چهارشنبه ۰۲ خردادساعت ۰۱:۴۸May 2018 23
 

خبرهای دانا 5 دی 1395 - dana.ir

دانا 29 اسفند 1393 دانا 29 اسفند 1394 دانا 31 فروردین 1395 دانا 31 اردیبهشت 1395 دانا 31 خرداد 1395 دانا 31 تیر 1395 دانا 31 مرداد 1395 دانا 31 شهریور 1395 دانا 30 مهر 1395 دانا 30 آبان 1395 دانا 30 آذر 1395 دانا 30 بهمن 1395 دانا 30 اسفند 1395 دانا 1 دی 1395 دانا 2 دی 1395 دانا 3 دی 1395 دانا 4 دی 1395 دانا 5 دی 1395 دانا 6 دی 1395 دانا 7 دی 1395 دانا 8 دی 1395 دانا 9 دی 1395 دانا 10 دی 1395 دانا 11 دی 1395 دانا 12 دی 1395 دانا 13 دی 1395 دانا 14 دی 1395 دانا 15 دی 1395 دانا 16 دی 1395 دانا 17 دی 1395 دانا 18 دی 1395 دانا 19 دی 1395 دانا 20 دی 1395 دانا 21 دی 1395 دانا 22 دی 1395 دانا 23 دی 1395 دانا 24 دی 1395 دانا 25 دی 1395 دانا 26 دی 1395 دانا 27 دی 1395 دانا 28 دی 1395 دانا 29 دی 1395 دانا 30 دی 1395 
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۰۹:۰۷    
صفحه اول روزنامه های کشور را اینجا ببینید
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۷:۳۰    
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های استان تهران در بیانیه ای نوشت: خواص بی بصیرت را دعوت به بصیرت می کنیم تا مبادا فریب سراب گفتمان شکست خورده و پوسیده لیبرال سرمایه داری غرب را بخورند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۴:۲۵    
شجاعپوریان در پایان در جمله ای معنادار گفت : دعا کنید خداوند من را هدایت کند و عاقبت به خیر شوم و سلام مرا به همشهری های عزیزم برسانید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۴:۲۲    
بسیج دانشجویی دانشگاه زنجان در نامه سرگشاده ای به وزیر امور خارجه تاکید کرد: آقای ظریف، اصول سیاست خارجه را به اصول سیاست خارجه امام بازگردانید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۳:۴۶    
یک هیات سرمایه گذار از کشور چین جهت بررسی قابلیت ها و فرصتهای سرمایه گذاری این منطقه، وارد شهرستان بندرماهشهر شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۳:۴۰    
مسؤول فرهنگی سپاه ناحیه لارستان بابیان اینکه به مناسبت 9 دی بیش از 20 ویژه برنامه در 6 بخش و هشت شهر لارستان بزرگ برگزار می شود ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۱:۴۹    
حجت الاسلام والمسلمین سجاد کریمی نهم دیماه روز بصیرت و میثاق امت با ولایت است و بازخوانی مکرر حماسه ماندگار نهم دیماه که مردم با حضور میلیونی و بصیرانه ی خود فتنه را سر جایش نشاندند امری لازم و ضروری ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۰:۵۷    
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد کشور در سفر به عسلویه گفت: کمیته امداد استان بوشهر تاکنون به خوبی از ظرفیت های منطقه ویژه عسلویه استفاده کرده است و تلاش می کنیم ظرفیت های جدیدی در این منطقه مهم ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۰:۰۶    
دو دوچرخه سوار کرمانی به همراه مربی این تیم، در اردوی جدید تیم ملی شرکت می کنند تا این تیم را در مسابقات آتی بین المللی خود همراهی کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۰:۰۰    
دانشجویان دانشگاه شهرکرد از نمایشگاه بین المللی الکامپ بازدید کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۰۹:۲۰    
امام جمعه شهرضا با بیان اینکه مردم همیشه در صحنه بودند و هستند، گفت: باید مردم را راضی نگه داشت زیبنده نیست که بعضی از ادارات مردم را ناراضی کنند، رضایت مردم شرط اول است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۶:۰۸    
نامگذاری این روز به این مفهوم است که همیشه گوش به زنگ باشیم تا بتوانیم با عملکردهای مناسب و به موقع میزان خسارات ناشی از بروز این قبیل حوادث را به حداقل برسانیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۶:۰۵    
حقیقت این است که بگم بگم به طور قطع فوتبال باشگاهی ایران را تا مرز نابودی پیش خواهد برد و البته از بین رفتن آن نیز تا زمان اصلاح فرهنگ فوتبالی ها از مدیرعامل گرفته تا مربی و بازیکن امری محال است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۴:۵۹    
تروریست های داعش پس از شکست های سنگین پی در پی در مقابله به ارتش سوریه و نیروهای مقاومت، تلاش کردند، فرودگاه تیفور در ریف شرقی حمص را به آتش بکشند که با ناکامی مواجه شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۴:۵۳    
با تکمیل زیرسازی و آسفالت کوچه های محلات شرقی شهر، (اطراف بلوار کارگر) مردم دیلم، کوچه های خاکی را به خاطرات خود می سپارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۴:۴۷    
فرماندار شهرستان شهرکرد گفت: آسیب های اجتماعی با استفاده از تقسیم کار در دستگاه های اجرایی کاهش خواهد یافت که لازم است در این راستا کارگروه هایی نیز در سطح شهرستان تشکیل گردد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۴:۴۱    
فردی که با بستن یک قلاده سگ به پشت تاکسی خود و کشیدن آن روی زمین اقدام به حیوان آزاری کرده بود با تلاش مامورین انتظامی و شکایت حفاظت محیط زیست شهرستان صومعه سرا و با حکم قضایی بازداشت و محکوم شد .
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۴:۴۱    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود از افتتاح مرکز رشد در این دانشگاه خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۴:۱۷    
از زمانی که جریان فتنه در روز قدس و 13 آبان سال 88 بر شعار "مرگ بر اسرائیل" و "مرگ بر آمریکا" ضربدر کشید و اقدام به سردادن شعارهای انحرافی کرد، تا هتک حرمت بزرگترین مقدسات مردم ایران خیلی طول نکشید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۳:۴۰    
زهرا شیخی گروسی گفت: شهرداری و شورای شهر مشکین دشت در نظر دارند از ظرفیت های پژوهشگاه مواد و انرژی در زمینه توسعه شهر بهره گیرند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۳:۴۰    
سرهنگ رازینی با اشاره به حمایت از سران فتنه 88 در نشست فصلی احزاب البرز گفت: هنوز هیچ اقدام موثری در محکومیت فرد خاطی صورت نگرفته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۰:۵۳    
نماینده سابق مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: جماعتی که بنا بود تحریم را بردارند حالا بدل به "دلال تحریم" شده اند و با نگاشتن نامه به ترامپ آن را به اثبات رسانده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۰:۵۳    
هوشیار گفت: هزار و سی نفر از عوامل راهداری با تمام امکانات و تجهیزات در حال بازگشایی راه های روستایی مسدود شده استان هستند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۰:۰۲    
دیدار و گفت و شنود با خانواده شهدا خصوصا مادران معظم شهدا همیشه حس و حال خاصی دارد؛ مخصوصا اگر دیدار با یک خانواده شهید مسیحی آن هم در آغاز سال نوی میلادی باشد و آنها هنوز خوشحال از میزبانی از رهبر ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۰۹:۲۵    
طرح دیوار مهربانی به منظور جمع آوری لباس و وسایل اضافی مورد نیاز برای نیازمندان با شعار “نیاز نداری بزار ، نیاز داری بردار” در ملاثانی به اجرا درآمد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۰۹:۱۹    
مسئول مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شهرستان اهر از راه اندازی پایگاه امداد و نجات جاده ای در محور اهر – هوراند از بهمن ماه خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۲۰:۴۰    
مدیر جهاد کشاورزی برخوار از آغاز برداشت چغندر قند در شهرستان برخوار خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۲۰:۰۶    
جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی- شیروان در حمایت از مواضع جبهه مقاومت کشور بیانیه ای را صادر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۱۷:۰۵    
مدیر مدرسه علمیه النبی(ص) بندرعباس اظهار داشت: مردم در حماسه ی 9دی چشم فتنه و فتنه گران را کور کردند و نشان دادند که همیشه پشت نظام و رهبری می مانند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۱۷:۰۵    
بارش شدید باران از صبح روز گذشته در کوهدشت آغاز و سبب آب گرفتگی برخی معابر و خیابان های این شهر شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۱۷:۰۵    
ذاکری گفت: زمینه گرایش مردم به مواد مخدر، فقط مشکل اقتصادی و روانی نیست، بلکه بسیاری از مردم علاوه بر تمکن مالی به سمت مصرف مواد مخدر رو می آورند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۱۷:۰۵    
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی بندرعباس اظهار کرد: طی 8 ماهه اول امسال، 3532 خودرو اعمال قانون شده که از این تعداد 900 خودرو که واجد شرایط بوده اند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۱۶:۳۱    
فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: باندکلاهبرداری از کارخانه داران مشهد با چک های جعلی متلاشی شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۱۶:۰۱    
پانزدهمین دوره مسابقات رنکینگ کشوری اسنوکر در شهر الوند به مدت یک هفته برگزار گردید که در مرحله پایانی و فینال این مسابقاعلی قره گوزلو با پیروزی در مقابل سهیل واحدی قهرمان اسنوکر جهان به مقام قهرمانی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۱۶:۰۱    
اکثر کسبه و بازاریان سنندجی نسبت به وضعیت کنونی اقتصاد جامعه نگران هستند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۱۵:۵۵    
مدیرعامل شرکت راه آهن کشور گفت: ایجاد خط دوم در قالب عملیات زیرسازی و روسازی از قزوین تا زنجان در حال انجام است و امیدواریم در پایان سال 96 می توان شاهد بهره برداری از آن باشیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۱۵:۲۶    
فرمانده سپاه ناحیه دلیجان گفت: حضور پرشور و حماسی مردم در راهپیمایی نهم دی ماه را موجب شکست توطئه های فتنه گران داخلی و خارجی شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۱۵:۱۴    
در جریان فتنه از نفر دوم سفارت انگلیس دستگیر و محاکمه شد و در جریان مبادله جاسوس ها در کمال صحت و عافیت آزاد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۱۵:۱۱    
صادق محصولی دیشب در دانشگاه شیراز در همایش فتنه را فراموش نکنیم با تاکید بر اینکه محیط دانشگاه یک محیط علمی است و باید همه امور با بررسی و تحلیل علمی همراه باشد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۱۵:۰۸    
به مناسبت روز ایمنی در برابر زلزله، مانور زلزله در آموزشگاه ابتدایی مولوی شهر گرمه برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۱۵:۰۸    
پدر شهید چمن صبح امروز پس از تحمل یک دوره بیماری دار فانی را وداع گفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۱۵:۰۸    
تیم فوتبال امیدهای مس کرمان در هفته ی هفتم رقابت های لیگ برتر امیدهای کشور، سومین تساوی متوالی خود در هفته های اخیر را کسب کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۱۵:۰۲    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج درمیان گفت: طرح مبارزه با مواد مخدر با عنوان محله پاک در روستای اشک این شهرستان اجرا می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۱۴:۵۳    
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ثارالله استان کرمان گفت: امروز اصلاح طلبان غیر اصولگرا در این کشور بخش گسترده ای از بساط شیطان رجیم است، بسیاری از مفاهیم مذهبی در دوران اصلاحات مورد هجمه قرار دادند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۱۴:۵۳    
تیم پیروزی کامیاران به همراه تیم هیات فوتبال قروه دو نماینده کُردستان در لیگ دسته یک فوتسال بانوان کشور هستند و با تیم های علمی کاربردی یزد، مس رفسنجان، و پیشرو نگین تهران همگروه می باشند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۱۴:۴۶    
مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری گفت: وظیفه ی من در خصوص بازار قلعه محمود به عنوان بازارچه ی صنایع دستی، پیگیری بوده است و اکنون منتظر جواب و اقدامات وعده داده شده توسط سازمان های متولی هستم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۱۴:۱۹    
دبیرهیات بوکس استان مرکزی از دعوت دو بوکسور ارزنده این استان به اردوی آمادگی تیم ملی بوکس بزرگسالان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۱۴:۱۹    
بسیج دانشجویی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان به مناسبت بزرگداشت روز 9 دی در محکومیت فتنه گران و حامیان آنان بیانیه ای صادر کردند
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۱۴:۰۳    
معاون تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی از برگزاری ویژه برنامه روز بصیرت و میثاق امت با ولایت در حرم مطهر رضوی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۱۴:۰۰    
جلسه نقد و بررسی فیلم یتیم خانه ایران با حضور وحید جلیلی و ابوالقاسم طالبی در تالار اجتماعات روزنامه قدس مشهد برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۱۴:۰۰    
مدیرعامل پالایشگاه گاز سرخس گفت: باید با استفاده از بسترهای موجود در صنعت نفت و گاز، نسبت به تحقق منویات رهبری در حوزه اقتصاد مقاومتی، اشتغال زایی و کارآفرینی در شهرستان سرخس گام برداریم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۱۴:۰۰    
نمایشگاه آثار منحصر به فرد هنرمند جوان بهمئی درنگارخانه باران اداره کل فرهنگ وارشاداسلامی استان در شهر یاسوج برپاشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۱۳:۵۴    
با مشارکت بخش خصوصی و سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قزوین،اولین شهر کتاب استان قزوین طی مراسمی با حضور نصرتی، شهردار قزوین و جمعی از اهالی فرهنگ و اعضای شورای شهر در قزوین افتتاح شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۱۳:۵۴    
نهمین نمایشگاه فرش دستباف و تابلو فرش در قزوین با حضور رئیس مرکز ملی فرش ایران و استاندار قزوین گشایش یافت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۱۳:۵۱    
انتخابات اتحادیه صنف خدمات فنی ساختمان برای نخستین بار به صورت الکترونیک در قروه برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۱۳:۵۱    
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان اهر گفت: ساختمان مرکز غربالگری و سرطان شناسی بیمارستان باقرالعلوم شهرستان اهر در حال احداث بوده که امیدواریم تا دهه فجر امسال عمده عملیات پروژه را به اتمام برسانیم و ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۱۳:۵۱    
محیط زیست و میراث ملی را تخریب کردند، ما فقط آه کشیدیم و نگاه کردیم، منتظر معجزه نشستیم، تا شاید از آسمان امدادی برسد زاینده رود را احیا کند، هوای خوزستان را صاف و پاک ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۱۳:۵۱    
مدیر جهاد کشاورزی دیلم گفت: دوره های آموزشی ترویجی با محوریت طرح های اقتصاد مقاومتی ویژه کشاورزان و دامداران ازسوی این مدیریت برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۱۳:۴۸    
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان شازند از صدور اسناد مالکیت برای 5600 هکتار از اراضی ملی بنام دولت دراین شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۱۳:۴۸    
رئیس اداره راه و شهرسازی اهر گفت: اظهارات بعضی از اشخاص در شبکه های مجازی که حاکی از اطلاعات بی اساس بوده کاملاً کذب محض و مردود است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۱۳:۳۶    
استاندار تاکنون چندین بار به صورت غیرمستقیم وضعیت امروز استان را متوجه کم کاری مدیران دانسته است اما باید دید شریعتی می تواند با معرفی این مدیران وضعیت استان را تغییر دهد؟
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۱۳:۳۰    
زرگر پور بابیان اینکه در اصفهان، پیروان ادیان توحیدی به خوبی در کنار یکدیگر زندگی می کنند، افزود: اصفهان شهر صلح، دوستی، ادیان توحیدی وزندگی مسالمت آمیز ادیان توحیدی است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۱۳:۳۰    
همایش دوچرخه سواری به مناسبت سالگرد جانباختگان زلزله بم با حضور دوچرخه سواران سراسر استان برگزار شد .
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۱۳:۳۰    
رییس کل دادگستری استان کرمان نرخ رشد جرم و جمعیت کیفری را نگران کننده دانست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۱۳:۲۷    
شهرستان سپیدان باداشتن تفرج گاههای بی شمار واستفاده از مواهب ونعمت های بیشمار خدادادی به عنوان قطب گردشگری در جنوب کشور وبه عنوان نگین زیبای زاگرس محسوب می شود .
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۱۳:۲۷    
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه تنگستان گفت: نه دی ماه بصیرت انقلابی خروشی بود یکصدا از سوی ملت ایران به کژفهمی ها، بدفهمی ها و ندیدن دنداندهای با غیض و غضب به هم فشرده شده دشمنان این مملکت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۱۳:۲۷    
نکته افتخارآمیز حماسه 9 دی برای مردم ایران، حماسه عمل برحسب تکلیف بود که به خوبی آن را به نمایش گذاشتند و پای غیرت و میهن و رهبر خویش ایستادند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۱۳:۲۴    
برخی تشخیص حوزه های فشار و در پی آن تلاش برای کنترل و بی اثر کردن آن تاثیرها را برای اقتصاد مقاومتی تعریف می کنند که برای تحقق آن از یک سو باید وابستگی های خارجی کاهش پیدا کند و از طرفی دیگر تولید و ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۱۲:۳۰    
در کوچک ترین روستای گیلان با دو خانوار و مجموع جمعیت 5 نفر، بدون برق، آب شرب لوله کشی شده، گاز، تلفن و حتی آنتن تلفن همراه،کلبه قدیمی وجود دارد که عنوان مدرسه را یدک می کشد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۱۲:۱۷    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: طی 9 ماهه سال 95، 285 فقره پروانه بهره برداری با سرمایه گذاری چهارهزار و 420 میلیارد ریال و اشتغال سه هزار و 183 نفر در استان صادر شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۱۲:۱۴    
84 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان تهران در قالب طرح شوق زیارت به عتبات عالیات اعزام شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۱۲:۱۴    
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی سرخس گفت: از زمان راه اندازی منطقه ویژه اقتصادی سرخس سرمایه گذاران خارجی از کشورهای مختلف در صنایع مینی پالایشگاهی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۱۱:۳۸    
برخورد 5 دستگاه خودرو شامل دو سایپا،دو کامیون و یک خورد روا در جاده میاندوآب – بوکان چندین نفر را روانه بیمارستان کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۱۱:۱۷    
مولوی عبدالهی با بیان اینکه در نه دی سال 88 همه مردم از هر جناح و قومی در حمایت از انقلاب و ولایت فقیه در صحنه حضور پیدا کردند و رفتارهای انجام شده را محکوم کردند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۱۱:۰۷    
مراسم افتتاح شعبه اقماری کارگزاری رسمی تامین اجتماعی با حضور مدیرکل تامین اجتماعی استان کرمان و مسئولان محلی در زیدآباد برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۱۱:۰۴    
اساتید، روحانیون و طلاب حوزه علمیه استان اصفهان در مساجد و منبرهایشان به روشنگری و آگاه سازی مردم در زمینه تبیین ابعاد فتنه و فتنه گران بپردازند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۱۱:۰۱    
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گچساران گفت: سخنران ویژه مراسم یوم الله 9 دی دراین شهرستان "محمدمهدی عبدخدایی" دبیر کل جمعیت فداییان اسلام خواهد بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۱۱:۰۱    
سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گلستان گفت: حماسه ماندگار یوم الله نه دی، به هیچ جناح و گروهی تعلق ندارد زیرا انقلاب اسلامی مصادره شدنی نیست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۱۱:۰۱    
حجت الاسلام سید محمد نجفی گفت: یکی از اساسی ترین و اصلی ترین مواردی که درخنثی سای فتنه 88 مطرح شد اشتباه فتنه گران خارجی بود که حرمت های عاشورایی را زیر پا بگذارند و حرمت شکنی کنند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۱۱:۰۱    
طرح دانشجوی دانشگاه صنعتی اراک به عنوان طرح برتر مسابقات ایده بازار تخصصی مکانیک معرفی شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۱۱:۰۱    
فرمانده سپاه جهرم از حضور وسخنرانی حجه الاسلام ماندگاری در مراسم بزرگداشت نهم دی ماه در جهرم خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۱۱:۰۱    
رئیس اداره مخابرات شهرستان دامغان گفت : به همت اداره مخابرات شهرستان دامغان ، مشکل مشترکین اینترنت پر سرعت مخابرات شهرک بوستان دامغان بر طرف شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۱۱:۰۱    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان از برگزاری اولین دوره آزمون به سوی فهم قرآن در این استان خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۱۱:۰۱    
امام جمعه دامغان از سازمان ثبت احوال به عنوان محرم راز مردم یاد کرد و گفت : تاکنون این سازمان توانست در حراست و پاسداری از اسناد هویتی مردم به خوبی عمل کند و خوش بدرخشد .
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۱۱:۰۱    
فرمانده اسبق در نیروهای مسلح استان سمنان گفت: روز نهم دی روزی است که مردم ایران نشان دادند که با بصیرتند و در میان گرد و غباری که فتنه گران به پا کرده اند هرگز ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۱۱:۰۱    
امام حسن علیه السلام در چنان وضعی گرفتار شدند که چاره را در صلح با معاویه یافتند. دلایل و براهین صلح امام بسیار آشکار و شفاف است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۱۰:۴۴    
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل گفت: داروخانه ها، عطاریها، دستفروشان و یا سایر واحدهای صنفی حق عرضه و فروش قرص برنج ندارند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۱۰:۴۴    
فرماندار تبریز فرهنگ را امری اکتسابی دانست و افزود: برای بالندگی فرهنگ و هنر باید به اهالی این حوزه اعتماد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۱۰:۴۱    
یک زن بیمار در مسیر روستای سنی نشین هشین شهرستان کوثر که در مرتفع ترین منطقه کوهستانی قرار گرفته است، از برف و کولاک نجات یافته و به مرکز درمانی کوثر انتقال داده شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۱۰:۲۳    
عصر روز گذشته در محل سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بم به مناسبت سالروز زلزله این شهرستان مراسمی برگزار شد که با دف نوازی و اجرای کنسرت توسط خواننده بمی حاشیه ساز شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۱۰:۲۳    
پنج ماه پیش بود که خبرنگار ارگ نیوز در سفری که به این شهرستان محروم داشت گزارشی از یکی از روستاهای پر جمعیت آن تهیه کرد که یکی از تیتر های آن “عدم وجود امنیت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۱۰:۲۳    
رئیس اداره دامپزشکی ایرانشهر از پلمپ 30 واحد عرضه مرغ زنده در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۱۰:۰۵    
این روزها هوای سرد حلب شیرین است و دل های مهاجرین سوری سوی وطن پر می کشد، لحظه های دلتنگی فرزندان دور از دامان پدر به سر آمده و گویا در آدینه روزهای زمستان آهنگ بهار در سوریه نواخته می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۱۰:۰۵    
مقام معظم رهبری: روزهای سال، به طور طبیعی و به خودی خود همه مثل همند؛ این انسانها هستند، این اراده ها و مجاهدتهاست که یک روزی را از میان روزهای دیگر برمیکشد و آن را مشخص میکند، متمایز میکند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۱۰:۰۲    
تشدید کسری مخازن آب سطحی شهر شیراز در حالی است که شاهد افت دبی آب خروجی برخی چاه های تأمین آب شرب این شهر هستیم و این مسائل، شهر شیراز را در وضعیت قرمز تأمین آب شرب قرار داده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۱۰:۰۲    
رییس حوزه هنری استان فارس گفت: با حضور شاعران ملی و بین المللی جشنواره شعر انقلاب در ماه جاری در شیراز برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۱۰:۰۲    
ماموستا ملا امید ولی با بیان اینکه تا روز 9 دیماه، مردم آنهمه هتک حرمت را دیدند تصریح کرد: مردم بابصیرت و انقلابی کشورمان در حرکتی خودجوش و میلیونی به خیابانها ریختند و ضمن حضور حماسی خود از اهانت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۱۰:۰۲    
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: مسئولان باید موضوعاتی مانند اختلاس و فیش های حقوقی نجومی را رسیدگی کنند زیرا دشمن سوءاستفاده های زیادی از این موضوع دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۱۰:۰۲    
پویش مردمی مدافعان دور از حرم باهدف ایجاد فرهنگ ایثار در جامعه و روحیه دهی به رزمندگان اسلام در جبهه مقاومت توسط مرکز نشر فرهنگ اسلامی در شهرهای تهران، نجف آباد اصفهان، بابلسر، زنجان، شیراز ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۰۹:۵۹    
تیمچه فرش فروشان بازار اراک، ذوق وسلیقه ایرانی را در تار و پود محصولاتش جای داده است.