دوشنبه ۳۱ تیرساعت ۱۸:۵۶Jul 2019 22

بانک مسکن (bank-maskan.ir)

  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۰۷:۳۷   + ۱۲ سایت دیگر  
شرکت فناوری اطلاعات ناواکو بانک مسکن، مهلت شرکت در قرعه کشی یک دستگاه سراتو در جشنواره ناواکو با کسب حداقل 400 امتیاز تا عید سعید فطر را تمدید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۱:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر اموراعتباری بانک مسکن با اعلام کل مبلغ تسهیلات پرداختی در سال 96، دو گانگی آشکار بین حجم محدود منابع بلندمدت و حجم بالای تسهیلات بلندمدت را سختی مضاعف نظام تامین مالی مسکن عنوان کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۰۹:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
به دنبال اجرای تعهدات بانک مسکن در قبال اعطای تسهیلات به سازندگان مسکن مهر، پایتخت مسکن مهر ایران قرار است تا پایان سال شاهد بهره برداری و تحویل 23 هزار واحد مسکن مهر جدید باشد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۱:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
بانک مسکن از تمدید زمان مشخص شده برای اعطای تسهیلات فروش اقساطی تدریجی آپارتمان های شرکت سرمایه گذاری مسکن در سال 97 خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۴:۵۱   + ۱۶۱ سایت دیگر  
بانک مسکن در راستای حمایت بیشتر از زوج های متقاضی خرید مسکن، یک مصوبه دیگر برای تسهیل تامین مالی این گروه از خریداران به شعب خود در سراسر کشور ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۷ - ۱۱:۴۷   + ۱۵ سایت دیگر  
نگارش جدید از سامانه همراه بانک مسکن پس از طی موفقیت آمیز مراحل آزمایشی در گوشی های تلفن همراه دارای سیستم عامل اندروید، آماده ارائه به مشتریان بانک مسکن شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۵:۵۰   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس اداره کل تسهیلات تبصره ای بانک مسکن، تازه ترین کارنامه تامین مالی طرح ملی مسکن مهر را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۳:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
بانک مسکن در بخشنامه ای با استناد به نامه اداره مقررات، مجوزهای بانکی و مبارزه با پولشویی بانک مرکزی، به کار گیری ابزار بیت کوین و سایر ارزهای مجازی را ممنوع اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۰۹:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس اداره کل روابط عمومی بانک مسکن، استفاده از قابلیت بازپرداخت 15 ساله در تسهیلات اوراق خرید مسکن را مستلزم رعایت دو شرط همزمان، از سوی تسهیلات گیرنده ها عنوان کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۱۷:۵۰   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیر امور ارتباطات و حوزه مدیریت بانک مسکن با اعلام ابلاغ مصوبه چهارم اردیبهشت ماه شورای پول و اعتبار به شعب بانک در سراسر کشور ، از امتیاز تدارک دیده شده توسط بانک مسکن برای خانه اولی ها خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۱۶:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
دو عضو هیات مدیره بانک مسکن عصر امروز جزییات آخرین مصوبات برای تامین مالی هر چه بهتر بخش مسکن در بافت فرسوده را تشریح کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۶:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس اداره کل تسهیلات تبصره ای بانک مسکن از پرداخت 116 میلیارد و 24 میلیون تومان تسهیلات تکلیفی و تبصره ای طی فروردین ماه سال جاری از سوی این بانک خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۶:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی و رییس سازمان بازآفرینی شهری ایران از عزم قاطع دولت برای حمایت از ساخت و ساز و هدایت عرضه و تقاضای مسکن به بافت های فرسوده شهری خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۰:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
در نیمه اول اردیبهشت ماه شمار تماس های شهروندان با سامانه تلفنی مرکز ارتباط با مشتریان این بانک، تحت تاثیر مصوبات جدید درباره تسهیلات مسکن، با رشد 50 درصدی روبرو شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۹ - ۱۱:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس اداره روابط عمومی بانک مسکن از فعالیت رسانه ای بانک مسکن در 5 پیام رسان داخلی پس از اعلام توقف فعالیت در تلگرام خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۹ - ۱۰:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و اقتصاد حمل و نقل شرکت راه آهن با تشریح همکاری های صورت گرفته میان وزارت راه و شهرسازی و شرکت تامین مالی بانک مسکن ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۸ - ۱۱:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
شرکت فناوری اطلاعات ناواکو بانک مسکن، اسامی برندگان جشنواره عیدانه ناواکو ویژه پذیرندگان پایانه های فروشگاهی در اسفند 96 را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۱۵:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
بانک مسکن در سال 97 برای تنظیم هدفمند جریان پرداخت تسهیلات با طرح ملی بازآفرینی شهری، اولویت تامین مالی دو سمت عرضه و تقاضا را به لحاظ مکان تخصیص، بافت فرسوده تعریف کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۱۱:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: وقت آن رسیده معماری اصیل ایرانی در همه طراحی های ساختمانی چه مسکونی، چه غیرمسکونی و حتی در پروژه های حمل و نقلی و آزادراهی، احیاء شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۰۹:۴۹   + ۱۳ سایت دیگر  
به تمام شرکت های تابعه گروه مالی بانک مسکن تکلیف شده که تا پایان شهریور امسال حداقل یک پروژه در حوزه نوسازی بافت فرسوده برای خود تعریف کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۶:۴۹   + ۱۳ سایت دیگر  
بانک مسکن با ساده سازی یکی از روش های نوین بانکی، امکان برداشت وجه بدون کارت بانکی از خودپردازهای بانک مسکن را برای مشتریان خود فراهم کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۲:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری از عملکرد بانک مسکن کردستان در حمایت از صنعت ساختمان و خانه دار ساختن اقشار مختلف جامعه تقدیر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۱۰:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
همزمان با معرفی نماد اوراق تسهیلات مسکن بانک ملی در فرابورس و فراهم شدن امکان مبادله آن، یکی از مقامات بانک ملی ایران از مدل بانک مسکن در انتشار اوراق به عنوان مدلی موفق و خلاقانه یاد کرد .
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۱۰:۴۲   + ۱۸ سایت دیگر  
دبیر کانون سراسری انبوه سازان ایران مزایای تسهیلات بدون سپرده ساخت مسکن را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۳:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر چرخه تولید مسکن تا عرضه آن به مصرف کننده در قالب یک زنجیره، بر ضرورت اتخاذ سیاست هایی برای هدایت نقدینگی جامعه به بخش مسکن تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۰۹:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر عامل بانک مسکن با بیان اینکه بحران کم آبی به یکی از چند ابرچالش کشور در مقطع فعلی تبدیل شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۵:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن – هیبنا،طی دو نشست جداگانه مراسم تکریم و معارفه مدیران امور حراست و معارفه مدیران و روسای جدید ادارات برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۲:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
عملکرد مثبت بانک مسکن از زمان وقوع زلزله در کرمانشاه موجب رضایت مردم ، استاندار ، مسوولان بنیاد مسکن و بانک مرکزی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۰۹:۴۳   + ۴۹ سایت دیگر  
مدیر امور طرح و برنامه بانک مسکن، گفت: پیش بینی می شود استقبال خانه اولی ها برای دریافت تسهیلات خرید مسکن از محل صندوق پس انداز یکم در سال 97 افزایش یابد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۱۶:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
با شکل گیری و راه اندازی استارت آپ ها و موتورهای جست و جوی املاک، راه میان بری برای جست و جوی ساده تر با صرف زمان کوتاه تر برای متقاضیان خرید خانه ایجاد شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۱۲:۴۲   + ۱۴ سایت دیگر  
بانک مسکن طی سال گذشته موفق شد 434ر9 میلیارد تومان انواع تسهیلات باسپرده و بدون سپرده، برای خرید مسکن به متقاضیان در سراسر کشور پرداخت کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۵:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیر عامل بانک مسکن از دو تصمیم در جلسه سه جانبه برای سرعت دهی به روند پرداخت تسهیلات بازسازی اماکن روستایی و شهری در استان زلزله زده کرمانشاه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۳:۴۴   + ۱۱ سایت دیگر  
بواسطه چالش های اقتصادی سال جاری در درون بازار پول و محیط کسب و کار، کارکردهای بانک مسکن می تواند توسعه یابد و به صورت غیر مستقیم سایر بخش ها را در برگیرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۰۹:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
شرکت کارگزاری بانک مسکن موفق به کسب دو عنوان برتر در سومین مراسم تجلیل از فعال ترین نهادهای مالی و شفاف ترین ناشران بازار سرمایه ایران شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۰:۴۵   + ۱۹ سایت دیگر  
بخشی از خدمات بانکی مورد نیاز مشتریان بانک مسکن از طریق شماره گیری یک کد روی تلفن همراه، بدون نیاز به نصب برنامه یا اتصال به اینترنت و به ساده ترین شکل ممکن قابل ارائه است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۰۸:۴۵   + ۱۷ سایت دیگر  
بانک مسکن در زمینه های خرید ارز مطابق با شرایط جدید و حوالجات و گشایش اسناد اعتباری و سایر زمینه ها همکاری لازم را خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۵:۴۵   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیر امور ارتباطات و حوزه مدیریت بانک مسکن اعلام کرد: نرخ سودهای مصوب شورای پول و اعتبار برای تسهیلات خرید مسکن یکم فقط مشمول قراردادهای جدید می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۲:۴۵   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک مسکن با تشریح سیاست اصلی بانک مسکن در سال 97 برای تامین مسکن اقشار متوسط، ترغیب سازندگان به احداث واحدهای میان متراژ و کوچک متراژ را اولویت نخست پرداخت تسهیلات این بانک عنوان کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۰۹:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
بر اساس گزارش مرکز پاسخگویی بانک مسکن، در سال 96 تماس تلفنی با مرکز ارتباط با مشتریان، پراقبال ترین شیوه کسب اطلاعات برای مشتریان این بانک بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۰۸:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی از تهیه دستورالعمل اجرایی طرح ملی بازآفرینی شهری برای آغاز ساخت مسکن در زمین های متعلق به دولت در بافت های فرسوده کشور خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۳:۴۵   + ۱۵ سایت دیگر  
بانک مسکن با ایجاد سامانه پرداخت اینترنتی قبوض، خدمات پرداخت انواع قبوض صادر شده از سوی دستگاه های خدمات عمومی را به تمام افراد دارای کارت شتاب بدون نیاز به هرگونه مراجعه حضوری ارائه می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۰:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
مهدی احمدی، رییس اداره روابط عمومی بانک مسکن ، سیاست اصلی بانک در سال 97 را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۴:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار با تمجید از عملکرد بانک مسکن در یازدهمین نمایشگاه بانک، بیمه و بورس، وجه تمایز این نمایشگاه نسبت به دوره قبل را حضور پررنگ فعالان داخلی و خارجی دانست.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۰:۴۴   + ۱۳ سایت دیگر  
بانک مسکن به مالکان خانه هایی که با تسهیلات خریداری شده اند، در زمان تبدیل به احسن کردن ملک از سوی مالک، تسهیلات مضاعف با شرایط خاص پرداخت می کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۷:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
در چارچوب قوانین و مقررات کشور، از امروز در کانال رسمی بانک مسکن در تلگرام مطلبی منتشر نخواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۳:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
ابوالقاسم رحیمی انارکی از یازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه بازدید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۰۹:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با اشاره به حمایت مجلس از افزایش سرمایه بانک ها گفت: بازار مسکن در سال 97 یک بازار پرتحرک خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۱۶:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
در دومین روز همایش بورس، بانک و بیمه مدیران ارشد شرکت های وابسته بانک مسکن ضمن بازدید ازغرفه های فعال در همایش یازدهم، بر همگامی این شرکت ها با سند راهبردی بانک مسکن 1400 تاکید کردند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۱۵:۴۷   + ۴۴ سایت دیگر  
مدیر امور ارتباطات و حوزه ی مدیریت بانک مسکن، از تمدید روند پرداخت تسهیلات خرید مسکن بدون سپرده به متقاضیان استفاده از سقف تسهیلات خرید مسکن با اوراق گواهی حق تقدم خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۱۷:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
رییس کل بیمه مرکزی با بیان اینکه نفوذ بیمه به 2.3درصد رسیده است، گفت: صدور بیمه عمر در سال گذشته 30درصد رشد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۱۴:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
امسال امیدواریم همچون سال گذشته شاهد افزایش بازدهی در بازار سرمایه باشیم.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۱۲:۴۷   + ۱۴ سایت دیگر  
یازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه، با حضور سورنا ستاری ، معاون علمی و فناوری رییس جمهور، در محل نمایشگاه های بین المللی تهران افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۱:۴۷   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن - هیبنا، از طریق این سامانه مشتریان می توانند پیش از مراجعه به بانک درباره شرایط بازپرداخت انواع تسهیلات مسکن و میزان استطاعت مالی خود در بازپرداخت اقساط اطمینان حاصل ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۳ - ۱۲:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
بانک مسکن به همراه شرکت های زیر مجموعه خود، در یازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه FINEX2018 شرکت خواهد کرد، تا جدیدترین محصولات خود را به مخاطبان ارائه کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۳ - ۰۹:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل گروه سرمایه گذاری مسکن با اشاره به وضعیت فعلی ساخت و ساز در کشور، تسهیل شرایط دریافت تسهیلات مسکن را از ابزارهای مهم تداوم رونق در بازار ملک اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۱۵:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با حضور در مراسم سی و نهمین سالگرد تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی که با فرمان تاریخی حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر تشکیل حساب 100 آغاز به کار کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۰۹:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر برنامه ریزی و اقتصاد مسکن، با مثبت ارزیابی کردن بسته اعتباری جدید در بخش مسکن، برنامه سال 97 بانک مسکن را به نفع رونق اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۰:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر برنامه ریزی و اقتصاد مسکن معتقد است: بسته اعتباری بانک مسکن در سال 97 با سیاست های کلان بخش مسکن در سال جاری همخوانی دارد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ - ۱۵:۴۷   + ۱۵ سایت دیگر  
بانک مسکن بنا دارد در سال 97 خدمات بانکداری تخصصی شرکتی را توسعه دهد و در این مسیر امتیازاتی برای مشتریان بزرگ خود اعم از اشخاص حقیقی و حقوقی پیش بینی کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۷:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اعلام کرد: بانک عامل بخش مسکن برترین بانک در زمینه ارائه تسهیلات بازسازی مسکن روستایی در کشور است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ - ۱۴:۴۵   + ۲۵ سایت دیگر  
بانک مسکن با برگزاری جشنواره عید تا عید، برای خریداران بر چسب پرداخت الکترونیک عوارض آزادراهی (ETC) تخفیف ویژه اعمال می کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۱۰:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل گروه سرمایه گذاری مسکن با تشریح مهم ترین اهداف کلان گروه در سال 97؛ از مشارکت برای نوسازی بزرگترین پروژه بافت فرسوده کشور در سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۴:۴۵   + ۷۳ سایت دیگر  
مدیر امور طرح و برنامه بانک مسکن به خریداران مسکن خبر داد تسهیلات بدون سپرده مکمل تسهیلات خرید مسکن و همچنین تسهیلات 20 میلیون تومانی جعاله مسکن امسال نیز در اختیار خریداران مسکن قرار می گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۴ - ۱۳:۴۵   + ۶۳ سایت دیگر  
ابوالقاسم رحیمی انارکی درباره چارچوب سیاست های جدید اعتباری آماده اجرا در بانک مسکن به پایگاه خبری بانک مسکن –هیبنا- گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۱۳:۰۰   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیر عامل بانک مسکن صبح امروز به همراه هیات مدیره و تعدادی از مسوولان ادارات، از شش شعبه منتخب بانک در شهر تهران به شکل سرزده بازدید کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۴:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
معاون امور مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی ضمن پیش بینی استمرار روند رونق بازار مسکن، تاکید کرد: در سال آینده، شاهد افزایش ارزش افزوده بخش مسکن خواهیم بود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۱:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
شرکت فناوری اطلاعات ناواکو بانک مسکن، اسامی برندگان جشنواره عیدانه ناواکو ویژه پذیرندگان پایانه های فروشگاهی در اسفند 96 را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۰۹:۰۰   + ۱۷ سایت دیگر  
بانک مسکن با فراهم کردن امکان گزارش گیری لحظه ای از آخرین وضعیت پرداخت اقساط تسهیلات مسکن به صورت آنلاین و مجازی نیاز به سفرهای درون شهری مشتریان را در روزهای پایانی سال به حداقل رساند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۵:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک مسکن طی پیامی فرارسیدن سال جدید را به مشتریان این بانک تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۴:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
رییس اداره کل تسهیلات تبصره ای بانک مسکن از تشکیل 13 هزار و 459 فقره پرونده تسهیلات برای بازسازی مناطق و واحدهای مسکونی زلزله زده کرمانشاه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۵:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
عملکرد 11 ماهه بانک مسکن در سال 96 از خانه دار شدن 28 هزار خانه اولی با تسهیلات خرید مسکن از محل صندوق پس انداز مسکن یکم خبر می دهد
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۱:۵۳   + ۱۱ سایت دیگر  
نیکوفر صفری، رییس اداره کل خدمات نوین بانک مسکن، نگارش جدید سامانه همراه بانک مسکن برای گوشی های Android را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۰۹:۵۳   + ۱۵ سایت دیگر  
تازه ترین کارنامه تامین مالی پرونده مسکن مهر منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۴:۵۳   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس اداره کل روابط عمومی بانک مسکن با اعلام آخرین آمار درباره عملکرد صندوق پس انداز مسکن یکم، از استقبال نزدیک به 300 هزار نفری توسط خانه اولی ها برای سپرده گذاری در این صندوق خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۰:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران و بهسازی شهری ایران سهم مسکن از کل برنامه ملی بازآفرینی شهری را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۴:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
بر اساس آمارهای بانک مرکزی، بانک مسکن برای دومین ماه متوالی، از نظر نسبت کمترین چک های عادی عودت داده شده در سامانه چکاوک بهترین عملکرد را ثبت کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۲:۵۳   + ۵۰ سایت دیگر  
بانک مسکن در 11 ماهه اول امسال توانست با تامین مالی موثر بخش مسکن و ساختمان، عملکرد صعودی در روند پرداخت تسهیلات ساخت و خرید خانه را ثبت کند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۴:۵۳   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیر امور طرح و برنامه بانک مسکن از تداوم رونق در بازار معاملات مسکن در سال 97 خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۱:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
به مناسبت میلاد با سعادت حضرت زهرا (س) و روز زن مراسم تجلیل از بانوان بانک مسکن با حضور مدیر عامل و اعضای هیات مدیره این بانک برگزار شد .
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۲:۳۷   + ۱۶ سایت دیگر  
احمدی، رییس اداره کل روابط عمومی بانک مسکن اعلام کرد:به مناسبت فرارسیدن سال نو و در راستای ارائه خدمات مطلوب تر به مشتریان در روزهای پایانی سال و ایام نوروزشعب کشیک بانک مسکن آماده ارائه خدمات می ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۸:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
صبح امروز همزمان با روز درختکاری طی مراسمی ابوالقاسم رحیمی انارکی مدیر عامل بانک مسکن به همراه اعضای هیات مدیره و جمعی از مدیران این بانک اقدام به کاشت نهال نمودند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۰۹:۳۸   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا، در این مراسم که دکتر محمد باقر نوبخت،معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور و دکتر محمد سلطانی فر ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۱۷:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
مدیر امور ارتباطات و بازاریابی بانک مسکن از پایش خدمات شعب در روزهای پایانی سال توسط مدیران بانک مسکن خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۱۴:۳۸   + ۲۶ سایت دیگر  
بانک مسکن با اجرای یک طرح نوروزی دو منظوره، سقف برداشت روزانه از خودپردازها را برای دوره زمانی مشخص افزایش داد
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۱۶:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
رکورد مبادله اوراق حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن در شش ماه اخیر سال جاری، طی بهمن ماه در حالی شکسته شد که میانگین قیمت اوراق مسکن در این ماه 2 درصد کاهش یافته است
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۱۱:۳۳   + ۱۴ سایت دیگر  
سامانه آوا در بانک مسکن به منظور ارایه خدمات مطلوب به هموطنان کم توان و همچنین روشندلان جامعه راه اندازی شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ - ۱۸:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، در مراسم جشنواره ملی کتاب که توسط انجمن نابینایان برگزار شده رییس اداره روابط عمومی بانک مسکن با اظهار خرسندی از اینکه بانک مسکن بعنوان حامی در برگزاری جشنواره ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ - ۰۹:۳۰   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان نوسازی شهر تهران اعلام کرد: قرار است در طرح جدید نوسازی بافت فرسوده علاوه بر نوسازی خانه های کلنگی، با تغییر رویه های اجتماعی و ایجاد مراکز مدنی، فقرزدایی صورت گیرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۶ - ۱۵:۳۱   + ۲۴ سایت دیگر  
با قرار گرفتن در آستانه تعطیلات سال نو، زمان مناسب برای خرید و شارژ برچسب پرداخت الکترونیکی عوارض از معابر آزادراهی مجهز به سامانه ETC برای کاهش اتلاف زمان مسافران نوروزی فرا رسیده و تخفیفات ویژه ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ - ۰۹:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصاد مسکن با اشاره به پیش بینی های موجود در خصوص روند پیش روی بازار مسکن، عوامل موثر در تسریع و یا کاهش سرعت رونق در این بازار را شرح داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۱:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
همزمان با ایام مبارک دهه فجر، مسوولان بانک مسکن استان آذربایجان شرقی با حضور در بیت حضرت آیت الله دکتر آل هاشم ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۰:۳۳   + ۲۱ سایت دیگر  
رییس هیأت مدیره و مدیرعامل بانک مسکن مهمترین وظایف و مسوولیت های توسعه گران در بافت های فرسوده شهری را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۱۱:۳۴   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره بانک مسکن با تشریح رابطه متقابل بازار سرمایه و بخش واقعی اقتصاد، گفت: لازمه رشد بازار سرمایه، رشد بخش واقعی اقتصاد است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۳:۳۴   + ۳۹ سایت دیگر  
ابوالقاسم رحیمی انارکی مدیرعامل بانک مسکن به مناسبت حادثه سقوط هواپیمای مسافربری و جان باختن تعدادی از هموطنان در این حادثه پیام تسلیتی صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۶:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
شرکت پارس مسکن سامان از شرکت های زیرمجموعه گروه سرمایه گذاری مسکن آماده ارائه خدمات مشاوره ای بازار مسکن اعم از ساخت و ساز و خرید به تمام مشتریان است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۲:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی بافت های فرسوده شهری را بسترهای مطلوب و پر بازده برای سرمایه گذاری ملکی اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۰۹:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
دبیر کانون سراسری انبوه سازان از اعلام آمادگی بخش خصوصی برای ورود به برنامه ملی بازآفرینی شهری ( طرح امید ویژه نوسازی بافت فرسوده) خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۱۱:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
شرکت گروه سرمایه گذاری مسکن خواست در زمینه های صنعتی سازی، استفاده از تکنولوژی های نوین، کاهش زمان ساخت و کاهش هزینه تمام شده پیشرو باشد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۱۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
بانک مسکن به عنوان تنها بانک توسعه ای تخصصی درحوزه مسکن طی 9 ماهه ابتدای سال 1396 اقدامات مهمی جهت رونق بخشیدن به بخش مسکن در کشور انجام داده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۳:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
مدیریت شعب بانک مسکن در 19 استان کشور عملکرد و برنامه افتتاح پروژه های مسکن مهر در این استان ها به مناسبت ایام دهه فجر را منتشر کردند.
مشاهده نتایج بیشتر...