جمعه ۰۳ خردادساعت ۰۸:۰۹May 2019 24

بیان روز (bayanerooz.ir)

  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۱:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: بیمه بیکاری افراد بیکار شده در پلدختر از فردا پرداخت می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۰:۵۵   + ۱۶ سایت دیگر  
یک کارشناس رسانه گفت: سلبریتی ها در مقاطعی به گروه فشار تبدیل شده و همین افراد منجر به امضاء شدن ترکمنچای و گلستان و .. ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۰:۵۵   + ۲۸ سایت دیگر  
برای اولین بار یک نماینده حزب جمهوری خواه در کنگره آمریکا با متهم کردن ترامپ با تلاش برای ممانعت از اجرای قانون، استیضاح رئیس جمهور آمریکا را خواستار شده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۰:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان لرستان گفت: تمام مددجویان کمیته امداد استان لرستان تحت پوشش بیمه سلامت قرار می گیرند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۰:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
زولبیا و بامیه از شیرینی های مخصوص ماه رمضان است که در بسیاری از شهرها تهیه می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۰:۵۵   + ۱۳۷ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه مقیاس عمل اطلاعات سپاه را کل نظام و انقلاب و جغرافیای تهدید علیه ایران دانست و گفت: ما در جنگ اطلاعاتی قادر به شکست دشمن هستیم و اینکه اراده دشمن برای به کارگیری قدرت را سلب کنیم ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۰:۵۵   + ۲۷ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مصوبه ای مقرر کردند که آسیب دیدگان حوادث و بحران ها، فداکار خدمت شناخته شوند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۰:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
رییس سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: باغبانی یکی از پتانسیل ها و توانمندی های لرستان در حوزه درآمد، تولید و اشتغال است و در حال حاضر حدود 40 هزار هکتار انواع باغات از گونه های مختلف در سطح استان ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۰:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
رییس اداره منابع طبیعی و آبخیز داری پلدختر از دستگیری عامل اصلی قاچاق زغال در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۰:۲۵   + ۳۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: بخش اعظم ارزیابی ها و کارشناسی واحدهای آسیب دیده از سیل به انجام رسیده که تاکنون 169 هزار و 377 واحد آسیب دیده اعم از احداثی و تعمیری در سکونتگاه های شهری و روستایی ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره حفاظت محیط زیست پلدختر گفت:در صورتی که شستشوی کامل شهر صورت نگیرد و دفن گل ولای سیلاب به صورت اصولی انجام نگیرد،شاهد مشکلات عدیده ای برای شهروندان خواهیم بود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۹:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
استاد پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی در یادداشت تازه خود به این پرسش پاسخ می گوید که چرا سیل فروردین، بزرگ ترین سانحه طبیعی ایران بود؟
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۸:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
رییس شبکه بهداشت ودرمان پلدختر گفت: بر این اساس دو نقطه از شهر پلدختر و روستای سراب حمام به عنوان کانون سالک و روستای های چم مهر، بابازید، چاله و دمرود برعلیه بیماری سالک سمپاشی شدند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۸:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه پلدختر گفت:مسئولین به وعده هایی که در قبال رفع مسائل ومشکلات سیل زدگان در پلدختر می دهند عمل کنند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۷:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
رییس شرکت آب وفاضلاب روستایی پلدختر گفت:سیلاب 12فروردین امسال بالغ بر65میلیاردو655میلیون به تاسیسات زیربنایی آب در حوزه روستایی خسارت وارد شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۷:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
دبیر شورای تبیین مواضع سازمان بسیج دانشجویی استان لرستان گفت:سیل زدگان پلدختر پس از 40روز در گرمای40درجه می سوزند ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۷:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
شهردار پلدختر گفت:سیلاب 100میلیارد تومان خسارت به زیرساخت های شهری وارد کرده و تجهیزات کم شهرداری پاسخگوی رفع مشکلات نیست.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۰۱:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس گفت: مسئولان قول استمهال وام در مناطق سیل زده را داده بودند اما بانک ها هر روز به مردم فشار می آورند و بانک ها حتی مصوبه دولت را نیز اجرا نمی کنند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۰:۲۵   + ۷۴ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی در تبیین علل مذاکره نکردن با آمریکا فرمودند: جنگی به وقوع نمی پیوندد و گزینه قطعی ملت ایران مقاومت است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۰:۲۵   + ۶۱ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان اظهار داشت: کلیات طرح استانی شدن انتخابات قابل قبول است اما شیوه های اجرایی آن ابهاماتی دارد. ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۲۳:۵۵   + ۳۳ سایت دیگر  
اولین روایتگری سیل ویرانگر پلدختر پس از چند ساعت از وقوع در 12فروردین 98و انتشار آن در فضای مجازی
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
در ماه مهمانی خدا، مؤمنان و روزه داران بر سر سفره های افطار دورهم جمع می شوند، سفره هایی که اگرچه ساده است اما طعم شیرین معنویت در آن موج می زند .
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۰:۲۵   + ۳۰ سایت دیگر  
از ابتدای سال 1397 تا 4 اسفندماه 1397، حدود 8.3 میلیارد دلار ارز ترجیحی بابت واردات کالاهای اساسی مصرفی و نهاده های دامی اختصاص یافته که حدود 1.9 میلیارد دلار بابت واردات ذرت و حدود 1 ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۰:۲۵   + ۲۳ سایت دیگر  
رسوایی جنسی هاروِی واینستاین و جنبش #MeToo هم نتوانست مانع اعمال خلاف عفت کارگردانان و تهیه کنندگانی را که با قول دادن نقش و ویزا، زنان جوان علاقمند به سینما را مورد سوء استفاده جنسی قرار می دهند ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور از اعزام چهارمین تیم ویژه عملیاتی اورژانس کشور به مناطق پل دختر و معمولان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۰۹:۵۵    
معاون عمرانی استاندار لرستان گفت:باهمکاری بنیاد مسکن اصفهان در دو نقطه میزان 9هکتار زمین برای احداث مسکن سیل زدگان در پلدختر مشخص شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۰۹:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی لرستان گفت: راه اندازی وفعال کردن چهار پایگاه اجتماعی ویژه سیل در پلدختر با حداقل 6 طرح اجتماع محور در هر ماه از برنامه های مهم اداره کل بهزیستی لرستان است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۰۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
سیل گرچه در بسیاری از مناطق فروکش کرده و همزمان از صدر خبرهای کشور هم پایین آمده، اما تبعات آن در برخی از مناطق سیل زده مانند خوزستان و لرستان همچنان ادامه دارد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۴:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: سپاه لرستان بین 3هزار تا 5هزار واحد مسکونی در استان را سهمیه ساخت وساز و باسازی دارد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۰۰:۵۵   + ۱۰۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: اعضای دولت تدبیر و امید با روحیه بسیار بالا آماده خدمت رسانی بیشتر به مردم شریف ایران هستند و هیچ توطئه داخلی و خارجی نمی تواند این عزم را در هم بشکند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۰۰:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
تحلیل گر مسائل سیاسی حوزه غرب آسیا گفت: کار دشمن یک نمایش قدرت و جنگی روانی-رسانه ای است و عده ای غرب گرا داریم که دقیقاً هماهنگ با جنگ روانی دشمن بر طبل القاء جنگ می کوبند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۰۰:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری لرستان گفت: بیش از 60 بنا و پل تاریخی استان لرستان بااعتبار 67 میلیارد ریال در سال 97 مرمت شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۰۰:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
از 22 اردیبهشت ماه 92 که فاطمیون تأسیس شد تا امروز به دلیل حضور بی نظیر رزمندگان افغانستانی در مناطق درگیری سوریه، بیشترین تعداد شهدای جبهه مقاومت را از آن خود کرده اند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۰۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون عمرانی استاندار لرستان گفت: تاکنون بیش از 200 فقره کمک هزینه اسکان اضطراری به سیل زدگان سطح استان پرداخت شده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۰۰:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
مستند لرستان، کهن سرزمین قوم کاسیت اکران شد و در حاشیه آن از عطا حسن پور باستان شناس برجسته لرستانی تجلیل به عمل آمد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۰۰:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
همزمان با برگزاری سی ودومین جشن گلریزان ستاد دیه کشور ویژه ی کمک به آزادی زندانیان نیازمند، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی، مبلغ چهار میلیارد ریال به این امر خداپسندانه اختصاص دادند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۰۰:۲۵   + ۴۹ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه، حربه امروز دشمنان ایران و در راس آنها آمریکا را برای عقب راندن و تسلیم کردن جمهوری اسلامی، ناامیدسازی مردم و ایجاد یأس برشمرد و هماهنگی، همدلی ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۲۳:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
برخورد سه دستگاه خودرو در محور در محور خرم آباد- پلدختر یک کشته و 6 زخمی بر جای گذاشت. برخورد سه دستگاه خودرو در محور در محور خرم آباد- پلدختر یک کشته و 6 زخمی بر جای گذاشت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۰۰:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
مسئول بسیج سازندگی لرستان گفت: 581 گروه جهادی به مناطق سیل زده برای خدمات رسانی اعزام شد و دو هزار و 361 منزل مسکونی را پاکسازی کردند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۰۰:۲۰   + ۱۷ سایت دیگر  
8 دیدار لیگ برتر در هفته بیست و نهم در شهرهای مختلف برگزار شد و تکلیف تیم قهرمان به روز آخر کشیده شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۰۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار پلدختر گفت:برای کمک معیشت سیل زدگان پلدختر ومعمولان تسهیلات 20میلیون تومانی کمک معیشت مدنظر قرار گرفته که کار پرداخت بخشی از آنها آغاز شده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۲۳:۵۰   + ۱۷ سایت دیگر  
ضیافت افطاری فعالان سیاسی اصولگرا، اصلاح طلب و مستقل با رئیس جمهور در سالن اجلاس سران برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۰ - ۱۹:۵۱   + ۴۳ سایت دیگر  
راهپیمایان تهران و سراسر کشور در قطعنامه خود خواستارتوقف کامل اجرای یک طرفه تعهدات جمهوری اسلامی ایران در توافقنامه نقض شده موسوم به برجام و خروج کامل از این معاهده در صورت تداوم بدقولی و عهدشکنیِ ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۰ - ۱۹:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
مقام های آلمانی می گویند گفت وگوها با ایران بر سر کانال موسوم به اینستکس را ادامه می دهند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۰ - ۱۸:۲۱    
نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس گفت:در خصوص مطالبه گری مردم پلدختر ومعمولان با مسئولانی که قصور کنند و به وظایف خود عمل نکنند اسامی آنها را به اطلاع مردم می رسانم.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۰ - ۱۷:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمعیت هلال احمر پلدختر گفت:جمعیت هلال احمر در جریان سیل اخیر شهرستان پلدختر به 42هزار و549نفر سیل زده خدمات رسانی انجام شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۰ - ۱۷:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
امام جمعه پلدختر گفت:دولت در خصوص باسازی و ساخت مسکن سیل زدگان به وعده های خود عمل کند زیرا گرمای هوا برای سیل زدگان در زیر چادر قابل تحمل نیست.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۹:۴۶   + ۱۷ سایت دیگر  
بیانیه شورای امنیت ملی ، ریاست جمهوری و وزارت خارجه جمهوری اسلامی ایران مبنی بر توقف برخی اقدامات ذیل برجام، با واکنش های متعددی از سوی جامعه جهانی مواجه شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۲:۴۶    
مدیرکل صداوسیمای لرستان گفت:جزء خوانی قرآن،تفسیر قرآن،شوق بندگی ، ماه مهربانی وشهرعاشقی از مهم ترین برنامه های صدا و سیمای مرکز لرستان در ماه رمضان است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۱:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
ناوهواپیمابر آبراهام لینکلن در قالب یک برنامه قبلی از یک ماه پیش راهی مدیترانه و خلیج فارس شده و این برنامه ریزی هیچ ارتباطی به تنش این روزهای ایران و آمریکا ندارد ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۱:۴۶   + ۹۷ سایت دیگر  
نامه رییس جمهور به سفرای کشورهای عضو برجام توسط سید عباس عراقچی معاون سیاسی وزارت امور خارجه به آنها تسلیم شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۱:۴۶   + ۳۲ سایت دیگر  
فرهاد مجیدی نسبت به قلیان کش های استقلال کاملاً حساس شده و پیگیر آن است. خود او جزو معدود فوتبالیست های قدیمی است که به سمت قلیان کشیده نشد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۱:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
توان موشکی نیروهای مقاومت و قدرت دفاعی آنها مهم ترین عامل پیروزی این روزهای مقامت بوده تا جایی که رکورد جنگ 33 روزه را به کمتر از 48 کاهش داد و قدرت نیروهای مقاومت از قبل توان دفاعی از خود به ویژه ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۱:۴۶   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: دشمنان ایران یعنی تندروهای آمریکا، صهیونیست و ارتجاع منطقه از آغاز با توافق برجام مخالف بودند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۱:۴۶   + ۳۵ سایت دیگر  
یک میلیون و 366 هزار و 509 رویداد ولادت در سال 97 در کل کشور ثبت شده است که از این تعداد 19 هزار و 911 ولادت مربوط به نوزادان دو قلو است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۱:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
اینفوگرافی زیر توصیه هایی غذایی مناسب برای افطاری در ایام ماه مبارک رمضان را تشریح کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۱:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
دعای روزهای ماه مبارک رمضان به همراه ترجمه ............ دعای روزهای ماه مبارک رمضان به همراه ترجمه ............
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۱:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش وپرورش لرستان گفت:تا ابتدای مهر ماه سال 98 تعداد 18 آموزشگاه با ظرفیت 54 کلاس در مناطق سیل زده لرستان توسط بانک پاسارگاد و با نظارت اداره کل نوسازی ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۱:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
رییس دادگستری پلدختر گفت: شعبه ویژه رسیدگی به مسایل و مشکلات و پرونده های سیلزدگان در پلدختر تشکیل شده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۰۱:۴۶    
هنوز خیلی اذهان تلاش های بسیجیان وسپاه به خصوص روحانیون وطلاب را درکنار دیگر اقشار مختلف مردم در قاب سیل مهربانی فراموش نکردند ولی برخی از سلبریتی ها با سوء استفاده از شهرت که از همین مردم به دست ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۹:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج سازندگی گفت: خدمات بسیج سازندگی باعث ایجاد 300 هزار شغل ظرف 5 سال شده است که بیش از 70 درصد این مشاغل پایدار است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۹:۴۶   + ۲۸ سایت دیگر  
نایب رییس مجلس درباره پخش ترانه سخیف در مدارس و انتشار فیلم آن در فضای مجازی گفت: مدیران این مدارس بلافاصله برکنار شوند و وزیر آموزش و پرورش درباره این فیلم پاسخگو باشد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۹:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
مسئولان در حالی به شدت به دنبال احداث سد لاسک با ابهامات بی شمار آن هستند که از یکی از نیازهای ضروری شهرستان شفت به شدت غفلت شده است و آن هم ایجاد راه ارتباطی این شهرستان به زنجان است ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۹:۴۶   + ۵۸ سایت دیگر  
سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران نسبت به پخش موسیقی های غیرمجاز در مدارس واکنش نشان داد و تاکید کرد که شاداب سازی مدارس در چارچوب شرع و قانون معنا پیدا می کند و به هیچ عنوان مساوی با ابتذال نیست.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۹:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
اصلاح طلبان سعی داشتند با استفاده از کار نمایشی ضعف عملکردی خود را پنهان کنند اما با ساخت و نصب سردیس غیر همشکل با چهره مرحوم مشایخی بیشتر ناکارآمدی خود را نشان دادند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۸:۴۶   + ۵۶ سایت دیگر  
یک روزنامه صهیونیستی نزدیک به نخست وزیر این رژیم متن سندی را منتشر کرده که ادعا می شود پیش نویس مفاد طرح آمریکا برای مسأله فلسطین موسوم به معامله قرن است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۱ - ۰۱:۳۶   + ۶۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه پاسداران با تاکید بر ضرورت جبران خسارت ها در اسرع وقت، از دولت و مسؤولان خواست، وام هایی که برای بازسازی مناطق آسیب دیده در نظر گرفته شد را زودتر به مردم واگذار کنند تا سپاه پاسداران ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۱ - ۰۱:۳۶   + ۱۸ سایت دیگر  
مسلم معین اعلام کرد: سازمان فضای مجازی بسیج در راستای انعکاس نیاز مندی ها و روند جریان اصیل خدمت به مردم، قرارگاه های فضای مجازی ویژه مناطق سیل زده شمال ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۱ - ۰۱:۰۶   + ۲۸ سایت دیگر  
هشتادو نهمین مسابقه دو تیم پرسپولیس و استقلال در هفته بیست و سوم لیگ برترفوتبال با برتری شاگردان برانکو به پایان رسید.
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۱ - ۰۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدخترگفت:با گذشت پنج روز از سیل اخیر،60هزار بسته غذایی و امدادی در بین سیل زدگان پلدختر ومعمولان توزیع شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۰ - ۱۰:۳۷    
نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس گفت:رئیس جمهور بعد از سفر به گلستان بایستی به لرستان سفر می کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۰ - ۰۱:۰۷   + ۲۹۳ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب در طی سخنانی کوتاه بلافاصله پس از تحویل سال،امسال را با عنوان "رونق تولید"نامگذاری کردند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۶ - ۱۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای لرستان گفت:رودخانه کشکان با دبی 3350مترمکعب در ثانیه رکورد سیلاب و این حجم آب را شکست.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۶ - ۰۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار پلدختر گفت:بیش از 24ساعت بارندگی،120میلی متر بارندگی در پلدختر داشته ایم خوشبختانه وقوع این سیلاب تلفات جانی و مصدوم نداشتیم.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۶ - ۰۲:۳۶   + ۲۱ سایت دیگر  
وزیر بهداشت آمار تلفات جانی بارش شدید و سیلاب در شهر شیراز را 19 نفر اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۶ - ۰۲:۳۶   + ۱۴ سایت دیگر  
بنا بر اعلام استاندار فارس، اسامی برخی از کشته شدگان حادثه سیل امروز شیراز در سایت پزشکی قانونی شیراز درج شده است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۶ - ۰۲:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
سیلاب پلدختر وخسارات وارده در پیچ وخم مصوبات کاغذی و سوء تدبیر مسئولان رنگ امید را باخت.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۴ - ۱۹:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
آیت الله سید احمد میرعمادی نماینده ولی فقیه در لرستان با در پیامی با سیل زدگان استان های مازندران و گلستان ابراز همدردی کرد و بر کمک های مردم لرستان به آسیب دیدگان این استان ها تاکید نمود.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۴ - ۱۸:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب اسلامی سال 98 را رونق تولید نامگذاری کردند تا همچون سال های گذشته توجه مردم و مسئولان را بیشتر از گذشته به سمت مسائل اقتصادی و ضرورت خودکفایی اقتصاد کشور سوق دهند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۴ - ۱۸:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری لرستان تمهیدات پیش بینی شده برای مقابله با خطرات سیلاب را تشریح کرد و گفت: سپاه و ارتش نیز برای کمک رسانی در شرایط بحرانی اعلام آمادگی کرده اند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۴ - ۱۸:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم پلدختر و معمولان درمجلس گفت:رونق تولید در کنار حمایت از کالای ایران و توجه به اقتصاد مقاومتی می تواند توطئه های دشمنان و تحریم ها را خنثی کند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۴ - ۱۸:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جمعیت هلال احمر پلدختر گفت:براثر واژگونی دستگاه سواری پژو206 دو نفر فوتی و مصدوم شدند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۴ - ۱۸:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون عمرانی فرماندار پلدختر گفت:با توجه به پیش بینی سازمان هواشناسی،ستاد مدیریت بحران شهرستان در حال آماده باش قرار گرفتند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۴ - ۱۸:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف وامور خیریه پلدختر از مسدود شدن جاده دسترسی به امام زاده احمد این شهرستان به خاطر بدی شرایط آب وهوایی به صورت موقت خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۳ - ۲۱:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی شهرداری پلدختر از نجات دو نوجوان مسافر نوروزی ار صخره های ارتفاعات مله کوه شهرستان پلدختر خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۳ - ۲۱:۴۷    
رئیس اداره آموزش وپرورش پلدختر از اسکان دو هزار و193نفر در مراکز اسکان این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۳ - ۲۱:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی لرستان از ورود سامانه بارشی شدید به آسمان این استان از اوایل یکشنبه خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۳ - ۲۱:۴۷   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان گفت:ساعت اوج تردد در 29 اسفند سال گذشته 16 الی 17 عصر با تعداد 34 هزار و 474 وسیله نقلیه بوده است،
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۳ - ۲۱:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
معاون عمرانی استاندار لرستان گفت: با توجه به احتمال وقوع سیل در روزهای آینده مرخصی تمام مدیران خدمات رسان و امدادی استان لغو شده است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۳ - ۲۱:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس115 لرستان گفت:افتتاح پایگاه اورژانس 115جاده ای واقع در مورانی کمک شایانی به کمتر شدن زمان خدمات رسانی به مراجعه کنندگان را می کند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۰۱:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
فازهای 13 و 22 تا 24 پارس جنوبی با حضور رئیس جمهوری، وزیر نفت، مدیرعامل شرکت ملی نفت و استاندار بوشهر به طور رسمی افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۰۱:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه پلدخترگفت: انتشارخبرواگذاری امور بقعه متبرکه امامزاده احمد به اوقاف استان ایلام که در پایگاه های خبری این استان منتشر شده به شدت تکذیب می شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۰۱:۳۰   + ۷۹ سایت دیگر  
برنامه پر طرفدار نود از سال جدید با سبک و سیاق دیگری پیش خواهد رفت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۰۱:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
پدر بلوط را نه تنها مردم لرستان بلکه مردمان ایران زمین می شناسند؛ مردی با دست های پینه بسته که سالیان سال است وقت و فکر خود را صرف حفاظت از محیط زیست استان کرده و امروز دغدغه های بزرگی در ارتباط با ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۰۱:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی لرستان گفت: در عملیات بزرگ نوروز با شعار نشاط بهاری نظم و قانون مداری پنج هزار و 940 پلیس حضور دارند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۰۱:۰۰   + ۵۲ سایت دیگر  
رئیس ستادکل نیروهای مسلح با اشاره به حضور غیرقانونی نیروهای خارجی در منطقه ادلب و منطقه شرق فرات تصریح کرد: باید این نیروها هرچه زودتر آن مناطق را ترک کنند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۰۱:۰۰   + ۱۲۹ سایت دیگر  
مرحله چهارم پرداخت سود سهام عدالت گروههای مختلف مشمولان از امروز(یکشنبه) آغاز می شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۰۱:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان لرستان گفت: محموله قاچاق پارچه و قاچاق دام به ارزش 14 میلیارد ریال در لرستان توقیف شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۲۱:۲۹   + ۵۲ سایت دیگر  
معاون سازمان تعاون روستایی گفت: توزیع مویرگی میوه شب عید از امروز 25 اسفند ماه سال جاری انجام خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۲۱:۲۹   + ۳۶ سایت دیگر  
مدیرکل بازرگانی داخلی شرکت پشتیبانی امور دام گفت: در راستای تنظیم بازار از فردا 30 هزار تن مرغ منجمد وارد کشور شده و به قیمت کیلویی 10 هزار و 500 تومان عرضه می شود.
مشاهده نتایج بیشتر...