یکشنبه ۱۷ فروردینساعت ۰۲:۴۹Apr 2020 5

بانکداری ایرانی (bankdariirani.ir)

 
بانکداری ایرانی 29 اسفند 1394 بانکداری ایرانی 30 اسفند 1395 بانکداری ایرانی 1 فروردین 1396 بانکداری ایرانی 29 اسفند 1397 بانکداری ایرانی 1 فروردین 1398 بانکداری ایرانی 1 فروردین 1399 بانکداری ایرانی 2 فروردین 1399 بانکداری ایرانی 3 فروردین 1399 بانکداری ایرانی 4 فروردین 1399 بانکداری ایرانی 5 فروردین 1399 بانکداری ایرانی 6 فروردین 1399 بانکداری ایرانی 7 فروردین 1399 بانکداری ایرانی 8 فروردین 1399 بانکداری ایرانی 9 فروردین 1399 بانکداری ایرانی 10 فروردین 1399 بانکداری ایرانی 11 فروردین 1399 بانکداری ایرانی 12 فروردین 1399 بانکداری ایرانی 13 فروردین 1399 بانکداری ایرانی 14 فروردین 1399 بانکداری ایرانی 15 فروردین 1399 بانکداری ایرانی 16 فروردین 1399 
  ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
غربالگری کرونا در تهران الزامی شد به گزارش مهر، ️انجام غربالگری کرونا (تست ابتلاء به کرونا) با هدف شناسایی دقیق مبتلایان و ناقلان این بیماری در تهران الزامی شد.
  ۴ ساعت پیش   + ۲۶ سایت دیگر  
سال 1398 در حوزه پذیرش و عرضه شرکت ها در بورس اوراق بهادار تهران با برگزاری 19 جلسه هیئت پذیرش به پایان رسید و تعداد 9 شرکت در این سال با سرمایه اسمی بیش از 4000 میلیارد ریال عرضه اولیه شدند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۵:۴۸    
شاپرک گزارش آماراسفندماه 1398 را منتشر و اعلام کرده است بیش از 2 میلیارد و 280 میلیون تراکنش به ارزش بیش از سه میلیارد و 281 میلیون در شبکه شاپرک انجام شده که نسبت به بهمن ماه 1 ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۵:۲۳   + ۳۵ سایت دیگر  
سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از عدم اجرای طرح های ترافیکی در پایتخت در هفته پیش رو خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۵:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
وگردش در نظر دارد در راستای رعایت قانون رفع موانع تولید نسب به واگذاری بخشی از سهام خود در شرکت های ذکر شده به فروش برساند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۵:۱۸    
بیمه نوین با خرید اوراق گواهی نیکوکاری کرونا 1 به کمپین مردمی بازار سرمایه ایران برای مقابله با کرونا پیوست.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۵:۱۳   + ۳۹ سایت دیگر  
با افزایشی که برای حقوق در سال جاری اعمال شده، در مجموع هزینه های جاری دولت به بیش از 434 هزار میلیارد تومان افزایش یافته است که عمده این رقم بابت پرداخت حقوق خرج می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۵:۱۳   + ۱۳ سایت دیگر  
بر اساس اعلام معاون وزیر راه و شهرسازی، بررسی شرایط متقاضیانی که از طریق اینترنت اقدام به ثبت نام در مسکن ملی کرده اند شروع شده و متقاضیان پیامکی بعد از فروکش کردن بحران کرونا پالایش می شوند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۵:۰۸   + ۳۰ سایت دیگر  
در راستای تصمیم کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی، بانک دی ساعت کار ستاد و شعب خود را از تاریخ 16 فروردین 1399 تا 20 فروردین 1399 اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۵:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات گفت: دستور بازگشت اقساط کسر شده از مردم تا آخر هفته از سوی پست بانک صادر شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۵:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلان شهر تهران از تلاش شبکه بانکی کشور که بعداز کادر درمانی بیشترین زحمت را دراین ایام متقبل شده ومیشوند وتعداد زیادی از این پرسنل جانشان را دراین راه تقدیم ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۵:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
شعب بانک توسعه تعاون در استان تهران و سایر استان ها در روزهای 16 الی 20 فروردین به صورت چرخشی، آماده ارائه خدمات می باشند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۵:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک کشاورزی با اشاره به درگذشت بیش از 40نفر از کارمندان نظام بانکی به دلیل ابتلا به ویروس کرونا از هموطنان عزیز درخواست کرد برای انتقال پول نقد و اموری که قابلیت انجام غیر حضوری دارد به شعب ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۴:۵۸   + ۳۹ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک صادرات ایران از عملیاتی شدن کیف پول (کدخوان) الکترونیک بانک صادرات ایران در اپلیکیشن صاپ در آینده نزدیک خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۴:۵۸   + ۷۷ سایت دیگر  
مدیر عامل بانک مسکن بسته جهش تولید در سال 99 که برای رونق بخشی به بازار مسکن و ساختمان تدوین شده است را رونمایی کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۴:۰۸   + ۳۶ سایت دیگر  
دبیر ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با تاکید بر اینکه این روزها بازار ادعاها درباره درمان مبتلایان به ویروس کرونا داغ است، گفت: 3 روش درمانی پلاسما ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۴:۰۸   + ۲۶ سایت دیگر  
دانشمندان "شورای تحقیقات پزشکی هند"(Indian Council of Medical Research) در مطالعه اخیرشان توسط یک میکروسکوپ پرقدرت موفق به تصویربرداری از ویروس کرونا شدند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۴:۰۸   + ۶۳ سایت دیگر  
مدیر برنامه ریزی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گفت: کارت های سوخت قابلیت ذخیره 360 لیتر بنزین را دارند که با این حساب اگر فردی از ابتدای زمان سهمیه بندی از سهمیه اش استفاده نکرده باشد ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۴:۰۳   + ۲۲ سایت دیگر  
قیمت هر برگ از اوراق تسهیلات مسکن به طور متوسط در اسفند سال گذشته کاهشی بوده و به 50 هزار تومان رسیده است ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۴:۰۳   + ۴۰ سایت دیگر  
سازمان جهانی بهداشت (WHO) هشدار داد: در حال حاضر تعداد بیشتری از جوانان با علائم شدیدتر بیماری کووید-19 و مرگ ناشی از آن مواجه هستند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۴:۰۳   + ۵۱ سایت دیگر  
فرمانده عملیات مقابله با کرونا در کلان شهر تهران تاکید کرد: کنترل تردد معتادین در سطح شهر به هیچ عنوان نباید به زمان سپرده شود و سریعا اقدامات پیشگیرانه باید در دستور مار باشد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۳:۵۸   + ۵۶ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص فرآیند تولید و آماده سازی محصولات غذایی صنعتی ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۳:۵۸   + ۲۷ سایت دیگر  
بر اساس آخرین آمارها، ویروس کرونا بیشتر تعداد قربانیان را در کشورهای ایتالیا، اسپانیا، ایالات متحده، فرانسه، انگلیس و چین گرفته است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۳:۵۸   + ۳۷ سایت دیگر  
در حالی که از آغاز سال 99 بیش از دو هفته می گذرد، عدم تعیین حداقل مزد کارگران و مشخص نشدن رقم دستمزد حدود 14 میلیون کارگر ایرانی ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۳:۰۳   + ۴۸ سایت دیگر  
با اعلام اختصاص کارت اعتباری یک تا دو میلیون تومانی به اقشار آسیب پذیر این ابهام ایجاد شد که قرار است کارت اعتباری از سوی شبکه بانکی در اختیار مشمولان قرار بگیرد ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۲:۵۸   + ۲۰ سایت دیگر  
از میان 316 نماد مثبت و 35 نماد منفی امروز بورس، صنایع پتروشیمی خلیج فارس، فولاد مبارکه اصفهان، ملی صنایع مس ایران، بانک ملت، گروه مپنا ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۲:۵۸   + ۱۹ سایت دیگر  
تراکنش های شبکه الکترونیکی پرداخت کارتی کشور در اسفندماه سال گذشته 328 هزار میلیارد تومان بوده که 91 درصد آن از طریق کارت خوان ها انجام شده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۲:۴۸   + ۱۵ سایت دیگر  
بر این اساس، قیمت خرید هر دلار آمریکا در صرافی های مجاز بانک مرکزی امروز 15 هزار و 700 تومان و قیمت فروش آن 15 هزار و 800 تومان است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۲:۴۳   + ۱۴ سایت دیگر  
بانک توسعه صادرات ایران طی اطلاعیه ای از مشتریان خود خواست تا از افشای اطلاعات کارت های بانکی، خودداری نمایند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۲:۴۳   + ۱۹ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار مسکن با بیان اینکه پس از فروکش کردن بیماری کرونا معاملات مسکن افزایش پیدا می کند گفت: طرح اقدام ملی به کندی پیش می رود و به همین دلیل اثرگذاری خود را در شرایط فعلی از دست داده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۲:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
وزیر راه گفت: دریافت مالیات از منازل خالی در سال جاری اجرا می شود و انتظار می رود منجر به تحرک بازار مسکن و افزایش عرضه در دو بخش اجاره و فروش شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۲:۳۸   + ۱۹ سایت دیگر  
شعب بانک ها یکی از آلوده ترین نقاط از نظر خطر ابتلا به کرونا محسوب می شود. قطعاً شما برای جان خود و هموطنان تان ارزش زیادی قائلید و از مراجعات خود به شعب بانکی کاسته اید.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۲:۳۳    
بانکداری ایرانی سرعت در نقدشوندگی سهام این شرکت ها بطوری است که سه بانک تجارت ، صادرات و ملت به ترتیب رتبه 1، 6 و 8 در نقدشوندگی را در بین همه شرکت های حاضر در بازار سهام ایران کسب کردند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۲:۰۸   + ۱۴ سایت دیگر  
معاملات سال 1399 صرافی های بانکی صبح امروز با فروش دلار آمریکا روی نرخ 15900 تومان آغاز شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۲:۰۸   + ۸۲ سایت دیگر  
صدور چک بانکی در وجه حامل، پشت نویسی و ظهرنویسی چک بر اساس قانون جدید چک از 21 آذر 99 ممنوع خواهد بود و هر گونه نقل و انتقال چک باید در سیستم یکپارچه بانک مرکزی به ثبت برسد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۲:۰۸   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس جمهور به وزیر کار دستور داده تسهیلات پیش بینی شده برای حمایت از بنگاه های آسیب دیده از کرونا تنها به بنگاه هایی اختصاص داده شود که کارگرانشان را از ابتدای اجرای برنامه های کنترلی مقابله با این ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۲:۰۸   + ۳۰ سایت دیگر  
در نظرسنجی هفتگی کیتکونیوز، کارشناسان وال استریت و سرمایه گذاران نسبت به ادامه روند افزایش قیمت طلا و اوج گرفتن از رکورد پایین اواسط ماه میلادی گذشته ابراز خوش بینی کردند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۲:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
طی دو روز معاملاتی هفته اخیر 208 هزار و 442 تن انواع کالا به ارزش بیش از 8 هزار و 314 میلیارد ریال در تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران مورد دادوستد قرار گرفت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۲:۰۳   + ۳۲ سایت دیگر  
بانک جهانی اعلام کرده است که در نتیجه شیوع ویروس کرونا در جهان انتظار یک رکود بزرگ جهانی را دارد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۲:۰۳   + ۶۹ سایت دیگر  
اتحادیه اروپا خواستار لغو تحریم های کشورهایی چون ایران و ونزوئلا و همچنین کوبا برای مقابله این کشورها با ویروس کرونا شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۰۱:۵۳   + ۱۷ سایت دیگر  
روسیه اعلام کرد، از نیمه شب جمعه تمامی پروازهای بین المللی از مبدأ و به مقصد این کشور را به طور موقت لغو کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۰۱:۴۸   + ۱۵ سایت دیگر  
محسن تنابنده و احمد مهران فر در فیلم سینمایی استشهادی برای خدا به کارگردانی علیرضا امینی بازی کرده اند. تنابنده برای بازی در این فیلم سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد را هم دریافت کرد. ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۰۱:۴۸   + ۱۹ سایت دیگر  
عضو سابق اتاق بازرگانی ایران معتقد است با وجود مشکلات واقعی که کرونا برای بخش های مختلف اقتصاد به وجود آورده ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۰۱:۴۸   + ۲۱ سایت دیگر  
با وجود آنکه دولت تمام تلاش خود را برای شکستن رکود و کنترل قیمت مسکن به کار گرفته، این بخش تحت تاثیر پنج متغیر هنوز از خطر رکود تورمی خلاص نشده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۰۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
بانکداری ایرانی با توجه به وضیعت مثبت ارزی این بانک در پایان سال مالی 1398 و همچنین با اعمال نرخ های قید شده در بخشنامه یادشده، قطعا بانک گردشگری با افزایش درآمد مواجه خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۰۱:۳۸   + ۲۱ سایت دیگر  
چهارمین جشنواره فروش بیمه های جامع عمر و پس انداز و مهر آسیا تا پایان اردیبهشت ماه سال 1399 تمدید شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۰۱:۳۳    
بانکداری ایرانی بانک ملت در دوسال گذشته توانسته زودتر از تمامی بانکهای دولتی و خصوصی از مشکلاتی که در ابتدای دهه 90 به بانکها تحمیل شده بود خارج شده و در مرحله اول تراز خود را مثبت کرده و در مرحله ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۰۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
این کارشناس بازارسرمایه ادامه داد: از سوی دیگر تورم بالا در کشور باعث شد که سپرده بانکی با درآمد ثابت برای سرمایه گذاری جذاب نباشد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۰۱:۰۳   + ۱۶ سایت دیگر  
ایسنا : مایکروسافت از برگزاری آنلاین تمام رویدادهای رسمی خود تا ماه ژوئن 2021 خبر داد. شرکت مایکروسافت به تازگی با انتشار بیانیه ای اعلام کرده است که تمام رویدادهای رسمی خود را تا ماه ژوئن سال آینده ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۰۱:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
از این میان، تقاضا توسط شرکت های اجاره خودرو افت 75 درصدی داشت و تقاضای مشتریان خصوصی نیز 68 درصد کاهش یافت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۰۰:۵۸   + ۱۳ سایت دیگر  
سفته بازان در روزهای تقریبا تعطیل نوروز تلاش کردند که قیمت دلار را در کانال 16 هزار تومانی جلوتر ببرند ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۰۰:۵۸   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی سه اقدام پیش روی بانک مرکزی در جهت سیاست های اعتباری را تشریح کرد. عبدالناصر همتی اعلام کرد: در مقابله با آثار اقتصادی کرونا ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۰۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
اونس طلا طی دو هفته اخیر خود را از میانه کانال 1400 دلاری جدا کرد و به بالای سطح 1600 دلار بازگشت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۰۰:۵۸    
نفت خام آمریکا در ایام نوروزی عموما حول میانگین 22 دلار نوسان داشت. ابتلای فزاینده به کرونا و تداوم قرنطینه ها در ابعاد جهانی از طریق کاهش بسیار جدی تقاضای سوخت فشار بر نفت را حفظ کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۰۰:۵۸    
اوراق وام مسکن بر خلاف رسم معمول خود طی 5 سال اخیر، معاملات نوروزی سال جدید را افزایشی شروع کردند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان این که دولت عملکرد نامطلوبی در بخش مسکن داشته است، گفت: برنامه های دولت و وزارت راه برای بازار مسکن عملیاتی نشد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۳:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
مبادلات تجاری ایران و چین در دو ماهه نخست سال جاری میلادی نسبت به مدت مشابه سال قبل افت 27 درصدی داشته و به 2 میلیارد و 544 میلیون دلار دلار رسیده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۳:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس با مثبت ارزیابی کردن اجرای طرح اجاره داری حرفه ای، گفت:یکی از عوامل بروز آشفتگی بازار مسکن،فعالیت دلالان در برخی بنگاه های املاک است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۳:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
موسسه نفت آمریکا که شامل تولیدکنندگان بزرگ این کشور می شود، از دولت آمریکا خواسته از بازار داخلی بیرون برود و بر تلاش های دیپلماتیک متمرکز شود ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۳:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
نماینده کارفرمایان در شورای عالی کار با اشاره به اینکه بهترین راه برای تحقق شعار سال تکیه بر اقتصاد تولید محور است گفت: در حال حاضر که کشور به نفت وابسته نیست بهترین فرصت برای تحقق شعار سال است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور از بارش باران در جاده های 3 استان و تردد روان وسایل نقلیه در محورهای شمالی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۳:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
یک کارشناس انرژی گفت: با ادامه شرایط فعلی، شاهد توقف عرضه شیل نفت ها و تولید از میادینی که هزینه های زیادی صرف تولید نفت می شود خواهیم بود و می توان گفت از این حیث ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۳:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
نفت خام اورال روسیه که ترکیب صادرات این کشور است، در حال حاضر کمتر از 20 دلار در هر بشکه معامله می شود که معادل یک کسری بودجه برابر با دو درصد تولید ناخالص داخلی این کشور است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۳:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
یک کارشناس مسائل اقتصادی، با اشاره به نامگذاری سال جاری از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال جهش تولید گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۳:۱۲   + ۲۴ سایت دیگر  
معاون مطالعات پایه و طرح های جامع منابع آب سازمان آب و برق خوزستان کفت: با توجه به اینکه تا آخر ماه انتظار وقوع سیلاب نمی رود، استراتژی آب گیری زودهنگام مخازن در دستور قرار گرفت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۳:۱۲   + ۱۳ سایت دیگر  
پیرو انتشار گسترده شایعات در فضای مجازی، شرکت توانیر به منظور شفاف سازی و جلوگیری از نگرانی هموطنان، نسبت به انتشار توضیح و روشنگری در خصوص نحوه محاسبه صورت حساب برق با حذف قبوض کاغذی اقدام کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۳:۰۷   + ۵۵ سایت دیگر  
بررسی آمار رسمی بازار مسکن حاکی از آن است که طی اسفند سال گذشته تعداد معاملات 24.4درصد کاهش و قیمت مسکن حدود 8.6درصد افزایش یافته است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۳:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
چین از سقوط 60 درصدی قیمت نفت در سال جاری میلادی بهره می برد و این بشکه های ارزان را برای پر کردن ذخایر استراتژیک خود خریداری می کند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۳:۰۲   + ۴۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از بارش باران، رعدوبرق و تگرگ طی امروز تا سه شنبه آینده در اکثر مناطق کشور و کاهش 6 تا 12 درجه ای دما در برخی مناطق خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۲:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده ناو هواپیمابر روزولت که اخیراً طی نامه ای به پنتاگون خواستار اتخاذ اقدامات جدی و فوری برای مهار شیوع ویروس کرونا در این ناو شده است، از سمتش برکنار شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۲:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: تنها سه گروه مستقل بر روی واکسن بیماری کار می کنند و صدها کارآزمایی بالینی روزانه در حال انجام است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۲:۵۲   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: در روزهای آینده 4میلیون تن کالا وارد کشور خواهد شد و حرکت خوبی برای بازار ما خواهد بود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۲:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان طی توئیتی به رئیس جمهور آمریکا هشدار داد که ایران هیچ جنگی را شروع نمی کند اما جنگ افروزان را ادب خواهد کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۲:۴۷   + ۲۶ سایت دیگر  
وزیر بهداشت گفت: به دلیل تقویت بیماریابی توانسته ایم موارد جدید بیشتری از ابتلا به کووید19 در کشور را شناسایی کنیم و در روزهای آینده اثرات بهبودی این افراد که شناسایی شده اند ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۲:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
به گفته رئیس کمیسیون شبکه سازمان نظام صنفی رایانه ای، با تداوم تحریم ها، کاهش قیمت نفت و موضوع کرونا و تاثیر آن بر اقتصاد، اگر در سال جدید تمهیدات مناسبی در نظر گرفته نشود ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۲:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره انجمن واردکنندگان محصولات آرایشی و بهداشتی ایران با اشاره به ادامه ممنوعیت واردات محصولات آرایشی و بهداشتی ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۲:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کانون عالی انجمن های صنفی کارگران معتقد است محقق شدن شعار جهش تولید در سال 1399 نیازمند اتخاذ سیاستی است که هم معیشت و امنیت شغلی کارگران را تامین کند و هم چرخ کارخانه ها را به گردش درآورد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۲:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
رشد روزافزون و چشمگیر بازار سرمایه در سال گذشته از یک طرف و کاهش جذابیتهای بازار موازی از طرف دیگر، باعث شد این بازار بورس گزینه سرمایه گذاری بسیاری از مردم شود ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۲:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
جدیدترین اطلاعاتی که سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران در اختیار ایسنا قرار داده نشان می دهد که تعداد واحدهای به بهره برداری رسیده و سرمایه گذاری در آن ها طی 9 ماهه اول سال 1398 نسبت به مدت ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۲:۲۷   + ۱۹ سایت دیگر  
نرخ بیکاری آلمان تا پایان فوریه در سطح 3.2 درصد باقی ماند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۲:۲۲   + ۱۶ سایت دیگر  
رضا نگهبان، مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران بر اثر ابتلا به کرونا دار فانی را وداع گفت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۲:۲۲   + ۲۸ سایت دیگر  
طبق نخستین گزارش مرکز ماهر از رصد بانک های اطلاعاتی، 36 پایگاه داده فاقد احراز هویت شناسایی و مشخصات و اطلاعات آنها تحلیل شده است و مالکان این پایگاه های داده موظفند در اسرع وقت نسبت به از دسترس خارج ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۲:۲۲   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس کمیته تخصصی توسعه کسب و کار کمیسیون ملی یونسکو در ایران، قانون اجرای سیاستهای کلی اصل 44 قانون اساسی را نقطه عطفی در حمایت از کارآفرینی دانست و گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۲:۱۷   + ۱۴ سایت دیگر  
اتحادیه اقتصادی اوراسیا که ایران نیز از چند ماه قبل رسما به عضویت در آن در آمده است، برای عبور از مشکل کرونا طرح هایی جدی را در دستور کار خود دارد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۲:۱۷   + ۱۶ سایت دیگر  
این کارت ها در طرح خرید اعتباری اضطراری ناشی از شیوع کرونا براساس دستورالعمل ابلاغی معاون اول رییس جمهور به اقشار آسیب پذیر فاقد درآمد ثابت از قبیل رانندگان تاکسی، اتوبوس ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۲:۱۷   + ۵۱ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: تمهیدات لازم برای تأمین و ذخیره سازی کالاها و اقلام مورد نیاز مردم تا پایان سال اندیشیده شده است و مردم از این لحاظ هیچ گونه نگرانی نداشته باشند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۲:۱۷   + ۲۴ سایت دیگر  
رییس کمیسیون اقتصاد سلامت می گوید با توجه به حرکت جهانی که در مقابله با ویروس کرونا آغاز شده، تحریم های آمریکا نمی تواند مانع از تامین نیازهای دارویی مردم ایران شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۲:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/قم یک کارشناس اقتصادی گفت: پرداخت این وام باید در چهارچوب قوانین مدنظر آمریکا انجام شود و باید گزارشهای مرتبی از اقتصاد ما به خزانه داری آمریکا انجام شود و این رویه خود اقتصاد را با مخاطره ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۲:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
آنطور که آمار می گوید، زمین خواران از مناطق خوش آب و هوا به کویر مرکزی ایران تغییر مسیر داده اند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۲:۱۲   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون مدیرکل دریایی سازمان بنادر و دریانوردی از توقف سفرهای دریایی در ایام نوروز و ادامه داشتن آن تا 20 فروردین ماه خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۲:۰۲   + ۵۰ سایت دیگر  
اشتباهات عجیب مدیرعامل سابق پرسپولیس باعث شده این باشگاه در طول یک فصل حدود 22میلیارد بابت سرمربی خود بپردازد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۱:۵۷   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیر واحد ساماندهی طرح ها و محدوده های ترافیکی شهرداری تهران جزییات تسهیلات جدید شهرداری تهران، برای تردد ساکنان محدوده طرح های ترافیکی در سال جاری را ارائه کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۱:۵۷   + ۴۷ سایت دیگر  
پژوهشگران "دانشگاه پیتسبرگ"(University of Pittsburgh) اخیرا اظهار کرده اند واکسنی برای بیماری کووید-19 توسعه داده اند که می تواند حداقل یک سال ویروس را خنثی کند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۱:۵۷   + ۱۳ سایت دیگر  
محکومیت محمدهادی رضوی از متهمان پرونده بانک سرمایه به حبس و رد مال و شلاق و ... از جمله اقدامات دستگاه قضایی در امر مبارزه با فساد 1398 بود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۱:۵۷   + ۱۶ سایت دیگر  
نمایندگان ولی فقیه در استانهای آذربایجان شرق و مازندران به هجمه مقامات آمریکایی علیه ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) واکنش نشان دادند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۱:۵۲   + ۲۰ سایت دیگر  
حسین شریعتمداری به هجمه مقامات دولت آمریکا علیه ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۱:۵۲   + ۸۲ سایت دیگر  
رییس سازمان برنامه و بودجه گفت: قانون درباره کارگران و مستمری بگیران تامین اجتماعی ساز و کاری مشخص کرده که پیگیری افزایش حقوق این عزیزان خارج از اختیار من است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۱:۵۲   + ۲۲ سایت دیگر  
علیرغم کاهش ترددها در شهر به دنبال اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی؛ برخی افراد همچنان برای تهیه اقلام ضروری زندگی و یا رساندن خود به محل کار ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۱:۴۷   + ۱۲ سایت دیگر  
به مناسبت روز جهانی اوتیسم برج آزادی در شامگاه پنجشنبه 14فروروین آبی شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۱:۴۷   + ۲۳ سایت دیگر  
اکنون 206 کشور جهان درگیر شیوع ویروس کرونا شده اند و تعداد مبتلایان به این ویروس در جهان، تا صبح پانزدهم فروردین از مرز یک میلیون نفر و تعداد قربانیان این ویروس نیز از مرز 53 هزار نفر عبور کرده است ...
مشاهده نتایج بیشتر...