یکشنبه ۰۱ مهرساعت ۰۴:۰۴Sep 2018 23

مرکز خدمات حوزه های علمیه (csis.ir)

  ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۱:۱۲    
تهران/ کارگاه آموزشی کمک های اولیه از سوی هلال احمر استان تهران در مدرسه علمیه خواهران امام حسن مجتبی(ع) برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۰۹:۰۹    
قم/ مراسم عزاداری ابا عبدالله الحسین(ع) و تشییع پیکر مطهر شهید گمنام عصر امروز در سالن نمازخانه مرکز خدمات حوزه های علمیه برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۰۸:۵۴    
اهل بیت پیامبر(ص) در اول صفر سال 61 هجری قمری در شرایطی وارد شهر شام شدند که حدود چهل سال در این شهر و اطراف آن بر ضد امیرالمؤمنین علی علیه السلام تبلیغات مسموم صورت گرفته بود. ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۱:۲۳    
اردبیل/ هفتمین جلسه شورای سیاست گذاری مسکن طلاب اردبیل در معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۱:۲۳    
مشهد/ مدیر مرکز خدمات استان خراسان رضوی با حجت الاسلام والمسلمین پژمان فر نمایند مشهد مقدس در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۰:۱۱    
سنندج/ مدیر مرکز خدمات حوزه های علمیه استان کردستان با مدیر و معاونان مدرسه علمیه ریحانه النبی(س) سنندج دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۰:۱۱    
شهرری/ مسئول نمایندگی مرکز خدمات حوزه های علمیه شهرری و معاون فرهنگی و امور زائران آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی (علیه الاسلام) دیدار و گفتگو کردند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۱:۴۷    
حجت الاسلام محمد تولایی، روحانی جوان مشهدی که چندی پیش مورد سوء قصد قرار گرفته بود، در بیمارستان قائم (عج) مشهد دار فانی را وداع گفت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۸:۰۲    
اردبیل/ کارگاه آموزشی بهداشت و ارتقای سلامت با موضوع تغذیه سالم در مدرسه علمیه ملا ابراهیم اردبیل برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۷:۳۲    
زاهدان/ برای این طرح دو برنامه در نظر گرفته ام. اول اینکه تلاش کنم به امید خدا طرحم را با شرکت در نمایشگاه های کشوری معرفی کنم و بتوانم آن را توسعه دهم و دوم اینکه با مذاکرات با بعضی از بازاریان و ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۷:۰۲    
امام حسین (علیه السلام): پروردگارا! آن که تو را نیافت، چه یافت و آن که تو را یافت، چه از دست داد؟ (بحارالانوار، ج 95 ص 226 ح3) ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۰۹:۳۲    
زاهدان/ دوره های آموزشی دوزندگی لباس و کیف چرم با هدف ارتقای دانش و مهارت افزایی خانواده حوزویان در زاهدان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۵:۱۷    
مشهد/ مسئول واحد خدمات مسکن مرکز خدمات حوزه علمیه استان خراسان رضوی با حضور در شهرستان تربت حیدریه از پروژه مسکن مهر طلاب این شهرستان بازدید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۵:۰۲    
اصفهان/ مدیر مرکز خدمات حوزه های علمیه استان اصفهان در مراسمی از مدیر و کارکنان آزمایشگاه دکتر میر محمد صادقی به دلیل تعامل و همکاری با مرکز خدمات این استان قدردانی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۲:۳۲    
قزوین/ کارگاه آموزشی آئین همسرداری و مهرورزی ویژه طلاب و روحانیان و خواهران طلبه معیل استان قزوین با حضور 50 نفر در سالن قلم کتابخانه امام خمینی (ره) قزوین برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۲:۰۲    
مشهد/ در جلسه بنیاد حامیان مکتب الصادق(ع) که در سالن جلسات مرکز خدمات حوزه های علمیه استان خراسان رضوی برگزار شد مشکلات حوزویان دارای بیماری خاص این استان بررسی شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۰۹:۳۲    
تبریز/ دوره آموزشی طب سنتی مقدماتی با همکاری مرکز خدمات، سلامتکده بهاران و دانشگاه پیام نور استان آذربایجان شرقی ویژه طلاب و روحانیان این استان و خانواده ها برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۴:۱۴    
رشت/ اولین روز مجلس عزاداری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) با سخنرانی آیت الله جوادی در ساختمان مرکز خدمات استان گیلان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۲:۱۴    
رشت/ سومین کارگاه آموزشی پیوندهای آسمانی طلاب و روحانیون استان گیلان در سال 1397 با حضور 30 زوج جوان طلبه در کلینیک مشاوره بهار برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۱:۵۹    
قزوین/ همایش و کارگاه آموزشی پیوندهای آسمانی طلاب و روحانیان استان قزوین با حضور 40 زوج جوان طلبه برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۱:۱۴    
درس خارج فقه و اصول حجت الاسلام و المسلمین مدنی و آیات الاحکام حجت الاسلام و المسلمین ربانی در مرکز خدمات برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۰:۲۹    
ارومیه/ مدیر مرکز خدمات حوزه های علمیه استان آذربایجان غربی با حضور در شبکه بهداشت ارومیه از رئیس و کارکنان این مجموعه تقدیر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۰۹:۵۹    
قزوین/ مدیر مرکز خدمات حوزه های علمیه استان قزوین با حضور در منزل حجت الاسلام و المسلمین سید مرتضی صفایی، از معمرین این شهر، با وی دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۱۲:۵۸    
مشهد/ حجت الاسلام والمسلمین کریمی عملیاتی شدن مباحث کارآفرینی و اشتغال زایی را مهم و ضروری دانست و گفت: برای رسیدن به این هدف کارگاه های مشاوره کارآفرینی برای خانواده طلاب راه اندازی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۱۱:۲۸    
سمنان/ آیت الله شیخ مرتضی اشرفی شاهرودی از عالمان برجسته شاهرودی و از اساتید درس خارج فقه دارفانی را وداع گفت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۰۹:۴۱    
بابل/ مسئول نمایندگی مرکز خدمات حوزه های علمیه شهرستان بابل با حضور در شهرستان چالوس با طلاب و فضلای این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۰۸:۴۰    
سنندج/ مدیر مرکز خدمات حوزه های علمیه استان کردستان با نماینده ولی فقیه در این استان دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۲ - ۲۲:۰۷    
مشهد/ کارکنان معاونت سلامت و امور بیمه های مرکز خدمات خراسان رضوی، با حضور در بیمارستان قائم از حجت الاسلام تولایی روحانی مضروب مشهدی عیادت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۲ - ۱۲:۵۰    
کاشان/ حجت الاسلام و المسلمین اقبالی آرانی از معمرین کاشان دار فانی را وداع گفت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۲ - ۱۲:۳۵    
مشهد/ مراسم تجلیل از فرزندان ممتاز تحصیلی طلاب شهرستان های کاشمر، بردسکن، خلیل آباد و کوه سرخ در محل دفتر امام جمعه شهرستان بردسکن برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۲ - ۱۲:۲۰    
شیراز/ اولین همایش و کارگاه آموزشی پیوندهای آسمانی استان فارس در سال 97 با حضور 53 زوج جوان طلبه در حرم مطهر احمدبن موسی شاهچراغ (علیه السلام) برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۲ - ۱۱:۵۰    
زنجان/ مراسم سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) به مدت سه روز به همت مرکز خدمات استان زنجان و با حضور خانواده های طلاب در مسجد مدرسه علمیه امام صادق (ع) زنجان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۲ - ۱۱:۲۰    
کاشان/ مدیر مرکز خدمات حوزه های علمیه منطقه کاشان با تعدادی از روحانیان سید منطقه کاشان دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۲ - ۱۰:۱۹    
ارومیه/ همایش و کارگاه آموزشی پیوندهای آسمانی حوزویان استان آذربایجان غربی با حضور 48 زوج جوان طلبه در مجتمع کوثر ارومیه برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۲ - ۰۹:۳۴    
قزوین/ مدیر مرکز خدمات حوزه های علمیه استان گیلان و امام جمعه شهر محمدیه با هدف بررسی مشکلات طلاب و روحانیان این شهر، دیدار و گفتگو کردند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۲ - ۰۹:۱۹    
مشهد/ جلسه مشترک مرکز خدمات حوزه های علمیه و جامعه المصطفی العالمیه استان خراسان رضوی با محوریت بررسی و پیگیری مشکلات طلاب غیر ایرانی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۷:۳۴    
تبریز/ مراسم جشن ازدواج طلاب سید در قالب همایش پیوندهای آسمانی به همت مرکز خدمت حوزه های علمیه استان آذربایجان شرقی و با مشارکت اداره کل اوقاف و امور خیریه در بیت نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۷:۱۹    
تهران/ مشاور امور روحانیان استاندار تهران با حضور در مرکز خدمات حوزه های علمیه در این استان با مدیر این مرکز دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۷:۰۴    
یاسوج/ جلسه شورای سیاست گذاری مسکن طلاب و روحانیان استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور اعضای این شورا در استانداری برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۵:۴۹    
مشهد/ نمایشگاه محصولات گیاهی خانواده های طلاب با حضور رئیس اداره معیشت و توانمند سازی مرکز خدمات حوزه های علمیه در مشهد افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۵:۴۹    
مشهد/ حجت الاسلام والمسلمین حائری: میدان وسیعی برای کار و اشتغال در جامعه وجود دارد و مانع اصلی اشتغال بسیاری از جوانان امروز بلندپروازی و تن پروری است به همین خاطر باید روحیه کارآفرینی ترویج شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۵:۳۴    
روابط عمومی معاونت سلامت و امور بیمه های مرکز خدمات حوزه های علمیه به اطلاع طلاب و روحانیان کشور می رساند، همانند سنوات گذشته، مهلت ارائه اسناد درمانی مربوط به بازه زمانی سه ماهه اول سال 97 ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۲:۱۹    
استاد حوزه علمیه قم گفت: اولین شرط هدایت، ظرفیت است و اگر کسی ظرفیت و پذیرش هدایت داشته باشد خداوند او را هدایت می کند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۲:۰۴    
ساری / جلسه شورای نهادهای حوزوی استان مازندران با حضور مدیران مرکز خدمات و مرکز مدیریت برادران و خواهران استان در ساری برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۱:۳۴    
اصفهان/ مراسم اختتامیه کلاس های آموزشی هنری مرکز خدمات استان اصفهان با حضور بیش از 250 نفر از دانش آموزان و خانواده های ایشان در باغ بانوان نوش اصفهان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۰:۰۴    
روابط عمومی مرکز خدمات حوزه های علمیه استان گیلان به اطلاع می رساند، مراسم سوگواری و عزاداری به مناسبت دهه اول ماه محرم همراه با سخنرانی و مدیحه سرائی از 25 تا 27 شهریور ماه از ساعت 7 تا 8 صبح به مدت ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۲۱:۰۷    
مشهد/حجت الاسلام و المسلمین حائری گفت: واقعه عاشورا معجزه ای است که هیچ قدرتی نمی تواند آن را از ذهن مردم و مؤمنین پاک کند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۲۱:۰۷    
مشهد/ حجت الاسلام کریمی گفت: در سال گذشته مرکز خدمات درزمینهٔ مهارت افزایی و آموزش های فنی و حرفه ای خانواده ها فعالیت کرده اما در سال جدید به حمایت از کارآفرینان پرداخته است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۴:۰۷    
به استحضار طلاب و روحانیون محترم می رساند، از ابتدای مهرماه سال جاری کلیه وام های پرداختی صندوق قرض الحسنه مشمول بیمه عمر مانده بدهکار بیمه آسیا خواهد بود. -بیمه عمر مانده بدهکار چیست؟ ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۴:۵۱    
قم/ اردوی یک روزه خانوادگی نخبگان حوزوی استان قم به شهر کاشان با حضور 79 نفر در شهر کاشان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۳:۵۰    
رشت/ مدیر مرکز خدمات حوزه های علمیه و مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید استان گیلان با موضوع بررسی راهکارهای ایجاد اشتغال و ارائه تسهیلات قابل استفاده برای خانواده طلاب و روحانیان استان دیدار و گفتگو ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۳:۲۰    
رشت/ مرکز خدمات حوزه های علمیه استان گیلان باهدف ارتقای دانش و مهارت روحانیان و خانواده های آن ها در زمینهٔ امداد و کمک های اولیه و مقابله با سوانح و حوادث با جمعیت هلال احمر این استان جلسه مشترک ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۳:۲۰    
زاهدان/ نشست مرکز خدمات حوزه های علمیه و جمعیت هلال احمر استان سیستان و بلوچستان با هدف افزایش همکاری های دو مجموعه برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۳:۲۰    
روابط عمومی مرکز خدمات حوزه های علمیه به اطلاع می رساند، مراسم قرائت زیارت عاشورا و سخنرانی دهه اول محرم در نمازخانه این مرکز در قم از ساعت 7:10 تا 8:10 برگزار می شود. ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۲:۲۰    
اصفهان/ مراسم تجلیل از روحانیان سادات استان اصفهان به مناسبت عید غدیر در مرکز خدمات حوزه های علمیه این استان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۱:۴۵    
سنندج/ پنجمین جلسه شورای هماهنگی نهادهای حوزوی استان کردستان با حضور استاندار این استان و مدیران مرکز خدمات و حوزه علمیه برادران و معاونین این مراکز در استانداری برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۱:۱۵    
روابط عمومی مرکز خدمات حوزه های علمیه استان قم نمایندگی پردیسان به اطلاع می رساند، نمایشگاه لوازم التحریر و نوشت افزار ایرانی اسلامی هر روز از ساعت 8 صبح لغایت 13 و عصرها از ساعت 16 الی 20 در این ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۰:۴۵    
روابط عمومی مرکز خدمات حوزه های علمیه استان خراسان شمالی به اطلاع می رساند، دوره های آموزشی مهارت افزایی ویژه خانواده طلاب استان در رشته های خیاطی ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۰:۱۵    
شهرری/ دومین اردوی علمی زیارتی حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(علیه السلام) به همت نمایندگی مرکز خدمات حوزه های علمیه در این شهر برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۰:۱۵    
ساری/ مدیر مرکز خدمات حوزه های علمیه استان مازندران در مراسمی از پزشکان مرتبط با طرح سنجش سلامت طلاب جدیدالورود این استان قدردانی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۰۹:۴۵    
بجنورد/ کارگاه آموزشی سواد رسانه و فضای مجازی با سخنرانی سرهنگ اعتمادی رئیس پلیس فتای استان در جمع زوج های جوان طلبه برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۰۹:۱۵    
کاشان/ مدیر مرکز خدمات کاشان در مراسمی که به مناسبت روز پزشک برگزار شده بود از آزمایشگاه دکتر رحمتی و پزشکان مرتبط با طرح سنجش سلامت طلاب کاشان قدردانی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۰۸:۱۵    
کاشان/ مدیر مرکز خدمات حوزه های علمیه منطقه کاشان از حجت الاسلام و المسلمین سید محمود جوادی از مبلغان این شهرستان عیادت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۰۸:۱۵    
قزوین/ مدیر مرکز خدمات حوزه های علمیه استان قزوین از کارگاه آموزشی هلال احمر که ویژه خانواده طلاب استان در حال برگزاری است بازدید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۱۵:۱۴    
بجنورد/ نشست مدیر مرکز خدمات حوزه های علمیه استان خراسان شمالی و رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان اسفراین با موضوع بررسی مشکلات مسکن مهر طلاب این شهرستان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۱۳:۴۴    
شهرکرد/ مسابقات ورزشی خانواده طلاب و روحانیان استان چهارمحال و بختیاری در شهر کیان شهرکرد برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۱۳:۱۴    
تبریز/ همایش تقدیر از همسران طلاب و روحانیان طرح هجرت و مستقر استان آذربایجان شرقی به همت مرکز خدمات حوزه های علمیه و با حضور نماینده ولی فقیه در این استان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۱۳:۱۴    
بجنورد/ اولین همایش و کارگاه آموزشی پیوندهای آسمانی ویژه طلاب استان خراسان شمالی در سال جاری با حضور 43 زوج جوان طلبه برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۱۱:۱۳    
تبریز/ مراسم جشن ازدواج طلاب سید در قالب همایش پیوندهای آسمانی به همت مرکز خدمت حوزه های علمیه استان آذربایجان شرقی و با مشارکت اداره کل اوقاف و امور خیریه در بیت نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۰۸:۴۳    
اردبیل/ اولین کارگاه آموزشی پیوندهای آسمانی استان اردبیل در سال جاری با حضور 60 زوج جوان طلبه در سالن کانون فرهنگی عصمت اردبیل برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۶:۰۰    
شهرکرد/ کارگاه آموزشی طب سنتی با حضور جمعی از طلاب و روحانیان خواهر مدرسه علمیه ریحانه الرسول(س) شلمزار برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۵:۳۰    
رشت/ معاون سلامت و امور بیمه های مرکز خدمات حوزه های علمیه استان گیلان با روحانیان ضایعه نخاعی شهرستان تالش دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۵:۳۰    
تهران/ دومین همایش و کارگاه آموزشی پیوندهای آسمانی استان تهران در سال 97 با حضور 49 زوج جوان طلبه در مجتمع فرهنگی مذهبی حضرت قاسم ابن الحسن (ع) برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۵:۰۰    
بجنورد/ مدیر مرکز خدمات حوزه های علمیه استان خراسان شمالی و تعدادی از کارکنان این مرکز با حضور در دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرستان بجنورد، با وی دیدار و گفتگو کردند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۳:۳۰    
کاشان/ کارگاه آموزشی بهداشت و ارتقای فرهنگ سلامت با موضوع تغذیه سالمندان در فصل تابستان ویژه معمرین منطقه کاشان و خانواده های آنان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۰۹:۳۰    
زاهدان/ اردوی خانوادگی طلاب و روحانیان استان سیستان و بلوچستان با حضور90 نفر به مدت چهار روز در شهرستان رامسر برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۰۹:۳۰    
ساری/ مرکز خدمات و هلال احمر استان مازندران به منظور افزایش همکاری های دو مجموعه تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۰۹:۳۰    
تهران/ آیت الله میرزا جواد غروی علیاری از اساتید پیشکسوت حوزه علمیه دار فانی را وداع گفت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۶:۰۰    
مرکز خدمات حوزه های علمیه در پیامی درگذشت حجت الاسلام و المسلمین عرفان را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۳:۰۰    
رشت/ نماینده ولی فقیه در استان گیلان و مدیر مرکز خدمات حوزه های علمیه این استان با معمرین سادات شهرستان رشت دیدار و گفتگو کردند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۲:۳۰    
زنجان/ طلاب و روحانیان زنجان با برپایی پیاده روی خانوادگی، سالروز مباهله را گرامی داشتند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۰:۳۰    
ساری/ مدیر مرکز خدمات حوزه های علمیه استان مازندران از حجت الاسلام و المسلمین اسدی روحانی جانباز جنگ تحمیلی عیادت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۰۹:۳۰    
تبریز/ مدیران مرکز خدمات حوزه های علمیه و جهاد دانشگاهی استان آذربایجان شرقی به منظور افزایش همکاری های دو مجموعه دیدار و گفتگو کردند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۰۸:۳۰    
قزوین/ مدیر مرکز خدمات حوزه های علمیه استان قزوین از مدیر آزمایشگاه امام سجاد (ع) به دلیل همکاری خوب این آزمایشگاه با مرکز خدمات در طرح سنجش سلامت طلاب جدیدالورود استان قدردانی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۱۶:۳۰    
زنجان/ کارگاه آموزشی امداد و نجات و کمک های اولیه با هدف افزایش سطح آگاهی طلاب خواهر در مدرسه علمیه الزهراء(س) زنجان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۱۶:۰۰    
بابل/ مسئول نمایندگی مرکز خدمات حوزه های علمیه شهرستان بابل از حجت الاسلام جانعلی پور، از مبلغان جوان شهرستان فریدونکنار، عیادت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۱۶:۰۰    
دزفول/ مسئول نمایندگی مرکز خدمات حوزه های علمیه شمال استان خوزستان از فرزند حجت الاسلام ولی پور که در مسابقات استانی در رشته تکواندو موفق به کسب مدال طلاب شده است تجلیل کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۱۵:۳۰    
کاشان/ طرح پایش سلامت طلاب، روحانیان و معمرین منطقه کاشان و خانواده آنان به همت معاونت سلامت و امور بیمه های مرکز خدمات این شهرستان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۱۵:۳۰    
قزوین/ مدیر مرکز خدمات حوزه های علمیه استان قزوین از آیت الله تاکندی، از اساتید برجسته دروس خارجه فقه، عیادت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۱۳:۰۰    
بجنورد/ دوره آموزشی شنا ویژه خانواده طلاب و روحانیان استان خراسان شمالی به همت مرکز خدمات حوزه های علمیه این استان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۱۲:۰۰    
رشت/ مدیر مرکز خدمات استان با حضور در منزل زوج های جوان طلبه استان، آغاز زندگی مشترک را به آنها تبریک گفت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۱۱:۰۰    
یاسوج/ جشن عید سعید غدیر خم به همت مرکز خدمات حوزه های علمیه استان کهگیلویه و بویراحمد و با حضور طلاب شهر یاسوج در پارک ولایت این شهر برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۱۰:۳۰    
یاسوج/ معاون سلامت و امور بیمه های مرکز خدمات استان کهگیلویه و بویر احمد به مناسبت عید غدیر با روحانیان سادات این استان دیدار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۱۰:۳۰    
روابط عمومی مرکز خدمات حوزه های علمیه به اطلاع می رساند، مرکز خدمات همزمان با شروع سال تحصیلی طرح مشارکت طلاب و روحانیان در امر خیر خرید لوازم مورد نیاز تحصیلی برای عده ای از واجدان شرایط در جامعه ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۱۰:۰۰    
رشت/ مدیر مرکز خدمات حوزه های علمیه استان گیلان با نماینده ولی فقیه در این استان و امام جمعه رشت دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۰۹:۳۰    
مشهد/ طرح سرکشی از روحانیان ضایعه نخاعی مشهد مقدس اجرا شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۰۹:۰۰    
بابل/ مدیر مرکز خدمات حوزه های علمیه استان مازندران با حضور در شهرستان بابل با رئیس اداره اوقاف این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۳ - ۱۴:۳۰    
مجله سلامت/ رعایت این نکات ساده در زمان سلامتی ، می تواند باعث پیشگیری از بیماری ها و در زمان بیماری، موجب بازگشت سلامتی و تسریع روند درمان شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۳ - ۱۳:۳۰    
روابط عمومی مرکز خدمات حوزه های علمیه استان کردستان به اطلاع می رساند، فرزندان دختر و پسر 6 تا 18 سال و همسران طلاب و روحانیان استان می توانند برای نام نویسی در دوره آموزش شنای مقدماتی تا 20 ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۳ - ۰۸:۳۰    
بندرعباس/ اردوی خانوادگی طلاب و روحانیان استان هرمزگان با حضور 80 نفر به مدت سه روز در شهرستان رامسر برگزار شد.
مشاهده نتایج بیشتر...