چهارشنبه ۳۰ مردادساعت ۱۲:۴۳Aug 2019 21

خبرهای اقتصاد آنلاین 13 اسفند 1393 - eghtesadonline.com

 
اقتصاد آنلاین 30 دی 1393 اقتصاد آنلاین 30 بهمن 1393 اقتصاد آنلاین 1 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 2 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 3 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 4 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 5 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 6 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 7 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 10 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 11 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 12 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 13 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 14 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 15 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 16 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 17 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 18 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 19 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 20 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 21 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 22 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 23 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 24 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 25 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 26 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 27 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 28 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 29 اسفند 1393 
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۲۰:۱۷    
یکی از بزرگترین بدهکاران بانکی و مفسد اقتصادی توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دستگیر و روانه زندان شد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۹:۵۳    
وزیر امور خارجه آلمان تنها یک روز پس از سخنرانی جنجالی نخست وزیر رژیم صهیونیستی علیه مذاکرات هسته ای، گفت نشانه های امیدوارکننده ای در این گفت وگوها ظاهر شده است.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۹:۴۴    
رییس جمهور با اشاره به اظهارات نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفت: یک آدم متجاوز و خبیث در کنگره آمریکا ماهیت خود را افشا می کند و می گوید اگر آمریکا با آن ها همراه نباشد به تنهایی مقابل ایران می ایستد ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۸:۵۷    
عربستان با تثبیت سقف تولید اوپک هم بازارهای خود را از دست نداد و هم سناریوی افزایش تدریجی قیمت ها را کلید زده است.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۸:۵۴    
رئیس اینترپل ناجا از شناسایی مکان سکونت و ارسال پرونده خاوری به دستگاه قضایی کانادا خبر داد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۸:۴۸    
یک کارشناس بازار مسکن اعتقاد دارد که عامل اصلی ماندگاری مسکن در رکود مذاکرات هسته ای است و تا اواسط نیمه اول سال آینده بازار مسکن در رکود خواهد ماند.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۸:۴۵    
به دنبال سخنرانی مضحکانه و مداخله جویانه روز گذشته بنیامین نتانیهو، در کنگره آمریکا، قیمت نفت در بازارهای جهانی افزایش یافت.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۸:۲۴    
پایان کار هدفمندی یارانه ها در بودجه94 با حذف یارانه نقدی 800هزار نفر، اظهارات مدیرعامل بورس کالا درباره معاملات بین المللی برخی کالاهای صادراتی در بورس ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۸:۱۲    
رئیس مجلس در نامه ای به رئیس جمهور مصوبه دولت مبنی بر افزایش سرمایه دولت جمهوری اسلامی ایران در شرکت بین المللی اسلامی تأمین مالی تجاری را مغایر قانون اعلام کرد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۸:۰۰    
محققان آمریکایی درمان جدیدی برای افراد مبتلا به میگرن ابداع کرده اند که با حداقل مداخله می تواند شدت علائم این بیماری و نیاز به مصرف دارو را کاهش دهد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۷:۵۴    
یک کارشناس ارشد تغذیه نکاتی مهم در مورد استفاده از روغن زیتون را تشریح کرد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۷:۳۹    
دادگاه ترکیه رجب طیب اردوغان را به جرم اینکه به یک مجسمه توهین کرده و آن را "هیولا" خوانده به پرداخت 10 هزار لیره محکوم کرد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۷:۳۰    
وزیر امور خارجه کشورمان در پایان مذاکرات امروز با طرفهای آمریکایی گفت: پیشرفت داشتیم اما کار زیادی باقی مانده است.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۷:۲۷    
پورشه 911 کاررا با قیمت یک میلیارد و 480 میلیون تومان، از گران ترین و محبوب ترین خودروهای کوپه در ایران است.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۷:۱۵    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی ادعا کرد: در سخنرانی اش در کنگره یک طرح عملی جایگزین برای توافق هسته ای احتمالی با ایران ارائه داده است.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۷:۰۳    
شرکت توسعه اعتماد مبین به عنوان سهامدار 50 درصدی مخابرات اعلام کرد که حاضر است سهام خود را به قیمتی معادل یک سوم 120 هزار میلیارد تومان و حتی کمتر از آن واگذار کند.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۶:۵۰    
نشست عصر امروز شورای عالی کار که قرار بود تکلیف افزایش حداقل مزد سال آینده را روشن کند، بدون نتیجه پایان یافت.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۶:۳۵    
تغییر تصاویر اسکناس در دولت های مختلف همواره با سیاست های فکری آنها همخوانی داشته است و می توان این تصاویر را عکس برگردانی از اعتقادات دولت وقت دانست که گاهی این تغییرات به همراه خود حواشی داشته است.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۶:۱۷    
نوکیا قرار است با نوسازی ساختار گوشی های خود، ورودی با رنگ و لعاب در این عرصه را مجددا تجربه کند.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۶:۰۴    
رییس جمهوری در پایان نشست روز چهارشنبه هیات دولت از دو دستگاه خودروی برقی بنزینی (دو نیروی پایه برقی) رونمایی و در اقدامی نمادین در محوطه ساختمان مرکزی با این وسیله نقلیه رانندگی کرد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۶:۰۱    
593 میلیون و 980 هزار برگه سهم و حق تقدم امروز چهارشنبه در بورس اوراق بهادار تهران دا و ستد شد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۵:۵۰    
سخنگوی دولت خبر داد که در جلسه امروز - چهارشنبه - برای آبرسانی و مقابله با خشکسالی و تکمیل سدها در مناطق مختلف کشور مصوباتی مطرح شد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۵:۴۴    
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اقدامات وزارت راه برای سفرهای نوروزی، گفت: سال آینده قیمت مسکن افزایش نمی یابد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۵:۳۸    
وزیر خارجه آمریکا پس از پایان رایزنیهای خود در مونتروی سوئیس به خبرنگاران گفت که مذاکرات در حال پیگیری است و شاید بعدتر حرفی برای گفتن داشته باشیم.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۵:۳۸    
طبق اعلام سازمان هواپیمایی در 11 ماهه گذشته 102 مجوز دفتر خدمات مسافرت هوایی تعلیق شد؛ همچنین مسافران در خصوص گرانفروشی بلیت می توانند به صورت مستقیم به شعب سازمان تعزیرات حکومتی در سراسر کشور مراجعه ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۵:۲۸    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با تصویب ماده واحده 844 هزار میلیارد تومانی پرونده لایحه بودجه سال 94 کل کشور را بستند.( منبع )
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۵:۱۹    
مدیر بازرگانی شرکت ملی نفتکش وضعیت کشتی های نفتکش ایران در دوران سقوط قیمت نفت را تشریح کرد و گفت: تولید و انتقال دریایی نفت در منطقه خلیج فارس فعلا از رونق نیافتاده است.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۵:۱۹    
شرکت بازرگانی و تجارت الکترونیک پارمیر در فروشگاه اینترنتی زنبیل از افراد با پشتکار و انگیزه و دارای روابط عمومی بالا ساکن تهران به صورت تمام وقت و با بیمه تامین اجتماعی در محیطی دوستانه و پویا دعوت ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۵:۱۳    
گروه پژوهشی فناوری اطلاعات جهاد دانشگاهی صنعتی شریف برای تکمیل کادر فنی خود به صورت تمام وقت استخدام می نماید.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۵:۱۰    
عضو ناظر مجلس در شورای پول و اعتبار گفت: به احتمال زیاد موضوع دریافت کارمزد از کارت خوان های فروشگاهی درسال آینده شکل جدی تری به خود بگیرد و البته این حساسیت وجود دارد که این اتفاق به صورت معقول و ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۵:۰۷    
شرکت بورس کالای ایران(سهامی عام) به منظور تکمیل کادر تخصصی کارشناسی خود، از فارغ التحصیلان برتر دانشگاه های معتبر دعوت به همکاری می نماید.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۵:۰۱    
رییس جمهوری با تاکید بر اینکه در مذاکرات به دنبال توافقی هستیم که به نفع ایران، منطقه و همه جهان باشد ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۴:۵۸    
به گزارش اقتصاد آنلاین، از این پس می توانید آخرین قیمت طلا، آخرین قیمت گرم طلا، آخرین قیمت مثقال طلا و آخرین قیمت انواع سکه، همه را در یک جا مشاهده کنید.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۴:۳۶    
رئیس کمیسیون نامگذاری و عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران درباره شورایاری ها، بودجه شهرداری و نامگذاری خیابانها و معابر تهران توضیح داد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۴:۳۶    
روزهای تعطیلات نوروزی، روزهایی است که خواسته یا ناخواسته سبک زندگی و تغذیه افراد در آن تغییر خواهد کرد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۴:۳۳    
بسیاری از ما خاطرات مشابهی درباره تنبیه بدنی دوران مدرسه داریم. تجربه گذاشته شدن خودکار لای انگشتان دست و فشار آن توسط معلم و ناظم را داشته ایم ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۴:۰۸    
تلاش تندروهای داخلی و خارجی برای به نتیجه نرسیدن مذاکرات هسته ای، سوژه کارتون جدیدی از احسان گنجی شده است.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۴:۰۵    
متخصصان در آمریکا هورمون جدیدی را شناسایی کرده اند که با اضافه وزن مقابله می کند.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۳:۴۶    
رئیس مرکز طرح های کلان ملی فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: با حضور رئیس جمهور، صبح امروز از خودروی دوستدار طبیعت با عنوان دونیرو که یکی از طرح های کلان ملی فناوری معاونت علمی است ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۳:۳۹    
غلامعلی خوشرو، سفیر و نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران نزد سازمان ملل متحد در پاسخ به فرافکنی های نتانیاهو ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۳:۲۷    
درحالی با ثبت نام مجدد از متقاضیان دریافت یارانه نقدی تعدادی موفق به ثبت نام نشده و دچار مشکل شدند که قانون بودجه سال آینده دولت را موظف کرده تا این افراد را به لیست یارانه بگیران اضافه کند.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۳:۲۴    
سوال اصلی در مورد بازار سرمایه آن است که چگونه می توان صعودهای بازار را پایدار و از سقوط های شدید آن جلوگیری کرد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۳:۱۱    
به گزارش اقتصاد آنلاین، آنچه در زیر می آید قیمت روز انواع موبایل ها و تبلت برند اپل، موجود در سطح بازار تهران است؛
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۳:۰۲    
تصاویر منتشر شده از مکه و مدینه را می بینید.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۳:۰۲    
یک کارشناس مسائل اقتصای با تاکید بر اینکه دولت باید با شهامت در این عرصه ورود کند، گفت: به اعتقاد من این موضوع چیزی شبیه قطع کردن یارانه ها است و دولت باید بدون توجه و ترس از حرف مردم و فشار رسانه ها ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۳:۰۲    
تا چند هفته پیش تصور می کردم که توافق انجام نمی شود و تقریبا دیدگاه منفی در این زمینه داشتم ولی اتفاقاتی که طی چند هفته اخیر رخ داده موجب شده تا نگاهم تغییر کند.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۲:۵۵    
علی محمد رجالی یکی از کارآفرینان برتر و شناخته شده کشور است که این دوره کاندیدای انتخابات اتاق بازرگانی شده است.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۲:۴۹    
روزنامه نیویورک تایمز آمریکا یک صفحه کامل آگهی در مخالفت با اظهارات روز گذشته بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسراییل در کنگره آمریکا علیه توافق هسته ای با ایران منتشر کرد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۲:۴۹    
نرجس خاتون براهویی- گری سیک، استاد روابط بین الملل دانشگاه کلمبیا و متخصص مسایل خاورمیانه نسبت به دستیابی به توافق میان ایران و امریکا تا مهلت تعیین شده در 24مارس (چهارم فروردین 1394) اظهار خوش بینی ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۲:۳۱    
معاون درمان وزیر بهداشت در جمع معاونان درمان سراسرکشور فرصت را غنیمت شمرد تا از مهم ترین دستاوردها و چالش های طرح تحول نظام سلامت بگوید ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۲:۲۸    
وزیر کشور گفت: قاچاقچی و تروریست به دنبال کسب قدرت برای ایجاد حاشیه برای خود است و برای این کار پول خرج می کند ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۲:۲۸    
همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) بازار طلای تهران امروز چهارشنبه عزادار و تعطیل است.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۲:۱۰    
به گزارش خبرنگار اقتصاد آنلاین به نقل از بازار موبایل تهران، قیمت انواع پرفروش ترین موبایل ها در بازار به شرح جدول زیر است ؛
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۲:۰۱    
بر اساس اطلاعات دوربین های نظارت تصویری، سامانه های هوشمند تردد شمار بر خط و اطلاعات دریافتی از گشت های شعب راهداری سراسر کشور در حال حاضر به استثنای محورهای مسدود و ممنوع ذکر شده در این گزارش ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۱:۵۱    
سامسونگ قصد دارد گلکسی نوت 5 را با دو لبه خمیده / Dual edge تولید کند.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۱:۴۸    
چکیده: رقابت ها در هشتمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی به روزهای پایانی خود نزدیک می شود و بسیاری از کاندیداها رقابت خود را از طریق ائتلاف سازماندهی کرده اند ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۱:۴۵    
براساس آمار سازمان oica (سازمان بین المللی خودروسازی جهان) طی 2013 میلادی در سراسر جهان 87 میلیون و 354 هزار و 3 دستگاه خودرو تولید شده است ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۱:۴۲    
عربستان قیمت نفت سبک خود را برای فروش در ماه آوریل به بازارهای آسیا 1.40 دلار و برای آمریکا یک دلار افزایش داد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۱:۳۶    
مدیرعامل بورس کالا از معاملات بین المللی برخی کالاهای صادراتی بورس کالا خبر داد و گفت: قیمت تضمینی به جای خرید تضمینی در بخشی از محصولات کشاورزی به اجرا در می آید و با این ابزار علاوه بر اینکه بخش ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۱:۳۳    
نمایشگاه خودروی ژنو 2015 در کشور سوئیس در حال برگزاری است و هر روز نوبت معرفی یکی از برترین محصولات کمپانی های بزرگ خودروسازی در دنیاست ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۱:۳۳    
به گزارش اقتصاد آنلاین از بنگاه های اتومبیل، قیمت روز محبوب ترین خودروهای صفر کیلومتر شرکت ایران خودرو در بازار تهران به شرح زیر است؛
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۱:۲۷    
رییس اتحادیه گوشت گوسفندی از افزایش قیمت این گوشت در بازار خبر داد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۱:۲۱    
یک مقام مسئول در وزارت نفت دو برنامه زمان بندی افزایش پنج درصدی قیمت بنزین را اعلام کرد و گفت: احتمال اعمال این افزایش قیمت در دو تاریخ اول و 15 فروردین ماه سال 1394 وجود دارد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۱:۱۸    
معاون امور مسکن و ساختمان وزیر راه وشهرسازی با بیان آنکه اردیبهشت، ماه طلایی انجام معاملات مسکن است ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۱:۱۸    
رییس اتحادیه خشکبار و آجیل فروشان تهران اعلام کرد: با وجود افزایش تقاضا در این ایام، قیمت انواع خشکبار تا پایان سال تغییری نمی کند و واحد های صنفی در دی و بهمن ماه اجناس خود را تهیه کرده اند و مشکلی ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۱:۱۲    
در پی افزایش قیمت برخی از برندهای دستمال کاغذی در بازار مصرف، رییس انجمن صنایع سلولزی اعلام کرد که در سال جاری مجوز افزایش قیمت برای دستمال کاغذی نداشتیم و با تعیین سقف قیمت در سال گذشته ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۱:۰۵    
طلا در بازار جهانی در پی کاهش ارزش دلار که از این فلز گرانبها پشتیبانی کرد، روند نزولی دو روز گذشته را متوقف کرد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۰:۵۶    
به گزارش خبرنگار اقتصاد آنلاین از بنگاه های اتومبیل، قیمت روز انواع سواری در بازار تهران به شرح زیر است؛
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۰:۵۶    
بخش عمده مطالب امروز مطبوعات جهان، به سخنرانی شب گذشته نخست وزیر رژیم اسرائیل در کنگره آمریکا و واکنش ها به این سخنرانی اختصاص دارد ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۰:۵۰    
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا روز سه شنبه در تماس تلفنی با وزرای خارجه ایران و آمریکا و همچنین در نشست شورای حقوق بشر سازمان ملل، گفت: نباید فرصت تاریخی رسیدن به توافق را از دست داد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۰:۴۱    
دواخانه نظامی از کهن ترین داروخانه های ایران است که توسط مرحوم "هادی خان سرتیپ" برای وزارت جنگ تاسیس و تمامی تجهیزات و لوازم دواخانه از کشور اتریش خریداری و وارد ایران شده است.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۰:۳۸    
عضو هیات مدیره اتحادیه صادرکنندگان خشکبار ایران، کشور چین را به عنوان بزرگ ترین وارد کننده پسته از ایران معرفی کرد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۰:۲۶    
وزیر اقتصاد ترکیه با اشاره به امضای موافقت نامه تجارت ترجیحی ایران و ترکیه گفت حجم تجارت دو کشور از 14 میلیارد دلار کنونی به 35 میلیارد دلار در سال 2016 خواهد رسید.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۰:۱۹    
ولی ا... سیف، از کشف 14 اختلاس جدید در جریان خانه تکانی نوروزی بانک مرکزی خبر داد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۰:۱۳    
قیمت هر کیلوگرم گوشت مرغ علی رغم توزیع گسترده مرغ منجمد توسط دولت هنوز در بازار تهران حدود 8000 تومان است.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۰:۰۷    
کنگره جهانی موبایل که به نوعی بزرگترین نمایشگاه عرضه جدیدترین محصولات دنیای ارتباطات به حساب می آید، در بارسلونا در حال برگزاری است و امسال نیز شرکتهای بزرگ سازنده تلفن همراه آخرین پرچمداران خود را ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۰۹:۵۶    
بعد از افزایش 8 هزار تومانی قیمت اوراق تسهلات مسکن در هفته گذشته، قیمت این اوراق در هفته جاری متعادل تر شد و به همان قیمت 80 هزار تومان رسید.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۰۹:۵۳    
آذرماه سال جاری سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اعلام کرد تمامی ارائه دهندگان اینترنت پرسرعت را موظف خواهد کرد که با راه اندازی سامانه سنجش سرعت و کیفیت ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۰۹:۴۱    
به گزارش خبرنگار اقتصاد آنلاین، قیمت روز ارزان قیمت ترین لپ تاپ های محبوب در سطح بازار تهران به شرح جدول زیر است؛
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۰۹:۳۵    
بررسی های یک پژوهش مختصات افراد وام گیرنده در خانوار شهری را مشخص کرده است.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۰۹:۲۶    
آیین رونمایی و افتتاح دستاوردهای جدید گروه مپنا دیروز به فرصتی تبدیل شد تا در آستانه دور جدید مذاکرات ایران و امریکا ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۰۹:۲۳    
براساس اعلام واحد اطلاعات اکونومیست سنگاپور برای دومین سال متوالی عنوان گران ترین شهر جهان را به دست آورد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۰۹:۱۷    
نابرابری فرصت ها، توزیع نامتوازن امکانات، هجوم سرمایه گذاری ها به برخی مناطق و محرومیت بعضی استان ها از فرصت ها باعث ایجاد 10 درصد شکاف بیکاری در کشور شد ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۰۹:۰۲    
پدیده یی به نام خصوصی سازی برای نخستین بار در دنیا بعد از موج اولیه فروش دارایی های بریتانیا در اوایل دهه1980 بر سر زبان ها افتاد ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۰۸:۵۳    
براساس بررسی های یک گروه بانکی در سوئیس، دانشگاه های آمریکایی بزرگ ترین موسسات آموزش دهنده میلیاردرهای جهان هستند؛ به گونه ای که از 20 دانشگاهی که میلیاردر پرورش می دهند، 16 دانشگاه آمریکایی هستند.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۰۸:۴۷    
انتخابات اتاق بازرگانی با انتخابات گذشته به دو دلیل متفاوت است؛ نخستین نشانه، تغییر نگاه دولت به بخش خصوصی است.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۰۸:۴۴    
روزنامه های صبح امروز کشور، تیترهای نخست صفحه اول خود را به برخی از مهمترین مسائل روز ایران و جهان اختصاص داده اند که بعضی از آنها در زیر می آید؛
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۰۸:۲۹    
باراک اوباما رییس جمهور آمریکا ساعتی پس از پایان سخنرانی بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسراییل در کنگره آمریکا، در واکنش به سخنرانی طولانی نخست وزیر اسراییل گفت : این سخنان حرف تازه ای نبود.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۰۸:۱۷    
در ادامه اطلاع رسانی سایت اقتصاد آنلاین به آحاد فعالان اقتصادی، نمودارهای لحظه ای تمام بازارهای مهم جهانی از طلا و ارز گرفته تا مواد غذایی در زیر گردآوری شده است ...