چهارشنبه ۲۴ مردادساعت ۲۳:۲۱Aug 2018 15

بانکداری ایرانی (bankdariirani.ir)

بانکداری ایرانی 29 اسفند 1394 بانکداری ایرانی 30 اسفند 1395 بانکداری ایرانی 1 فروردین 1396 بانکداری ایرانی 31 فروردین 1397 بانکداری ایرانی 1 اردیبهشت 1397 بانکداری ایرانی 31 خرداد 1397 بانکداری ایرانی 1 تیر 1397 بانکداری ایرانی 1 مرداد 1397 بانکداری ایرانی 2 مرداد 1397 بانکداری ایرانی 3 مرداد 1397 بانکداری ایرانی 4 مرداد 1397 بانکداری ایرانی 5 مرداد 1397 بانکداری ایرانی 6 مرداد 1397 بانکداری ایرانی 7 مرداد 1397 بانکداری ایرانی 8 مرداد 1397 بانکداری ایرانی 9 مرداد 1397 بانکداری ایرانی 10 مرداد 1397 بانکداری ایرانی 11 مرداد 1397 بانکداری ایرانی 12 مرداد 1397 بانکداری ایرانی 13 مرداد 1397 بانکداری ایرانی 14 مرداد 1397 بانکداری ایرانی 15 مرداد 1397 بانکداری ایرانی 16 مرداد 1397 بانکداری ایرانی 17 مرداد 1397 بانکداری ایرانی 18 مرداد 1397 بانکداری ایرانی 19 مرداد 1397 بانکداری ایرانی 20 مرداد 1397 بانکداری ایرانی 21 مرداد 1397 بانکداری ایرانی 22 مرداد 1397 بانکداری ایرانی 23 مرداد 1397 بانکداری ایرانی 24 مرداد 1397 
  ۷ ساعت پیش    
صرافی یکی از بانک ها در خیابان فردوسی که سال ها به عنوان یکی از کانال های بانک مرکزی نقش توزیع ارز در بازار را بر عهده داشت، در روزهای گذشته پلمب شده است!
  ۷ ساعت پیش    
امروز هم معاملات بازار آزاد ارز برقرار است و صرافی ها مشغول خرید و فروش هستند. قیمت تقریبا بدون تغییر باقی مانده و در برخی صرافی ها کاهش جزئی رخ داده، ولی نرخ در بازار هنوز نشکسته است.
  ۸ ساعت پیش    
در حالی که افت سهام چین حال و هوای سرمایه گذارانی را که از بحران مالی ترکیه آسیب دیده بودند، بدتر کرد، بازارهای آسیایی به پایین ترین سطح یک ساله خود رسیدند.
  ۸ ساعت پیش    
بر اساس تصمیم دیشب کمیته ویژه تصمیم گیری در خصوص بند 5 دستورالعمل ارزی جدید دولت، گفت: ماشین آلات از شمول پرداخت مابه التفاوت نرخ دلار دولتی و ثانویه معاف شد.
  ۸ ساعت پیش    
عضو هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر ضمن اعلام اینکه قیمت سکه یک میلیون تومان حباب دارد، به خریداران طلا و سکه توصیه کرد که در خرید طلای خام یا طلای آب شده و سکه بیشتر دقت کنند و مواظب عرضه های تقلبی و ...
  ۸ ساعت پیش    
تعدادی از کاربران شبکه با به اشتراک گذاری عکس اینستاگرام از هک شدن حساب های کاربری خود در یک ماه گذشته خبر داده اند. ...
  ۹ ساعت پیش    
کلیات طرح ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان در جلسه امروز شورای نگهبان مورد موافقت اعضا قرار گرفت.
  ۹ ساعت پیش    
شرکت بیمه "ما" در راستای تکریم ارباب رجوع و تحقق مهم ترین سیاست خود در خصوص ایجاد آرامش و پرداخت به موقع و دقیق خسارت، در یک پرونده بالغ بر ده میلیارد ریال خسارت پرداخت کرد..
  ۹ ساعت پیش    
دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی معتقد است در صورت تداوم روند فعلی قیمت پروازهای خارجی، بسیاری از مردم عملا توان سفر به خارج از کشور را از دست می دهند.
  ۹ ساعت پیش    
وزیر نیرو گفت: پرونده خاموشی تابستان سال 1397 بسته شده و از 19 مردادماه خاموشی نداشته ایم.
  ۹ ساعت پیش    
وزیر خارجه روسیه در دیدار با همتای ترکیه ای خود در آنکارا اظهار کرد کشورش از استفاده از ارزهای ملی و کنار گذاشتن دلار آمریکا در تجارت با ترکیه حمایت می کند.
  ۹ ساعت پیش    
عضو کمیسیون عمران مجلس، گفت: به شهرداری ها این فرصت داده شده تا بتوانند از فاینانس داخلی، خارجی و همچنین اسناد اوراق مشارکت در مسیر تجهیز و نوسازی شبکه ریلی درون شهری استفاده کنند.
  ۹ ساعت پیش    
دوحه – ایرنا – همزمان با تشدید تنش های واشنگتن و آنکارا و کاهش ارزش لیر ترکیه بر اثر تحریم های یکجانبه دونالد ترامپ، منابع خبری از سفر 'شیخ تمیم بن حمد آل ثانی' امیر قطر به ترکیه خبر دادند.
  ۹ ساعت پیش    
یک مسؤل بخش نوروسایکوتراپی کشور با تشریح اینکه براساس شاخص های جهانی در جدیدترین آمارها، تهران ششمین شهر پراسترس جهان گزارش شده است ...
  ۹ ساعت پیش    
سود تضمینی و مشارکت در منافع بیمه نامه های عمروسرمایه گذاری کوثر منتهی به سال96، 20/03درصد محاسبه شد.
  ۹ ساعت پیش    
با افزایش ارزش دلار به بالاترین رقم در 13 ماه گذشته در اثر نگرانی در مورد بحران مالی ترکیه، قیمت طلا به کمترین میزان در 18 ماه کاهش یافت.
  ۹ ساعت پیش    
فعالیت سامانه کاشف با هدف تحقق افزایش توانایی نظام بانکی در مقابله با جرائم مالی، ساماندهی تعاملات الکترونیکی نظام بانکی و پرداخت با مراجع قضایی و تسهیل فرآیند دادرسی جرائم مالی در فضای مجازی آغاز شد.
  ۹ ساعت پیش    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس پیش بینی کرد با مدیریت درست بازار ارز ، اقتصاد ایران تا دو ماه آینده به ثبات می رسد. ...
  ۹ ساعت پیش    
مشهد - ایرنا - عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: پتروشیمی ها که قرار بود ارز 80 هزار ریالی عرضه کنند ...
  ۹ ساعت پیش    
یارانه بگیران می توانند ساعت 24 فردا پنجشنبه همزمان با 25 مردادماه یارانه خود را دریافت کنند.
  ۱۰ ساعت پیش    
علیرغم رشد قیمت ها در بازار مسکن قیمت اوراق تسهیلات مسکن چندان تفاوتی نداشته است. طبیعتا افرادی که می خواهند مسکنی خریداری کنند با این مقدار وام مسکن سخت تر از ماه های گذشته قادر به پیدا کردن خانه ای ...
  ۱۰ ساعت پیش    
متوسط مبلغ اجاره ماهانه به علاوه سه درصد ودیعه پرداختی برای اجاره یک مترمربع زیربنای مسکونی معامله شده در بهار 97، نسبت به فصل مشابه سال قبل، 26.7 درصد افزایش داشته است.
  ۱۰ ساعت پیش    
بر اساس رای هیأت عمومی دیوان عدالت اداری ذخیره مطالباتی که وصول آنها مشکوک است، جزو هزینه های قابل قبول مالیاتی تلقی نمی شود مگر آنکه سه شرط را داشته باشد.
  ۱۰ ساعت پیش    
بانک ها در آستانه سررسید حساب های مدت داری قرار دارند که در شهریورماه سال گذشته برای ممانعت از خروج منابع، حساب کوتاه مدت را به یکساله با سود 15 درصد تبدیل کرده بودند ...
  ۱۰ ساعت پیش    
اقبال عباسی، استاندار چهارمحال و بختیاری در دیدار با علی توکلی مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در این استان بر نقش موثر این بانک در کمک به تامین مالی برای رفع مایحتاج ضروری اقشار ضعیف و متوسط ...
  ۱۰ ساعت پیش    
رئیس کل بانک مرکزی گفت: ما بارها گفته ایم که روی نرخ ارز دخالت نمی کنیم و بازار خودش آن را تثبیت خواهد کرد.
  ۱۰ ساعت پیش    
تحت فشار قدرت گرفتن قیمت دلار که به بالاترین سطح 13 ماهه خود رسیده است، طلا به پایین ترین قیمت خود از ژانویه 2017 تا کنون سقوط کرد.
  ۱۰ ساعت پیش    
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس می گوید چند نرخی شدن ارز تاثیری بر گرانی سکه ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۲:۲۰    
شانزدهمین جلسه شورای اطلاع رسانی وزارت امور اقتصادی و دارایی روز چهارشنبه 24 مرداد به میزبانی بانک کشاورزی و با حضور سید مالک حسینی مشاور وزیر و رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت امور اقتصادی و دارایی ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۲:۲۰    
ترکیه در پی تیرگی روابط با آمریکا و در اقدامی تلافی جویانه، روی واردات طیف گسترده ای از کالاهای آمریکایی از خودرو گرفته تا الکل به ارزش یک میلیارد دلار افزایش تعرفه اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۱:۵۴    
دانشمندان هواشناسی در مطالعه ای اعلام کردند که سطح زمین تا 5 سال آینده به شدت گرم می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۱:۳۶    
دبیرکل پیشین بورس اوراق بهادار گفت: در سیاست ارزی دولت، کالاهای اساسی 25 قلم همچون غذا و دارو را شامل می شود از این رو محصولاتی همچون فولاد را براساس ارز رسمی نباید در بورس کالا عرضه کرد تا شاهد تک ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۱:۱۵    
بانک کارآفرین در نظر دارد املاک مازاد خود را در تهران و شهرستان ها به صورت شش دانگی با شرایط پرداخت نقد، قرارداد اجاره به شرط تملیک و پیش فروش از طریق مزایده عمومی به فروش برساند. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۱:۱۱    
قیمت نفت در معاملات روز چهارشنبه بازار آسیا پس از انتشار گزارشی که افزایش ذخایر آمریکا را نشان داد و همچنین تیرگی دورنمای رشد اقتصادی، کاهش پیدا کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۰:۵۹    
کمیته مسابقات اسامی محرومان هفته چهارم لیگ برتر را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۰:۴۴    
با همکاری بیمه پارسیان؛ عصر اعتبار- کتاب آموزشی و بهسازی منابع انسانی با رویکرد به صنعت بیمه توسط این شرکت و با همکاری نشر حک منتشر گردید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۰:۴۰    
معاون وزیر بهداشت با بیان اینکه در ایران 18 میلیون نفر دچار کم تحرکی و 9 میلیون نفر دچار توده بدنی بالا هستند، گفت: با ورزش و فعالیت های بدنی می توان بر بسیاری از بیماری های غیر واگیر فائق آمد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۰:۲۷    
رییس اتحادیه طلا و جواهر کشور، گفت:در قانون جدید مالیات بر ارزش افزوده اصل طلا از مالیات برارزش افزوده معاف و نرخ مالیات آن صفر می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۰:۲۴    
همزمان با تقویت دلار و در حالی که سرمایه گذاران همچنان در مورد بحران مالی ترکیه نگران بودند، قیمت نفت خام تحت فشار قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۰:۰۰    
بانک ملی ایران با هدف رونق بخشی به بازار مسکن و شکستن انحصار در حوزه تسهیلات این بخش، طرح ویژه مسکن خود را عملیاتی کرد تا علاوه بر شکل گیری یک بازار رقابتی در بازار پرداخت تسهیلات مسکن ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۹:۴۰    
بانک سرمایه با استناد به مفاد نامه اداره نظام های پرداخت بانک مرکزی در خصوص عدم پذیرش چک های غیرصیادی از شهریورماه سال جاری، اطلاعیه ای به شرح زیر صادر کرد: ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۹:۲۹    
پست بانک زمان برگزاری مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده صاحبان سهام خود را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۹:۱۷    
نقدینه- معاون عملیات بانکی، بانک ایران زمین با اشاره به تغییر شرایط بانکداری اظهار داشت: در سالهای اخیر شاهد تغییرات زیادی در بانکداری و بالاخص بانکداری خرد بوده ایم که این امر در آینده نقش شعب را با ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۹:۱۰    
خبرگزاری میزان- حکم قطعی پرونده غلامحسین کرباسچی به استناد ماده 500 قانون مجازات اسلامی در تاریخ 22-5-97 صادر و برای اجرا ابلاغ شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۸:۵۹    
بانکداری ایرانی سود خالص بیمه تعاون در سه ماهه نخست سال 97 نسبت به دوره مشابه در سال 96 رشد سه برابری داشته و از رقم 5 میلیارد و 271 میلیون ریال به 16 میلیارد و 679 میلیون ریال رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۸:۵۹    
رئیس جمهوری ترکیه گفت، کشورش به تلافی اقدامات واشنگتن که موجب سقوط ارزش لیر شده است، محصولات الکترونیکی ساخت آمریکا را تحریم می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۸:۵۰    
شرکت فن آوا کارت سال 1382 باهدف ارائه خدمات ایمن، مؤثر، ارزان و در راستای توسعه ابزارهای پرداخت به عنوان عضوی از گروه بزرگ فن آوا (سهامی عام) تأسیس شد. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۸:۲۷    
محمدرضا قربانی، مدیرعامل بانک دی، از سامانه مدیریت سیستمی منابع صندوق توسعه ملی رونمایی کرد. به گزارش اداره روابط عمومی و تبلیغات بانک دی، محمدرضا قربانی، مدیرعامل بانک دی ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۸:۲۵    
مدیر کل امور مرزی وزارت کشور از آزادی سعید براتی یکی از سربازان ربوده شده در مرز میرجاوه که سال گذشته در درگیری با اشرار ربوده شده بود، خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۸:۰۸    
روند اعزام دانشگاهیان به عتبات از امروز 24 مردادماه با اعزام زائرانی از بوشهر و تهران آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۸:۰۰    
فرمانده مرزبانی کشور از بازگشت "سعید براتی" سرباز گروگان گرفته شده توسط اشرار در عملیات تروریستی اردیبهشت ماه 96 در میر جاوه، خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۶:۴۸    
روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: سلمان بن عبدالعزیز پادشاه عربستان در آستانه آغاز اعمال حج، در پیامی به زبان فارسی، به زائران فارسی زبان خانه خدا خوشامد گفت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۴:۴۲    
معاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از پرداخت 280 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی به طرح "روستا تعاون" خبر داد و گفت: تاکنون 4000 تعاونی برای دریافت تسهیلات اشتغال روستایی ثبت نام کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۲:۵۰    
دبیر انجمن صنایع همگن قطعه سازی گفت: خودروسازان و قطعه سازان برای خروج خودرو از شمول قیمت گذاری دستوری ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۱:۳۹    
بانک های قطر و کویت بیش از سایر کشورها تحت تاثیر بحران ارزی ترکیه قرار گرفته اند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۰:۴۵    
دبیر سندیکای لوله و پروفیل فولادی کشور گفت: افزایش یا جهش قیمت فولاد، ریشه در 2 سال قبل دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۰:۲۰    
افرادی که اقدام به سرقت باتری دکل های مخابراتی شهر تهران کرده و با این اقدام سبب قطعی و ضعف آنتن دهی برخی از اپراتورهای تلفن همراه شده بودند، دستگیر شدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۰:۱۷    
قله دماوند تعبیری بود که برای تعداد ثبت سفارش کالا استفاده شد.میزان ثبت سفارش کالا ماه های اردیبهشت خرداد و تیرماه به اوج خود رسید. اوجی که شاید تعبیر قله دماوند برای آن درست ترین باشد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۰:۰۹    
احتمالا دهلی نو برای دریافت معافیت از آمریکا از تحریم های نفتی ایران، خرید نفت از این کشور را 50 درصد کاهش خواهد داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۰:۰۸    
دنیای اقتصاد : در چهارمین روز هفته، معاملات دلار در کانال 10 هزار و 800 تومان کلید خورد. این اتفاق در حالی رخ داد که شاخص ارزی در ساعات عادی بازار روز دوشنبه تنها در مقطع کوتاهی بالای سطح 10 هزار و ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۲۲:۰۵    
سخنگوی سازمان تعزیرات: اعلام نکردن موجودی انبار ها به سازمان صنعت به معنای احتکار کالا و قابل پیگرد است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۲۲:۰۰    
نشست مشترک مدیران بانک ملی ایران و شرکت بیمه نوین در جهت واگذاری بخش بیمه درمان بانک در باشگاه آجودانیه برگزار شد. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۲۰:۵۸    
با تعمیم تنش های ترکیه به بازارهای مالی جهان و کاهش ریسک پذیری سرمایه گذاران، سهام بانکی آمریکا و اروپا برای سومین جلسه متوالی افت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۸:۳۵    
در پی انتشار برخی اخبار و شایعات مبنی بر خرید و فروش کارت های هوشمند سوخت ازجانب برخی افراد سودجو شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی با صدور اطلاعیه ای هرنوع خرید و فروش کارت سوخت را غیر قانونی اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۸:۳۰    
باجه نسیم شهر بیمه سرمد با حضور آقایان حاجی پور معاونت شعب و بازاریابی بانک صادرات ایران، دکتر کاتب رییس هیات مدیره، مجید حبیبی معاونت فنی بیمه های اموال، کتیرایی مدیر استان ها و شبکه فروش ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۷:۱۵    
مدیرعامل شرکت ملی پتروشیمی ایران: پتروشیمی ایران تحریم شدنی نیست و محصولات پتروشیمی ایران طبق روال صادرخواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۷:۰۷    
همراه با دعوت اردوغان از مردم ترکیه مبنی بر فروش دلارها و طلاهای خود برای افزایش قدرت پول ملی کشور، استان های مختلف این کشور شاهد فعالیت مردمی در این راستا است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۶:۴۵    
بانک قرض الحسنه مهر ایران اعلام کرد در راستای ارتقای زیر ساخت های الکتونیک و مطابق با تغییر نسخه سوییچ شتاب و برنامه ریزی های صورت گرفته والزام بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران از ساعت یک دقیقه بامداد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۶:۴۰    
مسئول دفتر هماهنگی امور ایثارگران وزارت ارتباطات به همراه جمعی از مدیران پست بانک با حضور در منزل جانباز شیمیایی مجید گودرزی، از خانواده این جانباز تجلیل کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۶:۱۸    
وزیر اقتصاد از تحقق 8 . 310 میلیارد تومان واگذاری خبر داد و گفت: در میان لیست کسانی که ارز دولتی دریافت کرده اند، بیشترین تعهد و رفتار اخلاقی از صاحبان صنایع مولد و اشتغال آفرین دیده می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۵:۵۰    
اداره کل فن آوری اطلاعات و ارتباطات بانک قرض الحسنه مهرایران از اختصاص خط جدید سامانه ارسال پیام کوتاه بابت دریافت لینک دانلود نسخه همراه بانک خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۴:۲۳    
مدیرعامل بانک توسعه تعاون در اولین همایش نقش تعاونی های دهیاری و توسعه روستایی که به میزبانی وزارت تعاون ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۳:۵۸    
محسن پورکیانی مدیرعامل بیمه ایران بعنوان رئیس و عبدالمحمود ضرابی مدیرعامل بیمه کارآفرین بعنوان نایب رئیس شورای عمومی سندیکای بیمه گران ایران انتخاب شدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۳:۲۸    
رقابت میان عربستان سعودی و ایران در سیاست های قیمت گذاری نفت دو تولیدکننده بزرگ خاورمیانه ای آشکار شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۳:۲۰    
محمدرضا بیگی، مدیرکل مدیریت ارتباط با مشتری شرکت مخابرات ایران در جلسه کارگروه تخصصی فناوری اطلاعات سندیکای بیمه گران ایران گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۳:۰۶    
ساختمان جدید شعبه مهاجران استان مرکزی با حضور معاونین پشتیبانی و مهندسی، امور مناطق، مالی، بازرسی، مشاور مدیر عامل بانک در امور روابط عمومی، امام جمعه و شهردار مهاجران، عضور شورای شهر ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۲:۵۳    
سندیکای بیمه گران ایران از بیمه گذاران خواست که برای تهیه الحاقیه بیمه بدنه خودروهای خود به شرکت های بیمه مراجعه کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۲:۴۸    
بیمه آسیا در سامانه انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات، صد در صد پاسخگو بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۲:۴۱    
پژوهشگر حوزه کسب و کار و اقتصاد با بیان اینکه با شعارهایی مانند خودکفایی، تحریم های داخلی برای فضای اقتصادی کشور ایجاد کردیم ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۲:۳۶    
تازه ترین شماره ماهنامه شرکت بیمه دانا با موضوع" بیمه و حمایت از کالای ایرانی" منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۲:۲۷    
حرکت مردم ترکیه به سمت بیت کوین پس از افزایش قیمت دلار در این کشور ! Reviewed by میلاد غفاری on Aug 14 Rating: 5.0 ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۱:۳۳    
علی ملاشاهی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: حداکثر سرعت وزش باد در این مدت در منطقه سیستان به 119 کیلومتر بر ساعت رسید. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۱:۱۵    
به گزارش مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر،حمید رضا عظیمی در مراسمی که به مناسبت روز خبرنگار و با حضور اساتید حوزه ارتباطات ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۱:۰۳    
امروز در فرابورس ایران 12 هزار میلیارد ریال اوراق اجاره با نرخ سود 19 درصد منتشر می شود. به گزارش ایسنا ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۰:۴۳    
اخبار پولی مالی - بانک کشاورزی از ابتدای شهریور 96 تاکنون با پرداخت 12217 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج، سهم به سزایی در حمایت از این سنت حسنه داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۰:۱۲    
کتاب" پشت کوه قاف" 1 و 2 منتشر و روانه بازار کتاب شد .
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۹:۵۰    
براساس اعلام بانک مرکزی نرخ هر دلار آمریکا برای امروز (سه شنبه بیست و سوم مردادماه) بدون تغییر نسبت به روز گذشته 42 هزار ریال قیمت خورد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۸:۳۳    
رئیس هیئت مدیره شرکت ملی نفتکش ایران از آمادگی کامل این شرکت برای مقابله با تحریم ها خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۷:۳۱    
تمامی شعب بانک مسکن با هدف تسریع و تسهیل در فرآیند صدور و تایید ضمانت نامه های گمرکی، به سامانه سراسری و نوین سازمان گمرک جمهوری اسلامی ایران متصل شدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۵:۳۷    
زاهدان - ایرنا - رئیس اداره نظارت بر فرآیندهای اعتباری بانک توسعه صادرات گفت: این بانک 334 میلیون دلار تسهیلات ارزی برای توسعه فاز نخست بندر شهید بهشتی چابهار از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی اختصاص ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۴:۱۱    
شاخص بورس اوراق بهادار تهران در معاملات بیست و دومین روز مرداد ماه با ریزش 1379 واحدی به پله 128 هزار و 522 واحدی رسید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۰۹:۲۲    
عصر اعتبار- با تائید سازمان حسابرسی کل کشور و مجمع صندوق ، برای چهارمین سال پیاپی صورت های مالی بدون بند شرط تصویب شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۰۸:۵۳    
مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی و شرکت توسعه خدمات کارآفرینی مسکن تفاهم نامه مشترک همکاری با هدف ایجاد همکاری و هم افزایی توانایی طرفین به منظور گسترش فرهنگ کارآفرینی و حمایت از فعالیت های ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۸:۴۱    
معاون وزیر راه و شهرسازی از تلاش مدیران بانک مسکن به منظور کمک به تقویت قدرت خرید متقاضیان مصرفی تقدیر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۱:۳۸    
مدیر عامل بیمه نوین ، ضمن اشاره به زیان انباشته این شرکت در سال 94، از سوددهی بیمه نوین در سال جاری خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۷:۴۹    
بانک مسکن با فراهم کردن شرایط صدور مسکن کارت خانواده و گروهی، امکانات ویژه ای را در اختیار صاحبان حقیقی این نوع از حساب ها و نیز شرکت ها و سازمان ها قرار داده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۵:۱۰    
تهران (پانا) - سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز در بازار تهران 3 میلیون و 316 هزار تومان معامله شد و روند قیمت انواع سکه روند صعودی پیدا کرد. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۳:۲۲    
جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی امروز با حضور سران قوا در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.
مشاهده نتایج بیشتر...