جمعه ۰۱ آذرساعت ۰۳:۳۲Nov 2019 22

بسیج (basijnews.ir)

  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مردم گرگان در حمایت از رهبر انقلاب، حمایت از اقتدار و امنیت کشور و محکوم کردن اقدامات آشوبگران امروز ضمن تجمع در حسینیه عاشقان ثارالله، این اقدامات وقیحانه را محکوم کردند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۳۰ - ۱۶:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان گفت:تشکیل بسیج به فرمان تاریخی امام خمینی (ره) تمام معادلات تاریخی دشمن را خنثی نمود.
  ۱۳۹۸/۰۸/۳۰ - ۱۵:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده حوزه شهید رجایی(ره) بسیج ادارات سپاه ناحیه اراک گفت: بسیج یک نهاد مردمی بازدارنده و از ابتکارات امام خمینی(ره) است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۳۰ - ۱۵:۵۱    
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالمهدی (عج)بر حفظ وصیانت از آرمان ها ودستاوردهای انقلاب در چهل سال دوم انقلاب تاکید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۳۰ - ۱۵:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
سردار غیاثی گفت: شهروندان بابصیرت شیراز با حضور حماسی در راهپیمایی اعلام برائت از اغتشاشگران خط بُطلانی بر طرح ایجاد ناامنی در جامعه کشیده و طومار اشرار و طراحان آشوب را در هم پیچیدند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۳۰ - ۱۵:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
استاندار زنجان گفت: بسیجیان یاوران حقیقی نظام وانقلاب هستند وجهان امروز تشنه ویژگی های آنان می باشند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۳۰ - ۱۵:۴۶    
فرمانده سپاه ناحیه همدان گفت: در این هفته 40 عنوان برنامه شاخص و400 ریز برنامه در هفته بسیج پیش بینی شده است که در شهرستان همدان اجرایی می شود.
  ۱۳۹۸/۰۸/۳۰ - ۱۴:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با بیان اینکه راهیان نور بهترین کار برای انتقال فرهنگ دفاع مقدس به نسل های آینده است ، یادآور شد: انصافاً راهیان نور محل آموزش و کلاس درس است ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۳۰ - ۱۴:۵۶    
فرمانده سپاه آذربایجان شرقی اظهارداشت: اگر دفاع مقدس نبود، ما باید در کتاب ها به دنبال فداکاری و ایثار می گشتیم ما در دفاع مقدس همه مفاهیم قرآنی مانند شهادت، رشادت، ایثارگری و حماسه را درک کردیم.
  ۱۳۹۸/۰۸/۳۰ - ۱۴:۵۶    
رئیس سازمان اردویی گردشگری و راهیان نور بسیج مستضعفین در مراسم اختتامیه اولین جشنواره ره آورد سرزمین نور ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۳۰ - ۱۴:۵۱    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ازنا گفت: بسیج قبل از این که جنگی به وجود آید، شاید بعضی ها فکر کنند که بسیج فقط برای جنگ و تهاجم بوده که این طور نیست.
  ۱۳۹۸/۰۸/۳۰ - ۱۴:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
دبیر علمی همایش نقش نخبگان در تسریع پیشرفت جامعه با بیان اینکه نخبگان در کشور در حاشیه هستند گفت: تفکر مدیریتی نخبگان بسیجی باید در جامعه حاکم شود.
  ۱۳۹۸/۰۸/۳۰ - ۱۴:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
نخستین همایش نقش نخبگان درتسریع پیشرفت جامعه دوم آذرماه همزمان با هفته بسیج در راستای تبیین بیانیه گام دوم انقلاب و نقش نخبگان در پیشبرد توسعه جامعه در تالار وحدت دانشگاه تبریز برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۸/۳۰ - ۱۴:۴۱    
فرمانده سپاه عجب شیر در نشست خبری با اصحاب رسانه این شهرستان بمناسبت هفته بسیج گفت: تفکر بسیجی امروز منطقه ای شده و گستره اش تا فراگیری جهان و تشکیل تمدن اسلامی استمرار خواهد یافت.
  ۱۳۹۸/۰۸/۳۰ - ۱۴:۴۱    
فرمانده سپاه ناحیه رزن از اجرای بیش از 160عنوان برنامه طی هفته بسیج در رزن خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۳۰ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه ناحیه شهرستان رشتخوار بیان کرد: بسیج امروز ستون اصلی امنیت داخلی و حافظ فرهنگ اسلامی در ایران اسلامی است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۳۰ - ۱۳:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده سپاه امام صادق علیه السلام استان بوشهر از برگزاری 5 هزار برنامه ویژه گرامیداشت هفته بسیج در سراسر استان بوشهر خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۳۰ - ۱۳:۲۶    
سردار سرتیپ دوم پاسدار حسین معروفی ؛ فرمانده سپاه نینوا در دومین یادواره 281 شهید ورزشکار استان گفت:زمانی که شما ورزشکاران موفق می شوید پرچم ایران اسلامی را در آن سوی جهان به اهتزاز در آورید دقیقا ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۳۰ - ۱۳:۲۶    
مردم و مسئولین شهرستان شاهرود در حمایت از بیانات رهبر انقلاب و مقابله با آشوبگران و فتنه گران داخل و خارج با حضور در راهپیمایی وحدت و انسجام خود را به نمایش گذاشتند. عکاس: حمید ناظمی
  ۱۳۹۸/۰۸/۳۰ - ۱۳:۲۶    
حجت الاسلام معبودی گفت: اگر مقام معظم رهبری از این طرح حمایت نمی کردند مطمئنا دو قطبی شدن در جامعه ایجاد می شد و این دو قطبی شدن جامعه به هم ریختن شیرازه داخلی جامعه و جنگ داخلی را به همراه داشت.
  ۱۳۹۸/۰۸/۳۰ - ۱۳:۲۶    
سردار مولایی اظهار داشت: بیش از 1000 برنامه در بخش های مختلف بسیج برگزار می شود که شامل 50 برنامه محوری است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۳۰ - ۱۳:۰۱    
مراسم دعای ندبه، حلقات صالحین، برپایی میز خدمت، سخنرانی قبل از خطبه های نماز جمعه و دیدار فرماندهان سپاه با مردم در دومین روز هفته بسیج برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۳۰ - ۱۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه ناحیه کبودراهنگ گفت: 12 تیم بهداشتی و درمانی با هدف ارائه خدمات مشاوره ای و ارائه ویزیت رایگان طی هفته بسیج به روستاهای شهرستان اعزام و خدمات مختلف بهداشتی ارائه می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۳۰ - ۱۱:۳۱    
تمام آرمان های امام خمینی (ره) در طول 40 سال اخیر تحقق پیدا کرده است و تنها یکی از آرمان های امام مبنی بر آزادسازی قدس باقی مانده است که ان شالله در آینده این آمارمان به دست بسیجیان تحقق پیدا می کند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۳۰ - ۱۱:۲۶    
سردار سلیمانی گفت: بسیج بنا دارد که همسو با بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در همه عرصه های علمی، سازندگی، محرومیت زدایی، ایجاد امنیت و دفاع از کشور و انقلاب اسلامی همچنان پرچمدار باشد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۳۰ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از ستایشگران و مدیران هیآت مذهبی کشور به مناسبت بزرگداشت هفته بسیج بیانیه ای صادر کردند
  ۱۳۹۸/۰۸/۳۰ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
بسیج نیرویی است که خواب راحت از دیدگان ابرقدرت جهانی آمریکای خونخوار و هم پیمانانش ربوده و امروزه آنان در معادلات نظامی شان حساب جداگانه ای برای عنصر بسیج باز کرده اند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۳۰ - ۱۰:۲۱    
رئیس هیئت اندیشه ورز بسیج مهندسین کشاورزی خراسان جنوبی با بیان اینکه بسیج یک ظرفیت مردمی است که به رشد شتابان انقلاب کمک کرده است، گفت: بسیج با استفاده از این ظرفیت نقش مهمی در برنامه های فرهنگی ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۳۰ - ۱۰:۱۶    
به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج،سازمان ورزش بسیج کشور در سرتاسر کشور پیاده روی خانوادگی برگزار می نماید.
  ۱۳۹۸/۰۸/۳۰ - ۱۰:۱۱    
سرمربی تیم ملی امید کشور گفت: در مواقع بحرانی شاهد حضور به موقع نیروهای مردمی و بسیجی در صف خدمات رسانی به مردم آسیب دیده هستیم و می توانیم بگوییم که رسالت بسیج، خدمت به مردم است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۳۰ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم شاهین شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی گفت: تفکر بسیجی نشان داده است که تنها راه پیشرفت و تعالی کشور عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری است و عمل به فرمایشات ایشان با تفکر انقلابی و بسیجی ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۳۰ - ۰۸:۵۶    
حجت الاسلام نقلی گفت: وجود امنیت داخلی کشورمان را در این شرایط بحرانی منطقه باید قدر بدانیم و یاد کنیم از شهدایی که باعث به وجود آوردن چنین امنیت پایداری در کشورمان شده اند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۳۰ - ۰۸:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
نانو سیلیس ها به علت برخورداری از ساختار کریستالین و ایجاد دالان هایی می توانند موجب افزایش دوام کامپوزیت چوب پلاستیک در برابر اشتعال شده و قابلیت آتش گیری آن را کاهش دهند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۳۰ - ۰۸:۴۱    
تمام آرمان های امام خمینی (ره) در طول 40 سال اخیر تحقق پیدا کرده است و تنها یکی از آرمان های امام مبنی بر آزادسازی قدس باقی مانده است که ان شالله در آینده این آمارمان به دست بسیجیان تحقق پیدا می کند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۳۰ - ۰۸:۲۱    
سردار ریحانی از اجرای بیش از 10هزار پروژه غیر عمرانی شامل جهیزیه ،کمک رسانی به افراد تحت پوشش کمیته امداد به همت سپاه و بسیج استان کرمانشاه خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۳۰ - ۰۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر حوزه علمیه خواهران استان البرز جزئیات حمله آشوبگران به مدرسه علمیه کوثر فردیس را تشریح کرد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۳۰ - ۰۰:۰۱    
گروه جهادی جامعه پزشکی سپاه ناحیه اردل عازم روستا های سرچاه و دیناران از توابع شهرستان اردل استان چهارمحال و بختیاری شدند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۲۲:۰۱    
کنگره 3000 شهید بسیجی استان البرز با حضور خانواده های معظم شهدا، مردم ولایتمدار و مسئولین استان البرز در حسینیه عاشقان ثارالله کانون جوانان شهید سبحانی ناحیه امام حسین (ع) کرج برگزار شد ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۶:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه مراغه با اشاره به جایگاه اجتماعی بسیج در جامعه گفت: بسیج نماد بارز حمایت آحاد ملت ایران از نظام اسلامی در برابر توطئه هاست.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۶:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه جوادالائمه(ع) خراسان شمالی در نشست خبری با اصحاب رسانه استان گفت: فرهنگ و تفکر بسیجی، نقش بسزایی در پیشبرد اهداف نظام اسلامی ایران داشته است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۵:۳۱    
فرمانده سپاه میانه در آیین معارفه مسئول جدید بسیج مداحان میانه با تاکید بر ضرورت تربیت مداحان آگاه و پیرو خط ولایت، مداحان را زبان گویای نظام دانسته و گفت: برای مقابله با انحرافات اعتقادی ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۵:۲۶    
حاج اژدر محمدی دوست از رزمندگان دفاع مقدس و جانباز 70 درصد گفت: قطار انقلاب از سال 42 با سکانداری امام راحل (ره) مسیر خود را آغاز کرده و به حول قوه الهی تا قیام حضرت مهدی موعود (عج) به مسیر خود ادامه ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۵:۲۶    
سردار سرتیپ دوم پاسدار حسین معروفی ؛ فرمانده سپاه نینوا در نشست خبری با اصحاب رسانه به مناسبت هفته بسیج گفت: برنامه دشمنان انشقاق قومی ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۵:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه آذربایجان شرقی در آستانه هفته بسیج از این نهاد به عنوان بزرگترین تشکیلات مردمی یاد کرد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۵:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
سرهنگ پاسدار حمید دامغانی با بیان اینکه بسیج سابقه درخشانی از ابتدای انقلاب اسلامی دارد گفت : 40 سالگی بسیج نقطه اوج پختگی و شکوفایی این نهاد انقلابی است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۵:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
جانشین فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج)استان زنجان از اجرای بیش از 2100 برنامه همزمان با گرامیداشت هفته بسیج در این استان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۵:۰۱    
فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی گفت: این چند روز بسیجیان برای دفاع از آرمانهای انقلاب با دست خالی اما با ایمان و اراده وارد عمل شدند و دشمن مجددا شکست خورد و الحمدالله این قائله خاتمه یافت.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۵:۰۱    
مسئول دفتر نمایندگی، ولی فقیه در سپاه امام رضا (ع) گفت: اگر قرار باشد گام دوم را محکم برداریم باید مجلسی تشکیل دهیم که متناسب با گام دوم انقلاب باشد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۴:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: توسعه تفکر بسیج یعنی تضمین سلامت صددرصد کل جامعه، آنجا که در جامعه ای زمزمه بسیج پر شود، جایی برای دشمن باقی نمی ماند ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۴:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون سابق پارلمانی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت که امروز برخی از تحلیلگران آمریکایی معتقد هستند که ایران به یک چالش جهانی برای موجودیت آمریکا تبدیل شده است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۴:۳۶    
مردم همدان در لبیک به رهبری و دفاع از امنیت و اقتدار کشور امروز با راهپیمایی و حضور پرشور خود در هوای برفی بار دیگر با آرمان های انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند./راضیه حاجیلویی
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۴:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
آیت الله سید محمد شاهچراغی با بیان اینکه بسیج در کشور خوشنام است گفت : بسیج باید رنگ خدایی داشته باشد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
تجمع بزرگ و مردمی حمایت از امنیت و اقتدار کشور با حضور مردم ولایتمدار گیلان در رشت برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
عزیزی با اشاره به اهمیت نقش نخبگان در رفع چالش ها و مسائل کشور، گفت: سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری با هدف حمایت و هدایت این افراد شکل گرفته است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۴:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: بسیج با همکاری سازمان های ناظر بر بازار و شبکه توزیع، وضعیت قیمت ها و عرضه کالا را رصد می کند تا احتکاری صورت نگیرد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۳:۴۱    
در آستانه هفته بسیج، تیم شهید دکتر رهنمون از کانون بسیج جامعه پزشکی مرکز بهداشت شهرستان شهرکرد به محله 32 مهدیه(غرب شهرکرد) اعزام شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۳:۴۱    
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) آذربایجان شرقی با اشاره به اهمیت فرهنگ بسیج، اظهارداشت: بی شک کشور پایداری خود در مقاطع مختلف را مدیون بسیج و فرهنگ بسیجی است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
سرهنگ گلشن زاده گفت :بسیج مایه افتخار و سربلندی انقلاب اسلامی است و در طول این چهل سال با عملکرد درخشانی که از خود داشته دفاع همه جانبه از انقلاب را نشان داده است
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۳:۱۶    
سردار یعقوبعلی نظری گفت: در تحقق گام دوم، بسیج را کیفی تر، کارامدتر و گسترده تر کنیم.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
راهپیمایی باشکوه و گسترده مردم انقلابی، ولایتمدار و حسینی دارالارشاد اردبیل در حمایت از مواضع رهبر معظم انقلاب و محکومیت اغتشاش گران برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۲:۴۱    
نماینده ولی فقیه در استان گیلان با تاکید بر لزوم برخود شدید دستگاه قضایی با آشوب گران اغتشاشات اخیر گفت: اگر از امروز مشکلی در معیشت مردم ایجاد شود ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین رستگار گفت: بسیج اندیشه ای به گستره تاریخ است؛ لذا محدود به مکان و مخاطب خاص نیست. بسیج اندیشه ای فرازمانی و فرامکانی است، این تفکر سیال است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۲:۳۱    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اندیمشک گفت: اعزام گروه های جهادی به مناطق محروم و اجرای طرح ویزیت رایگان با حضور پزشکان بسیجی از جمله دیگر برنامه های هفته بسیج در سطح شهرستان اندیمشک است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۲:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیریت حوزه علمیه خواهران استان البرز در پی حمله اغتشاشگران به مدارس علمیه بیانیه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۲:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
هیئت رئیسه سازمان بسیج و بسیجیان سپاه سیدالشهدا(ع) با آرمان های امام راحل(ره) و شهدای والا مقام انقلاب اسلامی تجدید میثاق می شود.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی و تبلیغات سپاه کربلا مازندران گفت:بسیج صرفا یک نهاد نظامی نبوده و یک مکتب فرهنگی است و جامعه نیازمند حضور بسیج است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۱:۵۶    
فرمانده سپاه رامسر در نشست خبری به مناسبت آغاز هفته بسیج از اجرای 450 برنامه با 70 عنوان در سطح شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
جانشین ناحیه مقاومت بسیج فریدونکنار با اعلام اینکه 450 برنامه در هفته بسیج شهرستان اجرا می شود گفت:همه باید برای تداوم مسیر انقلاب بسیجی باشیم.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
در ادامه دستگیری های هدفمند سازمان اطلاعات سپاه فجر، سحرگاه امروز 8 نفر دیگر از اشرار و لیدرهای اصلی خرابکاری های چند روز اخیر شیراز دستگیر شدند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
سردار اکبری گفت: چهلمین سال تأسیس شجره طیبه بسیج با اجرای دوهزار و 52برنامه در استان چهارمحال و بختیاری گرامی داشته می شود.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۰:۴۱    
نماینده ولی فقیه در استان همدان گفت: متاسفانه برخی افراد خبیث و بدخواه نسبت به نظام و انقلاب اسلامی، مطالبه مردم در بحث گرانی بنزین را دست مایه ایجاد آشوب ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۰:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
جشنواره جهادگران علم و فناوری با هدف کمک به بازدارندگی در مقابل فشارهای دشمن برای جلوگیری از پیشرفت علمی کشور ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
به همت سازمان ورزش سپاه تهران بزرگ، اولین دوره ی مسابقات ورزش های رزمی سپاه محمد رسول الله سالن شهدای هفتم تیر برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۰:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
سردار محمد رضا یزدی فرمانده سپاه حضرت محمد رسول ا...(ص) تهران بزرگ با حضور در ستاد فرماندهی لشکر عملیاتی 27 حضرت محمد رسول ا...(ص) با پاسداران این لشکر دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
مراسم تشیع پیکر شهید امنیت کشور، پاسدار مرتضی ابراهیمی امروز چهارشنبه از محل مسجد قائم (عج) به طرف امامزاده اسماعیل شهریار برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۰:۰۱    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سروستان از اجرای بیش از 60 برنامه فرهنگی-بصیرتی بسیج در سراسر این شهرستان طی هفته گرامیداشت بسیج خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۰:۰۱    
فرمانده سپاه ناحیه طارم با اشاره به برنامه های اجرایی در شهرستان طارم گفت:بیش از 30عنوان برنامه در رده های مختلف بسیج و پایگاه ها و حوزه های مقاومت برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۰۹:۵۶    
مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلماس گفت: همه اهداف در سایه اتحاد و همدلی تحقق می یابد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۰۹:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
اجتماع مردم بصیر و ولایت مدار اصفهان در اطاعت از رهبر معظم انقلاب و حمایت از امنیت میهن اسلامی و محکومیت اغتشاشات اخیر روز پنجشنبه برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۰۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
بیش از 30 جایگاه توزیع سوخت در شیراز در حال سوخت رسانی به مردم هستند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۰۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
اجرای 750 ویژه برنامه هفته بسیج و 120 پروژه در قالب محرومیت زدایی و اقتصاد مقاومتی در استان افتتاح و به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۰۹:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده سپاه حضرت صاحب الزمان (عج) استان اصفهان گفت: مردم در همان روز اول صف خود را از آشوب گران جدا کردند و خسارت هایی که به شهرها وارد شد توسط عده ای اراذل و اغتشاشگر بود که قطعا مردم عادی بین آن ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۰۹:۲۱    
گودرزی گفت: بسیج در دوران فتنه 88 به خوبی نمایان شد و نگذاشت که مستکبران عالم بتوانند کشور را دچار آشوب کنند و نیاز است که این گروه مردمی در همه شرایط آماده مقابله با فتنه های احتمالی از سوی دشمنان ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۰۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
هر چه از سال های پرشور انقلاب 57 می گذرد بر شاخ و برگ این درخت تنومند افزوده می شود و بر تمام دنیا اعجاز قیام ملت بزرگ ایران روز به روز عیان تر می شود ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۰۹:۱۶    
معاون هماهنگ کننده سپاه شهدای آذربایجان غربی از اجرای 100 عنوان برنامه همزمان با گرامیداشت هفته بسیج در استان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۰۹:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
کمیته مردمی راهپیمایی محکومیت جنایت اشرار در شیراز، با صدور بیانیه ای نسبت به فراخوان عمومی برای شرکت گسترده عموم مردم حزب اللهی و ولایتمدار شیراز در مراسم راهپیمایی روز پنجشنبه 30 آبان ماه به منظور ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۰۹:۰۶    
امام جمعه اراک گفت: اگر هرکاری مدیر آن بسیجی باشد آن مدیر فقط به فکر خدمت به مردم است 24 ساعته برای خدمت صادقانه زحمت می کشد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۰۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ کوشکی گفت: بسیج یک مجموعه کم هزینه، اما پربازده نه فقط برای ایران و جهان اسلام که برای کل دنیاست.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۰۸:۵۶    
عبدالمجید فرایی گفت: سروده انقلاب چهل ساله یکی از شعرهایی است که آن را به مناسبت چهل سالگی انقلاب اسلامی ایران و هفته بسیج سروده ام.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۰۸:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
کمری زاده گفت: برنامه هایی از جمله برگزاری یادواره های شهدا، همایش های فرماندهان و مربیان، اردوهای استکبار ستیزی و برنامه یه حس خوب در هفته بسیج اجرا خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۰۸:۳۶    
یک نخبه بسیجی با اشاره به اهمیت فرهنگ و تفکر بسیجی در جامعه، آن را تاثیرگذارترین فرهنگ در عین گمنامی خواند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۰۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با اجرای طرح افزایش قیمت و سهمیه بندی بنزین, شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان گیلان بیانیه ای خطاب به نمایندگان مردم این استان در مجلس شورای اسلامی صادر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۰۸:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
مراسم وداع با پیکر بسیجی شهید "مصطفی رضایی" در معراج شهدای تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۰۸:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
حمایت رهبر معظم انقلاب از تصمیم سران قوا در سهمیه بندی بنزین، انتخاب مسیری شجاعانه و یکی از بزنگاه های مهم در تاریخ مدیریت جمهوری اسلامی است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۰۰:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
" سرهنگ امین یادگاری" به عنوان معاون جدید روابط عمومی و تبلیغات سپاه قدس گیلان منصوب شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۸ - ۱۵:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
نماینده، ولی فقیه در استان کردستان گفت: صف مردم از دشمنان و ضدانقلاب جداست، کسانی که دست به اغتشاش، آتش زدن بیت المال و ناامنی زدند از عوامل دشمنان بودند ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۸ - ۱۵:۴۱    
جانشین فرمانده سپاه کربلا در نشست خبری اعلام کرد که 576 پروژه محرومیت زدایی و اقتصاد مقاومتی در هفته بسیج به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۸ - ۱۵:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان قزوین در دیدار کتابداران استان گفت: مساجد و حسینیه ها فضا و امکانات بسیار مطلوبی برای توسعه کتابخانه ها دارند و اینکار به مدیریت هزینه ها نیز کمک می کند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۸ - ۱۵:۳۶   + ۴۳ سایت دیگر  
سرکردگان این اغتشاشات که وابسته به جریان های معاند و ضد انقلاب هستند شناسایی و دستگیر شده اند و تعدادی هم تحت تعقیب هستند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۸ - ۱۵:۳۱    
رضارحمتی گفت:ابتدای اجرای طرح از پیش نویس تا اجرا هردولت می بایست به صورت واضح و شفاف چگونگی اجرای طرح ها ونتایج حاصله را برای عموم مردم تبیین نماید
مشاهده نتایج بیشتر...