پنجشنبه ۲۳ آبانساعت ۰۵:۳۳Nov 2019 14

دارا خبر (daranews.ir)

  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۳:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
دارا خبر،سخنگوی شورای اسلامی شهر تبریز گفت: احیای بافت تاریخی و ساماندهی بافت فرسوده باید جزو برنامه های شهرداری باشد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۱:۵۳   + ۱۲ سایت دیگر  
دارا خبر،حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم گفت: برای مقابله با جنگ نرم دشمنان باید کالبد و محتوای برنامه های فرهنگی و پرورشی نوآورانه باشد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
دارا خبر،اعضای هیئت مدیره اتحادیه چرم فروشان و لوازم کفش تبریز با رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی دیدار و پیرامون مسائل مربوط به اتحادیه بحث و گفتگو و گزارش عملکرد اتحادیه ارائه گردید.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۱:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
داراخبر،رئیس جشنواره بین المللی تئاتر الف گفت: دومین جشنواره بین المللی تئاتر الف با رویکرد صلح جهانی از نهم تا چهاردهم آذرماه در تبریز برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۱:۵۳   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش داراخبر، حجت بهاری فر مدیرعامل شرکت ضمن عرض تسلیت به مناسبت اربعین سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) و یاران با وفای ایشان گفت: طبق برنامه سال های گذشته ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۶:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
دارا خبر،رئیس مرکز آموزشی منابع طبیعی و توانمندسازی کشور گفت: شهرستان مرند می تواند قطب گردشگری کشاورزی در استان آذربایجان شرقی باشد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۶:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
داراخبر،مدیرکل استاندارد آذربایجان شرقی گفت: در ارزیابی سال جاری سازمان ملی استاندارد 22 درصد از واحدهای نمونه تولیدی و صنعتی ملی کشور از این استان است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۶:۵۳   + ۲۱ سایت دیگر  
داراخبر،شفیعی از استقبال اهالی رسانه استان برای شرکت در دهمین دوره نمایشگاه مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری آذربایجان شرقی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۶:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
داراخبر،جمعی از دانشجویان و اعضای تشکل های دانشگاهی دانشگاه تهران همزمان با سخنرانی رئیس جمهور در این دانشگاه تجمع کردند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۶:۵۳   + ۲۳ سایت دیگر  
داراخبر،سال 98 تا اینجای کار سال پر تغییری بوده است. از تغییر در سطح عالی ترین مدیران کشور تا تغییراتی که صحنه اقتصاد کشور به خود دیده است ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۶:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
داراخبر،عضو هیات علمی دانشگاه تهران در واکنش به سخنان امروز رئیس جمهور در این دانشگاه گفت: به اعتقاد بنده مطرح کردن بحث همه پرسی از سوی آقای روحانی راهی است برای فرار وی ازدادن گزارش کار.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۶:۵۳   + ۲۰ سایت دیگر  
داراخبر،سخنگوی دولت درباره آخرین نتایج بررسی حمله به نفتکش ایرانی گفت: به موقع حاصل بررسی ها را اعلام خواهیم کرد و قطعا حمله کننده پاسخ مناسب را خواهد گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۶:۵۳   + ۱۵ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه گفت: صف خرید در بازار با شناسایی سود و عرضه سهام از طرف سهامداران حقیقی شروع شد و در حال حاضر قیمت ها در بازار در حال اصلاح و استراحت است ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۳:۴۶   + ۱۴ سایت دیگر  
داراخبر،هفتمین جشنواره سراسری تئاتر خیابانی ارس با انتشار فراخوان دریافت طرح و ایده فعالیت خود را شروع کرده و بیش از یکصد اجرای خیابانی را در نوروز 99 در منطقه مرزی ارس رقم خواهد زد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۳:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
دارا خبر، سفره های دشت های شهرستان مرند در حال بحران قرار گرفته و به گفته مسئولان 42 درصد اضافه برداشت آب های زیرزمینی آذربایجان شرقی در این دشت انجام می گیرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۳:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
دارا خبر،جلسه هماهنگی های نهایی برنامه های هفته ملی کودک با حضور روسا و نمایندگان نهادها و سازمان های استان، در استانداری آذربایجان شرقی تشکیل شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
دارا خبر، پورهاشم هرچند در خط اول کوهستان دور پایانی بعد از کسب 4 امتیاز بدلیل خطا حذف شد، اما اختلاف 14 امتیازی وی با نفر دوم خیالش را برای کسب پیراهن کوهستان راحت کرد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۸ - ۱۱:۱۹   + ۱۶ سایت دیگر  
داراخبر،فرماندهی ستاد کل ارتش کویت طی بیانیه ای اعلام کرد با توجه به اوضاع متشنج و تنش زای در منطقه، تصمیم گرفته است آمادگی رزمی برخی از یگان های خود را افزایش دهد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۸ - ۱۰:۱۹   + ۳۰ سایت دیگر  
دارا خبر،به فاصله چند روز از حمله به تأسیسات نفتی عربستان سعودی، سخنگوی وزارت دفاع این کشور، با ترتیب دادن کنفرانسی خبری، مدعی شد حمله به آرامکو از نوع موشکی و پهپادی بوده و نه از یمن ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۸ - ۱۰:۱۹   + ۳۴ سایت دیگر  
داراخبر،سود سال 97 سهام عدالت آذر ماه پرداخت می شود.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۸ - ۱۰:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
داراخبر،فرماندار تبریز از سکونت نزدیک به 500 هزار نفر در حاشیه شهر تبریز خبر داد و گفت: این امر حاصل بی قانونی در گذشته و ساخت غیرقانونی در کاربری فضای سبز است که باید از این پس در مورد حاشیه نشینی ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۸ - ۱۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
داراخبر،دولتی که با شعار تدبیر به میدان آمد حالا پرونده های فساد دارویی را که حاصل بی تدبیری، ضعف مدیریت و نظارت و فقدان شفافیت است، یدک می کشد تا جایی که صدای وزیر بهداشت جدید را هم درآورده است.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۸ - ۱۰:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
داراخبر،آیین نکوداشت روز شعر و ادب فارسی و بزرگداشت مقام استاد شهریار روز چهارشنبه در مرکز همایش های برج میلاد برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۸ - ۱۰:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
داراخبر،مدیر عامل باشگاه تراکتور تاکید کرد: پرشورها با شعار ادب، شرف شعاریمیز، تراختور افتخاریمیز به استقبال بازی با گل گهر بروند.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۸ - ۱۰:۱۹   + ۲۹ سایت دیگر  
داراخبر،بر اساس مصوبه هیات مدیره شرکت بیمه ما ، این شرکت قصد دارد سرمایه خود را تا میزان 100 درصد از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها افزایش دهد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۶ - ۱۴:۲۰   + ۳۰ سایت دیگر  
داراخبر،عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اروپایی ها از صدام هم با ما دارند بدتر برخورد می کنند. صدام نفت را به آن ها می داد و در عوضش دارو و غذا می گرفت، اما حالا اروپا به ما می گوید، در عوض پول نفت ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۶ - ۱۴:۲۰   + ۱۳ سایت دیگر  
داراخبر،مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت ملی گاز ایران گفت:تمام زیرساخت های لازم برای طرح حذف قبوض کاغذی آماده شده و قبوض کاغذی گاز از اوایل آذرماه 1398 حذف می شود.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۶ - ۱۴:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
داراخبر،تبریز که نقطه آغاز خط لوله انتقال گاز تبریز- آنکارا به شمار می رود یکی از نقاط مهم جاده ابریشم جدید به طول 2 هزار و 300 کیلومتر است که شهر اروم کی، مرکز استان شین جیانگ چین ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۶ - ۱۴:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
داراخبر،سخنگوی شورای اسلامی شهر تبریز از آغاز تعطیلات دو هفته ای اعضا شورای اسلامی این شهر در نیمه دوم شهریور ماه خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۶ - ۱۴:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
داراخبر،مسئول ستاد مشترک برگزاری مناسبت های مذهبی آذربایجان گفت: مراسم تجمع عزاداری هیئات مذهبی تبریز طبق روال سال های گذشته با حضور مردم متدین و هیئات حسینی در تبریز برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۶ - ۱۴:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
داراخبر،در راستای استفاده از ظرفیت های گردشگری تفرجگاه عینالی به منظور معرفی قابلیت های گردشگری شهرستان های توریستی آذربایجان شرقی ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۷ - ۱۰:۱۵   + ۳۸ سایت دیگر  
داراخبر، رئیس پلیس آگاهی استان آذربایجان شرقی از دستگیری زندانی فراری در کمتر از 15 روز خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۷ - ۱۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
داراخبر،مراسم تودیع و معارفه معاون سیمای شبکه سهند آذربایجان شرقی برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۷ - ۱۰:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
داراخبر،شهردار تبریز گفت: عملیات آماده سازی و احداث پارک صفاری واقع در محدوده منطقه 6 تبریز، به دلیل معماری ویژه ای که دارد زمان بر است.
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۷ - ۰۸:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
داراخبر، آئین بهره برداری از 500 هکتار از اراضی شبکه آبیاری و زهکشی زنوز شهرستان مرند با حضور معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار ویژه مرند برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۷ - ۰۸:۱۵   + ۳۰ سایت دیگر  
داراخبر،مشاور حقوقی سابق وزیر راه و شهرسازی گفت: طبق رای دادگاه برج سعادت آباد قلع قمع و به حالت اولیه بازگردانده و تمامی قرارداد ها ابطال می شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
دارا خبر، رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان مرند از صاحب خانه شدن تمامی ایتام سادات این شهرستان خبر داد و گفت: سایر ایتام نیز تا پایان امسال مسکن دار می شوند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۱۳:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
داراخبر،معاون فرهنگی اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس گفت: با تایید شبکه جهانی جامعه ایمن برای عضویت جلفا در این شبکه جهانی ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۱۳:۱۵   + ۱۶ سایت دیگر  
داراخبر،مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی گفت: بخش هایی از جنگل های ارسباران در شهرستان خداآفرین طعمه حریق شده است و تمام تلاش ها برای اطفای حریق ادامه دارد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۱۳:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
داراخبر،معاون سرمایه گذاری و گردشگری اداره کل میراث فرهنگی آذربایجان شرقی گفت: حضور در نمایشگاه های ملی و بین المللی گردشگری، فرصت خوبی برای معرفی ظرفیت های فرهنگی و گردشگری استان است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۱۳:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
داراخبر،شهردار تبریز گفت: گسترش روابط میان تبریز و افریقای جنوبی می تواند این شهر را به مقصد گردشگران آفریقایی تبدیل کند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۱۳:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
داراخبر،مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی گفت: سرانه فرهنگی استان، با لحاظ زیرساخت دستگاه ها و نهادهای مختلف 2سانتی مترمربع است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
داراخبر،همسر شهید منا در واکنش به اظهارات قاضی عسکر در خصوص عمدی نبودن فاجعه منا، گفت: کدام کمیته حقیقت یاب برآیند کاوش های شما بوده؟
  ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۱۲:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
دارا خبر، مدیر عامل آب و فاضلاب از افتتاح 39 پروژه آبرسانی روستایی همزمان با هفته دولت در استان آذربایجان شرقی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۱:۱۵   + ۳۵ سایت دیگر  
داراخبر،عمران دوستی فرمانده سپاه بناب گفت: مدافع بنابی حریم امنیت کشورمان در حین انجام ماموریت در سردشت به شهادت رسید.
  ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۱:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش داراخبر،میرعلی اشرف پوری حسینی از ریاست سازمان خصوصی سازی در روز 23 مرداد ماه کناره گیری کرد و همان روز نیز با دستور قضایی بازداشت شد ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۱:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
دارا خبر،فرماندار شبستر با اشاره به برگزاری جشنواره هلوی شندآباد، آن را گامی در راستای ثبت ملی این محصول دانست.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۵:۱۵   + ۱۹ سایت دیگر  
دارا خبر، کلاس آموزش مجازی بیمه های مهندسی با محوریت مباحث آیین نامه ها، بخشنامه ها، شرایط عمومی و شرایط پرداخت خسارت با حضور روسای شعب و کارشناسان 10 شعبه در حال برگزاری است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۴:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
دارا خبر،شاید این سخن که محرم در آذربایجان از ذی حجه آغاز می شود، ما را به سمتی برده که غفلت کنیم از این ویژگی مهم شیعه که در حقش فرموده اند “یفرحون لفرحنا و یحزنون لحزننا”.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۴:۱۵   + ۳۰ سایت دیگر  
داراخبر،علی اصغر یوسف نژاد عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی از اعلام وصول طرح تشکیل استان آذربایجان مرزی به مرکزیت شهر خوی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۴:۱۵   + ۱۹ سایت دیگر  
داراخبر،استاندار آذربایجان شرقی گفت: دیوان محاسبات، مشاوری امین برای دستگاه های اجرایی است و نقش بسیار مهمی در پیشگیری از فساد اداری دارد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۴:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
دارا خبر،انفعال در مواجه با نقص های متعدد برجام، غربی ها را برای یک تست خطرناک – توقیف محموله های نفت کش ها و محموله های نفتی- برای ارزیابی میزان سنجش ادامه انفعال در پاسخگویی متقاعد کرد ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۱۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
دارا خبر،نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در واکنش به بازداشت رئیس کل اسبق سازمان خصوصی سازی گفت: امروز که بسیاری پرده ها در حال افتادن است ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
دارا خبر،نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی بر لزوم کاستن از پیچیدگی های قانونی در مناطق آزاد تاکید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
دارا خبر، بخشدار یامچی از راه اندازی شهرک دامپروری این شهر با اشتغال زایی مستقیم برای 500 نفر خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۱۰:۱۵    
به گزارش داراخبر،حجت بهاری مدیرعامل شرکت بیمه ما طی حکمی خلیل حسن زاده کمند مدیرعامل سابق شرکت بیمه خاورمیانه را به عنوان سرپرست معاونت فنی این شرکت منصوب کرد ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۹:۱۵   + ۵۹ سایت دیگر  
داراخبر،پوری حسینی، رئیس سابق سازمان خصوصی سازی کشور با دستور قضایی بازداشت شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
داراخبر،سردار مؤمنی با اشاره به اینکه معتاد متجاهر خیابانی در تبریز وجود ندارد، گفت: تمام شاخصه های شیوع در آذربایجان شرقی جزو رتبه هایی پایین و شاید آخر است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
دارا خبر،خبرنگار مستقل وجود خارجی ندارد چرا که عوامل زیادی برای انتشار خبر وجود دارد و از نظر سیاسی نیز نمی تواند مستقل بوده باشد چرا که اصولا صاحب تفکری سیاسی است و بی این تفکر هرگز توانایی تحلیل ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۵:۱۵   + ۷۹ سایت دیگر  
دارا خبر،با پذیرش استعفای پوری حسینی از سوی وزیر اقتصاد، داود خانی سرپرست سازمان خصوصی سازی شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
داراخبر،مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی از کاهش 10 درصدی جابجایی مسافر با ناوگان عمومی و افزایش 20 درصدی مرگ و میرهای ناشی از تصادفات جاده ای در استان در سال گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۵:۱۵   + ۴۸ سایت دیگر  
دارا خبر،سخنگوی دولت گفت: دولت موافق تشکیل وزارت میراث فرهنگی نبوده و نظرش را به مجلس گفته و قطعا بار مالی برای دولت خواهد داشت، اما اگر به تصویب نهایی برسد دولت آن را انجام می دهد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۴:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
دارا خبر،رئیس اداره گاز منطقه 7 مشهد گفت: حفر چاهی به عمق پنج متر و تونلی به طول 23 متر برای استفاده غیر مجاز از گاز طبیعی عامل فوت فرد خاطی شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۷:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
داراخبر؛حق بیمه تولیدی شرکت بیمه “ما” در چهار ماهه منتهی به تیر ماه سال جاری با 38٫1 درصد افزایش نسبت به مدت مشابه سال گذشته به حدود سه هزارمیلیارد ریال رسید
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۶:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
دارا خبر؛مدیر جهاد کشاورزی شهرستان مرند از اصلاح باغات زردآلو و جایگزینی باغات به میزان هزار و 500 هکتار با اعتبار وزارت جهاد کشاورزی در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۶:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
داراخبر،مدیر مجتمع مس سونگون با بیان اینکه دو فاز هر دو به ظرفیت 150 هزار تن و در مجموع 300 هزار تن در حال تولید کنسانتره می باشد گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۶:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
داراخبر،جمع آوری حیوانات بی پناه گاها مورد سواستفاده برخی افراد نا آگاه قرار میگیرند، به طوری که بارها در فضای مجازی تصاویری از آزار و شکنجه این زبان بستگان منتشر می شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۶:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
داراخبر،نخستین جشنواره ” شهر و رسانه” تبریز با مشارکت رسانه ها و پایگاه های خبری در این شهر برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۶:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
داراخبر؛مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی تأکید کرد الزامات سازمان لیگ در ورزشگاه یادگار امام (ره) و بنیان دیزل تبریز به طور کامل انجام شده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۶:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
داراخبر،دردنیای امروز استفاده ازآسانسورها به حدی گسترده شده که کمتر مکان عمومی و حتی شخصی را می توان یافت که دارای آسانسور نباشد، چرا که سبک زندگی بشر به سمت آسایش هر چه بیشتر در حال پیشروی است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۶:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
داراخبر،عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران پیشنهاد داد: اتاق بازرگانی پیگیر باشد مراکز خاص رسیدگی مالیاتی و مسائل بیمه ای برای استارت آپ ها ایجاد شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۴ - ۱۶:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
داراخبر،نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت:تاریخ سر تا پا افتخار مردم آذربایجان نقاط اوجی دارد که انقلاب مشروطه یکی از آن هاست.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۴ - ۱۶:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
داراخبر،معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز در جهت عمل به بیانیه گام دوم انقلاب آماده همکاری با جوانان و دانشگاهیان در زمینه رفع معضلات ترافیکی و توسعه پایدار حمل و نقل عمومی است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۴ - ۱۵:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
دارا خبر،پانزدهمین همایش آشنایی با رشته های تحصیلی دانشگاه صنعتی اصفهان، با حضور داوطلبان ورود به دانشگاه و خانواده های آنان صبح امروز در این دانشگاه آغاز به کار کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۴ - ۱۵:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
سردار خرّم فرمانده سپاه عاشورا گفت: درس بزرگ مشروطیت این است که ما باید متکی به مکتب و مردم خودمان باشیم و از مکاتب مختلف غربی، نتیجه ای عاید کشور و ملت نخواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۳ - ۱۴:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
دارا خبر،رییس جمهور، موقع بازگشت از تبریز، رو به رضا رحمانی گفت: رضا! شنیده ام تبریز تخمه آفتابگردان های خوبی دارد، موافقی از برای سوغاتی چند صد کیلو بخرم، ببریم در جلسات کابینه بخوریم!
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۳ - ۱۳:۱۶   + ۲۰ سایت دیگر  
دارا خبر ، موسسه خانه کتاب طی اعلامیه ای زمان ثبت نام درخواست برای وام اهل قلم را اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۳ - ۱۳:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
دارا خبر،فرهنگی گفت: بر اساس اطلاعاتی که داشتیم اکثر پروژه هایی که افتتاح شدند، پروژه های قدیمی بودند و قبلا چند بار افتتاح شده بودند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۳ - ۱۳:۱۶   + ۱۷ سایت دیگر  
دارا خبر؛وزیر صنعت، معدن و تجارت ایران در دیدار با وزیر اقتصاد کشور آذربایجان با اشاره به ظرفیت های تجاری و صنعتی طرفین که در توافقات قبلی مورد توجه قرار گرفته بودند ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۳ - ۱۳:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
دارا خبر، شهر سردرود در استان آذربایجان شرقی و در نزدیکی تبریز با 800کارگاه فعال، به عنوان یکی از خاستگاه های تابلوفرش و پایتخت تابلوفرش دستباف جهان شناخته می شود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۰۹:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
داراخبر،محمدپور گفت: برای نخسیتین بار مراسم انتخاب کتاب سال استان در طول این نمایشگاه برگزار خواهد شد که ناشر و نویسنده برتر معرفی خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۰۹:۳۸   + ۸۱ سایت دیگر  
داراخبر،سخنگوی شورای نگهبان گفت: برخی نمایندگان گفتند نظارت استصوابی منجر شده افراد شایسته به مجلس راه پیدا نکنند، این حرف خوبی برای نمایندگان نیست و به خودشان برمی گردد، با چنین فرضی ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۰۹:۳۸   + ۲۱ سایت دیگر  
اصغر آذرپیک مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز از اجرای طرح زوج و فرد از دوم شهریور در تبریز خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۰۹:۳۸   + ۳۳ سایت دیگر  
داراخبر،شهردار لواسان در خصوص شهرک ویلایی باستی هیلز گفت: پس از برداشتن گیت این شهرک از بنده شکایت کردند و باید در دادگاه پاسخگو باشم .
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۵:۲۷   + ۱۳ سایت دیگر  
دارا خبر،جلسه هم اندیشی مدیرعامل شرکت بیمه “ما” و مرادی مدیریت بانک ملت استان اصفهان برگزار و بر استفاده هر چه بیشتر از ظرفیت های بانک ملت شعبه اصفهان تاکید شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۱۵:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
داراخبر، دو اثر نمایشی سارای و خوخان به کارگردانی هنرمند مرندی در جشنواره تئاتر ملی کودک به روی صحنه می رود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۱۵:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
داراخبر،شهردار اهر گفت: رئیس شورای شهر اهر هم اکنون 3 پرونده شکایت از شهرداری در رابطه با زمین های او که در مسیرگشایی قرار گرفته دارد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۱۵:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
داراخبر، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه تبریز گفت: استادان و دانشجویان دوره دکترای این دانشگاه در قالب برنامه تبادلی مولانا از فرصت های مطالعاتی کوتاه مدت سه دانشگاه ترکیه استفاده می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۱۵:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
دارا خبر،همزمان با برگزاری اولین گردهمایی مدیران و روسای شعب شرکت بیمه “ما” در سال 98، از روسای شعب موفق بیمه “ما” با اهدای لوح تقدیر و تندیس ویژه تقدیر شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۱۴:۲۷   + ۴۸ سایت دیگر  
داراخبر،رئیس قوه قضائیه گفت: به نظرم می رسد که انگلیسی ها و بسیاری از کشورهای اروپایی ها از دسترسی ها و ظرفیت های جمهوری اسلامی ایران خبر دارند و باید هرچه زودتر دست از توقیف کشتی که مورد توقیف ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۱۴:۲۷   + ۱۴ سایت دیگر  
داراخبر،استاندار آذربایجان شرقی در بازدید از بازار سرپوشیده تبریز، ضمن مطلوب ارزیابی کردن عملیات مرمت سرای ایکی قاپیلی، تأکید کرد که در بازسازی این سرا ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۰۹:۰۷   + ۲۱ سایت دیگر  
داراخبر،معاون سابق بیمه ای دفتر بانک و بیمه وزارت امور اقتصادی و دارایی عضو هیأت مدیره بیمه ما شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۳۰ - ۱۱:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
داراخبر،ساختمان جدید مرکز رشد فناوری و توسعه صادرات منطقه آزاد ارس با حضور سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری، روزسه شنبه افتتاح شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۳۰ - ۱۱:۰۸   + ۱۹ سایت دیگر  
داراخبر،استانداری آذربایجان شرقی در اطلاعیه ای اعلام کرد: ساعت کاری ادارات استان از ابتدای تیر تا پایان مرداد امسال در راستای مدیریت مصرف برق تغییر می یابد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۳۰ - ۱۱:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
داراخبر،یکی از مواردی که در شرایط تحریم می تواند باعث ترغیب مشتریان برای خرید نفت از بورس شود، کاهش قیمت نفت عرضه شده در بورس است ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
دارا خبر،مدیر عامل شرکت برق منطقه ای آذربایجان شرقی با بیان اینکه مصرف برق قانونی و بدون عبور از کنتور برق افزایش 15 درصدی داشته است ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۱۱:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
داراخبر،استاندار آذربایجان شرقی طی حکمی، “میرصمد ابراهیم پور” را به عنوان مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری منصوب کرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۱۱:۰۸   + ۲۴ سایت دیگر  
داراخبر،نماینده شهرستان های مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی ضمن تمجید از عملکرد بانک رفاه گفت این بانک در زمینه مهندسی مالی و بانکی از بانک های پیشرو در کشور است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۱۱:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
داراخبر،بی مقدارنماینده مردم تبریز گفت: بخشنامه های بدون حساب و کتاب، کمرتولیدرا می شکند. نمی شود که هرروز بخشنامه صادر شود و تولید کننده دچار سرگردانی شود ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۱۱:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
داراخبر،معاون قضایی رییس کل و سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان آذربایجان شرقی از آزاد راه تبریز – ارومیه بازدید کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...