یکشنبه ۲۸ مهرساعت ۰۵:۰۲Oct 2019 20

بیان روز (bayanerooz.ir)

  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
حواشی پر رنگ تر از متن سفر نوبخت معاون رییس جمهور به پلدختر:طنین "مرگ بر آمریکا"در بدرقه کردن نوبخت توسط مردم ،توزیع کارت هدیه دولتی به خبرنگاران نور چشمی ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۰:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت:با توجه به حجم زیاد خسارت در بخش کشاورزی نیاز هست ما به صورت خاص به این موضوع بپردازیم.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۹:۳۵    
کارشناس ارشد مسایل سیاسی گفت: دستگیری زم توسط سپاه هشدار و زنگ خطری برای همه کینه توزان و دشمنان داخلی و خارجی این انقلاب است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۹:۳۵    
با هوشیاری و توان بالای سپاه در شناسایی وبرخورد با بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی،عامل جهبه جنگ نرم علیه ایران اسلامی بنام روح الله زم دستگیر شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۹:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور از بهره برداری 2هزار واحد مسکونی ویژه محرومین روستایی تا شهریورماه99در لرستان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل کمیته امداد امام (ره) لرستان از واگذاری 300واحد مسکن به مددجویان سیل زده تحت پوشش با حضور ریاست سازمان در استان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۹:۳۵    
معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور از ساخت 18هزار واحد مسکن محرومین روستایی در استان هایب سیستان بلوچستان ،خراسان جنوبی ،کرمان و لرستان آغاز شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۹:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن لرستان گفت: در مجموع 18 هزار و 800 واحد روستایی در برنامه کار بازسازی و بهسازی ما قرار دارد .
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۹:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی شبه نظامیان کُرد سوریه گفت که عملیات نظامی ترکیه در شمال سوریه باعث کشته شدن 300 نفر و آوارگی 100 هزار نفر دیگر شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۹:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
افزایش چشمگیر زائران اباعبدالله الحسین، سبب شد تا ظرفیت مرز خسروی برای امروز تکمیل شود؛ همچنین تردد در بقیه مرزها با ترافیک سنگین اما روان مواجه شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۷:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
جالب اینجاست رئیس شورای شهر تهران که از جمله اعضای حزب کارگزاران سازندگی به دبیر کلی کرباسچی است، به ساخت برج میلاد که کارگزاران ادعای کلید زدن پروژه آنرا دارند، شدیدا انتقاد می کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۷:۳۵   + ۱۴ سایت دیگر  
80 نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در تذکر به رئیس جمهور خواستار تسریع در تعیین سهامداران شرکت های آذرآب و هپکو برای برگشت به رونق تولید شدند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۷:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
اصلاح طلبان به وضوح میدانند که با ریزش آرا و اعتبار مردمی با توجه به این عقبه ضعیف روبرو هستند و از این رو نمی توانند تصمیم درستی درباره اینکه چطور و با چه استراتژی در انتخابات آینده مجلس حضور یابند ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۷:۳۵   + ۱۰۰ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه با ابراز خرسندی از هوشیاری ملت و دولت عراق برای به حاشیه راندن فتنه های اخیر گفت: فتنه های آمریکایی - سعودی در عراق شکل گرفت تا رویداد عظیم اربعین را کم رنگ و کم رونق کنند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۷:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل ارزیابی عملکرد وزارت آموزش وپرورش با اشاره به اینکه مشکل نیروی انسانی گریبان گیر سراسر کشور است، گفت: برای جبران کمبودها نیروهای حق التدریس، نهضتی و خرید خدمت جذب شدند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۲۱:۰۵   + ۶۷ سایت دیگر  
با اعلام کمیته فنی و توسعه،سرمربی تیم فوتبال امید انتخاب شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۲۱:۰۵   + ۱۶ سایت دیگر  
فدراسیون فوتبال کشورمان از مهم ترین ابزارهای تامین منافع ملی غافل شده تا سعودی ها در این زمینه پیش دستی کرده و اهداف خود را جلو ببرند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۲۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی پلدختر گفت: کسانی که برای برپا کردن موکب مجوز دریافت می کنند باید توان ارائه خدمت مناسب به زائران اربعین را داشته باشند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۲۰:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
رئیس جمعیت هلال احمر پلدختر گفت:بر اثر برخورد یک دستگاه اتوبوس با یک دستگاه دیگر کامیون در آزاد راه خرم زال 8نفر مصدوم شدند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۹:۰۵   + ۳۴ سایت دیگر  
مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت با اشاره به حذف الزام ثبت اطلاعات گذرنامه در سامانه سماح، درباره برخی مشکلات در این سامانه گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۹:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی پلدختر گفت:پلیس در مبارزه با قاچاق کالا،موادمخدر و مخلین نظم در شهرستان اقدامات ارزشمندی انجام داده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۹:۰۵    
احداث مسکن سیل زدگان در زمین های متعلق به یک سرمایه گذار ومسول از موارد غفلت شده در امر سیلاب 12فروردین که تاکنون کسی به آن پاسخ نداده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۸:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
محققان دانشگاه علم و صنعت ایران با همکاری مرکز مطالعات نخستیان گوتینگن آلمان (DPZ) نشان دادند که چگونه ریتم های مغزی، اطلاعات بینایی از یک شیء را سازماندهی کرده و به ادراکی از آن شیء تبدیل می کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۸:۰۵   + ۶۱ سایت دیگر  
داریوش ارجمند می گوید: آن زمان دیدگاهی وجود داشت که مثلا هر کس عمامه سرش دارد عقب مانده است، اما دکتر شریعتی به این موضوع اعتقاد نداشت و به ما دانشجویانش می گفت در مسجد کرامت ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۸:۰۵   + ۸۳ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه با بیان اینکه دشمن در حال عقب نشینی و ترک میدان است و انقلاب در حال پیشروی است، گفت: ما در میدان تقابل سخت هم نگران نیستیم و در هر میدانی کاملا مسلط عمل می کنیم.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۸:۰۵    
امام جمعه پلدختر گفت:نیروهای مسلح به ویژه پلیس در زمان سیلاب اقدامات ارزشمندی داشتند.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۰۹:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
یک کارشناس حوزه زنان در کشور گفت: وقتی نماینده مجلس بدون داشتن بینش و تحلیل و حتی بررسی صحت و سقم اخبار علیه کشور اظهار نظر کرده و مردم را به اغتشاش دعوت می کند ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با بیان اینکه باید گفتمان انقلاب و مقاومت را برای جوانان و مردم تبیین کنیم گفت: ما باید در تبیین این گفتمان حضور فعال و مؤثری داشته باشیم.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۰۹:۱۰   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیرکل حج وزیارت لرستان از ثبت نام 9 هزار و 300 لرستانی برای شرکت در پیاده روی اربعین در سامانه سماح خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۰۹:۱۰   + ۳۱ سایت دیگر  
"نماینده ای که برای ورود به مجلس میلیاردی هزینه کرد، در یک روز 120 و چند میلیارد تومان برای چند نفر از اقوام خود وام گرفت".
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز فوریت های پزشکی استان لرستان از مصدوم شدن 8نفر بر اثر تصادف خودرو پراید و خودرو پژو در محور کوهدشت- خرم آباد خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۲ - ۲۰:۱۰    
پدر شهید پلدختری از سیل زدگان این شهرستان باگذشت 6ماه از سیلاب هنوز نتوانسته مسائل ومشکلات ساخت وساز مسکن و جهیزیه فرزندش را مرتفع کند.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۲ - ۲۰:۱۰    
امام جمعه پلدختر گفت: احتمال نفوذ سیلاب بر اثر بارندگی شدید در پلدختر وجود دارد بنابراین رودخانه کشکان باید هر چه سریع تر لایروبی شود.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۲ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با تأکید بر اینکه باید وزارت ارشاد در ماجرای دختر آبی، با سلبریتی های هم سو با دشمنان نظام قاطعانه برخورد کند ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۲ - ۱۰:۱۰   + ۳۱ سایت دیگر  
انجمن شرکت های هواپیمایی با عقب نشینی از جدول دامنه قیمت پروازهای داخلی تیر 98جدول جدید نرخ این پروازها را منتشر کرد ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۲ - ۱۰:۱۰   + ۲۸ سایت دیگر  
مرکز پژوهش های مجلس با انتشار گزارشی با اشاره به معایب متعدد تعیین حداقل دستمزد سراسری، پیشنهاد داد: بهتر است با در نظر گرفتن تفاوتهای ساختار رشته فعالیتهای مناطق مختلف حداقل دستمزد به صورت منطقه ای ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۲ - ۱۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
اصلاح طلبان نشان داده اند که در تحقق وعده هایشان خصوصا در مورد زنان چندان موفق نبوده اند.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۲ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از کارشناسان سیاسی سیستان وبلوچستان گفتند: قوه قضاییه باید با سایت خبرآنلاین و همچنین سلبریتی ها و تمام کسانی که در جنجال آفرینی اخیر در فضای مجازی نقش داشتند، برخورد قاطعی داشته باشد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۲ - ۱۰:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
مروری بر رسانه های جریان اصلاحات نشان می دهد آن ها در دهه های 80 و 90، دو سیاست کاملاً متفاوت را نسبت به حضور بانوان در استادیوم، اتخاذ کرده اند.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۲ - ۱۰:۱۰   + ۵۰ سایت دیگر  
مرکز پژوهش های مجلس اعلام کرد: اعطای تسهیلات کلان یکی از مصادیق خلق پول جذاب بانک ها و مؤسسات اعتباری است که غالباً به شرکت های تابعه و وابسته آنها تعلق می گیرد و کنترل این نوع از تسهیلات می تواند تا ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۲ - ۱۰:۱۰   + ۳۲ سایت دیگر  
آرایش جدید رسانه های ضد ایرانی و عوامل داخلی آنها به خوبی نشان می دهد این جریان در تکاپوی ایجاد ناامنی و تنش در ماه های آینده و روزهای منتهی به انتخابات است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۹ - ۱۵:۴۰    
فرمانده انتظامی استان لرستان از کمبود شدید پلیس زن در استان لرستان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۸ - ۱۰:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
مسئول فضای مجازی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان گفت: آموزش های حضوری و مجازی نسرا در مقاطع سنی و تحصیلی مختلف برای علاقه مندان با ارائه گواهینامه معتبر در سطح استان برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۸ - ۱۰:۱۰   + ۱۷ سایت دیگر  
سرپرست وزارت آموزش و پرورش گفت:این حقوق نجومی برای 4 معاون نیست بلکه 5 معاون وزیر حقوق نجومی دریافت می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۸ - ۱۰:۱۰    
سفر سردار سلیمانی رییس بسیج مستضعفین به لرستان در قاب عکس....
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۸ - ۰۹:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
سامانه عمران اجتماعی در راستای طرح جهاد همبستگی ملی با حضور رئیس بسیج مستضعفین رونمایی شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۸ - ۰۹:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: حضور جوانان در فضای مجازی باید انقلابی، مبتکرانه و نوآورانه باشد و در جهت تحقق اهداف انقلاب اسلامی گام بردارند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۸ - ۰۹:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: 2300 واحد مسکونی در مناطق سیل زده استان لرستان احداث و تعمیر می شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۸ - ۰۹:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
کارگاه مسکن عمران اجتماعی بسیج با حضور رئیس سازمان بسیج مستضعفین در شهرستان پلدختر آغاز به کار کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۸ - ۰۸:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه پلدختر گفت:نماز جمعه متعلق به گروه یا طیف خاص نیست و در بیان مشکلات مردم از تریبون نماز جمعه عقب نشینی نمی کنم.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۰۸:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
قاچاق کالا همواره به عنوان یکی از بزرگترین تهدید های کارگران ایرانی و تولید ملی محسوب می شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۰۸:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس می گوید حقوق کارمندان و دستمزد کارگران در سال جاری رشد چندانی نداشت، اما قیمت ها سرسام آور افزایش پیدا کرد، در صورت ادامه این روند مجلس به موضوع ورود می کند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۰۸:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
کسب و کارهای مجازی این روزها رونق یافته است و این امر ضرورت نظارت نهادهای مربوطه مانند ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، پلیس فتا، پلیس اماکن و دیگر نهادهای نظارتی را دو چندان می کند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۰۸:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
با امضای تفاهم نامه ای، دبیرستان 12 کلاسه ائمه اطهار(ع) در زمینی به مساحت چهار هزار مترمربع در سه طبقه به مساحت قریب به 2 هزار متر توسط آیت الله فاضل لنکرانی در منطقه سیل زده شهر نورآباد لرستان ساخته ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۰۸:۴۱   + ۳۵ سایت دیگر  
عضو شورای شهر بروجرد که روز گذشته یکشنبه 6 مرداد دستگیر شد موسی نیکوکار رئیس این شورا بود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۰۸:۴۱   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزارت خارجه به منظور شرکت در نشست فوق العاده کمیسیون مشترک برجام با حضور مدیران سیاسی ایران و کشورهای چهار به علاوه یک، عازم وین شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۲۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
در 12فروردین امسال سیل مهیبی پلدختر و معمولان را دچار بحران بزرگی کرد که خیلی ها را ناامید کرد و آواره شهرهای دیگر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۱۸:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس گفت:با گذشت 4ماه از سیلاب مردم پلدختر نسبت به وضعیت راه ها،کشاورزی ،دیواره ساحلی ولای روبی رودخانه کشکان مطالبات به حقی دارند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۱۸:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست فرمانداری پلدختر گفت:بیشتر ادارات پلدختر روابط عمومی به مفهوم واقعی ندارند وبرخی هم تجهیزات آنها در حد دوربین موبایل است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۱۰:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
وزیر جهان ارتباطات بعضا توئیت هایی منتشر می کند که باعث تعجب افکارعمومی در این شبکه اجتماعی می شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۱۰:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
به مناسبت چهلمین سالگرد اقامه نخستین نماز جمعه ،امام جمعه پلدختر با پیشکسوتان ستاد نماز جمعه پلدختر دیدار وگفتگو کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۱۰:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره حفاظت محیط زیست پلدختر گفت:با گشت زنی به موقع نیروهای حفاظت محیط زیست پلدختر،چهار نفر صیاد غیرمجاز دستگیر شدند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۱۰:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
وفایی از ابلاغ 42 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال مددجویان به بهزیستی لرستان خبرداد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۱۰:۳۳   + ۱۳ سایت دیگر  
استاندار گفت: در یک سال گذشته شاهد احیاء و افزایش ظرفیت 115 واحد تولیدی لرستان بوده ایم.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۱۰:۳۳   + ۳۱ سایت دیگر  
مسئول روابط عمومی دادگستری لرستان علت آزاد شدن 2 مدیر دستگیر شده استان را اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۰۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس لرستان گفت: بی رحمانه جنایات به دست مجاهدین خلق رقم خورد و در جریان عملیات مرصاد با تلاش رزمندگان ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۰۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی بروجرد گفت: قیمت مرغ به دلیل گرمای هوا و عدم جوجه ریزی در برخی از استان های افزایش یافته است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۴ - ۱۴:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
گزارش تصویری سفر یک روزه سردار سرلشکر سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران به لرستان و بازدید از مناطق سیل زده پلدختر....
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۳ - ۱۱:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه پاسدان گفت:احداث و ترمیم 2 هزار خانه تخریبی در سیل لرستان توسط سپاه انجام می گیردو برای مردم ساکن در این خانه ها تجهیزات و اقلام اساسی که کمبودی هست را به مرور تأمین می کنیم.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۳ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت نیرو نه تنها در حق شهرستان بروجرد کوتاهی، بلکه ظلم کرده است و در بحث سیلاب امسال11 نماینده از وزارت نیرو شکایت کردند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۳ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور دهیاری و شهرداری های کشور گفت: 350 هزار نیروی مازاد در شهرداری های کشور وجود دارد و از طرفی جایگاه 22 هزار شغل و پست در شهرداری ها خالی است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۳ - ۱۰:۳۳   + ۱۹ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه پاسداران گفت:در آینده جهش های بزرگی صورت می گیرد و دشمنان ما اخبار پیشرفت ایران می شنوند،بسیاری از پیشرفت های ما با ابعاد جهانی ناشی از حس جهادی است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۳ - ۱۰:۳۳    
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت:پروژه آزاد راه خرم آباد-اراک،دستاورد ملی که با کیفیت خوبی در حال ساخت است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۲۱:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
قطار برخورد با مفاسد اقتصادی به ایستگاه لرستان رسید،کمتر 24ساعت سه دولتی مستقر در استانداری لرستان دستگیر شدند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۲۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه خرم آباد در مراسم بزرگداشت چهلمین سال بر پایی نماز جمعه بر فراهم شدن شرایط فرهنگی و تسهیل حضور مردم در نماز جمعه تاکید کرد . ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۲۰:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
پرسنل امدادی امانتدار الیگودرزی پول 17700000 ریالی به صاحبش برگرداندند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۲۰:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور ناجا از انتصاب سردار مؤمنی به ریاست دانشکده پلیس راهور خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۲۰:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی لرستان از توقیف کامیون حامل 30 هزار لیتر سوخت قاچاق در شهرستان پلدختر خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۲۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
با حضور فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان و مدیر کل نوسازی مدارس لرستان عملیات احداث مدرسه روستای گل گل و 5 مدرسه دیگر در مناطق سیل زده لرستان آغاز شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۲۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
چهار واحد مسکونی روستایی توسط قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه لرستان در مناطق کمتر برخوردار استان به بهره برداری رسید. ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۸ - ۱۹:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
اظهارات سردار شکارچی، سخنگوی ارشد نیرو های مسلح مبنی بر تکذیب ادعای شب گذشته ترامپ درباره سرنگونی پهپاد ایرانی در آب های خلیج فارس به شکل گسترده در رسانه های بین المللی همچون گاردین، دویچه وله ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۸ - ۱۹:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس و فعال رسانه ای با اشاره به ضرورت ورود مجلس برای پیگیری موضوع صفر شدن بودجه صداوسیما و ممانعت از اجرای این عمل غیرقانونی گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۸ - ۱۹:۴۲    
همایش بزرگ 6هزارنفری پیاده رویی در مناطق سیل زده پلدختر برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۸ - ۱۹:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
11 منزل مسکونی روستایی برای مددجویان کمیته امداد بروجرد به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۸ - ۱۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه پلدختر گفت: انگلیس اولین کشور عصبانی از اقتدار ایران در نابودی پهپاد جاسوسی است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۸ - ۱۹:۴۲    
همایش بزرگ6هزار نفری پیاده رویی خانوادگی در پلدختر سیل زده برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۸ - ۱۹:۴۲   + ۳۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا پایتخت به انتشار تصاویر سلبریتی های خانم با پوشش نامناسب در فضای مجازی واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۰۰:۲۶   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس دفتر نظارت و بازرسی انتخابات استان قم با اشاره به اهمیت و نقش شورای نگهبان گفت: نوعا دشمنان شورای نگهبان، دشمنان خارجی این ملتند؛ مثل غربی ها، آمریکایی ها و صهیونیست ها ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۰۰:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: 1447 نفر در قالب طرح کارورزی به بنگاه های اقتصادی استان لرستان معرفی شده است که بسیاری از آن ها جذب بازار کارشده اند .
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۰۰:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان گفت: 500 واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد استان لرستان احداث می شود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۰۰:۲۶   + ۱۷۶ سایت دیگر  
در انتخابات هیئت رئیسه شورای نگهبان، آیت الله جنتی به عنوان دبیر و کدخدایی به عنوان قائم مقام دبیر و سخنگو ابقا شدند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۲۳:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اصفهان گفت: 285 میلیارد ریال تسهیلات برای جبران خسارتهای مربوط به سیل سال جاری به واحدهای مسکونی این استان پرداخت می شود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۲۳:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه پلدختر گفت:با کمک 5میلیارد تومانی خیرین هندوستانی ،دو باب مدرسه سیل زده پلدختر ساخته می شود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۲۳:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد گفت: فعالان قرارگاه جهادی دانشگاه آزاد اسلامی تا جمعه هفته جاری در الیگودرز حضور دارند و پس از آن راهی شهرستان پلدختر و معمولان خواهند شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۲۳:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
طبق آمار ثبت احوال لرستان آمار ولادت و ازدواج در استان کاهش یافته و این روند نزولی زنگ خطری است که باید جدی گرفته شود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۲۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست فرمانداری پلدختر گفت:پس از 15ساعت تلاش ،آتش سوزی منطقه تخت چان از توابع پلدختر مهار شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۲۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
استاندار لرستان گفت: 432 میلیارد تومان به حوزه مسکن و 2 و 7 دهم میلیارد تومان به بخش کشاورزی پرداخت شده است
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۲۳:۲۶    
منتخب تصاویر صفحات نخست روزنامه های امروز منتشر شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۲ - ۲۳:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیر تأمین مسکن کمیته امداد لرستان گفت: 850 واحد مسکونی شهری و روستایی برای مددجویان سیل زده کمیته امداد لرستان احداث می شود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۲ - ۲۳:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل نوسازی مدارس استان لرستان گفت: 48 پروژه آموزشی، تربیتی و ورزشی در استان لرستان احداث می شود.
مشاهده نتایج بیشتر...