چهارشنبه ۰۲ خردادساعت ۰۱:۵۴May 2018 23
 

خبرهای دانا 31 اردیبهشت 1395 - dana.ir

دانا 29 اسفند 1393 دانا 29 اسفند 1394 دانا 31 فروردین 1395 دانا 31 خرداد 1395 دانا 31 تیر 1395 دانا 31 مرداد 1395 دانا 31 شهریور 1395 دانا 30 مهر 1395 دانا 30 آبان 1395 دانا 30 آذر 1395 دانا 30 دی 1395 دانا 30 بهمن 1395 دانا 30 اسفند 1395 دانا 1 اردیبهشت 1395 دانا 2 اردیبهشت 1395 دانا 3 اردیبهشت 1395 دانا 4 اردیبهشت 1395 دانا 5 اردیبهشت 1395 دانا 6 اردیبهشت 1395 دانا 7 اردیبهشت 1395 دانا 8 اردیبهشت 1395 دانا 9 اردیبهشت 1395 دانا 10 اردیبهشت 1395 دانا 11 اردیبهشت 1395 دانا 12 اردیبهشت 1395 دانا 13 اردیبهشت 1395 دانا 14 اردیبهشت 1395 دانا 15 اردیبهشت 1395 دانا 16 اردیبهشت 1395 دانا 17 اردیبهشت 1395 دانا 18 اردیبهشت 1395 دانا 19 اردیبهشت 1395 دانا 20 اردیبهشت 1395 دانا 21 اردیبهشت 1395 دانا 22 اردیبهشت 1395 دانا 23 اردیبهشت 1395 دانا 24 اردیبهشت 1395 دانا 25 اردیبهشت 1395 دانا 26 اردیبهشت 1395 دانا 27 اردیبهشت 1395 دانا 28 اردیبهشت 1395 دانا 29 اردیبهشت 1395 دانا 30 اردیبهشت 1395 دانا 31 اردیبهشت 1395 
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۳:۱۴    
نیروهای ویژه ی زبده و خبره، آموزش دیده ترین و مهیب ترین واحدهای ارتشی هستند که یک کشور می تواند به آنها ببالد. بعضی از نیروهای ویژه در جهان مرگ آورترین هستند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۳:۰۵    
معمولا مردم انتظار دارند که فقط در دوران رونق اقتصادی کسب و کار های بزرگ راه بیفتند. اما شرکت های زیادی هستند که در رکو اقتصادی شروع به کار کرده و رشد کردند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۲:۴۸    
سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: با تمام وجودم دوست دارم در تراکتور حضور داشته باشم اما تکلیف تیم مشخص نیست و ما زمان را از دست می دهیم.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۲:۴۸    
دبیرکل حزب الله لبنان به مناسبت هفتمین روز شهادت شهید مصطفی بدرالدین فرمانده بخش نظامی حزب الله لبنان به ایراد سخنرانی پرداخت.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۲:۴۵    
واحد CTA پتروشیمی شهید تندگویان ماهشهر دچار آتش سوزی شد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۲:۴۲    
رئیس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در دیدار با وزیر خارجه ی انگلیس در رابطه با همکاری های تجاری و بانکی و همچنین رفع موانع موجود بر سر مبادلات بانکی دو کشور، بحث و گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۲:۴۲    
رییس سازمان محیط زیست ابراز امیدواری کرد تا دیپلماسی عمومی را از طریق محیط زیست افزایش داد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۲:۴۲    
معاون وزیر امور خارجه می گوید سیاست منطقه ای ایران مبتنی بر صلح و ثبات است و بر همین اساس حاضر است مسائل پیش آمده در روابط با عربستان را از طریق گفت وگو حل کند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۲:۴۲    
رئیس جمهور در پیامی پیروزی مقتدرانه قهرمانان کشورمان در رقابت های جام جهانی کشتی فرنگی 2016 راتبریک گفت.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۲:۱۱    
امام صادق (ع): اهل آسمان و زمین به وسیله ظهور او خوشحال می شوند، پرندگان هوا و ماهیان دریا نیز با ظهور او شادی می کنند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۲:۰۵    
دیدار تیم های استقلال و تیم ملی دانشجویان با نتیجه 4 بر 4 به پایان رسید.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۱:۵۲    
ایران در آخرین روز از رقابت های جام جهانی کشتی و در فینال مسابقات توانست تمامی حریفان روسی خود را شکست بدهد و به مقام قهرمانی برسد
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۱:۴۹    
در سال 1395 کسر خدمت بسیج کماکان به قوت خود باقی است و افراد واجب شرایط که به صورت فعال با پایگاه های مقاومت همکاری می کنند، از یک ماه تا 5 ماه کسر خدمت می گیرند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۰:۴۲    
آنچه در زیر می آید جدول قیمت معاملات انجام شده واحدهای مسکونی منطقه 10 تهران در اردیبهشت ماه 95 است. لازم به ذکر است که این ارقام مربوط به اعلام سامانه مشاورین املاک کشور می باشد:
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۱:۴۳    
هر برنامه ریزی برای حل بحران سوریه، پیش از پرداختن به مبارزه با تروریسم به ادامهی افتن بحران در این کشور خواهد انجامید.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۱:۲۲    
رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی پیروزی های غرورآمیز و کسب مقام قهرمانی تیم ملی کشتی فرنگی ایران در رقابت های جام جهانی را تبریک گفت.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۱:۲۲    
نیروهای عراقی با ادامه عملیات خود در استان الانبار ، پس از آزادسازی بزرگراه منتهی به گذرگاه مرزی طریبیل ، به مرز اردن رسیدند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۱:۲۲    
آنچه در زیر می آید جدول قیمت معاملات انجام شده واحدهای مسکونی در میدان منیریه تهران در اردیبهشت 95می باشد. لازم به ذکر است که این ارقام مربوط به اعلام سامانه مشاورین املاک کشور می باشد:
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۱:۱۶    
آنچه در زیر می آید جدول قیمت معاملات انجام شده واحدهای مسکونی در منطقه فرمانیه تهران در اردیبهشت 95 می باشد. لازم به ذکر است که این ارقام مربوط به اعلام سامانه مشاورین املاک کشور است؛
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۱:۱۴    
موستانگ با روکش و رینگ خاص در تهران.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۱:۱۱    
دومین جلسه شورای اداری شهرستان ابوموسی به ریاست فرماندار و حضور مسئولان دستگاههای اجرایی شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۱:۱۱    
خطیب نماز وحدت ابوموسی با اشاره به عدم اعتقاد بعضی از مسئولان به اقتصاد مقاومتی،افزود: در اقتصاد مقاومتی خبری از رانت، رشوه، امضاهای طلایی و سودهای کلان نیست.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۱:۱۱    
چطور یک گروه کنسرتی که در طول سال نمی تواند مجوز بگیرد، در این ایام راحت مجوز می گیرد؟ آیا این در شان مهدویت است؟
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۱:۱۱    
گلزار مطهر شهدای گرانقدر مرکز شهرستان بشاگرد، توسط جوانان و ورزشکاران با حضور رئیس سازمان و تبلیغات اسلامی این شهرستان عطر افشانی و غبارروبی شد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۱:۱۱    
همایش اقدام و عمل در توسعه شهر توریستی سی سخت صبح امروز با حضور مدعوین کشوری و استانی و مردم شهر سی سخت در تالار شهرداری سی سخت برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۱:۱۱    
مسئله ای که شاید در صورت اطلاع از درجه اهمیت آن مردم به خوبی آن را جامه عمل بپوشانند و تک تک مردم بدون از نیاز به دعوت از آنها نقش موثری در این چنین گردهمایی ها ،مراسمات و همایشها ایفا کنند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۱:۱۱    
فرمانده سپاه شهرستان گچساران گفت: تلاش دشمنان در راستای دور کردن جوانان ما از مسیر انقلاب اسلامی است و تا زمانی که فرهنگ شهادت طلبی ماندگار باشد، هیچ گزندی به این انقلاب وارد نخواهد شد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۱:۱۱    
امام جمعه موقت شهرستان لنده گفت: دیدار فائزه هاشمی با سران بهائیت در کشور نوید فتنه سبز دیگری را می دهد که اعتقاد به هیچ دین و مذهبی ندارند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۱:۰۶    
احیای شب نیمه شعبان یکی از پر فضیلت ترین اعمال این ماه محسوب می شود که احیاء این شب به نماز و دعا و استغفار می گذرد ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۱:۰۶    
روز گذشته ارتباط تلفنی و اینترنتی مردم شهرستان بشاگرد با دنیا به مدت 7 ساعت قطع شد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۰:۴۵    
پلیس عراق به دنبال تلاش شرکت کنندگان در تظاهرات امروز بغداد برای ورود به منطقه سبز، ورودی های این شهر را به کلی بست و وضعیت اضطراری اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۰:۳۶    
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: کنگره حج مظهر عزت و اقتدار اسلام و اینکه عربستان می خواهد عزت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران را خدشه دار کند با روح این اقدام سیاسی و عبادی مغایرت ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۰:۳۶    
مشاور امور تربیتی و خانواده اظهار داشت: فمینیسم ها معتقدند خانواده نخستین جایگاه ستم بر زنان است و برای رهایی زنان خانه دار از این ستم باید به آنها آموزش داد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۰:۳۶    
عضو هیأت علمی گروه جامعه شناسی دانشگاه تهران مطرح کرد: تغییراتی که در ساختار خانواده ایجاد شده است؛ از ازدواج و تعاملات بین خانواده و ترکیب خانواده ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۰:۳۶    
اگر نقش های زنانه به معنی حذف کامل از اجتماع و رشد علمی و اقتصادی نباشد، زنان به خاطر به دست آوردن موقعیت بهتر ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۰:۳۶    
به مناسبت میلاد حضرت علی اکبر (ع) و هفته جوان ، امروز جمعه همایش پیاده روی خانوادگی در هنزاء برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۰:۳۶    
در واکنش به دیدار فائزه هاشمی با سران فرقه ضاله بهائیت نمازگزاران رابری پس از اقامه نماز جمعه امروز تجمع کردند و با سر دادن شعار “مرگ بر فتنه گر” این اقدام را محکوم کردند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۰:۲۲    
مشاور امور زنان و خانواده وزیر دادگستری یادآور شد: مهریه های سنگین و بسیار بالا، نظام خانواده را به هم می زند و باعث تغییر معنای کلمه خانواده شده است که برای جامعه خطرناک است.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۰:۲۲    
فرماندار شهرستان صحنه در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر این شهرستان گفت : معتادان کارتن خواب سطح شهر جمع آوری می شوند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۰:۲۲    
فرمانده سپاه پاسداران ناحیه زابل اظهار داشت: طبق درس سوم خرداد هرجا با اخلاص ، توکل برخدا، مقاومت و ایستادگی خستگی ناپذیر وارد شده وعده الهی محقق می شود بنابراین اگر در مشکلات امروزی نیز سوم خرداد ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۰:۲۲    
با همت اداره میراث فرهنگی و گردشگری پاوه و گروه نیک اندیشان باینگان، جشنواره پخت غذاهای محلی در باینگان برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۰:۲۲    
بزرگترین کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان غرب کشور در کرمانشاه افتتاح شد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۰:۲۲    
امام جمعه موقت شهرستان هرسین در خطبه های نماز جمعه این هفته گفت: مردم در مقابل سختی و مشکلات داخلی و تحریم های خارجی مقاومت می کنند ولی این نباید بهانه ای برای کوتاهی برخی مسئولین شود.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۰:۲۲    
چراغ برات یکی از آئین هایی است که خراسانی ها به آن پایبند و با اجرای آن اهل قبور این روزها میهمانان زیادی دارند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۰:۲۲    
ویترین هرمکان و چیزی نشان دهنده سلیقه و هنر متولی آن است و ورودی هر شهر که همان کاربرد را دارد هم این مفهوم را می یابد وبه نظر می رسد ابر وباد و خورشید وفلک دست به دست هم دادند تا این ویترین را زیبا ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۰:۲۲    
آموزش و پرورش شهرستان جاجرم رتبه برتر استانی ستاد بزرگداشت مقام معلم را کسب نمود.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۰:۲۲    
حجت الاسلام و المسلمین موسوی جاجرمی خطیب نماز جمعه این هفته جاجرم در گلایه شدید به گفته ها واعمال برخی از افراد داخلی گفت: چرا برخی ها در داخل کشور کاری میکنند که خیال آقا ناراحت باشد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۰:۲۲    
دوچرخه سواران سه شهرستان فاروج، قوچان وشیروان مسیر 35 کیلومتری را به مناسبت سوم خرداد، گرامیداشت آزاد سازی خرمشهر رکاب زدند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۰:۰۹    
برپایی نمایشگاه نقاشی آغازی نو ، آهنگ جدید گروه افق بوشهر به مناسبت نیمه شعبان، ساخته شدن بازی دیگون توسط هنرمندان اهرمی و... از مهمترین اخبار فرهنگی هنری استان بوشهر در روزهای گذشته هستند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۰:۰۹    
مسئول نمایندگی ارشاد کاکی از آغاز ساخت سالن تخصصی نمایش و تدوین سند چشم انداز توسعه فرهنگ و هنر این بخش خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۰:۰۹    
خطیب نماز جمعه هرات با انتقاد از برگزاری جشن ها و کنسرت در سطح استان یزد به بهانه نیمه شعبان افزود: برگزاری کنسرت و جشن های که به دور از شئونات اسلامی است نمک زدن بر قلب مجروح امام زمان (عج) است.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۰:۰۹    
دبیر کارگروه اشتغال و کارآفرینی معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: پایین تر بودن نرخ بیکاری زنان جوان در مناطق روستایی کشور نه به دلیل افزایش فرصت های شغلی در این مناطق بلکه بخاطر مشارکت ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۰:۰۹    
حجت الاسلام عرب در خطبه دوم با اشاره به روز بهره وری و بهینه سازی مصرف لازمه تحقق این موضوع به بهترین شکل را فرهنگ سازی مناسب آن در بین آحاد جامعه بیان داشت. .
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۰:۰۹    
عروس و داماد روستای اسدآباد در شهرستان نهبندان به مناسبت نیمه شعبان کارت عروسی متفاوتی برای جشن عروسی خود انتخاب نمودند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۰:۰۹    
جلایی در مورد انتخابات ریاست بسیج اساتید استان در روز قشر، گفت: با توجه به برگزاری مجمع عمومی بسیج اساتید در 30 اردیبهشت، برگزاری برنامه روز قشر با کمی تاخیر و بعد از ماه رمضان برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۰:۰۹    
دومین جشنواره نمایشنامه خوانی دفاع مقدس سوم و چهارم خردادماه با حضور 10 گروه نمایشی از استان بوشهر در دیلم برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۰:۰۹    
خطبه های نماز جمعه امروز کلاچای به امامت جماعت حجت الاسلام لطیفی در مسجد جامع این شهر برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۰:۰۹    
مسئول تربیت بدنی بسیج شهرستان میناب از برگزاری مسابقه کورس اسب دوانی به مناسبت سالروز آزاد سازی خرمشهر در این شهرستان خبرداد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۰:۰۹    
عدم توجه راننده پراید به جلو و رعایت نکردن سرعت مطمئنه موجب سقوط پژو405 به داخل رودخانه پرندان اشکورات رودسر شد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۰:۰۹    
صبح امروز به مناسبت یادبود شهدای روستای ازباران و مدافع حرم فریدونکنار همایش پیاده روی خانوادگی روستای ازباران برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۰:۰۹    
امام جمعه الشتر گفت: اگر می بینیم در اوج ناامنی های دنیا، ایران در امنیت بسر می برد، نتیجه بیداری چشمان سربازان گمنام ولایت است.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۰:۰۹    
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان اشکذر از کشف 70 تن کود قاچاق جعل شده آمت در این شهرستان خبرداد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۰:۰۹    
خطیب نماز جمعه اهل سنت بستک، بر حضور دانش آموزان در کلاس های قرآن مساجد و مراکز قرآن در ایام تعطیلات تاکید کرد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۰:۰۹    
رئیس بنیاد فرهنگی اجتماعی زنان اظهار داشت:مشکلات فرهنگی بیش از عوامل مالی و اقتصادی مانع ازدواج جوانان است و طبق بررسی های انجام شده جوانان عمدتا مسئله مالی را به عنوان مانع اصلی ازدواج بیان می کنند ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۰:۰۹    
امام جمعه موقت شیروان گفت: سربازان گمنام با عنایت امام زمان(عج) ایران را امن ترین کشور جهان نموده اند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۰:۰۹    
باحضور 40 خوشنویس ، آزمون سراسری انجمن خوشنویسان شعبه رودسر، 31 و 30 اردیبهشت 95 در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رودسر برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۰:۰۹    
امام جمعه فومن در خطبه اول نماز جمعه ضمن دعوت از تمامی نمازگزاران به تقوای الهی صحبت های خود را با ذکر سوره بقره آغاز کرد و گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۰:۰۹    
جمعی از مردم میناب دلنوشته به محضر حضرت آیت الله العظمی خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) در خصوص برخورد نیروی انتظامی با کاسبان میناب نوشتند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۰:۰۹    
رئیس هیئت دوچرخه سواری شهرستان شیروان گفت: مسابقه دوچرخه سواری بین تیمهای استانهای خراسان شمالی و رضوی برگزار و نفرات برتر آن مشخص شدند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۰:۰۹    
امام جمعه شهرستان میناب گفت: جامعه عصر ظهور ویزگی های بسیاری دارد که سیره تربیتی حضرت را تکامل عقلی در عصر ظهور و همچنین انجام کار فرهنگی ، درمان برخی خوهای نادرست انسانی زدودن کینه ها است.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۰:۰۹    
دوستداران محیط زیست مسیر رودخانه در روستاهای مایوان، چوکانلو واستاد را پاکسازی کردند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۰:۰۹    
خطیب نماز جمعه شهرستان بندر خمیر با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی بر مبنای ظلم ستیزی ،عدالت و مساوات باید برپا شود گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۰:۰۹    
در آستانه سالروز فتح الفتوح خرمشهر، یادواره شهدای گمنام، شهید مدافع حرم و 24 شهید اصناف شهرستان اسفراین برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۹:۵۹    
وزارت دفاع یونان اعلام کرده است که گروه های تجسس بقایایی ازاجساد قربانیان هواپیمای مسافربری ایرباس، دو صندلی هواپیما و دست کم یک چمدان را پیدا کرده اند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۹:۵۹    
.یک مذاکره کننده هسته ای ایران نوشت: اگر تنها دستاورد مذاکرات برجام بسته شدن پرونده پی ام دی باشد، باز هم می توان نتایج برجام را ارزشمند دانست ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۹:۴۸    
شرکت دولتی روس اتم عملیات ساخت نیروگاه اتمی بوشهر 2 را تا پایان امسال آغاز خواهد کرد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۹:۱۱    
رئیس ستاد بحران و حوادث غیرمترقبه استانداری کرمان گفت: زمین لرزه نسبتا شدید 4.5 ریشتری رودبار جنوب هیچ گونه خسارت جانی و مالی به همراه نداشت.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۹:۰۵    
بنابر گزارش ها در این حادثه دستکم 4 نفر کشته شدند. این بالگرد نظامی متعلق به پلیس فرانسه بوده است
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۹:۰۵    
برنامه های مختلف ستاد بزرگداشت شهدای مدافع حرم شهرستان بابل برای شهید سیدرضا طاهر اعلام شد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۹:۰۲    
خانواده کاپیتان فقید پرسپولیس از عروسک محبوب و صدا پیشه آن بابت یادآوری مرحوم هادی نوروزی در برنامه خنداونه تشکر کردند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۹:۰۲    
خطیب نماز جمعه بروجن خطاب به آنهایی که در داخل به بهانۀ حقوق بشر به دنبال حقوق بهایی ها می گردند و دم از حمایت از آمریکا می زنند، گفت: همه بدانند که روزگار عزت آنها به پایان رسیده است.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۹:۰۲    
نمازگزاران رابری با راه اندازی کمپینی دیدار فائزه هاشمی با سران فرقه ضاله بهائیت را جنایت خواندند و تودهنی محکمی به معاندان نظام زدنند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۹:۰۲    
در یک اقدام خداپسندانه اعضای بدن یک زن 63 ساله در بندرانزلی که به تازگی به دلیل فشار خون بالا دچار مرگ مغزی شده بود ،اهدا گردید.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۹:۰۲    
امام جمعه اسالم : فائزه هاشمی دیگر محرم به نظام جمهوری اسلامی نیست. این خانم امروز از نگاه بزرگان ما، یک مجرم است؛ یک انسان منحرف است.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۹:۰۲    
آیت الله اصفهانی گفت:سربازان گمنام امام زمان نیروهای بصیر وآگاه نظام ماهستند واین نیروها بیشترین وبزرگترین خدمت را به نظام جمهوری اسلامی کرده اند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۹:۰۲    
جلسه بررسی مشکلات داروخانه های سطح شهر با حضور مسئولین استانی وشهرستانی ومسئولین داروخانه های قاین برگزارشد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۹:۰۲    
امام جمعه رشت با بیان اینکه شاهد تناقض گویی در دنیای امروز هستیم، گفت: بهایی ها منکر قرآن و خداوند هستند اما غربی ها این بار می گویند تحریم ها بر نمی داریم تا آزادی حقوق بشر در کشور انجام شود.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۹:۰۲    
رییس جمهور با حضور در حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) به زیارت بارگاه نورانی کریمه اهل بیت(ع) مشرف شد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۹:۰۲    
گزیده ای از برنامه های مساجد و هیئت های مذهبی در بخش های خمام،خشکبیجار می باشد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۹:۰۲    
حجت الاسلام مرتضائی نیا گفت:تحقق شعار اقتصاد مقاومتی با مدیریت جهادی امکان پذیر است و مدیریت جهادی را در فیش های حقوقی نباید دنبال کرد .
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۹:۰۲    
به مناسبت میلاد منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود(عج)،جشن نیمه شعبان در خمام برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۹:۰۲    
امام جمعه ی ماسال گفت: مگر می شود به این راحتی با این فرقه که بصورت تشکیلاتی علیه اسلام فعالیت می کند ملاقات داشته باشیم ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۹:۰۲    
انبه رشتی در اواسط فصل بهار در برخی مناطق گیلان به وفور یافت می شود و بسیار شیرین و آبدار است.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۸:۳۲    
معاون فرماندار کیار در جلسه هماهنگی بزرگداشت هفته مقاومت و پایداری و سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر از بزگزاری 40عنوان برنامه در اقصی النقاط کیار خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۸:۳۲    
دهیار روستای تشنیز از برگزاری جشن میلاد با سعادت حضرت صاحبالزمان در روستای تشنیز به کمک و هماهنگی همه ی اهالی روستای تشنیز خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۸:۲۶    
مسئول بسیج دانشجویی لرستان گفت: امروز رسالت دانشجویان جهادی این است که با جهاد خود از نفوذ بزرگی که در حال اتفاق است، جلوگیری کنند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۸:۲۶    
امام جمعه شهر رامیان گفت: ایجاد اشتغال و زمینه فراهم کردن ازدواج درست برای جوانان در رشد جمعیت موثر است.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۸:۲۶    
امام جمعه موقت گنبدکاووس با بیان اینکه تهدید های آمریکا چیز جدیدی نیست، گفت: آمریکا دشمن درجه یک ماست و ما یک قدم از آرمانهای خود عقب نشینی نخواهیم کرد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۸:۲۳    
مدیرعامل پدیده خبرداد: با مساعدت ستاد تدبیر و دادستان مشهد تبلیغات پدیده شاندیز آزاد شد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۸:۱۲    
فن های سالتو و بارانداز امید نوروزی بر روی حریف روس، رقیبش را بر نتیجه هفت بر دو زمین گیر کرد.