شنبه ۰۱ اردیبهشتساعت ۱۵:۴۲Apr 2018 21

خبرهای برترین ها 23 اردیبهشت 1395 - bartarinha.ir

برترین ها 29 اسفند 1393 برترین ها 29 اسفند 1394 برترین ها 31 فروردین 1395 برترین ها 31 خرداد 1395 برترین ها 31 تیر 1395 برترین ها 31 مرداد 1395 برترین ها 31 شهریور 1395 برترین ها 30 مهر 1395 برترین ها 30 آبان 1395 برترین ها 30 آذر 1395 برترین ها 30 دی 1395 برترین ها 30 بهمن 1395 برترین ها 30 اسفند 1395 برترین ها 1 اردیبهشت 1395 برترین ها 2 اردیبهشت 1395 برترین ها 3 اردیبهشت 1395 برترین ها 4 اردیبهشت 1395 برترین ها 5 اردیبهشت 1395 برترین ها 6 اردیبهشت 1395 برترین ها 7 اردیبهشت 1395 برترین ها 8 اردیبهشت 1395 برترین ها 9 اردیبهشت 1395 برترین ها 10 اردیبهشت 1395 برترین ها 11 اردیبهشت 1395 برترین ها 12 اردیبهشت 1395 برترین ها 13 اردیبهشت 1395 برترین ها 14 اردیبهشت 1395 برترین ها 15 اردیبهشت 1395 برترین ها 16 اردیبهشت 1395 برترین ها 17 اردیبهشت 1395 برترین ها 18 اردیبهشت 1395 برترین ها 19 اردیبهشت 1395 برترین ها 20 اردیبهشت 1395 برترین ها 21 اردیبهشت 1395 برترین ها 22 اردیبهشت 1395 برترین ها 23 اردیبهشت 1395 برترین ها 24 اردیبهشت 1395 برترین ها 25 اردیبهشت 1395 برترین ها 26 اردیبهشت 1395 برترین ها 27 اردیبهشت 1395 برترین ها 28 اردیبهشت 1395 برترین ها 29 اردیبهشت 1395 برترین ها 30 اردیبهشت 1395 برترین ها 31 اردیبهشت 1395 
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۲۳:۵۵    
فال روزانه جمعه 24 اردیبهشت 1395 چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است دوست عزیزی که 24 اردیبهشت به دنیا آمده ای ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۲۳:۲۹    
علت هواداری ایرانی ها از ترامپ از مسئله تحریم ها هم فراتر می رود. بسیاری از ایرانی ها از رویکرد ترامپ نسبت به عربستان بسیار خوشحالند ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۲۳:۱۷    
این روزها شایعات زیادی در مورد احتمال جدایی کریستیانو رونالدو از رئال به گوش می رسد با وجود اینکه خود او بارها از تمایلش برای ماندن صحبت کرده است.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۲۳:۱۴    
نهمین روز بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در حالی دقایقی پیش در شهر آفتاب پایان یافت که این رویداد امروز شاهد پرشورترین استقبال مردمی بود.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۲۳:۱۱    
علی کریمی پیشکسوت باشگاه پرسپولیس برای افزایش روحیه در تمرین امروز این تیم حاضر شد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۲۳:۰۸    
وزارت حج عربستان در بیانیه ای، ایران را مقصر بی نتیجه ماندن مذاکرات امسال حج ریاض - تهران اعلام کرد و گفت برگزاری دعای کمیل و برائت از مشرکان مانع حرکت دیگر حجاج است.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۲۳:۰۲    
شهاب جعفرنژاد این کاریکاتور از دی کاپریو را در پی انتشار کامنت های متعدد فارسی در صفحه اینستاگرامش، منتشر کرده است.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۲۲:۲۶    
وزیر امور خارجه کشورمان با امام جمعه مشهد و نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی دیدار کرد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۲۱:۴۵    
مجری برنامه نود گزارشگر بازی پرسپولیسی ها خواهد بود.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۲۱:۳۳    
مهاجم اسبق پرسپولیس سابقه بازی در تیم راه آهن یزدان را هم در کارنامه بازیگری اش داشته و به هر دو تیمی که روز جمعه قرار است در ورزشگاه آزادی با هم بازی کنند تعلق خاطر دارد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۲۱:۳۰    
وزیر کشور گفت: وزارت کشور از هر اقدامی که امنیت عمومی و اجتماعی را به خطر بیندازد از طریق مجاری قانونی پیگیری می کند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۲۱:۱۸    
جواد خیابانی که از مدیران شرکت پارس است و در عقد قرارداد برند جیووا با فدراسیون فوتبال نقش داشته، توضیحاتی را در این مورد داده است.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۲۱:۱۲    
سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز پیش از دیدار با استقلال اهواز گفت که به استقلال اهواز و جوان هایش احترام می گذاریم ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۲۱:۰۹    
دبیرکل حزب الله لبنان در سخنرانی امروز خود به مناسبت روز جانباز اعلام کرد که هدف آمریکا و اسرائیل فقط نابودی حزب الله از طریق داعش نیست ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۲۰:۳۶    
رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر: سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران در سال 92، مبلغ یک و نیم میلیارد تومان هزینه پذیرایی و آبدارخانه داشته است.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۲۰:۳۰    
علی کریمی پیشکسوت باشگاه پرسپولیس برای افزایش روحیه در تمرین امروز این تیم حاضر شد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۲۰:۲۴    
محمدرضا عارف امروز در مجمع اسلامی دانشجویان کشور سخنرانی کرد و در حاشیه آن برخی دانشجویان با او عکس یادگاری گرفتند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۲۰:۲۱    
پژمان بازغی در توضیح تصویر زیر در اینستاگرام نوشته است: اعتراض وقتی در فضایی آرام و متمدنانه صورت بگیرد باعث سازندگی است. با این کار چه چیزی ثابت شد ؟ خنده های آتوسا فیلمی از دردهای امروز جامعه است.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۲۰:۰۹    
رئیس سابق صداوسیما درباره عملکرد 18 ماهه خود در این سازمان توضیحاتی را ارائه کرد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۲۰:۰۳    
دو تیم استقلال و صبای قم فردا در قم باید به مصاف هم بروند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۲۰:۰۰    
7 عامل پرسپولیس برای ناکامی در قهرمانی را با هم در خبر قبلی مرور کردیم و اکنون هم نگاهی خواهیم انداخت به شانس های این تیم برای رسیدن به قهرمانی.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۱۹:۴۸    
علی کریمی امروز در تمرین پرسپولیسی ها شرکت کرد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۱۹:۲۷    
تا نهمین روز نمایشگاه بین المللی کتاب تهران 41 غرفه به دلیل رعایت نکردن مقررات و ضوابط نمایشگاه از حضور در نمایشگاه کتاب تهران در روزهای باقی مانده و همچنین شرکت در نمایشگاه کتاب سال آینده محروم شدند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۱۹:۱۸    
پرسپولیس با کسب پیروزی پر گل در بازی فردا می تواند به قهرمانی در لیگ برتر دست یابد و البته در این راه موانعی را پیش روی خود می بیند ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۱۹:۰۰    
غیبت های بدون هماهنگی با کادر فنی باعث شد تا سرمربی موقت سپاهان در آخرین کنفرانس مطبوعاتی لیگ پانزده انتقادات تندی از ستاره خط حمله تیمش انجام دهد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۱۸:۵۷    
هواداران استقلال با تجمع مقابل محل اقامت این تیم در قم شعارهایی علیه کاپیتان تیمشان سر دادند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۱۸:۵۱    
یک رسانه ترکیه ای از شنیده شدن صدای انفجار در مرکز استانبول خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۱۸:۴۸    
سرمربی سابق تیم فوتبال ابومسلم به کمپین "من یک سیاه جامگانی هستم" پیوست.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۱۸:۴۸    
محققان موسسه تحقیقاتی سوییسی توانستند پاسخ مناسبی برای این پرسش بیابند که چرا صدای ضربان قلبمان را نمی شنویم!
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۱۸:۴۲    
فرمانده الحشد الشعبی استان الانبار روزپنجشنبه ازاعلام قانون منع آمد و شد در مناطق حوزه استحفاظی شمال شهر الرمادی مرکز این استان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۱۸:۳۰    
مرد جوانی که عصر امروز(پنجشنبه) با سقوط از بالای پل عابر پیاده در میدان رسالت قصد خودکشی داشت، با اقدام به موقع عوامل اورژانس تهران جان سالم بدر برد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۱۸:۱۳    
سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: سکه در کیف ما هم نیست که در میان برخی تیم ها پاداش پخش کنیم. البته من این را از روی نوشته های خبرنگاران می گویم.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۱۸:۱۰    
تحلیلگر عربستانی در روزنامه عکاظ با اشاره به افزایش جرم و جنایت در این کشور، به مردم کشورش توهین کرده و نوشته که جامعه عربستان وحشی است.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۱۸:۰۱    
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با پرده برداشتن از سیاست کاخ سفید در قبال سوریه گفت: آمریکا استمرار جنگ در سوریه را برای اثرگذاری بر انتخابات ریاست جمهوری خود می خواهد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۱۷:۴۹    
علی کریمی در بازی پرماجرای راه آهن و پرسپولیس که با نتیجه 4 بر 3 به سود شاگردان علی دایی به پایان رسید حضور داشت.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۱۷:۴۰    
سرمربی تیم فوتبال صبای قم گفت: استقلال تیم خوبی است و اگر ما شانس داشته باشیم، می توانیم آنها را شکست بدهیم.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۱۷:۳۷    
پیشکسوت پرسپولیس در محل تمرین این تیم حاضر شد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۱۷:۲۸    
تُرک ها پس از ناامیدی از بازگشت گردشگران روس و اروپایی، بار دیگر سراغ همسایه شرقی را گرفته اند تا این بار در ازای سرمایه گذاری در ایران، اقتصاد گردشگری خود را حفظ کنند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۱۷:۱۳    
تیم ملی نوجوانان ایران در دومین دیدار خود در چین موفق شد مقابل تیم ملی نوجوانان ازبکستان به پیروزی برسد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۱۷:۱۰    
مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری دو برادر که در محدوده بازار اقدام به سرقت از بار وانت ها و همچنین زورگیری از پیک های موتوری می کردند، خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۱۶:۵۲    
رئیس اداره تحقیقات فدرال آمریکا (اف بی آی) امروز (پنج شنبه) تاکید کرد: آمریکایی های کمتری برای پیوستن به داعش به سوریه و عراق سفر می کنند و قدرت شاخه این گروه تروریستی در آمریکا کم شده است.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۱۶:۴۹    
توضیحات رئیس شورای نظارت و ارزیابی نمایشگاه کتاب درباره فهرست 320 کتاب ممنوعه و رکوردزدنی فروش نمایشگاه در روز ششم از جمله اخبار مهم این هفته در حوزه کتاب هستند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۱۶:۳۱    
نشریه فوربس، کهکشانی ها را در صدر جدول رده بندی گران قیمت ترین باشگاه های فوتبال جهان قرار داده است.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۱۶:۲۸    
در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۱۶:۲۵    
وزیر امور خارجه چین در مصاحبه با شبکه خبری الجزیره در پاسخ به سوالی درباره روابط چین با ایران و کشورهای عربی گفت که کشورهای عربی دوستان بسیار عزیز ما هستند و همچنین روابط تاریخی با ایران داریم.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۱۶:۲۲    
جلب توجه دیدنی پرنده عجیب برای ماده! در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۱۶:۰۷    
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت خبر استعفای معاون وزیر بهداشت و رییس سازمان غذا و دارو را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۱۵:۴۹    
دبیر ستاد هماهنگی مدیریت بحران فرمانداری بجستان گفت: وقوع سیل در این شهرستان خراسان رضوی در چهارشنبه شب جان یک نفر را گرفت.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۱۵:۴۶    
جک بلک تنها بازیگری نیست که راک از حضورش در فیلم جومانجی گفته؛ ظاهرا کوین هارت هم از بازیگران فیلم است.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۱۵:۳۱    
دو انفجار امروز جنوب غرب فرانسه را لرزاند که در پی آن دو نفر کشته شدند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۱۵:۱۶    
سرمربی نفتی ها قبل از بازی حساس هفته آخر مقابل سایپا حرفهای خود را با یک موضوع جالب آغاز کرد که از دید رسانه ها دور مانده است .
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۱۴:۳۵    
به دنبال جنجال های پیش آمده درباره ی فیش حقوقی برخی اعضای مدیران عامل بیمه ی مرکزی ایران، رئیس کل بیمه ی مرکزی ایران استعفا کرد و استعفای او هم پذیرفته شد ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۱۴:۳۲    
جانی دپ به زودی در نقش ستاره اصلی درام سینمایی افسارگسیخته (The Libertine) به کارگردانی برت راتنر جلوی دوربین می رود ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۱۴:۲۹    
زمانی که در سال 2013 ایلان ماسک بنیانگذار شرکت هایی همچون تسلا موتورز، پی پل، و اسپیس اکس طرح هایپرلوپ را مطرح کرد خیلی ها آن را خیال پردازی تصور کردند ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۱۴:۲۳    
رئیس فدراسیون والیبال گفت: برای رشد و توسعه والیبال بانوان از هیج کمکی دریغ نمی کنیم زیرا در این رشته ورزشی نگاه جنسیتی نداریم.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۱۴:۱۱    
فرفورژه های فلزی چگونه ساخته می شوند؟ در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۱۴:۱۱    
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره دیدار جمعه برابر راه آهن گفت: بازی سختی پیش رو داریم چون راه آهن در هفته های اخیر بازی های خوبی به نمایش گذاشته اما انتظار دارم که فردا پیروز شویم.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۱۴:۱۱    
اگرچه خیلی از افراد ادعا می کنند که هرجا و هرزمانی می توان مطالعه کرد، اما همه ما می دانیم که یک جای گرم و نرم با نور کافی ایده آل تر است.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۱۴:۱۱    
کاربران اندروید در هنگام کار با هر برنامه ای در این سیستم عامل، با انتخاب قسمتی از یک متن، فورا دکمه ی ترجمه را روی صفحه نمایش خود می بینند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۱۴:۱۱    
رئیس سازمان حج و زیارت با تاکید براینکه بعید به نظر می رسد با رویکرد عربستانی ها بتوان در این مدت کاری انجام داد ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۱۴:۰۸    
رئیس سابق باشگاه بارسلونا به شدت از رئال انتقاد و تاکید کرد که کهکشانیها تنها به دنبال اذیت کردن دیگران و نابودی فوتبال هستند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۱۴:۰۸    
قیمت جهانی نفت در بازار معاملات آتی روز پنج شنبه با روند نزولی آغاز به کار کرد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۱۴:۰۶    
یک ماشین عالی مخصوص معلولان در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۱۴:۰۶    
سه مجری که برنامه محبوب تخت گاز را اداره می کردند و پس از مدتی به دلیل مشکلاتی که بین کلارکسون و یکی از تهیه کننده های برنامه پیش آمد از تخت گاز جدا شدند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۱۴:۰۳    
در ماه اوت 2015، کیم توچی و شوهرش که صاحب سه فرزند بودند با خیر متعجب کننده ای روبرو شدند. آنها باید خودشان را برای ورود 5 فرزند دیگر آمده می کردند!
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۱۴:۰۳    
ارکستر تک نفره! در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۱۴:۰۳    
بازیکن پیشین پرسپولیس تاکید کرد که بازیکنان این تیم در بازی فردا مقابل راه آهن باید 90دقیقه باهوش فوتبال بازی کنند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۱۴:۰۳    
آنها یک فروشگاه پاپ آپ جعلی در یکی از مراکز خرید بانکوک باز کردند و در آن لوازم چرمی لوکسی که ظاهری معمولی داشتند قرار دادند. هرچند داخل هریک از آنها یک راز وحشتناک نهفته بود...
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۱۴:۰۳    
باشگاه استقلال خوزستان از پیراهن قهرمانی این تیم در صورت رسیدن به رتبه اول پانزدهمین دوره لیگ برتر رونمایی کرد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۱۴:۰۰    
هنرمند استرالیایی، آثار متنوعی با استفاده از نوارهای کاغذی ایجاد می کند. او در آثارش از هزاران نوار کاغذی استفاده می کند که با زحمت بسیار و با استفاده از دست برش داده و لوله شده اند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۱۴:۰۰    
سرمربی تیم فوتبال راه آهن گفت: پرسپولیس از اینکه جام قهرمانی را فردا از دست بدهد، می ترسد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۱۴:۰۰    
مهاجم آرژانتینی تیم فوتبال اینتر آب پاکی را روی دست همه شایعه پراکنان ریخت و گفت محال است که نراتزوری را ترک کند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۱۳:۵۴    
تعدادی جوان از اتباع غیرایرانی که با حمله به خانه های زنان، دست به سرقت می زدند، توسط پلیس شناسایی و دستگیر شدند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۱۲:۱۱    
رئیس فدارسیون فوتبال گفت: کارلوس کی روش در سمت سرمربی گری تیم ملی به کار خود ادامه می دهد و صحبت ها درباره برکناری وی صحت ندارد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۱۳:۱۲    
با توجه به رنگ آمیزی های مختلف در خودروهای امروزی، پیدا کردن یک رنگ واقعاً خاطره انگیز کار بسیار مشکلی است ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۱۳:۱۲    
مهدی مومنی، میلاد شعبانلو و پروپیچ سه غایب قطعی استقلال برای بازی با صبای قم است.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۱۲:۱۱    
سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد: شهر زابل در ایران به دلیل طوفان های شنی در ماه های تابستان آلوده ترین شهر جهان لقب گرفت و 4 شهر آلوده بعدی نیز در هند قرار دارند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۱۳:۰۹    
سرپرست تیم خونه به خونه بابل گفت: استقلال تیم خوبی است اما با توجه به ضعف فنی که می بینم امیدوارم سهمیه آسیا را کسب کند اما با بضاعت فنی که من از این تیم می بینم بعید می دانم.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۱۳:۰۹    
حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی گفت: فکر حج امسال را باید از سر به در کنید چون دلیلی ندارد که در مقابل یک عده مزدور تن به ذلت داده و سخنان آنها را بپذیریم.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۱۲:۵۷    
یک کارشناس حوزه رسانه با اشاره به حملات نشریات آمریکا به وزیر خارجه ایران گفت: آقای ظریف مسیری که شروع کردند را باید ادامه دهند و باز هم مقالات متعدد بنویسند یا سخنرانی کنند چراکه تاثیرگذاری آقای ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۱۲:۴۵    
ستاره کلمبیایی تیم فوتبال رئال مادرید اسپانیا از شش باشگاه بزرگ اروپایی پیشنهاد رسمی برای فصل آینده دریافت کرده است.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۱۲:۳۹    
رسول خطیبی سرمربی تیم ماشین سازی تبریز که عنصر موثر در صعودشان به لیگ برتر است معتقد است که با حمایت تمام عوامل شهرتبریز توانستند به امر برسند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۱۲:۳۹    
رفتار عجیب فرزاد حسنی مقابل شرکت کننده برنامه اکسیر واکنش های زیادی برانگیخت...
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۱۲:۳۹    
فعلا کمیته انضباطی رایی را علیه مهدی رحمتی دروازه بان استقلال که در بازی با تراکتورسازی با تحریک تماشاگران علیه امیر قلعه نویی مرتکب تخلف شد صادر نمی کند!
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۱۲:۳۳    
رئیس مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی، انتصاب عبدالعلی علی عسگری به ریاست سازمان صداوسیما را تبریک گفت و از زحمات سرافراز تشکر کرد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۱۲:۳۳    
یک دزدی عاشقانه که دو سه روزی به روی پرده آمده، روایتی طنزی است از دوسارقی که تازه از بند آزاد شده اند ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۱۲:۲۷    
منتخب اول مردم تهران با اشاره به بحث مدیریت مجلس دهم گفت: شخصا حق ندارم به خواست مردم بی توجه ای کنم و مطمئنا بر اساس مطالبه اکثریت جامعه که به دنبال تغییر در مجلس بودند عمل می کنم زیرا اگر بخواهیم ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۱۲:۲۵    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: سعودی ها می گویند که حجاج ما باید به کشور ثالث بروند و از آنجا ویزا بگیرند که این مسائل نشان می دهد شرایط حج امسال فراهم نیست.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۱۲:۰۵    
هنرمند تتوکار ایرانی-آلمانی گنجی تصاویر ساده ای با اثر قوی که تنها از یک خط پیوسته تشکیل شده اند، ایجاد می کند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۱۲:۰۲    
با آغاز نهمین روز بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، ترافیک سنگین در مبادی ورودی شهر آفتاب محل برگزاری این رویداد بزرگ فرهنگی حاکم شد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۱۲:۰۲    
دپارتمان داوری اسامی داوران قضاوت کننده هفته پایانی لیگ برتر فوتبال فصل 94-95 را اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۱۲:۰۲    
رئیس دفتر رئیس جمهوری گفت: با رویکرد راهگشایانه، سال 95 می تواند تاریخ ساز، آغاز جهش اقتصادی و رونق پایدار باشد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۱۲:۰۲    
افتتاحیه شصت ونهمین دوره جشنواره کن با نمایش فیلم کافه سوسایتی از وودی آلن رقم خورد، اما این کارگردان در شب مراسم افتتاحیه هدف یک جوک نامناسب با موضوع آزار جنسی قرار گرفت.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۱۱:۵۰    
مهدی مهدوی کیا ستاره سابق تیم ملی ایران برای دیدار دوستانه تیم منتخب جهان و منتخب مکزیک دعوت شده است. او پس از این دیدار با رونالدینیو عکس یادگاری گرفته است.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۱۱:۳۵    
تیم منتخب ستارگان فوتبال جهان که مهدی مهدوی کیا نیز جزو بازیکنان این تیم بود، در دیداری دوستانه در مکزیک مغلوب تیم ستارگان فوتبال این کشور شد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۱۱:۲۶    
دروازه بان پر افت و خیز منچستریونایتد آب پاکی را روی دست مشتریان خود ریخت و پیراهن فصل بعد شیاطین را هم بر تن کرد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۱۱:۲۰    
رئیس فدراسیون جهانی فوتبال فیفا انتخاب مهدی تاج به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال ایران را تبریک گفت.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۱۱:۱۸    
لری چارلز نویسنده و کارگردان امریکایی و سازنده کمدی های ساشا بارون کوهن مانند بُرات ، برونو و دیکتاتور ، به زودی ساخت پروژه ای کمدی را با همکاری اوون ویلسن و برادرش لوک ویلسن آغاز خواهد کرد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۱۰:۵۹    
عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری، از برگزاری اولین جلسه رسمی پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در 4 خرداد ماه خبر داد و گفت: در این جلسه، رئیس و دیگر اعضای هیئت رئیسه مجلس خبرگان انتخاب خواهند شد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۱۰:۳۸    
اخیراً کلیپی در فضای مجازی دست به دست می شود که با دیدن آن ناخودآگاه خنده بر لبان هر انسانی نقش می بندد. خنده ای که در ابتدا خیلی کم است و در ادامه تبدیل به قهقهه می شود.