دوشنبه ۳۱ اردیبهشتساعت ۰۵:۲۸May 2018 21
 

خبرهای دانا 7 دی 1395 - dana.ir

دانا 29 اسفند 1393 دانا 29 اسفند 1394 دانا 31 فروردین 1395 دانا 31 اردیبهشت 1395 دانا 31 خرداد 1395 دانا 31 تیر 1395 دانا 31 مرداد 1395 دانا 31 شهریور 1395 دانا 30 مهر 1395 دانا 30 آبان 1395 دانا 30 آذر 1395 دانا 30 بهمن 1395 دانا 30 اسفند 1395 دانا 1 دی 1395 دانا 2 دی 1395 دانا 3 دی 1395 دانا 4 دی 1395 دانا 5 دی 1395 دانا 6 دی 1395 دانا 7 دی 1395 دانا 8 دی 1395 دانا 9 دی 1395 دانا 10 دی 1395 دانا 11 دی 1395 دانا 12 دی 1395 دانا 13 دی 1395 دانا 14 دی 1395 دانا 15 دی 1395 دانا 16 دی 1395 دانا 17 دی 1395 دانا 18 دی 1395 دانا 19 دی 1395 دانا 20 دی 1395 دانا 21 دی 1395 دانا 22 دی 1395 دانا 23 دی 1395 دانا 24 دی 1395 دانا 25 دی 1395 دانا 26 دی 1395 دانا 27 دی 1395 دانا 28 دی 1395 دانا 29 دی 1395 دانا 30 دی 1395 
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۰۱:۲۶    
نیمیشن جنگ جهانی سوم به نویسندگی هنرمند یزدی در میان آثاردهمین جشنواره رویش قرار گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۰۱:۲۶    
فرماندار شهرستان شازند از برگزاری مراسم گرامیداشت حماسه 9 دی در 6 نقطه شهری و 6 نقطه روستایی این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۰۱:۲۳    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه فیروزآباد گفت: 9 دی جان تازه ای بود که به نظام و انقلاب داده شد و نیاز است که در هر مقطعی چنین جان تازه ای با حضور مردم به این نظام دمیده شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۰۱:۲۳    
معاون فرهنگی دانشگاه آزاد فیروزآباد گفت: مفهوم جنگ نرم که در برابر جنگ سخت یا قدرت تهاجمی و خشن به کار می رود اراده در دست گیری قدرت تفکر و وادار کردن به تبعیت بی چون و چرا و محض است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۷:۳۹    
"علی سلیمانی جدیدی" بسیجی فعال پایگاه زری باف صبر و درایت مقام معظم رهبری و مدیریت حساب شده و سنجیده معظم له را از عوامل اصلی خاموش شدن فتنه عنوان کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۷:۳۳    
سید احسان قاضی زاده هاشمی در همایش 9 دی در دانشگاه شیراز گفت: فتنه 88 برای ساقط کردن گفتمان انقلاب اسلامی شکل گرفت و نباید وابسته به غرب باشیم چرا که آمریکا هیچ زمانی جز سقوط گفتمان امام خمینی را ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۷:۰۹    
حتما با چالش مانکن آشنایی دارید. این روزها فیلمی از دانش آموزان تیزهوشان کاشان منتشر شده است که در کلاس درس اقدام به ساخت ویدئویی برای مشارکت در این چالش اقدام کرده اند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۷:۰۹    
فعال فرهنگی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: 9 دی تجلی تولد دوباره انقلاب اسلامی است و مقام معظم رهبری نیز فرمودند که بعد از رحلت امام خمینی تجمع به این بزرگی تا کنون رخ نداده بودو این امر نشان داد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۶:۵۳    
رئیس کل دادگستری کل خراسان شمالی گفت: حصر سران فتنه اقدامی بود که در راستای حفظ امنیت نظام اسلامی انجام شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۶:۵۳    
امام جمعه روستای تازه یاب مانه وسملقان: دشمنان در فتنه سال 1388 با برنامه ریزی، خواستند، به کشور و اسلام ضربه بزنند که به امید خداوند متعال، با هدایت و بصیرت مقام عظمای ولایت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۶:۵۳    
با حضور تعدادی از مسئولان استانی و فعالان صنایع دستی استان تندیس سفره کردی در بجنورد رونمایی شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۶:۵۳    
حماسه نهم دی ماه و حضور عاشورایی مردم حماسه ساز و ولایتمدار ایران اسلامی در راهپیمایی 9 دی ماه 1388 نقطه عطفی در تاریخ انقلاب و برگ زریّن دیگری در افتخارات مرد و زن ایرانی به حساب می آید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۶:۵۳    
فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه (ع)استان خراسان شمالی گفت: پیش بینی ما این است که فتنه های بزرگ تر و پیچیده تری در راه است و تا زمانی که این انقلاب در همین مسیر باشد دشمنی ها با انقلاب ادامه دار خواهد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۶:۳۸    
امام جمعه طبس گفت: مردم در 9 دی بساط فتنه گران را جمع کردند و این حرکت عمومی مردم از مصادیق یوم الله است که هر سال باید گرامی داشته شود و در حافظه تاریخ بماند و به نسل های آینده منتقل شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۶:۲۰    
حوزه های بسیج کارمندی، کارگری، اصناف و بازاریان کردکوی به مناسبت ایام الله 9 دی و محکوم نمودن فتنه 88 بیانیه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۵:۵۳    
تاریخ محل عبرت آموزی است لذا لازم است همگان از وقایع تلخ سال 88 درس عبرت فراگرفته تا دیگر شاهد تکرار وقایع این چنینی نباشیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۵:۵۳    
نهمین روز دی ماه سال هشتاد و هشت روزی که اشک را از حنجره مان به صراحت فریاد زدیم، اگر 22 بهمن 57 روز پیروزی جمهوری اسلامی بود اما 9 دی 88 روز مهم تری است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۵:۵۳    
گمرک ایران از الکترونیکی شدن رسیدگی به شکایات در سامانه جامع امور گمرکی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۵:۴۴    
با توجه به اینکه حماسه 9 دی نمایانگر عزت، استقلال و بصیرت مردمی می باشد، ضروری است تا به پاس گرامیداشت این روز اقداماتی ویژه در سطح شهر اجرایی شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۵:۴۱    
دبیر شورای تبیین مواضع دانشگاه آزاد قزوین عنوان کرد: این فریب خوردگان با مشاهده این خشم ملت عاشورایی احساس ناتوانی کردند که در نهایت حرکت عظیم ملت دشمنان هرگز تصور نمی کردند که 9 دی روز تشییع جنازه ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۵:۳۵    
حاج موسی حاجت پور گفت: حرکت نابخردانه و نافرجام دشمنان اسلام و انقلاب در 9 دی ماه 88 مردم انقلابی و هوشیار ایران را بیدارتر کرد تا شجاعانه به دفع و خنثی کردن توطئه دشمن خاتمه دهند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۵:۳۲    
نماینده ولی فقیه در شازند با بیان اینکه حماسه 9 دی را می توان انقلاب سوم در ایران اسلامی نامید ادامه داد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۵:۲۳    
در آستانه نکوداشت 19 دیماه ، روز شهربابک و در جهت ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی مسابقه بزرگ کتابخوانی بچه های حاج قاسم برگزار می شود .
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۵:۰۸    
مجمع عالی بسیج مهریز طی بیانیه ای نهم دی ماه را از روزهای فراموش نشدنی در تاریخ انقلاب اسلامی و یوم الله عنوان کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۴:۵۶    
ساخت مجموعه تلویزیونی خانه میراثی با حضور معاون سیاسی امنیتی استانداری، مدیرکل مرکز صداوسیما، رئیس دانشگاه یزد و تنی چند از مسئولین و هنرمندان یزد در خانه قدیمی مودت کلید خورد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۴:۴۱    
جلسه هم اندیشی خبرنگاران با حضور فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج و جمعی از خبرنگاران و روابط عمومی ادارات مهریز برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۴:۴۱    
تیم بسکتبال با ویلچربانوان شهرستان بم به نمایندگی از استان کرمان عازم مسابقات قهرمانی کشور در تهران شد .
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۴:۱۶    
نایب رئیس کمیسیون قضایی وحقوقی مجلس تصریح کرد: قوانین حوزه زنان و خانواده نیازمند بازبینی و اصلاح است و مسائل فقهی اختلافی است به عنوان نمونه زنان از عرصه ارث نمی برند اما از اعیان ارث می برند و در ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۴:۱۰    
شاید این تاریخ را کمتر کسی فراموش کند. چه برای داخلی ها و چه برای خارجی ها 9 دی روزی متفاوت و به یاد ماندنی است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۴:۰۴    
ما ایرانی ها از ابتدای انقلاب، حضور مردم را در مقاطع حساس، لمس کرده ایم؛ به طوری که این حضور و رفتار سیاسی، جزئی از باورهای ما شده است؛ اما حماسه نهم دی ماه سال 88 ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۳:۴۹    
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه ازنا گفت: یوم الله نهم دیماه مانند بارانی از بصیرت بود که بر غبار غفلت و کور دلی عده ای که اهل نفاق بود بارید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۳:۴۶    
نصرالله عبداللهی، سرپرست تیم فوتبال باشگاه استقلال اعلام کرد 3 بازیکن در فهرست ورودی این تیم در نیم فصل قرار گرفته اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۳:۴۶    
مسئول حوزه نمایندگی ناحیه مقاومت بسیج فارسان گفت: حماسه نهم دی ماه روز بصیرت و غیرت دینی وروز برائت از منافقین است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۳:۴۰    
استاندار چهارمحال و بختیاری در اعتراض به عملکرد غیرقابل قبول بانک های عامل در یک هفته اخیر در پرداخت تسهیلات در حوزه اقتصاد مقاومتی در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی حاضر نشد و اعلام کرد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۳:۴۰    
نماینده ی فرهنگی شرکت ملی صنایع پتروشیمی مستقر در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی تغییر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۳:۴۰    
برانکو ایوانکوویچ بعد از قهرمانی تیمش در نیم فصل، راهی زاگرب شد تا تعطیلات سال نوی میلادی را در حالی که لیست خرید خود برای سرخپوشان را در اختیار طاهری قرار داده بود، پشت سر بگذارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۳:۴۰    
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی گفت: مراسم بزرگداشت سالروز حماسه نهم دی (روز ملی بصیرت و تجدید میثاق با ولایت) در یک صد نقطه شهری و روستایی استان مرکزی برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۲:۲۲    
فرمانده سپاه بیجار با تاکید بر اینکه حماسه 9 دی سال 88 زلزله سیاسی برای مستکبرین بود از برگزاری مراسم گرامیداشت سالروز تاریخی 9 دی در روز پنجشنبه در حسینیه بیجار خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۲:۲۲    
طی مراسمی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج، 200 دانشجوی برتر در رقابت های ورزشی استانی و کشور این دانشگاه مورد تقدیر و تجلیل قرار گرفتند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۲:۱۰    
جانشین فرماندهی سپاه نبی اکرم(ص) گفت: حماسه 9 دی فراموش شدنی نیست،ملت بزرگ ایران تحت زعامت رهبری فرزانه انقلاب آتش فتنه را برای همیشه خاموش کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۲:۱۰    
رییس دادگستری شهرستان اسلام آبادغرب گفت: قاتل فراری که سال 87 بعلت اختلاف مالی اقدام به قتل یک نفر نموده بود پس از 8 سال فرار، در قزوین شناسایی و دستگیر شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۲:۱۰    
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان صحنه گفت: 70 میلیارد ریال توسط دانشگاه علوم پزشکی در یکسال گذشته برای تکمیل بیمارستان دکتر معاون صحنه هزینه شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۲:۱۰    
مدیر جهاد کشاورزی پارس آباد مغان از کشت 81 هکتار از اراضی این شهرستان مرزی به کشت گیاهان دارویی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۲:۰۷    
امام جمعه دیلم گفت: یکی از معضلات کنونی جامعه بزرگ بودن بدنه دولت است که مردم سعی و تلاش می کنند به نوعی وارد آن شوند و بهترین راهکار برای حل این معضل توسعه آموزش های فنی وحرفه ای در جامعه است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۱:۵۵    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت دهم گفت: آن هایی که مدعی یاران واقعی امام(ره) بودند کاری بودند که تمام کشور متشنج شد و تهران 8 ماه حالت نظامی پیدا کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۱:۴۹    
بسیج دانشجویی شهرستان فریمان به مناسبت فرارسیدن حماسه 9 دی بیانیه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۱:۴۶    
مدیر کل دادگستری خراسان رضوی گفت: دستگاه قضایی با تمام توان در راستای استیفای توأماً حقوق عمومی و خصوصی پای کار خواهد بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۱:۴۳    
با همت موسسه خیریه صلاح الدین ایوبی، اقلام مواد غذایی در بین نیازمندان پاوه توزیع شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۱:۴۳    
فتنه گری فتنه گران پس از انتخابات 88 در زمستان به اوج خود رسید و در آخرین فتنه گری خود خیمه های عزاداری اباعبدالله(ع) را به آتش کشیدند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۱:۴۳    
پر واضح است که در خلق حماسه 9 دی هیچ شخصیتی همچون رهبر معظم انقلاب به روشنگری و آگاه سازی عموم مردم وقت صرف نکرد
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۱:۴۳    
هیأت رییسه، شورای بسیج و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مسجدسلیمان به مناسبت سالروز حماسه 9دی و روز بصیرت، با صدور بیانیه ای ضمن گرامی داشت این روز ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۱:۴۳    
فرماندار آشتیان گفت: خوشبختانه در شهرستان آشتیان هیچگونه ابتلا به بیماری آنفولانزای طیور در انسان مشاهده نشده است، اما رعایت نکات بهداشتی در این زمینه باید در دستور کار قرار گیرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۱:۴۳    
فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه پاوه در گفتگویی با خبرنگار هزارماسوله درخصوص فرارسیدن سالروز حماسه نهم دی ماه اظهار داشت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۱:۳۹    
با حضور مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل؛ همایش حماسه 9دی با حضور قشرهای مختلف مردم اصلاندوز برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۱:۳۹    
روابط عمومی دامپزشکی خوزستان در خصوص وجود عکسهائی در فضای مجاز بعنوان جزام و خوره در مرغ اطلاعیه ای صادر کرد .
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۰:۵۷    
فرمانده سپاه ناحیه کوهدشت گفت: حماسه نهم دی این حقیقت را فریاد زد که پشتیبانی از ولایت فقیه و رهبری معظم انقلاب اسلامی عامل نجات کشور بوده و از هر گونه آسیب به مملکت جلوگیری می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۰:۵۷    
مسئول امور روحانیون نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه فتنه گران در مقابل انقلاب و نظام یک لحظه هم پشیمان نشده اند، گفت: محاکمه عمومی فتنه گران انجام شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۰:۵۷    
مدیر کل استان بوشهر از اجرای یک هزار طرح اشتغال زایی مددجویی در 9 ماه گذشته سال جاری در این استان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۰:۴۵    
مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان شرقی گفت: با حکم شعبه ویژه قاچاق کالا و ارز آذربایجان شرقی عامل قاچاق خودرو جگوار 4 میلیارد ریال جریمه شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۰:۳۶    
حضور فرمانده سپاه کربلا استان مازندران از پایگاه خبری بلاغ بازدید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۰:۳۶    
فرمانده سپاه کربلا مازندران گفت: حصر سران فتنه، کمترین ارفاق نظام در حق آنان است وگرنه برخورد سخت تری باید با آنها می شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۰:۳۶    
در این مستند حوادث بعد از انتخابات ریاست جمهوری و آشوب فتنه گران را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۰:۳۶    
معاون وزیر کشوردر بازدید از شهرستان زیرکوه گفت:مقاوم سازی و بهسازی مسکن روستایی راهبرد سازمان مدیریت بحران کشوراست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۰:۳۳    
سقوط تیر برق چوبی فرسوده موجب آتش سوزی یک منزل در برسه دوهزار تنکابن شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۰:۳۳    
معاون اول رئیس جمهور در اظهاراتی عجیب عنوان کرد که با برنامه ریزی کشور را از سقوط بیشتر نجات دادیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۰:۳۳    
ورزشکاران موتور کراس حرکات تمرینی زیبایی را در سواحل محمودآباد به نمایش در آوردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۰:۲۷    
رئیس سازمان بسیج طلاب کشور گفت: تاکنون بیش از 3500 مبلّغ به اردو های راهیان نور اعزام شده اند تا معارف دینی و برکات طلایی دوران دفاع مقدس را به دانش آموزان منتقل کنند .
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۰:۲۱    
معاون فرهنگی و امور اجتماعی شهردار شیراز از برگزاری ششمین جشنواره بین المللی شعر انقلاب در شیراز را زمینه ساز تقویت خلاقیت ادبی، هنری و فرهنگی و همچنین کمک به توسعه گردشگری ادبی در شیراز عنوان کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۰:۲۱    
ششمین جشنواره بین المللی شعر انقلاب با حضور شاعرانی از کشورهای لبنان، عراق، پاکستان، سوریه، افغانستان و ایران در آرامگاه حافظ برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۰:۲۱    
رئیس آموزش و پرورش تفرش گفت: براساس آمارهای جمع آوری شده از طرف ثبت احوال، 169 نفر بی سواد و کم سواد در شهرستان تفرش وجود دارد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۰:۲۱    
یک گروه پژوهشی از دانشگاه تفرش و یک گروه پژوهشی از دانشگاه (ETS) کانادا تفاهم نامه همکاری های علمی امضا کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۰:۲۱    
رییس کانون مداحان و شعرای آیینی شهرستان کنگان : براندازی نظام دینی هدف اصلی در فتنه 88 و جرم بزرگ و نابخشودنی سران فتنه بود
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۰:۲۱    
نماهنگ "و خدا هست" با سفارش مرکز بسیج سازمان صداوسیما که توسط موسسه فرهنگی هنری مرکز اسناد انقلاب اسلامی تولید شده است٬رونمایی خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۰:۲۱    
ماه از آزادسازی دو شهر شیعه نشین نبل و الزهرا در شمال حلب می گذرد اما هنوز مردم این دو شهر با مشکلات و سختی های ناشی از این جنگ خانمانسوز در رنجند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۰:۱۸    
ابوترابی گفت: در روز های اخیر تحرکاتی از سوی برخی از حامیان فتنه صورت گرفته مبنی بر نگارش نامه به رئیس جمهور امریکا برای تمدید تحریم ها علیه ایران که همین امر چهره واقعی فتنه گران را روشن تر نمود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۰:۰۶    
نماینده مجلس نهم شورای اسلامی تصریح کرد: این که مقام معظم رهبری در فرمایشات خود مُدام به فتنه و برجام اشاره می کنند به این خاطر است که برجام وصل به جریان فتنه است و لذا ما هم نباید بی خیال آن شویم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۰:۰۰    
تیم کاراته مردان کرمان در مسابقات کاراته جام ایران زمین خوش درخشید وصاحب 8 مدال مختلف شد .
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۰:۰۰    
مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر گفت: جاه طلبی و تشنه قدرت بودن، یکی از ویژگی های فتنه گران است و برای همین کشور را به لبه پرتگاه کشاندند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۰:۰۰    
فرمانده سپاه ناحیه کوهرنگ گفت: فتنه 88 کودتای مدرن بود که به باورها و اعتقادات مردم، اسلام، ولایت فقیه و امام حسین (ع) توهین شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۰:۰۰    
امام جمعه کوهرنگ گفت: آنچه درباره 9 دی میتوان گفت این است که در آن روز یکی دیگر از معجزات عمر انقلاب اسلامی با محوریت و عنایت حضرت سیدالشهداء سلام الله علیه اتفاق افتاد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۰۹:۵۱    
تیم فوتبال خانه هنرمندان آران و بیدگل بازی خود در مقابل نماینده استان کرمان را با شکست به پایان رساند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۰۹:۵۱    
فرمانده سپاه شهرستان ریگان گفت:فتنه گران در فتنه 88 با غبار الود کردن فضای جامعه قصد در انحراف مردم از مسیر ولایت ، انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی را داشتند و نظام را تا لبه پرتگاه بردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۰۹:۴۸    
مادر شهید حسین غلام کبیری گفت: من تا جایی که توانسته ام در راهپیمایی ها چه قبل و چه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی شرکت کردم اما روز 9 دی من با قاب عکسی که از حسینم در دست داشتم اولین نفر در صف اول ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۰۹:۴۵    
سازمان بسیج جامعه پزشکی استان اردبیل در پی انتصاب سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی این استان بیانیه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۰۹:۴۵    
معاون فرهنگی و اجتماعی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه از برگزاری مراسم گرامیداشت حماسه 9 دی در مسجد جامع کرمانشاه خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۰۹:۴۵    
غیر فعال شدن مرز کوله بری در قصرشیرین مشکلاتی را برای مردم به خصوص برای افرادی که بیکار شده اند، به وجود آورده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۰۹:۳۹    
معاون فرمانداری شهرستان صحنه گفت: وجود تکدی گران در شهرستان صحنه با وجود پتانسیل های بالای نهادهای حمایتی دولتی و غیر دولتی اصلا زیبنده آن نیست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۰۹:۳۹    
مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه گفت: حماسه 9 دی روز بصیرت، ولایت و در واقع نقطه عطف و برگ زرینی بود در تاریخ انقلاب و دفتر افتخارات همه مردان و زنان ایران اسلامی که همواره و در طول سالهای ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۰۹:۳۹    
سرپرست فرمانداری گرمی گفت: کوی بازارچه سعدی و محدوده خیابان جانبازان به طرف محله قلعه باشی بعنوان نخستین پروژه پیاده شهر در گرمی به مرحله اجرا در می آید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۰۹:۲۹    
دومین جشنواره هنرهای رزمی بسیج جام اقتدار به مناسبت یوم الله 9 دی روز پنج شنبه 9 دی به مدت 2 روز در تهران برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۰۹:۲۶    
رئیس مرکز ارتباطات نهاد رهبری در دانشگاه ها گفت: فتنه 88 یک هجمه همه جانبه دشمن، یک طراحی و اقدام براندازانه از سوی دشمن بود که در قالب حوادث بعد از انتخابات سال 88 رُخ نشان داد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۰۹:۲۶    
بانوان بلندقامت شهرداری بندرعباس مهمان نفت آبادان می شوند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۰۹:۲۰    
حسینی با اشاره به اظهار پشیمانی آقای ظریف از اعتمادی که به جان کری کرده بود، تصریح کرد: حقوقدان های آمریکایی و غربی سر مذاکره کنندگان را کلاه گذاشتند و درواقع امتیازهایی را که دادند محرمانه محسوب ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۰۹:۰۵    
نقل و انتقالات نیم فصل هفته آینده آغاز می شود و باید دید تیمهای خوزستانی برای تقویت تیم های خود چه بازیکنانی جذب می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۰۹:۰۲    
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خوزستان گفت: راهپیمایی 7 دی حرکت ماندگاری در تاریخ ولایت مداری و بصیرت مردم اهواز است و پس از آن این موضوع به فرهنگ تبدیل و به خلق حماسه 9 دی ختم شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۰۸:۲۹    
رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش بیان کرد: تغییر مدیریتی در سطح مدیران آموزش و پرورش به معنی کنار گذاشتن آنها نیست، بلکه از این ظرفیت مهم نیروی انسانی در حوزه های مختلف استفاده خواهیم کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۰۸:۲۹    
آیت الله حسن زاده گفت:متاسفانه آمار بی سوادی ما هنوز بالاست و نیاز به یک برنامه ریزی دقیق و عزم و اراده جمعی از سوی آموزش و پرورش دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۰۸:۲۹    
رییس روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان از ثبت تأسیسات قدیمی این شرکت در فهرست آثار ملی کشور خبر داد .
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۲۱:۴۶    
دو عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های استان تهران به بیان مسائلی در ارتباط با حماسه 9 دی و بررسی فتنه 88 پرداختند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۲۱:۳۴    
نماینده سابق مجلس شورای اسلامی گفت: امروز برخی از فتنه گران در جایگاه مسوولیت قرار گرفته اند به همین دلیل هیچ وقت نمی خواهند که اسمی از فتنه باشد و بر همین اساس است که برخی مسوولان در این مراسم های ...