دوشنبه ۳۱ اردیبهشتساعت ۰۵:۳۱May 2018 21
 

خبرهای دانا 30 مهر 1395 - dana.ir

دانا 29 اسفند 1393 دانا 29 اسفند 1394 دانا 31 فروردین 1395 دانا 31 اردیبهشت 1395 دانا 31 خرداد 1395 دانا 31 تیر 1395 دانا 31 مرداد 1395 دانا 31 شهریور 1395 دانا 30 آبان 1395 دانا 30 آذر 1395 دانا 30 دی 1395 دانا 30 بهمن 1395 دانا 30 اسفند 1395 دانا 1 مهر 1395 دانا 2 مهر 1395 دانا 3 مهر 1395 دانا 4 مهر 1395 دانا 5 مهر 1395 دانا 6 مهر 1395 دانا 7 مهر 1395 دانا 8 مهر 1395 دانا 9 مهر 1395 دانا 10 مهر 1395 دانا 11 مهر 1395 دانا 12 مهر 1395 دانا 13 مهر 1395 دانا 14 مهر 1395 دانا 15 مهر 1395 دانا 16 مهر 1395 دانا 17 مهر 1395 دانا 18 مهر 1395 دانا 19 مهر 1395 دانا 20 مهر 1395 دانا 21 مهر 1395 دانا 22 مهر 1395 دانا 23 مهر 1395 دانا 24 مهر 1395 دانا 25 مهر 1395 دانا 26 مهر 1395 دانا 27 مهر 1395 دانا 28 مهر 1395 دانا 29 مهر 1395 دانا 30 مهر 1395 
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۲۱:۱۴    
مسؤول بسیج دانشجویی کشور در نشست تشکیلاتی بسیج دانشجویی استان اردبیل گفت: شناخت جریان های غیر انقلابی و تبیین شاخصه های انقلابی گری در کف دانشگاه و حرکت در مسیر جریان انقلابی از جمله وظایف دانشجویان ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۲۰:۴۱    
2ورزشکار لرستانی در روز نخست رقابت های جودو قهرمانی بزرگسالان کشور موفق به کسب مقام های اول و دوم شدند.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۲۰:۴۱    
طی مراسمی باحضور استاندار لرستان و جمعی از مسئولان سالن ورزشی منطقه فلک الدین خرم آباد کلنگ زنی شد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۹:۳۲    
همزمان با پایان دهه دوم محرم مراسم حرکت نمادین کاروان اسرای کربلا به شام (بنی اسد) برگزار شد و مردم سراسر شهرستان قدس در سوگ شهادت سید و سالار شهیدان به عزاداری پرداختند.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۹:۲۶    
حجه الاسلام والمسلمین حسین یوسفی فر گفت: حرکت حماسی و عاشورایی امام حسین(ع) بر پایه سه عنصر اصلی عقل و منطق، حماسه و عزت، عاطفه و احساس بوده و این حرکت ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۹:۲۶    
جلسه توجیهی دانشجویان جدیدالورورد واحد بجنورد به منظور آگاهی دانشجویان با قوانین، آئین نامه های آموزشی و نیز آشنایی با مسئولین دانشگاه، با حضور هیات رئیسه واحد ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۹:۲۳    
حجت الاسلام کوثری؛ امام جمعه شیروان گفت: تحمیل این قانون بر ملت ایران در حقیقت قانونی علیه انسانیت و تقابل عزت و ذلت بود و اعتراض امام (ره) فریادی در سکوت بر علیه وطن فروشان و فریادی برای آزادی بشریت ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۹:۲۳    
امام جمعه موقت قاین گفت:درایت وتوجه ویژه رهبری به مسائل روز کشور وجهان وپیش بینی های ایشان از آینده این مسائل به خصوص در مورد برجام محقق شد وهمه این هارا درمذاکرات هسته ای وبرجام شاهد بودیم.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۹:۲۳    
صبحگاه مشترک گردان های بیت المقدس در دومین روز از رزمایش دفاع از کوی و برزن، در ناحیه مقاومت بسیج خنداب برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۹:۲۳    
امام جمعه موقت اراک به سفر هیات دولت به استان مرکزی اشاره کرد و گفت: دولت در سفر به استان مرکزی به گونه ای برنامه ریزی کند تا دیگر شاهد تعطیلی کارخانه ها و تجمعات کارگران در این استان نباشیم.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۹:۲۳    
حجت الاسلام والمسلمین احمد زاده گفت: انتخابات اخیر آمریکا بوی تعفن می دهد زیرا شما شاهد هستید که چه طور دو کاندیدا در مقابل یک دیگر می ایستند ورسوایی های اخلاقی وجنسی یکدیگر را افشا می کنند این نتیجه ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۹:۲۳    
کشورهای مدعی حقوق بشر به خاطر به خطر افتادن داعش به تکاپو افتاده اند و دنبال راهی برای نجات آنها هستند ولی زمانی که 8هزار حاجی به قتل رسیدند و نزدیک به 900نفر در یمن کشته شدند حرفی از حقوق بشر نزدند.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۹:۲۳    
امام جمعه موقت ریگان گفت:بسیجیان شهرستان ریگان در رزمایش بزرگ یاوران انقلاب اسلامی، اقتدار و آمادگی خود را در مقابل کسانی که بخواهند به نظم و امنیت پایدار خدشه وارد کنند به نمایش گذاشتند.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۹:۲۳    
رزمایش بزرگ دو روزه ی، یاوران انقلاب اسلامی در محل اردوگاه سردار شهید احمد سلیمانی برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۹:۲۳    
امام جمعه آرادان با انتقاد از اظهارات اخیر وزیر بهداشت گفت: آقای هاشمی اگر سرداران حرم نبودند، اریکه قدرتی برای تکیه زدن به وزارت بهداشت نداشتید.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۹:۲۳    
امام جمعه خنداب گفت: شهرستان خنداب یکی از محروم ترین شهرستان های استان مرکزی است که درآمد سالیانه بسیاری از خانوارهای آن کمتر از ده میلیون میلیون تومان است، این مردم در زیر خط فقر زندگی می کنند.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۹:۲۳    
امام جمعه شهرستان صحنه گفت: برخلاف سم پاشی های جبهه ی استکبار و فرافکنی های آمریکا و انگلیس دارند در ایران اسلامی مسئله انتخابات مورد اعتماد مردم است.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۹:۲۳    
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با تاکید بر مقابله و جهاد همه جانبه مردم و ارکان نظام در جنگ نرم با دشمن گفت: لبخند دشمن نباید ما را به اشتباه بیاندازد ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۹:۲۳    
نماز عبادی سیاسی جمعه با حضور پرشور مردم ولایتمدار و مومن در سراسر شهرستان های استان تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۹:۲۳    
حجت الاسلام تاتاری با اشاربه به چهارم آبان ماه سالروز اعتراض تاریخی امام خیمنی (ره) علیه پذیرش کاپیتولاسیون گفت: این قرارداد ننگین سند بی لیاقتی رژیم پهلوی بود.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۹:۱۴    
حجت الاسلام فاضل گفت: انقلاب اسلامی ما همیشه به دنبال پیشرفت معنویی بوده وهستیم اما در کشور های غربی فقط پیشرفت مد نظر است.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۹:۱۴    
مدیرعامل مجمع خیران سلامت شهرستان اسفراین از کمک ویژه این مجمع به معلولان بی سرپرست خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۸:۴۷    
امام جمعه گیلانغرب گفت: ابلاغ سیاستهای کلی انتخابات از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی مطابق قانون اساسی ازجمله اسناد بالادستی در نظام جمهوری اسلامی محسوب می شود که بخش قابل توجهی ازخلاءهای موجود در این ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۸:۴۷    
حجت الاسلام حمیدی نژاد با اشاره به سخنان رییس جمهور در جمع صادر کنندگان که گفت پیشرفت کشورهای دیگر به خاطر تعامل با دنیا است و باید به مردم اعتماد کنیم بدون تعامل با دنیا پیشرفت کرد اظهار داشت ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۸:۴۷    
امام جمعه قصرشیرین گفت: دشمن از گسترش فرهنگ عاشورایی که به معنای ایجاد آزادی واقعی است ترس دارد چون این فرهنگ در راستای نابودی همه ظالمان جهان تلاش می کند.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۸:۴۷    
امام جمعه موقت ساری تداوم شعار مرگ بر آمریکا را در ذات شیطانی این نظام دانست و گفت: بدبین ترین نظام به آمریکا ایران اسلامی است و هیچگاه نمی تواند به شیطان بزرگ اعتماد کند.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۸:۴۷    
امام جمعه موقت دلیجان گفت: همان طور که بارها رهبر معظم انقلاب اعلام کردند طرف غربی هر روز به دنبال بهانه های جدید برای دستیابی به منافع خود است.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۸:۴۷    
وی با اشاره به حرکت اسرای آل محمد (ص) به سمت کوفه و شام گفت: امام سجاد(ع) و حضرت زینب (س) در مسیر اسارت از کوفه تا شام با خطبه های خود انقلاب فرهنگی بزرگی ایجاد کردند و دستگاه دیکتاتوری یزید را در ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۸:۴۷    
امام جمعه حویق در خطبه های نماز جمعه حویق خطاب به نخبگان منطقه گفت : زادگاه خود را فراموش نکنید برای رشد و توسعه و آبادانی منطقه وظیفه نخبگان از دیگر آحاد بیشتر است.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۸:۴۷    
امام جمعه ماسال گفت: آقای وزیر! خوب گوشهایت را باز کن. دردسرسازان برای این مردم سرداران حرم نیستند. اگر آسایشی دارید نتیجه جان فشانی های همین سرداران حرم است ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۸:۴۷    
امام جمعه کاکی در خطبه های نماز جمعه این بخش به سالروز تاسیس سازمان ملل اشاره کرد و گفت: سازمان ملل خادم و مجری مقاصد ابرقدرتهاست.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۸:۴۷    
امام جمعه شازند گفت:قانون کاپیتولاسیون نشان داد که هیچ چیزی از ارتباط با دولت مستکبر آمریکا عاید ملت ایران نمی شود، به دلیل اینکه تفکر استکبار سلطه و حکومت بر همه علم است.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۸:۴۷    
مدیر کل ورزش و جوانان استان گیلان، بدون اشاره مصداقی به مسابقاتی خاص، تعداد ورزشکاران و میزان مدال کسب شده ورزشکاران را قابل تحسین خواند.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۸:۴۷    
امام جمعه جاورسیان گفت: رقابت های انتخاباتی آمریکا، نشانگر وضعیت اسفناک کشوری است که مدعی آقایی و سروری بر دنیاست.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۸:۴۷    
رزمایش سراسری دفاع از کوی و برزن شهدای مدافع حرم با حضور گردان های بیت المقدس، شهدای مدافع حرم و واکنش سریع در 29 و 30 مهر ماه در ساوه برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۸:۴۷    
خطیب جمعه سربیشه به پیشرفت کند پروژه ها در این شهرستان اشاره کرد و خواستار تسریع در پیشرفت پروژه های دوبانده کردن محور مود – نهبندان-فاضلاب سربیشه و آبرسانی به روستاهای این شهرستان شد .
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۸:۴۷    
امام جمعه آشتیان گفت: دولت از معجزه کاهش تورم سخن می گوید در حالیکه مردم چیزی سر سفره خود احساس نمی کنند؛ همین امر موجب بی اعتمادی مردم نسبت به آمارهای ارائه شده از سوی دولت شده است.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۸:۴۷    
امام جمعه محلات گفت: ابلاغ سیاست های کلی انتخابات از سوی مقام معظم رهبری، راه انحراف و حرکت به سمت انتخابات غربی و آمریکایی را خواهد بست.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۸:۴۷    
نماینده مردم آشتیان، تفرش و فراهان در مجلس شورای اسلامی گفت: آموزش خانواده ها در جهت جلوگیری و پیشگیری از معلولیت نسل آینده، از مهم ترین اولویت های سازمان بهزیستی است.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۸:۴۷    
رزمایش شبانه دفاع از کوی و برزن در مقابل تهدیدات امنیتی تروریست ها و امدادرسانی به مصدومین عملیات خرابکاری توسط خواهران در ساوه برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۸:۴۷    
امام جمعه ساوه با انتقاد از انفعال بعضی نمایندگان گفت: با جاسوسان باید به شدت برخورد کرد تا شخص دیگری جرات خیانت به این مردم ولایی را نکند.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۸:۴۷    
فرماندار فراهان گفت: از همه مردم فهیم و ولایتمدار فراهان، دعوت می کنیم تا با حضور پرشور و گسترده در مراسم استقبال از رئیس جمهور و کاروان تدبیر و امید برگ زرین دیگری بر کتاب جاودان تعهد و ولایتمداری ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۸:۴۷    
تیم هندبال شهید چمران لارستان در خارج از خانه مقابل هدف پویان قم پیروز شد تا اولین گامش در مسابقات لیگ برتر را محکم بردارد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۸:۴۷    
امام جمعه فرمهین با اشاره به سفر هیئت دولت به استان مرکزی گفت: سفر رئیس جمهور به دیار آفتاب، گشایشگر افق های جدید توسعه و پیشرفت در میدان های مختلف سیاسی و اجتماعی و دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۸:۴۷    
حجت الاسلام هاشمی نژاد خاطر نشان کرد:امام خامنه ای در دیدار اخیرشان با نخبگان نسبت به بازتولید فرهنگ وابستگی هشدار دادند و ما وظیفه داریم که در تمامی عرصه های سیاسی ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۸:۴۷    
امام جمعه شهرستان سرپلذهاب گفت: عملیات آزادسازی موصل قلب فرهنگی داعش را هدف قرار داده و عقبه فرهنگی داعش رانابود خواهدکرد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۸:۴۷    
امام جمعه تنکابن گفت: ننگ حمایت سازمان ملل از آل سعود در کودک کشی یمن، در همیشه تاریخ بر پیشانی این سازمان ماندگار شد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۸:۴۷    
امام جمعه کرمانشاه با اشاره به سالروز تاسیس سازمان ملل گفت: به فرموده امام راحل و رهبر معظم انقلاب، سازمان ملل عروسک دست ابرقدرتها بوده و در مقابل کشتار یمن کور و کر است.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۸:۴۷    
امام جمعه درجزین تاکید کرد: مسئولان باید به بیانات رهبری درباره جوانان و نخبگان عمل کنند و نگذارند نخبگان از مرزها خارج شوند.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۸:۴۷    
امام جمعه رامسر گفت: با توجه به وجود پتاسنیل ها و استعدادهای درخشان غرب مازندران در ورزش های رزمی این ورزش در فقر به سر می برد و نیازمند توجه ویژه اداره کل ورزش و جوانان استان است.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۸:۴۷    
بسیاری از این پروژها که از طرف دولت دهم آغاز و پایان کار آن به دولت یازدهم سپرده شده بود طی سه سال گذشته شاهد پیشرفتی بسیار کند و لاکپشت گونه بوده که همین امر باعث پس رفت چشم گیر شهرستان در زمینه های ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۸:۴۷    
امام جمعه شهرستان پردیس عزاداری محرم سالهای اخیر را پربار تر از گذشته خوانده و استفاده از وعاظ و مدح های مناسب را از محور های پربار بودن مراسم عنوان کرد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۸:۴۷    
امام جمعه شهرستان طارم با اشاره به رزمایش هوایی ولایت شش نیروی هوایی اظهار داشت: نیروی هوایی بار دیگر اقتدار خود را به جهانیان نشان داد که از جمله نیروهای موفق در طول هشت سال دفاع مقدس و بعد از آن می ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۸:۴۷    
امام جمعه شهرستان ماهنشان گفت: امر به معروف و نهی از منکر در متن جامعه کمرنگ شده و حالا مخالفان نظام در تلاشند تریبون های نظام را هم از این اصل مهم خالی کنند تا در حیاط خلوت خود منابع فرهنگی و ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۸:۳۲    
شهربانو برهانی بخشدار مرکزی بندرگز در این جلسه گفت:سلامت جامعه از قبل همفکری و ایجاد فرصت های بررسی مشکلات و برگزاری جلسات و اقدام عملیاتی است.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۸:۳۲    
نفت در 4 بازی اخیر و ماشین سازی در 7 بازی اخیر خود موفق به کسب برد در برابر حریفان خود نشده اند.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۸:۳۲    
اولین کنگره 400 نفر از سرداران، فرماندهان و شهدای شهرستان تفرش در مصلی ولایت تفرش برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۸:۳۲    
رئیس اداره هواشناسی بندرگز گفت : میزان بارش باران امسال در بندرگز نسبت به سالهای گذشته 22.4 درصد افزایش داشته است....
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۸:۳۲    
امام جمعه ممسنی نسبت به وضعیت پوشش برخی از زنان در روز عاشورا انتقاد تندی کرد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۸:۲۹    
امام جمعه خشت گفت: مردم ما برای اسلام و ادامه مسیر انبیاء انقلاب کرده اند، نه برای شیطان و هر کس که بخواهد در مقابل انقلاب بایستد مردم او را از سر راه خواهند برداشت.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۸:۲۹    
معاون استاندار گفت: با پیشرفتی که داریم امیدواریم که در دهه فجر امسال یا تمام طرح و یا قسمت اعظمی از طرح گازرسانی به بخش مزایجان افتتاح و به بهره برداری برسد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۸:۲۹    
امام جمعه نی ریز گفت: سازمان ملل یک نهاد تمام اختیار و اجاره ای برای ابر قدرت ها می باشد و آمریکا دولتی نیست که بتوان به آن اعتماد کرد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۸:۲۹    
عصر پنج شنبه 29 مهر محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام وارد شهر تفرش شد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۸:۲۹    
حجت الاسلام علوی اصل با اشاره به استفاده نامناسب برخی از کارکنان دولتی از وسایل نقلیه بیت المال تاکید کرد ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۸:۱۷    
امام جمعه چناران گفت: بخش های علمی، تحقیقاتی و پژوهشی کشور، نیازمند توجه بیشتری است چراکه بدون پیشرفت علمی، ارائه دورنمایی زیبا از فردای کشور قطعاً وعده ای سر خرمن و نوعی سخن به گزافه گفتن است
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۸:۱۷    
امام جمعه قوچان گفت: باتوجه به عدم تکمیل مجتمع ورزشی قوچان و نیاز به اعتبار20 میلیارد ریالی برای تجهیز این پروژه، از مسئولین ورزش این شهرستان می خواهم فعلا این ورزشگاه را تحویل نگیرند.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۸:۱۷    
امام جمعه جغتای گفت: سازمان ملل نهادی است که در راستای تامین منافع غرب به وجود آمده نباید از آن در رابطه رویدادهای منطقه و جهان انتظار معجزه داشت.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۸:۱۷    
امام جمعه موقت مهدیشهر با بیان اینکه 26 هزار نفر از مردم شهر مهدیشهر در سرشماری عمومی نفوس و مسکن ثبت نام اینترنتی کردند، گفت: این میزان مشارکت جای قدردانی دارد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۸:۱۷    
امام جمعه موقت اسلامشهر گفت: فرمایشات رهبر انقلاب دستور زندگی است و ایشان راه عزت را به ما نشان می دهند و نباید فراموش کرد که رهبر انقلاب همواره نقشه جنایتکاران را باطل کرده و دشمنی آنها را آشکار می ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۸:۱۷    
نبود راه ارتباطی مناسب، برق و سرویس بهداشتی از جمله مشکلاتی است که بازدیدکنندگان آبشار بابک شهرستان بشاگرد با آن دست و پنجه نرم می کنند.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۸:۱۷    
امام جمعه نودژ منوجان گفت:هدف آمریکا از مذاکرات فقط نفوذ است و هنوز برخی از مسؤولان ما از برجام و بدعهدی های آمریکا درس عبرت نگرفته اند و آن را به تجارب گذشته نیفزوده اند و بر این باور هستند که ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۸:۱۷    
شهرستان فردیس دارای استقلال سیاسی است و به تبع آن باید شهرداری این شهرستان نیز مستقل باشد تا بتوانیم درامدهای حاصل از شهرستان را صرف خود شهرستان نماییم.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۸:۱۷    
امام جمعه تربت جام گفت: برخی مسئولان به دشمن اعتماد کردند که این اعتماد به دشمن برای نظام مسئله ساز است بنای ما بر این باشد که اعتماد نکنیم.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۸:۱۷    
محمد احمدی مسئول روابط عمومی ستاد سرشماری نفوس و مسکن شهرستان فردیس از رتبه ی اول این شهرستان در سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن در استان البرز خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۸:۱۷    
امام جمعه دندی با اشاره به ابلاغ سیاست های کلی انتخابات از سوی مقام معظم رهبری گفت: این سیاستها که دربردانده حقوق کشور، کاندیداها و مردم هست باید نصب العین همه خصوصا مجریان و کاندیداها باشد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۸:۱۷    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بستک از اعزام نخستین کاروان دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۸:۱۷    
امام جمعه کهنوج گفت:نظام اسلامی برای رسیدن به اهداف خود نیازمند نسلی شجاع، مؤمن، تحصیل کرده، مبتکر، پیشگام، خودباور ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۸:۱۷    
امام جمعه منوجان گفت:ملت ایران اجازه هیچ گونه تعرضی به خاک ایران را به دشمن نمی دهد اما باید ملت هوشیار باشد و توان دفاعی نباید کم شود.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۸:۱۷    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان ریگان گفت:آمریکا دکترینی کار می کند و در دکترین اقتصادی هیچ وقت بر پایه منابع و ذخایر خود استوار نیست پیشرفت خود را در اقتصاد دکترین چپاول و دزدی و دست درازی به ثروت ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۸:۱۷    
مدیرکل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان کرمان گفت: ضمن آنکه تولیدات خوبی در استان انجام می شود اما طبق قانون در سال جاری 30 پروانه استاندارد به دلیل رعایت نکردن اصول و قوانین مربوط تعلیق شده است.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۸:۱۷    
خطیب نماز جمعه اهل سنت بستک گفت: این دنیا با دنیای آخرت تفاوت زیادی دارد که ما نباید در محاسبه دچار اشتباه شویم زیرا این دنیا محل کاشتن و آن دنیا نیز محل استفاده بردن از کاشته های خود است.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۸:۱۷    
امام جمعه زنجان با اشاره اهداف تشکیل سازمان ملل گفت: سازمان ملل برای حمایت از کشورهای ضعیف و برای حمایت از حقوق بشر تشکیل شده ولی این سازمان امروز به ابراز دست آمریکا تبدیل شده است.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۸:۱۷    
نماینده ولی فقیه هرمزگان بیان کرد: امروزه سلفی های جنایتکاری که ریشه بسیاری از جنایات در سطح منطقه هستند از ارادت مسلمانان به اهل بیت در هراسند و درصدد هستند چهره واقعی اسلام را لکه دار می کنند.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۸:۱۷    
امام جمعه موقت کرمان با بیان اینکه گاهی نمایندگان قوانینی را می نویسند که بر خودشان تطبیق دارد افزود: نمایندگان باید بر قانون منطبق باشند نه قانون بر نمایندگان.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۸:۱۷    
امام جمعه گرمسار گفت: توصیه های مهم رهبری در جمع نخبگان به عنوان یک نقشه راه واضح از توسعه علمی و فناوری کشور است که باید به آن عمل کرد تا قله های رفیع علم و دانش در جهان به دست جوانان ایرانی فتح شود ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۸:۱۷    
نماینده ولی فقیه در کاشان با اشاره به اعدام یکی از شاهزادگان سعودی به دستور پادشاه عربستان گفت: این امر نشان می دهد پایه های حکومت آل سعود از درون در حال تزلزل و فروریختن است.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۸:۱۷    
امام جمعه موقت پارسیان با اشاره به رعایت تقوای الهی گفت: تقوا دژ محکم الهی است در برابر معاصی وگناهان که اگر این دژشکسته شود ارتباط بنده با خداوند متعال از بین خواهد رفت.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۸:۱۷    
بسیاری از فعالیت های یک فرد در طول شبانه روز در گستره این شبکه اینترنت میگنجد و سرعت پایین اینترنت و قطع و وصل های مکرر آن و مهمتر از آن نبود اینترنت پرسرعت (3G) در شهرستان بشاگرد اعتراض بسیاری از ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۸:۱۷    
مدیر کل پدافند غیر عامل استان سمنان با اشاره به اینکه شورای پدافند غیر عامل باید در تمامی شهرستان های استان ایجاد و راه اندازی شود گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۸:۱۷    
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه خواستار توجه بیشتر به اولویت سنجی در مباحث ورزشی شد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۸:۱۷    
درپی نخستین فصل کاوش تپه آناقیزلی واقع در روستای چورس چایپاره با همکاری هیئت های ایرانی و اتریشی، اولین شهر بزرگ تمدن اورارتویی کشف شد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۸:۱۷    
به مناسبت دهه دوم محرم نمایشگاه سیری در عاشورا در روستای حسین آباد ناطم ملایر برپا شد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۸:۱۷    
امام جمعه تاکستان عنوان کرد: سازمان ملل هیچ کمک سازنده ای برای ایران ندارد و ما باید قدرت داخل را تقویت کنیم استقلال و ایستادگی روی توان داخلی و بومی ما را در مقابل استکبار جهانی بیمه می کند.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۸:۱۷    
مسئول گروه جهادی امام علی(ع) سازمان بسیج سازندگی تهران بزرگ از حضور تیم 61 نفره بسیج سازندگی به همدان به منظور ارائه خدمات عمرانی و پزشکی به مردم مناطق محروم استان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۸:۱۷    
وی با اشاره به کاپیتولاسیون جدید FATF در کشور و خطرناک تر از کاپیتولاسیون سال 43 ادامه داد: این توافق از سوی دولت فعلی در حال اجرا بوده و اگر کسی هم اعتراض کند با انواع فحاشی ها ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۸:۱۷    
همایش بزرگ دوچرخه سواری همگانی در میاندوآب "شهر دوچرخه" ایران با حضور پرشور و گسترده علاقمندان به ورزش در این شهر برگزار و رکابزنان اعم از پیر و کودک همگام با یکدیگر پا به رکاب شدند.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۸:۱۷    
اولین سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن امروز در حالی به پایان میرسد که مشارکت خانوارهای استان آذربایجان غربی پایبن تر از میانگین کشوری است.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۸:۱۷    
فرمانده سپاه ناحیه امام سجاد (ع) قزوین از اعزام 360 نفر از دانش آموزان پسر دوره متوسطه شهرستان قزوین، به سرزمین راهیان نور خبر داد
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۸:۱۷    
امام جمعه ملایر گفت: عزل و نصب ها و استعفاهای زنجیره ای و هرگونه جابه جایی اگر به نفع مردم و در جهت منافع آنان باشد مورد قبول است.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۸:۱۷    
شهادت آیت الله مصطفی خمینی موجب حرکت توفنده انقلاب اسلامی و تشیع شد و امام(ره) به همین خاطر در صحبت های خود در نجف فرمودند که رحلت مصطفی از الطاف خفیفه الهی است ...