چهارشنبه ۳۰ مردادساعت ۱۱:۴۴Aug 2019 21

خبرهای اقتصاد آنلاین 6 اسفند 1393 - eghtesadonline.com

 
اقتصاد آنلاین 30 دی 1393 اقتصاد آنلاین 30 بهمن 1393 اقتصاد آنلاین 1 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 2 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 3 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 4 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 5 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 6 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 7 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 10 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 11 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 12 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 13 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 14 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 15 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 16 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 17 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 18 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 19 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 20 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 21 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 22 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 23 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 24 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 25 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 26 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 27 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 28 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 29 اسفند 1393 
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۲۰:۱۱    
به گزارش میدانی اقتصادآنلاین ازقیمت 2حلقه انواع لاستیک خودرو زانتیا,سمند,تندر 90 دربازار تهران به شرح زیر است:
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۱۹:۵۳    
به گزارش اقتصاد آنلاین از بنگاه های اتومبیل، قیمت روز انواع سواری پراید صفر کیلومتر شرکت سایپا در بازار تهران به شرح زیر است؛
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۱۹:۵۳    
یک کارشناس مسائل خانواده و ازدواج چند عامل را در حفظ زندگی مشترک و قوام بخشیدن به آن موثر می داند. این عوامل شامل مسائل جنسی، روانی-رفتاری، اقتصادی و خانوادگی هستند.
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۱۹:۵۰    
به گزارش اقتصاد آنلاین قیمت محبوب ترین انواع تلویزیون در بازار شرح زیر است:
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۱۹:۴۱    
به گزارش اقتصاد آنلاین، آنچه در زیر می آید قیمت روز انواع موبایل ها و تبلت برند اپل، موجود در سطح بازار تهران است؛
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۱۹:۳۷    
مرکز پژوهش های مجلس وضعیت محیط کسب و کار ایران در تابستان سال جاری را مورد ارزیابی قرار داد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۱۹:۳۴    
اواسط دی ماه سال جاری نخستین کنفرانس اقتصاد ایران با محوریت بررسی چالش های اقتصاد کشور و راهکارهای آن با حضور رییس جمهوری، جمع کثیری از اقتصاددانان ایرانی و تنی چند از مقامات ارشد کشور برگزار شد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۱۹:۲۲    
تحویل خودرو با پلاک 94 به مشتریان در آخر سال باعث شده اندکی بازار خودرو رونق بگیرد. این در حالی است که بازار خودروهای وارداتی با رکود مواجه شده است ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۱۸:۵۷    
رییس جمهوری در ادامه سفر استانی به قم با حضور در حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س)، این مضجع شریف را زیارت کرد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۱۸:۴۵    
دولت آمریکا یک جایزه 3 میلیون دلاری برای اطلاعاتی که به دستگیری ایوگنی بوگاچف یک هکر روس منجر شود تعیین کرده است.
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۱۸:۴۲    
رتبه بندی ارائه شده توسط موسسه مکزیکی، شامل شهرهایی با جمعیت بالای 300 هزار نفر می شود و کشتارها در مناطق جنگی یا مناطقی که داده مشخصی در مورد آن ها در دسترس نیست را در نظر نگرفته است.
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۱۸:۳۶    
برای روزنامه نگاران اقتصادی اسدالله عسگراولادی و اظهارنظرهایش مترادف با دیدگاه کلی بازار است. بسیاری از روزنامه نگاران معتقدند اقتصاد ایران را بازاری ها بهتر از اقتصاددانان می شناسند و یکی از سرشناس ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۱۸:۳۰    
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی خطاب به حجت الاسلام جناب آقای حاج شیخ علی فلاحیان درگذشت فرزند وی را تسلیت گفتند.
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۱۸:۲۷    
وقتی می بینم آب پای درختان پارک، کلر دارد، این یعنی آبیاری برای فضای سبز از شبکه آب تصفیه شده شهری برداشته شده است. این جمله معنایی مشخص دارد، ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۱۸:۲۱    
آمار تولید کالاهای منتخب بخش معدن و صنایع معدنی نشان می دهد میزان تولید فولاد در 10ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل 7.3درصد افزایش یافته است.
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۱۸:۲۱    
به گزارش اقتصادآنلاین قیمت پرفروش ترین انواع پرینتر دربازار به شرح زیر است:
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۱۸:۰۵    
به گزارش میدانی اقتصادآنلاین قیمت انواع ریش تراش پاناسونیک دربازار تهران به شرح زیر است:
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۱۷:۵۶    
مدیرکل تعاون و پشتیبانی آموزش و پرورش از ارائه تسهیلات به فرهنگیان تا پایان اسفندماه سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۱۷:۴۶    
هرچند که اخبار مذاکرات هسته ای همگی از احتمال اتفاقات مثبت خبر می دهند ولی امروز شاخص بورس تهران بی توجه به این تحولات روند منفی را پیش گرفت.
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۱۷:۳۱    
شپش حشره ای است خونخوار به رنگ سفید مایل به خاکستری، تیره یا روشن که انسان را در هر سن و جنسی و با هر سطح اجتماعی و اقتصادی مبتلا می کند.
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۱۷:۲۱    
با وجود اینکه مرکز آمار ایران نرخ تورم ماه بهمن را صفر اعلام کرد، بانک مرکزی در گزارش خود تورم این ماه را 0.8 درصد محاسبه کرده است.
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۱۷:۰۰    
شش معلول بی بضاعت تبریزی چندروز پیش صاحب شش دستگاه ویلچر شدند. این ویلچرها نتیجه حضور گسترده اهالی تبریز در یک کارزار خیرخواهانه و محیط زیستی بود که توسط یک دختر جوان 25ساله کلید زده شد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۱۶:۴۸    
تورم تولیدکننده در بهمن ماه با 0.5 درصد کاهش به 15.3 درصد و تورم نقطه به نقطه با 1.3 درصد نزول، 11.4 درصد اعلام شد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۱۶:۳۸    
سفر استانی امروز رئیس جمهور به استان قم حاشیه هایی را در پی داشت.
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۱۶:۲۶    
تصویری از یک موستانگ منحصر به فرد در تهران را مشاهده کنید:
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۱۶:۱۹    
آخرین وضعیت قیمت اوراق تسهیلات مسکن نشان می دهد که قیمت این اوراق در روزهای اخیر افزایش قابل توجهی پیدا کرده و با رشد تقاضا مواجه شده است.
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۱۶:۱۳    
قائم مقام بانک مرکزی شرایط بخشودگی بدهکاران ارزی را اعلام و گفت: اگر ظرف مدت شش ماه بازپرداخت شود، با نرخ ارز مبادله ای و 30 درصد تخفیف و بعد از یکسال، با 15 درصد تخفیف محاسبه می شود.
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۱۶:۰۷    
امروز در بازارهای جهانی قیمت گندم، خوراک دام و شکر افزایش داشت اما قیمت دانه های روغنی تا حدودی با کاهش همراه بود.
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۱۶:۰۴    
آیفون 5c یکی از بحث برانگیزترین محصولات در تاریخ اپل بود، زیرا این کمپانی نسخه ی آلومینیومی و زیبای آیفون 5 را در قالب پلاستیکی تولید کرد ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۱۶:۰۱    
براساس محاسبات دبیرخانه اوپک که روز چهارشنبه منتشر شد، قیمت هر بشکه نفت این سازمان دیروز (سه شنبه) 53.54 دلار در هر بشکه بود که نسبت به روز پیش از آن اندکی کاهش داشت.
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۱۵:۵۱    
یک مقام مسئول از برگزاری نشست شورای عالی کار با هدف تعیین حداقل مزد سال آینده مشمولان قانون کار در سه شنبه هفته آینده با حضور وزرای دولت خبر داد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۱۵:۵۱    
به گزارش خبرنگار اقتصاد آنلاین به نقل از بازار موبایل تهران، قیمت انواع پرفروش ترین موبایل ها در بازار به شرح جدول زیر است ؛
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۱۵:۳۹    
آلخاندرو گونزالس ایناریتو به خاطر فیلم سینمایی مرد پرنده ای اسکار بهترین فیلم را از آن خود کرد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۱۵:۳۹    
شش راه کار برای اقتصاد یونان به شکل طنز.
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۱۵:۳۳    
زمین لرزه ای به بزرگی 4.6 ریشتر آلونیه در استان چهارمحال وبختیاری را لرزاند.
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۱۵:۳۰    
خزانه دار کل کشور جزئیات گزارش منابع و مصارف بودجه عمومی کشور طی 10 ماهه ابتدای امسال را اعلام کرد و گفت: منابع عمومی دولت در این مدت نسبت به مصوب 10 ماهه معادل 77.4 درصد تحقق یافته است.
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۱۵:۳۰    
به گزارش اقتصاد آنلاین، آنچه در زیر می آید قیمت روز انواع زعفران در سطح بازار تهران است؛
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۱۵:۲۷    
سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا با اشاره به این مطلب که در حال حاضر در مسیرهای مواصلاتی 4 استان کشور شاهد بارش برف و کولاک هستیم ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۱۵:۲۴    
طرح مطالعاتی ب ام و M GT برای رقابت با خودروهایی چون پورشه 911 و مرسدس بنز AMG GT خلق شده است.
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۱۵:۲۱    
قوه قضاییه برای افزایش کادر نیروی انسانی مورد نیاز خود در سال 1394 مترجم استخدام می کند.
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۱۵:۱۸    
پلیس هند پس از دستگیری شش نفری که در حال ترک فرودگاه بودند، بزرگترین محموله قاچاق طلا به این کشور به میزان 60 کیلوگرم را کشف کرد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۱۵:۰۸    
شرکت هواپیمایی نفت ایران برای افزایش کادر نیروی انسانی خود در استان های خوزستان و تهران، کارشناس فنی استخدام می کند.
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۱۵:۰۵    
انتشار خبر هک شدن یک و نیم میلیارد سیم کارت گرچه از سوی کارشناسان امنیتی در دنیا با حساسیت ویژه دنبال می شود اما وزیر ارتباطات ما می گوید که در دنیای امروز به هر حال این نوع اتفاقات رخ می دهد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۱۵:۰۵    
شرکت بلندپایه (شرکت پیمانکاری فعال در پروژه های عمرانی صنعتی داخل و خارج از کشور) به منظور افزایش کادر نیروی انسانی خود در تهران از میان متقاضیان دارای شرایط عمومی و تخصصی مورد نظر شرکت ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۱۴:۵۹    
امروز ارزش سهام بازارهای اروپا به شدت کاهش داشت اما بازارهای سهام آسیا و آمریکا وضعیت بهتری را تجربه کردند.
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۱۴:۴۲    
معاون اقتصادی بانک مرکزی با اشاره به رشد 22.7 درصدی نقدینگی در 12 ماه منتهی به دی ماه امسال، گفت: رشد نقدینگی در 10 ماهه اول سال جاری 15.6 درصد بوده که رشد پایه پولی 0 ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۱۴:۳۶    
یک عضو هیئت علمی دانشگاه اصفهان با بیان اینکه اکثر تاثیر تحریم ها از بلوکه شدن دلارهای ایران ناشی شده اند ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۱۴:۲۹    
رئیس اتحادیه طلا و جواهر مشهد، لغو دریافت مکرر مالیات از معاوضات طلا را خواستار شد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۱۴:۲۳    
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در ادامه روند نزول روزهای قبل، امروز هم با 474 واحد افت به 64 هزار و 51 واحد رسید.
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۱۴:۰۲    
رییس جمهور تاکید کرد: دولت پشتوانه خود را در قم می بیند و چشم انداز فردای این نظام ، کشور و ملت را در سایه اندیشه برآمده از حوزه علمیه قم می داند.
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۱۳:۵۳    
فرماندار تهران گفت: در صورتی که برنامه ریزی های لازم صورت نگیرد، سال آینده با کمبود منابع آبی مواجه خواهیم شد و احتمالاً آب جیره بندی می شود.
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۱۳:۴۵    
انتخاب مدیران شایسته در پست های کلیدی، مقابله با قاچاق کالا، برخورد جدی با فراریان مالیاتی،اصلاح سودهای بانکی و هدایت نقدینگی به سمت تولیدملی راهکارهایی است که یک اقتصاددان برای مدیریت اقتصاد در ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۱۳:۳۶    
در ماه های اخیر دامنه حضور و نفوذ داعش به لیبی هم کشیده است. فعل و انفعالات سیاسی و نظامی داخلی و خارجی می تواند زمینه مناسب تری برای رشد این گروه ایجاد کند.
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۱۳:۳۰    
در بازار امروز - چهارشنبه - سکه تمام به قیمت 997 هزار تومان عرضه می شود که نسبت به روز گذشته 13 هزار تومان افزایش یافته است.
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۱۳:۱۴    
مدیرعامل شرکت ملی نفتکش ایران اعلام کرد: خساراتی که در زمان تحریم ها از سوی دولت های غربی به نفتکش وارد شده با پیگیری از محاکم حقوقی بین المللی مطالبه خواهیم کرد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۱۳:۱۱    
بعد از انتصاب محمد فطانت به عنوان رئیس سازمان بورس در دی ماه، اولین تغییر مدیریتی در سازمان بورس رقم خورد و معاون سابق شرکت سایپا راهی سازمان بورس شد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۱۳:۰۱    
بورس اوراق بهادار تهران در بهمن ماه همانند مابقی ماه های سال کارنامه ضعیفی از خود برجای گذاشت و به دلیل شرایط سیاسی و اقتصادی و نبود چشنم انداز روشن،با افت تمامی متغیرهای خود رو به رو شد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۱۲:۵۲    
خشکبار، ادویه جات و آجیل از محصولاتی هستند که این روزها در بازار تهران تقاضای نسبتا خوبی دارند، هر چند که به گفته برخی فروشندگان میزان مصرف این محصولات به ویژه خشکبار و آجیل نسبت به سال های قبل کاهش ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۱۲:۵۲    
طلا در بازار جهانی بدنبال اظهارات رییس بانک مرکزی آمریکا که احتمال افزایش فوری نرخ های بهره را اندک شمرد و منجر به افزایش تقاضا برای این فلز زرد شد، از پایین ترین سطح در یک ماه و نیم گذشته صعود کرد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۱۲:۴۹    
یک کارشناس امور بانکی درخواست برای کاهش نرخ سپرده قانونی بانک ها نزد بانک مرکزی را اساسا مثبت ارزیابی کرد و گفت ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۱۲:۳۵    
با گرم شدن هوا و نزدیک شدن به فصل تابستان، بازار ضدآفتاب گرم تر می شود. این در حالی است که پزشکان و متخصصان پوست می گویند ضدآفتاب مختص فصول گرم سال نیست و همیشه باید از آن استفاده کرد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۱۲:۳۲    
فکر نکنید فقط کسبه بازار در شب عید بازاری متفاوت دارند، بلکه بازار فرآیندهای زیبایی در این ایام از رونق بیشتری نسبت به سایر بازارها برخوردار است.
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۱۲:۳۲    
بدون شرح!
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۱۲:۲۹    
مدیر برنامه ریزی شرکت گاز با تشریح سه سناریوی توسعه ای صنعت گاز، گفت: تا 3 سال آینده تمامی شهرها و روستاها به شبکه گاز متصل می شوند تا در مجموع بیش از 25 میلیون خانوار از نعمت گاز بهره مند شوند.
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۱۲:۲۳    
در بسیاری از مواقع، افراد به جای آنکه زمان و هزینه بسیار زیادی را برای ساخت واحد های مسکونی در فضای باز، مناطق مسکونی یا فضای سبز صرف کنند، از خانه های پیش ساخته استفاده می کنند ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۱۲:۰۷    
افزایش قیمت حامل های انرژی و پرداخت یارانه نقدی محل اختلاف دولت و مجلس در جلسه دیروز بودکه به نظر می رسد با شائبه سیاسی همراه است.
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۱۱:۵۴    
نایب رئیس انجمن واردکنندگان خودرو به ارسال نامه انجمن واردکنندگان خودرو به وزیر صنعت اشاره کرد و گفت: در صورت عدم رفع ایرادات ضوابط در آینده شاهد حذف تدریجی واردکنندگان رسمی از بازار خواهیم بود.
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۱۱:۴۸    
تعداد زیادی از اقتصاددانان کشور اعتقاد دارند یکی از بزرگترین مشکلات اقتصادی ایران طی سال آینده به موضوع کسری بودجه باز می گردد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۱۱:۴۵    
بر اساس گزارش اقتصاد آنلاین از بنگاه های اتومبیل، قیمت روز محبوب ترین خودروهای صفر تولیدی شرکت سایپا و سایر شرکت های وابسته در سطح بازار تهران به شرح زیر است؛
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۱۱:۴۱    
حادثه از خط خارج شدن قطار مسافربری در ایالت کالیفرنیای امریکا تاکنون سی زخمی به جای گذاشته است.
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۱۱:۲۷    
بانک مرکزی از بین 39 ارز بانکی موجود در معاملات امروز (چهارشنبه ششم اسفندماه) مرکز مبادلات ارزی کشور نرخ 11 ارز را نسبت به روز گذشته کاهش و نرخ 25 ارز دیگر را افزایش داد البته نرخ سه ارز نیز تغییری ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۱۱:۲۱    
به گزارش خبرنگار اقتصاد آنلاین، قیمت روز ارزان قیمت ترین لپ تاپ های محبوب در سطح بازار تهران به شرح جدول زیر است؛
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۱۱:۱۸    
این طلا چیست که باید خریدش و آویزانش کرد و رفت در خیابان، آن را به هر کسی نشان داد تا دست آخر، آدم را خفت کنند و زورگیری و.. ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۱۱:۰۵    
دو وزیر خارجه سابق انگلیس که اکنون نماینده مجلس هستند، در دام رسانه ای گرفتار شدند و در ازای ارائه خدمات و استفاده از نفوذ خود پول مطالبه کردند.
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۱۱:۰۵    
رئیس اتاق ایران و چین با تشریح آخرین وضعیت گشایش 44میلیارد دلار فاینانس چینی، گفت: یک ماه و نیم است سه بانک چینی به عرصه گشایش ال سی برای ایران ورود کرده اند.
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۱۰:۴۹    
جان کری وزیر خارجه آمریکا روز سه شنبه گفت هنوز نمی تواند نتیجه مذاکرات هسته ای با ایران را پیش بینی کند.
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۱۰:۴۶    
افراد مسلح نقاب پوش 30 مسافر را در مسیر هرات – کابل از اتوبوس پیاده کردند و با خود بردند. این افراد از اقلیت شیعه مذهب هزاره بوده اند و ظاهرا از ایران بازمی گشتند. هویت ربایندگان هنوز مشخص نیست.
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۱۰:۴۰    
نایب رئیس کنفدراسیون صادرات از تصمیم بانک مرکزی برای واریز وجوه حاصل از فروش کالاهای صادراتی به بانک های غیرتحریمی خبرداد و گفت: نگرانی اصلی این است که این شعب در همه کشورهای هدف صادراتی وجود ندارند.
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۱۰:۳۴    
روزنامه های صبح امروز کشور، تیترهای نخست صفحه اول خود را به برخی از مهمترین مسائل روز ایران و جهان اختصاص داده اند که بعضی از آنها در زیر می آید؛
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۱۰:۲۰    
داعش برای آموزش نظامی – عقیدتی فرزندان اعضای خارجی خود در شهر رقه سوریه، 2 مدرسه راه اندازی کرده است.
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۱۰:۲۰    
نهمین رزمایش مشترک پیامبر اعظم (ص) سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح چهارشنبه با مشارکت رزمندگان قرارگاه دریایی خاتم الانبیاء (ص) 2 وابسته به نیروی دریایی سپاه در جزیره لارک در شرق جزیره قشم و در مدخل ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۱۰:۱۷    
مدرس دانشگاه وقتی به سر قرار رفت تا با دوستانش سوار بر خودرو به گردش برود هدف تعقیب و گریز مرگبار پلیس قرار گرفت.
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۱۰:۱۱    
رییس اتحادیه بنکداران مواد غذایی گفت: بر اساس اعلام قبلی، فعالیت نمایشگاه های بهاره از امروز - ششم اسفند - آغاز می شود ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۱۰:۰۷    
اگرچه تلفن های هوشمند هر روز شباهت بیشتری به رایانه های خانگی پیدا می کنند و گاهی کارایی بیشتری از یک تبلت یا رایانه دارند اما برای کسانی که برای انجام کارهای روزانه به صفحه نمایش بزرگتری احتیاج ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۰۹:۵۲    
ولی الله سیف در نشستی با بانک داران از تنها گذاشتن بانک مرکزی در موضوع کارمزد کارت خوان ها گله کرد. وی با اعلام اینکه اضافه برداشت بانک ها غوغا می کند ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۰۹:۳۰    
مدیر شدن برای اولین بار بسیار هیجان انگیز اما سخت و طاقت فرسا است. زمانی که در مقام یک مدیر هستید قدرت اثربخشی تغییرات ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۰۹:۱۷    
تمام ارزهایی که در سال جاری میلادی بدترین عملکرد را داشته و به شدت سقوط کرده اند متعلق به جمهوری های سابق اتحاد جماهیر شوروی است. فهرستی با پنج مورد که البته روبل روسیه جزو آن نیست.
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۰۹:۱۴    
کارشناسان و مسئولان اقتصادی معتقدند دولت باید یارانه نقدی حدود 30 درصد از لیست کنونی را قطع کند و منابع آزاد شده از آن را در بخش تولید و اشتغال زایی هزینه کند تا با تحریک مولد های تولیدی اقتصاد کشور ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۰۹:۰۵    
به نقل از موتور جست وجوی املاک ایران فایل یک واحد مسکونی به متراژ 196 متر، 3 سال ساخت در محله فرمانیه، متری 10 میلیون و 900 هزار تومان برای فروش به بازار مسکن معرفی شده است.
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۰۸:۵۸    
با توجه به ریزش شدید قیمت سهام در بازار سرمایه از زمستان سال گذشته تاکنون و رسیدن شاخص کل بورس به کمترین مقدار بیش از 500 روز اخیر حال بسیاری از تحلیلگران (بنیادی و تکنیکال) و ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۰۸:۵۰    
شهردار تهران ضمن اعلام عامل اصلی ریزگردها در هوای تهران، از آلودگی هوا و ترافیک به عنوان دو چالش اصلی پایتخت نام برد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۰۸:۵۰    
رنو برنامه سال 2017 و بلندپروازی هایش برای توسعه بازار در منطقه خاورمیانه را رونمایی کرد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۰۸:۴۷    
وزارت صنعت، معدن و تجارت در حالی اواخر دی ماه امسال واردات خودرو از سوی شرکت های متفرقه را ممنوع کرد که از آن زمان تا کنون ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۰۸:۳۵    
جمعی از صاحب نظران اقتصادی و مسوولان حوزه مسکن و شهرسازی دوشنبه شب در همایشی، ضمن تشریح صورت وضعیت جدید از بازار ملک، آینده مشروط قیمت مسکن را تحلیل کردند.
  ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۰۸:۲۹    
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا روز سه شنبه با بیان اینکه توافق هسته ای با ایران، در صورت ادامه همکاری ها و وجود اراده سیاسی قابل دسترس است، گفت: نباید اجازه داد موقعیت کنونی از دست برود.