شنبه ۰۵ خردادساعت ۰۳:۱۸May 2018 26
 

خبرهای برترین ها 30 فروردین 1395 - bartarinha.ir

برترین ها 29 اسفند 1393 برترین ها 29 اسفند 1394 برترین ها 31 اردیبهشت 1395 برترین ها 31 خرداد 1395 برترین ها 31 تیر 1395 برترین ها 31 مرداد 1395 برترین ها 31 شهریور 1395 برترین ها 30 مهر 1395 برترین ها 30 آبان 1395 برترین ها 30 آذر 1395 برترین ها 30 دی 1395 برترین ها 30 بهمن 1395 برترین ها 30 اسفند 1395 برترین ها 1 فروردین 1395 برترین ها 2 فروردین 1395 برترین ها 3 فروردین 1395 برترین ها 4 فروردین 1395 برترین ها 5 فروردین 1395 برترین ها 6 فروردین 1395 برترین ها 7 فروردین 1395 برترین ها 8 فروردین 1395 برترین ها 9 فروردین 1395 برترین ها 10 فروردین 1395 برترین ها 11 فروردین 1395 برترین ها 12 فروردین 1395 برترین ها 13 فروردین 1395 برترین ها 14 فروردین 1395 برترین ها 15 فروردین 1395 برترین ها 16 فروردین 1395 برترین ها 17 فروردین 1395 برترین ها 18 فروردین 1395 برترین ها 19 فروردین 1395 برترین ها 20 فروردین 1395 برترین ها 21 فروردین 1395 برترین ها 22 فروردین 1395 برترین ها 23 فروردین 1395 برترین ها 24 فروردین 1395 برترین ها 25 فروردین 1395 برترین ها 26 فروردین 1395 برترین ها 27 فروردین 1395 برترین ها 28 فروردین 1395 برترین ها 29 فروردین 1395 برترین ها 30 فروردین 1395 برترین ها 31 فروردین 1395 
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۲۳:۵۵    
نمایش های به صحنه رفته در تالارهای مختلف مجموعه تئاتر شهر سوم اردیبهشت ماه اجرایی ندارند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۲۳:۵۲    
یک خبرگزاری انگلیسی نوشت: مواضع عربستان سعودی در زمینه تولید نفت ایران از سال گذشته به طور پیوسته شدت یافته و اینک هیچ گونه محدودیتی را در تولید نفت خود نمی پذیرد مگر این که ایران نیز چنین محدودیت ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۲۳:۴۹    
رئیس سابق صدا و سیما گفت: درباره حذف شبکه هایی که تاسیس کردم باید بگویم تعطیلی این شبکه ها برای حال من خوب نیست.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۲۳:۴۳    
سرمربی بایرن مونیخ ضمن اینکه تاکید کرد به هیچ وجه نباید وردر برمن را در نیمه نهایی جام حذفی دست کم گرفت، از انگیزه بالایش برای رسیدن به فینال این تورنمنت سخن گفت.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۲۳:۴۳    
فال روزانه سه شنبه 31 فروردین 1395 چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است دوست عزیزی که 31 فروردین به دنیا آمده ای ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۲۳:۰۱    
عصر دوشنبه در پی فراخوانی که از سوی کاربران شبکه های اجتماعی انجام گرفته بود، تعدادی از مردم تهران و همچنین افغانستانی های مقیم پایتخت برای گرامی داشت یاد ستایش قریشی و روشن کردن شمع در برابر سفارت ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۲۲:۴۳    
در پنجاه و یکمین حضور بین المللی فیلم فصل فراموشی فریبا ساره بیات جایزه بهترین بازیگر فیلم بلند سینمایی را از پانزدهمین دوره جشنواره تیبورون آمریکا گرفت.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۲۲:۴۰    
یکی از رسانه های عراق به نقل از منابع موثق اعلام کرد: فدراسیون عربستان فردا رسما از همتای عراقی خود به خاطر اهانت برخی از رسانه های عربستانی عذرخواهی می کند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۲۲:۳۴    
نیمار نیز همچون دو ضلع دیگر مثلث مخوف MSN روزهای سیاهی را سپری می کند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۲۲:۱۰    
فصل اول کاوش های باستان شناسی در محوطه ی قلعه سرسختی شهرستان شازند استان مرکزی به کشف سفال های پیش از تاریخ مربوط به هزاره 5 و 6 پیش از میلاد انجامید.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۲۲:۰۱    
رئیس مجلس نمایندگان آمریکا می گوید دولت این کشور نباید بهیچ وجه شرایط دسترسی ایران به دلار و یا نظام مالی آمریکا را پیدا کند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۲۱:۵۵    
عبدالرضا رحمانی فضلی که برای شرکت در اجلاس سازمان ملل درباره مواد مخدر راهی آمریکا شده بود، دقایقی قبل وارد فرودگاه جان اف کندی نیویورک شد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۲۱:۴۰    
معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه راه اندازی واحدهای تولیدی راکد، توسعه صادرات و واگذاری طرح های نیمه کاره به بخش خصوصی از مهم ترین اقدامات دولت در سال 95 خواهد بود ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۲۱:۳۴    
کوریره دلاسرا روزنامه پرتیراژ ایتالیا با انتشار نامه سرگشاده فدریکا موگرینی مسئول عالی سیاست خارجی اروپا به نقل از وی نوشت: گشایش اتحادیه اروپا به سوی ایران ، آغاز یک تحول است.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۲۱:۲۶    
رئیس دفتر رئیس جمهوری با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود به رخدادهای خبری اخیر واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۲۱:۰۵    
ماهنامه طنز و کارتون خط خطی به قلم وحید جعفری این کاریکاتور را منتشر کرده است.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۲۰:۵۶    
نیروهای آمریکایی در غرب موصل عراق، در مقر تروریست های داعش عملیات هلی برن انجام دادند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۲۰:۱۷    
فجرسپاسی شیراز موفق شد بازی هفته سی و چهارم لیگ دسته اول را با دو گل به سود خود به پایان برساند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۲۰:۱۴    
جوان آشفته موی 18 ساله ای که با پایان درسش از بروکلین رفته بود، امروز در کسوت نامزدی به دنبال ریاست جمهوری آمریکا به شهر کودکیش بازگشته است.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۲۰:۱۱    
بازنشستگان آموزش و پرورش سریال تجمعات صنفی مقابل مجلس را ادامه دادند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۹:۵۳    
در اواخر تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس جر و بحث دو بازیکن بر سر تصاحب توپ واکنش جدی برانکو را در پی داشت.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۹:۴۷    
دربی 82 با نتیجه ای غیر منتظره به پایان رسید؛ نتیجه ای که حتی خود پرسپولیسی ها هم آن را پیش بینی نمی کردند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۹:۴۷    
وزیر دفاع آمریکا اعلام کرد که در راستای مبارزه با داعش و برای کمک به بازپس گیری شهر موصل، 200 نیروی نظامی دیگر و چندین فروند بالگرد توپدار آپاچی به عراق می فرستد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۹:۴۱    
گیره هوشمند لباس Peggy به پیش بینی وضعیت هوا پرداخته و در صورت وجود شانس بارش باران به کاربر برای جمع آوری لباس ها از روی بند هشدار می دهد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۹:۲۹    
سازمان عفو بین الملل، روز یکشنبه تاکید کرد سه تبعه سعودی که در هنگام بازداشت در جریان اعتراضات، کودک بودند، اینک در انتظار اعدام به سر می برند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۹:۱۴    
زمین لرزه ای به بزرگی 3.6 درجه در مقیاس امواج درونی زمین(ریشتر) عسلویه را لرزاند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۹:۰۵    
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: برای برقراری پرواز بین ایران و آمریکا باید قراردادهای آن بین سازمان های هواپیمایی دو کشور به امضا برسد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۸:۵۳    
رئیس مجلس شورای اسلامی به منظور شرکت در اجلاس سران مجالس اوراسیا، دقایقی پیش عازم روسیه شد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۸:۴۷    
در بین دو نیمه بازی نساجی مازندران و ماشین سازی کادرفنی دو تیم باهم درگیری فیزیکی کردند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۸:۳۸    
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان زنجان گفت: به دستور دادستانی و در پی فوت کودک شش ساله، شهردار زنجان به همراه شهردار منطقه 3 بازداشت شدند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۸:۳۲    
در این سری مطالب سعی داریم به بررسی دروغ ها و شایعات مشهوری که در هر از چند گاهی در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی به راه می افتند بپردازیم و با مستندات آن ها را برای شما تحلیل کنیم تا شاید قدم کوچکی ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۸:۲۷    
چند نفر از هواداران استقلال بنر حمایتی از سوی هنرمندان سینما و تلویزیون در تمرین نصب کرده بودند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۸:۲۴    
هواداران تیم فوتبال استقلال عامل شکست تیم شان در دربی را مشخص کردند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۸:۱۸    
کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال ایران گفت: نباید دغدغه صعود به جام جهانی را داشته باشیم.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۷:۵۴    
از این پس اخبار مهم روز را خیلی خلاصه و سرجمع ارائه می کنیم، تا در زمان و انرژی شما صرفه جویی شود، امیدواریم ارائه اخبار مهم روز در این قالب مورد پسند شما باشد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۷:۳۰    
صبح امروز ناظران و داوران دیدار تیم های فوتبال ذوب آهن اصفهان و النصر عربستان وارد مسقط شدند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۷:۲۷    
کاربران شبکه های اجتماعی به افتتاح خط پروازی پاریس و تهران واکنش نشان دادند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۷:۲۷    
ستاره پیشین فوتبال اسپانیا و رئال مادرید گفت: به پرسپولیسی ها پیروزی در دربی را تبریک می گویم، اما استقلالی ها هم ناراحت نباشند، چون زندگی دارد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۷:۰۴    
رییس قوه قضاییه به برخی از موارد تصریح شده در گزارش وزارت امور خارجه آمریکا از جمله ادعایی مبنی بر صدور حکم اعدام برای قتل اشاره کرد و گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۶:۵۸    
سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان اسامی 20 بازیکن دعوت شده به اردوی آماده سازی را اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۶:۵۵    
نسخه های مختلفی از کانتر استرایک تا به امروز عرضه شده اند، اما می توان به جرات گفت که بیشتر بازی کننده ها، کانتر را با نسخه ی اصلی بازی یعنی Counter Strike 1.6 می شناسند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۶:۵۲    
عضو کمیسیون تلفیق بودجه به اشاره به اینکه مصارف هدفمندی یارانه ها در این کمیسیون تصویب شد، گفت: 30 درصد منابع به یارانه سود تسهیلات اشتغال اختصاص یافت.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۶:۴۹    
مراسم افتتاح ایستگاه مترو شهر آفتاب صبح امروز دوشنبه با حضور محمد باقر قالیباف شهردار تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۶:۴۳    
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از بررسی گزارش برجام پس از تعطیلات هفته آینده مجلس با حضور وزیر امور خارجه ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۶:۴۳    
در علم جرم شناسی گفته می شود که که اگر جنایتی رخ می دهد، گذشته از جرم مجرم، گاه خود قربانی نیز مقدمات جرم علیه خود را فراهم می کند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۶:۴۰    
سرمربی الهلال عربستان اظهار داشت که با بازیکنان ذخیره مقابل تراکتورسازی قرار می گیرند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۶:۳۷    
در برزیل اخیرا رکورد جهانی جدیدی زده شده است. یک گروه 149 نفره از پلی به ارتفاع 30 متر با طناب های گره شده به دور کمرشان به پایین پردیدند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۶:۳۷    
قرار شده کارهای سرپرستی را انجام دهم اما روی نیمکتی که منصور پورحیدری روی آن می نشست، نمی نشینم
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۶:۳۱    
سخنگوی وزارت بهداشت، با عنوان این مطلب که دشمنان ما برای مصرف سیگار در ایران برنامه دارند، گفت: در دوران تحریم شاهد ایجاد کارخانه های سیگارهای آمریکایی و انگلیسی در کشور بودیم.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۶:۲۲    
ستایش دختر 6 ساله ی افغانی به شنیع ترین شکل کشته شد و قبل از آن مورد آزار و اذیت قرار گرفت، ان جنس اتفاقات خشن و غیر قابل باور، از کجا ریشه می گیرد؟
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۶:۲۲    
ماشین جالب چمن زنی و چمن کَنی!
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۶:۱۹    
نوید براتی با صحنه های کیهانی که با اشیای عادی مثل نمک، دارچین و قهوه ایجاد می کند، ما را به یک سفر فضایی مجازی می برد ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۶:۱۹    
شعبه 15 دادگاه انقلاب اسلامی تهران حکم محکومیت متهمین پرونده در برابر سازمان تأمین اجتماعی، از جمله رد مال (پنج فقره چک به ارزش بیش از 444 میلیارد ین ژاپن معادل بیش از 17 هزار و هفتصد میلیارد تومان) ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۶:۱۹    
در این مطلب ما سعی داریم به طور هفتگی گزیده ای از عکس های چهره های محبوبتان را با شما به اشتراک بگذاریم.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۶:۱۶    
جواد یحیوی با اشاره به آماده شدن برای بازی در نمایش در اینجا عنوان کرد این نمایش از فیلمنامه فیلم در بروژ نوشته و کارگردانی مارتین مک دونا اقتباس شده است.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۶:۱۶    
مدیرعامل باشگاه استقلال با انتشار دل نوشته ای صحبتهای خود خطاب به هواداران استقلال را بیان کرد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۶:۱۳    
در پایان دومین دوره مسابقات پاراتکواندوی قهرمانی آسیا که از صبح امروز (دوشنبه) در شهر "مانیلا" فیلیپین در حال برگزاری بود، تیم ملی پاراتکواندوی کشورمان با 3 مدال طلای سعید صادقیان پور ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۶:۰۷    
یک تیم فرانسوی حاضر شده مهاجم ایتالیایی میلان را جذب کند و او را به خواسته اش که عدم بازگشت به لیورپول در پایان فصل جاری است، برساند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۶:۰۷    
خلاقیت در هر سنی می تواند اتفاق بیفتد، حتی وقتی در دهه 70 یا 80 زندگی خود هستید!
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۶:۰۷    
کاروان ایران ابتدا راهی استانبول ترکیه خواهد شد و پس از دو ساعت توقف، ساعت 16 به سمت اولانباتور مغولستان می رود.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۶:۰۷    
ماجرای جلب کودک 5 ساله موضوعی بود که مسئولان قضایی لرستان می گویند ناشی از ضعف قانون جدید مجازات اسلامی است، هرچند که با مداخله رئیس کل دادگستری از اجرای حکم این کودک جلوگیری شد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۶:۰۴    
مصطفی قنبرپور در خصوص شرایط تیم پرسپولیس پس از دربی 82 و قبل از بازی این تیم مقابل استقلال اهواز گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۶:۰۴    
وزیر نفت از اجرای طرح فریز به عنوان تحریم جدید نفت ایران در دوره پساتحریم یاد کرد و گفت: با لغو تحریم ایران، برخی از کشورها جوسازی را آغاز کرده اند درحالی که اقدام این کشورها توهم است.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۶:۰۴    
مدافع مراکشی باواریایی ها می گوید دوران حضورش در این تیم سخت ترین دوران حرفه ای اش بوده است.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۶:۰۱    
این روزها فقط سردرد و اعصاب خوردی و متلک در خیابان می شنوم. پرسپولیسی ها خوشحالند و حق شان است، اما تمام عشق ما این بود که عدد 4 را نشان بدهیم که آن را هم از ما گرفتند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۵:۴۶    
شهردار تهران از ایجاد 100 کیلومتر متروی دیگر در تهران در 15 ماه آتی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۵:۱۹    
رییس جمهور کره جنوبی به دعوت رسمی حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس جمهوری کشورمان، دوازدهم اردیبهشت ماه وارد تهران می شود.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۵:۱۵    
رسانه های قطر اعلام کردند که بازی الهلال عربستان مقابل تراکتورسازی تبریز از ورزشگاه الغرافه به ورزشگاه باشگاه قطر تغییر پیدا کرد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۵:۱۵    
رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران، در نامه ای از همکاری مدیران عامل باشگاه های استقلال و پرسپولیس در برگزاری هشتادو دومین دربی پایتخت قدردانی کرد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۵:۱۰    
پرویز مظلومی پس از پایان جلسه در وزارت ورزش با عصبانیت از در وزارتخانه خارج شد و حاضر به گفت وگو با خبرنگاران نشد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۴:۵۸    
سه هفته پیش از این ارتش سوریه توانست شهر تاریخی تدمر را پس از گذشت بیش از 10 ماه از اشغال داعش به طور کامل از دست تروریست ها آزاد کند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۴:۵۲    
اعضای هیات مدیره استقلال به ابقای پرویز مظلومی رای دادند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۴:۴۵    
عزت الله انتظامی برای برپایی جشنواره جهانی فیلم فجر آرزوی موفقیت کرد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۴:۴۳    
سینمای آسیا از اوایل دهه 90 پیشرفت شایانی در سطح جهان از خود نشان داده است و امروزه نیز به صورت گسترده با استقبال جهانی مواجه است ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۴:۴۰    
شهاب حسینی برای ایفای نقش رهی در سکانس های باقیمانده از فصل دوم سریال تاریخی سرزمین کهن ، به این مجموعه بازمی گردد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۴:۴۰    
یک کنسول ساده سیاه رنگ در ترکیب با دیوار و یک قاب شاید جدان جذابیتی نداشته باشد، اما حضور قاب های منظم و یکسان سیاه رنگ روی دیوار می تواند به تدریج حال و هوایی خاص به فضای شما ببخشد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۴:۳۷    
در راستای تأکید بر لزوم اهتمام ملی در تحقق شعار اقتصادمقاومتی، اقدام وعمل ، طرح حاتم(حمایت از تولیدداخلی) با هدف اعطای تسهیلات خرید کالا از سوی یکی از بانک ها به مرحله اجرا در آمد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۴:۳۷    
شبکه های مختلف با پایان تعطیلات نوروزی کرکره را پایین داده اند و به جز نسیم، بقیه متاعی برای بیننده ها ندارند ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۴:۳۷    
ازجمله چهره های فعال در حوزه تئاتر این سرزمین است که اپرای ایران تاثیرات فراوانی از کارهایش گرفت. واژه اپرای ملی هم ازجمله کلماتی بود که توسط او به بدنه اپرای ایران اضافه شد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۴:۳۴    
ایرفرانس بدنبال اجرایی شدن برجام و در راستای تلاشهای گسترده فرانسه و اروپا برای شکستن یخ روابط تجاری، از روز یکشنبه 29 فروردین پروازهایش به ایران را پس از هشت سال توقف ازسرگرفت.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۴:۲۵    
تا به حال چند بار به خاطر عادت های نامطلوب همسرتان جلوی جمع خجالت کشیده اید و خجالتتان را به همسرتان منتقل کرده اید یا جلوی جمع به او تذکر داده یاد اما اثری نداشته است؟
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۴:۲۲    
شرکت های آلفابت و گوگل در حال آزمایش تکنولوژی های آینده خودشان در دو شهر دیترویت و دنور هستند تا بتوانند در آینده از آن ها در شهر دیجیتالی و زندگی روزانه ی مردم استفاده کنند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۴:۱۹    
میلاد عبادی پور در مورد شرایط تمرینی ملی پوشان اظهار داشت: خوشبختانه شرایط بسیار خوب است و کادر فنی برای تک تک بازیکنان برنامه های ویژه ای دارد ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۴:۰۷    
هافبک تیم فوتبال استقلال دیدار تیمش مقابل فولاد خوزستان را از دست داد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۴:۰۴    
پرسپولیس توانسته در هفته های اخیر به نتایج خیلی خوبی دست پیدا کند و حتی در دربی با انجام یک بازی تماشایی استقلال را شکست دهد در همین رابطه با علیرضا امامی فر بازیکن اسبق این تیم و مربی فصل قبل ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۳:۵۸    
تمرین امروز (دوشنبه) تیم فوتبال استقلال با حضور رسانه ها و هواداران برگزار می شود، البته با شرایطی خاص.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۳:۵۲    
مربی پیشین تیم فوتبال استقلال تأکید کرد که مسئولان این باشگاه جوابگوی این شرایط نیستند و بیشتر پیشکسوتان هستند که درد دل هواداران را گوش می کنند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۳:۳۷    
در 48 ساعت گذشته برنامه های ترکیبی تلویزیون، متن و حاشیه های جذابی داشتند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۳:۱۹    
از دست دادن قدرت حرکت ناشی از فلج یک رویداد ویرانگر است که اغلب مادام العمر همراه شخص می ماند. با پیشرفت های شگفت انگیز در تکنولوژی پزشکی ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۳:۱۶    
تکنولوژی همیشه حاضر و آسان بلوتوث، دنیای اسپیکرها را دگرگون کرده و به آنها این امکان را داده که چیزی بیش از یک بلندگو باشند ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۳:۱۶    
برای آنهایی که به افسانه های علمی و تخیلی علاقه دارند سیاه چاله ها دروازه ورود به دنیاهای دیگر محسوب می شوند اما آیا واقعا آنها می توانند انسان را به دنیاهای دیگر برسانند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۳:۱۰    
رییس پلیس پایتخت از ساماندهی بیش از 7000 مامور نامحسوس پلیس امنیت در راستای اجرای طرح امنیت اخلاقی در پایتخت خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۳:۰۷    
در شبکه به اشتراک گذاری ویدئویی یوتوب، کانالی به نام YouTube Cut in Half وجود دارد که گردانندگان آن با استفاده از ابزار مختلف، به جان دستگاه های مختلف افتاده و آنها را به دو نیم تقسیم می نمایند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۲:۵۵    
زمان و مکان دقیق مجمع انتخاباتی برای انتخاب رئیس و هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال مشخص شد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۲:۵۵    
نتایج درخشان روستوف در این فصل باعث شده تا مربی ترکمنستانی این تیم در تیررس شایعات و اخبار گوناگونی قرار بگیرد از جمله دریافت پیشنهاد از باشگاه های بزرگ و متمول
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۲:۵۲    
رودریگو توزی چندی پیش از باشگاه استقلال به دلیل مطالبات 400 هزار دلاری شکایت کرد و حتی نامه تهدید فیفا به باشگاه استقلال در راستای کسر امتیاز هم ارسال شد ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۲:۴۹    
سرمربی تیم ملی والیبال از وضعیت این تیم ابراز رضایت کرد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۲:۴۹    
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا می گوید که اتحادیه اروپا می خواهد بار دیگر شریک اول اقتصادی ایران باشد و اینکه اولین تیم دیپلماتیک اتحادیه اروپا طی چند هفته آتی به تهران اعزام خواهد شد و از طریق ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۲:۳۷    
تمرین امروز (دوشنبه) تیم فوتبال پرسپولیس با حضور یک مهاجم جدید برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۲:۱۶    
سرمربی قرمزپوشان مرسی ساید پس از پیروزی خارج از خانه برابر بورنموث در هفته سی و چهارم لیگ برتر انگلیس، به تمجید از زننده گل پیروزی تیمش پرداخت.