دوشنبه ۳۱ اردیبهشتساعت ۰۵:۱۹May 2018 21
 

خبرهای دانا 30 آذر 1395 - dana.ir

دانا 29 اسفند 1393 دانا 29 اسفند 1394 دانا 31 فروردین 1395 دانا 31 اردیبهشت 1395 دانا 31 خرداد 1395 دانا 31 تیر 1395 دانا 31 مرداد 1395 دانا 31 شهریور 1395 دانا 30 مهر 1395 دانا 30 آبان 1395 دانا 30 دی 1395 دانا 30 بهمن 1395 دانا 30 اسفند 1395 دانا 1 آذر 1395 دانا 2 آذر 1395 دانا 3 آذر 1395 دانا 4 آذر 1395 دانا 5 آذر 1395 دانا 6 آذر 1395 دانا 7 آذر 1395 دانا 8 آذر 1395 دانا 9 آذر 1395 دانا 10 آذر 1395 دانا 11 آذر 1395 دانا 12 آذر 1395 دانا 13 آذر 1395 دانا 14 آذر 1395 دانا 15 آذر 1395 دانا 16 آذر 1395 دانا 17 آذر 1395 دانا 18 آذر 1395 دانا 19 آذر 1395 دانا 20 آذر 1395 دانا 21 آذر 1395 دانا 22 آذر 1395 دانا 23 آذر 1395 دانا 24 آذر 1395 دانا 25 آذر 1395 دانا 26 آذر 1395 دانا 27 آذر 1395 دانا 28 آذر 1395 دانا 29 آذر 1395 دانا 30 آذر 1395 
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۳:۴۰    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام نسبت به ترور سفیر روسیه در ترکیه و حملات تروریستی اخیر واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۳:۳۷    
منابع خبری از وقوع یک انفجار در حی العزیزیه حلب در جریان برگزاری جشن های پیروزی و اعیاد کریسمس خبر دادند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۳:۳۷    
رییس مرکز تحقیقات استراتژیک در پاسخ به سوالی در مورد ترور سفیر روسیه در ترکیه گفت: حتی دولت ترکیه نیز مخالف این کار است و این اتفاق از سوی هر کسی باشد محکوم است چرا که این گونه اقدامات وحشیانه فقط ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۳:۳۴    
رئیس جمهور روسیه دستور داد تدابیر امنیتی مضاعفی در اطراف سفارتخانه های روسیه در سراسر دنیا اتخاذ گردد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۲:۱۱    
طبق اعلام معاونت قهرمانی وزارت ورزش اعزام تیم ها و نفرات ورزش به کشور ترکیه ممنوع است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۲:۰۸    
خیابان های اصلی و بزرگراه های تهران در شب یلدا با ترافیک سنگینی قفل شدند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۲:۰۸    
وزیر اطلاعات با تاکید بر ارتقا شاخص های امنیتی در جامعه، گفت: هرگونه حرکت مشکوک دشمن با اشراف اطلاعاتی در کشور خنثی شده است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۱:۴۴    
امام جمعه موقت گچساران گفت: در این خصوص اعلام می کنم خدای نکرده روسری، از سر کسی برداشته نشده است و آن چیزی که در فضای مجازی و تریبون ها مطرح شد عکس آن چیزیست که در دانشگاه اتفاق افتاده است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۱:۴۴    
امام جمعه ملایر توهین به مقدسات دینی در دانشگاه رازی را محکوم کرد و بیان داشت: این بی توجهی ها نتیجه تساهلی است که در دانشگاه ها مشاهده می شود.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۱:۴۴    
مسئول میراث فرهنگی سرایان از برگزاری اولین جلسه انجمنهای میراث فرهنگی روستاهای بسطاق ودوست آباد سرایان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۱:۴۴    
همایش پژوهش و کارآفرینی امروز در 2 بخش عمومی و نخصصی در دانشکده سپیده کاشانی بیرجند برگزار گردید.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۱:۴۴    
رئیس دانشکده فنی و حرفه ای ابن حسام بیرجند با بیان اینکه هر سال دولت ها آمار خوش بینانه ای از کاهش نرخ بیکاری ارائه می دهند اما در عمل هیچگاه هدف دولتمردان محقق نشده است ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۱:۴۴    
به همت کمیته امداد جرقویه علیا، امروز تعداد 45 نفر از مددجویان خواهر کمیته امداد جرقویه علیا به مدت یک هفته به مشهد اعزام شدند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۱:۴۴    
در آستانه شب یلدا بازار خرید هندوانه در شهر دهدشت بسیار گرم است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۱:۴۴    
فعال عرصه اقتصاد مقاومتی گفت: شروع هر کاری سختی خودش را دارد اما نوآوری در کار، تحقیق و انتخاب آگاهانه هیچ گاه پشیمانی نمی آورد اما باید در ابتدای راه سختی ها به جان خرید تا به موفقیت رسید.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۱:۴۴    
دیدار حساس و نفس گیر مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی فوتبال کشور در شرایطی با برتری تیم تراکتورسازان به پایان رسید که نفتی های گچساران بازی قابل قبولی از خود به نمایش گذاشتند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۱:۴۴    
مدیرکل راه و شهرسازی استان یزد از بهره برداری 13 کیلومتر از جاده یزد به بافق تا پایان دی ماه خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۱:۴۴    
در فرهنگ مردم بافق به کوتاهترین روز سال یعنی آخرین روز آذر ماه "اشکمبه شورو" گفته می شود.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۱:۴۴    
برخلاف سال های گذشته بازار خرید و فروش میوه و آجیل شب یلدا، در شهرستان کوهدشت سرد است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۱:۴۴    
سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان سرایان در جلسه کارگره سلامت وامنیت غذایی این شهرستان اعلام نمود : خوشبختانه هیچ گزارشی مبنی برمشاهده علائم آنفلونزای حاد پرندگان درشهرستان حاصل نشده وهیچ مرغداری هم ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۱:۴۴    
مشاور رهبر معظم انقلاب در شورای عالی امنیت ملی با انتقاد از عملکرد دولت در خصوص دستاوردهای هسته ای گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۱:۴۴    
استاندار خراسان جنوبی گفت: با توجه به اینکه در یادواره شهدا افراد کمتری حضور دارند و خروجی مناسبی از این یادواره ها محقق نمی شود و همچنین قشر جوان استقبال خوبی از یادواره ها نمی کنند باید برگزاری ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۱:۴۴    
فرماندار شهرستان سرایان در جلسه بررسی مشکلات راههای ارتباطی شهر سه قلعه گفت:روحیه مطالبه گری مهمترین ویژگی مردم این شهرستان می باشد وما باید برای رضایتمندی مردم تلاش کنیم.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۱:۴۴    
مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه در فتنه 88 معاندین و مخالفین انقلاب حضور داشتند ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۱:۴۴    
آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام چهارشنبه ( 1 دی ماه) ساعت 9:30 صبح وارد جزیره خارگ می شود و طی مراسمی از ایشان استقبال به عمل می آید.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۱:۴۴    
زمستان فصل سرما، که از راه می رسد زیبایی های خاص خودش را دارد. به خصوص وقتی همراه با بارش برف باشد، برفی که تن پوش سفیدی بر طبیعت می کشد و زیبایی های آنرا چند برابر می کند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۱:۴۴    
مسئول نمایندگی شهرستان سرایان اعلام کرد : دانشجویان دانشکده کشاورزی شهرستان سرایان بمدت دوروز از اقامتگاههای کویر سه قلعه بازدید بعمل آوردند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۱:۴۴    
در آستانه شب یلدا قیمت برخی میوه ها از جمله انار و هندوانه در بازار شهر دهدشت قیمتی رویایی به خود گرفته و با افزایش دو الی سه هزار تومانی روبرو شده است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۱:۴۴    
بارش برف زمستانه در بلند ترین شب سال خیابان های آشتیان را سپید پوش کرد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۱:۴۴    
کودکان فریدونشهری در آخرین روز پاییز آیین پسندیده شب یلدا را جشن گرفتند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۱:۴۴    
دیدار دو تیم تراکتورسازی و نفت و گاز گچساران با استقبال بی سابقه تماشاگران در ورزشگاه شهدای نفت گچساران برگزار شد که در این دیدار تیم تراکتورسازی تبریزبا نتیجه 3بر 1 میزبان خود را از ادامه رقابت ها ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۱:۴۴    
کفیل گفت: وابستگی حیات معیشتی مردم شرق اصفهان وابسته به آب است و قطعا کشاورزی نقطه متمرکز کسب درآمد در بین خانوارهاست.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۱:۳۵    
وزیر راه و شهرسازی با تأکید بر لزوم حضور بخش خصوصی اظهار داشت: دوران دولت سالاری به پایان رسیده است و من آمادگی تغییر نگرش ها را در وزارت راه و شهرسازی دارم.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۱:۳۵    
سخنگوی شورای نگهبان دستور جلسه این شورا در روز چهارشنبه 1 دی ماه را اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۱:۳۲    
رئیس جمهور و نخست وزیر ترکیه طی سخنرانی در استانبول ضمن محکوم کردن قتل سفیر روسیه در آنکارا، تاکید کردند این حمله تروریستی با هدف فتنه انگیزی در روابط دو کشور بوده است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۱:۳۲    
دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضاییه گفت: جوسازی های دشمنان و معاندین خارجی و داخلی نظام و افراد بی بصیرت، علیه قوه قضائیه هرگز نمی تواند حجم وسیع خدمات دستگاه قضا را زیر سوال ببرد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۰:۴۱    
سخنگوی هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان از ارجاع پرونده محمود صادقی به قوه قضائیه خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۰:۳۸    
روستای بداف یکی از بزرگترین روستاهای بخش بهمن، با جمعیت 1300 نفر و وجود بیش از 500 خانوار، در زمینه ارتباطی و خدمات اینترنتی، مشکلات زیادی دارد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۰:۲۹    
مدیرکل فرودگاه های استان هرمزگان از مهار آتش سوزی فرودگاه بین المللی بندرعباس خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۰:۲۹    
وزیر امور خارجه کشورمان و هیأت همراه وی دقایقی قبل مسکو را به مقصد تهران ترک کردند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۰:۲۶    
رئیس مرکز بهداشت خوزستان با اشاره به تغذیه افراد دارای رژیم دیابتی در شب یلدا، گفت: به تمام مردم اعم از مبتلایان به دیابت و افراد سالم توصیه می شود در مصرف کربوهیدرات و چربی در شب یلدا جانب اعتدال را ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۰:۲۶    
سرمای هوا در شهر ارومیه و برخی از شهرهای آذربایجان غربی، دانش آموزان را خانه نشین کرد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۰:۲۶    
جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نامه ای خطاب به رییس جمهور ضمن قدردانی از تهیه و تدوین منشور حقوق شهروندی آمادگی مجلس را برای کمک به تهیه و تدوین و تصویب سازوکارهای لازم برای اجرای این سند ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۰:۲۳    
سرمربی تیم استقلال می گوید تیمش در شرایطی از نفت سه گل خورد که روی چنین صحنه هایی کار کرده بود.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۰:۰۸    
یکی از اعضای ارشد حماس در مراسم ختم مهندس اردنی که عضو شاخه نظامی این جنبش بود، اعلام کرد حماس به ساخت پهپاد ادامه خواهد داد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۹:۲۳    
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در بیانیه ای ترور سفیر روسیه در ترکیه را محکوم کرد
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۹:۱۷    
در جریان بررسی لایحه برنامه ششم، از یک سو رئیس مجلس از میزان بالای پیشنهادهایی که با رأی کم از سکه می افتند، گلایه داشت و از سوی دیگر برخی از نمایندگان بی توجهی به نظر نمایندگان را نقد کردند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۹:۱۱    
فردی که شب گذشته سفیر روسیه در ترکیه را به قتل رساند، از شهروندان ترک بود که بنا به گفته خودش پس از ترور سفیر، انتقام برادرانش (تروریست ها) در حلب را گرفته است ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۹:۱۱    
دیدار تیم های نفت تهران و استقلال در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی برگزار شد که پیروز این میدان شاگردان علی دایی بودند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۸:۵۶    
در جریان معاملات امروز بازار آزاد تهران، قیمت هر دلار با 38 تومان افزایش، به 3981 تومان رسید. این در حالی است که بازار سکه ثبات نسبی را تجربه می کند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۸:۵۳    
آتش نشانان یزد با سرعت عمل خود، آتش سوزی یک دستگاه خودروی تریلی حامل بار که بعد از پمپ بنزین فهرج روبروی مدرسه راهنمایی دخترانه دچار آتش سوزی شدید شده بود را مهار کردند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۸:۵۳    
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان، اعلام کرد: سفارت جمهوری اسلامی ایران در ترکیه باز است، به کار خود ادامه می دهد و دیپلمات های کشورمان براساس دستوالعمل های حفاظتی و در نظر گرفتن احتیاطات لازم ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۸:۵۰    
فتح الله گولن منتقد و مخالف دولت ترکیه که در آمریکا به سر می برد، اعلام کرد که از ترور سفیر روسیه در ترکیه شوکه شده و از این مساله عمیقا ناراحت است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۸:۵۰    
دادگاهی در فرانسه، کریستین لاگارد را در خصوص اتهام کوتاهی در مورد پرداخت رقمی از سوی دولت فرانسه به یک تاجر بزرگ زمانی که وزیر دارایی فرانسه بود مقصر شناخت وی همچنان مسئولیت خود به عنوان رئیس صندوق ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۸:۴۷    
امام جمعه اهل سنت سرپلذهاب با تاکید بر نقش وحدت مردم و پلیس در برقراری امنیت اجتماعی گفت: خدمت نیروهای انتظامی در برقراری امنیت مردم بالاتر از جهاد می باشد .
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۸:۴۷    
حسین ویسمرادی فرماندا روانسر گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از دو کیلو و 935 گرم انواع مواد مخدر در روانسر کشف و ضبط شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۸:۴۷    
رئیس اداره هواشناسی سرپل ذهاب از غلظت مه شدید بر جو شهرستان خبر داد و گفت: طی بارندگی اخیر غلظت مه شدید دید افقی در شهرستان را به 200 متر کاهش داد و با توجه به کاهش دید افقی توجه و احتیاط بیشتر ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۸:۴۷    
صبح امروز طی مراسمی آیین نکوداشت معصومعلی مسکینی شاعر هرسینی درسالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان هرسین برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۸:۴۱    
یکی از نهادهای دولتی در جریان سفر استانی روحانی به کرمانشاه، چک 54 میلیونی برای خرج استقبال از رئیس جمهور به یک بنیاد اصلاح طلب داده است!
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۸:۴۱    
مدیر آب و فاضلاب روستایی گیلانغرب از اختصاص 420 میلیون تومان به بخش آب روستایی دهستان ویژنان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۸:۴۱    
سرپرست پلیس فتا استان هرمزگان از شناسایی و دستگیری عامل مزاحمت در اینترنت در شهرستان بندرعباس خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۸:۳۸    
فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران و فرمانده قرارگاه منطقه ای نجف اشرف از پشت صحنه ساخت فیلم مدافعان شهر در گیلان غرب بازدید کردند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۸:۳۵    
در شب یلدا به جای پرسیدن رمز وای فای لذت باهم بودن را درک کنیم.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۸:۳۵    
دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان خراسان شمالی با حضور قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی افتتاح شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۸:۳۵    
در ایران مناسبت های زیادی هست که باعث می شود مردم را در گروه های بزرگ و کوچک گرد هم آورد و این مناسبت ها با عناوینی که دارند با رویکرد سیاسی ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۸:۳۵    
مشارکت خیران مدرسه ساز استان از مرز تعهد 110 میلیارد ریالی درسال جاری عبور کرد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۸:۳۵    
تا پایان سال جاری با بهره برداری از پارک دانشجو شاهد ارتقای زیرساخت های فضای سبز خواهیم بود.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۸:۳۵    
فرمانده انتظامی شهرستان فاروج از کشف 20 کیلوگرم تریاک از یک خودروی سواری پژو پارس در شهرستان فاروج خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۸:۳۵    
خوشبختانه والیبال شهرستان اسفراین سرشار از استعدادها، پتانسیل ها و توانمندی هایی است که اگر همراه پشتوانه زیرساختی شوند، می توانند روزهای خوبی را برای ورزش به ارمغان آورند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۸:۳۵    
فرمانده انتظامی شهرستان مشگین شهر با بیان اینکه خوشبختانه در این شهرستان جرائم مهم و حساس صورت نگرفته گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۸:۳۵    
یلدا مصادف است با آخرین شب پاییز، نخستین شب زمستان، پایان قوس، آغاز جدی و درازترین شب سال. واژه یلدا به معنای زایش زادروز و تولد است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۸:۲۹    
وزرای خارجه ایران، ترکیه و روسیه در بیانیه ای مشترک تأکید کردند که منازعه سوریه راه حل نظامی ندارد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۸:۲۶    
خوردن لوسیون حمام در روسیه جان 48 نفر را گرفت.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۸:۲۰    
رئیس جمهور آلمان اعلام کرد که نفرت از عاملان حمله برلین نباید به بروز نفرت منجر شود.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۸:۲۰    
رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی به همتای روسی خود ترور سفیر این کشور در ترکیه را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۸:۰۲    
همزمان با آخرین روز پاییز بارش برف زمستانی مردم تیران و کرون را خوشحال کرد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۸:۰۲    
فرماندار بستک در حاشیه بازدید از روند اجرای پروژه های عمرانی در روستاهای بخش مرکزی تاکید کرد: تلاش وافری در جهت خدمت رسانی و آبادانی روستاها در دست اجرا است و مدیران دستگاه های اجرایی باید در راستای ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۸:۰۲    
فرماندار لنجان متذکر شد: باید قدر آرامش موجود در کشور را که به واسطه رهنمودهای رهبر معظم انقلاب به دست آمده است را بدانیم.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۷:۴۴    
وقتی یک حزب وارد دانشگاه اصفهان شده و از نام و اعتبارش سوء استفاده می کند، نه تنها نشاط سیاسی لگدمال شده، بلکه سیاست زدگی و جناح بازی در دانشگاه مرسوم می شود.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۷:۴۴    
مجمع عالی بسیج ورزشکاران استان اصفهان با حضور مسئولین کشوری بسیج ورزشکاران در مجتمع ورزشی کوثر برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۷:۴۱    
متاسفانه در شرایط کنونی و فضای متفاوت فرهنگی که بر خانواده ها حاکم گشته موانعی همچون تجمل گرایی، انزواطلبی فردی (که ارمغان حضور در فضای مجازی است) ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۷:۴۱    
شب گذشته در پنجمین روز از مسابقات فوتسال وحدت حوزه و دانشگاه که به میزبانی دانشگاه پیام نور مرکز بیرجند در حال برگزاری است دانشگاه آزاد،پیام نور و ابن حسام بر حریفان خود غلبه کردند و به پیروزی رسیدند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۷:۴۱    
مدیرعامل جامعه خیریه امام محمدباقر علیه السلام اصفهان از توزیع یک هزار بسته میوه و آجیل در آستانه شب یلدا بین 1000 خانواده آبرومند، نیازمند و آسیب پذیر اصفهانی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۷:۴۱    
اصلاح طلبان اصفهان این روزها وضعیت چندان مناسبی ندارند و سرگرم اختلافات درونی خود هستند؛ اظهار نظرها و رفت و آمدها نشان از بالا گرفتن شعله های اختلاف در بین اقشار و گروه های مختلف اصلاح طلبی اصفهان و ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۷:۴۱    
مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: کانون خیریه بچه های آسمان دانشگاه علوم پزشکی بیرجند امشب جشن شب یلدا را با حضور دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه برگزار خواهد کرد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۷:۴۱    
مسئول واحد خواهران انجمن اسلامی مستقل دانشگاه بیرجند گفت: جشن ناردون ویژه شب یلدا با اجرای برنامه های متنوع امشب به صورت مجزا برای خواهران و برادران در دانشگاه بیرجند برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۷:۴۱    
چادگانی ها برای یلدا احترام زیادی قائل بوده و به سبب این که سنت قدیمی است، از زمان قدیم تاکنون وجود داشته و با آداب و رسوم خاصی این شب را به پایان می رسانند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۷:۳۸    
تا دیروز، یلدا نمادی از "دور هم" و "با هم" بودن، بود اما امروز به لطف تکنولوژی های نوین از جمله تلویزیون، موبایل و دیگر وسایل ارتباطی ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۷:۳۲    
مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل، این هفته میهمان سبلانه بود تا پاسخگوی سوالاتی باشد که مردم در بخش "هر هفته با یک مدیر" مطرح کرده اند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۷:۲۹    
در آخرین روز فصل پاییز سال 1395، زمستان در شهرستان شازند خودنمایی کرده و یلدای شازند را سپید پوش کرد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۷:۲۹    
جشن شب یلدا با حضور تعدادی از دانش آموزان در کانون پرورش فکری کودکان شهرستان کمیجان با اجرای برنامه های شاد و مختلف فرهنگی برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۷:۲۹    
یکی از اساتید حوزه و دانشگاه در نشست هم اندیشی استادان حوزه و دانشگاه های تفرش گفت: در طول تاریخ نهاد علم و دین یکسان بوده و تمام متفکران قرن هفدهم برآمده از کلیسا بوده اند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۷:۲۹    
شهرستان تفرش دارای یک درمانگاه روستایی و 19 خانه بهداشت است که جمعیت حدود 2700 نفری روستاییان را تحت پوشش قرار می دهد. متاسفانه شنیده می شود که این درمانگاه 3 هفته است که فاقد پزشک عمومی است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۷:۲۹    
وقتی من و شما ساکت نشسته ایم و مطالبه ای نمی کنیم، قطعی و مسلّم است مسئولین طراز اول کشوری به خیال اینکه این موضوع فراموش شده از ادامه پیگیرهای خویش دلسرد می شوند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۷:۲۹    
امام جمعه نطنز گفت: بدون شک اگر به مقوله فرهنگ نماز و ترویج آن در جامعه به خوبی پرداخته شود تکریم ارباب رجوع به خوبی انجام و بیت المال حفظ می شود ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۷:۲۹    
بارش برف از ساعات آغازین روز سه شنبه 30 آذرماه در شهرستان شازند شروع شده و همچنان ادامه دارد و زمین درحال استقبال از زمستان است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۷:۲۹    
شمشادی گفت: در چهار سال و نیم گذشته تروریست های داعش که در مناطق شرق حلب حضور داشتند از هیچ جنایتی فروگذار نکردند و از همه جنایت هایشان فیلم عکس تهیه کردند و منتشر کردند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۷:۲۹    
محمد علی گلی اظهار کرد: شهرستان اردستان در بحث کاهش گزش پشه سالک در استان اصفهان مقام اول را دارد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۷:۲۹    
اختتامیه مسابقات ورزشی با نام جام شهدای مدافع حرم به مناسبت هفته بسیج در سالن ورزشی منطقه پالایشگاه امام خمینی(ره) شهر مهاجران با حضور مسئولان پالایشگاه و تیمها و نفرات برتر برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۷:۱۴    
"یلدا" بلندترین شب سال بار دیگر از راه رسیده و بازار دور هم جمع شدن ها و خوردن شب چره ها گرم گرم است.