سه شنبه ۰۳ بهمنساعت ۰۷:۲۴Jan 2018 23

بانکداری ایرانی (bankdariirani.ir)

  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۸:۰۵    
مدیر عامل بیمه نوین وجود قوانینِ ناقص را یکی از مهم ترین عوامل تأثیرگذار در صنعت بیمه دانست و گفت: به دلیل عدم شناخت لازم و کافیِ نمایندگان مجلس از وضعیت بیمه ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۷:۵۳    
مدیرعامل شرکت بیزنس فوزسینکس هلند گفت: نظام بانکی ایران بسیار بزرگ است و باید یک سری نرم افزار برای پایش دائمی آنها داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۷:۵۰    
مدیرعامل شرکت سیسا سنگاپور گفت: چالش های شرکت های پرداخت و بانک ها در تمامی کشورهای دنیا مشترک است و امنیت یکی از آنهاست.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۷:۴۷    
مدیر گروه بانکداری الکترونیک پژوهشکده پولی و بانکی گفت: ورود به بانکداری باز یک فرصت برای بانک ها است نه تهدید، بنابراین باید در اولویت بانک ها قرار گیرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۷:۴۱    
بانکداری ایرانی -مدیر گروه بانکداری پژوهشکده پولی و بانکی گفت: پروژه ای در پژوهشکده پولی و بانکی با عنوان پایش مستمر عملکرد سالانه نظام بانکی درحوزه آی تی کلید زده شده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۷:۱۷    
صلاحیت حرفه ای پیام درگاهی، مدیر بیمه های مسئولیت شرکت بیمه کوثر ازسوی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران تایید شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۷:۱۷    
مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت گفت: کارکنان سرمایه های اصلی بانک به شمار می روند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۷:۱۷    
دومین باجه ویژه خدمات الکترونیک بانک قرض الحسنه مهرایران در استان گیلان با حضور مدیرشعب و جمعی از روسا و پرسنل صف و ستاد این استان در شعبه معلم رشت (6407) افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۷:۱۴    
بازار مسکن طی ماه های اخیر شاهد افزایش در مقدار معاملات و نیز رشد در قیمت معاملاتی در کلان شهری مانند تهران بوده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۷:۱۴    
نسخه جدید همراه بانک سینا با قابلیت های جدید و جلوه های گرافیکی جذاب و با امکانات و امنیت بیشتر برای دارندگان سپرده در بانک سینا به بهره برداری رسیده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۷:۱۱    
مراسم تودیع و معارفه مدیر پیشین و سرپرست جدید روابط عمومی بانک پارسیان در تاریخ اول بهمن ماه 96 برگزار و مریم وحیدنیا به عنوان سرپرست جدید روابط عمومی بانک پارسیان معرفی شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۷:۰۸    
در ابتدای این مراسم نماینده شرکت مجری تبلیغات، گزارشی از فعالیت های تبلیغاتی انجام شده در همه ی رشته ها را تشریح نمود و با اشاره به بازتاب تبلیغات، اثر بخشی تبلیغات را مثبت ارزیابی نمودند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۷:۰۵    
بانکداری ایرانی -هم اکنون 90 درصد بازار بیمه اتکایی کشور در اختیار بیمه مرکزی و بیمه ایران است، این در حالی است که این حجم از حضور بیمه مرکزی در بازار اتکایی در هیچ جای دنیا مشاهده نمی شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۶:۵۶    
بانکداری ایرانی - دستگاه همراه پرداخت ایران زمین با قابلیت پذیرش کارت های بانکی از طریق گوشی های موبایل دارای سیستم عامل اندروید و یا IOS در اندازه ای کوچک با صفحه نمایش متناسب قابل ارائه جهت تسهیل ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۶:۵۳    
بانکداری ایرانی - انریکو لوچینتتی رئیس بخش بانکداری حوزه اروپای شرکت مک کینزی معتقد است دیجیتال در حال تغییر سیستم بانکداری دنیاست.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۶:۵۰    
سامانه دیتامیت موسسه مالی و اعتباری ملل با حضور رئیس پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی و مدیرعامل این موسسه در حاشیه هفتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت رونمایی شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۶:۴۴    
اکبر سنجابی فرماندار سرپل ذهاب از بانک صنعت و معدن به خاطر کمک های انسان دوستانه به مردم زلزله زده این شهرستان قدردانی کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۶:۴۴    
امکان صدور دسته چک های یکپارچه (صیاد) برای مشتریان بانک صادرات ایران در 8 استان کشور فراهم شد و مشتریان سایر استان ها نیز بزودی از خدمات سامانه صیاد در این بانک بهره مند خواهند شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۶:۴۴    
ستاد اقامه نماز بانک ملی ایران به عنوان دستگاه شایسته تقدیر ویژه در سال 95 از سوی ستاد اقامه نماز استان تهران انتخاب شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۶:۴۴    
به منظور افزایش ضریب نفوذ بانک در بخش تعاون و شناسایی و جذب تعاونی ها درکل کشور، در جهت ارائه خدمات به این بخش، طرح چشمه تعاون در بانک توسعه تعاون اجرا می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۶:۴۱    
در پرداخت تسهیلات درقالب طرح رونق تولید و از طریق سامانه بهین یاب به صنایع کوچک و متوسط استان تهران 4 بانک حضور داشتند که بانک صنعت و معدن با 6 مورد و بانک کشاورزی با 4 مورد بیشترین سهم را در 10 ماهه ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۶:۴۱    
جمعی از نمایندگان استان کردستان با علی اشرف افخمی مدیرعامل و رئیس هیات مدیره بانک صنعت و معدن دیدار کردند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۶:۳۵    
مدیرعامل بانک سپه با ارسال نامه به وزیر امور خارجه ضمن تبریک دومین سال خروج این بانک از تحریم ها و قدردانی از تلاشهای صورت گرفته توسط مسئولین عالی رتبه کشور در این خصوص ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۶:۳۲    
همچون شهرها در روستاها نیز تمام خدمات بانکی همانند انتقال وجه، شارژ تلفن همراه، دریافت های نقدی و غیر نقدی و پرداخت قبوض و بسیاری از خدمات دیگر از طریق دستگاه های خودپرداز انجام می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۶:۳۲    
معاون توسعه آبزی پروری سازمان شیلات ایران در آیین برگزیدگان صنعت پرورش میگوی استان بوشهر ، از بانک کشاورزی قدردانی کرد .
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۶:۳۲    
رئیس سرپرستی منطقه 4 بانک شهر با اشاره به برگزاری نمایشگاه کتاب هرمزگان با عاملیت این بانک، از توزیع بیش از 8 هزار بن کتاب به اعتبار 6 میلیارد و 500 میلیون ریال در این نمایشگاه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۶:۲۹    
امروز خبرهایی توسط رسانه ها مخابره شد مبنی بر اینکه مجلس بودجه در نظر گرفته شده برای مبارزه با گرد و غبار خوزستان را حذف نموده است ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۶:۲۹    
پرویز فتاح رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) با حضور در ساختمان مرکزی بانک تجارت با رضا دولت آبادی مدیر عامل این بانک دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۶:۲۹    
مدیر امور بازاریابی بانک شهر از اجرای طرح های جدید این بانک برای ارائه تسهیلات به شهروندان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۶:۲۹    
مدیرعامل بانک ملت در نشست های جداگانه ای با نماینده ولی فقیه در سازمان حج و زیارت و همچنین رییس این سازمان، از آمادگی این بانک برای توسعه و تقویت همکاری های فی ما بین خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۶:۲۶    
مدیرعامل ستاد مرکزی معاینه فنی شهر تهران گفت: در فاز نخست در کلانشهر ها معاینه فنی برتر الزامی و معاینه فنی نوع 2 حذف خواهد شد و سال آینده معاینه فنی برتر جایگزین معاینه فنی فعلی خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۶:۲۶    
بانک ملی استان همدان رتبه نخست پرداخت تسهیلات رونق تولید در سطح بانک های این استان را کسب کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۶:۱۱    
اولین روز از دومین ماه زمستان اکثر مناطق استان کویری کرمان سفیدپوش شدند، اینجا بام کرمان هم شاهد بارش برف بود، اولین برف زمستانی بارید، بارشی که این بار برخلاف شادی هر ساله اش ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۶:۰۵    
برخی اقلام آرایشی و بهداشتی را که به علت عدم داشتن مجوز های قانونی لازم و یا جعل اسناد مورد نیاز اداره کل نظارت بر فرآورده های غذایی، آرایشی و بهداشتی غیرمجاز شناخته شدند اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۶:۰۲    
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۵:۵۹    
مدیر حوزه های علمیه خواهران استان اصفهان گفت: هم اکنون 400 مدرسه دخترانه در این استان برای برپایی نماز جماعت از امام جماعت خانم استفاده می کنند که این امکان با استفتاء از مراجع تقلید میسر شده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۵:۵۹    
دادستان زنجان ضمن تکذیب خبر خودکشی جوانی به نام محمد نصیری گفت: شخصی با این نام، نه در گذشته زندانی بوده و نه در جریان ناآرامی های اخیر بازداشت شده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۵:۵۶    
دولت در ایران، مانند کثیری از نظام های سیاسی مشابه، درگیر خلق و توزیع حجم گسترده و متنوعی از رانت هاست و با بهره گیری از منابع عمومی و امکانات و فرصت های مشترک و ملی به حمایت از گروه ها و اقشار ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۵:۰۸    
رییس کل بانک مرکزی گفت: تهدیداتی نظیر سفته بازی، ایجاد حباب محتمل در ارزش رمزینه پول ها، نوسانات شدید قیمتی آنها و از دست رفتن تدریجی خواص آن به عنوان ابزار پرداخت قابل اتکا مورد توجه بانک های مرکزی ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۵:۰۸    
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با بیان این که در زمان بازگشایی جعبه سیاه نفتکش سانچی و کشتی چینی کریستال، نمایندگان ایران حضور خواهند داشت ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۵:۰۵    
روزنامه آسمان آبی امروز در 48 صفحه منتشر شد. این روزنامه که بیش از 6 ماه از انتشارش می گذرد با این تعداد صفحات به عنوان پر محتواترین روزنامه کشور از لحاظ تعداد صفحات و کلمات توانسته بسیار زود مورد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۵:۰۲    
رییس سازمان پزشکی قانونی کشور می گوید آمار خودکشی در ایران نه تنها بالا نیست بلکه نسبت به سایر کشورهای دیگر هم پایین تر است؛ البته ارایه آمار خودکشی صلاح نیست و تجربه نشان داده ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۴:۵۹    
روزنامه ابتکار با ناهید بسیم، همسر حبیب محبیان(خواننده) مصاحبه ای انجام داده است. بخشی از این مصاحبه را می خوانید:
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۴:۵۹    
خورشید عصر جمعه زمستانی- 29 دی 96 - بسرعت درحال غروب کردن پشت کوه ها بود که زوج جوان سوار برپراید سفید رنگ تزئین شده ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۴:۵۶    
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت : بعید می دانم طرح جدید ترافیک به تصویب شورای شهر تهران برسد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۴:۵۶    
در حالی که مقامات افغان شمار کشته ها در حمله به هتل اینترکانتیننتال در کابل را 18 نفر اعلام کرده اند اما یک مقام دولتی گفت که بیش از 40 نفر در این حمله کشته شدند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۴:۵۳    
رئیس کمیته تحقیق و تفحص از مدیران 2تابعیتی با تأکید بر اینکه تعداد این مدیران بیش از 100 نفری است که اسامی آنها امروز در نشست کمیسیون امنیت ملی قرائت شد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۴:۵۳    
بعد از هر زلزله، آتش سوزی، سیل و هر بحران خانمان برانداز دیگری، تازه یادمان می آید که ساختمان هایمان استحکام ندارند، امکانات مدیریت بحران مان کافی نیست ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۴:۴۷    
سخنگوی اورژانس کشور از واژگونی سرویس دانش آموزی در محور سیمکان-قادرآباد، بعد از پاسگاه سیمکان خبر داد و گفت: در این حادثه 1 نفر فوت شده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۴:۲۹    
چنانچه فردی از کار بیکار شود باید ظرف حداکثر یک ماه از روزی که بیکار شد به شعب تامین اجتماعی مراجعه و نسبت به تشکیل پرونده اقدام کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۴:۲۳    
همزمان با پایان نخستین سال ریاست جمهوری دونالد ترامپ به عنوان رئیس جمهوری آمریکا، خبرگزاری اسپوتینک در مطلبی اقدام به انتشار فهرست گاف های جنجالی وی در 12 ماه اخیر پرداخت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۴:۲۳    
پلیس سوئد امروز دوشنبه از انفجار بمبی در شهر مالمو خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۴:۲۳    
رئیس اتحادیه تالارهای پذیرایی و تجهیز مجالس اعلام کرد که هزینه عروسی در تهران با پذیرایی متوسط سه تا 35 میلیون تومان است، اما توصیه می شود مردم از واحدهای غیرمجاز و بدون پروانه پرهیز کنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۴:۲۰    
آنفولانزای خوکی با نام های Swineflu، Hogflu و pigflu شناخته می شود. گزارشاتی از سابقه ابتلا انسان به آنفولانزای خوکی در سال های 1918، 1976 و ... نیز وجود دارد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۴:۱۷    
با دستور روحانی، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست به همراهی وزیر جهاد کشاورزی برای پیگیری فوری طرحهای اخیر و کوتاه مدت دولت در زمینه مبارزه با ریزگردها راهی استان خوزستان می شوند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۴:۱۷    
نمایش روز عقیم حسین کیانی پس از حاشیه های زیاد سرانجام از اجرا در جشنواره بین المللی تئاتر فجر حذف شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۴:۱۱    
در شرایطی که نرخ دلار روزانه افزایش چشمگیری داشته امروز قیمت دلار امریکا از تابلو و سایت برخی صرافی ها پاک شده و صفر اعلام شده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۴:۱۱    
معاون عملیات ارتش از هشدار هواپیماهای گشت دریایی ارتش به 2 فروند ناو جنگی بیگانه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۴:۰۸    
میرمحمود موسوی شایعات درباره برادر خود 'میرحسین موسوی ' را تکذیب کرد و گفت: میرحسین در سلامت است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۴:۰۸    
سازمان حج و زیارت با فراخواندن ودیعه گذاران حج 97 برای تکمیل اطلاعات، فرایند ثبت نام در کاروان های حج را رسما آغاز کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۴:۰۸    
میزان هورمون های بدن زنان و مردان تفاوت هایی با همدیگر دارد و برخی اوقات دچار اختلال می شود که زیر نظر پزشک و با مصرف برخی خوراکی های مفید قابل درمان و تنظیم است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۴:۰۵    
رییس جمهور امشب با مردم صحبت خواهد کرد و این گفت وگو از سه شبکه زنده پخش خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۴:۰۲    
اوایل شهریور ماه سال جاری بود که شورای پول و اعتبار تصمیم گرفت که نرخ سود بانکی را کاهش دهد و متعاقب آن بانک مرکزی طی بخشنامه ای این موضوع را به تمام بانک ها اعلام نمود ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۴:۰۲    
رییس پلیس تهران بزرگ خبر حمله شبانه به شهرداری تهران را تکذیب کرد و گفت: هیچ حمله ای به ساختمان مرکزی شهرداری تهران و همچنین ساختمان های جانبی آن نشده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۳:۵۹    
رییس دیوان محاسبات، توضیحاتی درباره تغییر روند رسیدگی به تخلفات مقامات در دیوان ارائه کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۳:۵۹    
رییس جمهور امشب با مردم صحبت خواهد کرد و این گفت وگو از سه شبکه زنده پخش خواهد شد. مجری این برنامه رضا رشیدپور است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۳:۵۹    
مدیرکل سیاسی وزارت کشور گفت: پیشنهاد تشکیل شورای گفت وگوی احزاب و وزارت کشور مورد موافقت وزیر کشور قرار گرفته است و باید آیین نامه و دستورالعمل آن تهیه شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۰۹:۴۴    
وزیر راه و شهرسازی طی یادداشتی به تشریح وضعیت کنونی نظام پولی و مالی کشور پرداخت و تنها راه تصفیه دارایی های سمی را ایجاد نهادی از سوی دولت از طریق دریافت از وام بانک جهانی اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۰۹:۴۴    
با توجه به التهابی که برخی از دلالان و حتی کارشناسان برای افزایش قیمت ها در بازار مسکن ایجاد کرده اند، به خریداران مسکن پیشنهاد می شود برای ورود به بازار دست نگه دارند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۰۹:۴۱    
طی 10 ماه ابتدای سال 1396 تعداد معاملات 12.8درصد نسبت به ماه مشابه سال قبل افزایش داشته است. با توجه به افزایش حجم تقاضای مسکن در بازار، قیمت های معاملاتی هم از رشد نسبی برخوردار بوده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۰۹:۳۸    
طرح مجلس برای تهاتر بدهی دولت، شرکت ها، بانک ها و بانک مرکزی طرحی با داشتن ایرادهای متعدد، نوعی بدهکار کردن آیندگان است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۰۹:۳۵    
یک کارشناس بازار مسکن گفت: آینده بازار مسکن با توجه به نرخ تورم نشان دهنده تقاضای جدید مصرف در جامعه است که نسبت به قیمت ها حساس اند و یک محدودیت جدی ایجاد می کند لذا جهش قیمت در این بازار جدید بی ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۰۹:۳۵    
رئیس کمیسیون عمران مجلس از تشکیل کارگروهی برای خروج آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک از انحصار وزارت راه و شهرسازی خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۰۹:۳۲    
رئیس اتحادیه فروشندگان گل و گیاه با بیان اینکه بازار گل و گیاه کشور بر اثر رکود هر روز نسبت به گذشته بی رمق تر می شود، گفت: در حال حاضر سه نوع گل از طریق قاچاق به بازار کشور راه پیدا می کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۰۹:۳۲    
شمار کارگران با قرارداد موقت و پیمانی در کشور اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۰۹:۲۶    
وزیر امور اقتصادی و دارایی بر تشکیل فوری کارگروهی مشترک با حضور نمایندگان اصحاب فرهنگ و هنر، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت اقتصاد برای رفع مسایل و مشکلات آن حوزه تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۰۹:۱۷    
هیأت وزیران در جلسه عصر یکشنبه خود به ریاست حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری، با افزایش یارانه قابل پرداخت به مراکز توانبخشی غیردولتی موافقت کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۰۹:۱۷    
الکساندر نوواک وزیر انرژی روسیه گفت که با همتای کویتی خود در خصوص صادرات گاز به این کشور مذاکره کرده است .
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۰۹:۱۷    
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با بیان این که در زمان بازگشایی جعبه سیاه نفتکش سانچی و کشتی چینی کریستال، نمایندگان ایران حضور خواهند داشت ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۰۹:۱۴    
عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی گفت: حدود 310 میلیارد تومان تاکنون به مرغداری ها خسارت وارد شده و نزدیک 20 میلیون قطعه مرغ از بین رفته است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۰۹:۱۱    
رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از تهیه دو طرح دوفوریتی در حوزه تولید و اشتغال و ایجاد خط اعتباری برای تأمین منابع مالی طرح های وزارتخانه نفت و نیرو خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۰۹:۰۲    
معاون فنی و زیربنایی راه آهن معتقد است که این شرکت هرچه در توانش بوده برای نهایی شدن قرارداد ساخت ریل ملی از سوی شرکت ذوب آهن اصفهان اجرایی کرده و اکنون منتظر است نخستین محصول این قرارداد تحویل شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۰۹:۰۲    
رئیس اتحادیه تالارهای پذیرایی و تجهیز مجالس اعلام کرد که هزینه عروسی در تهران با پذیرایی متوسط سه تا 35 میلیون تومان است، اما توصیه می شود مردم از واحدهای غیرمجاز و بدون پروانه پرهیز کنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۰۸:۵۹    
بخشنامه اخیر وزیر راه و شهرسازی مبنی بر این که سازمان نظام مهندسی دیگر نباید پنج درصد دستمزد مهندسان را بردارد، به باور برخی افراد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۰۸:۵۹    
رئیس کانون شورای اسلامی کار خراسان شمالی بهترین راه جبران کسری بودجه دولت را مقابله با قاچاق و فرار مالیاتی دانست و گفت: اگر تعرفه ها را صفر کنیم جذابیت قاچاق برای یک عده از بین می رود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۰۸:۵۳    
اپلیکیشن پیام رسان لاین هم به تازگی درصدد ایجاد یک ارز دیجیتالی رمزنگاری شده اختصاصی است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۰۸:۵۳    
امروزه کارهای زیادی وجود دارد که می توان به صورت آنلاین انجام داد. اطلاعات را به سرعت پیدا کرد، امور مالی و فروشگاه خود را مدیریت کرد، سرگرم شد و با افراد در سراسر جهان ارتباط برقرار کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۰۸:۵۰    
به اعتقاد یک مقام مسئول کارگری، سیاست فریز مزدی دیگر نتیجه نمی دهد و وقت آن است که دستمزدها افزایش یابد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۰۸:۴۷    
براساس گزارش دفتر برنامه ریزی و اقتصاد مسکن، معاملات مسکن شهر تهران در دی ماه به 19 هزار واحد رسید که نسبت به ماه مشابه سال قبل 12.8 درصد افزایش داشته است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۰۸:۲۹    
شهردار تهران در جلسه شورای شهر گزارشی 500 صفحه ای از وضعیت شهرداری که تحویل گرفته است به مردم شهر ارائه کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۰۸:۱۷    
برخی از بازی های اندروید بی سروصدا با استفاده از میکروفون خود، عادات تلویزیونی شما و یا هر چیزی را که از طریق گوشی هوشمند مشاهده می کنید ردیابی می کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۰۸:۱۴    
طی 9 ماهه نخست امسال بیش از 160 تن زعفران به کشورهای مختلف صادر شده است که 33.33 درصد از نظر وزنی و 26 ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۸:۳۰    
این کشور تمام تلاش خود را برای صدور ویزا در اسرع وقت با هدف تسهیل سفر خانواده های جان باختگان سانچی به شانگهای فراهم می کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۸:۲۷    
دبیر انجمن صنفی تولیدکنندگان بتن آماده، از دستور پلیس برای عدم حمل بتن در تهران خبر داد و گفت: این تصمیم، سبب تعطیلی کارخانجات تولید بتن در کشور خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۸:۲۱    
بر اساس اعلام مرکز آمار ایران، تورم کل در دی ماه 8.2 درصد و در مناطق شهری، 8.1 درصد برآورد شده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۸:۱۸    
مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی الزامات بهبود محیط کسب وکار را در چارچوب لایحه بودجه سال 1397 کل کشور بررسی کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۸:۱۵    
در حالی که بسیاری از برنامه ریزان اقتصادی کشور صنعت ساخت وساز را لوکوموتیو اقتصادی می دانند اما نماگرها نشان می دهد بخش ساختمان دیگر توسعه دهنده اقتصاد ایران نیست.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۸:۱۵    
آژانس بین المللی انرژی پیش بینی کرد که تولید نفت آمریکا در سال جاری میلادی با رسیدن به 10.3 میلیون بشکه در روز، این کشور را به دومین تولید کننده بزرگ نفت جهان تبدیل می کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۸:۰۶    
تسهیلات بانکی به تنهایوزیر اسبق صنعت با بیان اینکه دولت ها باید در مورد هزینه کرد از جیب مردم دقت لازم را انجام دهند ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۸:۰۶    
معاون بازرسی سازمان حمایت با بیان اینکه قیمت گذاری خودروهای وارداتی ضوابط خاص خود را دارد، گفت: اگر قیمت گذاری خودروهای وارداتی خارج از این چهارچوب باشد شرکت وارد کننده ملزم به کاهش قیمت ها است.
مشاهده نتایج بیشتر...