چهارشنبه ۳۰ مردادساعت ۱۱:۴۴Aug 2019 21

خبرهای اقتصاد آنلاین 16 اسفند 1393 - eghtesadonline.com

 
اقتصاد آنلاین 30 دی 1393 اقتصاد آنلاین 30 بهمن 1393 اقتصاد آنلاین 1 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 2 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 3 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 4 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 5 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 6 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 7 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 10 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 11 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 12 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 13 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 14 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 15 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 16 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 17 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 18 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 19 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 20 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 21 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 22 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 23 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 24 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 25 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 26 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 27 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 28 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 29 اسفند 1393 
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۲۰:۲۹    
به گزارش میدانی اقتصادآنلاین قیمت جدیدترین انواع ماشین ظرف شویی دربازار تهران به شرح زیر است:
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۲۰:۲۳    
به گزارش اقتصاد آنلاین قیمت انواع فلش مموری فانتزی در بازار تهران به شرح زیر است:
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۲۰:۱۷    
شاید باور نکنید اما تفکیک جنسی جوجه های نر و ماده یکی از پردرآمدترین شغل های عجیب دنیاست
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۲۰:۰۸    
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان تاکید کرد: مردم بندرعباس با توجه به آلودگی شدید هوا از منازل خود خارج نشوند.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۲۰:۰۲    
در گزارشی که روز دوشنبه در مجله آمریکایی فوربس از لیست ثروتمندان جهان طی سال جاری آمده، نام 40 میلیاردر عرب در لیست دیده می شود که متعلق به 8 کشور می باشند لیکن ثروتی فراتر از بودجه 11 کشور عربی را ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۱۹:۵۰    
وزیران خارجه آمریکا و فرانسه روز شنبه پس از گفت وگو در مورد مذاکرات هسته ای با ایران، در جمع خبرنگاران حاضر شده و گفتند هنوز کارهایی باید برای رسیدن به توافق صورت گیرد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۱۹:۳۸    
پژوهش صورت گرفته توسط محققان آمریکایی نشان می دهد، ترکیبی موسوم به کاپسسین در فلفل قرمز می تواند در سرکوب سیگنال های درد بسیار موثر باشد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۱۹:۳۵    
کیا در جریان نمایشگاه دفاعی IDEX 2015 در برای اولین بار از یک زره پوش تاکتیکی سبک رونمایی کرد. این خودرو برای بازار صادرات در نظر گرفته شده و امکان تولید انبوه آن از سال 2016 وجود دارد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۱۹:۲۹    
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از بارش برف باران در بیشتر نقاط کشور طی دو روز آینده خبر داد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۱۹:۱۷    
به گزارش اقتصاد آنلاین قیمت محبوبترین انواع تلویزیون 3بعدی سامسونگ در بازار شرح زیر است:
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۱۹:۰۸    
به گزارش میدانی اقتصادآنلاین قیمت محبوب ترین انواع ریش تراش دربازار تهران به شرح زیر است:
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۱۸:۵۳    
نماینده کارگران در شورای عالی کار با تشریح جزئیات نشست عصر امروز شورای عالی کار درباره افزایش دستمزد سال آینده کارگران گفت: احتمالا در یک جلسه دیگر، پرونده افزایش مزد 94 بسته می شود.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۱۸:۴۷    
نشست هم اندیشی شرکای اجتماعی، نمایندگان کارفرمایی و کارگری که از ساعت 15 آغاز شد، بدون نتیجه تمام شد و اختلافات همچنان باقی ماند.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۱۸:۲۰    
کلاهبرداری برخی سایت های اینترنتی تحت عنوان فروش بلیت هواپیما، آماده سازی پرونده فساد اقتصادی علیه سناتور بانفوذ آمریکایی توسط وزارت دادگستری آمریکا، دوچالش نرخ سود بانکی در سال 93 و .. ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۱۸:۰۵    
رئیس اورژانس بیمارستان شهید چمران سوسنگرد گفت: بامداد امروز تصادف زنجیره ای در جاده سوسنگرد اهواز منجر به فوت 3 نفر و مجروح شدن پنج نفر دیگر شد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۱۷:۴۴    
رئیس کل گمرک ایران گفت: مهمترین برنامه گمرک در سال 1394 این است که ارباب رجوع حضوری به گمرک نیاید.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۱۷:۲۷    
نماد معاملاتی شرکت ایران خودرو امروز به دلیل تعدیل پیش بینی سود هر سهم متوقف شد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۱۷:۱۵    
براساس آخرین تصمیمات مجلس شورای اسلامی مبنی بر قانونی نبودن قرارداد پیش فروش مسکن در بنگاه املاک و دفاتر رسمی اسناد ، پیش فروش ملک به صورت غیرقانونی و میان مردم صورت می گیرد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۱۷:۰۹    
اگر مذاکرات هسته ای به نتیجه برسد و منابع بلوکه شده نفتی آزاد شود آیا باید در انتظار رونق اقتصادی باشیم؟ این سوالی است که جواب برخی کارشناسان به آن مثبت است و رشد اقتصاد را در گرو نتیجه مذاکرات می ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۱۷:۰۹    
به گزارش اقتصاد آنلاین، آنچه در زیر می آید قیمت روز محبوب ترین مدل های موبایل موجود در سطح بازار است؛
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۱۶:۵۴    
علی طیب نیا در پاسخ به این سوال که برخی اعتقاد دارند کاهش تورم، نتیجه سیاست هایی بوده که دولت انجام نداده است، اظهار کرد: اصلا تورم یعنی همین. اصلا چیزی جز این نیست.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۱۶:۳۹    
وزیر امور خارجه کشورمان در پاسخ به این سؤال که احتمال موفقیت و امضای توافق جامع چند درصد است، گفت: من احتمال موفقیت را بیش از احتمال شکست می دانم.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۱۶:۳۳    
مدیرکل دفتر نظارت بر مؤسسات هوانوردی سازمان هواپیمایی با بیان اینکه همه سایت های اینترنتی فروش بلیت هواپیما غیر از سایت شرکت های هواپیمایی، غیرمجاز است ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۱۶:۲۴    
ما هنوز نتوانسته ایم در کشور موانع تولید را رفع کنیم تا بتوانیم رکود را کاهش دهیم. قانون جدیدی هم که به تازگی در مجلس مصوب شده، اگر درست اجرا شود ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۱۶:۰۰    
از آنجایی که احتمال ابتلا به بیماری آلزایمر در افراد کم نیست، پیشگیری از ابتلا باید در پس زمینه فکر و ذهن ما باشد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۱۵:۵۷    
به گزارش اقتصاد آنلاین، آنچه در زیر می آید قیمت روز انواع ماهی های پرفروش در سطح بازار تهران است؛
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۱۵:۵۱    
رئیس سازمان انرژی اتمی از رفع بن بست های فنی در مذاکرات هسته ای اخیر با 1+5 خبر داد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۱۵:۴۵    
مافیا معروف ترین واژه یی است که در ایران برای گفتن از انحصار به کار می برند. این مافیا یا انحصارگرایی بیشتر به بازرگانان ایرانی می چسبد اما در میان تولیدکنندگان هم که غالبا زیر چتر حمایت از تولید ملی ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۱۵:۳۹    
بارسلون اسپانیا از 2 تا 5 ماه مارس میزبان غول های فناوری در عرصه بین الملل بود که به رقابت و معرفی برترین تکنولوژی های خود پرداختند.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۱۵:۳۹    
حکمرانی خوب، بیانگر تغییر پارادایم نقش دولت و حکومت هاست که زمینه را برای مشارکت یکسان و برابر تمام شهروندان در فرآیند تصمیم گیری فراهم کرده و بیانگر این واقعیت است که حکمرانی متعلق به مردم است و ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۱۵:۳۰    
بانک ملی ایران از ابتدای سال تا نیمه اسفندماه جاری، تعداد 969 هزار و 823 فقره انواع تسهیلات قرض الحسنه به مبلغ حدود 18 هزار و 70 میلیارد ریال پرداخت کرد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۱۵:۲۲    
در بازار امروز - شنبه - سکه تمام عیار 959 هزار و 500 تومان داد و ستد می شود، همچنین هر دلار آمریکا 3415 تومان فروخته می شود.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۱۵:۲۰    
به گزارش اقتصاد آنلاین از بنگاه های اتومبیل، قیمت روز انواع سواری پراید صفر کیلومتر شرکت سایپا در بازار تهران به شرح زیر است؛
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۱۵:۱۴    
با افزایش تعداد کارشناسان ایرانی در دبیرخانه اوپک، ایران در حالی رکوردار بیشترین کارشناس در اوپک است که پیش بینی می شود پس از 50 سال کرسی دبیرکلی این سازمان هم به یک ایرانی سپرده شود.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۱۵:۱۴    
بانک مرکزی اروپا روند بازخرید بدهی های کشورهای اروپایی را آغاز کرد. قرار است این بانک برای کمک به کشورهای بحران زده منطقه یورو از روز دوشنبه آینده ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۱۵:۱۴    
گروه پایا استخدام می نماید.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۱۵:۱۱    
گروه خودروسازی بهمن برای افزایش کادر نیروی انسانی مورد نیاز خود دعوت به همکاری کرده است.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۱۵:۰۸    
اکتشاف و استحصال خاک های نادر، مقوله یی است که به تازگی ایمیدرو برای سرمایه گذاری و پژوهش در این زمینه اعلام آمادگی کرده است.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۱۵:۰۵    
شرکت زرین پرشیا ایرانیان استخدام می کند.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۱۴:۴۷    
روز به روز نوع نقاب این فالگیرها عوض می شود و هر روز از یک نقاب دیگر برای جذب مردم و فریب دادن آنها استفاده می کنند. روش جدیدی که فالگیرها از آن استفاده می کنند، انرژی درمانی است ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۱۴:۴۷    
بورس تهران در معاملات اولین روز هفته به روند نزولی خود شدت داد و دوباره به کانال 63 هزار واحدی برگشت.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۱۴:۴۱    
کارخانه های استان تهران و کشور است که به دلیل کمبود شکر خام به عنوان ماده اولیه از اوایل اسفندماه جاری تعطیل شده و 400 کارگر شاغل آن بیکار شده اند.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۱۴:۲۹    
بیایید موضوع را با منطق بنیامین نتانیاهو در مورد ایران آغاز کنیم. او ایران را کشوری تهاجمی توصیف کرد که حال بر چهار پایتخت عربی بغداد، دمشق، بیروت و صنعا تسلط دارد ، کشوری که به سوی مطیع سازی می رود.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۱۴:۲۶    
رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از شکایت این کمیسیون از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دولت دهم، به دلیل عدم بیمه سپاری کارگزاران مخابرات روستایی، به دستگاه قضا خبر داد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۱۴:۲۳    
مطابق گزارش ارائه شده از سوی مرکز آمار در سال 1392 از کل بیکاران 10 ساله و بیشتر 97.5 درصد با سواد و 2.5 درصد بی سواد بوده اند.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۱۴:۲۰    
نوشابه های گازدار را به جرات می توان پای ثابت سفره بسیاری از خانواده ها دانست. فست فودها هم که این سال ها طرفداران پروپا قرصی پیدا کرده اند ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۱۴:۱۷    
الیاس نادران اقتصاد دان مجلس، با انتقاد ازافزایش وابستگی بودجه سال 94 به نفت، با بیان اینکه لایحه بودجه مبهم تنظیم شده گفت: این اقدام برای اعطای اختیارات بیشتر به دولت صورت گرفته است.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۱۴:۱۷    
جانشین رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا ضمن تشریح جزییات جدید از طرح جریمه ریالی مشمولان غایب به برخی از سوالات و ابهامات مخاطبان پاسخ داد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۱۴:۱۴    
پرونده هسته ای ایران امروز در پارس باز می شود؛ البته در غیاب ایران با حضور وزرای خارجه کشورهای غربی عضو گروه 1+5 ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۱۴:۰۳    
برنادت میهان سخنگوی شورای امنیت ملی کاخ سفید از استعفای فیلیپ گوردن هماهنگ کننده کاخ سفید در امور خاورمیانه و دستیار ویژه رئیس جمهوری آمریکا خبر داد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۱۴:۰۰    
در حالی که امسال چغاله بادام زودتر از سال های قبل و پیش از آمدن بهار به بازار تهران رسیده، قیمت آن کیلویی 80 هزار تومان است که به گفته نایب رییس خانه کشاورز این قیمت منطقی نیست و تا 10 روز آینده ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۱۴:۰۰    
بررسی های پژوهشی نشان می دهد یک دوره طولانی گسترش سریع اعتبارات و رشد دارایی های سمی، تمرکز بیش از حد دارایی ها در زمینه های خاص ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۱۳:۵۷    
برای خرید هر تکه از لباس هایتان به طور میانگین، چقدر پول داده اید؟! اگر رخت و لباس هایتان را بشمارید و در این عدد ضرب کنید، مطمئن باشید رقم به دست آمده ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۱۳:۵۴    
اگر به چند سال پیش باز گردیم تنوع آنچنانی در بازار خودرو نمی بینیم، تولیدات روز خارجی به ندرت وارد کشور شده و تنها به قشر خاصی از جامعه تعلق داشتند.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۱۳:۴۵    
از مجموع سپرده گذاری های انجام شده در بانکها حدود 94 درصد در قالب تسهیلات پرداخت شده است.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۱۳:۴۲    
شرکت ایران رهجو در ادامه سالها فعالیت بر روی برند معظم سونی، اینک برند معتبر HP را نیز به سبد کالای خود اضافه نمود.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۱۳:۳۱    
بازار خودرو به رسم هرساله در شب های عید رونق گرفته است. در این بازار دست دوم ها خریدار زیادی دارند، اما با وجود عرضه زیاد مدل های صفر کیلومتر به بازار، قیمت بالای آنها مانعی برای جذب مشتری است ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۱۳:۳۱    
زنگ پیامک موبایل ها این روزها بی مهابا به صدا در می آید، از میان حجم انبوه پیام های تبلیغاتی، حتما چندتایی به سفرهای خارجی و داخلی در تعطیلات نوروزی با قیمت هایی وسوسه برانگیز اختصاص دارد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۱۳:۳۱    
دبی یکی از مهم ترین شهرهای مهم امارات متحده عربی است. این شهر در جنوب کشور ایران و در شبه جزیره عربستان واقع شده است.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۱۳:۲۵    
نشانه های کارشکنی مجدد فرانسه در روند مذاکرات هسته ای ایران، اظهار خوشبینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا نسبت به حصول توافق هسته ای ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۱۳:۲۲    
مقامات گمرک بنگلادش روز شنبه از کشف 170 عدد شمش طلا به وزن 27 کیلوگرم از داخل چمدان یک دیپلمات ارشد کره شمالی در فرودگاه داکا خبر دادند.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۱۳:۱۳    
به گزارش اقتصاد آنلاین، آنچه در زیر می آید قیمت روز محبوب ترین مدل های تبلت های 7 اینچی موجود در سطح بازار تهران در برندهای مختلف است؛
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۱۳:۰۲    
وزیر نیرو از عدم تصمیم گیری در مورد افزایش تعرفه آب خبر داد و گفت: میزان افزایش تعرفه برق گرچه تکافوی نیازها را نخواهد داشت اما قدمی است که امیدواریم یاری دهنده باشد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۱۲:۵۶    
یک مقام مسئول نفتی با بیان اینکه تاکنون مصوبه افزایش 5 درصدی قیمت بنزین توسط دولت ابلاغ نشده است، گفت: به نظر می رسد حتی در صورت ابلاغ، این افزایش از مردم اخذ نمی شود و از سهم دولت کسر خواهد شد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۱۲:۴۴    
درحالی بانک مرکزی اعلام می کند که هیچگونه مشکلی درتامین اسکناس نو نداریم که بانک ها در این روزهای آخرسال که نیاز به نقدینگی بیشتر است، اسکناس های کهنه، فرسوده و بعضا پاره را درون خودپردازها می گذارند.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۱۲:۳۲    
به دنبال تقویت دلار آمریکا در مقابل دیگر ارزهای خارجی و همچنین نگرانی از بالا رفتن نرخ بهره بانکی توسط بانک "فدرال رزرو"، قیمت نفت کاهش پیدا کرد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۱۲:۱۱    
امسال سال خوبی برای بورس نبود. شاخص امسال از کانال 89 هزاری به کانال 63 هزاری رسید. می گویند هر دوران صعودی ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۱۲:۰۸    
رئیس سازمان مدیریت در واکنش به انتقادات وزیر صنعت به عدم پرداخت یارانه تولید گفت: قرار نیست یارانه تولید را به نعمت زاده بدهیم و بهتر است وزیر صنعت که باتجربه است، مصاحبه های شائبه دار انجام ندهد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۱۲:۰۵    
وضعیت معاملات مسکن نشان می دهد 30 درصد از معاملات مسکن کشور در شهر تهران انجام می گیرد و 40 درصد از ارزش معاملات مسکن برای ارزش دارایی و سوداگری بوده است.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۱۲:۰۵    
نیروهای مردمی عراق در مناطق مختلف نبرد با داعش، انبارهای مواد غذایی از این گروه تروریستی کشف کردند که آرم کشور عربستان روی آنها بود ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۱۱:۵۹    
زن مسلمان محجبه ای که در عین حال ناخدای یک کشتی در استرالیا نیز است به عنوان زن سال انتخاب شد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۱۱:۵۶    
شماره جدید ماهنامه معیشت ویژه اسفند و فروردین در 176 صفحه منتشر شد. آغازگر این شماره از اولین نشریه مالی و اقتصادی خانواده، بخش ویژه سال نو است که خود شامل چندین مطلب متنوع است.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۱۱:۵۳    
دلار در ماه های اخیر روزهای آرام و با ثباتی را پشت سر گذاشته است. در مقطعی از زمان تنش تمدید مذاکرات از یک سو و پایین آمدن قیمت نفت از سوی دیگر روزهای آرام بازار را به هم ریخت.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۱۱:۵۳    
تنها راه استخدام در فیس بوک این است که مدیرعامل این شرکت از متقاضی خوشش بیاید.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۱۱:۵۰    
مدیر نظارت بر موادغذایی، آرایشی و بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با بیان اینکه مصرف آجیل کهنه می تواند عوارضی از جمله مشکلات گوارشی، آسم، کهیر و سرطان ایجاد کند ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۱۱:۵۰    
مجله فوربس برای بیست و نهمین سال متوالی اقدام به معرفی ثروتمندترین افراد جهان کرده که در این میان تعداد قابل توجهی از صنعت تکنولوژی هم در آن به چشم می خورد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۱۱:۴۱    
ایرانیان به عنوان دومین گروه پرجمعیت گردشگران مالزی از غرب آسیا در سال 2014 شناخته شدند و با 72 هزار و 264 گردشگر حدود 159 میلیون و 476 هزار و 324 دلار درآمد برای دولت مالزی ایجاد کردند.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۱۱:۳۵    
کاربران عراقی در شبکه های اجتماعی در روزهای اخیر، از حضور فردی با ظاهر و اسمی عجیب در عملیات آزادسازی تکریت خبر داده اند که از هر لحاظ با دیگر نیروها متفاوت است.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۱۱:۲۹    
افزایش استفاده از گوشی های هوشمند طی سالهای اخیر موجب شده است در موارد متعدد کاربران با مشکل هنگ کردن گوشی مواجه شوند.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۱۱:۲۹    
کاریکاتور - بدون شرح!
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۱۱:۲۹    
به گزارش اقتصاد آنلاین، آنچه در زیر می آید جدول قیمت روز موبایل های مناسب عکاسی در سطح بازار تهران است؛
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۱۱:۲۶    
بانک جهانی با اشاره به سرانه 1659 مترمکعبی منابع آبی تجدید پذیر در ایران اعلام کرد ایران در رده بندی فقر منابع آبی بین 177 کشور جهان در رتبه 69 قرار گرفته است.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۱۰:۵۹    
واردات ایتالیا از ایران در سال میلادی گذشته با افزایش بیش از 3 برابری نسبت به سال قبل از آن به 440 میلیون یورو رسید.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۱۰:۵۹    
عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران از نصب کال سنتر بروی تاکسی های پایتخت خبرداد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۱۰:۵۶    
رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور در واکنش به انتقادات اخیر وزیر صنعت از نظام مالیاتی گفت: این سازمان در چارچوب قانون مالیات دریافت کرده و فراتر از آن عمل نکرده است.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۱۰:۴۷    
اتصال به شبکه دستگاه های کارت خوان در خیابان ها هم میسر شد و دستفروشان در این روزهای داغ خرید و فروش خود را مجهز به پوزهای سیار کردند.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۱۰:۳۴    
بررسی ها نشان دهنده آن است که از آخرین هفته بهمن ماه، بهای سکه و دلار در یک هفته افزایش و در هفته بعد کاهش یافته است.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۱۰:۲۵    
نفوذ رکود به عمق بازار مسکن طی نیمه دوم امسال، باعث کاهش کم سابقه فعالیت های ساختمانی شده و تیراژ ساخت وسازهای مسکونی در تهران را به یک چهارم سال92 و نصف نیمه اول 93 تقلیل داده است.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۱۰:۲۲    
نشریه فوربس که سالانه رده بندی بهترین کشورهای جهان برای کسب و کار را منتشر می کند، در آخرین گزارش، دانمارک را در جایگاه نخست قرار داده است.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۱۰:۱۸    
استرس کشنده است، مگر آنکه بدانید چگونه جلوی ضررها و آسیب های آن را بگیرید. اثرات مخرب استرس به تدریج شما را تحت کنترل خود می گیرد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۱۰:۱۵    
دبیر انجمن وارد کنندگان برنج از هندی بودن حدود 80 درصد برنج های وارداتی به کشور خبر داد و نام بیش از 40 برند برنج هندی که اکنون در کشور عرضه می شوند را اعلام کرد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۱۰:۰۹    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور گفت: هفته گذشته پیش نویس سیاست های کلی برنامه ششم توسعه از سوی مقام معظم رهبری به مجمع تشخیص مصلحت نظام ابلاغ شده است.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۰۹:۳۸    
یک عضو فعلی هیات نمایندگان اتاق ایران و نامزد انتخابات پیش رو مدعی شده که کاندیداها برای جذب و کشاندن فعالان بخش خصوصی به پای صندوق رای، بیش از یک میلیون تومان هزینه کرده اند.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۰۹:۳۲    
وزرای خارجه آمریکا، آلمان، انگلیس و فرانسه امروز در پاریس درباره مذاکرات هسته ای با ایران گفتگو می کنند.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۰۹:۲۹    
بیکاری به عنوان یک معضل در حال حاضر گریبانگیر مناطقی از قاره آسیا، اروپا و آفریقا است به نحوی که نرخ بیکاری در یونان به 27.2 درصد و در اسپانیا به 24.5 درصد رسیده است.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۰۹:۰۷    
تنها دو هفته به پایان سال باقی مانده است و این سوال در ذهن متقاضیان و فروشندگان خودرو ایجاد شده که آیا خودرو در سال آینده گران می شود یا خیر؟
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۰۸:۵۵    
پادشاهی تایلند کشوری بسیار زیبا در جنوب شرقی آسیا می باشد که پرجمعیت ترین و بزرگترین شهر آن بانکوک است.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۰۸:۴۹    
جوزف شومپیتر یکی از سه اقتصاددان نامی جهان گفته است رشد اقتصادی هر کشوری مرهون تلاش کارآفرینان است و غفلت از سرمایه های اجتماعی و اتکا به سرمایه و ماشین آلات باعث عقب ماندگی کشورها از روند رشد و ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۰۸:۳۰    
سعود الفیصل برای راه رفتن مجبور به استفاده از واکر شد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۰۸:۰۶    
علی محمد رجالی یکی از کارآفرینان برتر و شناخته شده کشور و موسس برند معروف ظریف مصور است. وی اولین پتروشیمی خصوصی در کشور را نیز تاسیس کرد تا بتواند نهاده های تولید مورد نیاز ظریف مصور را در آنجا ...
  • ۱