چهارشنبه ۰۲ خردادساعت ۰۷:۵۳May 2018 23
 

بقاع نیوز (boghanews.ir)

  ۱۳۹۵/۰۳/۲۹ - ۲۳:۵۸    
مدیر کل اوقاف آمل از برپایی مراسم ویژه شب های قدر در امامزاده ابراهیم (ع) با حضور بیش از 7 هزار نفر خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۹ - ۲۳:۵۸    
معاون اوقافی، حقوقی و امور مجلس سازمان اوقاف و امور خیریه با اشاره به رشد چشمگیر ثبت سند موقوفات طی سالیان اخیر بر ثبت سند شدن تمامی موقوفات تا 5 سند سال آیند تاکید کرد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۹ - ۲۳:۲۸    
رئیس اداره اوقاف تبریز گفت: حمام شنب غازان تبریز جزو موقوفات مسجد بزرگ شنب غازان است که از سال های دور به صورت ورثه ای در تملک سرقفلی است و ترمیم بنا و آزاد سازی ملک نیازمند رضایت صاحب سرقفلی است.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۹ - ۲۲:۵۸    
همزمان با شب دهم و روز دهم ماه مبارک رمضان بزرگداشت حضرت خدیجه (س) با عنوان خدیجه مادر امت در امامزادگان و بقاع متبرکه منتخب سراسر کشور برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۹ - ۲۲:۲۸    
محفل انس با قرآن با حضور قاری برجسته استاد بخت آور در روستای شیخ علی رجب شهرستان هریس برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۷ - ۱۵:۰۵    
همجواری آستان امامزاده آقا علی عباس (ع) و اکو کمپ کویری متین آباد باعث رونق دوچندان توریست مذهبی و تفریحی در این منطقه شده است.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۷ - ۱۴:۳۵    
مسئول اعزام مبلغ اوقاف استان تهران گفت: یکی مهم ترین برنامه های بقاع متبرکه در رمضان امسال، وفات حضرت خدیجه در دهم ماه رمضان است که سازمان اوقاف پیرامون این موضوع کتابی منتشر کرده و مسابقه ای نیز در ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۵ - ۱۲:۱۲    
قائم مقام دبیرکل انجمن های اسلامی دانش آموزان در امور مجلس و مشارکت ها گفت: تعدادی از دانش آموزان انجمن اسلامی، خادمان افتخاری امامزادگان و بقاع متبرکه می شوند.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۵ - ۱۱:۴۲    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با بیان اینکه حرکت در مسیر وقف و خدمت به موقوفات در واقع خدمت به اسلام، قرآن و اهل بیت(ع) است، مدیریت بقاع متبرکه تابع قانون و شرع می باشد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۴ - ۱۳:۴۴    
تازیانه انتقام الهی این است که انسان را رهایش می کنند و او دچار استدراج می شود و خدا به ملائکه می فرماید: این آدم کارش تمام است، نگذارید دیگر مرا صدا بزند!
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۴ - ۱۲:۱۴    
برای نخستین بار در ایران ضریح اماکن مذهبی از جنس سنگ های مرمر و تروارتن توسط صنعتگران این حرفه با صرفه جویی ریالی و ماندگاری و زیبایی بیشتر ساخته شد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۴ - ۱۱:۴۴    
مراسم تودیع و معارفه مدیر سابق و جدید اداره اوقاف و امور خیریه استان خراسان شمالی برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۳ - ۱۸:۱۶    
معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان از طرح نشاط معنوی در امامزادگان زنجان در ایام تابستان خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۳ - ۱۷:۴۶    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه دو تبریز از برگزاری طرح ضیافت الهی در امام زاده سیدمحمد کججانی(ع) این ناحیه خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۳ - ۱۷:۴۶    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان سراب از برگزاری طرح ضیافت الهی در امام زاده بزرگ(ع) و پخش”بسته های مهربانی” در بین نیازمندان این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۳ - ۱۷:۱۶    
معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان یزد از برگزاری 4 محفل انس با قرآن کریم با حضور قاری بین المللی “احمد شحات احمد سید ” از کشور مصر در این استان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۳ - ۱۷:۱۶    
طی نشست مدیر کل اداره اوقاف و امور خیریه آمل با امام جمعه این شهر بر توجه بر نیات واقفین و خیران در بخشهای مختلف کشور تاکید شد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۳ - ۱۲:۱۶    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه با تشریح ویژگی های شخصیتی حضرت خدیجه (س) گفت: حضرت خدیجه (س) از شمار چهار زن برگزیده است که پیامبر از آنها نام می برد و اگر رحمت حضرت خدیجه نبود تاریخ اسلام ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۳ - ۱۲:۱۶    
مدیر کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان غربی گفت: امام زاده غریب حسن ارومیه، محمد و ابراهیم، آرامگاه عرب باغی، برگشاد سلماس، شیخ نوایی، سید بهلول ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۳ - ۱۱:۴۶    
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل گفت: همزمان با سراسر کشور، اجرای طرح نشاط معنوی در 19 بقعه متبرکه شاخص استان اردبیل آغاز شد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۳ - ۱۱:۴۶    
سازمان اوقاف اعلام کرد: در راستای تکریم و بزرگداشت مقام بانوی رسالت، ام المومنین حضرت خدیجه (س) همزمان با شب و روز دهم ماه مبارک رمضان مراسم بزرگداشتی با عنوان خدیجه ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۲ - ۱۴:۴۷    
رئیس اداره اوقاف ساری از برگزاری افطاری ساده با هدف اجرای امینانه نیت واقف محمد قلی میرزا مشهور به ملک آرا در آستان امامزاده عباس (ع) خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۲ - ۱۲:۱۷    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان زنجان از برگزاری دوره آموزشی با حضور 100 نفر از هیأت امنا و خادمان مساجد با هدف به روزرسانی اطلاعات خادمان مساجد و ایجاد تحول در اداره اماکن مذهبی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ - ۱۵:۵۲    
بیش از 12000 جلد قران کریم، مفاتیح الجنان و نهج البلاغه همزمان با شروع طرح ضیافت الهی در اماکن متبرکه کاشان توزیع شد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ - ۱۵:۲۲    
نام کتاب الهام گرفته از صدو چهارده سوره نورانی قرآن کریم و تعداد آیات منتخب سی آیه برابر با تعداد روزهای ماه خدا که در هر روز از ماه مبارک در آیه ای تامل کنیم
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ - ۱۵:۲۲    
رئیس اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان خواف از ثبت نخستین وقف شهرستان در سال 95 خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ - ۱۵:۲۲    
امام جمعه پردیس از بخش خصوصی فعالی در این شهر برای ساخت و توسعه فضای مساجد این شهر دعوت به عمل آورد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ - ۱۴:۵۲    
همزمان با ایام ماه مبارک رمضان مراسم جزء خوانی قرآن کریم در جوار بقاع متبرکه اصفهان برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۰۳/۱۹ - ۱۳:۲۴    
در سایه بی توجهی و ناهماهنگی چندین نهاد مربوطه، آستان دو امامزاده محمداسماعیل (ع) و محمدصانع (ع) در روستای ازوار از توایع شهرستان کاشان علیرغم برخورداری از موقوفات قابل توجه در حال تخریب و نیازمند ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۱۹ - ۱۱:۵۴    
مدیر کل سازمان اوقاف و امور خیریه استان خراسان شمالی از اجرای طرح اهدا سبد کالای ماه مبارک رمضان با تعامل سازمان بهزیستی و کمیته امداد استان به نیازمندان و فرهنگسازی طرح نذورات فرهنگی خبرداد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۱۹ - ۱۱:۲۳    
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قزوین از اجرای برنامه های قرآنی متعدد نظیر محافل انس با قرآن کریم در ایام ماه مبارک رمضان در کانون های مساجد این استان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۱۹ - ۱۱:۲۳    
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان یزد از برگزاری ویژه برنامه ضیافت الهی در بیش از 45 امامزاده و بقعه متبرکه این استان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۱۹ - ۱۰:۴۹    
هیئت امنای مساجد و پایگاه های مقاومت بیسج مساجد چایپاره آمادگی خود را جهت برگزاری مطلوب برنامه های ماه مبارک رمضان اعلام کردند
  ۱۳۹۵/۰۳/۱۹ - ۱۰:۱۹    
توجه به ظرفیت های داخلی یکی از پیش زمینه های قابلیت اجرایی تفاهم نامه های بین المللی در سال اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل در سازمان اوقاف و امور خیریه است که گاهی نادیده انگاشته می شود.
  ۱۳۹۵/۰۳/۱۸ - ۱۰:۴۹    
با آغاز ماه مبارک رمضان، اجرای طرح ضیافت الهی در آستان 6 امامزاده شهرستان نطنز آغاز شده است.
  ۱۳۹۵/۰۳/۱۸ - ۱۰:۱۹    
جزء خوانی قرآن کریم در امامزادگان آقا علی عباس (ع) و محمد (ع) با حضور ده قاری برتر کشور از شورای عالی قرآن و نظارت دو استاد برجسته و قاری بین المللی برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۰۳/۱۸ - ۰۱:۲۱    
پژوهشگر حوزه انساب تفاوت امامزادگان و بقاع متبرکه را تشریح کرد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۱۷ - ۱۵:۵۲    
امامزاده جعفر (ع) از نوادگان حضرت امام موسی کاظم (ع) است از دیرباز مورد احترام مردم بخش جنوبی شهرستان بابل و روستای سماکوش بوده است و مراسم دعوت آن حضرت هر ساله در نیمه اول سال در این منطقه برگزار می ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۱۷ - ۱۰:۵۲    
هنگامی که از مترو امام خمینی پیاده می شوید با شکوه و عظمت بقعه مقدس سید روح الله مواجه خواهید شد. امامزاده ای که در ضلع جنوبی میدان امام خمینی تهران واقع شده است.
  ۱۳۹۵/۰۳/۱۶ - ۱۱:۵۶    
سهرابی از برگزاری مراسم ویژه ماه مبارک رمضان در سال جاری در بقاع شاخص استان خراسان شمالی خبر داد
  ۱۳۹۵/۰۳/۱۶ - ۱۰:۲۶    
رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان جلفا از اعلام نتایج مرحله شهرستان سی ونهمین دوره مسابقات قرآن کریم در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۱۶ - ۰۹:۵۶    
امام جمعه شهر پردیس ،بومهن و آبعلی از ساخت مصلی جدید این منطقه در شهر پردیس خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۱۳ - ۱۳:۱۳    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان میانه از اعلام نتایج مرحله شهرستانی مسابقات قرآن کریم در این شهرستان خبر داد
  ۱۳۹۵/۰۳/۱۳ - ۱۰:۴۳    
معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد گفت: به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان و دهه تکریم و نکوداشت مساجد بیش از یکهزار و700 مسجد، حسینیه و بقاع متبرکه در استان غبار روبی و عطر افشانی می شود.
  ۱۳۹۵/۰۳/۱۳ - ۱۰:۱۴    
مرحله شهرستانی مسابقات قرآن در سراب با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۱۲ - ۱۶:۱۷    
مدیر کل اداره اوقاف و امور خیریه استان خراسان شمالی از نهایی شدن طرح ثبت موقوفات موجود تا پایان خرداد ماه سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۱۲ - ۱۳:۴۸    
مدیر اکوکمپ کویری متین آباد گفت: برکت همجواری امام زاده علی عباس (ع) و فضای حاصل از برجام در افزایش زائران و توریست های خارجی دراین منطقه نقش چشمگیری داشته است.
  ۱۳۹۵/۰۳/۱۲ - ۱۲:۴۸    
آئین فرهنگی مذهبی غبارروبی امامزاده فضل(ع) محمودآباد با حضور مدیر کل اوقاف استان انجام پذیرفت
  ۱۳۹۵/۰۳/۱۲ - ۱۰:۱۸    
سرپرست اوقاف و امور خیریه هشترود و چارویماق معارفه شد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۱۱ - ۱۳:۲۳    
رئیس اداره اوقاف و امورخیریه شبستر از اعلام نتایج نهایی سی ونهمین دوره مسابقات قرآن کریم خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۱۱ - ۱۰:۲۳    
یک قاری برجسته قرآن با بیان اینکه قرآن کریم برای قشر خاصی نازل نشده و خواندن قرآن به همه مردم سفارش شده، گفت: این امر در صورتی محقق می شود که مردم از برگزاری مسابقات قرآنی آگاه شوند.
  ۱۳۹۵/۰۳/۱۱ - ۰۹:۵۳    
بقاع متبرکه شهرستان نطنز در سالگرد ارتحال حضرت امام (ره) میزبان کاروان راهیان حرم ایشان خواهد بود.
  ۱۳۹۵/۰۳/۱۰ - ۲۲:۲۶    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: دین مبین اسلام توجه ویژه ای به سنت وقف داشته است.
  ۱۳۹۵/۰۳/۱۰ - ۲۲:۲۶    
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات مازندران گفت: سالیانه بیش از 30 میلیارد ریال کمک برای بازسازی عتبات عالیات در مازندران جمع آوری می شود.
  ۱۳۹۵/۰۳/۱۰ - ۲۲:۲۶    
امزادگان در آستانه ماه مبارک رمضان
  ۱۳۹۵/۰۳/۱۰ - ۱۰:۲۷    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان مراغه از اعلام نتایج مرحله شهرستانی سی ونهمین دوره مسابقات قرآن کریم در شرستان مراغه خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۹ - ۱۶:۵۴    
مدیر دفتر نمایندگی اوقاف شهرستان ورزقان با اعلام ثبت سومین وقف شهرستان ورزقان در سال جاری گفت: زمینی به مساحت سه هزار مترمربع به ارزش تقریبی 45 میلیون تومان وقف شده است.
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۹ - ۱۶:۵۴    
مدیرکل اوقاف و امورخیریه آذربایجان شرقی با بیان اینکه مسابقات قرآنی نمودی از فعالیت های فرهنگی جامعه است ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۹ - ۱۳:۲۴    
مدیر اکوکمپ کویری متین آباد گفت: تعامل مطلوب مراکز سیاحتی و زیارتی تشرف بسیاری از توریستهای خارجی به دین اسلام را در پی داشته است.
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۹ - ۱۲:۵۴    
سرپرست داوران سی ونهمین دوره مسابقات قرآن تبریز گفت: رسانه ها عامل ترویج نشر قرآن هستند و فعالیت در زمینه قرآن، ذخیره آخرت اصحاب رسانه حوزه قرآن خواهد بود.
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۹ - ۱۱:۲۴    
داور سی ونهمین دوره مسابقات قرآن تبریز گفت: برخی بر این باور هستند که داوران به دلیل شناخت قاریان پیشکسوت ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۸ - ۱۳:۲۷    
سی و نهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم، جمعه 7 خرداد ماه سال جاری در دلیجان برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۸ - ۱۳:۲۷    
در راستای همکاری مشترک و تعیین تکلیف پیگیری حقوق و مطالبات اراضی موقوفه تفاهم نامه همکاری اداره کل اوقاف و امور خیریه استان یزد با شورای اسلامی استان منعقد شد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۶ - ۱۰:۰۲    
دومین روز سی ونهمین دوره مسابقات قرآن ویژه بانوان، بخش شهرستانی در تبریز برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۶ - ۱۰:۰۲    
امام جمعه شهرستان جلفا گفت: با توجه به نزدیک شدن ماه رمضان، باید به بحث امر به معروف و نهی از منکر در منبرها بیشتر پرداخته شود.
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۵ - ۱۹:۰۲    
معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان از برگزاری آزمون سراسری مسابقات مفاهیم مرحله شهرستانی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۵ - ۱۲:۳۳    
برگزاری جشن میلاد امام زمان
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۵ - ۱۱:۰۳    
به گزارش بقاع نیوز: حسینیه ایران، سید حسن حسینی مسوول دبیرخانه یزد حسینیه ایران ، از حضور پرشور گردشگران کشورهایی همچون آلمان، فرانسه ،بلژیک ، اتریش ، اسپانیا ،چین و.. ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۵ - ۱۱:۰۳    
حضور تولیت جمکران با خانواده در امامزاده احمد ع خفر شهرسان نطنز در عصرگاه نیمه شعبان
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۴ - ۱۲:۵۰    
رئیس اداره اوقاف و امورخیریه سراب از برگزاری سی ونهمین دوره مسابقات قرآن در سراب خبر داد و گفت: این مسابقات از امروز آغاز و تا 6خردادماه ادامه خواهد داشت
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۴ - ۱۲:۲۰    
رئیس اداره اوقاف و امورخیریه اظهار کرد: سی ونهمین دوره مسابقات قرآنی در شبستر با 230 نفر شرکت کننده در مسجد خیراب شبستر و حسینیه گشلن قلعه باغ برگزار شد
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۳ - ۱۶:۵۱    
صدیقه حکمت که چندی پیش در بیمارستان نمازی شیراز تحت عمل جراحی پیوند کبد قرار گرفت به گفته ی فرزندش سلما بابایی وضعیت جسمی وخیمی دارد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۳ - ۱۶:۵۱    
صدها روایت از پیامبر و امامان در کتب روایی وارد شده که مهدی(عج) دوازدهمین امام فرزند امام عسکری(ع) و نهمین فرزند امام حسین(ع) است.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۱:۳۵    
غبارروبی و تعویض پارچه آستان مطهر امامزاده محمد و علی (ع) شهرستان نهاوند به مناسبت نیمه شعبان انجام شد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۹ - ۱۵:۴۳    
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان قم،ازبرگزاری مراسم احیای نیمه شعبان با تدارک میزبانی از 7 هزار نفر در پنج بقعه و مکان مقدس خبر داد
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۸ - ۱۵:۱۵    
سرپرست نمایندگی اداره اوقاف و امور خیریه راین از ثبت دومین وقف امسال این شهر جهت افزایش فضای مسجد در روستای سادات باب طاهونه این شهر خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۸ - ۱۳:۱۵    
روز میلاد امام زمان (عج) به نام روز زیارتی نطنز نام گذاری شده است و امسال آستان امامزاده شاه سلطان حسین ابیازن به عنوان مرکزیت برگزاری روز زیارتی نطنز در نظر گرفته شده است.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۸ - ۱۲:۴۵    
بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب در شهر آفتاب با انواع کتب مذهبی و دفاع مقدس پذیرای بازدیدکنندگان بود.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۶ - ۲۰:۱۸    
فرمانده انتظامی زنجان گفت: با بازبینی دوربین های مدار بسته مساجد، سارقان از خدا بی خبر مساجد در دام قانون افتادند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۱۰:۱۸    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان مهریز از وقف خانه ای جهت عزداری اهل بیت (ع) در ایام فاطمیه خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۱ - ۲۳:۲۲    
به مناسبت اعیاد مبارک شعبان و ولادت امام حسین (ع)، حضرت ابوالفضل العباس (ع) و امام سجاد (ع)، در آستان امامزادگان آقا علی عباس و محمد (ع) شهرستان نطنز جشن 4 روزه برپا است.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۰ - ۱۰:۲۷    
معاون بهره وری اقتصادی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان یزد گفت: وقف رفع نیاز های عمومی جامعه طبق نظر واقف است که در این فرصت با کاهش هزینه های عمومی مردم ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۱۹ - ۱۸:۳۱    
یک قطعه زمینی زراعی و یک قطعه زمین مشجر به نیت صرف در هزینه های روزانه مسجد جامع قشلاق در شهرستان جلفا وقف شده اند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۱۹ - ۱۶:۰۱    
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: باید طوری زندگی کنیم که مردم ما را دوست داشته باشند و لازمه آن احسان کردن به مردم و حل مشکلات آنان است.
  ۱۳۹۵/۰۲/۱۹ - ۰۰:۰۳    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان با اشاره به دستگیری سارقان مساجد زنجان گفت: در زمان سرقت دوربین های برخی از مساجد غیرفعال شده بود.
  ۱۳۹۵/۰۲/۱۸ - ۱۲:۰۳    
مسجد صاحب الزمان باغستان بالا منطقه طرقرود شهرستان نطنز تنها مسجد کشور است که از لحاظ معماری شباهت زیادی به بیت المقدس مسجد مشترک همه ادیان الهی دارد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۱۷ - ۱۹:۰۵    
به مناسبت مبعث رسول اکرم (ص)مضجع منور سیدحمزه بن موسی بن جعفر(ع) تبریزغباررویی شد
  ۱۳۹۵/۰۲/۱۷ - ۱۱:۳۵    
450 میلیون تومان کمک نقدی به عتبات عالیات پارسال در همدان جمع آوری شد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۱۶ - ۲۱:۳۵    
اختتامیه مسابقه تلاوت احسن با داوری و تلاوت استاد و قاری بین المللی قرآن کریم استاد حاج رحیم خاکی در آستان مقدس حبیب بن موسی(ع) کاشان برگزار شد ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۱۵ - ۱۷:۱۰    
مسئولان دستگاه های فرهنگی و اجتماعی استان اصفهان امسال سریع تر از گذشته برای تابستان جوانان و نوجوانان برنامه ریزی و تدبیری جدی به منظور غنی سازی اوقات فراغت آن ها انجام دادند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۱۴ - ۲۱:۱۰    
دبیر ستاد عتبات عالیات گفت:پانزدهمین دوره اعزام دانشجویان به عتبات عالیات از 18 خرداد آغاز می شود.
  ۱۳۹۵/۰۲/۱۴ - ۱۱:۱۱    
وبلاگ امام حسن مجتبی (ع) وبلاگی مستدل و مدون می باشد که به بررسی تمام ویژگی های برجسته و متمایز امام حسن (ع) و هم چنین تاریخ امامزادگان و نسل حسنی (ع) می پردازد
  ۱۳۹۵/۰۲/۱۴ - ۱۱:۱۱    
معاون موسسه جوانان آستان قدس رضوی گفت: زیارت بقاع متبرکه یکی از بزرگترین قدرت های نرم مکتب اسلام است.
  ۱۳۹۵/۰۲/۱۳ - ۱۶:۱۳    
در کارگاه آموزشی مزدوجین طلاب در حوزه علمیه امام صادق(ع) تبریز به قید قرعه به 14 نفر از مزدوجین به نیت 14 معصوم سفر کربلا هدیه شد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۱۳ - ۱۱:۱۵    
دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی گفت: متولیان امامزادگان باید شرایطی را پدید آورند تا رغبت مردم برای حضور در این اماکن مقدس دو چندان شود و برنامه های مثبتی مانند ایجاد اتاق عقد در امام ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۱۲ - ۱۸:۴۸    
? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۱۲ - ۱۶:۱۸    
نرم افزار زیارت عتبات عالیات از سوی معاونت فرهنگی بعثه مقام معظم رهبری به زبان های انگلیسی، عربی، تایی، اردو و اسپانیایی ترجمه و در قالب های مختلف موبایلی نیز در دسترس علاقه مندان قرار گرفت.
  ۱۳۹۵/۰۲/۱۲ - ۱۵:۱۸    
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر قزوین با اعلام اینکه گردشگری ایران در یک جاده یک طرفه قدم گذاشته و طی مسیر می کند، ادامه داد: با رونق گردشگری حلال در ایران و معرفی جاذبه های ارزشمند تاریخی ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۱۲ - ۱۳:۴۹    
منابع عراقی از حمله تروریستی به زائران عتبات عالیات خبر دادند.
مشاهده نتایج بیشتر...