سه شنبه ۰۶ تیرساعت ۰۱:۳۲Jun 2017 27

بیان روز (bayanerooz.ir)

  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۱۰:۱۹    
امام جمعه پلدختر گفت:عربستان غلام حلقه به گوش رژیم صهیونیستی و آمریکا فقط به دنبال اختلاف افکنی و آتش افروزی در منطقه است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۱۰:۱۹    
حضرت آیت الله خامنه ای تصریح کردند: آتش به اختیار به معنای بی قانونی و طلبکار کردن مدعیان پوچ اندیش و مدیون کردن جریان انقلابی کشور نیست ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۱۰:۱۹    
بانک مرکزی نام بانک مهر اقتصاد و مؤسسه اعتباری ثامن را در بخش بانک ها و نهادهای پولی مجاز، بخش مؤسسات متقاضی اخذ مجوز، درج کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۰:۲۲    
رئیس سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا در لفاظی های ضدایرانی جدید خود ایران را بزرگترین کشور حامی تروریسم توصیف کرد و گفت که نفوذ تهران در منطقه در مقایسه با شش یا هفت سال گذشته بسیار بیشتر شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۰۹:۵۱    
اعضای گروه تروریستی وابسته به داعش که قصد اقدامات تروریستی در استان های عمقی و شهرهای مذهبی کشور را داشتند به دست سربازان گمنام امام زمان(عج) به دام افتادند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۰۹:۵۱    
روزنامه آمریکایی در گزارشی، به برپایی مراسم روز قدس در تهران، نمایش موشکی و انزجار حاضران از رژیم آل سعود پرداخت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۰۹:۵۱    
رئیس جمهور ماه مبارک رمضان را ماه تمرین مهربانی و گذشت از یکدیگر دانست و با تاکید بر اینکه تقسیم جامعه به خوب و بد ما را به هدف نمی رساند، گفت: پیشرفت مادی و معنوی در گرو اتحاد و احترام به جامعه است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۰۹:۵۱    
داوطلبان آزمون سراسری از یازدهم تیرماه می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش برای دریافت کارت شرکت در آزمون اقدام کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۰۹:۵۱    
ارائه ی گواهینامه به مشمولین خدمت نظام وظیفه به دلیل وجود قوانین متناقض فعلا اجرا نمی شود. ارائه ی گواهینامه به مشمولین خدمت نظام وظیفه به دلیل وجود قوانین متناقض فعلا اجرا نمی شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۰۹:۵۱    
کنسرت علی زند وکیلی 22 و 23 تیر در خرم آباد برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۸:۲۸    
رئیس اداره ثبت احوال پلدختر گفت:در طی دو اول امسال هیچ مورد طلاقی در اداره ثبت احوال شهرستان ثبت نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۸:۲۸    
شاهین توکلی جوان جهادگر بسیجی شهرستان الیگودرز بعنوان رئیس مجمع جوانان (سمن ها) استان لرستان انتخاب شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۶:۲۲    
سرپرست ناحیه مقاومت بسیج پلدختر گفت:سپاه پاسداران در حمله موفقیت آمیز موشکی به دشمنان نظام نشان داد توان موشکی نظام جمهوری اسلامی ایران در حد حرف وماکت نیست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۶:۲۲    
وحید امیری و علیرضا بیرانوند بازیکنان لرستانی تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران از طرف استاندار لرستان به عنوان سفیران محیط زیست انتخاب شدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۵:۵۱    
پروژه بهارستان در شورای شهر دوره چهارم مصوب شد و به اجرا نرسید باید دید که در دوره پنجم شورای شهر وضعیت این پروژه چه می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۵:۵۱    
دروازه بان تیم ملی فوتبال ایران گفت: در پرسپولیس می مانم و برای هواداران سرم را می دهم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۵:۵۱    
فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان گفت: حمله موشکی سپاه که دقیق به هدف می خورد در واقع به رخ کشاندن قدرت و دقت موشکی ایران بود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۵:۵۱    
وحید امیری فوتبالیست لرستانی تیم ملی و باشگاه پرسپولیس تهران با مهم دانستن جام جهانی روسیه گفت: همه بازیکنان تیم ملی فوتبال تلاش خواهند کرد تا تیم ملی در جام جهانی موفق باشد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۷:۴۵    
مهلت زمانی وعده مدیرکل سیاسی انتخاباتی استانداری لرستان در خصوص اعلام نتیجه صحت انتخابات پلدختر با پایان هفته به سرآمد تا همچنان بازار شایعات در خصوص این مسئله در شهرستان داغ باشد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۱:۱۲    
27 سال پیش زمینی در روستای شترخفت کفراج از توابع دلفان برای تبدیل به زمین فوتبال تملک شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۱:۱۲    
بیمارستان ثابت تخصصی و فوق تخصصی بسیج جامعه پزشکی لرستان به مدت یک روز در شهرستان چگنی برپا می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۱:۱۲    
در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی عکس هایشان را زیاد دیده ایم، اما کمتر از روزمرگی ها و زندگی شان شنیده ایم، زنان نینجاکار می گویند که صبورترین و آرام ترین آدم هایی هستند که دیده اید!
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۱:۱۲    
قهرمان سالهای نه چندان دور کشتی فرنگی آسیا چند سالی است در دام اعتیاد گرفتار شده و شرایط بسیار بدی دارد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۰:۴۲    
طرح تحریم ها علیه ایران و روسیه که هفته گذشته به تصویب سنای آمریکا رسید، در مجلس نمایندگان آمریکا با یک مشکل آیین نامه ای رو به رو شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۰:۴۲    
سخنگوی قوه قضائیه ضمن تشریح برنامه های هفته قوه قضاییه از برخورد با 50 قاضی و وکیل متخلف، بازداشت 185 دلال و کارچاق کن، حکم صادره برای یکی از محکومان پرونده کهریزک ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۰:۴۲    
وزارت ورزش و جوانان امروز موافقت خود را با برگزاری اردوی برون مرزی سرخابی ها اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۰:۴۲    
رئیس جمهور گفت: شورای عالی امنیت ملی بعد از حادثه تروریستی تهران، برای پاسخ به تروریست ها اختیاراتی را به نیروهای مسلح داد که بیش از این اقدام اخیر بود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۰:۴۲    
حضرت آیت الله خامنه ای در دیدار نخست وزیر عراق خطاب به وی فرمودند: به هیچ وجه به امریکایی ها اعتماد نکنید زیرا آنها منتظر فرصت هستند تا ضربه خود را وارد کنند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۰:۴۲    
مسیرهای راهپیمایی آخرین جمعه ماه مبارک رمضان مصادف با روز جهانی قدس در شهرستان های مختلف استان لرستان اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۰:۱۲    
دادستان پلدختر گفت:فعالیت موسسه بانکی آینده سازان پلدختر غیرمجاز است و هم اکنون این موسسه در شهرستان پلمپ می باشد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۰۹:۴۲    
امام جمعه پلدختر گفت:دولت برای تحقق برنامه های اقتصاد مقاومتی به وعده های خود عمل کند و کارآفرینان ثروت خود را در حوزه اقتصاد مقاومتی به کار گیرند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۱:۴۲    
تایید انتخابات پلدختر با اعتراض کاندیدای اصول گرای شورای شهر به دوئل سیاسی اصول گرایان و اصلاح طلبان برای کسب یک کرسی از پنجمین دوره از شورای شهر پلدختر کشیده شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۱:۱۲    
معاون تبلیغات و عملیات روانی سپاه گفت: حامیان تروریست ها با این اقدام بار دیگر متوجه شدند که ملت ایران در دفاع از کشور، انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۰:۴۲    
خوشرو در نامه ای به دبیرکل سازمان ملل اظهارات اخیر تیلرسون را طرحی مداخله جویانه و گستاخانه خواند که با اصول حقوق بین الملل مغایرت دارد و آن را نقض صریح قرارداد 1981 الجزایر و دیگر تعهدات معاهداتی ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۰:۴۲    
یکی از سندهای تازه منتشر شده در خصوص دخالت های سیا در کودتای 28 مرداد سال 1332 مدعی شده محمد مصدق ، نخست وزیر وقت ایران در انتخابات هفدهمین دوره مجلس شورای ملی دست به تقلب گسترده زده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۰:۴۲    
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: عملیات موشکی سپاه علیه مواضع داعش در سوریه، فقط عملیات نظامی نبود، بلکه یک پیام روشن بود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۰:۴۲    
یک سایت معتبر استرالیایی از بازی دوستانه با تیم ملی کشورمان در بهار سال آینده خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۰:۴۲    
کارشناسان معتقدند که مشکل، تفکیک و یا ادغام وزارتخانه ها نیست بلکه معضل اساسی دولت محقق نشدن سیاست های کلی اصل 44 است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۲۰:۲۹    
نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس گفت:سپاه پاسداران به تلافی عملیات تروریستی تهران،عملیات موشکی "لیله القدر " را بر علیه مواضع تروریستی داعش با موفقیت انجام داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۲۰:۲۹    
مبلغ باید با گشاده رویی تلاش کند پای نسل جوان را به مساجد، تکایا و حسینیه ها باز نماید و تبلیغ دین را با صبر و حوصله و بردباری انجام دهد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۲۰:۲۹    
در اولین حضور رسمی دکتر شیرزاد بسطامی به عنوان معاون فرهنگی جدید اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان، انتخابات داخلی هیئت مدیره جدید خانه مطبوعات استان برگزارشد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۲۰:۲۹    
بسیاری از چهره های آشنای کشورمان در صفحات مجازی شان به حمله موشکی سپاه پاسداران ایران به مواضع تروریست ها واکنش نشان دادند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۲۰:۲۹    
موسیوند، روشندل بروجردی حافظ کل قرآن است و در طول ماه مبارک رمضان کلاس روخوانی قرآن برگزار می کند، عشق به آیات قرآن سبب شده تا بعد از حفظ قرآن، آیات را به دیگران آموزش دهد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۱۹:۵۸    
امام جمعه پلدختر گفت:مردم خصوصا جوانان ایران اسلامی در راهپیمایی قدس خشم وانزجار خود را از رژیم جعلی وغاصب صهیونیستی به نمایش خواهند گذاشت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۱۹:۵۸    
نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دیشب در واکنش به اقدامات تروریستی هفته گذشته عناصر تکفیری داعش در تهران، مقر این تروریست ها را در منطقه دیرالزور سوریه موشک باران کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۱۹:۲۸    
فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: دشمنان ما باید هوشیار باشند، ما جواب ترقه بازی تروریست های تکفیری را با موشک دادیم.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۱۹:۲۸    
حضرت آیت الله خامنه ای تصریح کردند: این انقلاب از اول با دشمنی های سخت مواجه بود؛ حالا به این هارت وهورت های این کسی که تازه آمده در آمریکا نگاه نکنید؛ این ها جدید نیست.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۱۹:۲۸    
سخنگوی سپاه گفت: حمله موشکی سپاه به مقرّ فرماندهی تروریست های تکفیری در دیرالزور برای تنبیه متجاوزان و طراحان عملیات تروریستی تهران صورت گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۱۹:۲۸    
کارشناسان معتقدند که آنچه این روزها گریبان تحلیل های مربوط به مسئله "آتش به اختیار" را گرفته، بازی با کلمات و نهایتا تلاش برای مصادره به مطلوب این مسئله است ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۱۲:۴۶    
حمله موشکی و پاسخ دندان شکن سپاه پاسداران به مواضع تروریستی گروه های تکفیری صهیونیستی داعش در سوریه ملت ایران را خوشحال کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۹:۴۵    
سرپرست شبکه بهداشت ودرمان پلدختر گفت:کودک هفت ساله اهل زیودار از توابع معمولان به علت عقرب زدگی جان خود را از دست داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۹:۴۵    
با گذشت یک ماه از برداشت محصولات کشاورزی ،دولت نتوانسته پول گندم کاران را پرداخت کند و کشاورزان منتظر دریافت دسترنج خود هستند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۹:۴۵    
سرپرست اداره جهادکشاورزی پلدختر گفت:برای امسال پیش بینی می شود 20هزار تن انجیر از باغات این شهرستان تولید شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۹:۴۵    
بخشدار معمولان گفت:به علت آتش سوزی حدود دو هکتار از جنگل ها ومراتع کوه "تاریک در"بخش معمولان از توابع پلدختر دچار حریق شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۲:۳۲    
در شرایطی که کشورهای غربی نیز دچار خسارات عدیده ای از ناحیه داعش شده اند، تنها اجماع جدی بین المللی می تواند باعث قطع منابع مالی این فرزند ناخلف به خصوص کانال های قاچاق نفتی شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۱:۳۱    
هفته آخر اردیبهشت ماه سال جاری و 5 روز به انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری ایران بود که خبری مبنی بر وصل مجدد یارانه های قطع شده توسط دولت روحانی بر روی خروجی رسانه ها قرار گرفت ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۰:۲۹    
یک عضو هیئت رئیسه مجلس آخرین اقدامات کمیته بررسی حادثه تروریستی پارلمان را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۰:۲۹    
نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس از بررسی طرح اقدام متقابل با مصوبه سنا آمریکا در کمیسیون متبوع خود خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۰:۲۹    
تحریم های جدید مجلس سنای آمریکا علیه ایران همانند بیانیه ای از سوی آمریکا برای لغو برجام است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۲:۵۶    
پایگاه اطلاع رسانی KHAMENEI.IR به مناسبت فرارسیدن شبهای قدر در ماه مبارک رمضان، بیست جمله برگزیده از رهبر انقلاب درباره اهمیت و اعمال شبهای قدر منتشر میکند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۲:۵۶    
با گذشت یک سال از مطالبات رهبری پیرو فضای مجازی از دولت و مسئولین باز هم شرایط به شکلی پیش رفته است که مقام معظم رهبری همان خواسته ها را دوباره از همان افراد مطالبه کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۲:۲۶    
نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس گفت:وزیر نفت با احداث مینی پالایشگاه نفت در پلدختر موافقت کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۲:۲۶    
کشت گیاهان دارویی در استان لرستان و بروجرد ظرفیتی است که مغفول مانده در حالی که کشت گیاهان دارویی راهکار موثر اقتصاد مقاومتی است و می تواند علاوه بر ایجاد اشتغال ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۱:۵۳    
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار لرستان گفت: دستگاه های اجرایی نباید با کم کاری خود سبب شوند تا روند ساخت پروژه ها در لرستان با اختلال مواجه شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۱:۵۳    
مدیر آموزش معاونت آموزش دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: در سال تحصیلی جدید 6 رشته جدید در مقطع کارشناسی ارشد این دانشگاه دایر می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۱:۵۳    
از مجموع 98ردیف فهرست کالاهای قابل ورود توسط ملوانان،45 قلم کالااز تخفیف حقوق ورودی 50 تا 100 درصدی برخوردار می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۰:۳۶    
سخنگوی کمیسیون آموزش در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چقدر زمان تا پایان کار باقی مانده است گفت: درخواست تمدید 6 زماهه زمان تحقیق و تفحص را به هیات رئیسه داده ایم و حداکثر 5 ماه دیگر تا مشخص شدن همه ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۰:۳۶    
فخرالدین احمدی دانش آشتیانی و خانواده اش در حوزه های مختلف برج سازی، واردات و ...فعالیت دارند. یکی از شرکت های خانوادگی ایشان آمیتیس طراوات کودکی به شماره ثبت 458889 است که در امر واردات پوشاک ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۰:۳۶    
اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی در جلسه عصر امروز به لغو سند 2030 رأی دادند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۰:۳۶    
88 نماینده مجلس در طرح سوالی از رئیس جمهور، خواستار توضیح وی به نمایندگان درباره وضعیت موسسات اعتباری شدند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۰:۳۶    
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از تلاش برای انتقال دو هفته از تعطیلات ایام تابستان به فصل زمستان خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۰:۳۶    
مسئول دفتر قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان از برپایی سومین نمایشگاه کتاب علوم قرآنی و معارف اسلامی دراین استان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۰:۳۶    
بخشدار بخش بشارت از مسدود شدن محور مواصلاتی الیگودرز به امامزاده محمد بن حسن(ع) بعلت ریزش کوه تا روز شنبه 27 اردیبهشت ماه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۰:۰۶    
سرپرست اداره جهادکشاورزی پلدختر گفت:همزمان با هفته جهادکشاورزی با بهره برداری از 28طرح آبیاری قطره ای ،222هکتار اراضی کشاورزی زیر کشت رفت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۰:۰۶    
مدیر کمیته امداد امام (ره) پلدختر گفت:همزمان با بیست ویکم ماه رمضان سفره افطار االمومنین بزرگ روستایی در پلدختر برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۰:۰۶    
رییس جمهور گفت: با تلاش های گسترده نیروهای مقتدر امنیتی و اطلاعاتی بسیاری از اقدامات تروریستی کشف و خنثی شده است و به خاک و خون کشیدن مردم بی دفاع، توسط چند تروریست مزدور ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۰۹:۳۲    
حضرت آیت الله خامنه ای مسائلی همچون حقوق بشر، تررویسم و ادعای ایجاد بی ثباتی از سوی ایران در منطقه را بهانه های آمریکا علیه نظام اسلامی دانستند و خاطرنشان کردند: آمریکا ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۰۹:۳۲    
فرمانده کل سپاه گفت: طبق اطلاعات دقیقی که داریم، عربستان علاوه بر حمایت از تروریست ها، انجام عملیات در ایران را از آنها مطالبه کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۰۹:۳۲    
دیدار دو تیم ملی ایران و ازبکستان در مسابقات مقدماتی جام جهانی 2018 در ورزشگاه آزادی با برتری شاگردان کی روش به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۰۹:۳۲    
بر اساس روال ماههای گذشته، یارانه 45500 تومانی خانوار روز جمعه 26 خرداد ساعت 24 واریز می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۲ - ۱۴:۳۵    
مهندس چیت چیان وزیر نیرو پس از چند بار سفر به لرستان اندر خم یک تصمیم گیری واقع بینانه برای رفع مشکل تعرفه برق جنوب لرستان می باشد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۱ - ۱۱:۳۳    
در سالروز ولادت کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی (علیه السلام)، جمعی از اهالی فرهنگ، شعر و ادب فارسی میهمان ضیافت افطار رهبر انقلاب بودند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۱ - ۱۰:۰۳    
دولت یازدهم در پایان عمر کاری خود با هدایت تبلیغات خود به سمت فضای مجازی و راه اندازی سامانه های اینترنتی از قبیل سامانه سهام عدالت،کارورزی و خدمات رفاهی دولت ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۱ - ۱۰:۰۳    
یک منبع آگاه گفت:برخی از شرکت های پیمانکاری در دستگاه های اجرایی شهرستان پلدختر نمی توانند به وظایف قانونی خود عمل کنند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۱ - ۰۱:۰۲    
نماینده مردم درود و ازنا در مجلس، با انتقاد از فعالیت موسسات مالی بدون مجوز در کشور، گفت: 550 میلیارد تومان سپرده مردم لرستان در موسسه آرمان بلاتکلیف بوده در حالی است که این موسسه با سرمایه ای در ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۱ - ۰۱:۰۲    
استاندار لرستان گفت:اعتبارات عمرانی امسال لرستان 9 هزار و 770 میلیارد ریال،که به میزان 2 هزار و 660 میلیارد ریال بین 25 دستگاه استان توزیع شده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۱ - ۰۰:۲۵    
در سالروز ولادت کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی (علیه السلام)، جمعی از اهالی فرهنگ، شعر و ادب فارسی میهمان ضیافت افطار رهبر انقلاب هستند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۱ - ۰۰:۲۵    
"علی دایی" جوان محبوب سراوانی عصر روز گذشته با ضربات چاقو یک معتاد به قتل رسید.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۱ - ۰۰:۲۵    
پدر شهیده لرستانی حادثه تروریستی تهران گفت: مهدیه آرزوی دفاع از حرمین شریفین را داشت حتی برای اعزام به سوریه به سپاه مراجعه کرد و گفته بود که اگر امکانش هست خانم ها را هم برای دفاع از حرم حضرت ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۱ - ۰۰:۲۵    
مراسم تشییع پیکر 2 شهیده لرستانی حادثه تروریستی تهران با حضورمسئولین استانی و نظامی در استان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۱ - ۰۰:۲۵    
چگنی گفت:اعتبار تکمیل طرح های نیمه تمام معادل 7 هزار میلیارد تومان است که این طرح ها به طور حتم باید بالای 10 درصد پیشرفت فیزیکی داشته باشند. ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۱ - ۰۰:۲۵    
سردار غیب پرور گفت: اگر مدافعان حرم نبودند الان ما نمی دانستیم در کجای خاک این میهن باید مبارزه کنیم و دوم اینکه، با این ماجرا استحکام، انسجام و وحدت مردم دوباره جان دوباره ای گرفت ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۱ - ۰۰:۲۵    
شاگردان کولاکوویچ در دیدار مقابل صربستان، مدافع عنوان قهرمانی لیگ جهانی با نتیجه 3 بر یک شکست خوردند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۱ - ۰۰:۲۵    
وزیر نیرو با بیان اینکه "در قانون برنامه ششم توسعه تصویب شده که خدمات برق بایستی تا پایان این برنامه به قیمت واقعی خود برسد" ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۱ - ۰۰:۲۵    
متاسفانه از ابتدای سال 96 با تمام شدن قانون پنجم توسعه شاهد حذف ماده 80 این قانون که بر اساس آن بخشی از حق بیمه سهم کارفرمایان توسط دولت پرداخت می شد هستیم که همین موضوع انتقادهای شدیدی را به همراه ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ - ۲۳:۵۵    
مدیر جدید شرکت آب و فاضلاب روستایی شهرستان پلدختر منصوب شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ - ۲۳:۵۵    
شهردار تهران گفت: در 12 سال گذشته همیشه زیر فشار تحریم های داخلی و خارجی بوده ام و برای آنهایی که با اغراض سیاسی اظهارنظر می کنند یا بدون کارشناسی قلم می زنند ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ - ۰۲:۰۹    
بخشدار معمولان گفت:بزرگترین سایت تولید انجیر کشور در منطقه زیودار از توابع پلدختر با مشکل کمبود آب مواجه است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۹ - ۱۸:۴۳    
نمازگزاران روزه دار و بابصیرت دیار شهید وشهادت در جنوب لرستان با راهپیمایی اقدامات تروریستی اخیر تهران را محکوم کردند و به داعش پیام "اتحاد و انزجار از تروریست" را منتقل کردند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۹ - ۱۶:۳۸    
پیکر شهدای حادثه تروریستی تهران پس از اقامه نمازجمعه با حضور هزاران نفر از مردم روزه دار تشییع شد.
مشاهده نتایج بیشتر...