دوشنبه ۰۴ اردیبهشتساعت ۲۱:۴۸Apr 2017 24

بانکداری ایرانی (bankdariirani.ir)

  ۱ ساعت پیش    
واقعیت آن است که نظام بانکی کشور مشتمل بر بانک های دولتی، شبه دولتی و خصوصی بوده که به دلیل بانک محوربودن اقتصاد و به عبارت دیگر توقع تأمین مالی اقتصاد از بانک، دارای یک وجه مشترک هستند ...
  ۱ ساعت پیش    
دومین دوره کارگاه های آموزشی نرم افزار اتوماسیون اداری جدید دیدگاه ، ویژه کارکنان ستاد مرکزی و شعبه مستقل طالقانی تهران به مدت سه روز در سالن کنفرانس بانک قرض الحسنه مهر ایران برگزار شد.
  ۱ ساعت پیش    
تلیکانی عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران به همراه اخوان رئیس اداره اعتبارات و بین الملل و شریفی مدیر شعب استان البرز ...
  ۱ ساعت پیش    
مدیر بانکداری الکترونیک بانک قرض الحسنه رسالت از رتبه دوازدهم این بانک در تراکنش های شتابی خبر داد.
  ۱ ساعت پیش    
مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران، از خرید تضمینی نزدیک به 150هزار تن گندم و کلزای کشاورزان داخلی خبر داد.
  ۱ ساعت پیش    
مباحث مربوط به برنامه ریزی استراتژیک و به خصوص آینده پژوهی دو بال دارد یک بالش آینده نگری و بال دیگرش آینده نگاری است.
  ۱ ساعت پیش    
در حال حاضر میانگین مالیات 70 درصد پرونده های مالیاتی زیر یک میلیون تومان است که این موضوع باعث افزایش هزینه های وصول مالیات شده است.
  ۱ ساعت پیش    
معاون فناوری اطلاعات و ارتباطات بانک مهر اقتصاد در بازدید از اداره امور شعب غرب استان تهران گفت: با توجه به راهبرد کلان بانک مهر اقتصاد برای توسعه زیربنایی در بخش های گوناگون از جمله فناوری اطلاعات ...
  ۱ ساعت پیش    
طرح اعتباری آرامین در راستای ارائه خدمات به کلیه اقشار و صنوف مختلف به خصوص حمایت از تولیدات داخلی، مردمی سازی اقتصاد، توسعه رفاه و عدالت اجتماعی در شبکه بانکی تمدید شد.
  ۱ ساعت پیش    
در راستای راه اندازی سامانه نهاب (نظام هویت سنجی الکترونیکی(، کلیه مشتریان بانک ایران زمین لازم است با مراجعه به شعب این بانک در سراسرکشور، از صحت ثبت اطلاعات شناسنامه ای خود اطمینان حاصل کنند.
  ۱ ساعت پیش    
خواجوئی مدیرشعب استان کرمان بانک ایران زمین در راستای افزایش تعاملات با همتی مدیر عامل شرکت همت بنیاد قشم دیدار کرد.
  ۱ ساعت پیش    
احتمال تمدید توافق اوپک و کاهش صادرات ایران در ماه می به میزان کمترین رقم در 17 ماه گذشته، قیمت نفت را در بازارهای جهانی اندکی افزایش داد و به بشکه ای 52.05 دلار رساند.
  ۱ ساعت پیش    
رئیس قوه قضاییه با تأکید مجدد بر لزوم رعایت اصول اخلاقی در رقابت های دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ...
  ۱ ساعت پیش    
ضرورت دارد تا به منظور شناخت زمینه های فعالیت تجاری، اتاق بازرگانی دو کشور با یکدیگر مذاکراتی داشته باشند و دراین زمینه به تجار خود توصیه های لازم را کنند.
  ۲ ساعت پیش    
از ساعتی قبل، وزش باد شدید به همراه گرد و غبار در مناطقی از تهران با سرعت 83 کیلومتر در ساعت آغاز شده است.
  ۲ ساعت پیش    
مدیرعامل بانک توسعه تعاون گفت: توسعه شعب ارزی و افزایش کیفیت خدمات ارزی از اولویت های بانک در سال جاری به شمار می آید.
  ۲ ساعت پیش    
مدیرعامل شرکت فولاد کاوه جنوب کیش از همکاران بانک توسعه صادرات به خاطر حمایت و پشتیبانی در حوزه تامین مالی قدردانی کرد.
  ۲ ساعت پیش    
مدیرعامل بانک توسعه تعاون ضمن تقدیر از عملکرد روابط عمومی و حوزه مدیریت در سال 95 گفت: ظهور و بروز عملکرد بانک از طریق روابط عمومی صورت می گیرد.
  ۲ ساعت پیش    
برخی از ما به لحاظ سیاسی خود را مستقل می دانیم؛ یعنی در جناح بندی های مرسوم سیاسی کشور، نقش و سهمی برای خود قائل نیستیم، اما به حکم آنکه در کشورمان زندگی می کنیم و رفتارهای مسئولان بر زندگی عادی ما ...
  ۲ ساعت پیش    
شرکت بیمه رازی به عنوان یک بنگاه اقتصادی در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی خود در عرصه های مختلف به خصوص هنر و ورزش ...
  ۲ ساعت پیش    
هنگام ثبت نام، آقای قالیباف شهردار تهران سخن مهمی را گفت که وعده های دست نیافتنی محسوب می شد و جزو محالات می نمود. وی گفت که درآمد کشور را در 4 سال ریاست جمهوری خود، 2.5 برابر می کنم.
  ۲ ساعت پیش    
اولین نشست شورای مدیران شرکت بیمه رازی در سال 96 در دفتر مرکزی تهران برگزار شد.
  ۲ ساعت پیش    
تلویزیون یکی از مهم ترین رسانه ها در جهان امروز است و مهم ترین ابزار شکل دهی به افکار عمومی تلقی می شود.
  ۲ ساعت پیش    
محمد خدابخشی عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات و نماینده شهرستان الیگودرز در مجلس شورای اسلامی در بازدید از پست بانک شعبه این شهرستان در گفتگوی تلفنی با مدیریت شعب استان لرستان بر افزایش اعتبار ...
  ۲ ساعت پیش    
مدیرعامل بانک ملت با حجت الاسلام و المسلمین قاضی عسکر نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت دیدار و گفت و گو کرد.
  ۲ ساعت پیش    
چنین به نظر می رسد که مخالفان دولت از اینکه ایران با ونزوئلا مقایسه شود بسیار عصبانی هستند و معتقدند که این مقایسه درست نیست.
  ۲ ساعت پیش    
محمد رضا حسین زاده مدیرعامل بانک ملی ایران در دیدار با حجت الاسلام والمسلمین سید علی قاضی عسکر نماینده ولی فقیه درامور حج وزیارت از راه اندازی شعبه بانک ملی ایران در نجف خبر داد .
  ۲ ساعت پیش    
مدیرعامل بانک ملت و رییس و معاونان سازمان حج و زیارت بر توسعه و تقویت همکاری های میان دو سازمان تاکید کردند.
  ۲ ساعت پیش    
در مراسم بهره برداری از پروژه 140 واحدی خیرین مسکن ساز کاشان از تلاش های مدیران و کارکنان بانک مسکن در کمک به تامین مسکن افراد جامعه تقدیر شد.
  ۲ ساعت پیش    
بانکداری ایرانی - شرکت بیمه ما قصد دارد سرمایه خود را طی 2 مرحله تا 250 میلیارد تومان افزایش دهد.
  ۲ ساعت پیش    
مسائل ریز و درشت اقتصادی محور، گفتمان واقعی موجود انتخابات پیشِ روی ریاست جمهوری را چنان شکل داده است که اردوگاه حامی حجت الاسلام آقای دکتر روحانی ناگزیرند مواضع دفاعی محکمی را در برابر حملات منتقدان ...
  ۲ ساعت پیش    
انتخابات دموکراتیک در نظام های مردم سالار جزو یکی از مهم ترین ابزارهایی بوده اند که به تفویض قدرت از پایه به راس حکومتی جامعه در قالب قدرت سیاسی امکان می دهند.
  ۲ ساعت پیش    
حالا همه باور کرده اند که دولت دونالد ترامپ نه می خواهد که برجام را پاره کند و نه توانایی انجام آن را دارد.
  ۲ ساعت پیش    
توجه به سرنوشت کره مسکون اکنون بیش از هر زمانی مجامع جهانی را به خود مشغول داشته و این به دلیل مخاطرات جدی و تهدیداتی است که در اثر گسترش فعالیت ها و مداخلات صنعتی و توسعه ای به انتشار آلودگی ها و ...
  ۲ ساعت پیش    
انتخابات شوراهای شهر و روستا یکی از دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی ایران است. این انتخابات از سال های پیش تاکنون نشان داده که یک امر صوری و تشریفاتی نیست بلکه مردم کاملا حس می کنند اداره یک شهر به ...
  ۲ ساعت پیش    
بانک و اجتماع در توسعه اجتماعی و اقتصادی نقش مکمل هم را ایفا می کنند و تصور اینکه بانکی در یک محیط اقتصادی عقب افتاده بتواند توسعه یابد و رشد کند دور از ذهن است.
  ۲ ساعت پیش    
بی تردید، بعثت پیامبر گرامی اسلام(ص)، فصلی تازه در تاریخ بشریت رقم زد. با برانگیخته شدن آخرین پیامبرخدا(ص)، پروردگار سبحان، کامل ترین دین را به نوعِ بشر هدیه کرد ...
  ۳ ساعت پیش    
تصوری ندارند از آنچه در سال های اخیر بر صنعت نفت گذشته است، اگر داشته باشند هم خیلی زیاد نیست. مجموعه ای از اطلاعات جسته و گریخته که در محافل عمومی و خصوصی درباره اش صحبت می کنند.
  ۳ ساعت پیش    
در دولت تدبیر و امید در سطوح میانی به بالای مدیریتی شاهد اتفاقات بسیار مهم و مثبتی هستیم. اطلاعاتی که نشان می دهد در پایان دوره چهار ساله شوراها در زمینه حضور زنان رشدی 43 درصدی داریم.
  ۳ ساعت پیش    
خرید هواپیما به قدری جذاب است که هر بار که خبری در خصوص خرید، مذاکره و حتی بررسی درخواست خرید هواپیما مطرح می شود می تواند یکی از پر بیننده ترین اخبار را رقم بزند.
  ۳ ساعت پیش    
ضریب نفوذ آب و برق در روستاهای کشور اکنون به اندازه ای است که از این نظر نه تنها ایران در صدر کشورهای منطقه، بلکه در فهرست نخستین کشورهای جهان قرار گرفته است به طوری که دولت یازدهم در این 4 سال ...
  ۳ ساعت پیش    
در کشوری که اقتصاد آن هنوز از حالت تک محصولی و وابستگی به نفت فاصله چندانی نگرفته، طبیعی است که نخستین جایگاه در رشد اقتصادی متعلق به بخش نفتی باشد.
  ۳ ساعت پیش    
با گذشت بیش از سه سال از آغاز طرح ملی احیای دریاچه ارومیه، تیم 7 نفره دانشگاه ملبورن استرالیا که به منظور توسعه همکاری های علمی در احیای دریاچه ارومیه به ایران سفر کرده است در بازدید از پارک ملی ...
  ۹ ساعت پیش    
مدیر عامل و اعضای هیات مدیره بانک سرمایه روز شنبه دوم اردیبهشت ماه با روسای شعب منطقه شرق تهران دیدار و سخنانی ایراد نمودند.
  ۹ ساعت پیش    
چهارمین گردهمایی جایزه صنعت بیمه خاورمیانه (MIIA) با حضور اندیشمندان و فعالان جهانی و منطقه ای صنعت بیمه همزمان با برگزاری اجلاس خاورمیانه و آفریقا برای انتخاب و اعطای جوایز برگزیدگان صنعت بمه ...
  ۹ ساعت پیش    
زمان ثبت نام دانشجویان و طلاب برای دریافت بن کارت خرید کتاب در سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران تمدید شد.
  ۹ ساعت پیش    
رئیس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد گفت: میرزاده یک هفته فرصت دارد تا استعفا دهد و در غیر این صورت برکنار می شود.
  ۹ ساعت پیش    
طلا در معاملات روز دوشنبه بازار جهانی، بدنبال اعلام نتایج دور نخست انتخابات ریاست جمهوری فرانسه که صعود بازارهای سهام و ریزش قیمت دارایی های امن را بدنبال داشت، حدود یک درصد سقوط کرد.
  ۹ ساعت پیش    
جلسه معارفه سرپرست شعبه اروند با حضور دکترعبدالرسول عطایی مدیرعامل و روح الله عظیمی معاون فنی و جمعی از نمایندگان فعال شرکت بیمه حافظ برگزار گردید.
  ۹ ساعت پیش    
معاونت امور اقتصادی وزارت امور اقتصادی و دارایی اعلام کرد: نرخ سود مؤثر اوراق بدهی یکساله در محدوده 27 تا 29 درصد و نرخ اوراق بلندمدت به دلیل پیش بینی کاهش قابل ملاحظه تورم در محدوده 20 تا 23 درصد ...
  ۱۰ ساعت پیش    
بوسه زندانی محکوم به اعدام بحرینی به گونه فرزندش از پشت شیشه
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۰:۳۶    
تا چند روز دیگر وزارت صنعت، معدن و تجارت شمع شش سالگی تولدش را در حالی فوت می کند که هنوز بحث بر سر ماهیت وجودی اش میان موافقان و مخالفان بالاست.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۰:۳۶    
سال گذشته، میانگین اجاره بهای واحدهای مسکونی در تهران، تحت تاثیر 5 مولفه ثبات ساز، 2 درصد افزایش یافت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۰:۳۳    
این اقلام در سال های دولت یازدهم 5/53 درصد گران تر شد اما شتاب گرانی نسبت به رشد قیمت خوراکی ها در دولت دهم با 6/107 درصد افزایش، نصف شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۰:۳۳    
به گزارش شبکه خبری راشاتودی، این اعتراضات گسترده در پاریس که پس از اعلام نتایج اولیه این انتخابات صورت گرفت با پرتاب اشیا از سوی مردم به سمت پلیس به خشونت کشیده شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۰:۳۳    
علی دیواندری در جمع خبرنگاران درباره اینکه چرا بانک های اروپایی در ایران شعبه ندارند؟، اظهار داشت: بانکهای اروپایی برای ایجاد شعبه در ایران به میزان سودآوری توجه می کنند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۰:۱۵    
بانک مرکزی امروز (دوشنبه) نرخ برابری 39 ارز عمده را اعلام کرد که بر مبنای آن ارزش دلار و پوند انگلیس به همراه 11 ارز دیگر نسبت به دیروز کاهش و قیمت 19 ارز همچون یورو افزایش یافت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۰:۱۵    
عضو هیات مدیره و معاون فنی صندوق ضمانت صادرات ایران گفت: در دوره تحریم ها تنها فاینانس دهنده فعال به کشورمان چینی ها بودند که شرایط بسیار ناعادلانه و غیرمنصفانه ای بر ما تحمیل کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۰:۱۲    
مدیرعامل صندوق توسعه ملی گفت:برای صادرکننده واقعی که بیش از 60 درصد از کالاهای پروژه خود را از کالاهای داخلی تأمین کند، هیچ محدودیتی برای تأمین اعتبار وجود ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۰:۰۳    
امکان دریافت شماره شبای حساب الکترونیکی به منظور درج در سامانه سهام عدالت به منظور واریز سود سهام عدالت در سایت و شعب بانک دی میسر است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۰:۰۰    
مدیرعامل سابق بورس تهران با اشاره به اجرای مرحله جدید اصلاح صورتهای مالی بانکها در سال96 گفت:مشکل اصلی بانکها اندازه گیری یا افشای صورت های مالی نیست،بلکه نرخ سود بحران بدهی را ایجاد می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۰:۰۰    
مدیر عامل صندوق ضمانت صادرات ایران گفت : از نظر صندوق، ریسک اعتباری ایران که هم اکنون عدد6 اعلام می شود، بین عدد 2تا 3 قرار دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۹:۵۷    
رئیس فروم بین المللی بانکداران فرانکفورت با تاکید بر ضرورت تقویت بانک های ایرانی مستقر در اروپا، گفت: نشست بانکی و تجاری ایران - اروپا مهمترین سکو برای بانک ها و شرکت های اروپایی و ایرانی است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۹:۵۱    
مشاور عالی سازمان سنجش با اشاره به این که دریافت کارت شرکت در آزمون کارشناسی ارشد سال 96 از امروز آغاز می شود فرآیند برگزاری این آزمون را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۹:۴۸    
روستاهای پلکانی کردستان و کرمانشاه مقصد جدید گردشگران خارجی شده اند. شیوه زندگی و معیشت آنها که درصف جهانی شدن قرار دارند برای گردشگران خارجی واجد جذابیت های بسیاری است ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۹:۴۸    
ساختمان فاخر و کهن صندوق پس انداز بانک ملی ایران که در فهرست آثار ملی به ثبت رسیده است، به عنوان موزه بانک ملی ایران بزودی افتتاح خواهد شد .
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۹:۴۵    
طرح های بهشت کویر آریانا و پایا پلاستیک پلیمر در سفر رئیس جمهوری به قزوین و با تسهیلات بانک صنعت و معدن به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۹:۴۲    
فاز نخست اتصال منازل به فیبرنوری مخابرات ایران در هشت استان کشور با ظرفیت سازی مناسب برای ارائه خدمات بر بستر فیبرنوری افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۹:۳۹    
نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات مجلس شورای اسلامی با اشاره به تصویب طرح تامین اجتماعی همگانی گفت: با اجرای این طرح ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۹:۳۹    
پیشنهاد رئیس مجلس این بود که تعریف کار دو روز در هفته باشد این در حالی است که در تعریف بین الملل دو ساعت در هفته است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۹:۳۹    
جدول مالیات طبقات مختلف حقوق و دستمزد سال 1396 منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۹:۳۹    
آن دسته از معلولان و افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی که رقم واریزی همراه با یارانه 45 هزارو 500 تومانی را در فروردین ماه امسال دریافت نکرده اند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۹:۳۶    
دبیر کارگروه ویژه اقتصاد مقاومتی بخش خصوصی کشور درباره انتظارات بخش خصوصی از رییس جمهور آینده گفت: اصلاح هرچه سریعتر ساختار اقتصادی شامل نظام بانکی، تأمین اجتماعی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۹:۳۳    
چین برای آنکه رشد اقتصادی خود را در کنار مصرف بیشتر به پیش سوق دهد در اقدامی ابتکاری درصدد کاستن از مالیات به ارزش 55 میلیون دلار در سال جاری میلادی است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۹:۳۳    
رییس کل سازمان خصوصی سازی با اشاره به زمان و نحوه واریز سود سهام عدالت مشمولان گفت: پرداخت سود سهام قبل از ماه های تیر و مرداد اجرایی نخواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۹:۱۸    
حجت الاسلام منتظری گفت: کمیته ای در تهران و سایر شهرستان ها برای رسیدگی به تخلفات ستادهای نامزدها پیش بینی شده و در این مسئله جدی هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۹:۰۶    
عظمت و بی کران بودن کهکشانها دو ویژگی منحصربفردی است که بشر را از ابتدای خلقت شیفته خود کرده و انسان همواره بدنبال شناخت بیشتر آن بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۹:۰۳    
این هفته قیمت خودروهای وارداتی در بازار تغییر خاصی نسبت به نرخ این محصولات در هفته گذشته نداشته است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۹:۰۰    
بیش از 85 درصد تلویزیون های هوشمند توسط سیگنال های تلویزیونی هک شدند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۹:۰۰    
بنابر اعلام شرکت عمران شهر جدید پرند، هفته آینده 1000 واحد مسکن مهر از پروژه کیسون افتتاح خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۸:۵۷    
همزمان با آغاز نیمه اول سال، قیمت گوجه فرنگی به دلیل آنچه عرضه کنندگان آن، کمبود تولید مقطعی مطرح می کنند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۸:۵۷    
در حالی که حل و فصل مشکلات اقتصادی در سال های اخیر دغدغه اصلی دولت ها بوده، یک کارشناس اقتصادی معتقد است که کلید حل بخش قابل توجهی از مشکلات اقتصادی و ایجاد رونق اجرای کامل قوانین و اسناد بالادستی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۸:۵۴    
رئیس کمیسیون رقابت، خصوصی سازی و سلامت اداری اتاق بازرگانی ایران به ارزیابی عملکرد دولت یازدهم در زمینه رقابتی کردن فضای کسب و کار و مبارزه با فساد پرداخت و تصریح کرد تلاش برای مبارزه با فساد یکی از ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۸:۵۴    
رییس سازمان چای کشور تصریح کرد: با تغییر کاربری باغات چای با به شدت مخالفیم و از طریق ادارات چای به سازمان جهاد کشاورزی و مدیریت امور اراضی و مسئولان اعلام می کنیم و آنها برخوردهای لازم را انجام می ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۸:۳۹    
رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران، با طرح سوال متعددی از منظر مدیریتی به حادثه پلاسکو، گفت: شهردار تهران باید از منظر مدیریتی پاسخگوی حادثه پلاسکو به افکار عمومی باشد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۸:۳۳    
رئیس کمیته امداد با مثبت ارزیابی کردن افزایش مستمری مددجویان از سوی مجلس، این امر را تلاشی برای کمک به اقشار کم درآمد توصیف کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۸:۳۰    
ایران در حالی از روز چهارم اردیبهشت ماه به استقبال هفته جهانی نجوم می رود که با "نور باران" آسمان، زیبایی های نجومی از چشم ناظران زمینی در ایران پنهان مانده و این امر موجب شده علاقمندان به این علم ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۸:۲۷    
براساس آمارهای اعلام شده حدود 12 درصد مردم ایران افسرده هستند. بنابراین لازم است راهکارهای تشخیص این بیماری به جامعه بخصوص دانشجویان آموزش داده شود تا افراد به راحتی و بدون "انگ "شمردن این بیماری ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۰:۲۷    
بانک صادرات ایران در روزهای نخست سال جاری، از محصول اتوبانک یا خودروپرداز شرکت ایران ارقام در شهر بجنورد استان خراسان شمالی بهره برداری کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۰:۲۴    
شهرام رشتی/ مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شرکت مبنا فرتاک کیش
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۰:۲۴    
علی پی و وی چت پی توانست در سال 2016 حجم پرداخت های دیجیتال کشور چین را به 2.9 تریلیون دلار آمریکا برساند که این رقم طی چهار سال گذشته، 20 برابر افزایش داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۰:۲۱    
اشتهای بازار برای عرضه عمومی اولیه استارت آپ های تکنولوژی این روزها افزایش یافته و پیش بینی می شود این روند ادامه داشته باشد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۰:۱۵    
بانکداری ایرانی - بیمه کوثر در سال 95 در تولید حق بیمه ، افزایش سرمایه و افرایش سطح تونگری مالی خود ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۰:۱۲    
بانکداری ایرانی - بانکها برای تامین نقدینگی خود اقدام به جمع آوری سپرده از مردم کرده و برای جذب منابع بیشتر و تشویق مردم ، به آن سود پرداخت می کنند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۰:۴۳    
مدیرکل دفتر صنایع فلزی و لوازم خانگی وزارت صنعت، ضمن تشریح آخرین وضعیت کارخانه ارج از احتمال واگذاری آن تا یک ماه آینده توسط شرکت بورسی گروه توسعه ملی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۰:۴۰    
بنابر اعلام بانک ملی ایران در این پایگاه که از تاریخ دوم تا هفتم اردیبهشت ماه و در جنب شعبه مرکزی این بانک واقع در خیابان فردوسی برقرار است، خدماتی همچون اندازه گیری قندخون ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۰:۳۱    
جانشین شهردار مشهد در رویداد پایتخت فرهنگی جهان اسلام از حضور 59 شهردار جهان اسلام از 24 کشور اسلامی در اجلاس شهرداران جهان اسلام خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۰:۲۵    
در حالی پیش بینی که شده بود تا اواخر فروردین ماه امسال نقل و انتقال دارایی های هفت تعاونی زیرمجموعه کاسپین به این موسسه تکمیل شود ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۰:۲۲    
قیمت طلای جهانی از ابتدای سال میلادی جاری تاکنون 12 درصد رشد کرده و به نظر می رسد با ادامه تنش های ژئوپلیتیکی در مناطق مختلف و پایین ماندن نرخهای بهره در آمریکا به افزایش ادامه خواهد داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۰:۲۲    
شیمیدانان روسیه با همکاری محققان چینی توانستند هزینه تولید طلا را تا 40 درصد در روش ابداعی جدید کاهش دهند.
مشاهده نتایج بیشتر...