سه شنبه ۱۹ فروردینساعت ۰۶:۰۶Apr 2020 7

دیدشهر (didshahr.ir)

 
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
قلعه قهقهه از محکم ترین قلعه های دوره صفویه بشمار می رود که در بخش ارشق، ما بین روستای گنچویه و قره آغاج کلان از توابه مشگین شهر در استان اردبیل قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۱۵:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل با اشاره به میزبانی قیه سویی سردابه از جشنواره زمستان بیدار گفت: امیدواریم این جشنواره ها باعث رونق گردشگری استان شوند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۱۵:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از تشدید برخورد با حفاران غیر مجاز در سطح استان خبر داد و افزود: حفاظت از آثار تاریخی و فرهنگی از وظایف مهم اداره میراث بشمار می رود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۰:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
مسوول میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان بیله سوار از آمادگی 16 مرکز اقامتی برای استقبال از میهمانان نوروزی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۴:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل با اشاره به اینکه آژانس داری جزو مسائل مهم در حوزه گردشگری است،گفت: نباید برای تذکر دادن به تخلفات تعارفی در کار باشد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۴:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از پیشرفت 90 درصدی ساماندهی محوطه شیخ کلخوران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۳:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مسئول میراث فرهنگی شهرستان پارس آباد گفت: تپه نادر از آثار شاخص شهرستان بوده و میتواند زمینه خوبی برای رونق گردشگری شهرستان محسوب شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۳:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل در بازدید از پل معلق هیر گفت: این پل که طراحی و ساخت آن توسط کارشناسان داخلی انجام شده، باعث افتخار ملی است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۳:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور از برنامه ریزی برای توسعه صنعت گردشگری تا چند سال آینده خبرداد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۳:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
سفیر ژاپن در بازدید از دوازدهمین نمایشگاه بین المللی از غرفه اردبیل گفت: پتانسیل های عمده ای در حوزه تبادل گردشگر بین دو کشور ایران و ژاپن وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
شهرستان گرمی دارای روستاهای سرسبز و دیدنی هست که گشت و گذار در آنها خالی از لطف نیست یکی از این روستاها شوون می باشد که بدلیل جذابیت گردشگری خاصش نظر اکثر گردشگران را به خود جلب می کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۳:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: براساس ظرفیت های گردشگری برنامه ریزی کرده ایم تادر سال 1400 استان اردبیل بتواند در قله گردشگری کشور قرار بگیرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل با اشاره نگاه ویژه میراث فرهنگی به مشگین شهر گفت: قطب های گردشگری بدون مشگین شهر معنی ومفهومی ندارد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۳:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
استاندار اردبیل با اشاره به بازدید اکثریت مردم از غرفه استان اردبیل گفت: غرفه استان اردبیل به اذعان عموم مردم از بهترین غرفه های نمایشگاه گردشگری است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۲:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی اردبیل با اشاره به اینکه اردبیل رنگین کمان آداب و سنن و فرهنگ ها است گفت: تلاش می کنیم جشنواره کوچ عشایر این رویداد فرا مرزی را بین المللی کنیم.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۰۹:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از آغاز بکار دوازدهمین نمایشگاه بین المللی تهران با حضور کشور های مختلف خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل با اشاره به دیدار با خانواده شهید عظیمی گفت: خدمت رسانی به خانواده های شهدا جزو وظایف اصلی مسئولین می باشد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۲:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی استان اردبیل گفت: مراسم افتتاح نمایشگاه بین المللی تهران برعهده استان اردبیل خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۱ - ۱۵:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل با اشاره به ثبت ملی 6 اثر ملموس و ناملموس شهرستان گرمی گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۱ - ۱۴:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از صدور مجوز سرمایه گذاری برای 10 طرح گردشگری ، بوم گردی در استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۱ - ۱۰:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از ثبت ملی شدن 3 اثر تاریخی غیر منقول پل نادری، بقعه میر اعلم و محوطه ی قوروق چی داغی اردبیل خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۱ - ۱۰:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل پس از ثبت محوطه شهریری به عنوان پایگاه ملی از آغاز سنگ فرش محوطه شهریئری مشگین شهر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۱ - ۰۹:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل با اشاره به ایام دهه فجر و بازدید از پروژه های شهرستان گرمی از عملیاتی شدن ساماندهی دریاچه گیلارلو این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۴:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل با اشاره به معرفی جاذبه های گردشگری در دوازدهمین نمایشگاه صنایع دستی بین المللی گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۴:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل با اشاره به افتتاح 4 پروژه آبخیزداری در دهه فجر گفت: ما در حوزه منابع طبیعی و برای وجب به وجب اراضی استان پروژه و برنامه تدارک دیدیم و سعی می کنیم تا در ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۴:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل با اشاره به ایجاد هتل های 5 ستاره در اردبیل گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۴:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل با اشاره به آغاز فعالیت فروشگاه های آنلاین صنایع دستی گفت: از ایده های خلاقانه در حوزه فروش صنایع دستی به صورت ویژه حمایت می کنیم.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۳:۳۹    
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل با اشاره به فرا رسیدن ایام الله دهه فجر گفت: ما با برگزاری میز خدمت آمادگی خود را برای پاسخگوئی به جامعه کارگری و کارفرمایی اعلام می داریم.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۵:۳۹    
آبگرم قینرجه مشگین شهر داغ ترین چشمه آب معدنی شناخته شده در دنیا است، به طوری که در مظهر اصلی چشمه دمای آن به 82 درجه سانتی گراد می رسد و به صورت مجتمع آب درمانی مدرن با تمام امکانات جانبی ارائه ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۴:۰۹    
گردشگری روستایی در حال تبدیل شدن به یکی از بزرگترین واقعیت های اقتصادی جهان است که از راهکارهای توسعه گردشگری استفاده از امکانات دنیای مجازی می باشد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل با اشاره به حضور سرمایه گذاران در نمایشگاه بین المللی گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۳:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از صدور 15 مجوز مشاغل خانگی پشتیبان در استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۳:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل با اشاره به پیشرفت مطلوب 4 پروژه گردشگری در خلخال گفت: این پروژه ها در حوزه ی تامین زیرساخت های گردشگری از پیشرفت های مطلوبی برخوردار است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۳:۰۹    
اقامتگاه بوم گردی مسئله یست که این روزها بیشتر با آن روبرو میشویم و ضروری ست که با مفهوم آن آشنا شویم و بدانیم که باید چه شرایطی داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۱:۳۹    
روستای دومولی از جمله معدود روستاهایی است که بافت تاریخی سنتی وباستانی خود را حفظ کرده و میتوان گفت هنوز مدرنیته بر آن غالب نشده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۱:۰۹    
معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور در کنفرانس گردشگری روستایی در ایران که با همکاری سازمان میراث فرهنگی برگزار می شودبیان کرد ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۱۵:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل با اشاره به پیشرفت 50 درصدی طرح جامع گردشگری سرعین گفت: امیدواریم با اجرایی شدن این طرح شاهد تحولات توسعه محور در گردشگری این شهرستان باشیم.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۱۴:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل با شاره به ثبت 2 هزار اثر در سامانه جام تا پایان سال گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۱۴:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: در نمایشگاه بین المللی تهران قابلیت ها و جاذبه های گردشگری تمامی شهرستان های استان اردبیل معرفی خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل با اشاره به میزبانی سرعین و خلخال از مسابقات تیرو کمان سنتی گفت: این مسابقه با حضور40 تیرانداز از 10 استان کشور برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۳:۳۰    
پل تاریخی حسرت کورپوسوی آذربایجان به عنوان وسیله و نماد برادری و پیوند میان آذربایجان شمالی و آذربایجان جنوبی یاد می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۳:۰۰    
قشلاق تنگ از مناطق طبیعی با زیبایی های خیره کننده در مشگین شهر هست که از نظر تقسیمات جغرافیایی در بخش مرادلوی مشگین شهر قرار دارد و برای دسترسی به این منطقه باید از مسیر روستای بیجق عبور کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۲:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: در 10 ماهه گذشته بیش از 2 میلیون و 526 هزار اقامت در سطح استان اردبیل انجام گرفته است که نسبت به سالهای گذشته 14 درصد افزایش داشته است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۲:۳۰    
بایلقلو چای از چشمه سارها و برف های دامنه جنوبی کوه سبلان و دامنه های شمال غربی رشته کوه های بزغوش سرچشمه می گیرد، از شهر اردبیل می گذرد و جلوه های خاص وزیبایی به منظره ی شهر می بخشد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
استاندار اردبیل با اشاره به پایان فاز نخست هتل پنج ستاره شهرستان نیر تا 2 سال دیگر گفت: عملیات احداث پروژه تا سال 1400 به اتمام خواهد رسید که اشتغالزایی برای 120 نفر بوجود می آید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۱:۳۰    
محوطه باستانی معروف به شهر یئری ، در 65 کیلومتری اردبیل و 31 کیلومتری شرق مشگین شهر در کنار رود قره سو قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۵:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل با اشاره به فرا رسیدن دهه فجر گفت: 8 پروژه سرمایه گذاری بخش خصوصی با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد تومان در ایام دهه فجر در شهرستان های مختلف ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۵:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل با اشاره به گردشگران سلامت که پایه های اصلی گردشگری استان است ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۴:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل با اشاره به مرمت پرچم زربفت و تاریخی محله اونچی میدان اردبیل گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۴:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
رییس اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری خلخال با اشاره به اجرای برنامه های زمستان بیدار گفت: مسابقه تیر وکمان سنتی با رقابت بیش از 40 نفر از ورزشکاران تیم ملی تیر وکمان با لباس های سنتی اقوام ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۳:۳۰    
آرامگاه شیخ صفی الدین اردبیلی محل تحصن کسانی بود که از ظلم و ستم به تنگ آمده بودند و حتی محکومین به اعدام در این محل امنیت داشتند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۱۴:۳۰    
وجود معماری های صخره ای درمنطقه گردشگری نیر نشان دهنده ی پیشینه ی تاریخی این شهر است کافی ست گشت کوچکی در این شهر بزنید تا با سادگی و تاریخچه ی بی نظیر این شهر آشنا شوید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۱۳:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل با اشاره به صدور 28 رشته صنایع دستی در استان گفت: با صدور این مجوز هاامکان اشتغال برای 670 نفر بوجود آمده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۱۲:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خلخال با اشاره به راه اندازی نخستین تشکل غیردولتی گفت: جامعه تاسیسات گردشگری ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
حسین پیرموذن با تاکید برحمایت دستگاه های اجرایی با سرمایه گذاران گفت: در این شرایط اقتصادی بهتر است با همکاری و تلاش هم متحدتر به پیشرفت بیاندیشیم و باعث تعطیلی واحد های تولیدی نشویم.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۱۱:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل با اشاره به احداث هتل 5 ستاره در نیر گفت: حمایت از زیر ساخت های منطقه نمونه گردشگری نیر به صورت ویژه پیگیری می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۳:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل با اشاره به جهش خیره کننده ی ورزش استان بعد از انقلاب گفت: استان اردبیل در رده بندی استان های برتر کشور از حیث مدال آوری در المپیک در مکان سوم جای دارد و در بحث ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: بدلیل متنوع بودن جاذبه های گردشگری زمستانی اردبیل برای گردشگران داخلی و خارجی ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۲:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از اعطای بیش از 10 میلیاردی تسهیلات به پروژه های گردشگری استان در 10 ماهه سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۲:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی استان اردبیل با اشاره به فرصت های بکر برای سرمایه گذاری گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۲:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی استان اردبیل از آغاز بکار نمایشگاه صنایع دستی خلخال بعد از 7 سال خبر داد و گفت: با حل اختلاف بین 2 اداره کل ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۱:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
هاشم علایی با اشاره به نظارت ها و بازررسی های انجام گرفته از شهربازی های استان گفت: تجهیزات شهربازی و زمین بازی ملزم رعایت مقررات استناندارد هستند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۱:۳۹    
مدیر کل اداره استاندارد استان اردبیل از افتتاح سومین دفتر استانداردسازی در دانشگاه پیام نور اردبیل با هدف استفاده از ظرفیت موجود آزمایشگاه های فعال در دانشگاه ها و همچنین بهره گیری از تجربیات موفق ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۱:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل گفت: بحران کمبود آب در اقصی نقاط کشورمان وجود دارد و اجرای طرح داناب در راستای ترویج و فرهنگ سازی و انتقال مفاهیم آبی به دانش آموزان می تواند از راه های مدیریت مصرف ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۵:۱۰    
شهرستان نمین به دلیل مجاورت با جاده زیبای آستارا به اردبیل از طبیعت شگفت انگیزی برخوردار می باشد. این شهر یکی از مهم ترین هدف های طبیعت گردان در استان اردبیل محسوب می گردد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۴:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون میراث فرهنگی، اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از اتمام پروژه بازسازی بقعه کلخوران تا پایان سال ساری خبرداد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۴:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از برگزاری نمایشگاه ها ی بین المللی گردشگری بعنوان بهترین فرصت معرفی پتانسیل گردشگری استان اردبیل یادآور شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۳:۴۰    
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل با اشاره به برگزاری تور3روزه ی گردشگری در بهمن ماه گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۲:۱۰    
مشگین شهر، شهری با جاذبه های طبیعی و تاریخی در دامنه زیبای سبلان، این شهر را می توان شهری از قلعه های تاریخی نامید که خود یکی از جاذبه های محبوب گردشگری در عصر حاضر محسوب می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۵:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی استان اردبیل با اشاره به احیای طرح بوم گردی و زیست بوم استان با تقویت حضور گردشگران گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۵:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه استان اردبیل با اشاره به شان نامطلوب بافت تاریخی اردبیل در جایگاه خود گفت: همه ی ارگان های دولتی بهتر است همت کرده و برای بازسازی این بافت ارزشمند وارد عمل شوند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۴:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل با اشاره به هزینه میلیاردی برای زیر ساخت های گردشگری شهرستان خلخال گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۲:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
مجموعه هتل و آبدرمانی ارشاد و آبگرم معدنی پهنلو با ویژگی ها و خواص منحصربفرد خود در قلب سرعین سال هاست که از میهمانان این شهر گردشگری و اهالی استان اردبیل آبرومندانه پذیرایی می کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۱۵:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: با حضور پر شور مردم طولانی ترین سفره نذری به مناسبت ایام فاطمیه در بقعه شیخ صفی بخوبی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۱۵:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: لازم است ارتباط و تعاملات خود را با استان های همجوار بیشتر کنیم تا بتوانیم جاذبه های گردشگری استان را در سطح بین المللی معرفی کنیم.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۱۴:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
تور علمی – آموزشی ژیوتوریسم در منطقه ورگه سران سرعین با حضور 30 نفر از کارآموزان دوره طبیعت گردی موسسه تدبیرگستران برگزار وبه اتمام رسید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۱۴:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از بازدید 20 توریست و دانشمند چینی در حوزه مطالعات هنرهای اسلامی از بقعه شیخ صفی اردبیل خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۱۴:۱۳    
شهرستان گرمی بدلیل هم مرز بودن با کشور آذربایجان یکی از مناطق بکر گردشگری طبیعی کشور میتواند به حساب بیاید که دارای جنگل های سرسبز کوهستانی با مناطق گردشگری فراوان می باشد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۱۲:۱۳    
روستای فیروز اباد که پل تاریخی را در خود جای داده است، دو رودخانه گیوی چای و سنگوچای در آن به هم می رسند که همجوار جاده ترانزیتی سرچم – اردبیل واقع شده و دارای پتانسیل تاریخی و گردشگری بسیار بالایی ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۱۳:۱۲    
جاذبه های تاریخی و طبیعی شهرستان کوثر از پر بیننده ترین اماکن در سطح استان است که در طول سال پذیرای گردشگران داخلی و خارجی می باشد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۱۲:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
استاندار اردبیل با اشاره به افزایش رونق اقتصادی استان گفت: با توجه به ظرفیت های موجود در منطقه مشکین شهر ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۱۲:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر پارس آباد با اشاره به بررسی برنامه های زمستان بیدار در این شهرستان گفت: برند سازی در توسعه مناطق نقش بسزایی دارد و این موضوع در شهرستان پارس آباد حلقه مفقوده می باشد و باید در ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۶:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از ثبت ملی شدن نشان سلاطین صفوی خبرداد و افزود: دو اثر صندوق قبر محی الدین و منبر مشکول نیز بهمراه این اثار به ثبت ملی رسیدند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۶:۱۲   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از برگزاری مشترک جشن نوروز بین دو کشور ایران و اذربایجان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۵:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
با حضور مسئولان استانی و شهرستانی، علیرضا ارژنگی به عنوان سرپرست نمایندگی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان پارس آباد منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۵:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل با اشاره به درآمد زایی از فرصت های اردبیل گفت: لازم است برای جذب گردشگر فرهنگی از داخل و خارج از کشور ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۵:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از اعلام آمادگی میراث فرهنگی از تهیه طرح تفضیلی گردشگری با مشارکت دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۵:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
مسئول آموزش اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل با اشاره به آزمون مصاحبه زبان در استان اردبیل گفت: این آزمون بین 78 نفر از تور لیدرهای راهنمای فرهنگی ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۳:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان با اشاره به آغاز مطالعه روستای گردشگری موئیل گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۲:۴۲   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل با اشاره به رشد 2 هزار و 480 درصدی مشترک برق گفت: در استان اردبیل قبل از انقلاب تنها 20 روستا از نعمت برق برخوردار بودند اما پس از انقلاب این رقم به هزار و ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۶:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان از برگزاری سه رویداد ورزشی ملی در قالب جشنواره زمستان بیدار و همچنین احیای ورزش سنتی و کهن تیراندازی در استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۶:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر امور منابع آب استان اردبیل گفت: در 10 ماهه سالجاری در چاههای 13 روستای تابعه بخش مرکزی شامل شهرستان اردبیل واقع در دشت ممنوعه اردبیل 28 دستگاه کنتور هوشمند نصب شده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۶:۳۵    
فرمانده تیپ 40متحرک هجومی اردبیل از موزه عمارت تاریخی_فرهنگی شهرداری اردبیل بازدید کرده از همکاری شهردار اردبیل در اجرای برخی از برنامه های فرهنگی تقدیر و قدردانی کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۳:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست معاونت صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان از صدور بیش از 18 هزاری پروانه تولید صنایع دستی در استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۱:۲۲    
نماینده ولی فقیه در استان، به همراه شهردار و رئیس شورای شهر اردبیل از نزدیک در جریان روند اجرای عملیات پروژه فرهنگی پیاده راه شیخ صفی قرار گرفتند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان اردبیل با اشاره به بهره برداری از پل معلق هیر گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
رییس جهاد دانشگاهی واحد استان اردبیل با اشاره به راه اندازی مجتمع درمانی توریسم در اردبیل گفت: با رعایت استانداردهای مناسب برای بومی سازی دانش فنی این نهاد در استان درصدد راه اندازی این مجتمع هستیم.
  ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۴:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
از پرآب ترین و قدیمی ترین ابگرم های شهرستان سرعین که همه ساله مسافران و گردشگران زیادی را به این شهرستان جذب می کند آبگرم گاومیش گلی می باشد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۳:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان از آغاز عملیات ساخت نمایشگاه صنایع دستی با اعتباری بالغ بر 12 میلیارد تومن در شهر اردبیل خبر داد.
مشاهده نتایج بیشتر...