جمعه ۲۹ دیساعت ۰۱:۰۴Jan 2018 19

بانک مسکن (bank-maskan.ir)

  ۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۱۲:۰۴    
به مناسبت آغاز هشتادمین سالروز تاسیس بانک مسکن اولین دوره مسابقات ورزشی سیمولتانه با حضور احسان قائم مقامی نفر اول شطرنج ایران و با شرکت 80 نفر از کارکنان این بانک برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۰۹:۰۴    
تا پایان آبان ماه سال جاری معادل یک هزار و 986 فقره تسهیلات صندوق پس انداز مسکن یکم در محدوده هسته قدیمی پایتخت پرداخت شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۳:۰۴    
بانک مسکن با پشت سر گذاشتن هفتاد و نهمین سالگرد تاسیس، وارد دهه هشتم از فعالیت های خود به منظور خدمت رسانی به آحاد جامعه شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۲:۰۴    
ابوالقاسم رحیمی انارکی، مدیر عامل بانک مسکن فعالیت های دوره جدید مدیریتی بانک را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۴:۰۴    
طی مراسمی با حضور وزیر راه و شهرسازی ابوالقاسم رحیمی انارکی به عنوان مدیرعامل بانک مسکن معرفی شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۰:۰۵    
بانک مسکن به منظور حفاظت از حقوق دارندگان دسته چک در مقابل انواع جعل و سوءاستفاده و از طریق سامانه صیاد(صدور یکپارچه الکترونیک دسته چک) ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۳:۰۵    
مدیر امور طرح و برنامه بانک مسکن از برنامه ریزی این بانک به منظور پرداخت تسهیلات به خریداران واحدهای صندوق زمین و ساختمان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۱۴:۰۶    
یک کارشناس اقتصاد مسکن با اشاره به عوامل موثر در تحولات بازار مسکن دو منشاء رونق گرفتن بازار خرید و فروش واحدهای مسکونی را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۱۴:۰۶    
یک کارشناس اقتصاد مسکن با اشاره به ورود بازار مسکن به فاز رونق از تحقق انتظارات قبلی در این بازار خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۲:۰۸    
یک عضو سازمان نظام مهندسی ساختمان اجرای مقررات ناظر بر بیمه تضمین کیفیت ساختمان را به صورت یکپارچه در کشور خواستار شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۵:۰۸    
وزیر راه و شهرسازی در مراسم آغاز عملیات اجرایی نوسازی مسکن در محله سیروس تهران، از آغاز عملیات اجرایی اولین پروژه نوسازی در راستای تغییر رویکرد در نوسازی بافت های فرسوده خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۰:۰۸    
فاز تازه ای از عملیات نوسازی مسکن در تهران به همت شرکت سرمایه گذاری مسکن بانک مسکن ، امروز آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۴:۰۳    
رییس اداره کل تسهیلات تبصره ای بانک مسکن به دو سوال اساسی در خصوص پرداخت تسهیلات بازسازی در مناطق زلزله زده و آسیب دیده کرمانشاه پاسخ داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۳:۵۱    
تامین مالی یک میلیون واحد مسکونی تا سال 1400 در حالی در دستور کار بانک مسکن قرار گرفته که مسیر تامین مالی خرید و ساخت 30 تا 60 هزار واحد آپارتمان از این تعداد ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۰۸:۵۱    
ثبت نام ماهانه متقاضیان خانه اولی در صندوق پس انداز مسکن یکم، پاییز امسال 57/6 درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۵:۵۱    
یک عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به اینکه تنها بانک مسکن نمی تواند بار پاسخگویی به نیاز مسکن جامعه را پاسخ دهد خواستار ورود همه دستگاه ها و نهادها برای تسهیل خرید مسکن اقشار مختلف جامعه شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۰۸:۵۱    
بانک مسکن اهم اقدامات و برنامه های پیش روی خود در راستای تبدیل این بانک به یک بانک تخصصی –توسعه ای را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۱:۵۱    
مهم ترین گام اجرایی برای تحقق اهداف قوانین ساماندهی و حمایت از تولید و عرضه مسکن با تشکیل صندوق پس انداز مسکن یکم و تعیین پایین ترین نرخ سود تسهیلات برای آن در دولت تدبیر و امید برداشته شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۰۹:۵۱    
پروژه نسیم اقدامی بی سابقه در کشور است و امیدواریم این اتفاق شروعی برای استمرار گارانتی ساختمان مطابق با ضوابط پیش بینی شده در مقررات ملی ساختمان باشد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۱۳:۵۱    
معاون اقتصادی بانک مرکزی از افزایش 35 درصدی سرمایه گذاری بخش خصوصی در ساختمان های جدید در پایتخت در نیمه نخست امسال خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۰۸:۵۱    
بانک مسکن در جریان تشکیل چهار صندوق زمین و ساختمان، تجربه دو مدل متفاوت بازارگردانی مبتنی بر تضمین سود اسمی و بدون تضمین سود را عرضه کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۵ - ۱۴:۵۱    
مدیرعامل گروه سرمایه گذاری مسکن از تعامل با شرکت عمران و بهسازی شهری ایران برای تهیه مدلی به منظور نوسازی بافت ناکارآمد منطقه سیروس تهران خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۵ - ۰۸:۵۱    
معاون امور مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی پروژه 80 واحدی نسیم در منطقه 22 را تجلی ساخت و ساز حرفه ای مسکن اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۴ - ۱۲:۵۱    
دفتر برنامه ریزی و اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی از کاهش تقاضا برای اجاره واحدهای مسکونی در مناطق مختلف پایتخت خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۴ - ۱۱:۵۱    
معاون سازمان نوسازی شهر تهران از نوسازی 40 درصد از محدوده بافت فرسوده پایتخت خبر داد و گفت: در قالب این فرآیند حدود 300 هزار واحد مسکونی تولید شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ - ۱۳:۵۱    
بانک مسکن، به عنوان تخصصی ترین بانک کشور در بخش مسکن، طرحی را تحت عنوان " بانکداری شرکتی ویژه فعالین بخش مسکن و ساختمان" به عنوان یک سبد از محصولات بانکی ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۹ - ۱۰:۵۰    
رییس اداره کل تسهیلات تبصره ای بانک مسکن از تشکیل 8 هزار پرونده تسهیلات برای بازسازی مناطق و واحدهای مسکونی زلزله زده کرمانشاه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۱۳:۵۰    
مدیرعامل گروه مالی بانک مسکن از ایجاد مانعی بر سر راه توسعه صندوق های زمین و ساختمان در قانون برنامه ششم توسعه خبر داد و خواستار همکاری وزیر راه و شهرسازی در رفع این مانع شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۱۰:۵۰    
مدیرعامل بانک مسکن پیشنهاد داد:برای نوسازی بافت های فرسوده از طریق صندوق توسعه ملی تجهیز منابع صورت گیردو تسهیلاتی 15 تا 20 ساله با نرخ تک رقمی در این بافت ها به خریداران و سازندگان پرداخت شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۱۲:۵۰    
وزیر راه و شهرسازی خواستار نهادسازی مالی برای اجرای پروژه های مسکونی در بافت های فرسوده شد و تاکید کرد: مسکن باید از حاشیه به مرکز شهرها منتقل شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۵:۵۰    
اولین پروژه ی ساختمانی تامین مالی شده توسط صندوق زمین و ساختمان ، با ابتکار عمل گروه مالی بانک مسکن ، امروز به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۰:۵۰    
یک کارشناس اقتصاد مسکن با اشاره به دو علامت مهم تغییر فاز در بازار مسکن در عین حال اعلام کرد: بروز شوک قیمتی در بازار مسکن در کوتاه مدت و میان مدت بعید به نظر می رسد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۰۹:۵۰    
بانک مسکن پس از اجرای موفقیت آمیز مرحله اول انتشار اوراق رهنی در سال 95، آمادگی خود را برای انتشار مرحله دوم اوراق مذکور به ارزش 1000 میلیارد تومان، رسما به بانک مرکزی اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۴:۵۰    
به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن - هیبنا، بانک مسکن سبد محصولات ویژه ای برای متقاضیان و مشتریان خاص در شعب منتخب در دست اجرا دارد که از جمله این خدمات می توان به بانکداری شرکتی و خدمات بازار سرمایه و ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۰۹:۵۰    
معاون شهرسازی و معماری وزارت راه و شهرسازی عنوان کرد: در الگوی طرح مسکن پیشگام فعلا در مرحله نخست نوسازی برخی گونه های امکان پذیر در دستور کار قرار دارد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۴:۵۱    
شرکت کارآفرینی بانک مسکن دومین نشست هم اندیشی و معرفی فرصت های کارآفرینی برای استارت آپ ها را با موضوع مدیریت جامع حمل ونقل کانتینری برگزار می کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۰:۵۱    
وزیر امور اقتصادی و دارایی اعلام کرد: موضوع اصلاح ساختار بانک مسکن برای تبدیل شدن به بانک توسعه ای، در یک کمیته کارشناسی، ظرف یک ماه بررسی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۰۹:۵۱    
وزیر راه و شهرسازی شرط تنظیم بازار مسکن و حل دو چالش در این بازار را شکل گیری بانک توسعه ای در بخش مسکن عنوان کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۰:۵۷    
جلسه ی مجمع عمومی عادی سالیانه، با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی، وزیر راه و شهرسازی، اعضای مجمع،سازمان حسابرسی ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۰:۵۷    
افزایش سقف 10 تا 20 میلیون تومانی تسهیلات خرید مسکن از محل اوراق تسه با استقبال متقاضیان خرید در بازار مسکن روبرو شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۱۷:۱۲    
وزیر اقتصاد در پیامی به مدیران نظام بانکی از اقدام مشترک آنها برای تخصیص بخشی از هزینه تبلیغات خود به بازسازی مناطق زلزله زده کرمانشاه تقدیر و تشکر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۱۰:۱۲    
بانک مسکن به منظور ارایه خدمات به مشتریان خود صفحه رسمی خود در اینستاگرام را راه اندازی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ - ۱۷:۱۲    
بانک مسکن گزارش عملکرد خود در حوزه های مرتبط با تامین مالی مسکن را در بازه زمانی 100 روز اول استقرار و فعالیت دولت دوازدهم منتشر و به مسئولان ارشد دولت تحویل داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ - ۱۱:۱۲    
فعالان بازار مسکن از افزایش ورود متقاضیان جدید به بازار مسکن برای خرید واحدهای مسکونی کوچک و متوسط متراژ خبر دادتد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۹ - ۱۱:۱۲    
تا زمان جبران آسیب های ناشی از زلزله ،افراد زلزله زده و همکارانمان را حمایت می کنیم و آنان را در این شرایط تنها نمی گذاریم.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۹ - ۱۱:۱۲    
شرایط دستگاه pc-pos اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۸ - ۱۵:۱۲    
در پی بروز زلزله 7.3 ریشتری در استان کرمانشاه ، کارکنان و مشتریان بانک مسکن با جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی به یاری زلزله زدگان کرمانشاه شتافتند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۷ - ۱۴:۱۲    
مدیر عامل بانک مسکن در جریان بازدید از مناطق زلزله زده استان کرمانشاه، ضمن همدردی با خانواده های روستایی و شهری ساکن غرب کشور ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۰۸:۱۳    
به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن - هیبنا، بانک مسکن در راستای اهداف تعیین شده برای بخش مسکن در برنامه ششم توسعه ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۴ - ۱۴:۱۳    
به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن - هیبنا، ابوالقاسم رحیمی انارکی عضو هیأت مدیره بانک مسکن در نشست خبری با حضور نمایندگان خبرگزاری ها و روزنامه های مختلف ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۴ - ۱۲:۱۳    
توافق نامه اجرایی شدن ایده شهرهای جدید هوشمند در ایران بین بانک مسکن و شرکت عمران شهرهای جدید با ایفای سه نقش عمده از سوی بانک مسکن در ساخت این شهرها امضا شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۱۱:۱۳    
در ماه های اخیر، نوعی سر درگمی در مشتریان واحدهای مسکونی مشهود است و خریداران در انتظار روشن تر شدن وضعیت بازار مسکن به سر می برند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۱:۱۳    
بانک مسکن ، پرداخت بخش عمده ای از کل تسهیلات پرداختی مصوب هیات دولت به هموطنان زلزله زده استان کرمانشاه را پذیرفته است و تا عمران و آبادانی مجدد این مناطق با تمام تلاش درکنار مردم صبور و مقاوم منطقه ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۰۸:۱۳    
به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن -هیبنا، محمدهاشم بت شکن در نشست خبری خود با خبرنگاران که با حضور اعضای هیات مدیره بانک برگزار شد ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۶:۱۳    
بانک مسکن 15هزار فقره تسهیلات به خانواده های زلزله زده استان کرمانشاه به منظور ساخت و بازسازی واحدهای مسکونی پرداخت می کند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۲:۱۳    
وزیر راه و شهرسازی، انبوه سازان و بانک عامل بخش مسکن در حالی برای اصلاح قانون پیش فروش ساختمان به توافق رسیده اند که بانک مسکن برای تضمین معاملات پیش فروش اعلام آمادگی کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۰:۱۳    
هرچه بخش مسکن را بیشتر فعال کنیم، در اشتغال زایی و رونق اقتصاد کشور تاثیر خواهد داشت و لازم است که همه دستگاه ها در این زمینه همراه شوند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۳:۱۳    
به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن -هیبنا، بانک مسکن به منظور مساعدت با زلزله زدگان واحدهای مسکونی آسیب دیده و تخریب شده مسکن مهر در استان کرمانشاه از استمهال بدهی تا 2 سال خبر داد ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۰:۱۳    
تمامی سرویس های ارسال و دریافت پیامک بانک مسکن در روز جمعه مورخ 96/08/26 از ساعت 01:00 لغایت 06:00 بامداد قطع خواهند شد
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۶:۴۳    
به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن -هیبنا، وقوع زلزله در استان کرمانشاه و بخصوص در مناطق روستایی منجر به بروز خسارت جانی و مالی فراوانی در این مناطق شده است که دل هر هموطن ایرانی را به درد آورده است .
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۰:۱۳    
مدیر امور ارتباطات و بازاریابی بانک مسکن در گفت وگو با پایگاه خبری بانک مسکن - هیبنا، گفت: بانک مسکن طی دوره 10 ساله 86 تا کنون حدود 49 هزار و 130 میلیارد تومان تسهیلات برای ساخت پروژه های مسکن مهر ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۷:۱۳    
به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا، مجید روستا در نشستی با حضور کارشناسان و فعالان حوزه مسکن در تشریح موثرترین الگوهای برنامه ریزی برای تامین مسکن اقشار کم درآمد با تاکید بر ساماندهی مسکن در سکونت ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۶:۴۳    
مدیر طرح و برنامه بانک مسکن با اعلام جزییات بیشتری از فعالیت سامانه جامع معاملات بازار سرمایه ، اسامی 10 شعبه متصل به این سامانه را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۳:۴۳    
ظرف مدت 2.5 ماه اجرای طرح ضربتی تسهیلات ازدواج معادل 18 هزار و 301 زوج در سراسر کشور توسط بانک مسکن تامین مالی شدند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۱۵:۴۴    
علی ابراهیمی، کارشناس اقتصاد مسکن و مطالعات اجتماعی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۱۴:۴۴    
به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا، با افزایش حجم پرداخت تسهیلات خرید مسکن به متقاضیان خانه اولی از محل صندوق پس انداز مسکن یکم ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۶ - ۱۱:۴۴    
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا، مجید توتونچی درباره برنامه های این شرکت در خصوص تامین مسکن گفت: با توجه به اهمیت بخش مسکن که شمال شرق کشور نیز از آن مستثنی نیست ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۶ - ۰۹:۱۴    
به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن - هیبنا، محمدمهدی بحرالعلوم با اشاره به اینکه تسهیل گری ارائه خدمات بازار پول و بازار سرمایه از پنجره واحد ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۵ - ۱۳:۴۴    
به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا، عملکرد بانک در پرداخت تسهیلات نوسازی بافت فرسوده نشان می دهد: بانک مسکن در نیمه اول امسال توانست به واسطه حضور و نقش موثر در نظام تامین مالی مسکن و پشتیبانی از ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۵ - ۰۹:۱۵    
به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا، دکتر محمدهاشم بت شکن در سومین روز از نمایشگاه با حضور در مرکز نمایشگاه های بین المللی جزیره کیش ضمن بازدید از غرفه تامین سرمایه بانک مسکن از غرفه های تامین ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۱۷:۰۵    
اسامی برندگان سی و هفتمین دوره قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک مسکن اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۱۳:۳۵    
به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن_هیبنا در مراسم تقدیر از دست اندرکاران طرح ضربتی اعطای وام ازدواج از عملکرد بانک مسکن تقدیر شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۷:۰۵    
به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا، محمد هاشم بت شکن، مدیرعامل و رییس هیأت مدیره بانک مسکن در آیین رونمایی از سامانه جامع بازار سرمایه و اتصال آن به تمامی شعب بانک مسکن برای استفاده از ظرفیت های ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۵:۳۵    
بانک مسکن در هفتمین اجلاس سراسری مدیریت مشتری مداری کشور، تندیس سازمان مشتری مدار را دریافت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۷ - ۱۶:۳۵    
مسعود ایزدی در گفت و گو با پایگاه خبری بانک مسکن –هیبنا- درباره توصیه های جهانی به متولیان بخش مسکن در شهرها اعلام کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۴ - ۱۱:۳۵    
به گزارش ایزدی مدیر ارتباطات و بازاریابی بانک مسکن ، طی چهار سال گذشته بانک مسکن در راستای تجهیز منابع و اصلاح ساختار مالی، چهار سیاست مهم اجرایی شد ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۴ - ۰۹:۰۰    
امید شفیعی در گفت و گو با پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا، با تاکید بر اینکه گروه سرمایه گذاری مسکن به عنوان یکی از انبوه سازان بزرگ کشور روش های نوین ساخت را در دستور کار قرار داده است ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۳ - ۱۳:۳۰    
حامد مظاهریان، معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی در گفت و گو با پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا، اعلام کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۳ - ۱۲:۰۰    
به گزارش ایزدی مدیر ارتباطات و بازاریابی بانک مسکن ،صندوق پس انداز مسکن یکم ویژه ی تسهیلات خرید مسکن خانه اولی ها در حالی از رکورد زنی بی سابقه در پرداخت تسهیلات خرید مسکن به این گروه از متقاضیان ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۱ - ۱۴:۰۰    
هشتمین و آخرین مرحله قرعه کشی جشنواره تابستانه شرکت فناوری اطلاعات ناواکو با حضور مدیران این شرکت برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۱ - ۱۲:۰۰    
حسین عبده تبریزی مشاور مالی وزیر راه و شهرسازی ، در گفت و گو با پایگاه خبری بانک مسکن – هیبنا، با تاکید بر ضرورت تبدیل بانک مسکن به یک بانک توسعه ای ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۱۶:۰۰    
بانک مسکن جزییات پرداخت جایزه خوش حسابی به آن دسته از مشتریان و تسهیلات گیرندگان این بانک که اقدام به پرداخت زودتر از موعد اقساط خود می کنند،را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۱۵:۳۰    
به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا، سعید توتونچی، مدیرکل دفتر پژوهش و برنامه ریزی سازمان امور مالیاتی کشور ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ - ۱۳:۱۰    
به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا، حامد مظاهریان، معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی در دومین گردهمایی مدیران بانک مسکن در سال 96 گفت: مطابق با برآوردهای صورت گرفته در طرح جامع مسکن ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ - ۱۲:۴۰    
به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا ،حسین عبده تبریزی در دومین گردهمایی مدیران بانک مسکن در سال 96 با تشریح الزامات و مقدمات تبدیل بانک مسکن به یک نهاد مالی توسعه ای در بخش مسکن با اشاره به مطلوبیت ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۲:۱۰    
مدیرعامل بانک مسکن صبح امروز در همایش فصلی مدیران بانک مسکن ضمن تشریح ابعاد مختلف سند توسعه ی بانک تا افق 1400 ماموریت های 4 ساله ی پیش رو را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۲:۱۰    
به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا ، مراسم قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک مربوط به سال 1395 با حضور اعضای هیات نظارت بر انجام قرعه کشی شامل نمایندگان دادستان کل کشور ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۷:۰۶    
به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، بانک مسکن 13 کارمند روشندل دارد که اغلب آنها در واحدهای تلفنخانه و مرکز ارتباط با مشتریان بانک مشغول به کار هستند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۱:۳۶    
سرپرست مرکز توسعه کارآفرینی بانک مسکن از ثبت 17 طرح و ایده در این مرکز طی دست کم 3 ماه گذشته از فعالیت آزمایشی این مرکز خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۰۸:۰۶    
ررسی آمار رسمی از تحولات اخیر بازار مسکن این گمانه را در میان برخی فعالان و کنشگران حوزه مسکن به وجود آورده که ممکن است کاهش مقطعی حجم معاملات خرید و فروش مسکن در آخرین ماه تابستان به معنای بازگشت ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۶:۰۶    
به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا، گزارش عملکرد بانک مسکن در حوزه تسهیلات قرض الحسنه ازدواج از ابتدای سال 95 تا 19 مهرماه سال جاری نشان می دهد ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۲:۰۶    
مدیر عامل شرکت تامین سرمایه بانک مسکن از اجرای پایلوت طرح عرضه نقدی و سلف بانک مسکن در بورس کالا خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۱:۰۶    
به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا، محمدهاشم بت شکن در پنل تامین مالی مسکن در هفدهمین همایش سیاست های توسعه مسکن در ایران ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۰۹:۰۶    
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به محوری کردن سیاست دولت در حوزه مسکن در مقطع زمانی فعلی بر ضرورت تغییر نگاه در سیاست گذاری های مسکن تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۲:۰۶    
به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا، اوراق اجاره یکی از ابزارهای تامین مالی از طریق بازار سرمایه است که می تواند به عنوان راهکاری برای تامین نقدینگی یا دارایی شرکت ها مورد استفاده قرار گیرد ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۰۹:۰۶    
بانک مسکن با اجرای طرح ویژه همت دو یک فرصت ویژه در پاییز امسال برای مشتریانی که بابت بدهی معوق به این بانک مشمول جریمه شده اند، فراهم کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۲:۰۶    
بانک مسکن در هفدهمین همایش سیاست های توسعه مسکن، به دلیل حضور فعال در همایش و ارایه مشارکت فکری، لوح تقدیر دریافت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۷:۰۷    
به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن، این همایش به همت وزارت راه و شهرسازی و همکاری بانک مسکن توسط معاونت مسکن و ساختمان این وزارتخانه در مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۳ - ۱۳:۰۲    
بانک مسکن طی چند روز گذشته در راستای اجرای طرح پرداخت ضربتی تسهیلات قرض الحسنه ازدواج موفق شده علاوه بر پاسخ کامل به زوجین مراجعه کننده به شعب بانک مسکن ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۵:۰۲    
به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن، بر مبنای دستورالعمل تخصیص و پرداخت جایزه خوش حسابی،اختصاص این جایزه به اقساط پرداختی پیش از موعد گیرندگان تسهیلات ...
مشاهده نتایج بیشتر...