شنبه ۰۷ اسفندساعت ۰۸:۴۶Feb 2017 25

بانکداری ایرانی (bankdariirani.ir)

بانکداری ایرانی 29 اسفند 1394 بانکداری ایرانی 31 فروردین 1395 بانکداری ایرانی 31 اردیبهشت 1395 بانکداری ایرانی 31 خرداد 1395 بانکداری ایرانی 31 تیر 1395 بانکداری ایرانی 31 مرداد 1395 بانکداری ایرانی 31 شهریور 1395 بانکداری ایرانی 30 مهر 1395 بانکداری ایرانی 30 آبان 1395 بانکداری ایرانی 30 آذر 1395 بانکداری ایرانی 30 دی 1395 بانکداری ایرانی 30 بهمن 1395 بانکداری ایرانی 1 اسفند 1395 بانکداری ایرانی 2 اسفند 1395 بانکداری ایرانی 3 اسفند 1395 بانکداری ایرانی 4 اسفند 1395 بانکداری ایرانی 5 اسفند 1395 بانکداری ایرانی 6 اسفند 1395 بانکداری ایرانی 7 اسفند 1395 
  ۴ دقیقه پیش    
رئیس فدراسیون فوتبال فرانسه به ستایش از کریم بنزما پرداخت و تاکید کرد که این مهاجم سرشناس به زودی به تیم ملی فوتبال فرانسه بر می گردد.
  ۴ دقیقه پیش    
وزیر بهداشت با تقبیح برخی بی اخلاقی های رسانه ای، به انتشار کلیپی علیه جامعه پزشکی واکنش نشان داد و گفت: با سلب اعتماد مردم از یک بخش، همه کشور زیان می بیند.
  ۴ دقیقه پیش    
مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: نیمه شب گذشته افراد مسلح ناشناس یک معلم سراوانی را در پی اختلافات طایفه ای به قتل رساندند.
  ۹ دقیقه پیش    
پروژه های اولویت دار شورای عالی مناطق آزاد که در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی به تصویب رسیده است در سه مورد تعریف شده است تا در نهایت موجب پیش برد برون گرایی اقتصاد از طریق توسعه صادرات غیرنفتی شود ...
  ۹ دقیقه پیش    
ملی پوش ایرانی روستوف قراردادش را با این تیم به مدت دو و نیم سال دیگر تمدید کرد.
  ۱۴ دقیقه پیش    
مطالعه پژوهشگران جان هاپکینز نشان می دهد که داشتن اخلاق ارتباطات اجتماعی و معاشرت با دوستان و آشنایان می تواند روند کند شدن ذهن را که نتیجه پیری است، کاهش دهد.
  ۱۴ دقیقه پیش    
جدیدترین آمارهای رسمی گویای آن است که همچنان حدود 700 هزار نفر مالک سیم کارت های تالیا هستند، حال آنکه در ارائه خدمات به این مشترکان اما و اگرهای بسیاری وجود دارد.
  ۱۴ دقیقه پیش    
پژوسیتروئن که این روزها سرگرم مذاکره با جنرال موتورز برای خرید اوپل است، برای نخستین بار در شش سال گذشته سود سهام پرداخت می کند و هدف سودآوری میان مدت را پس از اینکه سود کل سال این گروه تقریبا دو ...
  ۱۴ دقیقه پیش    
رئیس کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 96 از تخلف برخی دستگاه های فرهنگی خبر داد که از نظارت دیوان محاسبات جلوگیری می کنند.
  ۱۴ دقیقه پیش    
فعالان حوزه کار می گویند ایجاد شغل تنها به پول و نقدینگی نیاز ندارد و اگر فرهنگ کار و روحیه کار کردن تقویت شود دیگر کسی بیکار نمی ماند.
  ۱۹ دقیقه پیش    
سرمربی تیم فوتسال تاسیسات دریایی تهران می گوید مقابل گیتی پسند به فکر آبرو و اعتبار خود است چرا که حریف می تواند با پیروزی قهرمان شود و نمی خواهد این راه را برای گیتی پسند هموار کند.
  ۱۹ دقیقه پیش    
در دوران هشت سال دفاع مقدس عملیات های متعددی برای برتری نظامی یا توقف ماشین جنگی عراق از سوی رزمندگان ایرانی علیه نیروهای بعثی طراحی و اجرا شد که تعدادی از این عملیات ها برای تبرک و تأسی به نام مبارک ...
  ۲۴ دقیقه پیش    
با توجه به قرارگیری ژاپن در محل اتصال سه صفحه اوراسیا، اقیانوس آرام و فیلیپین این کشور با زلزله ها و سونامی های عظیمی روبرو بوده است و به همین دلیل اقدامات پیشگیرانه و مهمی در راستای کاهش تلفات و ...
  ۲۹ دقیقه پیش    
دانشگاه ها می توانند با تصویب اجباری واحد درسی مدیریت بحران های اجتماعی و طبیعی در کنار نهادینه کردن فرهنگ عمومی چگونگی مواجهه با بحران از طریق برگزاری سلسله نشست های دانشجویی ...
  ۲۹ دقیقه پیش    
این را آمارها می گویند که ایران جزء پرتلفات ترین کشورها در زمان بروز زلزله است؛ چراکه در زلزله بم از 100 واحد مسکونی تخریب شده 100 نفر تلف شدند ...
  ۲۹ دقیقه پیش    
اسلام به دلیل نیازهای جامعه معتقد است که زنان و مردان باید با هم جامعه را بسازند و اگر از این آموزه ها در کنار شناخت و درنظرگرفتن همه ابعاد حضوری خانواده پیامبر(ص) به عنوان چراغ استفاده کنیم ...
  ۳۴ دقیقه پیش    
محققان در یک بررسی جدید به تاثیرات منفی تغییرات اقلیمی، فعالیت های انسان، اسیدی شدن و نبود اکسیژن کافی روی اقیانوس ها و موجوداتی که در آن زیست دارند، پرداختند.
  ۱ ساعت پیش    
تاریخ ازدواجشان مصادف شده است با زمانی که مصرف مواد مخدر را آغاز کرده اند.
  ۱۰ ساعت پیش    
دبیرکل فدراسیون فوتبال با بیان اینکه تهدید فدراسیون فوتبال و تیم ملی اصلا وجود ندارد و این بحث فضاسازی است، تاکید کرد: هیچ خطری فوتبال ملی را تهدید نمی کند.
  ۱۰ ساعت پیش    
عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران با تاکید بر اینکه هاشمی به وحدت اصلاح طلبان اعتقاد داشت، گفت: وی در انتخابات 92 توانست این نقش را ایفا کند و فوت هاشمی باید ما را قوی کند تا با حفظ وحدت این مسیر را ...
  ۱۰ ساعت پیش    
به گفته قائم مقام وزیر صنعت ،معدن و تجارت درامور تولید تقویت صندوق های حمایتی در بخش های مختلف نیز از اولویت های اصلی وزارت صنعت، معدن وتجارت است.
  ۱۰ ساعت پیش    
در آخرین بروز رسانی اینستاگرام افراد می توانند به صورت آلبوم ده عکس را در یک پست منتشر کنند
  ۱۰ ساعت پیش    
مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران در جریان بازدید از شهرکهای صنعتی جنوب استان آذربایجان غربی گفت: 3 هزار و 352 بنگاه تولیدی که متوقف بودند ...
  ۱۰ ساعت پیش    
مدیرعامل راه آهن با تاکید بر توجیه فنی و اقتصادی اقدامات و پروژه های ریلی گفت: همه حوزه ها در راه آهن باید بر مبنای توجیه اقتصادی و فنی ...
  ۱۰ ساعت پیش    
وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی به نرم افزار اسنپ اشاره کرد و گفت: اسنپ یکی از موارد موفق در صنایع و اقتصاد خلاق به حساب می آید ...
  ۱۰ ساعت پیش    
اولین گزارش فصلی شورای حکام در سال 2017 درباره اجرای برجام در ایران عصر روز جمعه در اختیار 35 عضو این شورا قرار گرفت.
  ۱۰ ساعت پیش    
در پانزدهمین کنگره حزب مردم سالاری که امروز در مجتمع آدینه برگزار شد، اعضاء به اتفاق ارا تصویب کردند که مصطفی کواکبیان نامزد ریاست جمهوری دوازدهم شود.
  ۱۰ ساعت پیش    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب گفت: دانشگاه ها باید نقش و تاثیرگذاری بسیاری در اشتغال برای جوانان داشته باشند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۲۱:۱۲    
مدیرعامل انجمن اهدای عضو ایران گفت: متاسفانه هر روز نزدیک به 10 نفر در صف انتظار پیوند عضو فوت می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۲۱:۱۲    
در روزهای گذشته تشکل های صنفی فرهنگیان با صدور بیانیه های جداگانه از کمپین بودجه عادلانه که در فضای مجازی به راه افتاده است. حمایت کرده اند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۲۱:۰۷    
کارگردان های کمدی ساز اگر در جریان رقابت قرار بگیرند، فیلم های خوبی می سازند. چه بهتر با فیلم های خوب گیشه را بدست بیاورند. و چه بهتر که سلیقه مردم را ببریم بالا تا در فیلم هایمان کمتر هندی برقصیم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۲۱:۰۷    
رئیس کنفدراسیون صادرات گفت: نباید دود این اختلاف به چشم بخش خصوصی برود. نمی توان گفت بعد از 2 سال این پنجره تعطیل شود و یکی دیگر ایجاد شود چون متولی آن تغییر پیدا کرده است ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۲۱:۰۷    
معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: در حال حاضر هفت میلیون زن ورزشکار داریم و نیمی از جامعه پزشکی را زنان تشکیل می دهند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۲۱:۰۲    
سید مهدی رحمتی بابت پذیرفته نشدن درخواست فرجام خواهی محرومیتش به شدت شاکی شده و مسوولان فوتبال را تهدید به افشاگری کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۲۱:۰۲    
برندگان مراسم ششمین دوره کتاب سال سینما مشخص شدند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۲۱:۰۲    
اصغر فرهادی، انوشه انصاری و پروفسور فیروز نادری را به نمایندگی از خود و فیلم فروشنده برای شرکت در مراسم اسکار به آکادمی معرفی کرد
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۲۰:۵۲    
معاون وزیر نیرو گفت: 48سد با ظرفیت 13 میلیارد و 500 میلیون متر مکعب آب در سال جاری در مناطق مختلف کشور به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۲۰:۴۷    
ایران و اندونزی دو کشور مسلمان در حال توسعه در غرب و جنوب شرق آسیا اشتراک های فراوانی دارند و این اشتراک ها هزاران فرصت به ویژه در حوزه تجارت و انرژی برای دو کشور فراهم کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۲۰:۴۷    
دنیا به سرعت درحال تغییر است و کشورها برای عقب نماندن از تغییراتی که نمی توان مانع آنها شد باید بتوانند به فناوری های جدید دست یابند تا زندگی و رفاه را برای مردم خود تامین کنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۲۰:۴۲    
غولی بانکی رویال بانک اسکاتلند روز جمعه اعلام کرد که در سال گذشته 2016 میلادی نزدیک به 7 میلیارد پوند زیان مالی متحمل شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۲۰:۴۲    
مدیرکل هواشناسی استان البرز گفت که به دلیل سکون نسبی هوا در 3 روز آینده، شاهد افزایش غلظت آلاینده ها و ناسالم شدن هوای استان خواهد بود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۲۰:۳۷    
'ملک سلمان بن عبدالعزیز' پادشاه عربستان سعودی در تور آسیایی خود روز یکشنبه آینده در صدر هیات 600 نفره وارد مالزی می شود تا در میان ناکامی های خود در منطقه خاورمیانه ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۲۰:۳۷    
- روسیه با بیش از 17 میلیون کیلومتر مربع مساحت از اروپا گرفته تا آسیا و قطب شمال از دو بلای غیرطبیعی آتش سوزی و سوانح پرشمار رانندگی با قربانیان بسیار رنج می برد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۲۰:۳۲    
هوآوی واچ 2 طراحی کاملاً اسپرتی را به ارمغان آورده و چند روز قبل از رونمایی تصاویر رسمی آن منتشرشده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۲۰:۲۷    
دو روز مانده به MWC یا همان کنفرانس سالانه موبایل در بارسلونای اسپانیا، خیل عظیمی از لورفتن ها پیش از مراسم های رسمی شکل گرفته است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۲۰:۲۲    
والنسیا مقابل رئال مادرید به یک پیروزی ارزشمند رسید و زاتزا ترمز رئال را کشید تا نتواند با اختلاف، صدر جدول را برای خود نگه دارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۲۰:۲۲    
عاشقان گوشی های نوکیا با شنیدن رونمایی از مدل جدید نوکیا 3310 سر از پا نمی شناسند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۲۰:۱۷    
حساب کاربری کمند امیرسلیمانی در اینستاگرام هک شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۲۰:۱۷    
بعد از بقایی، میرسلیم و 21 نفر از جبهه مردمی، محسن رضایی هم گفته جبهه مردمی نیروهای انقلاب تکلیف کند، به کاندیداتوری فکر می کنم!
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۲۰:۱۲    
محسن مسلمان جایی در تیم منتخب هفته اول لیگ قهرمانان آسیا ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۲۰:۰۷    
رخورد شدید شش خودرو سواری، در بزرگراه یادگار امام مصدومیت یکی از رانندگان را به دنبال داشت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۲۰:۰۷    
دانشمندان چینی توانستند علت وجود تفاوت در شکل و تعداد الماس های مکعبی و شش وجهی را کشف کنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۲۰:۰۲    
بررسی های گروه کردیت سوییس از بهترین بازارهای جهان طی 117 سال نشان می دهد که کشورهای غنی از کالا مانند آفریقای جنوبی، استرالیا، ایالات متحده آمریکا و کانادا بهترین بازارهای سهام بودند ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۹:۵۷    
رییس اداره حفاظت از محیط زیست پلدختر گفت: سمندر لرستانی گونه ای بسیار زیبا و کمیاب که در معرض خطر انقراض ویا بحرانی قرار دارد .
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۹:۵۷    
کریم انصاری فرد با دو گلی که شب گذشته برای تیمش در لیگ اروپا به ثمر رساند، توانست عنوان بهترین بازیکن مرحله یک شانزدهم نهایی را از آن خود کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۹:۵۲    
امام جمعه موقت اصفهان با اشاره به آیه ای از قرآن گفت: بهترین زن، زنی است که نامحرم او را ندیده باشد. امروز که گاهی مطلع می شویم در همین اصفهان عروسی ها و جشن ها و مراسم مختلط و مبتذل برگزار می شود ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۳:۱۷    
گروه خودرو سازی سایپا در نظر دارد در راستای رضایتمندی و حمایت از مشتریان عزیز مرحله سوم فروش اینترنتی این خودرو پر طرفدار را به اجرا گذارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۳:۱۲    
آبشار یخ زده سنگان که در 20 کیلومتری شمال غرب تهران قرار دارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۳:۰۲    
کارلوس کی روش، سرمربی شهیر تیم ملی ایران که برای دیدن یکی از بازیکنان دورگه جدید به انگلیس رفته بود در ادامه این سفر خود به هلند رفت و با رضا قوچان نژاد، مهاجم ملی پوش کشورمان ملاقاتی داشت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۳:۰۲    
وجود 800 خانه تاریخی در شهر تبریز به نوعی این شهر را به عنوان پایتخت و ویترین خانه های تاریخی در ایران تبدیل کرده که معرفی این آثار و ابنیه تاریخی که هم اکنون به موزه تبدیل شده اند باعث رونق یافتن ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۲:۵۷    
مجلسی ها روز گذشته تغییری در قیمت حامل های انرژی لحاظ نکردند و این موضوع از دو بعد اقتصاد و اجتماعی قابل توجه است زیرا علم اقتصاد با توجه به بازارهای همسایه بر آن تاکید دارد که قیمت ها رشد کند اما ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۲:۵۷    
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، بر لزوم تشدید نظارت وزارت بهداشت بر رستوران های بین راهی در ایام نوروز به منظور جلوگیری از بروز مسمویت های غذایی تاکید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۲:۵۲    
شهردار زاهدان با اشاره به همکاری گسترده بانک شهر در حمایت از پروژه های عمرانی این شهر، حمایت این بانک را راهگشای مشکلات شهری در زاهدان دانست.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۱:۴۵    
ماسال شهری در استان گیلان ایران که در کنار کوه های تالش است که از لحاظ زیبایی یکی از مناطق مثال زدنی ایران به حساب می آید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۱:۳۵    
در فاصله ای کوتاه تا مراسم اعلام برندگان هشتادونهمین دوره جوایز اسکار نگاهی خواهیم داشت به فیلم ها و سینماگرانی که بیشترین شانس را برای تصاحب مجسمه های طلایی دارند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۱:۳۵    
دهستان سولقان، سنگان، کشار، کیگا، وردیج، واریش و امامزاده داوود قسمت هایی از منطقه کن هستند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۱:۳۵    
مدیر دفتر برنامه ریزی طرح های آب و فاضلاب شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: بیش از 120 هزار میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل تمامی طرح های آب و فاضلاب روستایی در کشور نیاز است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۱:۳۰    
رئیس اتحادیه آجیل و خشکبار با بیان این که امسال افزایش قیمتی در بازار نخواهیم داشت گفت: پیش بینی ها از بازار امسال این است که هیچگونه افزایش قیمتی را در بحث آجیل و خشکبار کشور شاهد نباشیم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۱:۳۰    
با کاهش ذخایر نفت آمریکا امروز در بازارهای جهانی قیمت نفت برنت افزایش 81 سنتی داشت و هر بشکه به قیمت 56 دلار و 65 سنت معامله شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۱:۲۵    
بر همین اساس از اشتیاق بانک های مالزیایی برای افتتاح حساب به رینگیت برای بانک های تجاری ایران استقبال می کنیم و در صورت نیاز می توان در نقل و انتقالات ارز از یوان چین و یا ین ژاپن نیز بهره گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۱:۲۵    
مدیرعامل شرکت بیمه سرمد گفت: نرخ شکنی ها شرط ماندن در بازار رقابت شده است، شاید لازم بود زمان بیشتری به اجرایی شدن آزاد سازی اختصاص یابد و شاید در این کار عجله شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۱:۲۰    
بانک مرکزی اعلام کرد، نرخ تورم در بهمن ماه 1395به 8.7درصد رسید که نسبت به دی ماه 0.1درصد افزایش نشان می دهد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۱:۱۵    
در حالی وزارت کار تعطیلی 30 اسفند را تکذیب و آن را منوط به تصمیم هیات وزیران دانست که لحظه تحویل سال 96 ساعت 13 و 58 دقیقه روز 30 اسفند است و ظاهراً کارمندان و کارگران برای این روز باید مرخصی بگیرند ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۱:۱۰    
آزمون دکتری نیمه متمرکز سال 1396 ساعت 8 صبح امروز(جمعه) همزمان در تهران در 54 شهرستان کشور آغاز شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۱:۱۰    
یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت حمایت از کسب و کارهای نوآورانه از جمله اسنپ و تپسی گفت که مانع تراشی برای این شرکت ها مانع رشد کارآفرینی و خلاقیت خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۱:۱۰    
معاون رفاهی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی توضیحاتی را در رابطه با افزایش تعرفه های درمانی در سال 96 ارائه کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۱:۰۵    
مادر او تمام زباله هایی را که داخل اتاق فرزندش جمع کرده بود در جعبه گذاشته و برای او فرستاد. این پسر 18ساله که تری نام دارد جلوی همکلاسی هایش حسابی شرمنده شد و در این باره گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۰:۱۵    
درمان با اکسیژن هایپربار(اکسیژن پر فشار) یکی از روش های جدید، غیرتهاجمی و سودمند برای برخی بیماری ها است که بعضاً صعب العلاج و یا حتی لاعلاج هستند که البته این روش درمانی به تأیید اف دی ای آمریکا هم ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۰:۱۵    
وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به طرح مقابله با ریزگردهای استان که توسط وزارت کشاورزی در حال انجام است، گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۰:۱۰    
دانشگاه آکسفورد قصد دارد اولین پردیس خود را در خارج از خاک انگلیس تاسیس کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۰:۱۰    
آثار هنرهای تجسمی گروهی از هنرمندان همزمان با روز درختکاری و تولد دوباره طبیعت با عنوان ازدواج رنگ ها به نمایش گذاشته می شوند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۰:۱۰    
آخرین خورشیدگرفتگی سال 95 در حالی در روز یکشنبه، 8 اسفندماه رخ می دهد که این پدیده زیبای نجومی از ایران قابل مشاهده نیست.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۰:۱۰    
مدیرکل توسعه فناوری و ارتباط با صنعت دانشگاه آزاد اسلامی ضمن بیان اینکه استفاده از مالچ رُسی به جای مالچ نفتی برای مبارزه با ریزگردها آسیب کمتری به محیط زیست وارد می کند ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۰:۰۵    
در حالی که مصرف کنندگان از خدمات پس از فروش خودروسازان و واردکنندگان خودرو چندان راضی به نظر نمی رسند، چهار شاخص در ارزیابی وضعیت این خدمات مورد بررسی قرار می گیرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۰:۰۵    
مشترکان تلفن همراه در مواردی از قطعی های مکالمه گلایه هایی دارند. این در حالی است که مروری بر آمارهای رسمی ارائه شده گویای آن است که بیش از 90 درصد مکالمات اپراتورها با موفقیت به انجام می رسد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۰:۰۵    
دبیر کل حزب اتحاد ملت ایران اسلامی گفت: نتیجه رواج فسادها در سطوح مختلف از بین رفتن اعتماد عمومی است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۰۹:۵۵    
وزارتخانه ها و دستگاه های مختلف دولتی در سال 1395 در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و برای خروج از رکود ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۰۹:۵۰    
در حال حاضر بیمارستان ها نزدیک به 10 هزار میلیارد تومان از بیمه ها طلب دارند و اگر این مشکل به سرعت حل نشود، دور از انتظار نیست که ارائه خدمت در بیمارستان های وزارت بهداشت مختل شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۰۹:۵۰    
درحال حاضر حدود 30 مرکز درمانی و بیمارستان که در مدیریت پسماند و تفکیک زباله مشکل داشتند تذکر گرفته اند و پیگیری می کنیم تا مشکلات زیست محیطی خود را حل کنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۰۹:۵۰    
آموزش و پروش به جای اینکه به فکر کسب درآمد از سرویس های ایاب و ذهاب دانش آموزان باشد، آن را به متخصصیانش واگذار کند و به فکر آموزش بچه ها باشد؛ این کار آموزش و پرورش غیرقانونی است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۰۰:۲۰    
دونالد ترامپ یکی از با سابقه ترین ژنرال های ارتش آمریکا را به عنوان مشارو امنیت ملی جدید خود انتخاب کرده؛ فردی که سابقه نسبتا خوبی در ارتش ایالات متحده دارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۰۰:۲۰    
تیم های فوتبال رم و آژاکس به مرحله یک هشتم نهایی رقابتهای لیگ اروپا صعود کردند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۰۰:۲۰    
دقایقی پیش مغازه طلافروشی در محدوده خیابان ستارخان مورد دستبرد سارقان مسلح قرار گرفت که با حضور ماموران پلیس یکی از سارقان به دلیل سقوط از طبقه اول مجروح شد و دیگری فرار کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۰۰:۱۵    
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: آذربایجان غربی آماده همکاری با جمهوری آذربایجان است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۰۰:۱۵    
ارومیه- وزیر اقتصاد و صنایع جمهوری آذربایجان گفت: افزایش مبادلات تجاری با ایران از مهمترین اهداف اقتصادی جمهوری آذربایجان است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۰۰:۱۵    
قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور گفت: از ابتدای سال تاکنون بیش از 650 تن مواد مخدر در کشور کشف شده و نزدیک به 13 درصد رشد داشته است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۰۰:۱۵    
مدیرعامل منطقه آزاد تجاری صنعتی ماکو بودجه پیش بینی شده برای سال آینده منطقه آزاد ماکو را 330 میلیارد تومان عنوان کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۲۳:۲۰    
سخنگوی ریاست جمهوری ترکیه گفت: ما خواستار تنش با ایران نیستیم و تهران به خاطر مبارزه ما با داعش باید از ما قدردانی کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۲۳:۲۰    
کمیته انضباطی رای خود را در خصوص درخواست نجدید نظر خواهی دروازه بان استقلال تهران صادر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۲۳:۲۰    
علیرضا داوودنژاد به دلیل گرفتگی عروق قلب در بیمارستان بستری شده است.
مشاهده نتایج بیشتر...