دوشنبه ۳۱ اردیبهشتساعت ۰۵:۲۸May 2018 21
 

خبرهای دانا 6 دی 1395 - dana.ir

دانا 29 اسفند 1393 دانا 29 اسفند 1394 دانا 31 فروردین 1395 دانا 31 اردیبهشت 1395 دانا 31 خرداد 1395 دانا 31 تیر 1395 دانا 31 مرداد 1395 دانا 31 شهریور 1395 دانا 30 مهر 1395 دانا 30 آبان 1395 دانا 30 آذر 1395 دانا 30 بهمن 1395 دانا 30 اسفند 1395 دانا 1 دی 1395 دانا 2 دی 1395 دانا 3 دی 1395 دانا 4 دی 1395 دانا 5 دی 1395 دانا 6 دی 1395 دانا 7 دی 1395 دانا 8 دی 1395 دانا 9 دی 1395 دانا 10 دی 1395 دانا 11 دی 1395 دانا 12 دی 1395 دانا 13 دی 1395 دانا 14 دی 1395 دانا 15 دی 1395 دانا 16 دی 1395 دانا 17 دی 1395 دانا 18 دی 1395 دانا 19 دی 1395 دانا 20 دی 1395 دانا 21 دی 1395 دانا 22 دی 1395 دانا 23 دی 1395 دانا 24 دی 1395 دانا 25 دی 1395 دانا 26 دی 1395 دانا 27 دی 1395 دانا 28 دی 1395 دانا 29 دی 1395 دانا 30 دی 1395 
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۲۱:۰۱    
امام جمعه اردکان با اشاره به تهاجم فرهنگی دشمن گفت: نمایندگی ولی فقیه در سپاه ، در موضوع جنگ نرم وظیفه ای خطیری دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۹:۴۶    
رئیس اداره میراث فرهنگی زیرکوه گفت:درخت بنه کهنسال چلونک زیرکوه در کمیته تخصصی ثبت و حریم میراث طبیعی که در تهران برگزار گردید در فهرست میراث طبیعی- ملی ثبت شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۷:۱۷    
مدیر کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) شهرستان سیریک گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون در شهرستان سیریک بیش از 10 میلیون ریال زکات جمع آوری شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۶:۵۳    
کارشناس مسائل سیاسی گفت: حماسه 9 دی اوج تاثیرگذاری تفکر حسینی در سخت ترین مقطع حیات انقلاب اسلامی بود که ظرفیت عظیم مدیریت کارآمد ولایت فقیه را به اثبات رساند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۶:۲۰    
داود کریمی، 28 ساله و فارغ التحصیل مهندسی کشاورزی و کارشناسی ارشد صنایع غذایی است. او یکی از برگزیده های سومین همایش ملی طلایه داران اقتصاد مقاومتی است که با استفاده از علم روز کشاورزی موفقیت های ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۶:۱۷    
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: بسیار مقید هستیم که مُر قانون در اجرای طرح تحول نظام سلامت باید رعایت شود و نقش نظارتی مجلس اجازه نخواهد داد که مملکت با چالش مواجه شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۶:۰۸    
عامل عرضه و فروش سیگار قاچاق در استان قزوین دستگیر و تعزیر شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۶:۰۲    
آنچه که کمتر شناخته شده، این است که بسیاری از مردم بدون اینکه بدانند و بدون هیچ علامتی، دچار حملات قلبی می شوند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۶:۰۲    
مولوی عبدالستار حسین زهی گفت: عشایر همواره دوستدار انقلاب بوده و هستند و براساس فرمایشات حضرت امام خمینی(ره) عشایر واقعا ذخائر انقلاب هستند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۵:۵۹    
قائم مقام وزارت بهداشت در زمینه صحبت های نوبخت مبنی بر پایلوت اجرا شدن طرح تحول سلامت گفت: طرح تحول را با توجه به تجربیات و پایلوت قبلی اجرا کردیم و آن قسمت هایی که اجرا شد با قاطعیت ادامه یافته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۵:۵۹    
دولت کنونی نتوانسته است بخش عظیمی از مطالبات توده های مردم را اقناع کند و آن ها راضی نگه دارد و برای رسیدن به اهداف خود ممکن است به کشف شعارهای جدید انتخاباتی "نگذاشتند" روی بیاورد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۵:۵۶    
مدیر آب و خاک جهاد کشاورزی گلستان گفت: 5 هزار هکتار زمین در گلستان تا پایان سال به آبیاری نوین مجهز می شوند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۵:۵۳    
کرسی آزاد اندیشی با موضوع "فضای مجازی و شبکه های اجتماعی" به همت بسیج دانشجویی دانشکده علوم قرآنی میبد در محل این دانشکده برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۵:۵۰    
جمعی از نماینده های مجلس شورای اسلامی در نامه ای حمایت خود را از احیای دریاچه های استان فارس اعلام کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۵:۳۸    
حماسه 9 دی نشان داد که مردم و جنبش دانشجویی، بصیر، بیدار و آگاه است و به منافقین داخلی و خارجی اجازه نمی دهد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۵:۳۵    
رییس کمیته تحقیق و بازرسی جمهوری ارمنستان گفت: همزیستی مسالمت آمیز پیروان ادیان توحیدی در اصفهان و روابط بسیار خوب آنها با یکدیگر، یک سند اجتماعی است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۵:۲۰    
فتنه در بستر پرستش و گرایش به نفسانیات، بی توجهی به قانون، تکیه به دشمنان و بی توجهی به رهبری و دیدبان بزرگ انقلاب و عدم ولایتمداری نشئات می گیرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۵:۰۸    
مسئول واحد فراهم آوری اعضای پیوندی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: دانشگاه علوم پزشکی مشهد در کنار دانشگاه های شیراز و تهران یکی از سه دانشگاه علوم پزشکی کشور است که بالاترین شاخص اهدای عضو را در سطح ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۵:۰۸    
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی زمان و مکان برگزاری راهپیمایی یوم الله 9 دی در نقاط مختلف استان کهگیلویه و بویراحمد را اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۴:۵۶    
سرپرست جدید اداره فرهنگ و ارشاداسلامی دیلم با حضور مظفری معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر معارفه شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۴:۵۳    
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه شهرداری ها لازم است بیش از پیش از حقوق کارگران حمایت کنند گفت: هیچ شهرداری حق اخراج غیرقانونی کارگران خود را ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۴:۵۳    
رئیس مجمع نمایندگان لرستان گفت: طبق فرموده رهبر معظم انقلاب حماسه نهم دی ماه انقلابی دیگر بود لذا باید هرساله آن را گرامی بداریم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۴:۵۰    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سراب از برگزاری چهاردهمین جشنواره شعر جوان آذربایجان در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۴:۵۰    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از فرا رسیدن روزهای خوب فرهنگی هرمزگان خبر داد و گفت: چهاردهمین نمایشگاه سراسری کتاب سرآغاز فصل جدید فعالیت های فرهنگی در استان است .
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۴:۴۷    
آیین انتخابات مجامع دانش آموزی با حضور رئیس مجلس دانش آموزی و دانش آموزان مدارس در کانون حدیث اهرم برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۴:۴۷    
کم کم به حماسه نهم دی ماه سال 88 روزی که ملت ایران با حضور حماسی خود فتنه و سران آن را دفن کردند نزدیک می شویم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۴:۴۴    
زیاده خواهی ها و دنیاطلبی عده ای از خواص بی بصیرت که در گذر انقلاب رشد کردند و از مسیر اصلی خود منحرف شدند از عوامل به وجود آورنده فتنه 88 بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۴:۴۴    
کاکایی ها، پرندگان مهاجری هستند که همه ساله با سرد شدن تدریجی هوا از اوایل آبان ماه از مناطق سیبری به حاشیه رودخانه چشمه کیله تنکابن مهاجرت می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۴:۴۴    
یکی از این خانم ها تو کف بینی و فال، خیلی اوستاست و حرفش رد خور نداره، البته بهشون گفتم که من به سرکتاب اعتقاد دارم، گفت برام باز می کنه، خلاصه یه سر کتاب برام باز کرد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۴:۴۴    
در نهم دی ماه کسی برای حمایت از دولت فعلی و شخص احمدی نژاد وارد میدان نشد و در دست هیچ کس تصویری از رئیس جمهوری نبود و گویا این بار خروششان خالصانه برای دفاع از هویت نظام جمهوری اسلامی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۴:۴۴    
کسانی که 9 دی ها را رقم زدند در زمره ضدانقلاب قرار می گیرند، موسوی، رهنورد، کروبی، فرزندان و دارو دسته شان با تبعیت محض از سرویس های جاسوسی و خارجی سعی به ایجاد جریانی براندازانه داشتند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۴:۴۱    
معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران در اظهاراتی عجیب فرمانداران استان مازندران را به سکوت در مورد فتنه دعوت کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۴:۴۱    
ستاد بزرگداشت 9دی دانشگاهیان فارس مراسم حماسه 9ری را در روز سه شنبه 10/7 در محل تالار فجر دانشگاه شیراز برگزار میکند .
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۴:۳۵    
با تلاش پارسایی به عنوان عضو مرکزی هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای کشور انتخابات 16 آذر باطل شد تا اینکه روز گذشته فرج اله رجبی نماینده شیراز با انتشار حکمی در فضای مجازی خبر از عضویتش در هیات نظارت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۴:۲۹    
فرماندار شهرستان گرمه از مدیران خواست اولویت کاری خود را اتمام پروژه های نیمه تمام قرار دهند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۴:۲۹    
رئیس شورای تبلیغات اسلامی استان فارس گفت: به مناسبت نهم دی ماه روز بصیرت ومیثاق امت باولایت 370 برنامه فرهنگی، اجتماعی وسیاسی دراستان فارس برگزارمی شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۴:۲۹    
مدیرمسئول روزنامه عصر ایرانیان در بوشهر گفت: فتنه ای که در سال 88 رخ داد کودتایی تمام عیار و طراحی شده از سوی غرب بنام انتخابات بود که البته مردم با بصیرت ایران در یک حرکت حماسی تلاش و توطئه های ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۴:۲۹    
بیانیه بسیج هنرمندان دشتی در آستانه یوم الله 9 دی، برگزاری کنگره تاریخ معماری و شهرسازی بوشهر ، تئاتر فجر با حضور 12 استان در بوشهر برگزار می شود و.. ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۴:۲۰    
فرمانده نیروی مقاومت بسیج خرم آباد گفت: به منظور تقویت باورهای دینی-مذهبی 260نفرخانواده های کمتر برخوردار طی نیمه دوم امسال به اماکن زیارتی قم-جمکران اعزام می شوند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۴:۲۰    
بارش ها تا روز چهارشنبه این هفته ادامه دارد و طبعا در مناطق شمالی و شرقی خوزستان از شدت بیشتری برخوردار است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۴:۲۰    
مدیر روابط عمومی سپاه سبزوار برنامه های ستاد بزرگداشت حماسه نه دی در سبزوار را تشریح کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۴:۱۷    
سرپرست جهاد کشاورزی تفرش گفت: از ابتدای سال 1395 تا اوایل آذرماه،653 هزار قطعه در 13 واحد پرورش مرغ گوشتی شهرستان تفرش جوجه ریزی شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۴:۱۱    
مدیر جهاد کشاورزی ارزوئیه خبر داد: بطور متوسط از هر هکتار بیش از دوازده و نیم تن محصول برداشت می شود و پیش بینی می شود تا پایان فصل برداشت بیش از 25هزار تن محصول برداشت شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۴:۰۸    
بررسی علل افزایش طلاق در استان زنجان نشان می دهد که موضوعاتی از قبیل افزایش چشم و همچشمی و ماهواره به عنوان علل برخی طلاق ها ثبت شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۴:۰۸    
روز نهم دی ماه در تاریخ انقلاب اسلامی با عنوان روز بصیرت تبدیل به یوم الله و ماندگار گردید. در این روز ماندگار و تاریخی ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۴:۰۲    
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی: همانگونه که در ابتدای انقلاب، محرم به کمک این مردم آمد و امام خمینی(ره) فرمود خون بر شمشیر پیروز است، در قضایای 9 دی هم ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۳:۵۳    
مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با بیان اینکه فتنه سال 88 اصل نظام اسلامی و ولایت فقیه را نشانه گرفته بود و یک مسئله برنامه ریزی شده از سوی استکبار و دشمنان قسم خورده ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۳:۵۳    
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان زنجان از کاهش چشمگیر آمار سرقت خرد در زنجان پس از جمع آوری معتادان متجاهر خبر داد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۳:۳۴    
در بخشی از این نامه آمده است: "حضرتعالی با شخصیت آقای دکتر فریدون عباسی آشنا هستید آن صفاتی که به آقای دکتر مطهری برشمردید در آقای دکتر عباسی هم یافت می شود."
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۳:۳۴    
مسجد تاریخی بایلر در باکو، پایتخت جمهوری آذربایجان، میزبان نمایشگاه آثار مقدس است که در آن نسخ قدیمی قرآن کریم به نمایش گذاشته شده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۳:۳۴    
صدور گندم ایرانی فردا از طریق رینگ صادراتی بورس کالای ایران آغاز خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۳:۳۱    
سخنگوی جبهه پایداری از برگزاری همایش 9دی؛ احیای انقلاب با سخنرانی آیت الله مصباح یزدی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۲:۱۰    
تریلی حامل بار کاشی در گردنه حلوایی دچار اتش سوزی شد و در آتش سوخت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۲:۱۰    
نمایندگان مردم استان کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی بر اهمیت حماسه 9 دی ماه سال 88 تاکید کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۲:۱۰    
سقوط و واژگونی پژو پارس در یکی از محورهای ارتباطی شهرستان ثلاث باباجانی حادثه آفرید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۲:۱۰    
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: اینکه مناطق آزاد زیر نظر وزارت امور اقتصادی و دارایی باشد اقدام خوبی نیست زیرا کار این مناطق فرا وزارتخانه ای و برای ایجاد مناطق آزاد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۱:۵۷    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان اظهار کرد:هرمزگان براساس شرایط آب وهوایی و زاویه تابش نور خورشید می تواند بهترین اسانس گیاهان دارویی را تولید وبه بازارهای هدف عرضه نماید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۱:۱۲    
چین در حرکتی که نمایش قدرت این کشور در برابر آمریکا و ژاپن محسوب می شود، لیائونینگ تنها ناو هواپیمابر خود را به منظور انجام رزمایش دریایی راهی غرب اقیانوس آرام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۱:۰۵    
سرپرست اداره هواشناسی قصرشیرین از ثبت 21 میلیمتر بارش باران در این شهرستان مرزی و گرمسیری خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۱:۰۵    
تصویر برداری مجموعه مستند امید نو با موضوع موفقیت های ورزشی دختران نوجوان به پایان رسید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۰:۵۹    
وزیر آموزش و پرورش اولویت مهم خود را توجه به مناطق محروم و رعایت عدالت آموزشی عنوان کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۰:۵۰    
عضو کمیسیون امنیت ملی گفت: بعضاً دیده می شود که از طرف برخی افراد دولت که جزء مدیران ارشد نیز هستند تهدیدهای صورت می گیرد مبنی بر این که اگر فلان برنامه را برگزار کنید، با شما مقابله می کنیم ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۰:۴۷    
امام جمعه خضرآباد با گرامی داشت یوم الله 9 دی کفت: 9 دی سال 88 یادآو حرکت انقلابی مردم در مقابل قتنه گران است که با حضور به موقع خود مانع گسترش فتنه و آشوب در جامعه شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۰:۴۱    
مسئول دفتر شورای نگهبان استان یزد گفت: پس از پایان برگزاری انتخابات در سال 88، افرادی خاص که موردحمایت دشمنان نظام و انقلاب بودند چون می خواستند خود را بر خواست مردم تحمیل کنند بنابراین ادعای تقلب در ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۰:۴۱    
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج ثارالله یزد گفت: اینکه 9 شرط رهبر انقلاب در قضیه برجام بر زمین ماند به خاطر بی بصیرتی مسئولین بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۰:۴۱    
ششمین دوره جشنواره شعر انقلاب ازصبح روز سه شنبه هفتم دی ماه در شهر شیراز در حالی آغاز به کار می کند که در این دوره در بخش داخلی بیش از 29 میلیون تومان هدیه به شاعران جوان انقلاب اهدا می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۰:۴۱    
به دعوت ناحیه مقاومت بسیج مهریز، جلسه صمیمی روحانیون و طلاب شهرستان مهریز با مسئول بسیج طلاب سپاه الغدیر برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۰:۴۱    
معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه گفت : معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه طرح مهر تندرستی در شهرستان صحنه برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۰:۲۹    
مدیر روابط عمومی جشنواره فیلم فجر تأکید کرد که فراهم کردن شرایط مساعد برای اصحاب رسانه و منتقدان، اولویت جشنواره است و قصد دارد به هرشکل ممکن از حواشی مربوط به ازدحام افراد غیرمرتبط با رسانه و نقد در ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۰:۱۱    
به مناسبت گرامیداشت هفته سوادآموزی از سوادآموزان برتر و مدیران فعال در زمینه سوادآموزی شهرستان باحضور مدیر، معاون و کارشناسان مدیریت آموزش و پروش شهرستان پاوه تقدیر شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۰:۰۸    
همایش بزرگ "بصیرت تاریخی" به همت بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان اردبیل در سالن ولایت برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۰:۰۸    
یک دور مسابقه تیراندازی با تفنگ بادی ویژه خواهران به مناسبت گرامیداشت حماسه نهم دی در اصلاندوز برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۰:۰۵    
دبیر شورای عالی گوگرد شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد سرخس از فروش اولین محموله گوگرد این مجتمع گازی به کشور پاکستان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۰:۰۲    
شما چرا با تعجب به صفحه رایانه مقابل تان خیره شده اید؟!... با شما هستم، بله با شما؛ چرا به این تیتر داستان من، به شکل عجیب و غریبی نگاه می کنید؟!
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۰۹:۵۰    
مدرسه خیر ساز حاج جواد منصفی با حضور مسئولین شهرستانی و استانی و اهالی روستای عامله افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۰۹:۴۷    
مدیرکل هواشناسی لرستان گفت: از امروز بارش برف و باران در لرستان آغاز شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۰۹:۲۸    
مدیر مسئول روزنامه کیهان ضمن تأکید براینکه 9 دی ایستگاه پایانی فتنه 88 بود، گفت: درگیری ما با آمریکا ماهوی است و مادامی که با اسلام ناب در حاکمیتی که داریم و آمریکا بر خوی استکباریش تأکید دارد این ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۰۹:۲۵    
چندین پروژه محرومیت زدایی در منطقه محروم ملاشیه در حاشیه کلانشهر اهواز به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۰۹:۲۵    
فرمانده انتظامی مسجدسلیمان از دستگیری سارق خودرو پراید با 7 سابقه کیفری در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۰۹:۲۲    
حجت الاسلام موسوی به همراه یکی از دوستان خود با ماشین شخصی در حال عبور از آن منطقه بودند که با دیدن این صحنه از خودرو پیاده و به سمت اوباش حرکت کرد که پس از حضور او درصحنه و نهی از منکر اوباش با چاقو ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۰۹:۲۲    
جهادگران بسیجی شهر شیبان با درک عمق محرومیت، این بار با جستجوی باب دیگری برای جهاد، سقف خانه پیرمرد نیازمند 70 ساله شیبانی که در اثر بارش باران ریزش کرده بود را مرمت و بازسازی کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۰۹:۱۹    
فرمانده انتظامی شهرستان اهر از کشف 8 میلیون و پانصد هزار ریال چک پول جعلی در اهر خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۰۹:۱۹    
همچون اظهارات سخنگوی دولت که ادعای رشد 7/4 درصدی رئیس جمهور را رد کرد، بررسی وضعیت معیشت مردم هم نشان می دهد آنچه جیب مردم از رشد اقتصادی درک کرده است، رشد در قیمت کالاهای اساسی بوده نه رشد اقتصادی!
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۰۹:۱۹    
امام جمعه شهرستان اهر گفت: مردم وقتی دیدند مقدساتشان زیر سؤال رفته و پرچم های عزای امام حسین (ع) هتک گردید، به خودشان اجازه سکوت ندادند و در صدد قیام برآمدند، آفرین بر امت اسلامی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۰۹:۱۶    
یک مداح اهل بیت گفت: امروز می بینیم که هم از جوانان شیعه و هم از جوانان اهل تسنن می روند و در برابر این افراطی های خون خوار می ایستند و از حریم مسلمانان و حرم آل الله دفاع می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۰۹:۱۰    
جشنواره غذای سالم با هدف اجرای طرح ملی کاهش مصرف قند، نمک و چربی در دهدشت برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۰۹:۱۰    
مانور نجات غریق با هدف سنجش توان امدادی و نجات نیروهای عملیاتی جمعیت هلال احمر در رودخانه مارون واقع در منطقه پلدختر برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۰۰:۰۰    
فقدان نظارت فرمانداران بر مصوبات و عملکرد شوراها وزیر کشور را با اعلام وصول سؤال ملی هفت نفر از وکلای ملت به مجلس کشاند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۲۳:۵۷    
شرکت تولید نیروی برق توکیو (TEPCO) روز دوشنبه با اعلام خبری مبنی بر این که از ماه جولای به بازار خورده فروشی گاز شهری وارد خواهد شد، به طور رسمی رقابت با بزرگترین تولید کنندۀ گاز شهری ژاپن ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۲۳:۵۷    
سخنگوی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز اعلام کرد که تاخیر در اجرای طرح شناسه دار کردن تلفن همراه یا همان طرح رجیستری در هر روز ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۲۳:۵۷    
سخنگوی سازمان انرژی اتمی کشورمان با اشاره به پیشرفت های صورت گرفته در زمینه آب سنگین، اظهار داشت، بر اساس گزارش بهترین و پیشرفته ترین آزمایشگاه ها می توان گفت که آب سنگین ایران به لحاظ کیفیت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۲۲:۴۰    
رژیم صهیونیستی روز دوشنبه اعلان کرد: وزارت امور خارجه اوکراین سفیر اسرائیل را در کی یف در پی تصمیم تل آویو به لغو سفر نخست وزیر اوکراین به فلسطین اشغالی، احضار کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۲۲:۴۰    
جیسون میلر مسئول ارتباطات ترامپ درکاخ سفید به بهانه مشغله های خانوادگی از سمت خود استعفا کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۲۲:۲۵    
معاون وزیر خارجه روسیه روز دوشنبه تأکید کرد واشنگتن و روسیه کماکان به تماس های فشرده درباره سوریه ادامه می دهند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۲۲:۲۲    
رئیس جمهور سوریه در بازدید از کلیسای صیدنایا ، همان کاپشنی را به تن داشت که دو سال پیش در بازدید از منطقه جوبر دمشق پوشیده بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۲۲:۲۲    
نخست وزیر عراق اعلام کرد که عملیات آزادسازی موصل از داعش بر اساس برنامه ریزی ها در حال اجرا است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۲۲:۲۲    
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: طبق ماده 29 قانون تأکید شده است که تمام ثبت سند خودرو در دفاتر اسناد رسمی صورت گیرد و به موجب قانون دفترخانه ها در مراکز شماره گذاری پلاک مستقر شوند ولی اکنون ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۲۲:۱۶    
با حکم وزیر کشور رییس، دبیر، اعضا و مسوولان ستاد انتخابات کشور منصوب شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۲۱:۳۴    
رئیسی اورژانس و مرکز فوریت های پزشکی سراوان از تصادف خودرو پراید با تویوتا در آسپیچ خبر داد
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۲۱:۳۴    
هیات انقلابی زاهدان در اعتراض به هتک حرمت فتنه گران در 6 دی 88، در گلزار شهدای این شهر تجمع کردند.