چهارشنبه ۰۲ خردادساعت ۰۱:۴۱May 2018 23
 

خبرهای دانا 9 دی 1395 - dana.ir

دانا 29 اسفند 1393 دانا 29 اسفند 1394 دانا 31 فروردین 1395 دانا 31 اردیبهشت 1395 دانا 31 خرداد 1395 دانا 31 تیر 1395 دانا 31 مرداد 1395 دانا 31 شهریور 1395 دانا 30 مهر 1395 دانا 30 آبان 1395 دانا 30 آذر 1395 دانا 30 بهمن 1395 دانا 30 اسفند 1395 دانا 1 دی 1395 دانا 2 دی 1395 دانا 3 دی 1395 دانا 4 دی 1395 دانا 5 دی 1395 دانا 6 دی 1395 دانا 7 دی 1395 دانا 8 دی 1395 دانا 9 دی 1395 دانا 10 دی 1395 دانا 11 دی 1395 دانا 12 دی 1395 دانا 13 دی 1395 دانا 14 دی 1395 دانا 15 دی 1395 دانا 16 دی 1395 دانا 17 دی 1395 دانا 18 دی 1395 دانا 19 دی 1395 دانا 20 دی 1395 دانا 21 دی 1395 دانا 22 دی 1395 دانا 23 دی 1395 دانا 24 دی 1395 دانا 25 دی 1395 دانا 26 دی 1395 دانا 27 دی 1395 دانا 28 دی 1395 دانا 29 دی 1395 دانا 30 دی 1395 
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۶:۲۶    
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا با اشاره به جمع آوری 6 میلیارد و 70 میلیون ریال کمک های نقدی توسط ستادهای پشتیبانی مدافعان حرم در آذربایجان شرقی گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۶:۰۲    
معاون اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد از بازگشت به کار 60 کارگر اخراجی شهرداری یاسوج با حکم اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۳:۳۵    
عبدالکاظم طالقانی رئیس هیات فوتبال خوزستان با صدور حکمی رئیس هیات فوتبال رامهرمز را منصوب کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۲:۰۱    
جشنواره کشوری نماز و فضای مجازی با رویکرد مدیریت آسیب های فضای مجازی و اثربخشی فرهنگی بین خیل عظیم کاربران برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۰:۱۶    
به همت تشکل زیست محیطی نهضت سبز زاگرس اجرایی متفاوت از کاشت بلوط در روستاهای منطقه ذخیره گاه دنا و گنجه ای کهنه بویراحمد انجام گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۶:۴۷    
رئیس اداره بهزیستی شهرستان مانه و سملقان از برگزاری نخستین کارگاه آموزشی پیگیرانه رشد مدار خراسان شمالی در شهر آشخانه خبر داد
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۴:۴۱    
شهرستان باوی با برپایی 2 غرفه در جشنواره منطقه ای “سفره ایرانی فرهنگ گردشگری” در آبادان نسبت به معرفی خواراک های سنتی و محصولات بومی و محلی حضوری فعال در این رویداد فرهنگی دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۴:۲۰    
فرمانده انتظامی شهرستان بوئین زهرا از دستگیری یک نفر سارق و کشف 50 عدد گوشی تلفن همراه و متعلقات آن خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۳:۵۹    
مدیرتوزیع برق شهرستان دامغان عنوان کرد : از ابتدای امسال تا کنون 50 پروژه عمرانی برق رسانی در قالب طرح های توسعه و احداث و اصلاح و بهینه سازی و روشنائی معابر به اجرا درآمده است .
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۰:۱۲    
رئیس اداره منابع آب شهرستان سرایان گفت: سالانه از دشت سرایان 15.5میلیون مترمکعب آب اضافه برداشت می شود.که می تواند خطری جدی برای کم شدن آی سفره های زیر زمینی این شهرستان باشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۰۸:۵۰    
معاون قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد سلامی استان کرمانشاه از برگزاری نمایشگاهی از آثار برگزیده هنرمندان هنرهای تجسمی کشور با محوریت قرآن و عترت در نگارخانه کلهر خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۹:۲۵    
موزه باستان شناسی و مردم شناسی اسفراین 20 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۶:۰۹    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نهم با بیان اینکه سران فتنه اگر فرصتی بیابند،فتنه 88 را تکرار خواهند کرد گفت:فتنه گران از حماسه 9 دی دل خوشی ندارند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۶:۰۹    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نهم با بیان اینکه فتنه88 هزینه هایی مثل افزایش تحریم ها را به کشور تحمیل کرد، گفت: 9دی، پایانی بر یاوه گویی فتنه گران بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۵:۵۷    
برخی مسولین در مجلس و دانشگاه و استانداری به خودشان اجازه می دهند که در مراسم نه دی شرکت نکنند و وقاحت رو تا جایی برسانند که از نصب بنر نه دی جلوگیری کنند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۵:۴۵    
رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور، گفت: حماسه 9 دی از طرفی نماد واضحی از بصیرت توده های انقلابی است که انقلاب تکیه به آنها دارد اما متاسفانه از طرفی دیگر نمادی از هشت ماه بی بصیرتی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۵:۴۵    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس هشتم با بیان اینکه سران فتنه و حامیانشان از نظر مردم مطرود هستند، گفت: حماسه 9دی،پایانی بر فعالیت فتنه گران بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۵:۴۲    
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: اینکه ظریف اعلام کرده است که در مورد کری اشتباه کردیم و نباید اعتماد می کردیم، متاسفانه حقیقت تلخی است که وجود دارد و ظریف این حرف را زده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۵:۴۲    
بسیج دانشجویی دانشگاه امیر کبیر طی نامه ای به اکبر هاشمی رفسنجانی تاکید کرد: در خاطراتتان بنویسید که از چند ماه قبل از انتخابات ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۵:۳۹    
جانباز مقابله با فتنه گفت: اگر بسیج در فتنه 88 برای مقابله با معاندین نظام به صحنه نمی آمد الان دیگرنظام جمهوری اسلامی در کار نبود و خون شهدا پایمال می شد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۴:۵۷    
رئیس سازمان جهادکشاورزی خراسان رضوی گفت: قنات یکی از میراث های فرهنگی و ملی ما است که باید به طور خاص برای مقابله به کم آبی به آن بپردازیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۴:۳۳    
مادر "علیرضا ستاری" شهید مقابله با فتنه 88 گفت:" بعد از آن ماجرا شبکه های آمریکایی از او خواسته بودند که برود آمریکا و علیه جمهوری اسلامی صحبت کند که علیرضا قبول نکرد و همین مسأله هم باعث شد که نامه ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۲:۰۲    
نماینده فائو گفت: با توجه به دستور کار فائو جهت کاهش ضایعات مواد غذایی، طرح کاهش ضایعات گوشت توسط فائو به ایران محول شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۱:۴۷    
کسانی که سال 88 دانشجوها رو تحریک به تظاهرات و اجتماعات خیابانی کردن امروز همه تو مملکت یا وزیر هستن یا رییس!
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۱:۳۵    
مدیر کمیته امدادامام خمینی (ره) دیلم گفت: حامیان نیکوکار این شهرستان 2 میلیارد و 965 میلیون ریال به ایتام تحت پوشش این نهاد در 9 ماه امسال کمک کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۱:۱۷    
"30 نفر از اعضای گروه های ضدانقلاب در نامه ای به دانلد ترامپ، رییس جمهور منتخب آمریکا، از وی خواسته اند ضمن تجدید نظر در توافق هسته ای، تحریم های تازه ای علیه ایران وضع کند."
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۱:۰۷    
این روزها مسئولان ذره بین در دست گرفته و به دنبال سرنخ آسیب های اجتماعی می گردند در این میان کمترین نقد را به خود و عملکردشان دارند و بیشترین مسئولیت را متوجه جامعه ای می دانند که رفتارش بازتاب ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۰:۳۳    
در پی حادثه ” گورستان بزرگ نصیر آباد ” شاعر معاصر کشور و ااستان عزیزمان گلستان “استاد محمد رضا جعفری ” شعری روشنگرانه سروده است که در ادامه با هم می خوانیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۰:۱۲    
معاون دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد همدان گفت: مردم وقتی مشاهده کردند که یک عده فتنه گر با مبانی نظام اسلامی و مبانی دینی شان به مخالفت برخاستند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۰:۱۲    
نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: حضرت آقا در تمام سخنرانی هایشان 2 نکته را دست بردار نبودند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۰:۰۹    
لحظه دستگیری هفت داعشی در داغستان روسیه
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۰۸:۳۲    
فردی که در شیراز توسط افرادی ربوده و به شهرستان کوار انتقال داده شده بود، با تلاش مأموران انتظامی آزاد و به آغوش خانواده بازگردانده شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۰۸:۳۲    
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به نقل از آستان خبر ؛ حجت الاسلام والمسلمین قاسم روان بخش در مراسم یادواره شهدای قیام 9 دی سال 1357 آستانه اشرفیه و گرامیداشت حماسه 9 دی در مسجد حضرت ولیعصر (ع) ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۰۸:۲۹    
روزنامه ها با سلیقه های متفاوت به بیان مسائل روز پرداختند که دانا به آن اشاره می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۲۰:۲۱    
اولین پارک مالیات کهگیلویه و بویراحمد با حضور مدیرکل امور مالیاتی استان در شهر لیکک به بهره برداری رسید
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۲۰:۱۱    
قط 1.5 درصد مردم اسفراین بی سواد هستند که با برنامه های مستمر و مدون با همت اداره سوادآموزی این گروه از مردم نیز از نعمت سواد بهره مند خواهند شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۱۶:۳۸    
حاج اصغر معتکف از رزمندگان و جانباز 70دردص سبزوار صبح امروز به یاران همرزش پیوست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۱۶:۲۳    
جانشین اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی علت حصر را به خاطر فتنه دومی بود که سران فتنه در سرداشتند دانست و تاکید کرد حتی اگر مسئولان نظام سران فتنه را ببخشند، مردم نمی توانند آنان را ببخشند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۱۵:۰۸    
" برق تنها استخر سرپوشیده اندیمشک قطع شد" این شایعه ای بود که در روزهای گذشته در فضای مجاز شهرستان منتشر شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۱۵:۰۸    
بازی های قهرمانی فوتسال نیروی زمینی سپاه با حضور 20 تیم در اندیمشک آغاز شد.منتخب این دوره از مسابقات برای شرکت در مسابقات نیروهای مسلح شرکت خواهند کرد .
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۱۴:۴۱    
رئیس مرکز کنترل و ترافیک راهور ناجا از بازگشایی محور کرج - چالوس خبرداد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۱۳:۵۹    
دانشجوی باشتی با غلبه بر حریفان خود توانست جواز حضور در مسابقات کشتی آزاد دانشجویان کشور را کسب کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۱۳:۲۹    
نماینده ولی فقیه در سپاه سید الشهداء (ع) استان تهران گفت: سردمداران فتنه سال88 فقط تقلب را بهانه انتخابات کرده بودند تاحضور62درصدی مردم شریف ایران را در پای صندوقهای رأی کم رنگ کنند و شیرینی این روز ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۱۳:۲۹    
عصر امروز، همزمان با سالروز حماسه تاریخی 9 دی، مراسم گرامیداشت این رخداد بزرگ در مسجد جامع صاحب الزمان (عج) با حضور آحاد ملت ولایی این منطقه در شهرک کاووسیه شهرستان قدس و با سخنرانی سرهنگ اللهیاری ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۱۲:۲۳    
حمید طهایی گفت: این واحد تا سال 90 درگیر رکود بوده و بخش عمده ای از واحد تعطیل بوده است و 2 سال است که تولید را از سر گرفته و سال آینده به حداکثر تولید می رسد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۱۲:۲۳    
هشتاد و سومین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان البرز به میزبانی شرکت شهرک های صنعتی استان البرز در شهرک صنعتی اشتهارد برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۱۲:۱۱    
معاون مرکز تربیت و تعالی کوثر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: اگر کسانی به جوانان مومن و انقلابی فضا برای فعالیت نداده و زمینه بی بند و باری آنان را فراهم کرده و همچنان از فتنه و فتنه گران دفاع می ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۱۲:۱۱    
محقق و پژوهشگر موسسه امیر بیان قم در مراسم گرامیداشت 9 دیماه در شهرستان خاتم گفت: اعتماد کردن به آمریکا مساوی با پذیرش ذلت و خواری است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۱۲:۱۱    
تیم فوتبال امید البدر بندرکنگ تیم پرسپولیس شیراز را شکست داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۱۲:۱۱    
متولی امامی درباره ارتباط عقلانیت با مواضع سیاسی اجتماعی افراد گفت: در حوزه سیاست و اجتماع، عقل مستقل نیست و باید تحت تربیت امام معصوم قرار بگیرد وگرنه تحت ولایت اولیاء طاغوت قرار خواهد گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۱۲:۱۱    
مسابقات دو ماراتن در سومین دوره از مسابقات دو ماراتن قهرمانی کشور در بندرعباس برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۱۲:۱۱    
با حضور اعضا شورا در محل دفتر شورای اسلامی شهرکوهرنگ (چلگرد)، استعفا شهردار (رشید اسداللهی) پذیرفته شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۱۲:۱۱    
در چهارمین یادواره سوره های سرخ از خانواده 32 شهید قرآنی مدافع حرم از سراسر کشور تقدیر بعمل آمد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۱۲:۱۱    
رابط جشنواره فیلم های مردمی عمار از برگزاری آیین افتتاحیه این جشنواره امشب در جوار قبور مطهر شهدای شهر لار خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۱۲:۰۸    
مراسم معارفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج 3 روح الله باحضور فرمانده سپاه ناحیه میبد و فرماندهان پایگاه های مقاومت بسیج برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۱۲:۰۸    
مدیر کانون بانوان شهر حسن آباد گفت: خواهران حسن آبادی به صورت داوطلبانه با حمایت از مدافعان حرم اقدام به بافتن شال و کلاه برای سربازان مدافع حرم کردند تا نقش خود را در حضور در صحنه های انقلاب نشان ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۱۲:۰۸    
سرتیپ پاسدار سیدمحمد باقر زاده مشاور عالی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و فرمانده کمیته جستجوی مفقودین با اهدا لوح تقدیر از همکاری برگزار کنندگان مراسم تشیع و خاکسپاری شهدای گمنام ندوشن تقدیر نمود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۱۱:۵۳    
وقوع انفجار تروریستی در منطقه ای در جنوب بغداد پایتخت عراق به کشته شدن دو غیرنظامی منجر شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۱۰:۵۳    
مهاجم تیم فوتبال بارسلونا در صدر فهرست برترین گلزنان و برترین سازندگان گل در سال 2016 میلادی قرار دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۱۰:۴۳    
رئیس انجمن سینمای جوان استان کرمانشاه، از راهیابی اثر هنرمند کرمانشاهی به بخش مسابقه هفتمین جشنواره ملی نماز و نیایش خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۱۰:۴۳    
مراسم سالروز حماسه 9دی در سراسر استان کرمانشاه و با حضور پرشور اقشار مختلف مردم برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۰۹:۴۹    
الیاس نادران نماینده سابق مجلس تاکید کرد: حماسه 9 دی متعلق به هیچ جریان و جناحی نیست، زمانی که مردم متوجه شدند فتنه به سرمایه اجتماعی کشورشان ضربه زده است خود برای صیانت از کیان انقلاب اسلامی به ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۰۹:۱۰    
رییس پلیس راهور تهران با اشاره به مصوبه امروز کمیته هماهنگی شرایط ویژه آلودگی هوا گفت: بر این اساس محدوده طرح ترافیک از روز شنبه 11 دی ماه به محدوده زوج و فرد گسترش می یابد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۰۹:۰۴    
نشریه فایننشال تایمز در گزارشی با اشاره به شکل گرفتن موازنه جدید قدرت در غرب آسیا و شمال آفریقا در سال 2016 میلادی نوشت: ایران و روسیه با مات کردن رقبای خود ، سال خوبی را پشت سر گذاشتند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۰۰:۰۰    
عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران هجمه تقاضای هیجانی را یکی از دلایل نوسانات نرخ ارز عنوان کرد و گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۲۳:۲۷    
بانک مرکزی نماگرهای اقتصادی شماره 84، مربوط به سه ماهه نخست سال 1395 را منتشر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۲۳:۲۴    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان مرکزی گفت: امسال اجرای دوهزار و 434پروژه در استان کلید خورده و یک هزار و 220پروژه نیمه تمام مانده که به 350میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۲۳:۲۴    
جدیدترین نماگرهای اقتصادی، حکایت از نرخ بیکاری 12.2 درصدی در فصل بهار دارد که در این میان، نرخ بیکاری جوانان 15 تا 29 ساله 24.9 درصد و جوانان 15 تا 24 ساله 27.8 درصد بوده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۲۳:۲۱    
فتنه در سخن بزرگان یعنی حالتی بوجود آید که حق و باطل تشخیص داده نشود، یا حق در ظاهرِ باطل نمایانده شود و باطل ظاهر حق بخود بگیرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۲۳:۰۳    
معارضان سوری طی نشست مطبوعاتی از توافق آتش بس در سوریه موافقت کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۲۳:۰۳    
پلیس ایالت ریو دو ژانیرو روز پنجشنبه خبر داد ، کریاکاس آمیریدیس سفیر یونان در برزیل از روز دوشنبه گذشته در ریو دو ژانیرو ناپدید شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۲۲:۳۶    
جلال عبدی مدافع استقلال خوزستان به جمع طلایی پوشان اصفهان پیوست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۲۲:۳۰    
سردار سلامی در مراسم گرامیداشت9 دی که عصر امروز (پنجشنبه) برگزار شد کرج گفت: تحریمی که امروز جریان دارد و گریبان مردم مظلوم ایران را می فشارد بازتاب اشتهای دشمن در فتنه 88 است
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۲۲:۲۷    
وزیرحج و عمره عربستان گفت: عربستان از حجاج ایرانی و تمام حجاج جهان اسلام استقبال می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۲۲:۲۷    
نایب رییس مجلس شورای اسلامی گفت که مردم ایران در روز 9 دی برای حفظ اساس انقلاب به میدان آمدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۲۲:۲۴    
نماینده ادوار گذشته مجلس شورای اسلامی گفت: چرا رفتند تلفن های ثریا وارد کردند با سیم کارت های ثریا که ماهواره ای است که اگر جمهوری اسلامی بخواهد موبایل ها را قطع کند، این ها فعال باشد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۲۲:۲۱    
یک روزنامه چاپ ترکیه اعلام کرد حزب حاکم ترکیه بیش از 30 بار به قاتل سفیر روسیه در ترکیه جایزه نقدی داده بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۲۲:۲۱    
وزیر خارجه سوریه با بیان اینکه اجرای آتش بس در سوریه برای بهره برداری از روند سیاسی این کشور ضروری است، گفت که ترکیه کشوری متجاوز و اشغالگر است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۲۲:۱۵    
وزارت خارجه روسیه از حمله راکتی مجدد به سفارت این کشور در سوریه خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۲۲:۱۲    
رئیس جمهور سوریه در تماس تلفنی با همتای روس خود ضمن تأکید بر اهمیت شروع مذاکرات سیاسی پس از آتش بس امروز، از آمادگی دمشق برای اجرای مفاد این توافق خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۲۲:۱۲    
مدیر کل حفاظت محیط زیست استان تهران با بیان اینکه بر اساس پیش بینی هواشناسی تهران در ابتدای هفته آینده با پایداری هوا مواجه خواهیم بود از تشکیل جلسه عصر امروز کمیته هماهنگی شرایط ویژه آلودگی هوا در ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۲۲:۰۹    
سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با بیان این که تقلب، رمزی برای براندازی نظام بود، گفت: تا زمانی که مخالفت با اهل بیت علیه السلام وجود دارد، فتنه گری ها ادامه دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۲۲:۰۶    
یک اقتصاددان پیش بینی کرده است، که اگر رئیس جمهور منتخب دونالد ترامپ بخواهد گفته های خودش در مورد چین را عملی کند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۲۲:۰۳    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اگر رافت نظام و سعه صدر رهبر معظم انقلاب نبود، ده ها نفر از عوامل فتنه 88 اعدام شده بودند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۲۱:۴۲    
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) گفت: مردم انقلابی ما با حضوری قوی و با رفتارهای آگاهانه در مسیر دشمن حرکت نکردند و تنها راه پیروزی در فتنه ها پیروی از خط ولی فقیه است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۲۱:۳۶    
با تصمیم شهرداری شهریار مبنی بر برداشتن صفحات سیمانی جوی های خیابان ولی عصر شهریار، وضعیت اسفناک این جوی ها و حجم انبوه گل و لای و زباله های محبوس شده در آن برای شهروندان نمایان شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۲۱:۰۹    
نماینده بوئین زهرا و آوج گفت:آمار ارائه شده توسط اداره کار از افزایش اشتغال زایی در استان حکایت دارد اما آنچه که ما در مراجعات مردمی با آن مواجه هستیم خلاف این موضوع است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۲۱:۰۹    
دانشجویان دانشگاه آزاد قزوین در راستای بزرگداشت حماسه 9 دی طوماری در محکومیت فتنه سال 88 امضا کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۲۱:۰۹    
مراسم گرامیداشت هفتمین سالگرد یوم الله نهم دی عصر امروز پنج شنبه 9 دی ماه در شیراز برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۲۱:۰۹    
استاندار قزوین با اشاره به اینکه 30درصد اشتغال در استان در اختیار افراد غیربومی است،افزود: نرخ مشارکت بانوان استان در اشتغال بسیار بالا بوده و همین موضوع سبب افزایش متقاضیان کار و بالارفتن نرخ بیکاری ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۲۱:۰۹    
میدان 9 دی در ورودی مسکن مهر گلپایگان و محور کوچه ری به سمت گلپایگان کلنگ زنی شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۲۱:۰۹    
مسئول سازمان بسیج اساتید استان قزوین عنوان کرد: چرا در دانشگاهی که با بودجه بیت المال و اعتبار این نظام اسلامی اداره می شود به دستگیر شدگان در فتنه و هتاکان به حرمت امام و آرمان های امام اجازه می ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۲۱:۰۶    
فرماندار گرمسار گفت: حماسه پر شور9 دی روز بصیرت ملت ایران اسلامی بود و این روز در تاریخ انقلاب اسلامی ایران ثبت خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۲۱:۰۶    
مدیر مسئول کانون ثارالله گیوی گفت: خروش و جنبش مردمی نهم دی به دشمنان اسلام آموخت که حریم اهل بیت عصمت و طهارت (ع) و ولایت فقیه خط قرمز اسلام و نظام اسلامی است و هر گونه فتنه افکنی از طرف هر شخص ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۲۱:۰۶    
همایش 9 دی با حضور پرشکوه مردم مشگین شهر برگزار شد این در حالی بود که همزمان و در 10 متری این تجمع مردمی، شاهد برگزاری جلسه مدیرکل ورزش و جوانان استان با هیئت ورزشی این شهرستان بودیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۲۱:۰۶    
کارشناس سیاسی ستاد کل نیرو های مسلح در جمع مسئولان اجرایی گرمسار افزود: در تجمعات فتنه سال 88 برخی از جوان ها که در اغتشاشات دستگیر شده بود در اعترافات خود گفته بودند که برای ساعاتی قدم زدن در خیابان ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۲۱:۰۶    
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت:آمریکا و هم پیمانانش بدانند که ملت ایران کماکان حامی ولایت هستند و دشمنان خود را می شناسند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۲۱:۰۶    
آیت الله محسن اراکی با اشاره به نقش فتنه 88 و فتنه گران در تحریم های اقتصادی گفت: تحریم های ظالمانه علیه کشور در نتیجه همین فتنه ها و توطئه های داخلی است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۲۱:۰۶    
امام جمعه شهرستان نمین گفت: حربه دشمنان در طول هشت ماه فتنه گری، سخت ترین و سنگین ترین حربه دشمن نسبت به انقلاب بوده و مردم از جنایت های فتنه گران خون دلها خوردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۲۱:۰۶    
عضو شورای اسلامی شهر قزوین با اشاره به اینکه فتنه 88 ناشی از بی تدبیری برخی مسوولین بود، گفت: بهترین راهبرد جهت مقابله با دشمن انقلاب اسلامی، تقویت وحدت و پیشتیانی کامل از ولایت فقیه است.