یکشنبه ۱۰ فروردینساعت ۰۴:۴۰Mar 2020 29

بانک توسعه صادرات (edbi.ir)

 
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۰۹:۱۸   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران گفت: نگاه ها در کشور باید تولید محور و صادرات محور باشد و به یک معنا تغییر و تحول در نگاه بسیار مهم است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۰۸:۱۸   + ۴۶ سایت دیگر  
مجمع عمومی فوق العاده بانک توسعه صادرات ایران، سرمایه این بانک را به مبلغ 400 میلیارد ریال افزایش داد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۳:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
دکترعلی صالح آبادی، در پیامی، فرارسیدن نوروز سال 1399 را به مشتریان و همکاران نظام بانکی تبریک گفت.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۱۵:۱۸   + ۳۶ سایت دیگر  
بانک مرکزی به منظور اجرای تکلیف مقرر در قانون تسهیل تسویه بدهی بدهکاران شبکه بانکی کشور ، دایر بر تدوین دستورالعمل اجرایی قانون یادشده مشتمل بر تشخیص تسهیلات تولیدی از غیرتولیدی توسط این بانک ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۱۱:۱۸   + ۲۰ سایت دیگر  
بانک توسعه صادرات ایران اعلام کرد: تمدید تاریخ انقضاء کارت های بانک توسعه صادرات که تا 31 خرداد ماه سال 99 منقضی می شوند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۵ - ۱۰:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
در راستای پیشگیری از شیوع و مقابله با ویروس کرونا شعب بانک های استان خراسان رضوی در تاریخ های پنجشنبه 15 و شنبه 17 اسفندماه تعطیل می باشند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۱ - ۱۰:۱۶    
رئیس اداره کل صادرات کالا در بانک توسعه صادرات ایران گفت: این بانک در راستای اهداف خود و به منظور حمایت از فعالیت های صادراتی صادرکنندگان ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۱ - ۰۹:۱۶   + ۲۷ سایت دیگر  
سامانه جدید همراه بانک توسعه صادرات ایران به خانواده محصولات جدید بانکداری الکترونیک این بانک پیوست.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۶:۱۶   + ۸۲ سایت دیگر  
شورای اطلاع رسانی و تبلیغات نظام بانکی کشور، تمهیدات مراقبتی ویژه مشتریان بانک ها را به منظور مقابله با ویروس کرونا ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۶:۱۶   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس شعبه قم بانک توسعه صادرات ایران گفت: با بررسی های انجام شده در شعبه این بانک و اعتبارسنجی های لازم ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۴:۰۵    
به همت اداره روابط عمومی و بین الملل بانک توسعه صادرات ایران، شماری از خبرنگاران مطبوعات و رسانه ها از شرکت الکتروژن بزرگترین تولید کننده موتورهای صنعتی در خاورمیانه بازدید کرده و با روند فعالیت های ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۲:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
رییس اداره کل پژوهش و مدیریت ریسک بانک توسعه صادرات ایران می گوید: تامین مالی زنجیره تامین، موجب مدیریت مناسب کسر یا مازاد وجوه و نقدینگی ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۰:۰۵   + ۳۴ سایت دیگر  
بانک توسعه صادرات ایران درچارچوب حمایت از واحدهای تولیدی و بنگاههای صادراتی با ارائه تسهیلات تلفیقی به شرکت الکتروژن از این واحد تولید کننده موتورهای صنعتی حمایت می کند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۱:۰۵   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک توسعه صادرات گفت: این بانک تنها بانک دولتی است که بانوان در تمام سطوح از جمله عضویت در هیات مدیره حضور دارند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۰:۵۴   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیر امور اعتبارات بانک توسعه صادرات ایران گفت: پتروشیمی بوشهر بزرگترین پروژه پتروشیمی کشور از لحاظ حجم تولید و سرمایه گذاری با حمایت این بانک آغاز به کار می کند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۵:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
دکتر علی صالح آبادی به همراه جمعی از همکاران بانک توسعه صادرات در مراسم تجدید میثاق با آرمان های مقدس رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) حضور یافت.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۰:۵۴   + ۱۴ سایت دیگر  
دکتر صالح آبادی با اشاره به پروژه های تامین مالی شده در بانک توسعه صادرات گفت: در حال حاضر بیش از دو میلیارد دلار پروژه در حال اجرا داریم.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۴:۴۴   + ۲۱ سایت دیگر  
در دهمین گردهمایی رؤسای برتر شعب بانکهای کشور با عنوان "نقش رؤسای شعب در مدیریت ریسک اعتباری" از پنج شعبه بانک توسعه صادرات ایران تقدیر به عمل آمد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ - ۱۴:۲۷   + ۳۴ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهوری بسته حمایت از توسعه صادرات غیرنفتی را به منظور تحقق اهداف توسعه صادرات سال 98 ابلاغ کرد و به وزارت صمت ماموریت داد تا هر یکماه، گزارش عملکرد ارایه دهد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ - ۰۹:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
گروه جهادی پایگاه مقاومت بسیج بانک توسعه صادرات ایران به منظور خدمت رسانی به هموطنان سیل زده منطقه قصر قند استان سیستان و بلوچستان به این مناطق اعزام شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ - ۱۵:۲۷   + ۳۳ سایت دیگر  
بانک توسعه صادرات ایران از تاریخ سوم بهمن ماه به سامانه هریم (هدایت رمز یکبار مصرف) بانک مرکزی متصل شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۶:۲۷   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات بانک توسعه صادرات ایران اعلام کرد: فعالسازی رمز دوم پویا از طریق پیامک اجرایی شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۳:۲۷   + ۱۸ سایت دیگر  
با تصمیم هیئت مدیره انجمن متخصصان روابط عمومی، دکتر حسین امامی و دکتر سعید معادی به ترتیب به عنوان رییس و نایب رییس جدید این انجمن انتخاب و معرفی شدند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۶:۲۷    
در راستای راه اندازی رمز دوم پویا، سامانه های مرتبط با کارت بانک توسعه صادرات ایران روز چهارشنبه دوم بهمن ماه با اختلال مواجه می شوند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۱:۲۷   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران در همایش توسعه کشاورزی تجاری گفت :یکی از حوزه های مهم در بخش صادرات غیرنفتی کشور در شرایط کاهش درآمدهای نفتی ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۴:۲۷   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران، در تشریح نقاط قوت و ضعف طرح جدید بانکداری در مجلس شورای اسلامی گفت: مجمع عمومی بانک مرکزی در طرح جدید حذف شده که در این زمینه نیاز به تجدید نظر وجود دارد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۵:۲۷   + ۳۲ سایت دیگر  
مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات بانک توسعه صادرات گفت: نرم افزار رمز ساز ریما از ابتدای دی ماه جهت استفاده از رمز دوم پویا برای مشتریان بانک توسعه صادرات فعال شده است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۳:۲۷   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس اداره کل صادرات کالا بانک توسعه صادرات ایران گفت: این بانک در راستای اهداف خود و به منظور حمایت از فعالیت های صادراتی صادرکنندگان ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۱:۲۷   + ۴۲ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره بانک توسعه صادرات ایران گفت: این بانک استراتژی های متناسب با اهداف اگزیم بانک دیجیتال را در قالب برنامه توسعه بانکداری دیجیتال با رویکرد نوآوری باز و با همکاری شرکت های دانش بنیان را ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ - ۱۱:۲۱   + ۲۰ سایت دیگر  
کارشناس ارزی اداره خزانه داری بانک توسعه صادرات ایران گفت: با توجه به سیاست های ارزی، تامین ارز با توجه به گروه کالای مورد نظر به دو روش تامین از سوی بانک مرکزی با تایید فیش ثبت سفارش جهت کالاهای ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۰۸:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
دکتر علی صالح آبادی مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران به مناسبت شهادت سردار شجاع اسلام حاج قاسم سلیمانی پیامی به این شرح صادر کرد:
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - ۱۰:۲۱   + ۳۴ سایت دیگر  
نرم افزار رمز ساز ریما برای استفاده و تولید رمز دوم پویا در بانک توسعه صادرات ایران فعال شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ - ۱۳:۲۱   + ۲۶ سایت دیگر  
معاون اجرایی صرافی بانک توسعه صادرات ایران گفت: شرکت صرافی توسعه صادرات حوالجات ارزی به اکثر نقاط جهان، به ارزهای محلی و برخی ارزهای منطقه ای انجام می دهد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ - ۱۴:۲۲   + ۲۶ سایت دیگر  
رییس شعبه بانک توسعه صادرات استان زنجان گفت: بانک توسعه صادرات ایران در حوزه های مختلف اعم از ارایه تسهیلات ارزی و ریالی، ضمانت نامه های ارزی ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۰۴ - ۱۴:۲۲   + ۲۰ سایت دیگر  
چهلمین نشست تخصصی معرفی خدمات بانک توسعه صادرات ایران با هدف گذاری برای ارائه خدمات بانکداری شرکتی به 138 مشتری در سراسر کشور، در زنجان برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۰۲ - ۱۴:۱۸   + ۳۰ سایت دیگر  
بانک توسعه صادرات ایران به منظور استفاده از رمز دوم پویا در تراکنش های کارتی غیرحضوری ، سامانه اعتبارسنجی شماره تلفن همراه مشتریان را راه اندازی کرد
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۷ - ۱۰:۱۶   + ۲۴ سایت دیگر  
به گفته معصومه فولادی بانک توسعه صادرات بعنوان یکی از بانک های پیشرو در عرصه استفاده از مدل رتبه بندی داخلی در کشور بیش از ده سال است با مدل رتبه بندی منحصربه فرد خود مشتریان حقوقی این بانک را رتبه ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۵ - ۱۴:۱۶   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیر امور فناوری اطلاعات و ارتباطات بانک توسعه صادرات ایران گفت: راه اندازی رمز پویا دو الزام دارد که یکی شامل فعال سازی این رمز و دیگری احراز هویت گوشی های تلفن همراه است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۱:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
بیست و هفت سال از آغاز فعالیت بانک توسعه صادرات ایران می گذرد جا دارد در روز ملی صادرات از همه صادرکنندگانی که در طول این سال ها با بانک توسعه صادرات کار کرده و به رشد و بالندگی صادرات کشور کمک کرده ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۱:۱۶   + ۲۷ سایت دیگر  
نرخ حق الوکاله سال 1398 برای سپرده های مختلف بانک توسعه صادرات ایران 2.5 درصد تعیین شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۴:۱۶   + ۳۰ سایت دیگر  
تمامی هشت صادرکننده ممتاز کشوری سال 98 که در مراسم روز ملی صادرات تقدیر شدند، مشتری بانک توسعه صادرات ایران هستند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۱:۱۶   + ۳۴ سایت دیگر  
چهارمین جایزه مالی اسلامی در حاشیه پنجمین همایش مالی اسلامی در دانشگاه الزهرا(س) به دکتر علی صالح آبادی مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران اهدا شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۰۹:۱۶   + ۲۲ سایت دیگر  
کلاهبرداری اینترنتی با روش های مختلف برداشت غیرمجاز از حساب های بانکی در کشور باعث شد تا با تدبیر بانک مرکزی، در بستر بانکداری الکترونیک رمزهای ایستا جای خود را به رمزهای پویا بدهند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۴:۱۶   + ۲۰ سایت دیگر  
به گفته رییس شعبه شیراز بانک توسعه صادرات، این بانک با رویه هایی چون توجه به سلیقه مشتری، همراهی و همکاری با مشتریان در شرایط تحریم در چارچوب مقررات و ساختارهای قانونی و رصد فعالیت های بنگاه اقتصادی ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۰۹:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
شبکه تعاملی نخبگان جوان اقتصادی یا اکونت با هدف بهره مندی ازسرمایه های فکری جوانان به همت وزارت امور اقتصادی و دارایی راه اندازی شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۰:۱۸    
سیف الله یزدانی مدیر مسئول روزنامه عصر اقتصاد، پس از تحمل یک دوره بیماری، عصر روز پنجشنبه هفتم آذر ماه دارفانی را وداع گفت.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ - ۱۴:۱۸   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون امور صنایع و معادن سازمان صمت در یاسوج تعامل بین بانک تخصصی توسعه صادرات و فعالان اقتصادی صادرات محور را گامی مثبت در جهت رشد صادرات استان کهکیلویه و بویراحمد عنوان کرد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۱۳:۱۹   + ۱۹ سایت دیگر  
رییس شعبه یاسوج بانک توسعه صادرات ایران گفت: در دو دهه از آغاز فعالیت شعبه این بانک در استان کهکیلویه و بویراحمد خدمات مناسبی به فعالان اقتصادی استان ارائه و در جهت شناسایی ظرفیت های صادراتی استان و ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۳:۱۹   + ۵۰ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار 2500 نفر از تولیدکنندگان، کارآفرینان و فعالان اقتصادی ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۱:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
پنجمین نمایشگاه تراکنش ایران با حضور مدیران عرصه بانکداری دیجیتال و مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران گشایش یافت.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۱۰:۲۰   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیر امور فن آوری ارتباطات و اطلاعات بانک توسعه صادرات اعلام کرد: در راستای اجرای سیاستهای بانک مرکزی رمز دوم پویای کارت بانک توسعه صادرات فعال می شود.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۱۱:۰۸   + ۱۳ سایت دیگر  
بیانیه وزارتخانه های خزانه داری و امور خارجه آمریکا در مورد اتخاذ سازوکارهای جدید برای تقویت شفافیت در تجارت بشردوستانه با ایران ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۱۲:۵۷   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیرعامل صرافی توسعه صادرات گفت: این صرافی به عنوان یک صرافی دولتی کلیه فعالیت های خود را در چارچوب مقررات سامانه نیما انجام می دهد و آمادگی دارد تا در غالب کشورهای دنیا با ابزارهای متناسب و با شیوه ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۶ - ۱۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
جهت اعمال تغییرات در بستر زیرساخت ارتباطی اینترنت بانک احتمال اختلال وجود دارد .
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۱ - ۱۰:۴۴   + ۲۳ سایت دیگر  
معاون اداره کل تامین مالی بین المللی بانک توسعه صادرات ایران در جمع فعالان اقتصادی استان اراک شرایط تامین مالی در قالب اعتبار خریدار را تشریح کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ - ۱۲:۴۴   + ۳۴ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران گفت: همزمان با تشدید تحریم ها و کاهش درآمدهای نفتی این باور وجود داشت که صادرات غیرنفتی ظرفیت تامین نیاز ارزی کشور را دارد و خوشبختانه با بازگشت ارز حاصل از صادرات به ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۱:۴۵   + ۲۷ سایت دیگر  
دکتر صالح آبادی در آستانه 29 مهرماه، روز ملی صادرات، طی پیامی از تلاشهای صادرکنندگان و فعالان این عرصه تقدیر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۰۸:۴۵   + ۳۰ سایت دیگر  
توسعه تجارت خارجی و به ویژه صادرات از عوامل موثر در پیشرفت اقتصادی کشورهاست و افزایش توان رقابت پذیری کشورها در عرصه های بین المللی را تسهیل می کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۱:۴۵   + ۱۶ سایت دیگر  
در نشست تخصصی بانک توسعه صادرات ایران در اراک چگونگی خدمات و حمایت های این بانک از صادرات غیرنفتی تشریح شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۹:۴۶   + ۳۲ سایت دیگر  
ستاد ویژه توسعه فناوری نانو و بانک توسعه صادرات ایران برای حمایت و تقویت توان صادراتی شرکت های دانش بنیان، تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۱:۴۶   + ۳۸ سایت دیگر  
بانک توسعه صادرات یکی از معدود بانک هایی است که ساز و کار اعتبار خریدار را عملیاتی کرده و تا کنون پروژه های مختلفی را در این قالب مورد حمایت قرار داده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۰:۴۸   + ۳۹ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک توسعه صادرات گفت: در شرایطی که فعالان اقتصادی انتظار دارند تا تسهیلات ریالی به تناسب افزایش نرخ ارز افزایش پیدا کند ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۰:۴۸   + ۱۸ سایت دیگر  
استاندار لرستان از دکتر علی صالح آبادی مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران بابت کمک به مردم سیل زده معمولان و پلدختر تشکر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۱:۴۹   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون فناوری و نوآوری پارک علم و فناوری یزد گفت: ارتباط خوبی بین شعبه بانک توسعه صادرات و شرکت های دانش بنیان در استان یزد وجود دارد و امیدواریم این ارتباط در مسیر پیشبرد هدف گذاری های انجام شده سرعت ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۱:۴۹   + ۱۷ سایت دیگر  
نمایندگان بخش خصوصی در کمیسیون تسهیل تجارت و توسعه صادرات اتاق بازرگانی تهران، با میزبانی از مدیرعامل بانک توسعه صادرات، مشکلات خود در حوزه امور نقل و انتقال پول و ارز، اخذ ضمانت نامه ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۰:۴۹   + ۳۴ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران می گوید: علی رغم تحریم ها همواره خدمات ارزی این بانک به صادرکنندگان تداوم داشته است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۱:۴۸   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس اداره کل صادرات کالا بانک توسعه صادرات ایران گفت: این بانک در راستای اجرای تفاهم نامه امضا شده با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و استفاده موثر از منابع تخصیصی به شرکت های دانش بنیان از محل ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۰۷:۴۸   + ۳۱ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران، راهکارهای حمایتی این بانک را از صادرکنندگان کالا و خدمات به عراق در بخش تامین مالی، نقل و انتقال و خرید ارز تشریح کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۲:۴۸   + ۱۳ سایت دیگر  
وزارت امور اقتصادی و دارایی با انتشار کتابی تحت عنوان " گزارش اهم عملکرد و دستاوردهای وزارت امور اقتصادی و دارایی از شهریور 97 لغایت مرداد 98" مهمترین سیاست ها و برنامه های عملیاتی و اجرایی معاونت ها ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ۱۳:۴۸   + ۲۵ سایت دیگر  
وزارت امور اقتصادی و دارایی با انتشار کتابی تحت عنوان " گزارش اهم عملکردو دستاوردهای وزارت امور اقتصادی و دارایی از شهریور 97 لغایت مرداد 98" مهمترین سیاست ها و برنامه های عملیاتی و اجرایی معاونت های ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۵ - ۱۶:۰۳   + ۲۳ سایت دیگر  
تاریخ انتشار : 1395.2.25 مدیرعامل بانک توسعه صادرات با تأکید بر لزوم تشکیل شورای ثبات و هماهنگی بازارهای مالی برای انجام سیاست گذاری های هماهنگ ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۵ - ۱۵:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
تاریخ انتشار : 1395.2.25 دکتر حسین عیوضلو عضو هیات مدیره بانک توسعه صادرات و مجری طرح اصلاح نظام بانکی کشور طی یادداشتی که در خبرگزاری تسنیم منتشر شد به بیان اهم اشکالات طرح عملیات بانکداری بدون ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۲ - ۱۱:۴۵   + ۲۱ سایت دیگر  
تاریخ انتشار : 1395.2.22 معاون امور بانک و بیمه وزارت امور اقتصادی و دارایی در همایش سراسری مدیران بانک توسعه صادرات گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۲ - ۱۱:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
تاریخ انتشار : 1395.2.22 معاون سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور از حمایت دولت در چهار حوزه صنعت، کشاورزی، توسعه صادرات و اصلاح نظام بانکی در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل خبر داد. ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۱ - ۱۵:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
تاریخ انتشار : 1395.2.21 مدیرعامل بانک توسعه صادرات ارایه تسهیلات از منابع بانک، صندوق توسعه ملی و تأمین سرمایه آرمان را به عنوان سه کانال تزریق نقدینگی به صادرکنندگان تعریف کرد. ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۰ - ۱۲:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
تاریخ انتشار : 1395.2.5 خبرنامه "جدیدترین مناقصه های بین المللی" با اعلام برخی از آخرین عناوین مناقصه های کشورهای عراق، گرجستان، اوگاندا، پاکستان، ویتنام، افغانستان، بنگلادش،موریتانی، موزامبیک ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۱۵ - ۱۴:۲۴   + ۱۵ سایت دیگر  
تاریخ انتشار : 1395.2.15 بانک های توسعه ای، ابزارمهم دولت ها برای دستیابی به رشد اقتصادی هستند. ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۱۳ - ۱۱:۵۱   + ۲۰ سایت دیگر  
تاریخ انتشار : 1395.2.13 مدیر عامل بانک توسعه صادرات گفت: تقویت تولید صادرات محور یکی از بند های مهم سیاست های اقتصاد مقاومتی است براین اساس صندوق توسعه ملی تصمیم دارد دو هزار میلیارد تومان ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۰۷ - ۰۹:۲۲   + ۲۶ سایت دیگر  
تاریخ انتشار : 1395.2.7 مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران از اعطای 400 میلیون دلار خط اعتباری توسط اگزیم بانک ترکیه به بانک توسعه صادرات خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۰۶ - ۱۲:۲۲   + ۱۵ سایت دیگر  
تاریخ انتشار : 1395.2.6 مدیرعامل بانک توسعه صادرات اخیرا به منظور بررسی وضعیت بانک فاینانس کردیت و امکان برقراری روابط کارگزاری در قرقیزستان به این کشور سفر کرد. ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۰۱ - ۱۰:۴۲   + ۲۱ سایت دیگر  
تاریخ انتشار : 1395.2.1 اعضای انجمن صنایع پوشاک ایران در دیدار با مدیرعامل بانک توسعه صادرات شیوه های استفاده از تسهیلات این بانک را مورد بررسی قرار دادند. ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۴:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
تاریخ انتشار : 1395.1.30 رئیس اداره روابط بین الملل بانک توسعه صادرات ایران با تاکید بر ضرورت انطباق قوانین بانکی در پساتحریم گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۹ - ۰۸:۴۰   + ۲۶ سایت دیگر  
تاریخ انتشار : 1395.1.29 نرخ حق الوکاله سال 1395 برای سپرده های مختلف بانک توسعه صادرات ایران 2.5درصد تعیین شد. ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۵ - ۱۵:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
تاریخ انتشار : 1395.1.25 دکتر صالح ابادی از برگزاری جلسات مستمر کمیته پسابرجام بانک توسعه صادرات و تقویت راهکارهای توسعه صادرات غیرنفتی در کشور خبر داد. ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۳ - ۱۴:۳۶   + ۱۹ سایت دیگر  
تاریخ انتشار : 1395.1.23 برنامه عملیاتی سال 95 بانک توسعه صادرات با بهره گیری از منابع بالادستی و تعامل با تمامی واحدها و براساس اهداف تعیین شده در برنامه پنجساله بانک و همچنین بودجه مصوب سال 1395 ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۸ - ۱۱:۲۲   + ۴۴ سایت دیگر  
تاریخ انتشار : 1395.1.18 معاون اول رئیس جمهور اعلام کرد: وزرای اقتصاد و صنعت به زودی برای صادرات غیرنفتی در سال 95 هدفگذاری کمّی ارائه می کنند. ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۵:۰۳   + ۱۹ سایت دیگر  
تاریخ انتشار : 1395.1.14 مدیر امور ارتباطات و حوزه مدیر عامل بانک توسعه صادرات با ارائه گزارشی از عملکرد سالانه این بانک خبرداد ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۱ - ۱۴:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
تاریخ انتشار : 1394.12.25 فصلنامه مطالعات اقتصاد اسلامی در شماره پانزدهم خود مقاله ای را تحت عنوان شناسایی و اندازه گیری شاخص عدالت و کارایی در نظام بانکی؛ موردمطالعه: بانک توسعه صادرات ایران ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۰۹ - ۱۲:۰۳    
تاریخ انتشار : 1394.12.26 مدیرعامل شرکت صرافی توسعه صادرات با انتشار گزارشی اهم اقدامات، دستاوردها و موفقیتهای شرکت صرافی توسعه صادرات در سال 1394را تشریح کرد. ...
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۶ - ۱۵:۵۳   + ۱۳ سایت دیگر  
تاریخ انتشار : 1394.12.26 مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران، در پیامی، با تبریک فرارسیدن نوروز سال 1395 به هموطنان، مشتریان ...
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۶ - ۱۳:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
تاریخ انتشار : 1394.12.25 مدیرعامل بانک توسعه صادرات گفت: با توجه به اصلاحات ساختاری انجام شده در سال جاری باید شاهد جهش در سال 95 باشیم و ظرفیت های خالی بانک در سال آینده را فعال کنیم. ...
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۵ - ۱۲:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
تاریخ انتشار : 1394.12.25 دکتر مرتضی اکبری عضو هیات مدیره بانک توسعه صادرات در جشنواره نقد صنعت بانکداری موفق به کسب رتبه اول و دریافت لوح تقدیر شد. ...
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۲ - ۱۱:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
تاریخ انتشار : 1394.12.22 با آغاز فعالیت دوباره سوییفت در بانک های ایرانی، انجمن ها و شرکت های تولیدی و صادر کننده با حضور در بانک توسعه صادرات به منظور آغاز دور جدید ارتباطات تجاری در شرایط پسا ...
  ۱۳۹۴/۱۲/۱۸ - ۱۳:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
تاریخ انتشار : 1394.12.18 تحریم های اتحادیه اروپا علیه روسیه و همچنین مناقشات مسکو و آنکارا، شرایطی جدید در مبادلات تجاری روس ها به وجود آورده است؛ شرایطی که در آن ...
  ۱۳۹۴/۱۲/۱۶ - ۱۱:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
تاریخ انتشار : 1394.12.12 مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران استراتژی های تامین مالی بین المللی بخش انرژی ایران را تشریح کرد. ...
  ۱۳۹۴/۱۲/۱۵ - ۱۱:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
تاریخ انتشار : 1394.12.15 در دنیای امروز، صنعت بانکداری توانسته است با به کارگیری تکنولوژی اطلاعات ...
  ۱۳۹۴/۱۲/۰۹ - ۱۱:۴۱   + ۲۶ سایت دیگر  
تاریخ انتشار : 1394.12.9 مدیرعامل بانک توسعه صادرات از سه ریسک نرخ سود، ریسک نقدینگی و ریسک اعتباری به عنوان سه ریسک مهم در حوزه بانکداری نام برد. ...
  ۱۳۹۴/۱۲/۰۸ - ۱۳:۳۳   + ۱۹ سایت دیگر  
تاریخ انتشار : 1394.12.8 مشتریان بانک توسعه صادرات ایران، از این پس برای دریافت رمزیاب و خدمات آن می توانند غیر از مراجعه به شعبه محل افتتاح حساب به تمامی شعب این بانک مراجعه کنند. ...
  ۱۳۹۴/۱۲/۰۱ - ۱۱:۳۲   + ۲۱ سایت دیگر  
چشم انداز ارزی و چشم انداز توان مالی بانک در این گزارش باثبات توصیف شده است. تاریخ انتشار : 1394.12.1 ...
  ۱۳۹۴/۱۱/۲۸ - ۰۸:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
تاریخ انتشار : 1394.11.28 سرپرست شعبه بانک توسعه صادرات خرم آباد گفت: امسال 400 میلیاردریال در قالب تسهیلات صادراتی در بخش سرمایه در گردش به صادرکنندگان استان پرداخت شده است. ...
مشاهده نتایج بیشتر...