دوشنبه ۳۱ اردیبهشتساعت ۰۵:۲۶May 2018 21
 

خبرهای دانا 22 دی 1395 - dana.ir

دانا 29 اسفند 1393 دانا 29 اسفند 1394 دانا 31 فروردین 1395 دانا 31 اردیبهشت 1395 دانا 31 خرداد 1395 دانا 31 تیر 1395 دانا 31 مرداد 1395 دانا 31 شهریور 1395 دانا 30 مهر 1395 دانا 30 آبان 1395 دانا 30 آذر 1395 دانا 30 بهمن 1395 دانا 30 اسفند 1395 دانا 1 دی 1395 دانا 2 دی 1395 دانا 3 دی 1395 دانا 4 دی 1395 دانا 5 دی 1395 دانا 6 دی 1395 دانا 7 دی 1395 دانا 8 دی 1395 دانا 9 دی 1395 دانا 10 دی 1395 دانا 11 دی 1395 دانا 12 دی 1395 دانا 13 دی 1395 دانا 14 دی 1395 دانا 15 دی 1395 دانا 16 دی 1395 دانا 17 دی 1395 دانا 18 دی 1395 دانا 19 دی 1395 دانا 20 دی 1395 دانا 21 دی 1395 دانا 22 دی 1395 دانا 23 دی 1395 دانا 24 دی 1395 دانا 25 دی 1395 دانا 26 دی 1395 دانا 27 دی 1395 دانا 28 دی 1395 دانا 29 دی 1395 دانا 30 دی 1395 
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۶:۲۵    
رئیس سازمان برنامه و بودجه آذربایجان شرقی گفت : صنعت گردشگری در اقتصاد مقاومتی آذربایجان شرقی از قابلیت سرمایه بری کم و بازدهی و اشتغالزایی در کمترین زمان برخوردار است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۴:۲۱    
بزودی 2 پروژه ورزشی باهدف بهره مندی دانش آموزی در اسفراین و صفی آباد به بهره برداری خواهد رسید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۰:۲۷    
گروهی از ماهی ها رودخانه منطقه خانه شور به صورت دسته جمعی و نامعلومی تلف شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۰۹:۵۴    
رئیس دامپزشکی شهرستان کلاله گفت: همزمان با سراسر کشور از ابتدای طرح واکسینه و مایه کوبی دام های سبک در شهرستان کلاله، بیش از 136 هزار راس دام در شهرستان کلاله واکسینه شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۰۸:۴۰    
شهردار سیرجان گفت: طی یک سال اخیر بیش از 550 میلیارد ریال از طرح های عمران شهری سیرجان اجرایی شده و یا در حال اجرا است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۰۸:۴۰    
دولت یازدهم علاوه بر تدوین سند 12 برنامه ملی اقتصاد مقاومتی و طرح ها و پروژه های مرتبط با آن در هر دستگاه ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۰۸:۲۸    
سعید خانی که در رشته شیمی دارویی تحصیل کرده یکی از برگزیده های سومین همایش ملی طلایه داران اقتصاد مقاومتی است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۰۰:۱۲    
سوره میری گفت: اداره تعاون کاملا در جریان دخل و خرج هزینه ها هست واگر اختلاف حسابی بوده قاعدتا پیگیری مصرانه انجام می شد، اما اختلاف حسابی نیست و تمامی فاکتورها نیز در دسترس است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۱۸:۴۴    
فساد اقتصادی در همه کشورها وجود دارد، اما نحوه برخورد با افرادی که مرتکب این جرم می شوند، فرق می کند در این گزارش نگاهی به این برخوردها در برخی از کشورهایی که فساد زیادی دارند، داشتیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۱۵:۵۵    
22 دی ماه سال گذشته بود که دو شناور رزمی آمریکایی با 10 تفنگدار(9مرد و یک زن) با نقض حریم دریایی ایران در محدوده جزیره فارسی در خلیج فارس ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۱۵:۵۵    
استا نهای کرمان و اردبیل برای میزبانی مسابقات جهانی کشتی فرنگی اعلام آمادگی کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۱۵:۴۹    
در هفته دهم لیگ برتر هندبال بانوان تیم صدرنشین شهید چمران لارستان مقابل قعرنشین به برتری رسید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۱۴:۳۷    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گلستان در جلسه شورای معاونین گفت: اشاعه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با گفتمان سازی محقق می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۱۲:۵۲    
عضو فراکسیون روحانیت مجلس نسبت به ابلاغیه وزیر کشور برای معاونین سیاسی استانداران برای ارتباط گیری با مردم آن هم چند ماه مانده به انتخابات واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۱۱:۴۰    
مجمع عالی بسیج شهرستان میبد با برگزاری نشستی با موضوعات محوری در مباحث اقتصادی، فرهنگی ، ارتقاء معنویت جامعه ، افزایش سطح علمی و .... بیانیه ذیل را صادر کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۱۱:۱۰    
مراسم بزرگداشت ارتحال آیت اله هاشمی رفسنجانی در مسجد جامع شهر نیر برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۲۱:۵۳    
نمایش به گِل نشستگان کاری مشترک از گروه نمایش سیب شهرستان فردوس و انجمن هنرهای نمایشی شهرستان طبس، با بازیگری هنرمندان طبسی به روی صحنه می رود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۲۱:۵۳    
مسئول نمایندگی میراث فرهنگی سرایان گفت: این شهرستان با ورود به موضوع بوم گردی وگردشگری توانسته گامهای موثری در مسیر توسعه بردارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۶:۳۵    
حجت الاسلام هاشمی نژاد با بیان اینکه مرحوم هاشمی حق بزرگی بر گردن انقلاب دارد اذعان داشت: دولبه ی تیز وبرنده به نام افراط وتفریط تلاش کردند آقای هاشمی را قیچی کنند اما موفق نشدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۶:۱۳    
جلسه شورای اداری روزگذشته با حضور استاندار خوزستان، نماینده رامهرمز در مجلس و جمعی از مدیران؛فرمانداران در سالن شهید هاشمی استانداری خوزستان برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۵:۴۴    
نماینده استان هرمزگان به تمرینات تیم ملی قایقرانان کشور دعوت شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۵:۴۴    
بانوان بسکتبالیست هرمزگانی در ادامه بازی ها، صعود ناتمامی را ثبت کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۵:۳۲    
مدیرکل امور خانواده و بانوان استانداری آذربایجان شرقی گفت: زنان به عنوان نیمی از جمعیت فعال و تحصیل کرده جامعه به دلیل ساختارهای تعریف شده نیازمند حمایت و دیدگاه نو هستند تا بتوانند در زمینه های ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۵:۳۵    
اردوغان تلاش می کند که بالاتر از مقام ریاست جمهوری برای خودش یک مقام معنوی و رهبری تعریف کند و به نوعی با خلافتی که با مدرنیزه گره خورده برای خودش یک جایگاه خاص و معنوی تعریف کند و در آنجا علاوه بر ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۵:۳۲    
مدیرکل ورزش و جوانان کردستان از اختصاص 20 میلیون تومان به هر کدام از هیات های ورزشی استان خبر داد و تصریح کرد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۵:۳۲    
فرمانده سپاه ناحیه شهرستان چاراویماق از ارسال کمک های مردمی به مدافعان حرم، نیروهای مقاومت و مردم سوریه خبر داد و گفت: همچنین 400 میلیون ریال پول نقد به این منظور جمع آوری شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۵:۲۹    
مدیرعامل شرکت گاز گلستان گفت : رسانه های خبری نقش مطلوب و بسیار تاثیرگذار در زمینه فرهنگ سازی مدیریت ایمن و بهینه مصرف گاز در استان دارند .
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۵:۲۳    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندرگز از برگزاری جشنواره تئاتر خیابانی و نمایشنامه نویسی قرآن و عترت در 29 و 30 دی ماه سال جاری در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۵:۲۳    
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان گنبد کاووس در شرق استان گلستان از دستگیری دو سارق خودرو در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۵:۲۰    
مشخص شد که محموله ای با این مشخصات از کشور خارج نشده است و فرد اقدام به قاچاق محصولات یک شرکت پتروشیمی کرده است.جریمه 1 میلیارد و 538 میلیون ریالی قاچاقچی محصولات پتروشیمی ماهشهر وصول شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۵:۰۸    
رئیس دانشگاه گیلان گفت: آیت الله هاشمی برای کاهش مهاجرت جوانان علاقه مند به تحصیل به خارج از کشور،با مشارکت بخش خصوصی درصدد تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی بر آمد
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۵:۰۸    
دانشگاه گیلان در حوزه مهندسی در آخرین بررسی انجام شده توسط پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) براساس تعداد مقالات برتر در رتبه 453 دانشگاه های دنیا قرار گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۴:۵۰    
با شروع حفر چاه جدید در بخش پشتکوه شهرستان نی ریز مشکل آب چهار روستای شهرستان نی ریز برطرف می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۴:۴۷    
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: وجود برخی قوانین دست و پاگیر بانک دلسردی سرمایه گذاران در انجام سرمایه گذاری های مختلف در استان را به دنبال داشته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۴:۴۷    
در اثر بی احتیاطی راننده یک دستگاه کامیون در نزدیکی پمپ بنزین دهستان لمیر بخش حویق تالش آتش گرفت .
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۴:۴۷    
موسسه دولتی جمهوری آذربایجان از راه اندازی پورتال صدور ویزای الکترونیکی دولت جمهوری آذربایجان برای اتباع خارجی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۴:۳۸    
وزیر معین استان در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی خواستار استفاده مطلوب از ظرفیت های استان شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۴:۳۸    
هاشمی هم -مثل هر فرد سیاسی- هم منتقد داشت، هم مرید. اما اینکه امروز عده ای در بوق و کرنا کرده و بخواهند از پیکر او در مقابل انقلاب فتنه ای بسازند نکته ای قابل تامل است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۴:۳۸    
عاون حقوقی رئیس جمهور گفت: در دوران تبعید امام راحل، آیت الله هاشمی رفسنجانی کانون انقلاب اسلامی و هماهنگ کننده نیروهای مسلمان و انقلاب نه تنها در ایران بلکه در لبنان و اروپا و به ویژه در میان انجمن ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۴:۲۶    
وزیر کشور پیگیری مصوبات ستاد اقتصاد مقاومتی استان مرکزی را از اهداف سفر خود به عنوان کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۳:۵۸    
صدای شلیک در منطقه "یکه دکان" تبریز اهالی محل و مردم تبریز را با موجی از نگرانی روبه رو کرد؛ در این میان اخبار برخی رسانه ها نیز این نگرانی را بیشتر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۳:۵۲    
فرمانده سپاه املش از برگزاری یادواره شهدای شهرستان املش در 12 اسفند95 همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۳:۵۲    
معاون حمل و نقل ترافیک شهردار تبریز از نصب و راه اندازی دوربین های پلاک خوان جهت برخورد با خودروهای دارای نقص فنی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۳:۴۳    
روابط عمومی دانشگاه یاسوج در اطلاعیه ای زمان برگزاری امتحانات لغو شده این دانشگاه را اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۳:۴۰    
همچنان می چکد ، فیلمی تجربی است که به شکل انتزاعی به رابطه بین درد و درمان می پردازد و در قالب فیلم کوتاه سه دقیقه ای ساخته شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۳:۳۴    
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو خواستار بازنگری در اعتبارات استان آذربایجان شرقی در لایجه بودجه سال 96 شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۳:۳۴    
مدیر صندوق کار آفرینی امید استان قزوین گفت : این صندوق با پرداخت 150 میلیارد ریال تسهیلات ، 800 فقره تعهد خود را در 8 ماهه اول امسال اجرایی کرده است .
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۳:۳۴    
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به پیشینه روابط تاریخی میان مردم دو کشور گفت: اشتراکات تاریخی، فرهنگی و مذهبی میان دو ملت پشتوانه محکمی برای توسعه و گسترش ارتباطات سیاسی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۳:۲۲    
شهردار تبریز با اشاره به افزایش چشمگیر وسعت حریم شهر تبریز در طرح جامع مصوب شهر، بر لزوم برنامه ریزی و حفاظت از حریم شهر تاکید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۳:۱۹    
مدیرکل بهزیستی استان آذربایجان شرقی از وجود 9 هزار و 531 سرپرست خانوار در استان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۳:۱۹    
معاون اقتصادی استاندار قزوین گفت: با نظارت بازرسان قیمت گوشت قرمز در قزوین کنترل شده و تا هفته آینده قیمت ها کاهش می یاید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۳:۱۶    
تیم والیبال سپهرالکتریک قزوین در هفته دوازدهم رقابت های لیگ یک مقابل نماینده آمل به برتری رسید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۲:۱۲    
بانوی خوش ذوق مروستی بیش از 100 نوع گل و گیاه تزئینی را در حیاط خانه اش پروش داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۱:۵۷    
مرحوم هاشمی رفسنجانی از مجاهدان قبل از انقلاب و یکی از مدیران مؤثر در استقرار نظام جمهوری اسلامی بود. فراز و نشیب در مواضع و رفتار آن مرحوم، آثاری را در فضای سیاسی کشور ایجاد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۱:۵۷    
جانشین فرمانده انتظامی استان گفت: ارزش تقریبی محموله های قاچاق مکشوفه را طبق برآورد کارشناسان 60 میلیارد ریال برآورد شده است و در این ارتباط 20 متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده و تکمیل تحقیقات تحویل ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۱:۵۷    
امام جمعه بوشهر اظهار کرد: حماسه دستگیری تفنگداران آمریکا کار بزرگی بود که توسط خدا و به وسیله نیروی دریایی سپاه انجام شد و این حماسه برگی زرین در تاریخ اسلام و ایران است و این حماسه نه یک حماسه ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۱:۵۳    
وضعیت اسفبار مهاجران غیرقانونی در اوج سرمای طاقت فرسای اروپا
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۱:۵۳    
ماموران پلیس تبریز دقایقی قبل یک خودرو را که چندین نفر را حین عملیات تعقیب و گریز در خیابان یکه دکان تبریز زیر گرفته بود، با شلیک گلوله هوایی خودرو شاسی بلند را متوقف کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۱:۵۳    
با حضور فرماندار، امام جمعه موقت و تعدادی از مسئولین شهرستانی، رئیس جدید بیمارستان اهر معرفی شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۱:۴۷    
فرماندار سنندج نقش بانوان را در عرصه های سیاسی ، اجتماعی را در کردستان بسیار کم رنگ دانست و گفت: با توجه به تاثیر گذاری بانوان در تمامی عرصه های زندگی در کنار مردان می توانند راهکارهای مناسبی را برای ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۱:۴۱    
رئیس شورای شهر دهلران گفت: فعلاً استعفای سرپرست شهرداری دهلران پذیرفته نشده است و وی باید دخالت شورا را که دلیل استعفای خود نوشته اثبات نماید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۱:۲۵    
باقری مدیر آموزش وپرورش شهرستان گرمه یکی از پروژه های موردنیاز مدارس را احداث نمازخانه در آموزشگاه های محروم این شهرستان دانست و اظهار داشت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۱:۲۵    
بخش دهفری باید حدود سه سال پیش به شهر آستانه نو تبدیل می شد اما مسؤولان عالی دولت تدبیر در فریدونکنار نه از توان خود و نه از قدرت قلم خود در این راستا استفاده کرده اند که این نشان از بی تدبیری دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۱:۲۵    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهریار در نشستی صمیمانه با اصحاب رسانه، ضمن تشریح ابعاد و سختی های فعالان این عرصه گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۱:۱۸    
به دنبال برودت هوا و بالا رفتن مصرف گاز و احتمال افت فشار و با توجه به گران بودن گازوئیل و هزینه های دوگانه سوز کردن نانوایی ها ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۱:۱۸    
رئیس مجمع نمایندگان مازندران گفت: درست است هیأت وزیران مصوب کرد باید خسارت ها پرداخت شود اما نظام پرداخت بسیار ضعیف است و کشاورزان خسارت دیده از این موضوع بسیار ناراضی هستند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۱:۱۸    
عبدالکریم سروش در کمک به پروژه دوقطبی سازی در کشور به مرحوم هاشمی رفسنجانی مطالبی را نسبت داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۱:۱۸    
جویبار که با واسطه کشتی گیران پرآوازه خود سهم بزرگی در مدال آوری ورزش قهرمانی ایران در عرصه مسابقات داخلی، جهانی و المپیک دارد اما متأسفانه در حوزه زیرساخت ها مظلوم واقع شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۱:۱۲    
دبیر علمی بخش جراحی دهان، فک و صورت یازدهمین کنگره بین المللی دندانپزشکان عمومی ایران گفت: بهترین زمان جراحی دندان عقل سن 17 تا 25 سالگی است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۱:۰۲    
فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان از کشف 466 دستگاه تلفن همراه به ارزش 4 میلیارد و 500 میلیون ریال خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۱:۰۲    
فرمانده انتظامی شهرستان راورگفت:فردی که از طریق شبکه های اجتماعی 850 میلیون ریال از دو قالیباف راوری کلاهبرداری کرده بود دستگیر شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۰:۵۳    
قائم مقام وزیر بهداشت گفت: هم اکنون کمبود 100 هزار تخت بیمارستانی در کشور مواجه هستیم و با داشتن 128 هزار تخت بیمارستانی موجود حدود قریب به 57 درصد تخت های بیمارستانی فرسوده هستند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۰:۴۴    
اورنگ ایلامی با حکم قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت و درمان کشور سکان هدایت علوم پزشکی کهگیلویه وبویراحمد را به دست گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۰:۲۲    
در حالی که جابجایی ها در سطح استان ایلام در آستانه انتخابات سال 96 به اوج خود رسیده اما خبرهایی منتشر شده است که نشان از شکاف میان اردوگاه اصلاح طلبان در استان ایلام ادامه دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۰:۱۹    
استاندار کهگیلویه وبویراحمد گفت: دولت در بحث درمان مردم، کارهای بزرگی انجام داده که اجرای طرح تحول سلامت از ماندگارترین کارهای دولت کنونی است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۰:۱۹    
رئیس سابق دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه وبویراحمد با اشاره به این موضوع که به دلیل روند رو به توسعه این دانشگاه در سال های اخیر ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۰:۰۴    
حجت الاسلام والمسلمین علی سقاچی از برگزاری مراسم قرعه کشی مسابقه بزرگ کتابخوانی در روز دوشنبه 27 دیماه خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۰:۰۱    
دو تصادف جداگانه در سطح شهر و همچنین جاده بوکان به سقز در روز چهارشنبه (22 آبان ماه) یک نفر را به کام مرگ فرستاد و دو نفر را روانه بیمارستان کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۰۹:۵۸    
هر چند جهاد کشاورزی نوید خرید گوجه با کیلویی 330تومان از طریق شرکتهای تعاون روستایی در استان هرمزگان داده بود اما تا به امروز هیچ اقدامی در میناب و هشت بندی و تیرور برای خرید صورت نگرفته است
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۰۹:۴۶    
نیروهای انتظامی باید بتوانند بااقتدار و عزت بر وظایف خود مسلط باشند و اجازه ندهند که عده ای شرور با اعمال مجرمانه خود به حقوق مردم تجاوز کرده، امنیت و آرامش عمومی را برهم بزنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۰۹:۴۳    
بیش از 455 متر سیم برق توسط فرد یا افرادی ناشناس در محله قره قباق شهر اصلاندوز به سرقت رفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۰۹:۴۰    
مجید انصاری معاون حقوقی رییس جمهور گفت: کشور مشکلات بزرگی دارد و دشمن در کمین است و اگر می خواهیم به هاشمی و امام عرض ارادت کنیم هیچ راهی به غیر از اتحاد و همدلی و کمک به قوا وجود ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۰۹:۴۰    
رییس اداره راهداری سلسله تخریب دکل مخابراتی روستای عالم آباد را مطابق قانون می داند و می گوید: اگر مراحل قانونی در احداث این دکل طی می شد، اداره راهداری به هیچ وجه اقدام به تخریب نمی نمود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۰۹:۳۱    
کارشناس مسئول پیشگیری از معلولیت های اداره کل بهزیستی استان یزد گفت: از ابتدای اجرای طرح رایگان مشاوره ژنتیک پیش از ازدواج تاکنون حدود یک هزار و 500 زوج به کلینیک های تحت پوشش بهزیستی استان مراجعه ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۰۹:۳۱    
یکی از بخش های مهم اقتصادی در ایران، حوزه صنایع دستی و هنرهای سنتی است که ابزاری قابل توجه برای صادرات کالا، اشتغال زایی، جذب توریسم و بالا بردن سطح تولید ملی به شمار می رود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۰۹:۱۹    
مراسم تکریم و معارفه رئیس هیئت کشتی باقرشهر عصر امروز با حضور مربیان و پیشکسوتان کشتی شهر در محل اداره ورزش و جوانان برگزار و حسین ساداتی به عنوان رئیس جدید هیئت کشتی باقرشهر معرفی شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۰۹:۱۶    
با آغاز فاز عملیاتی ستاد بازآفرینی پایدار شهرداری منطقه 20 ، با همکاری و تعامل دستگاه های اجرایی، ماموریتهای نوسازی محلات دارای بافت فرسوده تسریع می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۰۹:۱۶    
شهردار منطقه 20 تهران در مانور ماشین آلات و تجهیزات امورشهری این منطقه، نگهداشت شهر را از مهم ترین و اصلی ترین وظایف مدیریت شهری برشمرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۳:۰۹    
مصطفی قنبرنژاد گفت: متقاضیانی که در طرح ترافیک سالیانه ثبت نام کردند تا پایان روز جمعه 24 دی ماه فرصت دارند تا در صورت ثبت اطلاعات اشتباه نسبت به ویرایش آن اقدام کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۳:۰۹    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی مصوب کردند که مجموع ناخالص دریافتی حقوق ماهانه مقامات، مدیران و کارکنان دستگاه ها حداکثر 2برابر حداکثر حقوق و مزایای مستمر قابل پرداخت به کارکنان مشمول قانون مدیریت است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۳:۰۶    
وزیر خارجه پیشنهادی ترامپ در برابر سناتورهای آمریکایی و در بخشی از اظهارات خود مدعی شد که ایران کشوری خطرساز است .
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۳:۰۳    
یک مقام آگاه قضایی از شناسایی و انهدام باند فساد و قاچاق دارو در یکی از مناطق شمال تهران خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۲:۴۲    
بعد از پایان دیدار پیکان و شهرداری تبریز اتفاق تلخی افتاد و سعید معروف به سمت پورکاشیان ناظر مسابقه رفت و به او فحاشی کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۲:۳۹    
وزرای خارجه ترکیه و روسیه درخصوص چگونگی اجرای آتش بس سراسری در سوریه به صورت تلفنی با یکدیگر رایزنی کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۲:۳۹    
منابع دیپلماتیک ترکیه از احتمال دیدار رجب طیب اردوغان و ولادیمیر پوتین، روسای جمهور دو کشور ترکیه و روسیه در جریان نشست مشترک همکاری دو کشور خبر دادند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۲:۳۳    
فرمانده انتظامی استان مرکزی گفت: ساعتی پیش در عملیات موفق پلیسی در شهر اراک قاتل فراری جنایت خونبار امروز دستگیر شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۱:۳۳    
سرپرست معاونت فرهنگی شهرداری کرمانشاه از راه اندازی یک "نگارخانه" مجهز به امکانات نوین در شهر کرمانشاه تا یک ماه آینده خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۱:۳۳    
در میثاق نامه ای هلو محصول شاخص شهرستان مبارکه معرفی و قرار شد دستگاه ها و مسئولان برای ایجاد کارگاه های کوچک صنایع تبدیلی اقدام کنند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۱:۳۳    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه از چاپ 97 عنوان کتاب طی سال جاری در استان کرمانشاه خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۱:۳۳    
مدیر بورس منطقه ای سیستان و بلوچستان عنوان کرد: در طی هفته گذشته تعداد پنج میلیون و 276 هزار و 113 سهم در تالار بورس سیستان و بلوچستان مورد دادوستد قرار گرفت.