، در زمان تبدیل به احسن کردن ملک از سوی مالک، تسهیلات مضاعف با شرایط خاص پرداخت می کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۷:۴۷    
در چارچوب قوانین و مقررات کشور، از امروز در کانال رسمی بانک مسکن در تلگرام مطلبی منتشر نخواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۳:۴۷    
ابوالقاسم رحیمی انارکی از یازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه بازدید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۰۹:۴۷    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با اشاره به حمایت مجلس از افزایش سرمایه بانک ها گفت: بازار مسکن در سال 97 یک بازار پرتحرک خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۱۶:۴۷    
در دومین روز همایش بورس، بانک و بیمه مدیران ارشد شرکت های وابسته بانک مسکن ضمن بازدید ازغرفه های فعال در همایش یازدهم، بر همگامی این شرکت ها با سند راهبردی بانک مسکن 1400 تاکید کردند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۱۵:۴۷    
مدیر امور ارتباطات و حوزه ی مدیریت بانک مسکن، از تمدید روند پرداخت تسهیلات خرید مسکن بدون سپرده به متقاضیان استفاده از سقف تسهیلات خرید مسکن با اوراق گواهی حق تقدم خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۱۷:۴۷    
رییس کل بیمه مرکزی با بیان اینکه نفوذ بیمه به 2.3درصد رسیده است، گفت: صدور بیمه عمر در سال گذشته 30درصد رشد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۱۴:۴۷    
امسال امیدواریم همچون سال گذشته شاهد افزایش بازدهی در بازار سرمایه باشیم.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۱۲:۴۷    
یازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه، با حضور سورنا ستاری ، معاون علمی و فناوری رییس جمهور، در محل نمایشگاه های بین المللی تهران افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۱:۴۷    
به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن - هیبنا، از طریق این سامانه مشتریان می توانند پیش از مراجعه به بانک درباره شرایط بازپرداخت انواع تسهیلات مسکن و میزان استطاعت مالی خود در بازپرداخت اقساط اطمینان حاصل ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۳ - ۱۲:۴۷    
بانک مسکن به همراه شرکت های زیر مجموعه خود، در یازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه FINEX2018 شرکت خواهد کرد، تا جدیدترین محصولات خود را به مخاطبان ارائه کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۳ - ۰۹:۴۷    
مدیرعامل گروه سرمایه گذاری مسکن با اشاره به وضعیت فعلی ساخت و ساز در کشور، تسهیل شرایط دریافت تسهیلات مسکن را از ابزارهای مهم تداوم رونق در بازار ملک اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۱۵:۴۷    
وزیر راه و شهرسازی با حضور در مراسم سی و نهمین سالگرد تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی که با فرمان تاریخی حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر تشکیل حساب 100 آغاز به کار کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۰۹:۴۷    
مدیر کل دفتر برنامه ریزی و اقتصاد مسکن، با مثبت ارزیابی کردن بسته اعتباری جدید در بخش مسکن، برنامه سال 97 بانک مسکن را به نفع رونق اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۰:۴۷    
مدیر کل دفتر برنامه ریزی و اقتصاد مسکن معتقد است: بسته اعتباری بانک مسکن در سال 97 با سیاست های کلان بخش مسکن در سال جاری همخوانی دارد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ - ۱۵:۴۷    
بانک مسکن بنا دارد در سال 97 خدمات بانکداری تخصصی شرکتی را توسعه دهد و در این مسیر امتیازاتی برای مشتریان بزرگ خود اعم از اشخاص حقیقی و حقوقی پیش بینی کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۷:۴۶    
رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اعلام کرد: بانک عامل بخش مسکن برترین بانک در زمینه ارائه تسهیلات بازسازی مسکن روستایی در کشور است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ - ۱۴:۴۵    
بانک مسکن با برگزاری جشنواره عید تا عید، برای خریداران بر چسب پرداخت الکترونیک عوارض آزادراهی (ETC) تخفیف ویژه اعمال می کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۱۰:۴۵    
مدیرعامل گروه سرمایه گذاری مسکن با تشریح مهم ترین اهداف کلان گروه در سال 97؛ از مشارکت برای نوسازی بزرگترین پروژه بافت فرسوده کشور در سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۴:۴۵    
مدیر امور طرح و برنامه بانک مسکن به خریداران مسکن خبر داد تسهیلات بدون سپرده مکمل تسهیلات خرید مسکن و همچنین تسهیلات 20 میلیون تومانی جعاله مسکن امسال نیز در اختیار خریداران مسکن قرار می گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۴ - ۱۳:۴۵    
ابوالقاسم رحیمی انارکی درباره چارچوب سیاست های جدید اعتباری آماده اجرا در بانک مسکن به پایگاه خبری بانک مسکن –هیبنا- گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۱۳:۰۰    
مدیر عامل بانک مسکن صبح امروز به همراه هیات مدیره و تعدادی از مسوولان ادارات، از شش شعبه منتخب بانک در شهر تهران به شکل سرزده بازدید کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۴:۰۰    
معاون امور مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی ضمن پیش بینی استمرار روند رونق بازار مسکن، تاکید کرد: در سال آینده، شاهد افزایش ارزش افزوده بخش مسکن خواهیم بود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۱:۰۰    
شرکت فناوری اطلاعات ناواکو بانک مسکن، اسامی برندگان جشنواره عیدانه ناواکو ویژه پذیرندگان پایانه های فروشگاهی در اسفند 96 را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۰۹:۰۰    
بانک مسکن با فراهم کردن امکان گزارش گیری لحظه ای از آخرین وضعیت پرداخت اقساط تسهیلات مسکن به صورت آنلاین و مجازی نیاز به سفرهای درون شهری مشتریان را در روزهای پایانی سال به حداقل رساند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۵:۰۰    
مدیرعامل بانک مسکن طی پیامی فرارسیدن سال جدید را به مشتریان این بانک تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۴:۰۰    
رییس اداره کل تسهیلات تبصره ای بانک مسکن از تشکیل 13 هزار و 459 فقره پرونده تسهیلات برای بازسازی مناطق و واحدهای مسکونی زلزله زده کرمانشاه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۵:۵۳    
عملکرد 11 ماهه بانک مسکن در سال 96 از خانه دار شدن 28 هزار خانه اولی با تسهیلات خرید مسکن از محل صندوق پس انداز مسکن یکم خبر می دهد
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۱:۵۳    
نیکوفر صفری، رییس اداره کل خدمات نوین بانک مسکن، نگارش جدید سامانه همراه بانک مسکن برای گوشی های Android را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۰۹:۵۳    
تازه ترین کارنامه تامین مالی پرونده مسکن مهر منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۴:۵۳    
رئیس اداره کل روابط عمومی بانک مسکن با اعلام آخرین آمار درباره عملکرد صندوق پس انداز مسکن یکم، از استقبال نزدیک به 300 هزار نفری توسط خانه اولی ها برای سپرده گذاری در این صندوق خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۰:۵۳    
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران و بهسازی شهری ایران سهم مسکن از کل برنامه ملی بازآفرینی شهری را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۴:۵۳    
بر اساس آمارهای بانک مرکزی، بانک مسکن برای دومین ماه متوالی، از نظر نسبت کمترین چک های عادی عودت داده شده در سامانه چکاوک بهترین عملکرد را ثبت کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۲:۵۳    
بانک مسکن در 11 ماهه اول امسال توانست با تامین مالی موثر بخش مسکن و ساختمان، عملکرد صعودی در روند پرداخت تسهیلات ساخت و خرید خانه را ثبت کند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۴:۵۳    
مدیر امور طرح و برنامه بانک مسکن از تداوم رونق در بازار معاملات مسکن در سال 97 خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۱:۳۶    
به مناسبت میلاد با سعادت حضرت زهرا (س) و روز زن مراسم تجلیل از بانوان بانک مسکن با حضور مدیر عامل و اعضای هیات مدیره این بانک برگزار شد .
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۲:۳۷    
احمدی، رییس اداره کل روابط عمومی بانک مسکن اعلام کرد:به مناسبت فرارسیدن سال نو و در راستای ارائه خدمات مطلوب تر به مشتریان در روزهای پایانی سال و ایام نوروزشعب کشیک بانک مسکن آماده ارائه خدمات می ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۸:۳۷    
صبح امروز همزمان با روز درختکاری طی مراسمی ابوالقاسم رحیمی انارکی مدیر عامل بانک مسکن به همراه اعضای هیات مدیره و جمعی از مدیران این بانک اقدام به کاشت نهال نمودند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۰۹:۳۸    
به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا، در این مراسم که دکتر محمد باقر نوبخت،معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور و دکتر محمد سلطانی فر ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۱۷:۳۸    
مدیر امور ارتباطات و بازاریابی بانک مسکن از پایش خدمات شعب در روزهای پایانی سال توسط مدیران بانک مسکن خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۱۴:۳۸    
بانک مسکن با اجرای یک طرح نوروزی دو منظوره، سقف برداشت روزانه از خودپردازها را برای دوره زمانی مشخص افزایش داد
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۱۶:۳۸    
رکورد مبادله اوراق حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن در شش ماه اخیر سال جاری، طی بهمن ماه در حالی شکسته شد که میانگین قیمت اوراق مسکن در این ماه 2 درصد کاهش یافته است
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۱۱:۳۳    
سامانه آوا در بانک مسکن به منظور ارایه خدمات مطلوب به هموطنان کم توان و همچنین روشندلان جامعه راه اندازی شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ - ۱۸:۳۰    
به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، در مراسم جشنواره ملی کتاب که توسط انجمن نابینایان برگزار شده رییس اداره روابط عمومی بانک مسکن با اظهار خرسندی از اینکه بانک مسکن بعنوان حامی در برگزاری جشنواره ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ - ۰۹:۳۰    
مدیر عامل سازمان نوسازی شهر تهران اعلام کرد: قرار است در طرح جدید نوسازی بافت فرسوده علاوه بر نوسازی خانه های کلنگی، با تغییر رویه های اجتماعی و ایجاد مراکز مدنی، فقرزدایی صورت گیرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۶ - ۱۵:۳۱    
با قرار گرفتن در آستانه تعطیلات سال نو، زمان مناسب برای خرید و شارژ برچسب پرداخت الکترونیکی عوارض از معابر آزادراهی مجهز به سامانه ETC برای کاهش اتلاف زمان مسافران نوروزی فرا رسیده و تخفیفات ویژه ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ - ۰۹:۳۲    
یک کارشناس اقتصاد مسکن با اشاره به پیش بینی های موجود در خصوص روند پیش روی بازار مسکن، عوامل موثر در تسریع و یا کاهش سرعت رونق در این بازار را شرح داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۱:۳۳    
همزمان با ایام مبارک دهه فجر، مسوولان بانک مسکن استان آذربایجان شرقی با حضور در بیت حضرت آیت الله دکتر آل هاشم ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۰:۳۳    
رییس هیأت مدیره و مدیرعامل بانک مسکن مهمترین وظایف و مسوولیت های توسعه گران در بافت های فرسوده شهری را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۱۱:۳۴    
عضو هیات مدیره بانک مسکن با تشریح رابطه متقابل بازار سرمایه و بخش واقعی اقتصاد، گفت: لازمه رشد بازار سرمایه، رشد بخش واقعی اقتصاد است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۳:۳۴    
ابوالقاسم رحیمی انارکی مدیرعامل بانک مسکن به مناسبت حادثه سقوط هواپیمای مسافربری و جان باختن تعدادی از هموطنان در این حادثه پیام تسلیتی صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۶:۳۴    
شرکت پارس مسکن سامان از شرکت های زیرمجموعه گروه سرمایه گذاری مسکن آماده ارائه خدمات مشاوره ای بازار مسکن اعم از ساخت و ساز و خرید به تمام مشتریان است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۲:۳۶    
معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی بافت های فرسوده شهری را بسترهای مطلوب و پر بازده برای سرمایه گذاری ملکی اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۰۹:۳۶    
دبیر کانون سراسری انبوه سازان از اعلام آمادگی بخش خصوصی برای ورود به برنامه ملی بازآفرینی شهری ( طرح امید ویژه نوسازی بافت فرسوده) خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۱۱:۳۶    
شرکت گروه سرمایه گذاری مسکن خواست در زمینه های صنعتی سازی، استفاده از تکنولوژی های نوین، کاهش زمان ساخت و کاهش هزینه تمام شده پیشرو باشد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۱۱:۳۶    
بانک مسکن به عنوان تنها بانک توسعه ای تخصصی درحوزه مسکن طی 9 ماهه ابتدای سال 1396 اقدامات مهمی جهت رونق بخشیدن به بخش مسکن در کشور انجام داده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۳:۳۶    
مدیریت شعب بانک مسکن در 19 استان کشور عملکرد و برنامه افتتاح پروژه های مسکن مهر در این استان ها به مناسبت ایام دهه فجر را منتشر کردند.
مشاهده نتایج بیشتر...