شنبه ۲۷ آبانساعت ۰۴:۱۶Nov 2017 18

باشت نیوز (bashtnews.ir)

باشت نیوز 29 اسفند 1395 باشت نیوز 31 فروردین 1396 باشت نیوز 31 اردیبهشت 1396 باشت نیوز 31 خرداد 1396 باشت نیوز 31 تیر 1396 باشت نیوز 31 مرداد 1396 باشت نیوز 1 شهریور 1396 باشت نیوز 30 مهر 1396 باشت نیوز 1 آبان 1396 باشت نیوز 2 آبان 1396 باشت نیوز 3 آبان 1396 باشت نیوز 4 آبان 1396 باشت نیوز 5 آبان 1396 باشت نیوز 6 آبان 1396 باشت نیوز 7 آبان 1396 باشت نیوز 8 آبان 1396 باشت نیوز 9 آبان 1396 باشت نیوز 10 آبان 1396 باشت نیوز 11 آبان 1396 باشت نیوز 13 آبان 1396 باشت نیوز 16 آبان 1396 باشت نیوز 17 آبان 1396 باشت نیوز 19 آبان 1396 باشت نیوز 21 آبان 1396 باشت نیوز 23 آبان 1396 باشت نیوز 24 آبان 1396 باشت نیوز 26 آبان 1396 
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۴:۴۵    
امام جمعه باشت اظهارکرد: مردم را با این قراردادهایشان بیچاره کردنده و پول بیت المال را هدر می دهند.قرارداد 25ساله با شرکت توتال بسته اند ولی این شرکت منتظر جواب آمریکا است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۱:۱۴    
همزمان با 28 صفر مراسم عزاداری و سوگواری رحلت رسول اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) دسته های عزاداری در باشت برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۴:۱۵    
ورزش پاراگلایدر،ورزشی بسیار مهیج است که روز به روز جایگاه خود را در بین جوانان بیشتر کرده اما در شهرستان باشت از جایگاه ویژه محروم است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۰۹:۱۵    
شماری از شهروندان یاسوجی از خدمات رسانی ضعیف اداره کل انتقال خون استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار گلایه کردند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۹:۱۵    
فرماندار باشت یکی از راه های اساسی حفظ محیط زیست را مردمی کردن آن دانست و افزود: بدون توجه و مشارکت مردم نخواهیم توانست در حفظ و نگهداری محیط زیست موفق شویم و لازم و ضروریست که این امر را به بهترین ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۹:۱۵    
کمیته برنامه ریزی شهرستان باشت به ریاست سید مسعود حسینی فرماندار باشت و با حضور اعضا در محل فرمانداری باشت برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۵:۱۵    
امام جمعه باشت خطاب به شهردار جدید باشت گفت: باید کمربند همت را ببندید وآماده حل مشکلات مردم باشید .
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۴:۴۵    
فرماندار باشت خاطرنشان کرد: با توجه به طرح های نیمه تمام در باشت اولویت راه توسعه شهرستان و اتمام طرح های نیمه تمام باشد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۲:۱۵    
شهردار جدید باشت با حضور مدیر کل امور شهری استانداری،فرماندار و امام جمعه باشت و مسئولان شهرستانی و استانی منصوب شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۰۸:۴۵    
دانش آموزان دختر منطقه زیلایی شهرستان بویراحمد به دلیل عدم وجود مدرسه مجزا و همچنین نداشتن هزینه تحصیل در مدارس شهری ، مجبور به ترک تحصیل شده اند .
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۱۱:۳۰    
رئیس پلیس راهور تهران در خصوص کورس گذاشتن بازیکنان تیم استقلال در یکی از بزرگراه های تهران گفت: همین امروز دستور احضار آنها صادر شده تا برخورد قانونی نسبت به تخلف آنها صورت گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۱۱:۰۰    
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در گرافه گویی جدید خود نقش ایران در منطقه و جهان را مخرب توصیف کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۱۰:۳۰    
بزرگترین دیپلماسی وحدت آفرین مسلمانان جهان در این شور بزرگ حسینی آنچنان فرآگیر و ملموس می باشد که با هیچ کلام و واژه ای قابل توصیف نیست.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۶ - ۱۰:۰۰    
همایش بزرگ رهروان فاطمی(س)،خواهران زینبی(س) به مناسبت نزدیکی اربعین حسینی صبح امروز همراه با سخنرانی و عزاداری خواهران باشتی در حسینیه ثارالله واقع در خیابان شفا برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۳ - ۱۲:۰۰    
مردم همیشه در صحنه شهرستان باشت با حضور پرشور و گسترده خود در راهپیمایی یوم الله 13 آبان ضمن سر دادن شعار "مرگ بر آمریکا" و با خلق حماسه ای دیگر، بار دیگر استکبار ستیزی خود را به دنیا نشان دادند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۱ - ۱۷:۰۰    
وزیر نفت به همراه رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس و جمعی از مسئولان کشوری و استانی از چاه نفتی مشتعل 147 میدان رگ سفید بازدید و از نزدیک در جریان روند پیشرفت کار قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۱ - ۱۱:۰۰    
کهگیلویه و بویراحمد 1880 شهید تقدیم نظام جمهوری اسلامی ایران کرد که امروز11 آبان 6 شهید در این استان به شهادت رسیدند که برخی از این افراد را معرفی می کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۱ - ۱۰:۰۰    
جلسه هماهنگی راهپیمایی 13آبان در فرمانداری شهرستان باشت با حضور فرماندار ،معاون فرمانداری و اعضای شورای اداری این شهرستان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۱۴:۰۰    
مدیرکل مناطق محروم کمیته امداد کشور با بیان اینکه قریب به 370 هزار دختر مجرد در روستاها وجود دارد افزود ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۱۳:۳۰    
در دل شاهین امید را دیدم او گفت هیچ موقع ناامید نشده ام و اگر چه پا ندارم اما با بال و پر شکسته هم می توان مانند شاهین بر فزار قله های دنا پروازکرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۱۳:۰۰    
مراسم غبار روبی وعطر افشانی مزار شهدا با حضور مسئولان، جمعی از دانش آموزان پیشگام بمناسبت گرامیداشت هفته بسیج دانش آموزی در شهرستان باشت برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۰۸:۰۰    
ورزش شهرستان 22 هزار نفری باشت نیازمند توجه ویژه مسئولان است.ورزش در این شهر به خواب رفته و ورزشکاران از شهرستان ناامید شده و به شهرها و استان های دیگر مهاجرت میکنند!!
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۹ - ۱۵:۳۰    
جناب استاندار ،به عمل کار براید ،به سخنرانی نیست ،تا اخر به تماشای عمل شما ،در برخورد با طایفه گرایی و احقاق حق های پایمال شده خواهیم ایستاد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۹ - ۱۵:۳۰    
تو واقعا اینقدر ساده ای؟...فهم چیزی که گفتم با اتفاقاتی که تو اروپا افتاد سخت نیست...ضمنا ما برای کودک سوری و فلسطینی نون نمیبریم که مقایسه ش کنی با فقیرای کشور خودمون. ما براشون امنیت می بریم ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۹ - ۱۵:۳۰    
آیا می دانید موزهای لکه دار سیاه خواص سلامتی فراوانی دارند و می توانند شما را در پیشگیری و کاهش رشد سلول های سرطانی کمک کنند؟
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۷ - ۱۴:۴۰    
دوره آموزش فرهنگی زائرین اربعین حسینی در حسینیه فاطمیه خواهران شهرستان باشت برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۷ - ۱۴:۱۰    
رییس جدید و کارکنان تأمین اجتماعی شهرستان باشت با امام جمعه این شهر دیدار کردند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۷ - ۱۴:۱۰    
حجت الاسلام خادمی روحانی مستقر باشت گفت: سفرهای زیارتی باید با حزن و اندوه از روی آگاهی و به قصد زیارت باشد نه اینکه به خاطر تفریح و سرگرمی چنین سفری را در پیش بگیریم.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۷ - ۱۳:۴۰    
مراسم تودیع و معارفه رئیس دامپزشکی باشت درفرمانداری این شهرستان برگزار شد. یزدان پرخید جای خود را به دکتر صادق ظفری داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۷ - ۱۳:۴۰    
رئیس جمهور در دفاع از وزرای پیشنهادی علوم و نیرو در صحن علنی تاکید کرد: آنچه وعده من با ملت ایران بوده، به حول و قوه الهی و به شرط حیات ادامه خواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۶ - ۱۳:۴۰    
دولت روحانی وعده داده بود که در سال جاری یک میلیون شغل ایجاد کند، وعده ای که برخی کارشناسان در عملی شدن آن اظهار تردید کرده اند ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۵ - ۱۵:۴۰    
امام جمعه باشت گفت: در فیش برق شهروندی 13میلیون تومان باید پرداخت میکرد،کل این شهر 20میلون ارزش دارد که باید 13میلیون پول برق پرداخت کند؟؟
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۴ - ۱۲:۳۵    
کهگیلویه و بویراحمد 1880 شهید تقدیم نظام جمهوری اسلامی ایران کرد که امروز4 آبان 13 شهید در این استان به شهادت رسیدند که برخی از این افراد را معرفی می کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۴ - ۱۱:۳۵    
دانش آموزان کلاس اولی منطقه محروم سیلاب کلوار شهرستان بویراحمد این روزها در حالی به مدرسه می روند که باید مسافتی بیش از دو کیلومتر را پیاده روی کنند تا به مدرسه برسند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۴ - ۱۱:۰۰    
رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان باشت به کشف ومعدوم سازی 18 حلقه کوره زغال در باشت واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۴ - ۱۰:۳۰    
رئیس آموزش و پرورش باشت گفت: در زمینه کتاب های جدید التألیف را که به سبک اینترنتی آموزش داده می شوند نیز اقداماتی صورت گرفته است و کارگاه های دانش افزایی نیز از هفته آتی شروع به کار خواهند کرد که این ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۴ - ۱۰:۰۰    
امدادگران اورژانس هوایی یاسوج یک کودک باشتی را از مرگ حتمی نجات دادند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۲ - ۱۰:۲۶    
فرمانده نیروی انتطامی باشت از دستگیری دو دستگاه خودرو حامل 97کیلوگرم مواد مخدر خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۲ - ۰۹:۲۶    
مهدی حقوردی طاقانکی: اگر ارتقاء سطح سواد رسانه ای به عنوان یک مطالبه رهبری که به آن توجه نشده است و این مطالبه محقق شود و سطح سواد فضای مجازی کشور ارتقاء پیدا کند ما شاهد این چنین وقایعی نخواهیم بود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۱ - ۲۰:۵۶    
براساس منبع آگاه و بر اثر تصادفی اطراف سد چم شیر باشت،یک نفر کشته وچند نفر زخمی شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۱۴:۲۵    
فرمانده سپاه فتح باامام جمعه شهرستان باشت دیدار کردند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۱۳:۲۵    
سالها پیش فاروج در خراسان شمالی به تاکستان هایش معروف بود اما خشکسالی های مداوم و نیاز به آبیاری غرقابی و مشکلات دیگر تولید و فروش از جمله شامل خرید تضمینی نشدن کشمش باعث شده است که کشاورزان منطقه به ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۱۲:۲۵    
مسئولان کشوری به گوش باشند، شهرستانی با قدمت تاریخی 220 ساله که محروم از یک بیمارستان و حتی یک پزشک عمومی است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۶:۵۵    
دیدار کارکنان بنیادشهید و امورایثارگران باشت از سپاه ناحیه باشت و حمایت قاطعانه خود از سبزپوشان سپاه کشور.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۲:۵۱    
همایش پیاده روی خانواده به مناسبت هفته تربیت بدنی در باشت برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ - ۱۸:۳۵    
به مناسبت هفته تربیت بدنی مسئولان اداره ورزش و نوجوانان شهرستان باشت همراه با امام جمعه موقت،ورزشکارن و پیشکسوتان شهرستان باشت با خانواده شهید ورزشکار حسین حبیبی دوست دیدار کردند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ - ۱۲:۰۵    
روز چهارشنبه 26 مهرماه آتش سوزی در کوه های شاه بهرم باشت زبانه کشید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ - ۱۲:۰۵    
آیت الله ملک حسینی با بیان اینکه؛ سپاه پاسداران در مقابل دشمنان اسلام ایستاده و مایه اقتدار کشور است ، گفت: عصبانیت دشمنان از سپاه ناشی از به هم خوردن نقشه های انها در عراق،سوریه و دیگر کشورهاست.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ - ۱۲:۰۵    
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه یک میلیون و نیم شغل در شش ماه نمی توان ایجاد کرد اظهارداشت ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ - ۱۱:۳۵    
به مناسبت هفته تربیت بدنی مراسم غبارروبی، عطرافشانی مزار شهدا توسط مسئولین و ورزشکاران شهرستان باشت برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۸:۰۵    
ظهر امروز مراسم بدرقه اعزام دانش آموزان پسر شهرستان باشت به اردوی سیاحتی راهیان نور برگزارشد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۱:۰۵    
دکتر فرشاد رستمی رئیس بیمارستان شهرستان باشت در واکنش به گزارش باشت نیوز مبنی بر وعده های مسئولین در مورد افتتاح بیمارستان 32 تختخوابی شهرستان باشت گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۲:۰۵    
در این گزارش دهیار قبلی روستای چاه تلخ از توابع شهرستان باشت گزارش عملکرد 4 ساله خود را به شهروندان و مسئولین اطلاع رسانی میکند
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۲:۰۰    
دومین پایگاه اورژانس هوایی استان کهگیلویه و بویراحمد چندماهی از راه اندازی آن در شهرستان گچساران می گذرد.در این چندماهه شاهد فعالیت و کمک فوری به مصدومان در شهرستان های گرمسیر این استان هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۰:۳۰    
دونالد ترامپ رئیس جمهور امریکا در سخنان خود اتهامات و ناسزاهایی را متوجه جمهوری اسلامی کرد و از روی پریشان حالی هر چه خواست بر زبان آورد که باعث واکنش خبرنگاران چرام و سرفاریاب شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۴:۰۰    
روزنامه های امروز کشور واکنش های مختلفی به اظهارات ترامپ درباره برجام و کشورمان داشتند؛ مواضعی که نشان می دهد که تفکرات سیاسی درباره اقدامات آمریکا علیه ایران کمی متفاوت است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۱:۰۰    
پروژه بزرگی که یک میلیارد و500 میلیون تومان هزینه شده و چند سال از افتتاح آن میگذرد هنوز برق رسانی آن بدرستی صورت نگرفته و در شب فقط تاریکی میزبان آنها است ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۱۴:۰۰    
امام جمعه باشت گفت: طول کشیدن پرونده ها سلب اعتماد مردم است و درخواست مردم برخورد قاطع با مفسدان اقتصادی است .
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۴:۳۰    
سرپرست اداره تبلیغات اسلامی باشت گفت: وظیفه نیروی انتظامی حفظ آرامش و تامین امنیت در جامعه است . امنیت بالاترین نعمتی است که مردم جامعه ما از آن برخوردار هستند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۰۷:۲۶    
فرمانده نیروی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: خبرگزاری ها سهم بسیاری در تامین امنیت دارند که با تلاش همکاران پلیس و همراهی رسانه ها این امنیت برقرار شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۲۳:۵۶    
بیمارستان 32 تختخوابی شهرستان باشت که عملیات اجرایی آن از سال 93 شروع و در مصوبه سفر دولت یازدهم اجرایی شد و شروع به فعالیت کردو یکی از مهمترین پروژه های در شهر لقب گرفت اما بعد از گذشت 3 سال و 6 ماه ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۲۲:۵۷    
تصاویر زیبایی از برداشت محصول گردو در باغات استان کردستان را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۷:۲۷    
تصاویر زیبای شالیزارها در شهرستان باشت را مشاهده کنید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۲:۲۷    
رئیس پلیس پایتخت گفت: در صورت موافقت فرماندهی ناجا و اخذ مجوزهای لازم، یگان پلیس دوچرخه سوار راهور تشکیل خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۲:۲۷    
شاکله نیروی انتظامی بر پایه عدالت محور و مردمداری استوار گردیده که همواره در این راه با همکاری سازمان قضایی یکی از ارکان اصلی "کونوا قوامین باالقسط" را بیشتر متجلی و آشکار می سازد
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۲:۲۷    
آیین صبحگاه نیروهای مسلح به مناسبت هفته نیروی انتظامی با حضور فرماندار شهرستان باشت,فرمانده نیروی انتظامی,دادستان ,جانشین فرمانده سپاه و دیگر مسئولان قضایی در باشت برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۴ - ۱۴:۲۸    
امام جمعه باشت گفت:این یک معضل بزرگی برای منطقه و جهان اسلام است.آمریکا و اسرائیل وقتی به این نتیجه رسیدند که داعش درحال نابودی است طرح بعدی یعنی همه پرسی اقلیم کردستان را ارائه دادند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۳ - ۱۴:۵۳    
تصاویر زیبای گل ها در شهرستان باشت را ببینید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۳ - ۱۴:۵۳    
پنجمین دوره انتخابات سراسری شورای هیئات مذهبی شهرستان باشت از 15 مهرماه لغایت 25 مهرماه برگزار می گردد
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۳ - ۱۴:۲۳    
تصاویر زیبای گل ها در شهرستان باشت را ببینید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۳ - ۱۲:۵۳    
رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: اگر مشمولین مبلغ مابقی سهام خود را نپردازند، سهام آنها پس از اتمام مهلت مقرر به مالکیت دولت خواهد رسید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۵:۵۳    
در ماه محرم و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای کشورمان مسابقه بزرگ کتاب خوانی شهید ابراهیم هادی در شهرستان باشت برگزار می شود ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۴:۲۳    
تایفور آدریچ استاد دانشگاه، محقق و دانشمند از ازمیر ترکیه گفت: هلند با17میلیون نفر جمعیت صادرات کشاورزی آنها 160 میلیارد یورو می باشد ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۰۹:۲۳    
حجت الاسلام اکبر ظهرابی سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان باشت از اعزام بیش از45مبلغ ومبلغه بومی وغیره بومی به مناسبت گرامیداشت دهه اول محرم الحرام ایام شهادت سالارشهیدان حضرت ابا عبدالله ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۰۹:۲۳    
استاندار کهگیلویه و بویر احمد نسبت به مرگ یک قلاده پلنگ نادر ایرانی در استان که در اطراف روستای بهره عنا در شهرستان باشت به وقوع پیوست واکنش نشان داد و از پاسخ حفاظت محیط زیست درخصوص نحوه تشخیص مرگ ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۹ - ۱۵:۵۳    
قیام حسین مظهر نبرد حق بر علیه باطل بود. قیام الهی بود که هر چه زمان می گذرد، تبلوری بیشتری پیدا کرده و آموزهای آن روشن تر می شود
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۹ - ۱۴:۲۳    
عزاداران حسینی در شهرستان باشت بعد از عزاداری و حضور باشکوه در روز عاشورا نماز ظهر عاشورا را در مسجد النبی (ص) اقامه کردند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۹ - ۱۳:۲۳    
عزاداران حسینی شهرستان باشت در روز عاشورا صحنه دیگری از عشق و ارادت خود را به سید و سالار شهیدان نشان دادند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۹ - ۰۹:۵۳    
شهروندان شهرستان باشت در شب عاشورای حسینی به سوگ نشستند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۸ - ۱۳:۲۳    
مسابقه نقاشی ویژه کودکان با موضوع فرهنگ عاشورا در مسجد امام سجاد(ع) باشت برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۸ - ۱۳:۲۳    
مراسم تاسوعای حسینی شهرستان باشت از مسجد امام سجاد(ع) باشت به مقصد امامزاده سید محمد در سرآبیز به صورت پیاده روی برگزار و شیعیان اباعبدالله گریه کنان در این روز به عزاداری پرداختند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۸ - ۱۲:۱۸    
به مناسبت هفته دفاع مقدس آیین غبار روبی وعطر افشانی گلزار شهدا به همت سپاه ناحیه شهرستان باشت برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۸ - ۱۰:۱۸    
امام جمعه موقت شهرستان باشت گفت: هر کسی با خدا معامله کند خداوند بهترین ها را برای او رقم خواهد زد.امام حسین(ع) برای دفاع از مظلومان عالم قیام کرد،تا ریشه ظلم و بی عدالتی از بین برود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۸ - ۰۹:۴۸    
یادواره سرداران و 52 شهید منطقه جلیل باشت به همت سپاه ناحیه شهرستان باشت برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۶ - ۰۸:۱۴    
ورک شاپ آموزشی نقاشی با موضوع محرم با عنوان در سوگ عشق خوبان در باشت برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۲ - ۱۰:۳۴    
دوره ی آموزشی و مهارتی تغذیه مرکبات با حضور دکتر تایفور آدریچ از دانشگاه ازمیر ترکیه در سالن کانون پرورش فکری کودکان باشت با حضور باغداران و کشاورزان باشتی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۲ - ۱۰:۰۵    
مراسم عزاداری شب سوم محرم الحرام با حضور پرشور مردم ولایت مدار باشت در سالن شهید رجایی باشت برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۱۸:۰۵    
با توجه به فصل بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی جدید اما 80 کلاس درس در مقطع ابتدایی بروجرد بدون معلم هستند و نخستین روز مدرسه را بدون معلم سپری کردند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۱۸:۰۵    
مدرسه شهرک مسکن مهر لیکک در اولین روز سال تحصیلی با وجود داشتن معلم، دانش آموز و تجهیزات، در کنار مدرسه نمیه کاره و ریگزار داغ آغاز بکار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۱۷:۳۵    
مدیریت سیاسی و خارج از قاعده سیاسی، ضرر دهی شرکت های زیر مجموعه و به طور کلی احتمال اخلال در فعالیت آنها از جمله مواردی است که میراث مدیریت سیاسی مدیریت جدید این صندوق است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۱۷:۰۵    
زنگ مهر و مقاومت با حضور مدیرکل میراث فرهنگی، فرماندار باشت و جمعی از مسئولان در مدرسه هیئت امنای دخترانه فرهیختگان به صدا درآمد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۰۰:۳۵    
همایش شیرخوارگان حسینی در سالن شهید رجایی باشت برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۰۰:۳۵    
رژه نیروهای مسلح به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس، با حضور قشرهای مختلف مردم، نیروهای نظامی و انتظامی و جمعی از مسئولان اجرایی شهرستان باشت برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۰۰:۳۵    
مردم ولایتمدار باشت در دومین شب ماه محرم به عزاداری و سوگواری پرداختند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۱۲:۰۰    
دسته روی عزاداری ایاعبدالله حسین(ع) به مناسبت ماه محرم با حضور مردم ولایتمدار شهرستان باشت برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۱۱:۳۰    
گردهمایی هیئت های مذهبی پیرامون دهه اول ماه محرم در نماز خانه فرماندهی انتظامی شهرستان باشت برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۱۱:۳۰    
فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت هفته دفاع مقدس طی پیامی این هفته را تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۰۹:۳۰    
پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان باشت در پی درگذشت کاموس محمدی جانباز باشتی .
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۳:۳۰    
سالانه 40-50 انشعاب غیر مجاز در شهرستان باشت کشف و پرونده آنها به دادگستری ارسال می شود از همه قشر فقیر،متوسط و پولدار انشعاب غیر مجاز دارند
مشاهده نتایج بیشتر...