سه شنبه ۰۲ خردادساعت ۲۳:۲۶May 2017 23

بیان روز (bayanerooz.ir)

  ۱۸ دقیقه پیش    
عضو هیأت علمی دانشگاه تهران گفت: عدم اعلام آراء تفکیکی ریاست جمهوری در این دولت مثل قراردادهای نفتی، سرنوشت کرسنت و قرارداد خرید هواپیماهای مرجوعی محرمانه است.
  ۱۸ دقیقه پیش    
عضو هیأت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: وعده داده بودند تا پایان اردیبهشت ماه تکلیف کاسپین روشن شود و بانک مرکزی از منظر مجلس مقصر است.
  ۱۸ دقیقه پیش    
کاندیدای اصلاح طلب شورای شهر تهران طی نامه ای به فرماندار تهران خواستار بازشماری آرای ماخوذه با حضور نماینده این کاندیدا شده است.
  ۱۸ دقیقه پیش    
نماینده شرکت بویر صنعت در کارخانه فولاد یاسوج با بیان اینکه ساعت 3 به من خبر دادند که کوره این کارخانه منفجر شده است، افزود:بر اثر این حادثه 9 کارگر مصدوم شدند که سوختگی سه نفر از آنها بسیار وخیم است.
  ۱۸ دقیقه پیش    
پرونده دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری بسته شد و یک مسیر مهم در مقابل دولت منتخب قرار دارد که آن هم خدمت به مردم است ...
  ۴۸ دقیقه پیش    
مزدوران رژیم آل خلیفه با حمله به منطقه الدراز و منزل آیت الله شیخ عیسی قاسم، قصد بازداشت ایشان را دارند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۰:۳۵    
حماسه حضور انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری وپنجمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا به همراه حواشی قابل تامل برگزار شد
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۹:۳۴    
مدیر جهاد کشاورزی پلدختر از آغاز برداشت گندم در نقاط مختلف این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۰:۳۹    
کلید اقتصاد ایران باز در دست روحانی است، او اکنون باید علاوه بر اینکه برنامه های پنج گانه در حوزه اقتصادی را به ثمر برساند، نیم نگاهی هم به اشتباهات گذشته اش داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۰:۳۹    
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیز داری لرستان گفت:لرستان در خصوص کاهش حریق رتبه سوم را کسب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۰:۳۹    
نتایج انتخابات شورای شهر نشان داد که مردم به هیچ عنوان با ارائه شام و نهار و هزینه های میلیاردی رأیی شان تغییر نمی کند و باید گفت که این اقدامات منسوخ شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۰:۳۹    
وزیر خارجه آمریکا تاکید کرد که کشورش به تحمیل تحریم ها علیه ایران ادامه می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۰:۳۹    
با پیروزی حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری، باید منتظر اجرای وعده های او و نامزد پوششی اش اسحاق جهانگیری به مردم بود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۰:۳۹    
برمبنای میزان تخصیص اعتبارات برای نوسازی بافت فرسوده در منصفانه ترین حالت، می توان برآورد کرد که بازسازی و نوسازی بافت فرسوده موجود کشور با شیوه کنونی، به 200 سال زمان نیاز خواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۰۹:۲۲    
انتخابات29اردیبهشت با جلوه های خاص حضور مردم در جای جای ایران اسلامی برگزار شد ولی در این میان برخی ها که مواضع خوارج گونه دارند با تغییر رنگ شناسامه اصلی سیاسی خود را باطل می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۰۹:۲۲    
مدیرکل حفاظت از محیط زیست لرستان از آلودگی هوای شهر خرم آباد در روز جاری خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۳:۵۵    
روز گذشته 14 پروژه اولویت دار وزارت اقتصاد در حالی از سوی ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی برای سال 96 مصوب شد که پیش تر در سال 92 همه آنها جزء برنامه های طیب نیا بود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۰۰:۰۹    
حضور گسترده و پرشور مردم در انتخابات، انگشت حیرت دشمنان نظام را به دهان گذاشت و این حضور حماسی وبی نظیر باعث اقتدار و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۰۰:۰۹    
مردم شهر خرم آباد در انتخابات پنجمین دوره شورای شهر با انتخاب معنا دار دستفروش معروف خرم آبادی به عنوان عضو شورای شهر تعجب همگان را برانگیختند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۲۳:۰۹    
ناهید پرویزپور، مدیرکل سیاسی انتخابات استانداری لرستان از اعلام نتایج انتخابات شورای شهر نورآباد، پلدختر و دورود خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۲۲:۳۹    
رئیسی قبل از اتمام رأی گیری عنوان نکرده پیروز انتخابات است و بعد از اعلام نتایج نهایی نیز در صورت شکست مطالبات خود را در خیابان ها دنبال نمی کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۲۲:۳۹    
پس از گذشت 38 سال از انقلاب اسلامی ایران، تجربه تاریخی سیاست کشور ثابت کرده که ریاست قوه مجریه دو دوره ای است و به جز ابوالحسن بنی صدر و محمدعلی رجایی سایرین ریاست جمهوری 8 ساله را تجربه کردند که این ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۲۲:۳۹    
امام جمعه پلدختر با صدور بیانیه ای از حضور با بصیرت وآگاهانه مردم پلدختر در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا تقدیر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۲۲:۳۹    
یک فعال رسانه ای و عضو شورای نویسندگان یکی از پایگاه های خبری محلی استان لرستان جمعه شب در صف انتخابات بر اثر ایست قلبی جان خود را از دست داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۲۲:۳۹    
بازیگر کشورمان در پی توهین روز گذشته وزیر ارشاد به هنرمندان عنوان کرد: هنرمندان، مطربان آماده به خدمت وزارت نیستند که به اشاره ای خوش رقصی کنند! منتظر توضیح و عذر خواهی شما هستم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۲۲:۳۹    
معاون فرهنگی اجتماعی و پژوهشی اداره کل تبلیغات اسلامی استان لرستان از اعزام بیش از هزارو 400 مبلغ ماه مبارک رمضان به نقاط مختلف این استان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۲۲:۰۹    
رئیس جمهور منتخب در انتخابات دوزادهم ریاست جمهوری امروز انتخابات پایان یافته و من رئیس جمهور همه ملت ایران و حتی کسانی که مخالف سیاست هایم بوده اند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۲۲:۰۹    
رهبر معظم انقلاب در پیامی به مناسبت انتخابات 29 اردیبهشت ضمن تشکر از حضور پر شور و گسترده مردم در این انتخابات ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۲۲:۰۹    
وزیر کشور گفت: آقای حسن روحانی با 23549616 رأی به عنوان رئیس جمهور دولت دوازدهم انتخاب شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۲۲:۰۹    
حجت الاسلام رئیسی گفت: رأی قریب به 16 میلیون ایرانی خواهان تغییر، سرمایه ای مهم و پشتوانه عظیم است که به هیچ وجه نمی توان آن را در عرصه سیاسی و تصمیم گیری کلان کشور نادیده گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۲۱:۳۹    
ماراتن انتخابات 96 ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا با حماسه 40 میلیونی ملت ایران به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۰:۴۵    
سخنگوی هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات با بیان اینکه ستاد مرکزی نظارت بر انتخابات گزارشات تخلفات را لحظه به لحظه بررسی می کند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۰۱:۰۶    
رئیس مجمع نمایندگان لرستان در بیانیه ای از اقشار مختلف مردم برای شرکت گسترده در انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر وروستا دعوت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۱:۰۵    
امام جمعه معمولان با صدور اطلاعیه ای از اقشار مختلف مردم معمولان برای شرکت پرشور وبانشاط در انتخابات ریاست جمهوری وشوراهای اسلامی شهر و روستا دعوت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۰:۲۸    
امام جمعه پلدختر گفت:مردم ولایتمدار وبا بصیرت پلدختر با حضور گسترده خود در انتخابات29اردیبهشت پایبندی به نظام وولایتمداری خود را بار دیگر به نحو احسن به دنیا نشان خواهند داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۷:۳۷    
کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه وزیری که تاجر و در بخش خصوصی باشد آن دولت نمی تواند برای مردم کار کند، گفت: سرمایه گذاری خارجی به عنوان گلابی برجام فقط 500 میلیون دلار بود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۷:۳۷    
در نامه ستاد رئیسی خطاب به شورای نگهبان آمده است: در چند روز اخیر، از سازمان هدفمندی یارانه ها برای حدود 4 میلیون نفر از افرادی که قبلاً به خاطر درآمد بالا یارانه ایشان قطع شده بود ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۷:۰۷    
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان لرستان گفت:برای اولین بار تصویر پلنگ ایرانی در منطقه حفاظت شده سفید کوه خرم آباد به ثبت رسید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۷:۰۷    
قائم مقام ستاد مدیریت شهری محمد باقر قالیباف گفت: مشیت الهی بر این قرار گرفت که جناب اقای قالیباف با تمام شایستگی ها بنا بر اتحاد نیروهای مومن و ولایی از نامزدی در دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۶:۳۷    
محمد باقر قالیباف در بیانیه ای با اعلام حمایت قاطع خود از حجت الاسلام رئیسی، از ادامه حضور در عرصه انتخابات کناره گیری کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۰:۰۷    
بیش از هزار نفر از اساتید دانشگاه های کشور در نامه ای خطاب به ملت بزرگ ایران از سید ابراهیم رئیسی حمایت کرده و نوشتند: معتقدیم ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۰:۰۷    
در راستای این اصل، تشکیل یک ائتلاف سنی یا ناتوی عربی در منطقه خاورمیانه، راهبردی است که آمریکا برای مقابله با نفوذ منطقه ای ایران تدبیر کرده است و شاید نشست ریاض نقطه آغاز این ائتلاف باشد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۰:۰۷    
رئیس ستاد انتخابات بروجرد گفت: طی چند روز گذشته پنج نفر از کاندیداهای شورای شهر بروجرد انصراف دادند و هم اکنون 186 کاندید با هم رقابت می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۰:۰۷    
مطابق ماده 68قانون انتخابات سوء استفاده از منابع دولتی و بیت المال برای حمایت از یک کاندیدای خاص مصداق بارز تخلف است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۰:۰۷    
مسؤول کمیته اقوام جبهه مردمی نیروهای انقلاب با بیان اینکه رئیس جمهور باید در خط خداوند حرکت کند نه کدخدا ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۰:۰۷    
برخی مسئولان جهاد کشاورزی لرستان با بهره گیری از امکانات دولتی در حال حمایت از "حسن روحانی" در انتخابات ریاست جمهوری هستند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۰۰:۰۷    
امام جمعه معمولان گفت:ملت ایران در 29اردیبهشت ماه با حضور گسترده در انتخابات به یاوه گویی های دشمنان پاسخ قاطع خواهند داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۲۰:۰۷    
جعفر بدری گفت: فساد مالی در موسسات اعتباری به اوج خود رسیده و شکل پیچیده ای گرفته که می توان آن را فساد سازمان یافته نام برد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۱۹:۳۷    
حسن روحانی در جمع مردم خرم آباد گفت: رفع محرومیت و فقر هدف بزرگ ما در 4 سال پیش رو است و من این قول را می دهم که در پایان دولت دوازدهم فقر مطلق از ایران رخت بربندد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۱۹:۳۷    
بیمارستان آیت اله بروجردی (ره) یکی از مصوبات سفر رئیس جمهور و وعده وزیر راه بود که در بروجرد روی زمین ماند و تلاش دقیقه 90 مسئولان دولتی برای افتتاح این پروژه در دولت فعلی به نتیجه نرسید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۱۹:۳۷    
یک کارگر کوهدشتی، در حین کار در یک شرکت خصوصی به علت عدم وجود لوازم ایمنی جان خود را از دست داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۱۹:۳۷    
صندوق بین المللی پول دولت یازدهم را پرخرج ترین دولت ایران معرفی کرد و از افزایش 2 برابری ریخت و پاش هزینه ای در این دولت نسبت به دولت قبل خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۱۹:۳۷    
دبیر جبهه مردمی نیروهای انقلاب استان لرستان گفت: برخی مسئولان خوباخته و غرب باور هستند که به مولفه های هویتی ایرانی اسلامی اعتقادی ندارند و حذف درس شهید فهمیده از کتب درسی در راستای سند 2030 بود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۱۹:۳۷    
موافقان و مخالفان تحقیق و تفحص از شهرداری، اظهارات جهانگیری در خصوص لابی گری قالیباف را خلاف واقع دانستند و خواستار معذرت خواهی او از منتخبان مردم شدند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۱۹:۳۷    
پسر حجت الاسلام روحانی سال 76 در خانه و به وسیله اسلحه ای خاص درگذشت و حرف و حدیثها و سوالات مهمی پس از آن درباره قاتل و مقتول بروز کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۱۹:۳۷    
کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه باید دولت پاسخ بدهد نقدینگی کجا رفته، گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۱۹:۳۷    
کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه در شهرک غرب با متری 3 هزار تومان 800 متر زمین به شما فروخته شده است ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۹:۵۷    
در آستانه سفر انتخاباتی حجت الاسلام روحانی به لرستان ،مردم پیگیر مصوبات جلسه هیات دولت در استان می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۵:۵۰    
کارشناس سیاسی گفت:قوه قضائیه شعبه رسیدگی به ادعای مفاسد اقتصادی کاندیداهای ریاست جمهوری در مناظره ها را تشکیل دهد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۰۹:۴۵    
همزمان با فرا رسیدن نیمه شعبان وجشن ولادت حضرت مهدی (عج) مراسم جشنی با حضور اقشار مختلف مردم ومسئولان محلی در بوستان شهر معمولان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۰۹:۴۵    
در تازه ترین اقدامات برخی منتقدین دولت به طرز مشکوکی در شبکه های اجتماعی دچار مشکل شده وتوسط افرادی هک و از دسترس خارج شدند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۰۹:۱۵    
پوشش متن و حاشیه های سومین مناظره انتخابات ریاست جمهوری را در این خبر بخوانید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۱۵:۰۶    
امام جمعه پلدختر گفت:سند یونسکو2030کاپیتولاسیون آموزشی که در راستای نهادینه کردن فرهنگ غرب ودین زدایی منعقد شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۱۳:۳۶    
مسئول فوریت های پزشکی پلدختر گفت:با حضور به موقع نیروهای امدادی و درمانی اورژانس پاعلم دو گردشگر گرفتار در ارتفاعات دره خزینه از مرگ حتمی نجات پیدا کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۱۲:۳۶    
با گذشت 48ساعت از زمان رسمی تبلیغات انتخابات شوراهای اسلامی شهر وروستا،دست اندرکاران برگزاری انتخابات در پلدختر هنوز قانون انتشار آگهی اسامی کاندیداهای تایید صلاحیت نهایی را منتشر نکرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۲۲:۳۳    
دبیر ستاد انتخابات لرستان گفت:در جلسته ستاد مشترک انتخابات استان و شهرستان پلدختر که جلسه درون سازمانی بود نیازی به حضور رسانه نبود و نباید خبرنگاران حضور پیدا می کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۲۰:۰۳    
فرمانده کل قوا فرمودند: انتخابات یکی از زمینه هایی است که هم میتواند مایه ی اعتلا و آبرو بشود هم میتواند مایه ی ضعف و سستی و ایجاد مشکلات بشود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۲۰:۰۳    
حسن روحانی در ایام انتخابات طوری حرف می زند که برای افزایش تحریم های حقوق بشری علیه ایران نیازی به گزارش های احمدی شهید و دیگر گزارشگران نیاز نیست.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۲۰:۰۳    
بدنبال سخنان اخیر آقای روحانی در همدان و کرمانشاه احمد توکلی طی نامه ای به روحانی به وی هشدار داد. ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۶:۱۶    
بخشدار معمولان گفت:برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری وشوراهای ضشهر وروستا،46شعبه اخذ رای در معمولان راه اندازی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۶:۱۶    
عدم دعوت از خبرنگاران مستقل و منتقد در جلسات دولت شاه بیت نقض آزادی بیان ادعا شده توسط دولت حجت الاسلام روحانی است به طوری که در جلسه رئیس ستاد انتخابات لرستان در فرمانداری پلدختر ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۱:۰۲    
بخشدار بخش معمولان گفت:بر اثر بارش شدید تگرگ که در روزهای اخیر در معمولان داشتیم متاسفانه به بخش کشاورزی این بخش خسارت جدی وارد شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۱:۰۲    
تاکنون از 43 هزار و 554 واحد مسکن مهر لرستان 37 هزار و 107 واحد به بهره برداری رسیده اند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۱:۰۲    
افت رشد علمی کشور، ناشی از اقدامات غیرکارشناسانه و سیاست زده ای است که مرور هر چند گذرا بر آنها جهت واکاویدن عمیق تر موضوع مفید و لازم به نظر می رسد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۰۹:۵۵    
رئیس ستاد انتخاباتی حجت الاسلام سیدابراهیم رئیسی گفت:رسانه های بیگانه BBCو VOAساعت ها برعلیه حجت الاسلام رئیسی از چهره های انقلابی برنامه پخش می کنند که این خود موید انقلابی بودن ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۲۰:۰۴    
مدیرجهادکشاورزی پلدختر گفت:بر اثر سیلاب و بارش تگرگ روزهای اخیر به بخش کشاورزی بین70تا100درصد خسارت وارد شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۲۰:۰۴    
بر اساس قوانین و مقررات زیباسازی شهرها، نصب آگهی و اعلامیه های تبلیغاتی نه تنها در مکان های عمومی شهرها از جمله ایستگاه های اتوبوس رانی و دیوار منازل مردم ممنوع است ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۴:۴۰    
در حالی که انتظار می رفت فخرالدین دانش آشتیانی بعد از روی کار آمدن اهتمام بیشتری به موضوع اختلاس در صندوق ذخیره فرهنگیان بپردازد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۴:۴۰    
بخش هایی از مناظره دوم انتخابات 96 به مساله فرهنگیان اختصاص پیدا کرد و جهانگیری بر خلاف واقع مدعی افزایش چشمگیر حقوق فرهنگیان در دولت یازدهم شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۴:۱۰    
رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: با طلوع خورشید اسلام، عالم بشریت جان گرفت و روحی مجدد در کالبد انسان دمیده شده و انسانها را از لبه پرتگاه و قتلگاه جاهلیت نجات داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۰:۱۰    
غرب همواره بر شبیه سازی و همانندسازی فرهنگی جهان که رهبر معظم انقلاب از آن به خشونت خاموش یاد کردند، پافشاری می کند و سند 2030 یونسکو نمونه بارز این تلاش و پافشاری غرب بر همانندسازی فرهنگی جهان است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۰:۱۰    
شمارش معکوس برای آغاز تبلیغات شوراهای شهر و روستا آغاز شده و از روز پنج شنبه 21 اردیبهشت ماه تبلیغات قانونی شروع خواهد که در شهر بروجرد 189 نفر در ماراتن انتخابات شوراها با هم رقابت می کنند تا در ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۰:۱۰    
قالیباف در جمع مردم خرم آباد گفت: ضعف مدیریت اجرایی کشور عامل اصلی بروز مشکلات کنونی کشور جامعه و اقتصاد است .
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۰:۱۰    
متاسفانه در چند مناظره گذشته نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری شاهد هستیم که اغلب نامزدها به دنبال تخریب یکدیگر هستند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۰:۱۰    
نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: جوان مومن انقلابی رای اولی فراوانی داریم و از شما انتظار است حماسه ای بیافرینید که دشمنان را ناامید کرده و پشتوانه نظام را قوی کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۰۹:۴۰    
کارشناس طبیعت گردانی سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی وگردشگری کشور گفت:ابتدا باید راه دسترسی به تالاب های پلدختر باسازی سپس بحث اقامتگاهی این منطقه دیدنی بررسی وحل شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۰۸:۴۰    
در آستانه انتخابات ریاست جمهوری،دولت اعتدال یازدهم حجت الاسلام روحانی کاملا رنگ عوض کرد و به صورت آشکار وابستگی خود را به اصلاح طلبان نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۰۸:۴۰    
رئیس ستاد انتخابات پلدختر گفت:36نفر از کاندیداهای انتخابات شورای شهر پلدختر و26نفر از معمولان تایید صلاحیت شدند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۰۰:۰۹    
کارشناسان سیاسی و حتی برخی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری معتقدند که وزیر آموزش و پرورش حداقل به خاطر رعایت نکردن اصل 141 قانون اساسی باید از سمت خود برکنار شود و رئیس جمهوری هم باید از مردم عذرخواهی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۰۰:۰۹    
تیم فوتبال پرسپولیس در هفته پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا دست به کار بزرگی زد و با برتری پرگل برابر نماینده امارات به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا صعود کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۰۰:۰۹    
حسن روحانی طی یک سخنرانی ساختارشکنانه و تهدید آمیز در کرمانشاه به منتقدان و رقبای خود حمله کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۰۰:۰۹    
کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفته که خوزستان داری ثروت های عظیم مادی و نعمت های وسیع خدادای است اما وضعیت کنونی این استان شایسته مردم خوزستان نیست.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۲۳:۳۹    
مدیرعامل شرکت صنایع الکترونیک تامر گفت: در شرایط اقتصادی کنونی مجبوریم بعد از 25 سال سابقه پرسنل و کارگران خود را اخراج کنیم!
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۲۳:۳۹    
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به اقتدار نیروهای مسلح و ملت ایران تاکید کرد: هر گونه تعرض دشمن با پاسخ قاطع در نقاطی که ما تعیین می کنیم مواجه خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۱۸:۴۹    
یک کارشناسی سیاسی گفت:حجت الاسلام روحانی نباید برای تبلیغات انتخابات و فریب افکار عمومی معدن چیان گلستان را به ابزار تبلیغاتی تبدیل کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۱۸:۴۹    
سند آموزش 2030 چندی پیش در کشورمان رونمایی شد و مطابق آن و تعهداتی که کشورمان دارد، باید اموری را انجام دهد که تعارضات و مغایرت هایی را با خود به همراه دارد که از جمله آن متهم شدن کشورها به وجود ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۱۹:۲۸    
طبق اسناد منتشر شده از سوی پنتاگون، یونسکو طبق دکترین امنیت ملی آمریکا جزو بازوهای اجرای سیاست های آمریکا در سایر کشورها به شمار می رود و دستورالعمل های اصلی خود را از این مرکز دریافت می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۱۹:۲۸    
دختر وزیر آموزش و پرورش دولت یازدهم، حاشیه سازترین آقازاده این روزها و تا حدی پاشنه آشیل دولت حسن روحانی شده است ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۱۸:۱۹    
رئیس جمهور برای دومین بار در 4 سال اخیر امروز 17 اردیبهشت برای دلجویی از خانواده های داغ دیده و بررسی روند حادثه معدن زمستان یورت آزادشهر به استان گلستان سفر کرده که این سفر حاشیه هایی را به همراه ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۱۴:۲۷    
مدیر مسئول روزنامه کیهان مناظره دوم را ویترین ناتوانی های 4 ساله دولت یازدهم عنوان کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...