سه شنبه ۰۳ مردادساعت ۰۹:۰۱Jul 2017 25

بانک مسکن (bank-maskan.ir)

  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۴:۵۱    
در چارچوب مصوبه اداره اعتبارات بانک مرکزی برای کاهش صف انتظار متقاضیان دریافت تسهیلات ازدواج، بانک مسکن برنامه ویژه ای را برای سال جاری تدارک دیده است که از ابتدای مرداد به مدت دو ماه به اجرا در می ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۰۹:۵۱    
بانک مسکن موفق به کسب سه رتبه اول در بخشهای وب سایت ، اپلیکیشن و ویژه نامه ، کسب دو رتبه دوم در بخش های رسانه های اجتماعی و تیزر و کسب دو رتبه سوم در بخش های اینفوگرافیک و مصاحبه در دوازدهمین جشنواره ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۰:۵۱    
یک کارشناس بازار مسکن و سرمایه به ماموریت تعریف شده برای بانک عامل بخش مسکن در قالب سند راهبردی 1400 اشاره و عنوان کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۰:۵۱    
مدیر شعب بانک مسکن در استان خراسان شمالی با اشاره به تحقق 420 درصدی اهداف این مدیریت در افتتاح حساب صندوق پس انداز مسکن یکم گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۷:۵۲    
ابوالقاسم رحیمی انارکی عضو هیات مدیره بانک مسکن در همایش تامین مالی شرکت های حمل ونقل ریلی ، بر ضرورت استفاده از روش های جدید تامین مالی توسط نهادهای دولتی ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۰۹:۵۳    
همایش تامین مالی شرکت های حمل و نقل های ریلی به میزبانی گروه مالی بانک مسکن با حضور 40 نفر از مدیران و کارشناسان بانکی و حوزه راه و حمل و نقل برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۳:۵۳    
مدیر کل دفتر برنامه ریزی و اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی با تاکید بر ایفای نقش بی بدیل هدایت گری از سوی بانک مسکن در تامین مالی حوزه مسکن و ساختمان عنوان کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۴:۵۳    
بانک مسکن شرایط انتقال تسهیلات ساخت بدون سپرده از محل اوراق ساخت مسکن به خریداران واحدهای تکمیل شده (فروش اقساطی) را تسهیل و شرایط ویژه ای نیز برای زوجین تعریف کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۰:۵۳    
مدیر امور طرح و برنامه بانک مسکن با تکذیب آنچه در برخی رسانه ها درباره عدم استقبال از سپرده گذاری در صندوق پس انداز مسکن یکم مطرح شده است ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۱:۵۳    
وزیر راه و شهرسازی سه اولویت تامین مالی در بخش مسکن به منظور سیاست گذاری های پولی و مالی در این حوزه را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۰۹:۵۳    
مدیرعامل بانک مسکن در همایش رونمایی از سند چشم انداز بانک مسکن 1400 و گردهمایی شورای هماهنگی مدیران ستادی بانک ، مهمترین دستاوردهای 4 سال اخیر این بانک را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۱۶:۳۴    
با هدف کمک به زندانیان جرائم غیرعمد ونیازمند، مراسم جشن گلریزان در مدیریت بانک مسکن استان هرمزگان و با حضور مدیران ،کارکنان و مشتریان این بانک در استان برگزارشد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۱۶:۳۴    
در آخرین روزهای ماه مبارک رمضان،سه نفر از زندانیان جرایم غیر عمد توسط کارکنان بانک مسکن مدیریت مرکز تهران آزاد شدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۱۶:۳۴    
به گزارش روابط عمومی بانک مسکن و پیرو اطلاعیه منتشره سازمان اداری و استخدامی کشور درخصوص زمان ثبت نام و برگزاری چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور در سال 1396 ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۱۶:۳۴    
بانک مسکن در 12 ماهه 1395 ، توانست با جذب مبلغ 26هزار و 597 میلیارد ریال سپرده صندوق پس انداز مسکن یکم، رکورد 371درصد رشد در جذب منابع این صندوق را ثبت کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۴:۴۱    
مدیرعامل بانک مسکن با ترسیم جایگاه حسابرسی فناوری اطلاعات در نظام بانکی دنیا، مزایای این ابزار حیاتی را تشریح کرد و بر ضرورت بومی سازی آن، با توجه به دستورالعمل ها و قوانین داخلی تاکید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۶:۱۶    
مدیر کل دفتر برنامه ریزی و اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی با اعلام رشد دو رقمی حجم معاملات خرید و فروش مسکن در شهر تهران، این وضعیت را در مقایسه با سال گذشته ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۱:۱۵    
از ابتدای طرح مسکن مهر، تا پایان آبان ماه سال جاری مبلغ 504 هزار و 159 میلیارد ریال تسهیلات منعقد شده و میزان وصولی های این طرح نیز تا تاریخ مورد اشاره مبلغ 115 هزار و 123 میلیارد ریال است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۰۹:۱۳    
بانک مسکن با اجرای مجموعه سیاست های تحریک غیرتورمی تقاضای خرید مسکن با هدف خارج کردن بخش مسکن از رکود، توانست ظرف مدت 4 سال پیاپی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۰۹:۱۲    
تسهیلات پرداختی بانک مسکن در بخش خرید واحدمسکونی طی 9 ماهه سال جاری نسبت به دوره مشابه سال گذشته از نظر مبلغ 81درصد و از نظر تعداد 26 درصد رشد داشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۳:۰۴    
روابط عمومی بانک مسکن از رشد 100درصدی مبلغ تسهیلات پرداختی بانک مسکن در بخش مشارکت مدنی طی 9 ماهه سال جاری نسبت به دوره مشابه سال گذشته خبرداد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۵:۰۲    
امکان نمایش مبالغ واریزی ماهانه به حساب پس انداز مسکن جوانان جهت بهره مندی از سقف تسهیلات درخواستی براساس طبقه بندی شهرها (تهران ، شهرهای بزرگ و سایر شهرها) از طریق ربات تلگرام بانک مسکن فراهم شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۱۴:۰۱    
مرحله نهایی و آیین اختتامیه سیزدهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم ویژه کارکنان بانک مسکن برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۱۶:۰۰    
انتقال وجه به کارت های عضو شبکه شتاب از طریق سامانه همراه بانک مسکن امکان پذیر شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۰۸:۵۸    
انبوه سازان به عنوان سازنده های واجد شرایط دریافت وام ساخت بدون سپرده بانک مسکن ، متناسب با حجم پروژه، می توانند از دوره های زمانی مختلف برای اخذ تسهیلات مشارکت، استفاده کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۲:۵۴    
سرویس های جدید سامانه اینترنت بانک مسکن به منظورگسترش خدمات بانکداری الکترونیک و جلب رضایت مشتریان راه اندازی شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۴:۵۴    
بانک مسکن در راستای اجرای مصوبه دی ماه سال 93 شورای پول و اعتبار بابت پرداخت وام نوسازی بافت فرسوده، توانست به مراتب بیش از آنچه از جانب بانک مرکزی به عنوان سهمیه تکلیفی، تعیین شده بود ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۶:۵۳    
آمار افتتاح حساب صندوق پس انداز مسکن یکم بانک مسکن از ابتدای فعالیت تا 25آذر ماه سال جاری به بیش از 120هزار فقره رسید.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۹ - ۰۸:۵۲    
مدیرکل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان سمنان با اعطای لوح تقدیر از همکاری و تعامل بانک مسکن با این اداره و رعایت استانداردها در مدیریت استان سمنان قدردانی کرد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۸ - ۱۴:۵۲    
با کمک های نقدی کارکنان بانک مسکن و مردم برای آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد، دو زندانی دیگر جرایم غیرعمد به آغوش خانواده بازگشتند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۱۴:۴۹    
شرکت گروه سرمایه گذاری مسکن بانک مسکن به دنبال پروژه هایی است که امکان توسعه ظرفیت آن ها در آینده وجود داشته باشد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۶ - ۰۹:۴۹    
مدرسه شهدای بانک مسکن در شهرستان چایپاره استان آذربایجان غربی با حضورفرماندار ،امام جمعه و رییس آموزش و پرورش این شهرستان و عضو هئیت مدیره بانک مسکن افتتاح و به بهره برداری رسیدَ .
  ۱۳۹۵/۰۹/۰۷ - ۱۵:۴۷    
شرکت تأمین نیروی انسانی و خدمات پشتیبانی بانک مسکن در دوازدهمین کنفرانس توسعه منابع انسانی و در بین سازمان های برتر در هشتمین دوره جایزه تعالی منابع انسانی ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۰۷ - ۰۸:۴۶    
در مراسم افتتاح 2334 واحد مسکن مهر در استان یزد، قائم مقام وزیر راه و شهرسازی از تلاش مدیران و کارکنان بانک مسکن در اجرای مسکن مهر قدردانی کرد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۰۶ - ۰۸:۴۶    
روابط عمومی بانک مسکن از افتتاح مدرسه شهدای بانک مسکن در روستای علی آباد از روستاهای شهرستان نورآباد استان لرستان خبرداد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۰۱ - ۱۰:۴۵    
مدیر امور اعتباری بانک مسکن گفت: در حالی که تعهد بانک مسکن تا پایان سال پرداخت 21 هزار فقره تسهیلات ...
  ۱۳۹۵/۰۸/۲۴ - ۱۲:۳۳    
مدیر امور اعتباری بانک مسکن از فروش اقساطی بیش از 970 هزار واحد مسکن مهر در دولت یازدهم خبرداد و گفت: در حال حاضر هیچ پروژه مسکن مهری وجود ندارد که منتظر تزریق منابع باشد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۲۳ - ۱۰:۰۸    
به گزارش روابط عمومی بانک مسکن، نرخ سود تسهیلات اعطایی از محل حساب های پس انداز مسکن جوانان از 11 درصد به 9 درصد کاهش یافت.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۹ - ۱۴:۰۹    
مجمع عمومی عادی شرکت تأمین سرمایه بانک مسکن با حضور عضو هیات مدیره بانک ، مشاور مدیرعامل ، سهامداران و نمایندگان سازمان های ذیربط و حسابرس و بازرس مربوطه برگزار و صورت های مالی منتهی به پایان ...
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۷ - ۱۳:۰۹    
مدیرعامل صندوق زمین و ساختمان نارون با بیان اینکه همزمان با آغاز پذیره نویسی صندوق از تیرماه، اجرای پروژه نارون نیز آغاز شده است، مدت زمان تکمیل پروژه را تا دو سال آینده اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ - ۱۶:۰۹    
مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره بانک مسکن از بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها بازدید کردند.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۵ - ۱۰:۰۹    
مدیر امور طرح و برنامه بانک مسکن از افتتاح بیش از 100 هزار فقره حساب در صندوق پس انداز مسکن یکم خبرداد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۵ - ۰۹:۰۹    
بانک مسکن از اعلام اسامی برندگان سی و ششمین مرحله قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز این بانک مربوط به سال 94 خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۱ - ۱۵:۰۹    
بانک مسکن از ابتدای سال جاری تاکنون به 40 هزار و 170 نفر از متقاضیان واجد شرایط، تسهیلات قرض الحسنه ازدواج پرداخت کرده است.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۹ - ۰۹:۰۹    
کمیته امداد امام خمینی (ره) از حمایت های بانک مسکن استان مرکزی در حمایت از دانش آموزان بی بضاعت تجلیل کرد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۸ - ۰۸:۰۲    
در مراسم افتتاح یک هزار و 300 واحد مسکن مهر در اردبیل، قائم مقام وزیر راه و شهرسازی از عملکرد بانک مسکن در این زمینه قدردانی کرد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۶ - ۱۰:۰۰    
مجوز تأسیس و فعالیت صندوق سرمایه گذاری زمین و ساختمان مسکن نارون به عنوان سومین صندوق زمین و ساختمان بازار سرمایه کشور که پیش ازاین با نماد نارون در بازار بورس ثبت شده بود، صادر شد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۸ - ۱۲:۱۴    
بانک مسکن از برگزاری سی وششمین مرحله قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز خود در راستای پاسخگویی به اعتماد مشتریان و بهره مندی اقشار مختلف جامعه از نیات خیر خواهانه سپرده گذاران خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۷ - ۱۹:۱۴    
رئیس روابط عمومی بانک مسکن از افتتاح 89 هزار و 139 فقره حساب صندوق پس انداز مسکن یکم در بازه زمانی یک سال و چهار ماه از زمان تاسیس این صندوق خبرداد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۱۷ - ۱۲:۱۲    
با حضور وزرای امور اقتصادی و دارایی و راه و شهرسازی صورت های مالی سال 1394 بانک مسکن به تصویب اعضای مجمع رسید.
  ۱۳۹۵/۰۷/۱۵ - ۱۱:۱۲    
تاسیس موسسات پس انداز منطقه ای در ایران با مصوبه اخیر شورای پول و اعتبار یک گام بزرگ در جهت بهره مندی از ظرفیت نهادی بازار مسکن است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۹ - ۰۹:۴۸    
راه اندازی صندوق های زمین و ساختمان با هدف تامین مالی پروژه های ساختمانی از بازار سرمایه، گشایش بازار اوراق رهنی تسهیلات مسکن و به کارگیری قرارداد مدیریت دارایی ها برای نخستین بار در کشور از جمله ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۸ - ۰۸:۴۸    
روابط عمومی بانک مسکن از اعلام اسامی برگزیدگان مسابقه اینفوگرافیک بانک مسکن خبرداد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۷ - ۱۰:۴۸    
مدیر امور طرح و برنامه بانک مسکن از افتتاح 910 فقره حساب صندوق پس انداز مسکن یکم دریک روز بعد از تک رقمی شدن نرخ سود این تسهیلات خبرداد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۴ - ۱۳:۴۸    
به گزارش روابط عمومی بانک مسکن، ابوالقاسم رحیمی انارکی عضو هیئت مدیره بانک مسکن با حضور در برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه دو سیما با موضوع کاهش نرخ سود تسهیلات و تحلیل آینده بازار مسکن گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۳ - ۱۷:۴۸    
به گزارش روابط عمومی بانک مسکن، حساب صندوق پس انداز یکم از 18 خرداد ماه سال گذشته با هدف اجرای رژیم پس انداز تهیه مسکن توسط بانک مسکن و با حمایت وزارت راه و شهرسازی تاسیس شد ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۰ - ۱۱:۴۹    
درون زا بودن و اتکا به منابع و سرمایه های مردمی از مهمترین ویژگی های مکانیزم مدیریت دارایی هاست که برای نخستین بار در کشور برای تکمیل پروژه های زیرساختی ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ - ۱۶:۵۰    
با توجه به اهمیت سال جاری در خصوص تاکید بر رونق اقتصادی و خروج از رکود وهمچنین دغدغه اشتغال به ویژه برای اقشار تحصیل کرده ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۳ - ۱۲:۵۰    
اخیرا در دو لایحه ای که از سوی دولت در حوزه عملیات بانکی به مجلس شورای اسلامی پیشنهاد شده ظرفیت هایی برای ایجاد نهادها و ابزارهای جدید در نظر گرفته شده است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۰ - ۰۹:۵۰    
با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل بانک، قرارداد مدیریت دارایی ها برای تامین خدمات زیربنایی و روبنایی پروژه های شهر جدید پردیس میان شرکت مدیریت سرمایه آباد و شرکت عمران شهر جدید پردیس منعقد ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۹ - ۱۴:۵۰    
نرخ سود تسهیلات صندوق پس انداز مسکن یکم برای خرید و ساخت مسکن از 11 درصد به 9.5 درصد و نرخ سود تسهیلات از محل صندوق در بافت فرسوده شهری به 8 درصد کاهش یافت.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۷ - ۰۸:۵۰    
مدیرعامل بانک مسکن به مناسبت آغاز هفته دولت با حضور در مرکز ارتباط با مشتریان این بانک ،پاسخگوی سوالات متقاضیان تسهیلات مسکن شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۶ - ۱۴:۵۰    
پروژه ساختمانی نسیم در 19 طبقه و در زمینی به مساحت 2 هزار و 33 مترمربع طبق برنامه زمانبندی تا پایان خرداد 96 تکمیل و به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۲ - ۱۵:۵۰    
همزمان با فرارسیدن هفته دولت و به منظور تسهیل در زمینه پاسخگویی مطلوب و مناسب به مشتریان،زمان پاسخگویی کارشناسان مرکز ارتباط با مشتریان بانک مسکن دو ساعت افزایش یافت.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۲ - ۱۰:۵۰    
همزمان با هفته دولت، مدیران ارشد بانک مسکن از طریق مرکز ارتباط با مشتریان به صورت تلفنی آماده پاسخگویی به سوالات مشتریان هستند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۱ - ۱۳:۵۰    
مدیرعامل بانک مسکن روز سه شنبه همزمان با نخستین روز از هفته دولت با حضور در مرکز ارتباط با مشتریان این بانک، آماده شنیدن پیشنهادات و انتقادات مشتریان است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۰۸:۵۰    
روابط عمومی بانک مسکن در پاسخ به مطلب درج شده در برخی رسانه ها به خصوص سایتهای خبری با عنوان" دست اندازی 1700میلیاردی بانک مسکن به منابع مسکن مهر گفت: بر اساس تصمیم شورای پول و اعتبار ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۰ - ۰۸:۵۰    
بانک مسکن در دو سال اخیر منابعی را برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد از محل کمک های مردمی و کارمندان این بانک تامین کرده است که جای تقدیر دارد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۲۴ - ۰۸:۳۹    
طی چهارماهه ابتدای سال جاری تسهیلات پرداختی بانک مسکن به منظور احداث و خرید واحدمسکونی نسبت به مدت مشابه سال گذشته 75درصد رشد داشت.
  ۱۳۹۵/۰۵/۲۳ - ۰۹:۳۹    
بانک مسکن تاکنون 15هزار میلیارد ریال تسهیلات بهسازی و نوسازی بافت فرسوده به متقاضیان پرداخت کرده است. ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۲۰ - ۱۰:۳۸    
طبق مصوبه هیئت مدیره بانک مسکن، مدت اعتبار اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن مربوط به سال 93 تمدید شد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۹ - ۰۹:۳۷    
اولین تسهیلات صندوق مسکن یکم بانک مسکن به مشتریان شعب ایرانمهر و شهدای گرگان در استان گلستان پرداخت شد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۸ - ۱۳:۳۷    
بانک مسکن در نوزدهمین اجلاس فعالان صنعت ساختمان که در مرکز همایش های سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران برگزار شد، تندیس فعالان صنعت ساختمان را دریافت کرد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۷ - ۱۶:۳۵    
دکتر محمدهاشم بت شکن مدیرعامل بانک مسکن در پیامی روز خبرنگار را به تلاش گران عرصه اطلاع رسانی تبریگ گفت.
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۶ - ۱۵:۳۴    
مدیر امور اعتباری بانک مسکن از عقد قرارداد برای دو میلیون و 372 هزار واحد مسکن مهر به ارزش 502 هزار میلیارد ریال قرارداد از سال 1388 تا پایان تیر ماه 95 خبرداد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۳ - ۰۸:۳۴    
با کمک های نقدی کارکنان بانک مسکن و مردم برای آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد، هفت زندانی دیگر جرایم مالی به آغوش خانواده بازگشتند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۲ - ۱۴:۳۴    
بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران از موفقیت و پیشتازی بانک مسکن درراه اندازی نسخه جدید شتاب با نام " شتاب7 " به عنوان اولین بانک درشبکه بانکی ، قدردانی کرد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۱ - ۱۶:۳۴    
مدیر امور طرح و برنامه بانک مسکن از افتتاح 58 هزار و 110 فقره حساب صندوق یکم طی بازه زمانی 18 خرداد 94 تا هفتم مرداد 95 خبر داد
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۶ - ۱۳:۱۵    
در نهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه از محمدمهدی بحرالعلوم مدیرعامل شرکت کارگزاری بانک مسکن به عنوان فعال ترین کارگزار در داشتن بالاترین تعداد مشتریان و بیشترین دفعات معاملات و از محمدرضا ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۶ - ۰۹:۱۵    
با تغییر ضریب اقساط تسهیلات صندوق پس انداز مسکن یکم بانک مسکن در روش پلکانی سالانه میزان اقساط پرداخت شده در سال اول نسبت به روش ثابت 20درصد کاهش یافت.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۳ - ۱۴:۰۴    
بانک مسکن موفق به کسب دو رتبه اول در بخش پوستر و بخش برنامه های کاربردی ( اپلیکیشن ) ، رتبه دوم بخش مولتی مدیا و رتبه سوم در بخش ویژه نامه در یازدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی شد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۵:۰۴    
بانک مسکن به منظور ارایه خدمات مطلوب تر به مشتریان، شرایط پرداخت تسهیلات در قالب اوراق حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن وصندوق پس انداز مسکن یکم زوجین را تسهیل کرد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۴ - ۱۳:۰۲    
دکتر بت شکن مدیرعامل بانک مسکن در مراسم رونمایی از طرح فروش اوراق بهادار به پشتوانه تسهیلات رهنی ،از انتشار سه هزار میلیارد ریال اوراق رهنی مسکن برای نخستین بار در سیستم بانکی کشور خبرداد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۲ - ۱۲:۰۲    
بانک مسکن به عنوان اولین بانک در شبکه بانکی کشور، موفق به دریافت گواهی بهره برداری و راه اندازی نسخه جدید شتاب شد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۲ - ۱۰:۰۲    
معاون استاندار خوزستان و فرماندار ویژه خرمشهر با تمجید از فعالیت های بانک مسکن در این شهرستان، عملکرد این بانک در بازسازی خانه های آسیب دیده ناشی از جنگ در خرمشهر را ستودنی توصیف کرد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۰۹ - ۱۴:۰۱    
بانک مسکن در اقدامی نوآورانه و برای اولین بار در سیستم بانکی کشور ربات تلگرام را به منظور ارایه خدمات مورد نیاز به کاربران و مخاطبان خود راه اندازی کرد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۰۵ - ۱۶:۰۱    
سامانه کارت بانک مسکن از ابتدای روز دوشنبه 7 تیر ماه به مدت سه ساعت با اختلال مقطعی مواجه است .
  ۱۳۹۵/۰۴/۰۲ - ۱۱:۰۱    
با عرضه10 درصد از سهام شرکت سرمایه گذاری مسکن الوند با نماد ثالوند در فرابورس ایران ، این شرکت به عنوان ششمین زیرمجموعه گروه سرمایه گذاری مسکن بانک مسکن وارد بازار سرمایه شود.
  ۱۳۹۵/۰۴/۰۱ - ۱۴:۰۱    
همزمان با کاهش نرخ سود سپرده ها در سیستم بانکی کشور ، بانک مسکن به طور داوطلبانه نرخ سود تسهیلات حساب صندوق های پس انداز مسکن خود را به میزان دو درصد کاهش داد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ - ۰۸:۵۳    
محسن نریمان معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید کشور در مراسم تحویل موقت اولین پروژه مسکن مهر ویلایی کشور در شهر جدید امیرکبیر اراک از حمایت مالی بانک مسکن به منظور تکمیل این ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۱۹ - ۱۲:۵۳    
مدیر امور طرح و برنامه بانک مسکن با اعلام شروع پرداخت تسهیلات خرید مسکن از محل صندوق پس انداز مسکن یکم ، گزارش عملکرد یکساله این صندوق را تشریح کرد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۱۶ - ۱۷:۵۳    
بانک مسکن به منظور بهره مندی از توانایی ها و استعدادهای علاقمندان و فعالان حوزه گرافیک و سایر رشته های مرتبط در معرفی ، اطلاع رسانی و آموزش هرچه بهتر انواع تسهیلات خود به مشتریان ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۱۱ - ۱۰:۵۳    
مدیر امور اعتباری بانک مسکن:هر گونه شرط در خصوص مراوده مالی قبلی برای پرداخت تسهیلات بدون سپرده ساخت مسکن از جمله رسوب حساب، غیر ضروری است.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۹ - ۱۲:۵۳    
نرخ حق الوکاله به کارگیری سپرده های سرمایه گذاری بانک مسکن در سال 1395 حداکثر 3درصد اعلام شد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۸ - ۰۸:۵۳    
با سلام 27 اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی فرصتی است تا یادآور شویم،نمادهای توسعه یک جامعه در گرو توزیع عادلانه اطلاعات،روشن گری افکار عمومی ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۶ - ۱۱:۵۳    
امروزه بانک مسکن در وضعیت مناسبی قرار دارد و این به لطف مدیران قابلی است که در شرایط حاضر خدمت می کنند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۱۵ - ۱۲:۵۲    
به زودی با تبدیل بانک مسکن از حالت تخصصی و تجاری به بانک توسعه ای، تحولات ویژه ای در حوزه تامین مالی مسکن رخ می دهد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۰۱ - ۱۳:۱۴    
روابط عمومی بانک مسکن از برگزاری جشنواره وبلاگ نویسی و رسانه های اجتماعی بانکی با هدف تبیین اهمیت و کارکردهای وبلاگ ها و رسانه های اجتماعی در حوزه بانکی ایران و تشویق جامعه بانکی کشور به تعامل در ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۵ - ۱۲:۰۹    
به گزارش روابط عمومی بانک مسکن، نمایندگان شرکت رویترز در بحرین و امارات در دیدار با مدیران بین الملل و خزانه داری بانک مسکن طی سخنانی با ابراز رضایت از حضور در بانک مسکن ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۵:۰۹    
دکتر محمدهاشم بت شکن مدیر عامل بانک مسکن ضمن تشریح نحوه تاثیرگذاری تسهیلات جدید ساخت و خرید مسکن بر متغیرهای بازار ملک در سال جاری، اعلام کرد: مطابق پیش بینی های اقتصادی و انتظارات کارشناسی ...
مشاهده نتایج بیشتر...