جمعه ۰۳ اسفندساعت ۱۴:۲۷Feb 2019 22
 

خبرهای برترین ها 17 تیر 1397 - bartarinha.ir

 
برترین ها 29 اسفند 1393 برترین ها 29 اسفند 1394 برترین ها 30 اسفند 1395 برترین ها 29 اسفند 1396 برترین ها 31 فروردین 1397 برترین ها 31 اردیبهشت 1397 برترین ها 31 خرداد 1397 برترین ها 1 تیر 1397 برترین ها 2 تیر 1397 برترین ها 3 تیر 1397 برترین ها 4 تیر 1397 برترین ها 5 تیر 1397 برترین ها 6 تیر 1397 برترین ها 7 تیر 1397 برترین ها 8 تیر 1397 برترین ها 9 تیر 1397 برترین ها 10 تیر 1397 برترین ها 11 تیر 1397 برترین ها 12 تیر 1397 برترین ها 13 تیر 1397 برترین ها 14 تیر 1397 برترین ها 15 تیر 1397 برترین ها 16 تیر 1397 برترین ها 17 تیر 1397 برترین ها 18 تیر 1397 برترین ها 19 تیر 1397 برترین ها 20 تیر 1397 برترین ها 21 تیر 1397 برترین ها 22 تیر 1397 برترین ها 23 تیر 1397 برترین ها 24 تیر 1397 برترین ها 25 تیر 1397 برترین ها 26 تیر 1397 برترین ها 27 تیر 1397 برترین ها 28 تیر 1397 برترین ها 29 تیر 1397 برترین ها 30 تیر 1397 برترین ها 31 تیر 1397 
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۱۲    
فرماندار قصرشیرین از ورود پیکر مطهر 30 شهید دوران دفاع مقدس به میهن اسلامی از طریق مرز خسروی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۱۲    
جمعی از دانشجویان دانشگاه فرهنگیان یاسوج طی نامه ای به رئیس دانشگاه فرهنگیان کشور به شرایط آموزشی و رفاهی نامناسب موجود اعتراض کرده و خواستار پیگیری هرچه سریعتر مسئولان در این زمینه شدند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۱۲    
اعتراض تابستان هر سال یکی از موضوعاتی که محل بحث و تبلیغ زیاد در رسانه ها می شود معضل بی آبی و صرفه جویی در آن است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۱۲    
مشارکت بانک ها در پروژه های اقتصادی استان کرمانشاه برای کاهش آمار بیکاری و اشتغال الزامی است
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۱۲    
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان البرز گفت: بسیج دانشجویی استان خواهان تعیین تکلیف هرچه سریع تر شهردار کرج است. در این خصوص، پیش از این نیز نامه ای به رئیس شورای شهر ارسال شده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۱۲    
میزان بهره مندی مشترکان گاز در روستاهای آذربایجان غربی تا پایان امسال به 75 درصد می رسد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۱۲    
شاید ندانید، اما شغلی بسیار آسان و مفرح در یکی از کشور های این جهان پهناور وجود دارد که حقوق بسیار بالایی نیز برای آن در نظر گرفته شده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۱۲    
نماینده دشتی و تنگستان از صدور رایگان پروانه ساختمانی احداث درمانگاه تامین اجتماعی توسط شهرداری خورموج خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۱۲    
محمدحسن گودرزی عصراقتصاد: فردا قرار است نشست سالیانه سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (North Atlantic Treaty Organization) موسوم به ناتو (NATO) در بروکسل پایتخت بلژیک برگزار شود ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۱۱    
دومین مرحله رفع تخلفات شهری شهرداری فلاورجان به اتفاق و همراهی نمایندگان اصناف و پلیس راهور با متخلفینی که در معابر عمومی سطح شهرسدمعبرداشتندبرخوردقانونی نمودند؛؛
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۱۱    
آخرین اخبار از احتمال قضاوت علیرضا فغانی در فینال جام جهانی را ببینید.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۱۱    
گهداشت فضاهای سبز موجود در شهر و آبرسانی بیشتر و جذب بهتر آب برای درختان , طرح تشتک زنی درختان باعث رشد بهینه گیاهان و رفع آلودگی های بصری سطح شهر می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۱۱    
مدیرکل دامپزشکی استان خوزستان گفت: یک هزار و 300 رأس دام در مسیر صادرات از خوزستان به کشور قطر باتوجه به تفاوت حجم لنج ها و شرایط سخت و گرما تلف و قربانی شدند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۱۰    
آخرین اثر یوسفعلی میرشکاک در روزهای آینده روانه بازار نشر می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۱۰    
درنا در باران نوشته سرهنگ اندرزچمنی رمانی است با شخصیت های زنان که درباره جریام زنانه نوشته شده است و هشداری است به زنان و مادران ایرانی برای دورماندن از دام های مجرمان.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۱۰    
دومین جلد از کتاب داستان های خوب برای دختران بلندپرواز توسط نشر نو به چاپ دوم رسید.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۱۰    
کتاب ذهن بی حصار نوشته مجتبی لشکربلوکی توسط انتشارات شمس الشموس به چاپ سوم رسید.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۱۰    
پرواز با پاراماتور را دوست دارم نوشته علی آرمین از سوی انتشارات جمکران منتشر شده رمانی است مذهبی که به صورت غیرمستقیم به بیان مفاهیم دینی پرداخته است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۱۰    
پیروزی نهایی از آنِ حق است و باطل در نهایت شکست می خورد، اما این به معنای تضمین پیروزی همیشگی مدعیان حق نیست. مدعیان حق، اگر راست می گویند باید با هم باشند؛ وگرنه شکست می خورند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۱۰    
محمدی گفت:برپایی طرح بزرگترین جمع خوانی قرآن کریم در اربعین حسینی وهمکاری با آستان قدس رضوی در زمینه برپایی دوره های تربیت مربی مهدهااز جمله برنامه های اتحادیه تشکل های قرآن و عترت کشور است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۱۰    
رحمان زاده، گفت:یکی از مظاهر نیهیلیسم فعال، کالایی کردن (commodification)و شیی ای کردن objectification) ) همه ابعاد زندگی است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۱۰    
بوف کر تازه ترین کتاب آرمان آرین و مجموعه هفت داستان کوتاه از او در سال های 1384 تا 1397 است که از یکم امرداد ماه 97 در نشر موج و کتابفروشی های معتبر در دسترس مخاطبان قرار می گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۱۰    
همزمان با سراسر استان ویزیت رایگان بیماران سرطانی به مناسبت شهادت امام جعفر صادق (ع) در مناطق محروم شهرستان خلخال اجرا شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۱۰    
غول های بانکی به سود اصلاحات مالیاتی خوش بین هستند ؛ عصر اعتبار- بانک های بزرگ آمریکا روی قانون کاهش نرخ مالیات ها برای سودگیری از بابت اثرات آن حساب باز کرده اند ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۱۰    
آی اسپورت- به نظر می رسد دوران حضور خورخه سامپائولی روی نیمکت تیم ملی آرژانتین به پایان رسیده است. حدود یک سال از انتصاب خورخه سامپائولی به سمت هدایت آلبی سلسته می گذرد که او نیز باید با این نیمکت ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۱۰    
یکی از مهم ترین دلایل محبوبیت زنجبیل به عنوان دارو برای رفع مشکلات معده این است که این ادویه واقعا موثر است ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۰۹    
امام جمعه سرایان گفت: مسؤولان موظف هستند مردم را نسبت به نظام اسلامی راضی نگه دارند؛ امروز عده ای با سیلی صورت خود را سرخ نگه می دارند و امروز خانواده ای در این گرانی می تواند با یارانه 45 هزار ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۰۹    
همزمان با سالروز شهادت شیخ الائمه امام جعفرصادق(ع) پیکر مطهر شهید محمد مهرورز در منطقه شهید محلاتی تهران تشییع شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۰۹    
کلیپی از 10 کامبک های رویایی در تاریخ ادوار جام جهانی فوتبال را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۰۹    
اشهد ان لا اله الا الله... اشهد ان لا اله الا الله... در روستای یاورآباد بیرگان هستم؛ پای زردکوه کوهرنگ در چهارمحال و بختیاری. جایی که به انزلی زاگرس شهره است ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۰۹    
وکیل ملت: رقابت های تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی باعث جدایی تعدادی از آبی پوشان شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۰۹    
تمام کسانی که عقل سلیم خود را به کار می گیرند، بر اساس سابقه قبلی واشنگتن در رهبری غیرمسئولانه اش پس از یازدهم سپتامبر، نباید به ترامپ اجازه دهند که بر جو خارجی سیطره پیدا کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۰۸    
خطوط هوایی اتریش اعلام کرد که از شهریور امسال پروازهای مستقیم خود به شهرهای اصفهان و شیراز را پایان خواهد داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۰۸    
این روزها بسیاری از جریانات ضد انقلاب سعی دارند به نسل جوان و نسل دانشجوی امروز که در 18 تیر 78 حضور نداشتند ماجرای فتنه آن روزها را طور دیگری بازگو کنند به طوری که از نظام چهره ای برخلاف واقعیت نشان ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۰۸    
برترین ها: الناز شاکردوست این استوری را در اینستاگرامش برای تولد بهاره افشاری منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۰۷    
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا در سالروز شهادت امام صادق علیه السلام اقشار مختلف مردم تبریز نیز مثل سایر شهرهای ایران به خیابان آمده و به عزاداری پرداختند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۰۷    
یک نویسنده و شاعر کودک و نوجوان گفت: ادبیات کودک و نوجوان دارای مخاطب و اقبال است اما در حوزه دانشگاهی آن چنان که باید به صورت یک رشته مستقل هنوز توجهی نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۰۷    
عکس: مسعود سپهری نیا
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۰۷    
دلار زیر 8 هزار تومان باقی ماند ؛ عصر اعتبار- روز یکشنبه، سکه تمام بهار آزادی افت قیمت را تجربه کرد و دلار زیر مرز 8 هزار تومانی باقی ماند ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۰۶    
ورزش 11 - از هفته دوازدهم رقابت های لیگ سوئد، استرشوند با حضور سامان قدوس به مصاف هاماربی رفت و با نتیجه دو بر یک پیروز شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۰۶    
ورزش 11 - تیم امید ایران امروز در دیداری تدارکاتی به مصاف تیم پارس جنوبی جم رفت که این بازی با نتیجه 3 بر 2 به سود تیم پارس جنوبی به پایان رسید.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۰۶    
کارلوس کی روش عصر امروز در مصاحبه ای جالب و بسیار پر نکته با AFC به صحبت پرداخت و کد های بسیار ریزی از شرایط پیش روی تیم ملی ایران در جام ملت های پیش رو داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۰۶    
انتقال احتمالی کریستیانو رونالدو به یوونتوس از یک حیث پنهان دیگر نیز به سود یوونتوس خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۰۶    
طی روزهای اخیر مباحثات و مجادلات متعددی در خصوص وضعیت فعالیت های آمازون در بخش فروش مطرح شده است. فعالیت هایی که به نظر می رسد تا حدودی به حزب نازی مرتبط باشد ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۰۶    
در پی آتش سوزی های اخیر غرب آمریکا یک زوج ساکن سانتاباربارا در بازگشت به منزل با تلی از خاکستر روبه رو شدند اما مرد 48 ساله پس از پیدا کردن حلقه همسرش که چند ماهی از ازدواجشان می گذشت تصمیم گرفت برای ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۰۶    
ایرنا نوشت: رئیس کمیسیون شوراهای مجلس شورای اسلامی از موافقت کمیسیون های قضایی و سیاسی مجمع تشخیص مصلحت نظام با بازگشت سپنتا نیکنام به شورای شهر یزد خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۰۶    
رئیس سازمان غذا و دارو از برخورد جدی با شرکت های گران فروش و متخلف تجهیزات پزشکی خبر داد و گفت: وزارت بهداشت ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۰۶    
وکیل ملت: دیدار سوپر جام در 29 تیر ماه برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۰۶    
وکیل ملت: شفر در فصل جدید چالش خط دفاعی اش را چگونه حل خواهد کرد؟
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۰۶    
وکیل ملت: سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت:امید ابراهیمی فرمانده تیم من است و اگر او از تیم ما جدا شود، خیلی زود باید بازیکنان خارجی خوب جذب کرده و جایگزینش کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۰۶    
اوراق تسهیلات مسکن در برخی سررسیدها به بیش از 70 هزار تومان رسید تا بار سنگینی را بر دوش خانه اولی ها و متقاضیان مسکن تحمیل کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۰۶    
19 تیر 1397 خورشیدی برابر با 26 شوال 1439 هجری قمری و 10 جولای 2018 میلادی
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۰۶    
اکوفارس: سفیر عراق در دمشق از تصمیم کشورش و دولت سوریه برای بازگشایی گذرگاه های مرزی میان دو طرف خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۰۵    
سال های اخیر با ورود بی رویه انواع لاک ناخن در طرح ها و رنگ های جذاب در بازار، اگر چه استفاده از این آرایش برای برخی به یک رفتار عادی بدل شده اما آسیب های زیادی را نیز متوجه زنان و دختران کرده است ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۰۴    
محمدباقر نوبخت سهم سازمان بهزیستی و کمیته امداد را از منابع هدفمندی یارانه ها برای دستگاه های حمایتی ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۰۴    
در این فهرست، نام کشورهایی مانند دانمارک، کانادا، سوئد و استرالیا به چشم می خورد. هیچ کشوری از آسیا در این لیست حضور ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۰۲    
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۰۲    
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۰۲    
افق نیوز/ستاره استقلال تا ساعتی دیگر اگر اتفاق خاصی رخ ندهد قرارداد خود را ثبت می کند
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۰۳    
روابط عمومی بنیاد تعاون سپاه در اطلاعیه ای هر گونه بدهی به شهرداری تهران را تکذیب کرد. به گزارش ایسنا ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۰۳    
عضو شورای شهر تهران به لزوم توجه به اجرای مصوبات شورا در تامین مالی منابع مترو تاکید کرد. به گزارش خبرنگار ایلنا، مجید فراهانی با بیان اینکه برای توسعه مترو تامین مالی یک نیاز اساسی است ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۰۳    
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از افزایش کمک هزینه سفر از 660 به 740 هزار تومان برای هر بازنشسته و یک نفر همراه خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۰۳    
تحقیقات نشان می دهد دود ناشی از آتش سوزی های طبیعی باعث ایجاد آلودگی های شدید هوایی تا فواصل بسیار زیاد می شود. ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۰۳    
حسین فرحبخش کارگردان و تهیه کننده سینما چندی پیش از سید علی احمدی مدیرعامل موسسه تصویر شهر به دلیل عدم نمایش فیلم دشمن زن در سینماهای شهرداری انتقاد کرده بود ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۰۳    
افسانه نادی پور به عنوان دستیار وزیر امور خارجه در امور شهروندی منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۰۳    
سرنوشت تو را بتی رقم زد... نمایشگاه عکس های نگار مسعودی از آخرین قربانی اسید پاشی اصفهان در خانه هنرمندان ایران برپاست ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۰۳    
استاد حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: گسترش اسلام و مذهب شیعه مرهون تلاش ها و رنج های امام صادق (ع) است؛ چراکه این امام همام اسلام اصیل را از زیر حجاب تیره وتار اسلام اموی آشکار کردند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۰۳    
رییس بنیاد فارس المومنین گفت: بنده مخلص کسی است که باطن او با ظاهر و گفتار او با رفتارش یکی است و اهل نفاق و دورویی نیست؛ نفاق، آفت دستگاه متدینین است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۰۲    
یکی از روش های پیش بینی قیمت ها، نگاه به روند گذشته آنها است. بر این اساس در این صفحه روندهای قیمتی بازارهای مهم ایران و جهان به نمایش گذاشته شده اند ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۰۳    
شاید زمانی بهتر با جیب هایی پرتر... رضا نامجو| روزهای پر سر و صدای اجراهای دور اول بزرگترین پروژه موسیقایی-نمایشی ایران هنوز از یادها نرفته است ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۰۳    
اکوفارس: نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن ضمن پاکسازی چندین منطقه در بخش "التحیتا" در ساحل غربی، ده ها متجاوز و مزدور ائتلاف متجاوز سعودی را به هلاکت رسانده و یا زخمی کردند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۰۳    
وکیل ملت: ستاره ازبکستانی استقلال تاکید کرد که مشکلش حل شده است و به زودی به ایران باز می گردد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۰۳    
شهرک سینمایی غزالی محوطه ای بزرگ در غرب تهران که در آن دکورهای خیابان ها و ساختمان های مربوط به فیلم ها و سریال های ایرانی، ساخته و نگهداری می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۰۳    
شهره راحیمی‪-‬ مادر بگذار جهان را خواب فراگیرد و دنیا را آب با خود ببرد کمی دوباره بنشین در برم. در این جهان چموش تو تنها کسی هستی که پابه پایم آمدی زخمه های سی سالگی مرا مرحمی شدی ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۰۲    
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۰۲    
محمدحسین بابالو بازارهای کالایی به رغم وجود پتانسیل رشد، کاهش موجودی انبارها و افزایش نسبی قیمت نفت خام روزهای جذابی را سپری نمی کنند تا جایی که چهره کاهشی آنها در روزهای اخیر موجب ابراز نگرانی های ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۰۲    
دنیای اقتصاد : به دنبال انتشار خبری در یکی از سایت های اصولگرا که مدعی ردصلاحیت رئیس جمهور در سال 96 شده بود ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۰۲    
دنیای اقتصاد : بررسی تجربه های جهانی درخصوص مواجه با بحران اقتصادی حاکی از پی ریزی سه مرحله پیش گیری ، ارزیابی فرصت ها و تهدید ها و درمان بحران از سوی سیاست گذار است ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۰۲    
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۰۲    
ایسنا : یک خانواده فرانسوی با اقامت در یک خانه چاپ سه بعدی اولین خانواده در جهان هستند که به این نوع خانه نقل مکان کرده اند ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۰۲    
لویی داگر، مخترع عکاسی به شیوه داگرئوتیپ، 10 جولای 1787 در کرانه شمالی رود سن در نزدیکی پاریس به دنیا آمد ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۰۲    
ایلنا : به گفته یک فعال سیاسی اصولگرا، توریست ها از نظر شرعی و فقهی جبری در اجرای موازین دینی ما ندارند و می توانند خودشان حجاب را اختیار کنند و از نظر مذهبی اجباری برای آنها وجود ندارد ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۰۲    
دنیای اقتصاد : مکانیزم معاملات در بازار دوم ارز اعلام شد. براساس اعلام بانک مرکزی، واردکنندگان کالاهای گروه سوم (کالاهای غیرضروری) از این پس می توانند ارز مورد نیاز خود را در بازار دوم تهیه کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۰۲    
نویسنده: صادق قادری کنگاوری دانشجوی دکترای مدیریت استراتژیک امروزه مساله بیکاری و به دنبال آن چگونگی ایجاد اشتغال، به عنوان یکی از مسائل مهم اجتماعی – اقتصادی ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۰۲    
وزیر خارجه روسیه از موافقت 3 کشور فرانسه، آلمان و انگلیس با حفظ تجارت با ایران بدون دلار خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۰۲    
مدیرکل سیاست ها و مقررات ارزی بانک مرکزی از آغاز به کار بازار ثانویه ارز از امروز خبر داد و پیش بینی کرد با ایجاد این بازار نرخ های بازار غیر رسمی کنترل شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۰۲    
گروه بنگاه ها : بانک خاورمیانه زمان برگزاری مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام خود را اعلام کرد. به گزارش ایبِنا زمان و محل برگزاری مجمع عمومی عادی سالانه شرکت بانک خاورمیانه که با نماد وخاور در ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۰۲    
رئیس کل سازمان توسعه تجارت در دستور العمل جدید واردات در مقابل صادرات، به موضوع تبادل ارز صادراتی با نرخ توافقی، نحوه انتقال پروانه صادراتی و ضوابط واردات کالاهای گروه (3) را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۰۲    
شاگردان جان توشاک با غلبه بر حریف ترکیه ای خود توانستند دومین برد خود را در اردوی ترکیه رقم بزنند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۰۲    
رییس اتحادیه آهن و فولاد ضمن اشاره به نقش بورس کالا در اجرایی شدن دستورالعمل صادراتی جدید،برای تعیین قیمت پایه محصولات فولادی جهت عرضه در بورس پیشنهادی ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۰۲    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از ایسنا، حجت الاسلام کرمی دوشنبه (18 تیر ماه) در مراسم شهادت امام صادق (ع) که در حرم شاه عبدالعظیم حسنی (ع) برگزار شد ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۰۲    
باشگاه ترابوزان اسپور با مدافع ملی پوش استقلال مذاکرات مثبتی داشته و تنها به دنبال رضایت مسؤولان تیم ایرانی برای نهایی کردن این انتقال است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۰۲    
بوریس جانسون وزیر خارجه انگلستان روز جمعه از سمت خود استعفا کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۰۲    
در حال حاضر حجم مبادلات مالی با اتریش به حدود 450 میلیون یورو رسیده است. 10 سال قبل این حجم نزدیک به یک میلیارد یورو بوده است و هنوز تا رسیدن به نقطه مطلوب فاصله داریم.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۰۲    
دبیر انجمن انبوه سازان اصفهان گفت: با توجه به شرایط اقتصادی گرانی مسکن اجتناب ناپذیر است اما به افرادی که واقعا به خانه نیازمندند توصیه می کنم خرید خود را انجام دهند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۰۲    
دیواره بیستون در استان کرمانشاه توسط ورزشکار معلول فتح شد.