دوشنبه ۳۱ اردیبهشتساعت ۰۵:۲۷May 2018 21
 

خبرهای دانا 2 دی 1395 - dana.ir

دانا 29 اسفند 1393 دانا 29 اسفند 1394 دانا 31 فروردین 1395 دانا 31 اردیبهشت 1395 دانا 31 خرداد 1395 دانا 31 تیر 1395 دانا 31 مرداد 1395 دانا 31 شهریور 1395 دانا 30 مهر 1395 دانا 30 آبان 1395 دانا 30 آذر 1395 دانا 30 بهمن 1395 دانا 30 اسفند 1395 دانا 1 دی 1395 دانا 2 دی 1395 دانا 3 دی 1395 دانا 4 دی 1395 دانا 5 دی 1395 دانا 6 دی 1395 دانا 7 دی 1395 دانا 8 دی 1395 دانا 9 دی 1395 دانا 10 دی 1395 دانا 11 دی 1395 دانا 12 دی 1395 دانا 13 دی 1395 دانا 14 دی 1395 دانا 15 دی 1395 دانا 16 دی 1395 دانا 17 دی 1395 دانا 18 دی 1395 دانا 19 دی 1395 دانا 20 دی 1395 دانا 21 دی 1395 دانا 22 دی 1395 دانا 23 دی 1395 دانا 24 دی 1395 دانا 25 دی 1395 دانا 26 دی 1395 دانا 27 دی 1395 دانا 28 دی 1395 دانا 29 دی 1395 دانا 30 دی 1395 
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۵:۴۲    
رئیس اداره تأمین اجتماعی شهرضا با بیان اینکه اداره تأمین اجتماعی شهرضا بیش از 100 هزار نفر بیمه شده اصلی دارد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۵:۱۲    
معاون اجرایی تعزیرات حکومتی سیستان و بلوچستان از موافقت مقام معظم رهبری با عفو تعدادی از محکومان در تعزیرات حکومتی استان سیستان و بلوچستان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۴:۰۸    
دادستان عمومی و انقلاب قزوین در خصوص اقدام به کلاهبرداری فردی سودجو از طریق درج آگهی تحت عنوان شرکتی با مسئولیت محدود در فضای مجازی هشدار داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۳:۵۰    
فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: 2 نفر از عاملان تیراندازی منجر به قتل در دیلم دستگیر شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۳:۳۸    
رئیس اداره محیط زیست شهرستان صحنه از دستگیری سه شکارچی و کشف 45 قطعه پرنده از آنها خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۳:۳۵    
حجت الاسلام محمدی امام جمعه شهر میلاجرد گفت: جشن تکلیف جشن بندگی خداست و نعمتی است که خدا به شما عطا فرموده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۳:۳۵    
استادیار رادیوتراپی و انکولوژی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: چاقی، بیش فشاری خون، افزایش سن، باردار نشدن، استفاده از داروی 'تاموکسیفن' در مبتلایان به سرطان پستان ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۳:۲۶    
انفجار در بازار مواد آتش زا در مکزیک خسارتهای فراوانی برجا گذاشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۲:۰۲    
فرماندار سنقرو کلیایی با اشاره به اینکه بیش ار 500 حلقه چاه غیر مجاز در سنقروکلیایی شناسایی شده است گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۱:۳۲    
معاون وزیر کشور گفت: ستاد تدبیر و ساماندهی بازار غیرمتشکل پولی و شرکت های سرمایه گذاری استان خراسان رضوی، اختلاف بین شورای شهر و شهرداری شاندیز و شرکت پدیده شاندیز را مرتفع کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۱:۱۱    
با حضور شخصیت های علمی، سیاسی، فرهنگی و دانشگاهی ایران و جهان، آیین نکوداشت پدر پیوند کبد ایران در باشگاه دانشگاه شیراز برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۰:۴۴    
فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) زنجان با بیان اینکه شبیخون فرهنگی به عنوان یکی از اصلی ترین برنامه های نظام استکباری جهت تضعیف باور های اعتقادی فرهنگی ملت غیور و بالاخص جوانان است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۰:۴۱    
جلسه ستاد احیای زکات با حضور رئیس ستاد احیای زکات شهرستان روانسر ماموستا ملا عبدالله غفوری برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۰:۱۱    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: بیمارستان 32 تختخوابی شهرستان رابر تا دو ماه آینده آماده پذیرش بیماران است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۰۹:۵۹    
شهین، خانمی 50 ساله، مطلقه و صاحب چهار فرزند است او حدود ده سال فال می گرفته و از این راه کسب درآمد می کرده، اما چند سالی است، این حرفه را رها کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۰۹:۵۹    
استاندار خراسان رضوی از رونق و شروع به کار ساخت و سازهای پروژه پدیده، راه اندازی اتاق مبادلات سهام و خروج این پروژه از بن بست تا آخر امسال خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۰۹:۵۰    
در پی حرکت غیرمعقول چند نفر از طرفداران منتسب به تراکتورسازی تبریز که روی خلیج همیشه فارس ایران نام جعلی گذاشتند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۰۹:۴۴    
آب و مسئله ی زاینده رود که این روزها به یک بحران تبدیل شده است در شرایط کنونی نه تنها نیاز به حق خواهی به این شکل ندارد بلکه بیشتر از هرچیز نیاز به گذشت، مشارکت و تدوین سیاست ها و راهکارهای منطقی است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۰۹:۴۱    
شهر حلب پایتخت اقتصادی سوریه پس از چهار سال اشغال توسط تروریست ها، پاکسازی و آزاد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۰۹:۲۹    
ژئوپولیتیسین ایرانی و کارشناس ژئوپولیتیک خاورمیانه با بیان اینکه ترکیه امروزه وضعیت مشخصی در خاورمیانه ندارد، گفت: ترکیه برای اینکه به اتحادیه اروپا بپیوندد بدون فکر و اندیشه دست به هر اقدامی می زند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۰۹:۱۱    
مراسم بزرگداشت امام جمعه فقید شهرستان چالدران حجت الاسلام قره داغی در این شهرستان بر گزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۲۱:۴۱    
یک مطالعه جدید بیان می کند که رژیم های کم کربوهیدرات در واقع می توانند برای کاهش وزن موثرتر باشند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۲۱:۲۹    
معاون شهردار تهران گفت: حمل و نقل عمومی پایتخت در تمام این سالها بار بی توجهی دولت ها را بر دوش کشیده و با محروم شدن از سهم مردم تهران از بودجه کشوری ، تنها از جیب شهروندان تهرانی تغذیه شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۸:۱۱    
مدیر کل ورزش و جوانان خراسان شمالی گفت: تیم والیبال شهرداری بجنورد بدون انعقاد قرارداد و حمایت مالی به بازی های لیگ دسته یک کشور ورود کرد که با ضمانت بنده ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۸:۱۱    
مدیر کل ثبت و احوال خراسان شمالی گفت: طی 9 ماهه امسال 14 هزار و 451 ولادت در سطح استان ثبت شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۸:۰۸    
احسان پهلوان عضو تیم ذوب آهن اصفهان ویکی از پر افتخارترین جوانان فوتبالی بجنورد پهلوان از معدود بازیکنانی است که در تمامی رده های سنی تیم ملی توانسته بازی کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۸:۰۲    
مراسم افتتاح ادامه بلوار شهید دشتبانزاده با حضور شهردار و اعضای شورای شهرکرج و خانواده شهید دشتبانزاده در منطقه مهرشهر برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۸:۰۲    
نماینده دوره نهم مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: تشدید تحریم ها علیه ایران در فتنه 88 اتفاقی نبود بلکه فتنه گران از بیگانگان خواستند تا ایران را تحریم کنند تا فشار بیشتری به نظام وارد کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۸:۰۲    
فریدون حسنوند گفت:همه ما مسئول هستیم که خوزستان را از این وضعیت خارج کنیم و باید داشته های زیبا و چهره زیبای خوزستان را به ایران و جهان معرفی کنیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۷:۵۹    
2 بدمینتون باز شیرازی از سوی فدراسیون بدمینتون به اردوی انتخابی تیم ملی بانوان دعوت شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۷:۵۶    
تیم تاسیسات دریایی تهران در دور برگشت رقابت های لیگ برتر فوتسال کشور، دروازه تیم ارِژن شیراز را گلباران کرد و انتقام شکست دور رفت را از شیرازی ها گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۷:۵۳    
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه جندی شاپور اهواز عنوان کرد: امروز کشوری می تواند در دنیا علم استقلال خواهی، بزرگی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۷:۵۰    
سیدحسین هاشمی استاندار تهران در صدر هیئتی از معاونین و مدیران کل ادارات و دستگاه های استان تهران با حضور در فرمانداری شهرستان قدس برای شرکت در نشست هم اندیشی درخصوص برنامه های دولت در این شهرستان ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۷:۴۷    
تئاتر ارزشی یاسین با موضوع وقایع عاشورا به روی صحنه رفت و مورد تشویق تماشاچیان قرار گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۷:۴۷    
مراسم اعطای اولین دوره جایزه ملی استاد باستانی پاریزی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۷:۴۷    
شهردار آبدان گفت: با توجه به توسعه جمعیتی شهر آبدان و مطالبه گری مردم، وجود یک دستگاه خودروی آتش نشانی جوابگوی نیازهای این بخش نیست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۷:۴۴    
بسیج هنرمندان آذربایجان غربی با انتشار بیانیه ای به رونمایی از یک کتاب موهن در ارومیه واکنش نشان داده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۷:۴۱    
پیکر مهندس سوار علی بدری حراست و معاون شهردار چلگرد کوهرنگ و حراست شهرداری سودجان که در حین نظارت بر برف روبی خیابان های این شهر دچار حادثه شد و جان خود را از دست داد بر دستان مردم کوهرنگ تشییع شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۷:۴۱    
مردم استان چهارمحال و بختیاری و شهرستان کوهرنگ با حضور تاریخی خود در مراسم تشیع پیکر فداکار معاون شهرداری چلگرد یادش را گرامی داشتند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۷:۳۸    
یک کارشناس مسائل مذهبی خانواده را بزرگترین قربانی سریال های ماهواره ای دانست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۷:۳۴    
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی گفت: چهارمین دوره مسابقات قرآنی گل های محمدی و فاطمی در شهرستان آشتیان برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۷:۳۴    
با معرفی نفرات برتر، رقابت های کشتی آزاد و فرنگی قهرمانی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی استان با معرفی نفرات و تیم های برتر به کار خود پایان داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۶:۵۲    
رزمایش دفاع از کوی و برزن با هدف حفظ و انسجام نیروهای بسیجی، تمرین دفاع از شهر در مقابل تهاجم دشمن فرضی، تقویت بنیه دفاعی بسیجیان و تداوم آموزش های نظامی بسیجیان در فراهان برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۶:۴۶    
ازغدی گفت: صاحبان حقوق های نجومی توجیه می کنند که این حق و سهممان از انقلاب است در حالی که این حق مادری است که چهار فرزند شهید دارد و در خانه های مردم کار می کند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۵:۵۲    
وزیر کشور با بیان اینکه مشارکت مردم در اقتصاد جدی گرفته شود؛ تصریح کرد: کشور برای تحقق رشد 8 درصدی به سرمایه خارجی نیاز دارد زیرا عقب ماندگی های فراوانی در کشور وجود دارد و سرمایه گذاران خارجی نیز با ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۴:۵۸    
تولیت آستان قدس رضوی گفت: در هر عرصه ای که به خداوند متعال اتکال و به داشته های داخلی اعتماد کرده ایم، شاهد نوآوری ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۴:۵۸    
حمید رضا تربتی سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان در این جلسه ضمن معرفی سید ابراهیم حسینی به عنوان مدیر داخلی آستان مقدس گفت: برای اداره بهتر ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۴:۴۶    
استاندار زنجان گفت: هشت هزار و پانصد تن در سال استان زنجان تولید ماهی دارد که امیدواریم با حمایت دستگاههای دولتی و مدیران استان، سال های آینده شاهد تولید چشمگیری در این زمینه باشیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۴:۴۰    
استاندار یزد با اشاره به مشکل کم آبی موجود در استان یزد، تصریح کرد: تامین آب شرب یک مسئله جدی و مهم است و به هر قیمتی در تامین آب شرب استان تلاش خواهیم کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۴:۳۱    
بر اثر ترکیدگی لوله آب شرب از طرح آبرسانی امام علی (ع)در روستای بران سفلی از چندین روز متوالی هدر می رود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۴:۳۱    
رییس حفاطت محیط زیست شهرستان پارس آباد گفت:سه طبیعت دوست اصلاندوزی در اقدامی خودجوش با اهدای سه خروار یونجه به آهوان سایت تکثیر نذر خود را به طبیعت ادا کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۴:۲۲    
جمعی از اعضای بسیج رسانه علی آباد کتول تندیس منقش به تصویر شهیدان میر حیدر حسینی و قاسم ایمانی نصرت آبادی را به خانواده معظم این شهیدان گرانقدر تقدیم کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۴:۲۲    
مسئول روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان سنقروکلیایی گفت: در محور سنقر بیستون نرسیده به کرگسار موتورسیکلتی با یک دستگاه پراید برخورد کرد و دو نفر در این حادثه آسیب دیدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۴:۲۲    
مدیر امور فرهنگی کمیته امداد استان کرمانشاه از اعزام چهارمین کاروان زیارتی مددجویان استان به عتبات عالیات خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۴:۱۶    
استاندار کهگیلویه وبویراحمد تبدیل منطقه سپیدار به بخش را از مهم ترین درخواست های مردم این منطقه عنوان کرد و گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۴:۱۳    
حجت الاسلام بهشتی نژاد در مراسم بزرگداشت استاد علی اکبر پرورش گفت: بسیاری از شهدا از شاگردان استاد پرورش بودندو در دامان ایشان تربیت یافته بودند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۴:۱۳    
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: مشکلات حوزه دشت روم باید با همدلی و همزبانی و ارائه خدمات خوب از سوی مسئولین مرتفع شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۴:۱۳    
متاسفانه امروزه شعار عدم ورود سیاسیون به ورزش، بیشتر از سوی افراد سیاسی مطرح می شود که با وجود نداشتن سبقه خاص ورزشی، خودشان نیز در بعضی موارد به ورزش ورود کرده اند و سیاست را با ورزش قاطی می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۴:۰۱    
نخستین سالگرد امام جمعه فقید نیشابور حجت الاسلام غرویان با حضور نیروهای نظامی و انتظامی، مسئولین و اقشار مختلف برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۳:۴۹    
شنبه چهارم دی ماه روز حماسه و ایثار فریدونشهر نامگذاری شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۳:۱۰    
معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: در آن سال ها برای قوه قضاییه به خرید تعدادی دوربین عکاسی از ژاپن نیاز داشتیم که ژاپنی ها با استناد به ممنوعیت فروش جنس به ایران، به ما دوربین نمی فروختند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۳:۰۶    
شبستری گفت: به علت بی توجهی گذشتگان و عدم تولید کتب مناسب در راستای تربیت کودکان، 8 سال عقب افتادیم و اکنون با ایده آل ها فاصله داریم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۲:۵۷    
وزیر امور اقتصادی و دارایی با اشاره به ایجاد اشتغال برای یک میلیون و 445 هزار نفر در بهار و تابستان 95، گفت: این میزان ایجاد اشتغال از سوی دولت تدبیر و امید، در تاریخ ایران بی سابقه است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۲:۴۵    
فرماندار ویژه لارستان ساخت ورزشگاه کارگری و احداث مجتمع فرهنگی و تفریحی برای کارگران را از ضروریات شهرستان دانست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۲:۴۵    
محمد محمودی شاه نشین در حاشیه سفر استاندار تهران به شهرستان قدس در صدر هیئتی از معاونین و مدیران کل استانی دغدغه های اساسی مردم شهرستان قدس و کم لطفی های روا شده در حق این شهرستان را بیان کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۲:۴۲    
فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: با توجه به نوع و محل ماموریت های نیروی دریایی ارتش، باید بیش از پیش، تفکر راهبردی بودن در نوع آموزش های آن هم حاکم شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۲:۳۹    
هشت نفر از دانشجویان دانشگاه های فارس سخنران پیش از خطبه های نمازجمعه این هفته خواهند بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۲:۳۹    
تماس به موقع یکی از فرهنگیان شهرستان باشت با هلال احمر این شهرستان چهار نفر از اهالی پیچاب که در برف و کولاک شدید گرفتار شده بودند را از مرگ نجات داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۲:۰۶    
معاون سازمان برنامه وبودجه کشور گفت: وجود 11 میلیون نفر درحاشیه کلانشهرها اجرای طرح نظام سلامت را با مشکل روبرو کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۲:۰۶    
در این وانفسای فرهنگی، اگر اثری فاخر تولید شود انتظار این است که همه متولیان فرهنگی که دوست دارند موسیقی نیز در سبد فرهنگی جامعه قرار داشته باشد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۲:۰۶    
گردهمایی خانواده بزرگ بسکتبال استان اصفهان و آیین تجلیل از قهرمانان سال 95 با حضور شهردار اصفهان در سالن اجتماعات ورزشگاه کوثر ملک شهر برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۲:۰۳    
دستور کار جلسات صحن علنی مجلس از شنبه 4 دی تا چهارشنبه 8 دی اعلام شد،که ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون تلفیق در مورد لایحه برنامه ششم توسعه است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۲:۰۰    
استاندار هرمزگان اظهار کرد: اعمال معافیت گمرکی جهت فعال سازی بازارچه های مرزی و متناسب سازی اعتبارات ارزش افزوده شهری و روستایی مورد درخواست ماست..
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۱:۵۷    
وزیر کشور با اشاره به موفقیت های هرمزگان در زمینه کشفیات مواد مخدر و قاچاق کالا اظهار کرد: با اقدامات صورت گرفته در این استان بیش از 80 درصد قاچاق سوخت در هرمزگان کنترل و مدیریت شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۱:۵۷    
وزیر کشور با اشاره به اینکه توجه به روستاییان از اولویت هاست، اظهار کرد: شش هزار میلیارد تومان به توسعه روستاها و هشت میلیارد تومان به توسعه و ساماندهی کشاورزی در روستاها در بودجه سال 96 اختصاص یافته ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۱:۴۲    
استاندار کهگیلویه وبویراحمد از وضعیت پروژه های راکد در منطقه جلیل و سپیدار ابراز نگرانی کرد و گفت: نباید برای اشتغال به دنبال معزه از دولت باشیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۱:۲۷    
رئیس جمهور روسیه با تمجید از عملکرد ارتش کشورش در سوریه خواهان ارتقای توانایی نظامی هسته ای مسکو شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۱:۱۲    
مراسم اولین سالگرد شهادت شهید مدافع حرم سجاد عفتی در شهریار برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۱:۰۶    
تیم فوتسال سازمان بسیج رسانه استان تهران در نخستین حضور خود در مسابقات جام شهدای رسانه با شایستگی هرچه تمام تر عنوان نایب قهرمانی این دوره از مسابقات را از آن خود کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۱:۰۶    
نیروهای مرزبانی جمهوری اسلامی ایران در شرایط نامناسب آب و هوایی مشغول خدمت در مرزهای آذربایجان غربی هستند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۰۹:۳۶    
پیرترین دانشمند استرالیا شغلش را در دانشگاه پس گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۰۹:۲۱    
مرکز استان حلب در شمال سوریه سرانجام پس از مقاومتی چهار ساله و جنگ شدید شهری و کش وقوس های فراوان، با اخراج باقیمانده افراد مسلح، پس از چهار سال نفس آزادی کشید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۳:۲۴    
در حاشیه کنگره سراسری 6500 شهید مخابرات دفاع مقدس.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۳:۲۱    
زمانی که قیمت جهانی دلار رو به افزایش است، متقاضیان نسبت به خرید هر چه بیشتر ارز اقدام می کند ودر نتیجه افزایش قیمت روند سریع تری به خود می گیرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۳:۱۸    
شورولت کوروت استینگری C7 گذر موقت در جاده قم - کاشان.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۳:۰۹    
مدیرکل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: قانون بیمه بیکاری دارای اشکالات و نواقص متعددی است که برای اصلاح این نواقص به مجلس رفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۳:۰۰    
14 نفر از اعضای یک خانواده در شهرستان فهرج در شرق استان کرمان توسط داماد خانواده کشته و زخمی شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۲:۵۷    
رئیس جمهور منتخب آمریکا به دستور امروز رئیس جمهور روسیه برای تقویت توان اتمی کشورش واکنش نشان داده و گفته که تا وقتی عقل بر جهان حاکم شود، آمریکا هم باید توان هسته ای خود را تقویت کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۲:۵۷    
پاسور سابق تیم ملی والیبال کشورمان در گذشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۲:۵۴    
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۲:۵۱    
حجت الاسلام ناصر نقویان به دلیل عارضه قلبی، از ساعتی قبل در یکی از بیمارستان های تهران بستری شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۲:۴۸    
ارتش سوریه با اعلام کنترل کامل خود بر شهر حلب ، از بازگشت امنیت به این شهر خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۱:۴۴    
متاسفانه عصر امروز در پی یک درگیری خانوادگی در شهرستان فهرج حدود ده نفر از اهالی یک خانواده کشته شدند و سه نفر دیگر نیز روانه بیمارستان شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۱:۳۵    
مدیر روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی با اشاره به این که هوای تبریز با پدیده وارونگی دما (اینورژن) مواجه شده است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۱:۱۱    
پیکان وانت کف خواب در اروپا.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۱:۰۸    
رئیس اداره حفاظت محیط زیست آمل گفت : شخصی که روز پنجشنبه به محیط بان آملی در حین انجام ماموریت حمله ور و او را به شدت مصدوم کرده بود، دستگیر شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۱:۰۸    
رسانه ها از انفجار خودروی بمب گذاری شده در شرق الرمادی خبر دادند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۱:۰۵    
سازمان هواشناسی کشور پیش بینی کرد که اکثر نقاط کشور در آخرین روز هفته جوی نسبتاً آرام داشته باشند و شاخص کیفیت هوا در کلانشهرهای صنعتی به شرایط ناسالم برای گروههای حساس برسد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۱:۰۲    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت گفت: مردم رشد اقتصادی را در خانه هایشان احساس نمی کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۰:۳۱    
نفت جهانی در معاملات آسیایی اندک روز پنج شنبه تحت تاثیر افزایش غیرمنتظره ذخایر نفت خام آمریکا در هفته گذشته و اقدام لیبی برای افزایش تولید در چند ماه آینده، کاهش پیدا کرد.