یکشنبه ۲۸ مردادساعت ۱۷:۵۰Aug 2018 19

خبرهای برترین ها 4 اردیبهشت 1397 - bartarinha.ir

برترین ها 29 اسفند 1393 برترین ها 29 اسفند 1394 برترین ها 30 اسفند 1395 برترین ها 29 اسفند 1396 برترین ها 31 فروردین 1397 برترین ها 1 اردیبهشت 1397 برترین ها 2 اردیبهشت 1397 برترین ها 3 اردیبهشت 1397 برترین ها 4 اردیبهشت 1397 برترین ها 5 اردیبهشت 1397 برترین ها 6 اردیبهشت 1397 برترین ها 7 اردیبهشت 1397 برترین ها 8 اردیبهشت 1397 برترین ها 9 اردیبهشت 1397 برترین ها 10 اردیبهشت 1397 برترین ها 11 اردیبهشت 1397 برترین ها 12 اردیبهشت 1397 برترین ها 13 اردیبهشت 1397 برترین ها 14 اردیبهشت 1397 برترین ها 15 اردیبهشت 1397 برترین ها 16 اردیبهشت 1397 برترین ها 17 اردیبهشت 1397 برترین ها 18 اردیبهشت 1397 برترین ها 19 اردیبهشت 1397 برترین ها 20 اردیبهشت 1397 برترین ها 21 اردیبهشت 1397 برترین ها 22 اردیبهشت 1397 برترین ها 23 اردیبهشت 1397 برترین ها 24 اردیبهشت 1397 برترین ها 25 اردیبهشت 1397 برترین ها 26 اردیبهشت 1397 برترین ها 27 اردیبهشت 1397 برترین ها 28 اردیبهشت 1397 برترین ها 29 اردیبهشت 1397 برترین ها 30 اردیبهشت 1397 برترین ها 31 اردیبهشت 1397 
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۲۳:۵۸    
دنیای اقتصاد : اگر میانگین اقامت مسافران در نوروز 8/ 3 شب درنظر گرفته شود، نزدیک به 20 میلیون نفر به سفر رفته اند و اگر هر نفر دست کم 500 هزارتومان خرج کرده باشد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۲۳:۵۸    
دنیای اقتصاد : طلای سیاه در بازارهای جهانی روز گذشته نیز به رشد خود ادامه داد و قیمت نفت برنت از مرز 75 دلار بر بشکه عبور کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۲۳:۵۸    
دنیای اقتصاد : فایل های عرضه شده به بازار رهن و اجاره واحدهای مسکونی در انواع متراژ ها و مشخصات مختلف،گویای پاسخی شفاف درخصوص برخی توهمات مطرح شده درباره نرخ اجاره بهای مسکن در سال 97 است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۲۳:۵۸    
دنیای اقتصاد : خیز ناتمام شهرداری تهران برای ایجاد خطوط قطار سبک شهری (LRT) قرار است در دوره جدید مدیریت شهری با راه اندازی یک خط تا سال 1400، به نقطه مطلوب برسد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۲۳:۵۸    
دنیای اقتصاد : صنعت خودرو به عنوان صنعتی پیشرو در رشد اقتصادی کشور، همیشه مورد توجه دولتمردان بوده است ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۲۳:۵۸    
ایمان نوربخش در ابتدای سال 81 پس از تلاشی نزدیک به 10 سال سرانجام نرخ ارز در نظام اقتصادی ایران تک نرخی شد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۲۳:۵۸    
دنیای اقتصاد : بررسی مقصد صادرات غیرنفتی ایران با بالاترین متوسط قیمت صادراتی نشان می دهد که کوبا خریدار گران ترین کالاهای ایرانی به ازای هر تن بوده است ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۲۳:۵۶    
معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی در دولت اصلاحات تاکید کرد: آقای روحانی به ما گفتید که اگر پشتوانه رای اکثریت مردم را داشته باشید می توانید خواسته آنان مبنی بر رفع حصر را خاتمه دهید ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۲۳:۵۵    
به گزارش ورزش 11، محمد صلاح ستاره فوق آماده آنفیلدی ها توانست در دقیقه 36 دروازه آ اس رم ، تیم سابق خود را باز کند و ورزشگاه آنفیلد را به آتش بکشد. ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۲۳:۵۳    
شهرام شهید ی/طنزنویس shahraam_shahidi@yahoo.com احضاریه؛ فوری: به جناب رضاخان میرپنج جهت تفهیم اتهام و نیز تعیین تکلیف برخی امور ساری و جاری و رفع برخی شبهات و ابهامات در محل دفن خود 24 ساعت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۲۳:۵۳    
زهرا جعفرزاده- شهروند| از لحظه ای که صلاح الدین جارویش را به کناری گذاشت، دست ها را پشت کمر قفل کرد و جلوی دوربینِ موبایل با مردم درددل کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۲۳:۵۳    
خبرگزاری مهر: مهرداد بهادری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: کودکان ماهشهری که توسط پدر و نامادری خود مورد آزار و اذیت قرار گرفته بودند، هم اکنون نزد عموی خود نگهداری می شوند. ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۲۳:۴۶    
وزیر خارجه عربستان سعودی می گوید اگر آمریکا نیروهای خود را از قطر خارج کند، رژیم این کشور در کمتر از یک هفته ساقط خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۲۳:۲۸    
قرار است از کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی در مراسم شام جلسه دیدار رهبران دو کره، با نوعی غذای سنتی سوئیسی که از سیب زمینی تهیه می شود، پذیرایی شود تا به نوعی برای او تجدید خاطره دوران مدرسه باشد. ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۲۳:۲۲    
"کارت زرد مجلس به کرباسیان حاصل سایه ی سیاست بر سر نمایندگان" عنوان یادداشتی است که سعید لیلاز با انتخاب آن به موضوع حضور کرباسیان در مجلس وارد شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۲۳:۱۰    
نیویورک- ایرنا- دبیرکل سازمان ملل متحد در دیدار با وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران از برجام حمایت کرد و خواستار پایبندی همه طرف ها به تعهدات خود در این توافقنامه شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۲۳:۰۶    
سخنگوی دولت گفت: در سفر رییس جمهور به استان آذربایجان شرقی، 28 پروژه با اعتبار بالغ بر یک هزار و 983 میلیارد تومان تصویب شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۲۲:۴۹    
پلیس هند از دستگیری فردی که گفته می شود قصد ترور نخست وزیر این کشور را داشته، خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۲۲:۴۲    
خرم آباد- معاون حقوق بشر و امور بین الملل وزیر دادگستری با اشاره به برخورد مأمور انتظامی با یک فرد قانون شکن گفت: برخی مسائل باعث نشود اصل خدمت رسانی نیروی انتظامی زیر سؤال برود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۲۲:۱۹    
در سال های اخیر فناوری های مختلفی به ورزش محبوب فوتبال راه پیدا کرده که هدف از آن کمک به داوران، رهگیری فعالیت های بدنی ورزشکاران، افزایش ایمنی استادیوم ها و مواردی دیگر بوده است ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۲۲:۱۷    
دستگاه جاسوسی رژیم صهیونیستی نسبت به این مسئله اظهار تردید کرد که روسیه سامانه های موشکی S300 را در اختیار سوریه قرار دهد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۲۲:۰۰    
سینمای ایران در سال های اخیر به بستری برای رشد و نمو گروهی از افراد فرصت طلب تبدیل شده است...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۲۱:۵۶    
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خوزستان از پیدا شدن گمشدگان کوه قارون باغملک خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۲۱:۳۸    
آبادان – شهردار آبادان از اعلام آمادگی سفیر اسپانیا برای اعزام متخصصان فنی و مهندسی در حوزه گردشگری این کشور به آبادان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۲۱:۳۶    
یک ون در تورنتوی کانادا عابران پیاده را زیر گرفت که منجر به کشته شدن 9 نفر و زخمی شدن 16 تن دیگر شد. منبع: خبرگزاری مهر
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۲۱:۳۴    
تبریز - رئیس جمهور گفت: هرچند گسترش و توسعه فضای مجازی، بستر را برای انتقادات مردم به عملکرد دولت فراهم می کند، اما ما این مشکلات را به جان می خریم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۲۱:۳۰    
کاپیتان استقلال در اقدامی عجیب بابت مطالباتش از این تیم به کمیته انضباطی شکایت کرده است!
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۲۱:۲۴    
معاون رئیس جمهور عراق و دبیرکل حزب الدعوة الإسلامیة در گفت وگو با شبکه خبری المیادین ضمن تشریح برنامه های این حزب، گفت: به آمریکا گفتم که سوریه، لیبی نیست.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۲۱:۱۹    
یک وزیر اسرائیلی اعلام کرد که رئیس جمهور آمریکا قصدی برای شرکت در مراسم افتتاح سفارت آمریکا در قدس ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۲۱:۱۰    
محمد جواد ظریف وزیر خارجه کشورمان با همتای آلمانی خود در نیویورک دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۲۱:۰۹    
جیمز کامرون (James Cameron) فیلم آواتار خود را درام بلند خانوادگی نامیده است. کامرون هر بار این صنعت را با ساخت فیلم جدیدی تغییر می دهد و این دقیقا همان اتفاقی است که برای آواتار در سال 2009 افتاد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۲۱:۰۵    
مشاور عالی فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیا با اشاره به توانمندی جمهوری اسلامی در نبردهای زمینی گفت: امروز ما در منطقه در حوزه توپخانه حرف های زیادی برای گفتن داریم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۲۱:۰۰    
مربی تیم پیکان گفت: من بابت حرف هایم نه در رسانه ها بلکه در کمیته اخلاق پاسخگو هستم و امیدوارم آنها هم بابت رفتارشان در کنار زمین پاسخگو باشند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۲۰:۱۷    
کرمانشاه- یک زن 63 ساله در کرمانشاه توسط همسرش به قتل رسید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۲۰:۰۸    
سینماپرس: فیلم سینمایی تگزاس به کارگردانی سید مسعود اطیابی و تهیه کنندگی ابراهیم عامریان یک میلیاردی شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۲۰:۰۲    
برترین ها - گردآوری و طراحی از بهنام رائین: هر آنچه که از جان و دل آید لاجرم بر دل نشیند؛ این سخن معروف از شیخ اجل مقصود را به سادگی و بدون نیاز به توضیح بیشتری بیان می کند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۹:۵۹    
لوکا مودریچ، ستاره کروات رئال مادرید مدعی شد انتخاب بین مسی و رونالدو به سلیقه افراد بستگی دارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۹:۵۶    
ستاره ها: پست اینستاگرامی حمید فرخ نژاد در واکنش به خبر پیدا شدن جسد مومیایی شده رضا خان.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۹:۵۲    
وزیر ورزش و جوانان از کتاب فرش جام جهانی فوتبال رونمایی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۹:۴۶    
پرسپولیس و ذوب آهن در فاصله یک هفته مانده به پایان فصل روی عدد 45 گل زده مشترک هستند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۹:۴۵    
سیدجلال حسینی روز جمعه در جدالی خاص با پیراهن شماره 4 پرسپولیس برابر سپیدرود به میدان خواهد رفت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۹:۴۴    
وریا غفوری باز هم گل زد و باز هم بهترین بازیکن تیم استقلال در هفته های اخیر بود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۹:۴۳    
سپیدرود در زمان علی کریمی، هیچ گلی خارج از رشت نزد و فقط یک امتیاز گرفت. ولی به لطف چهارده امتیازی که در بازی های خانگی جمع کرد، سهمیه این تیم را در لیگ برتر حفظ کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۹:۳۸    
جان لوییجی بوفون، سنگربان ایتالیایی یوونتوس شایعات انتقاد از مهدی بن عطیه را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۹:۲۷    
در حالی که خبر جدیدی در مورد پرونده افشین پیروانی و پاداش های تیم ملی به گوش نمی رسد، منابع خبری ما اطلاعات جالبی در این مورد دادند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۹:۲۴    
وزرای امور خارجه ایران و آلمان در نیویورک دیدار و گفتگو کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۹:۲۱    
در پایان هشتمین دوره مسابقات جام باشگاه های آسیا، دانشگاه آزاد اسلامی توانست عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات را کسب کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۹:۱۶    
ادین ژکو، ستاره گلزن رم به تمجید از عملکرد محمد صلاح در ترکیب لیورپول پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۹:۱۵    
ماکیل اولیور، قاضی جنجالی فوتبال جزیره به عنوان داور دیدار فینال جام حذفی بین منچستریونایتد و چلسی انتخاب شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۹:۰۹    
مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی کشور با بیان اینکه سالانه حدود 400 میلیون دلار کره وارد کشور می شود، گفت: با توجه به تولید 9 میلیون تن شیر درکشور این مسئله قابل قبول نیست.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۹:۰۱    
عضو هیات مدیره انجمن صنایع شوینده، آرایشی و بهداشتی از واردات 70 درصدی لوازم آرایش مورد نیاز کشور خبر داد و گفت: 80 درصد شوینده های مصرفی در ایران، داخلی است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۸:۴۵    
دو باشگاه استقلال و پرسپولیس بر سر جذب علی قلی زاده ستاره ملی پوش تیم فوتبال سایپا با هم رقابت پنهانی را آغاز کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۸:۴۰    
کانال 10 تلویزیون رژیم صهیونیستی به نقل از منابع آگاه گزارش داده که تل آویو ایتالیا را برای موافقت با اعمال تحریم های تازه علیه ایران از سوی اتحادیه اروپا تحت فشار قرار داده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۸:۳۶    
حزب الله عراق در بیانیه ای اعلام کرد که جنایتی که عربستان و امارات با ترور صالح الصماد رئیس شورای عالی سیاسی یمن مرتکب شدند، با حمایت آمریکا صورت گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۸:۳۶    
نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: امروز در کمیسیون اجتماعی مجلس با حضور وزیر کار در خصوص سرنوشت شستا تصمیم گیری شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۸:۳۳    
گل زودهنگام پیکان، سبک بازی تیم جلالی و همچنین تلاش 84 دقیقه ای استقلال برای برتری و رسیدن به رتبه دوم، این فرصت را به تیم شفر داد که با وجود ده نفره شدن، زیادتر از همیشه مالک توپ باشند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۸:۳۳    
کاپیتان استقلال خود را برای حساس ترین برهه فصل تیمش آماده می کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۸:۳۲    
فرهاد مجیدی قرار نیست به عنوان دستیار به استقلال برگردد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۸:۳۲    
مصوبات شورای فنی تیم های ملی کشتی فرنگی در زمینه مرحله نهایی رقابت های انتخابی اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۸:۳۰    
لنووی چین قصد سرمایه گذاری در صنعت ابزارهای پوشیدنی هوشمند در هند را دارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۸:۲۸    
رئیس بانک مرکزی با دفاع از سامانه نیما تاکید کرد که بیت کوین به هیچ وجه مورد حمایت نیست.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۸:۲۷    
منابع محلی از کشته شدن یک نفر در اثر تیراندازی در لس آنجلس آمریکا خبر دادند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۸:۲۷    
رئیس جمهور فرانسه که به واشنگتن سفر کرده، بر اتحاد کشورش با آمریکا تأکید کرد و گفت دو کشور با هم با تروریسم و اشاعه تسلیحات کشتار جمعی مبارزه خواهند کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۸:۲۱    
وزیر اقتصاد و دارایی در دفاع از تک نرخی شدن دلار گفت: این کار راه قاچاق کالا را به کشور بسته است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۸:۱۸    
سرمربی آلمانی استقلال سخت ترین روزهای خود در تهران را سپری می کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۸:۱۸    
کاروان رئال مادرید برای دیدار حساس فردا شب برابر بایرن مونیخ در استادیوم آلیانس آره نا وارد این شهر شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۸:۱۴    
رئیس فدراسیون فوتبال در جمع ملی پوشان فوتسال گفت: کارخانه بازیکن سازی در فوتسال تعطیل نیست.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۸:۰۰    
معاون وزیر صنعت: بیشتر شرکت های صادراتی ما خرد بوده و 90 درصد صادرات کشور را به خود اختصاص می دهند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۷:۵۶    
عضو هیات مدیره باشگاه که اخیرا از سوی AFC با جریمه 5 هزار دلاری روبرو شده، حاضر به پرداخت این مبلغ نیست و معتقد است باشگاه باید آن را تقبل نماید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۷:۵۱    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از هدر رفتن سه میلیارد متر مکعب فاضلاب خبر داد و گفت که طبق توضیحات وزیر نیرو در این کمیسیون ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۷:۴۹    
بررسی نقشه هوایی حرم حضرت عبدالعظیم نشان می دهد، عملیات عمرانی درست در همان جایی که مقبره تخریب شده رضا پهلوی بود، انجام شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۷:۴۸    
رئیس بانک مرکزی ضمن حمایت از تک نرخی شدن دلار گفت: صرافی ها نقش مثبتی در آینده بازار اقتصادی کشور دارند و جایگاه آنها بعد از برجام کلیدی است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۷:۴۷    
وحید امیری یکی از بهترین بازیکنان پرسپولیس در روز دیدار با ذوب آهن بود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۷:۴۷    
رییس هیات فوتبال استان قم ضمن تکذیب استعفایش می گوید که پیشنهادش در فایل صوتی جنجالی مبنی بر انحلال صبا بهترین راه حل برای این تیم است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۷:۳۷    
آی اسپورت - پرسپولیس در این فصل به قهرمانی لیگ برتر رسید اما با توجه به محرومیت از نقل وانتقالات سال آینده باید با همین موجودی بازیکنان به رقابت ها وارد شود و کار سختی در پیش خواهد داشت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۷:۲۷    
بایرن و رئال فردا در آلیانس آرنا و از مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان دیداری حساس را برگزار خواهند کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۷:۲۵    
فیلیپ دآنتونی تهیه کننده آمریکایی که جایزه اسکار بهترین فیلم را برای ارتباط فرانسوی بدست آورده بود در سن 89 سالگی در گذشت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۷:۱۴    
مدیرعامل باشکاه ذوب آهن اعلام کرد برنامه های قلعه نویی برای فصل بعد منطقی و شفاف است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۷:۰۵    
رافینیا آلکانتارا، ستاره برزیلی بارسا که قرضی برای اینتر بازی می کند، توانسته رضایت مسئولان باشگاه ایتالیایی را جلب کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۶:۵۸    
پاکروح گفت:وزرات نیرو برای مدیریت آب در تلاش است و برنامه ای برای جیره بندی ندارد. به گزارش خبرنگار اقتصاد و انرژی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۶:۴۷    
اولین نشست تخصصی باستان شناسان و سینماگران با نمایش فیلم اسکندر ساخته الویر استون و با عنوان اسکندر در سیمای سینمای جهان 8 اردیبهشت در دانشگاه تهران برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۶:۴۴    
فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: آمریکاییها به ما بدهکارند و باید بدهی شان به ملت ایران را یک روز پرداخت کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۶:۲۳    
دبیر مجمع تشخیص مصحلت نظام، در مراسم تجلیل از یک دهه تلاش سردار سرتیپ پاسدار علی فضلی در راهیان نور کشور گفت: شایسته نیست در داخل ایران و در خارج از کشور، کسانی در پی تضعیف اقتدار ما باشند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۶:۰۸    
سرمربی استقلال امروز در تمرین دروازه بان جوان تیمش را مواخذه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۶:۰۴    
سرمربی نفت مسجد سلیمان در مورد اتفاقات بازی با بادران صحبت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۵:۵۶    
سید محمود رضوی با انتشار متنی در حساب کاربری توئیتر خود نسبت به پاسخ وزارت خارجه به مصاحبه هادی حجازی فر واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۵:۴۹    
آگهی فروش موتور 220 میلیون تومانی کمپانی ایتالیایی"دوکاتی"( Ducati)
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۵:۴۲    
و سایت فدراسیون ووشو، تیم ملی ووشوی بزرگسالان ایران، بازی های آسیایی 2018 جاکارتا که اواخر مردادماه آغاز می شود و تیم جوانان نیز مسابقات قهرمانی جهان در برزیل که از 20 تیرماه در شهر برازیلیا آغاز به ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۴:۳۲    
رئیس یک شرکت کیترینگ غذا در چین رباتی ساخته که هر بشقاب غذا را در 3الی 4 دقیقه آماده می کند و ظرف های آن را نیز می شوید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۳:۵۴    
تیم فوتبال پرسپولیس تهران تمرین امروز خود را با حضور همه نفرات انجام داد و بازیکنان مصدوم هم برنامه های اختصاصی را زیر نظر کادر پزشکی و مربی بدنساز دنبال کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۲:۴۹    
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با تاکید بر اینکه بیش از 29 هزار داوطلب کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد سال 97 را دریافت کردند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۱:۴۲    
رییس کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال گفت: باشگاه پرسپولیس با داشتن 16 پرونده بدهی در فیفا در میان باشگاه های ایرانی رکورددار است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۱:۰۰    
می خوای اذیت کنی؟ شاید این عبارت یکی از ماندگارترین دیالوگ های تاریخ سینمای ایران باشد. دیالوگی که دهه شصت سینمای ایران و اوایل دهه هفتاد را تحت تأثیر خود قرار داده بود و هنوز نیز در ذهن مخاطبان ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۹:۴۱    
رئیس جامع صنفی تهیه کنندگان گفت: بنای ما بر این است که با همراهی سازمان امور سینمایی موضوع درجه بندی سنی فیلم ها را اجرایی کنیم تا اعتماد مخاطبان تداوم یابد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۹:۲۲    
پدال نیوز: مجلس و دولت نسبت به قاچاق 424 خودرو واکنش نشان دادند و ضمن رد این موضوع نسبت به تخریب بخش خصوصی هشدار دادند
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۹:۰۷    
چاد هوستر سرآشپزی است که موفقیت را در باز کردن رستوران های مختلف و شهرت بین مردم می دید. اما وقتی برای آموزش آشپزی به بچه های بازداشتگاه نوجوانان بزهکار شهر دالاس انتخاب شد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۸:۲۹    
دادستانی تهران خبر از احضار روزنامه نگار توهین کننده به حضرت امام رضا(ع) به دادسرا داد. به گزارش بصیرآنلاین ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۸:۰۴    
اتحاد خبر: مروری بر عناوین مهم روزنامه های صبح کشور.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۷:۲۱    
دادستان دیوان محاسبات، گفت:13 هزار میلیارد ریال به صورت ریالی و 4 میلیارد و 105 میلیون دلار به صورت ارزی در سال 96 به خرانه عودت داده شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۰:۱۴    
دستیار ویژه رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی به حواشی ایجاد شده درباره برند روسری اش واکنش نشان داد.