چهارشنبه ۳۰ مردادساعت ۱۱:۵۳Aug 2019 21

خبرهای اقتصاد آنلاین 10 اسفند 1393 - eghtesadonline.com

 
اقتصاد آنلاین 30 دی 1393 اقتصاد آنلاین 30 بهمن 1393 اقتصاد آنلاین 1 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 2 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 3 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 4 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 5 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 6 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 7 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 10 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 11 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 12 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 13 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 14 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 15 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 16 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 17 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 18 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 19 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 20 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 21 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 22 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 23 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 24 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 25 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 26 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 27 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 28 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 29 اسفند 1393 
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۰ - ۲۳:۳۲    
بر اساس گزارش میدانی خبرنگار اقتصاد آنلاین از بازار موبایل تهران، قیمت انواع موبایل های محبوب دوسیم کارته در بازار به شرح جدول زیر است ؛
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۰ - ۲۱:۴۵    
چند هفته اخیر حاوی خبرهای خوبی برای اقتصاد آمریکا بوده است. آمار حاکی از افزوده شدن بیش از یک میلیون شغل جدید به بازار کار ایالات متحده است.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۰ - ۲۱:۲۷    
امسال را باید سال جبران عقب ماندگی ها در تجارت خارجی نامید. با اینکه هنوز پرونده تحریم های ایران بسته نشده است و مشکلات فراوانی پیش روی فعالان اقتصادی قرار دارد اما ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۰ - ۲۱:۲۱    
غذا یکی از مهم ترین بهانه های آغاز جنگ های احتمالی آینده خواهد بود؛ آینده پژوهان این طور پیش بینی کرده اند. جمعیت جهان روز به روز در حال افزایش است، ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۰ - ۲۰:۵۹    
افزایش 15 درصدی دستمزد کارگران محل اختلاف کارگران و کارفرمایان است. برخی از نمایندگان مجلس در این دعوا جانب کارگران را گرفته اما گروهی دیگر معتقد ند که کارگران باید سال آینده با این رقم کنار بیایند.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۰ - ۲۰:۵۳    
بهره برداری از ایستگاه های میدان ولی عصر(عج) و شهرک شریعتی از خط سه مترو فردا (دوشنبه) طی آیینی با حضور شهردار تهران آغاز می شود.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۰ - ۲۰:۳۵    
کمیته ملی موزه های ایران ایکوم از مدیران موزه های ایران خواست در اعتراض به اقدام وحشیانه داعش، 30 دقیقه موزه ها را تعطیل کنند.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۰ - ۲۰:۳۲    
رییس جمهوری با اشاره به اینکه تهران و رم برای توسعه روابط تجاری، ظرفیت های بسیار خوبی دارند، تصریح کرد: ایران و ایتالیا به عنوان دو کشور تمدن ساز جهانی ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۰ - ۲۰:۱۱    
بانک مرکزی تغییرات قیمت خُرده فروشی برخی از مواد خوراکی در تهران در هفته منتهی به 93.12.08 را اعلام کرد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۰ - ۱۹:۳۳    
علی کریمی عکسی از دختر خود منتشر کرده است.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۰ - ۱۹:۲۷    
در شرایط کنونی اقتصاد سوالی که مطرح است، این که با وجود رکود اقتصادی و چاش های بخش های مختلف تولیدی، آیا امکان تحقق کامل درآمدهای مالیاتی در سال آینده وجود دارد؟
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۰ - ۱۹:۰۲    
مدیر تحقیق و توسعه بورس تهران چگونگی محاسبه شاخص های جدید بازار سرمایه ایران را که به تازگی رونمایی و استفاده می شود را تشریح کرد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۰ - ۱۸:۳۴    
معاون سابق بورس تهران درباره چشم انداز بازار سرمایه در سال 94 توضیح می دهد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۰ - ۱۸:۱۸    
روحانی تورم ماهانه صفر درصد را کار بزرگ دولت خود می داند. تورم 15درصدی اقتصاد ایران نشان می دهد روحانی برای بیان آمار خود قدری با سیاست رفتار می کند و به نظر می رسد همواره از یک روش برای بیان آمار ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۰ - ۱۸:۱۱    
با بارندگی حدود 20 میلی متری در هفته نخست اسفندماه 93، حجم بارش های کشور از ابتدای سال آبی جاری (مهرماه 93) تاکنون به 117 میلی متر رسیده است.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۰ - ۱۸:۱۱    
حضرت آیت الله خامنه ای در دیدار اخیر با دست اندرکاران برگزاری یادواره های شهدا تاکید کردند روزبه روز باید یاد شهدا و تکرار نام شهدا و نکته یابی و نکته سنجی زندگی شهدا در جامعه ما رواج پیدا کند.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۰ - ۱۸:۱۱    
نایب رییس سازمان بورس و اوراق بهادار با اشاره به تفاوت بازار پول و بازار سرمایه در تأمین مالی بنگاه های اقتصادی گفت: نکته اصلی این است که چطور می شود برای تأمین مالی بنگاه ها از بازار سرمایه بهره برد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۰ - ۱۸:۱۱    
رئیس اتحادیه بارفروشان افزایش قیمت جهانی موز و تقاضای کشورها برای این میوه را 2 دلیل گرانی موز اعلام کرد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۰ - ۱۸:۱۱    
بیش از 597 میلیارد و 138 میلیون ریال سود انواع اوراق در ماه گذشته به 10 هزار و 169 سرمایه گذار بورسی پرداخت شد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۰ - ۱۸:۱۱    
در حالیکه وزیر ارتباطات سامانه 195 این وزارتخانه را که به "سپاس" شهرت دارد، راهی برای پاسخگویی به انتقادات، شکایات و پیشنهادات مردم می داند اما ظاهرا مردم دل خوشی از این سامانه ندارند.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۰ - ۱۸:۱۱    
تحلیلگران معتقدند نفت در حال حاضر به کف قیمت خود رسیده و قیمتها در نیمه دوم سال جاری افزایش خواهد یافت، زیرا سقوط قیمت ها در سال گذشته باعث کاهش تولید خواهد شد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۰ - ۱۸:۱۱    
در هفته های اخیر نفت برنت افزایش قیمت قابل توجهی داشته بطوریکه اختلاف قیمت نفت برنت و نفت آمریکا به 13 دلار در هر بشکه رسیده که بیشترین اختلاف از ژانویه 2014 تاکنون است.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۰ - ۱۸:۱۱    
افزایش 10 تا 20 درصدی قیمت برق از ابتدای اسفند نشان میدهد که دولت رسماً فاز سوم هدفمندی یارانه ها را کلید زده است.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۰ - ۱۸:۱۱    
شرکت عالیفرد، تولیدکننده محصولات سن ایچ برای دفتر مرکزی خود واقع در تهران، نیروی انسانی جذب می کند.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۰ - ۱۸:۱۱    
مدیرعامل اتحادیه نان حجیم و نیمه حجیم از قطع شدن سهمیه آرد یارانه ای به واحدهای نان حجیم خبر داد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۰ - ۱۸:۱۱    
دانشگاه آزاد اسلامی واحد نیشابور برای تکمیل کادر هیات علمی مورد نیاز خود، دکترا یا عضو هیات علمی بازنشسته استخدام می کند.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۰ - ۱۸:۱۱    
وقتی نوبت به خرید طلا و جواهر می رسد، ارتکاب اشتباهات غیر قابل جبران بر سر قیمت محتمل است، مخصوصاً اگر اطلاعات تخصصی در این زمینه نداشته باشید و ندانید که دقیقاً می خواهید چه بکنید.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۰ - ۱۸:۱۱    
شرکت پویان تجهیز طب آسیا واردکننده تجهیزات پزشکی برای افزایش کادر نیروی انسانی مورد نیاز خود دعوت به همکاری کرده است.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۰ - ۱۸:۱۱    
تخم مرغ گردی که یک مرغ در روستایی در نزدیکی شهر اسکس بریتانیا گذاشته بود، در یک حراج اینترنتی به قیمت 480 پوند فروخته شده است.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۰ - ۱۸:۱۱    
در هفته های اخیر نفت برنت افزایش قیمت قابل توجهی داشته بطوریکه اختلاف قیمت نفت برنت و نفت آمریکا روز جمعه به 13 دلار در هر بشکه رسیده که بیشترین اختلاف از ژانویه 2014 تاکنون است.( منبع )
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۰ - ۱۸:۱۱    
مدیرکل اداره دامپزشکی خوزستان با اشاره به خریدهای نوروزی شهروندان و استفاده از خوراک ماهی در شب عید، درباره ویژگی های ماهی سالم گفت: این ماده غذایی بسیار ارزشمند ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۰ - ۱۸:۱۱    
اجاره ماشین های لوکس، بسته به موسسه ای که ماشین را اجاره می دهد، به صورت ساعتی یا روزانه است. اجاره روزانه یک دستگاه پورشه باکستر یک میلیون و200هزارتومان و یک بی ام و Z4 یک میلیون و 200هزارتومان است ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۰ - ۱۸:۱۱    
خوابیدن بیش از 8 ساعت احتمال سکته مغزی را افزایش داده و تقریبا یک سوم از مبتلایان به سکته مغزی در معرض ابتلاء به افسردگی قرار دارند.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۰ - ۱۸:۱۱    
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان همدان گفت: یکی از کارمندان کمیته امداد امام شهرستان تویسرکان در چند سال گذشته از محل تسهیلات خود اشتغالی مددجویان این نهاد 12 میلیارد ریال اختلاس کرده است.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۰ - ۱۸:۱۱    
در حال حاضر حدود 50 نوع اوراق(اجاره، مرابحه، مشارکت و گواهی سپرده) در بازار سرمایه منتشر شده است که سود این اوراق به صورت ماهانه و یا سه ماهه به سرمایه گذاران پرداخت می شود که در این میان مبلغ 597 ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۰ - ۱۸:۱۱    
عضو اتاق ایران با بیان اینکه چنانچه تولید در شرایط رقابتی بتواند شکوفا شود، قادر خواهد بود بار سنگین هزینه های مالیاتی را بپردازد در حالی که دولت باید سیاست مناسبی را برای حل مشکلات تولید به کار گیرد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۰ - ۱۸:۱۱    
بعد از ممنوعیت واردات خودروهای با حجم پیشرانه بیش از 2500 سی سی دیگر هیچ خودروی میلیاردی در بازار موجود نیست. البته نه اینکه کلاً خودروی میلیاردی در بازار نباشد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۰ - ۱۸:۱۱    
یکی از اپلیکیشن هایی که بیشتر کاربران روی موبایل از آن استفاده می کنند، اپلیکیشن فیس بوک است که در واقع می توان آن را قاتل باتری گوشی های هوشمند خواند.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۰ - ۱۸:۱۱    
مدیر مرکز توسعه تجارت الکترونیک ایران ضمن اعلام برگزاری دومین جشنواره خرید اینترنتی تحت عنوان جشنواره "دوشنبه بازار اینترنتی" از 18 تا 25 اسفند ماه ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۰ - ۱۸:۱۱    
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: هفتمن مرحله از وام ضروری به بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری طی روزهای آینده در حالی پرداخت خواهد شد که تا کنون 143 نفر از 200 هزار نفر وام خود را دریافت کرده اند.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۰ - ۱۸:۱۱    
در حالیکه انتظار می رفت اواخر امروز و در کنگره جهانی موبایل از محصول گالکسی S6 سامسونگ رونمایی شود و قیمت آن مشخص گردد اما این بار قیمت پیش از موعد ارائه شد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۰ - ۱۸:۱۱    
مرکز آمار ایران با اعلام شاخص قیمت کالاها و خدمات مصرفی خانوارهای روستایی در دوازده ماهه منتهی به بهمن ماه سال جاری، نرخ تورم در روستاها را 14.2 درصد و تورم نقطه به نقطه را نیز 13.9 درصد اعلام کرد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۰ - ۱۸:۱۱    
نیروگاه اتمی بوشهر بر اساس برنامه ریزی قبلی از ساعت 23 شب دهم اسفندماه جاری به مدت حدود دو ماه از مدار خارج خواهد شد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۰ - ۱۸:۱۱    
هیأت پذیرش بورس اوراق بهادار در جلسه مورخ چهارم اسفند 93 با پذیرش سهام شرکت بانک خاورمیانه در بورس اوراق بهادار تهران موافقت کرد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۰ - ۱۸:۱۱    
رئیس پلیس امنیت عمومی خراسان شمالی گفت: سرباز وظیفه شناس در اقدامی خداپسندانه کیف پولی را حامل مبلغ یکصد میلیون ریال طلا و یک میلیارد ریال وجه را پیدا و به صاحبش بازگرداند.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۰ - ۱۸:۱۱    
نعمت زاده توضیحاتی را در مورد رد یا تایید صلاحیت های کاندیداها می دهد و بر اساس اظهارات وی انجمن نظارت بر انتخابات اتاق هیچ استعلامی از نهاد های غیر از اتاق دریافت نمی کند.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۰ - ۱۸:۱۱    
رئیس اتحادیه مشاوران املاک تهران، بهار مسکن را با آغاز بهار سال 94 همراه دانست و گفت: سال آینده سال شکوفایی و افزایش حجم معاملات مسکن خواهد بود و هیچ افزایش قیمتی پیش بینی نمی شود ...