شنبه ۳۱ شهریورساعت ۱۷:۱۳Sep 2018 22

سازمان هواپیمایی کشور (cao.ir)

  ۱۳۹۵/۰۲/۰۱ - ۱۶:۲۸    
مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری از دیدار دبیر کل سابق ایکائو با رئیس سازمان هواپیمایی کشوری خبرداد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۹ - ۱۸:۲۸    
به گزارش روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری، محمد سعید شرفی مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری با اعلام این خبر گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۸ - ۰۹:۲۸    
رضا جعفرزاده مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری با اعلام این خبر گفت: پس از امضای توافقنامه از سرگیری پروازهای پاریس- تهران مقامات حمل و نقل هوایی فرانسه با مقامات سازمان هواپیمای کشوری و وزیر ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۵ - ۱۰:۱۸    
مدیرکل دفتر گواهینامه ها، امتحانات و امور پزشکی سازمان هواپیمایی کشوری از درخواست مجوز مراکز آموزشی خلبانی کشورهای آمریکایی، اروپایی و آسیایی خبرداد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۱:۱۸    
مدیرکل دفتر مهندسی قابلیت پرواز سازمان هواپپمایی کشوری از اعطای 58 گواهینامه برای مراکز تدام صلاحیت پروازیPart-MG ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۷ - ۱۴:۱۹    
مدیرکل حمل و نقل کمیسیون اتحادیه اروپا در راس هیاتی عالی رتبه با رئیس و مدیران سازمان هواپیمایی کشوری دیدار کردند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۷ - ۱۲:۱۹    
شرکت های هواپیمایی ایرانی اخیرا تقاضایی برای دریافت مجوز پرواز به سازمان هواپیمایی کشوری عربستان نداشته اند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۶ - ۱۷:۱۹    
رضا جعفرزاده مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری با اعلام این خبر گفت:از آغاز پروازهای نوروز 25 اسفند تا 16 فروردین 26214 پرواز داخلی و بین المللی از فرودگاه های تهران و سایر شهرستانها به مقاصد ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۵ - ۱۱:۱۹    
مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری از انجام بیش از 23هزار پرواز داخلی و بین المللی تا 13 فروردین خبرداد و گفت: از این تعداد بیش از 5هزار و 200 پرواز خارجی بوده است.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۳ - ۱۲:۲۰    
مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری از جابه جایی بیش از 2میلیون و 500 هزار مسافر از آغاز سفرهای نوروزی تا 12 فروردین ماه خبرداد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۱ - ۱۴:۲۱    
مشاور رسانه ای رییس و مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری از جابه جایی بیش از 2میلیون و 140هزار مسافر از آغاز سفرهای نوروزی تا پایان روز نهم فروردین ماه خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۰ - ۱۵:۲۱    
مشاور رسانه ای رییس و مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری از انجام بیش از 11 هزار پرواز فوق العاده و برنامه ای تا پایان روز هفتم فروردین ماه خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۰۸ - ۱۴:۰۹    
مشاور رسانه ای رییس و مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری از انجام بیش از 9هزار پرواز فوق العاده و برنامه ای تا پایان روز ششم فروردین ماه خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۰۷ - ۱۸:۰۹    
رضا جعفرزاده مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری از ارسال پیام تسلیت و اعلام آمادگی این سازمان جهت هرگونه کمک ممکن به سانحه بالگرد استان فارس خبر داد. ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۰۷ - ۱۵:۰۹    
محمد جواد تقوایی معاون استاندارد پرواز سازمان هواپیمایی کشوری با بیان این مطلب گفت: استاندارد پرواز سازمان هواپیمایی کشوری بنا به وظایف ذاتی خود مبنی بر نظارت بر استاندارد و قابلیت هواپیماها در این ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۰۶ - ۱۹:۰۹    
از 26 اسفند ماه تا پایان روز ششم فروردین ماه 95 نزدیک به 8 هزار پرواز داخلی و بین المللی انجام شده است که از این تعداد نزدیک به 3 هزار پرواز بین المللی و بقیه داخلی بوده است.
  ۱۳۹۵/۰۱/۰۱ - ۲۳:۱۰    
مشاور رسانه ای رییس و مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری با صدور اطلاعیه ای درباره تغییر ساعت رسمی کشور از امروز اعلام کرد: زمان پرواز مندرج در بلیت مسافران مطابق ساعت رسمی کشور انجام می شود.
  ۱۳۹۵/۰۱/۰۱ - ۱۸:۰۹    
علی عابدزاده معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با صدور پیامی فرارسیدن نوروز 1395 و بهار طبیعت را به تمامی فعالان صنعت حمل و نقل هوایی کشور تبریک گفت. متن پیام بدین شرح است:
  ۱۳۹۵/۰۱/۰۱ - ۱۲:۰۹    
مشاور رئیس و مدیرروابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: سال نو در حالی آغاز شد که هزاران نفر از فعالان صنعت حمل و نقل هوایی سال تحویل را در محل کارشان به خدمتگزاری و میزبانی از مسافران پروازها سپری ...
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۱:۰۹    
مشاور رئیس و مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری از صدور بیش از 4800 مجوز پرواز خارجی به صورت فوق العاده و برنامه ای برای ایام نوروز امسال خبرداد.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۳ - ۱۳:۰۸    
مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: نقص فنی، نتیجه نهایی سانحه پرواز مسیر تهران- طبس اعلام شد.
  ۱۳۹۴/۱۲/۱۹ - ۱۷:۰۳    
صبح امروز یادداشت تفاهم حمل و نقل هوایی ایران و انگلیس در سازمان هواپیمایی کشوری امضاء شد.
  ۱۳۹۴/۱۲/۱۸ - ۱۵:۰۳    
مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری، از آغاز پروازهای نوروزی از 25 اسفندماه خبرداد.
  ۱۳۹۴/۱۲/۱۷ - ۱۹:۰۳    
نشست فوق العاده معاونان عملیاتی، فنی- مهندسی شرکت های هواپیمایی با معاون استاندارد پرواز سازمان هواپیمایی کشوری به منظور حفظ ایمنی و سلامت پروازها در ایام نوروز برگزار شد.
  ۱۳۹۴/۱۲/۱۶ - ۱۷:۵۹    
طی حکمی از سوی رییس سازمان هواپیمایی کشوری، کوروش سلیمانی به سمت مشاور و رئیس پزشکی هوایی سازمان هواپیمایی کشوری منصوب شد.
  ۱۳۹۴/۱۲/۱۳ - ۱۶:۰۰    
به مناسبت دومین سالگرد سانحه جت فالکن، مراسم گلباران و ادای احترام به جان باختگان سانحه جت فالکن در آبهای جزیره کیش برگزار شد.
  ۱۳۹۴/۱۲/۱۳ - ۱۴:۰۰    
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: راه توسعه در صنعت حمل و نقل و گردشگری استفاده از مدلهای سنتی نیست برای ورود به رقابت ها چاره ای جز روی آوردن به مدل های جدید نخواهد بود.
  ۱۳۹۴/۱۲/۱۱ - ۱۹:۲۸    
معاون وزیر راه و شهرسازی نرخ های تکلیفی و تحریم را دو مانع اصلی توسعه صنعت حمل و نقل هوایی ایران در دوران گذشته دانست و گفت ...
  ۱۳۹۴/۱۲/۱۱ - ۱۱:۲۸    
مقامات هواپیمایی سوئیس ایر با رئیس سازمان هواپیمایی کشوری پیرامون همکاری در زمینه خدمات هندلینگ در فرودگاهها از جمله خدمات زمینی و هوانوردی با یکدیگر دیدار و گفت گو کردند.
  ۱۳۹۴/۱۲/۰۶ - ۱۱:۵۹    
مشاور رئیس و مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری از اختصاص 19500پرواز برای ایام نوروز خبرداد.
  ۱۳۹۴/۱۲/۰۵ - ۱۳:۵۹    
وزیر راه وشهرسازی گفت: اکنون 250 فروند هواپیما داریم که فقط 150 فروند آن فعال و 100 فروند زمین گیر هستند.
  ۱۳۹۴/۱۲/۰۵ - ۱۳:۵۹    
حسن روحانی رییس جمهور ی در مراسم پنجاه و پنجمین سالروز تأسیس شرکت هما با بیان اینکه تا چه زمانی مردم ما دنبال این آژانس هواپیمایی و آن آژانس هواپیمایی باشند تا با ایرلاین های بیگانه به منطقه و جهان ...
  ۱۳۹۴/۱۲/۰۵ - ۱۲:۵۹    
مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی حضرت امام خمینی (ره) گزارشی از اقدامات صورت گرفته ارائه کرد که مشروح آن در پی می آید:
  ۱۳۹۴/۱۱/۲۷ - ۱۲:۵۲    
رضا جعفرزاده مشاور رسانه ای رئیس سازمان و مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری ضمن رد نقص فنی هواپیما در پرواز 4035 مسیر مشهد- اهواز هواپیمای زاگرس گفت: هواپیمای مذکور ساعت 18 ...
  ۱۳۹۴/۱۱/۲۶ - ۱۵:۵۲    
برگزاری اولین اردوی فرهنگی سال 94 برگزارشد .
  ۱۳۹۴/۱۱/۲۶ - ۱۱:۵۳    
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با تاکید بر اینکه ظرفیت بسیاری از فرودگاه های کشور به طور کامل استفاده نمی شود گفت: نیازمند ورود 160 فروند هواپیمای کوتاه برد با ظرفیت 100 صندلی به ناوگان هوایی کشور هستیم.
  ۱۳۹۴/۱۱/۲۴ - ۱۶:۵۴    
به گزارش روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری، حسن خشخو معاون مدیرکل حراست سازمان هواپیمایی کشوری با بیان این مطلب گفت ...
  ۱۳۹۴/۱۱/۲۱ - ۱۶:۴۷    
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: ما برای اعتلای سازمان و صنعت هوانوردی آمده ایم و تحقق این مهم با تلاش متخصصان میسر خواهد شد.
  ۱۳۹۴/۱۱/۱۷ - ۱۵:۳۸    
معاون استاندارد پرواز سازمان هواپیمایی کشوری از تدوین نسخه پیش نویس الگو و پیکره جدید مقررات هوانوردی در حوزه عملیات پرواز مقارن با دهه مبارک فجر خبرداد.
  ۱۳۹۴/۱۱/۱۲ - ۱۴:۴۰    
مدیر کل دفتر ایمنی و بررسی سوانح سازمان هواپیمایی کشوری از راه اندازی سیستم گزارش دهیECCAIRS همزمان با آغاز دهه مبارک فجر خبر داد.
  ۱۳۹۴/۱۱/۱۲ - ۱۲:۴۰    
شرکت هواپیمایی آتا از بابت ابطال برخی از پروازهای این شرکت به دلیل نامساعد بودن شرایط جوی از مردم و مسافران عذرخواهی کرد.
  ۱۳۹۴/۱۱/۱۱ - ۱۵:۴۱    
زمینه توسعه روابط حمل و نقل هوایی ایران و ترکمنستان فراهم شده است
  ۱۳۹۴/۱۱/۰۸ - ۲۲:۴۰    
مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: هواپیمای اصفهان- مشهد شرکت هواپیمایی زاگرس از باند خارج شد.
  ۱۳۹۴/۱۱/۰۷ - ۱۵:۴۰    
مشاور رئیس و مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری، خبرداد: پروازهای لندن- تهران از نیمه دوم اسفندماه سال جاری از سر گرفته می شود.
  ۱۳۹۴/۱۱/۰۵ - ۲۲:۴۲    
مدیرکل دفتر نظارت بر فرودگاهها شرکت ها و موسسات هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری از ابلاغ مصوبه طرح کفایت سرمایه مالی شرکت های هواپیمایی فعال و تازه تاسیس خبر داد.
  ۱۳۹۴/۱۱/۰۴ - ۱۵:۴۳    
مشاور رئیس و مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: شرکت بوئینگ هیچ محدودیتی برای حضور و مذاکره با مقامات سازمان هواپیمایی کشوری ایران ندارد.
  ۱۳۹۴/۱۱/۰۴ - ۱۲:۴۳    
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: آماده عقد قرارداد با سرمایه گذاران مشتاق خارجی در صنعت هوانوردی کشور هستیم.
  ۱۳۹۴/۱۱/۰۳ - ۱۲:۴۳    
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: تحول در صنعت حمل و نقل هوایی جز با شکستن تعاریف ثابت ممکن نخواهد شد.
  ۱۳۹۴/۱۰/۲۹ - ۱۳:۳۶    
مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری از حضور بزرگترین سازندگان هواپیمای آمریکایی و اروپایی به کشور در روزهای چهارم و پنجمن بهمن ماه خبرداد.
  ۱۳۹۴/۱۰/۲۳ - ۱۵:۴۰    
معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی کشوری از برنامه ریزی جهت انجام پروازهای نوروزی خبرداد.
  ۱۳۹۴/۱۰/۲۲ - ۱۰:۴۰    
معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی کشوری از انجام تست سیستم های ارتفاع سنجی هواپیماهای ایرانی موسوم به RVSM MONITORING خبرداد.
  ۱۳۹۴/۱۰/۲۲ - ۱۰:۴۰    
معاون استاندارد پرواز سازمان هواپیمایی کشوری، گفت: ساختار مقررات هوانوردی ایران با چهارچوب مقررات آژانس ایمنی هواپیمایی اتحادیه اروپا (EASA) هماهنگ می شود.
  ۱۳۹۴/۱۰/۱۹ - ۱۵:۲۸    
مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری، از راه اندازی کانال رسمی این سازمان در نرم افزار پیام رسان تلگرام خبر داد.
  ۱۳۹۴/۱۰/۱۹ - ۱۵:۲۸    
طی حکمی از سوی مهندس عابدزاده معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان هواپیمایی کشوری سید قائم هاشمی نسب با حفظ سمت به عنوان مشاور رئیس و نماینده سازمان در امور مجلس منصوب شد.
  ۱۳۹۴/۱۰/۱۹ - ۱۴:۲۸    
بزرگترین اجلاس بین المللی تاریخ هوانوردی ایران با عنوان هوانوردی ایران 2016 روزهای 4 و 5 بهمن ماه در تهران برگزار می شود.
  ۱۳۹۴/۱۰/۱۶ - ۱۳:۲۸    
مدیرکل دفتر حقوقی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی کشوری گفت: در دیدار سفیر عمان با علی عابدزاده رئیس سازمان هواپیمایی کشوری ...
  ۱۳۹۴/۱۰/۰۷ - ۱۲:۵۱    
صبح روز گذشته مهندس علی عابدزاده معاون وزیر و رئیس سازمان هواپیمایی کشوری به همراه جمعی از معاونین و مدیران این سازمان از بخش های مختلف صنعت هوایی و مواد ترکیبی فجر بازدید کرد.
  ۱۳۹۴/۱۰/۰۷ - ۱۱:۲۱    
معاون استاندارد پرواز سازمان هواپیمایی کشوری از تشکیل کارگروه بررسی امریه های صلاحیت پروازی خبرداد.
  ۱۳۹۴/۱۰/۰۶ - ۱۴:۲۱    
مدیرکل دفتر تدوین مقررات و تضمین کیفیت سازمان هواپیمایی کشوری از بازنگری ساختار کارگروه تدوین مقررات هوانوردی و شیوه تدوین و انتشار اسناد سازمان خبرداد.
  ۱۳۹۴/۱۰/۰۳ - ۱۰:۳۶    
مهندس عابدزاده معاون وزیر راه و رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با صدور پیامی سالروز استقرار سپاه حفاظت هواپیمایی در فرودگاهها را به پاسداران امنیت پرواز کشور تبریک گفت. متن پیام بدین شرح است:
  ۱۳۹۴/۱۰/۰۲ - ۱۱:۰۶    
جانشین ریاست سازمان هواپیمایی کشوری در مدیریت بحران و پدافند غیرعامل از برگزاری هفته ایمنی در برابر زلزله و بلایای طبیعی امسال با شعار دولت و ملت همدل و همزبان ...
  ۱۳۹۴/۰۹/۲۹ - ۱۰:۱۴    
مشاور رئیس سازمان هواپیمایی کشوری در امور بانوان از برگزاری اولین دوره کارگاه آموزشی روانشناسی خانواده برای بانوان سازمان هواپیمایی کشوری خبر داد.
  ۱۳۹۴/۰۹/۲۵ - ۲۱:۱۴    
مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: فضای پسا تحریم صنعت حمل و نقل هوایی ایران فرصت بکری برای ورود سرمایه گذاران خارجی فراهم کرده است.
  ۱۳۹۴/۰۹/۲۵ - ۱۵:۴۴    
با اجرای آزادسازی نرخ بلیت هواپیما و شبکه پروازهای داخلی در درازمدت، سازمان هواپیمایی کشوری تعیین کننده نرخ ها نخواهد بود.
  ۱۳۹۴/۰۹/۲۵ - ۱۴:۴۴    
آرش خدایی مدیرکل دفتر مطالعات و تضمین کیفیت سازمان هواپیمایی کشوری در روزهای اخیر، بحثهای فراوان و مفیدی در خصوص آزادسازی انجام شده در بخش حمل و نقل هوایی انجام شده است ...
  ۱۳۹۴/۰۹/۲۴ - ۱۱:۴۵    
مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری با ارسال نامه ای، مدیران روابط عمومی شرکت های هواپیمایی را به پاسخگوئی و همکاری با رسانه ها ملزم کرد.
  ۱۳۹۴/۰۹/۱۸ - ۱۸:۲۱    
فارغ از تکلیف قانونی ماده 161 قانون برنامه پنجم توسعه؛ آزادسازی نرخ ها و شبکه پروازی در صنعت حمل و نقل هوایی را یک فرآیند بدانیم.
  ۱۳۹۴/۰۹/۱۸ - ۱۶:۲۱    
رضا جعفرزاده مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری با بیان اینکه مراجعه به سایت های شرکت های هواپیمایی موید عدم تغییر نرخ بلیت هواپیماست گفت ...
  ۱۳۹۴/۰۹/۱۸ - ۱۵:۲۱    
مهندس علی عابدزاده رئیس سازمان هواپیمایی کشوری در واکنش به خبری در خصوص آزاد سازی نرخ بلیت هواپیما و زدن تیترهای استنباطی گفت ...
  ۱۳۹۴/۰۹/۱۸ - ۱۰:۲۱    
برندن وارد سفیر ایرلند در راس هیاتی با علی عابدزاده رئیس سازمان هواپیمایی کشوری ایران دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۳۹۴/۰۹/۱۶ - ۱۴:۲۲    
کارگاه آموزشی امنیت هوانوردی ایکائو در سازمان هواپیمایی کشوری برگزار شد.
  ۱۳۹۴/۰۹/۱۴ - ۱۹:۲۴    
مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: علی رغم آغاز آزادسازی نرخ بلیت، اکثر شرکت های هواپیمایی تاکنون اقدامی در خصوص تغییر قیمت بلیط ها درمسیرهای مشمول آزادسازی نکرده اند.
  ۱۳۹۴/۰۹/۱۰ - ۱۷:۲۷    
مشاور رئیس و مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری، از گسترش همکاریهای حمل و نقل هوایی ایران و لوکزامبورگ خبرداد.
  ۱۳۹۴/۰۹/۱۰ - ۱۵:۲۷    
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری طی حکمی محمدجواد تقوایی را به سمت معاونت استاندارد پرواز این سازمان منصوب کرد.
  ۱۳۹۴/۰۹/۰۹ - ۲۱:۲۷    
علی عابدزاده، رئیس سازمان هواپیمایی کشوری، امروز دوشنبه دستورالعمل آزادسازی نرخ بلیت هواپیما شبکه پروازی و مسیرهای حمایتی را به شرکت های هواپیمایی ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۴/۰۹/۰۷ - ۱۰:۲۹    
مهندس علی عابدزاده معاون وزیر و رئیس سازمان هواپیمایی کشوری که در مراسم افتتاحیه ششمین نمایشگاه بین المللی صنایع هوایی و فضایی ایران سخن می گفت ...
  ۱۳۹۴/۰۹/۰۲ - ۱۲:۲۷    
مدیرکل دفتر مهندسی صلاحیت پروازی خبرداد: دفتر مهندسی نظارت بر طراحی و ساخت وسایل پرنده به دفتر مهندسی صلاحیت پروازی (AED: Airwor thinness Engineering Division) تغییرنام یافت.
  ۱۳۹۴/۰۹/۰۲ - ۰۹:۲۷    
علی عابدزاده معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان هواپیمایی کشوری به مناسبت هفته بزرگداشت بسیج، پیامی صادر کرد. متن پیام بدیل شرح است:
  ۱۳۹۴/۰۸/۲۷ - ۱۳:۱۶    
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری عنوان کرد: موضوع سوخت رسانی در فرودگاه امام خمینی(ره) به طور جد در حال پیگیری است.
  ۱۳۹۴/۰۸/۲۵ - ۲۰:۱۱    
مجلس چهلمین روز درگذشت مرحوم مهندس حبیبی معاونت محترم استاندارد پرواز سازمان هواپیمایی کشوری روز جمعه بیست و نهم آبان ماه منعقد می گردد.
  ۱۳۹۴/۰۸/۲۴ - ۱۱:۱۱    
مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری، از صدور 679 مجوز پروازی برای انتقال زائران اربعین حسینی به عتبات عالیات تاکنون خبرداد.
  ۱۳۹۴/۰۸/۱۳ - ۱۹:۰۷    
در راستای ساماندهی فروش بلیت به متقاضیان سفرهای هوایی به عتبات عالیات در ایام اربعین حسینی، سازمان هواپیمایی کشوری با هماهنگی ایرلاین ها و انجمن شرکت های هواپیمایی ...
  ۱۳۹۴/۰۸/۱۳ - ۱۰:۰۷    
محمد ایاد زیدان رئیس سازمان هواپیمایی کشوری سوریه با علی عابدزاده رئیس سازمان هواپیمایی کشوری دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۳۹۴/۰۸/۰۹ - ۱۳:۵۶    
در ابلاغی از سوی رئیس سازمان هواپیمایی کشوری، سید قائم هاشمی نسب به سمت سرپرست دفتر برنامه ریزی، تشکیلات و بودجه سازمان منصوب شد.
  ۱۳۹۴/۰۸/۰۹ - ۱۱:۵۶    
در ابلاغی از سوی رئیس سازمان هواپیمایی کشوری، محمدسعید شرفی به سمت مشاور رئیس و مدیرکل دفتر ریاست و روابط عمومی سازمان منصوب شد.
  ۱۳۹۴/۰۸/۰۳ - ۱۰:۴۸    
جانشین ریاست سازمان هواپیمایی کشوری در مدیریت بحران و پدافند غیر عامل گفت: هفته پدافند غیر عامل چهارم تا دهم آبان 94 با شعار پدافند غیرعامل ...
  ۱۳۹۴/۰۷/۲۶ - ۱۴:۳۳    
مدیرکل دفتر مرکزی حراست سازمان هواپیمایی کشوری از برگزاری اولین دوره آموزشی تربیت مدرس امنیت هوانوردی در کشور خبرداد.
  ۱۳۹۴/۰۷/۲۶ - ۱۱:۲۵    
مراسم یادبود مرحوم مهندس حبیبی معاونت محترم استاندارد پرواز سازمان هواپیمایی کشوری روز دوشنبه در مسجد قدس فرودگاه مهرآباد برگزار می گردد.
  ۱۳۹۴/۰۷/۲۵ - ۱۳:۲۵    
مراسم تشییع و ادای احترام به پیکر مرحوم مهندس حبیبی معاون استاندارد پرواز سازمان هواپیمایی کشوری روز گذشته در فرودگاه مهرآباد برگزار شد.
  ۱۳۹۴/۰۷/۲۵ - ۱۲:۲۵    
مجلس سوم وهفتمین روز درگذشت مرحوم مهندس حبیبی معاونت محترم استاندارد پرواز سازمان هواپیمایی کشوری روز یکشنبه برگزار می گردد.
  ۱۳۹۴/۰۷/۲۳ - ۱۴:۲۵    
پیکر مرحوم حمید حبیبی فردا صبح از مقابل سازمان هواپیمایی کشوری تشییع می شود.
  ۱۳۹۴/۰۷/۲۳ - ۱۴:۲۵    
مهندس علی عابدزاده معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با صدور پیامی درگذشت مهندس حمید حبیبی معاون استاندارد پرواز سازمان را به جامعه صنعت هوانوردی کشور تسلیت گفت ...
  ۱۳۹۴/۰۷/۲۳ - ۱۳:۲۵    
مهندس حمید حبیبی معاون استاندارد پرواز سازمان هواپیمایی کشوری بامداد امروز به دلیل عارضه قلبی درگذشت.
  ۱۳۹۴/۰۷/۱۸ - ۱۶:۰۹    
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری از رتبه بندی شرکت های هواپیمایی داخلی خبر داد و گفت: در آینده نزدیک قیمت ها آزاد می شود ...
  ۱۳۹۴/۰۷/۱۲ - ۱۳:۱۰    
وزیر راه و شهرسازی گفت: سازمان هواپیمایی کشوری تنها مرجع تصمیم گیر خرید هواپیماست.
  ۱۳۹۴/۰۷/۰۶ - ۱۴:۳۶    
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری، در حکمی وحید ازوجی را به سمت معاونت توسعه مدیریت و منابع سازمان منصوب کرد.
  ۱۳۹۴/۰۷/۰۴ - ۱۱:۱۴    
مدیرکل دفتر مهندسی قابلیت پرواز سازمان هواپپمایی کشوری از اعطای سومین گواهینامه مرکز تعمیر و نگهداری خارجی به بزرگترین مرکز تعمیر و نگهداری شرق آسیا ( اندونزی ) خبرداد.
  ۱۳۹۴/۰۶/۳۱ - ۱۲:۰۰    
دستورالعمل ارائه خدمات مسافرتی و گردشگری الکترونیکی به امضای رئیس سازمان هواپیمایی کشوری و معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی رسید.
  ۱۳۹۴/۰۶/۲۵ - ۱۱:۱۳    
مدیرکل دفتر مهندسی قابلیت پرواز سازمان هواپپمایی کشوری از اعطای اختیارات صدور گواهینامه صلاحیت پرواز مروری (ARC) به شرکت هلی کوپتری ایران برای اولین بار خبرداد.
  ۱۳۹۴/۰۶/۲۴ - ۱۲:۱۲    
مدیرکل دفتر گواهینامه ها،امتحانات وامور پزشکی سازمان هواپیمایی با تاکید بر اینکه خلبان بیکار ومازاد در کشور نداریم ...
مشاهده نتایج بیشتر...