چهارشنبه ۳۰ مردادساعت ۱۲:۱۲Aug 2019 21

خبرهای اقتصاد آنلاین 18 اسفند 1393 - eghtesadonline.com

 
اقتصاد آنلاین 30 دی 1393 اقتصاد آنلاین 30 بهمن 1393 اقتصاد آنلاین 1 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 2 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 3 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 4 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 5 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 6 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 7 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 10 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 11 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 12 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 13 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 14 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 15 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 16 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 17 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 18 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 19 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 20 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 21 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 22 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 23 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 24 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 25 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 26 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 27 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 28 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 29 اسفند 1393 
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۲۱:۴۱    
به گزارش اقتصاد آنلاین آنچه در پی می آید جدیدترین نرخ روز انواع سواری پژو 405 و پژو 206 صفر کیلومتر در سطح بازار پایتخت است که ممکن است تا 5 درصد در مناطق مختلف تهران دارای نوسان باشد؛
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۲۱:۱۴    
مدیرکل بحران استان تهران نسبت به وزش باد نسبتا شدید توام با گرد و غبار در شهرستان های غرب تهران و پایتخت هشدار داد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۲۱:۰۵    
ران درمر سفیر اسرائیل در آمریکا گفت: زمانیکه اسرائیلی ها و اعراب همزبان هستند، همه باید معنی این اتحاد را بفهمند، چراکه این اتفاق زیاد رخ نمی دهد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۲۰:۵۹    
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از بارش برف و باران در نیمه شمالی کشور طی 3 روز آینده و کاهش 5 درجه ای دمای پایتخت تا 24 ساعت آینده خبر داد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۲۰:۵۰    
معاون اول رییس جمهوری در جلسه شورای عالی فناوری اطلاعات با تاکید بر تکمیل برنامه های دولت الکترونیک، گفت: هدف گذاری ما باید دستیابی به آخرین فناوری ها باشد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۲۰:۴۷    
انتخابات هشتمین دوره هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران روز دوشنبه در محل سالن میثاق مصلی امام خمینی (ره) تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۲۰:۳۲    
دکتر جواد ظریف پاسخ نامه 47 سناتور آمریکایی را داد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۲۰:۲۶    
یک عضو انجمن نظارت بر انتخابات اتاق های بازرگانی با بیان اینکه 14 هزار نفر در انتخابات اتاق های بازرگانی رای دادند اعلام کرد که تا یک ساعت دیگر نتایج شمارش آراء انتخابات اتاق تهران اعلام می شود.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۲۰:۲۳    
مدیتیشن، درون پویی یا مراقبه به تمرین های تسلط بر ذهن اشاره دارد. مدیتیشن امروزه از محبوبیت بالایی بین افراد خصوصا زنان برخوردار است. اما ابهاماتی راجع به این مسئله وجود دارد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۲۰:۲۰    
بانک مرکزی دستورالعمل ساماندهی تبلیغات جوایز قرض الحسنه پس انداز را ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۱۹:۵۹    
آیت الله سیدعلی خامنه ای مقام معظم رهبری با صدور حکمی سردار حسین اشتری را به عنوان فرمانده جدید ناجا و جایگزین سردار اسماعیل احمدی مقدم منصوب کرد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۱۹:۵۶    
آمار تفصیلی واردات 11 ماهه خودرو به ایران منتشر شد. در 11ماهه منتهی به بهمن ماه سال93 در مجموع 92 هزار و 247 دستگاه انواع خودرو وارد کشور شده است که نسبت به مدت مشابه سال پیش افزایش 54 ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۱۹:۵۳    
یکی از اعضای گروه تروریستی داعش که با ریشی قرمز در عملیات تروریستی این گروه حضور دارد یک فرانسوی است.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۱۹:۴۷    
علی اصغر فانی گفت: لایحه رتبه بندی معلمان که در کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی به تصویب رسیده روز چهارشنبه در صحن علنی مجلس مطرح خواهد شد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۱۹:۴۱    
عضو ارشد مرکز بلفر و معاون مدیر سابق دفاع از منع گسترش سلاح های هسته ای در اداره امنیت ملی هسته ای امریکا روایت آمریکایی ها از آخرین توافق هسته ای را اعلام کرد ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۱۹:۳۵    
به گزارش اقتصاد آنلاین، آنچه در زیر می آید قیمت روز انواع آجیل و خشکبار در سطح بازار تهران است؛
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۱۹:۳۲    
تا ساعت 18 امروز، 3224 نفر معادل 30.7 درصد از کل دارندگان کارت بازرگانی تهران، در انتخابات اتاق بازرگانی تهران مشارکت کردند.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۱۹:۲۶    
با اتمام زمان رای دادن، شمارش آراء انتخابات اتاق بازرگانی تهران آغاز شد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۱۹:۲۳    
رئیس انجمن نظارت بر انتخابات اتاق های بازرگانی در واکنش به برخی بداخلاقی های انتخاباتی عنوان کرد: باید بررسی شود و کم و کیف تخلف ها را ارزیابی و سپس با آنها برخورد کرد و آرای آنها را باطل می کنیم ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۱۹:۱۴    
امروز نیز برای دومین بار هیچ گونه پاکتی به دست سازمان خصوصی سازی نرسید و واگذاری سرخابی ها همانند سال های گذشته در سال 93 نیز ناکام ماند.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۱۹:۰۵    
تا اواخر مهرماه امسال اعلام شد حدود 400 پرونده زمین خواری در دست پیگیری است. این درحالی است که روز گذشته زمین خواران هشداری جدی گرفتند و تاکید شد که با آن ها به طور جدی برخورد می شود.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۱۸:۵۳    
بانک مرکزی نام 60 شعبه منتخب برای ارائه اسکناس نو را منتشر کرد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۱۸:۳۲    
یک مرد عربستانی همسرش را به دلیل علاقه ای که این زن به شتر پدرش داشت، طلاق داد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۱۸:۲۰    
اظهارات مدیرکل فرودگاه مهرآباد درباره انتقال پروازهای 2 شرکت هواپیمایی به ترمینال1 مهرآباد و کاهش ترافیک ترمینال های 4 و 6، جدیدترین سناریوی تعیین حداقل دستمزد94 کارگران با حضور وزرای اقتصاد و.. ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۱۸:۱۱    
طی روز جاری، هواپیمای خورشیدی Si2 پرواز خود را از ابوظبی امارات متحده عربی آغاز خواهد کرد و طی 5 ماه به دور دنیا می چرخد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۱۷:۵۳    
در حالی جلسه شورای عالی کار یک هفته مانده به پایان سال با حضور شرکای اجتماعی برگزار خواهد شد که پس از چندین جلسه مذاکره ناموفق، افزایش 30 درصدی حداقل مزد کارگران در قالب پیشنهاد دولت روی میز شوراست.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۱۷:۴۱    
ساینا ، مدل فیس لیفت شده تیبا محسوب می شود که از طراحی اغراق شده ای در نمای جلو برخوردار است .
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۱۷:۳۵    
جلاد انگلیسی داعش از خانواده خود به دلیل مشکلاتی که برای آنها به وجود آمده است، عذرخواهی کرد!
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۱۷:۲۶    
گرانترین ماشین پلاک سیاسی در ایران:
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۱۷:۲۶    
عبدالناصر همتی، از معدود مدیران عاملی است که قبل از فعالیت در حوزه بانکی دکتری اقتصاد خود را گرفته و استاد دانشگاه تهران است ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۱۷:۱۴    
رییس جمهور با تاکید بر اینکه مذاکرات مقتدرانه در برابر قدرتهای جهان افتخار ملی است، اظهارداشت: دیروز سرداران ما در صحنه دفاع مقدس و امروز در صحنه دیپلماسی جهاد می کنند.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۱۶:۵۳    
با نزدیک شدن به سال نو اکثر خانواده های ایرانی سنت دیرینه خانه تکانی را آغاز می کنند، بازار شستن فرش وموکت و پرده ها تا جابه جایی لوازم منزل و تغییر دکوراسیون و شست وشو های مختلف گرم می شود اما آنچه ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۱۶:۵۰    
رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور با اعلام اینکه نپرداختن مالیات جرم است، گفت: 73 میلیون ایرانی مودی مالیاتی ما نیستند.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۱۶:۳۵    
فروش ویژه شرکت جیلران به مناسبت ایام نوروز تا 20 اسفندماه ادامه دارد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۱۶:۳۲    
شرکت بیمه ایران در یک همکاری بین بخشی با ایرانسل، اقدام به راه اندازی بستری برای انتخاب و فعال سازی پوشش بیمه ای تمامی اقشار جامعه از طریق تلفن همراه کرد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۱۶:۲۹    
مدیر عامل شرکت ایرانسل از بازگشت تعرفه بسته های اینترنتی ایرانسل به حالت قبلی خود خبر داد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۱۶:۱۷    
سخنگوی سازمان غذا و دارو اسامی تعدادی از محصولات غیر مجاز به دلیل جعل اسناد بهداشتی را اعلام کرد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۱۵:۵۶    
کوچولوی میلیاردر که حالا دختر نوجوانی شده بود تصمیمش را گرفت و در آخرین جلسه دادگاه اعلام کرد هرگز حاضر به دیدن مادر واقعی و مادربزرگش نیست و می خواهد از این به بعد در آرامش با مادر و پدر ناتنی اش ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۱۵:۵۰    
گاهی فهمیدن اینکه چه چیزی در ویترین خیابانی دارد عرضه می شود، سخت است. آدم باید از لابه لای پای رهگذران که بعضی هایشان جلوی بساط ایستاده اند، چشم بگرداند و جنس ها را ورانداز کند ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۱۵:۲۶    
شرکت فناوران اطلاعات خبره در راستای تکمیل تیم کارشناسی و تخصصی خود در حوزه تولید نرم افزار بیمه از دانش آموختگان مقطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد دعوت به همکاری می نماید.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۱۵:۲۰    
شرکت آدران رایانه استخدام می نماید.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۱۵:۱۷    
در پایان معاملات امروز تالار شیشه ای شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران با 46 واحد افزایش به 63 هزار و 853 واحد رسید.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۱۵:۱۴    
شرکت مهندسی سگال پردازش استخدام می نماید.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۱۵:۱۱    
رئیس اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران برای بازار مسکن سال 94، رونق معاملات خرید و فروش همراه را پیش بینی کرد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۱۴:۵۶    
عضو شورای عالی کار از برگزاری نشست پایانی این شورا برای تعیین حداقل دستمزد سال آینده خبر داد و گفت: روز جمعه باحضور نمایندگان کارگران، کارفرمایان و دولت تکلیف بسته مزد 94 کارگران روشن می شود.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۱۴:۴۷    
گروه تروریستی داعش فیلم تبلیغاتی جدیدی را برای ناشنوایان منتشر کرد که در آن دو شبه نظامی با زبان اشاره از غربی ها می خواهند تا به این گروه بپیوندند.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۱۴:۴۴    
با تصویب لایحه بودجه سال آینده و کاهش 3000 میلیارد تومانی منابع توزیعی یارانه، این بار دولت نه مختار بلکه ناچار به حذف 5.5 میلیون یارانه بگیر شد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۱۴:۳۵    
تدبیر نامناسب در بکارگیری و جایابی معلمان باعث شده هر روز حجم انبوهی از آموزگاران بین محل کار و شهر محل سکونت خود ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۱۴:۳۲    
المانیتور در گزارشی با اشاره به این که عربستان خواستار آن نیست تا در کنار نتانیاهو بایستد، نوشت: هم اکنون رویکرد سلمان بن عبدالعزیز آماده شدن برای پذیرفتن یک توافق هسته ای بین المللی با ایران و ایجاد ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۱۴:۲۳    
معاون توسعه و مدیریت پشتیبانی آموزش و پرورش گفت: در حال پیگیری دریافت مجوز استخدام 5 هزار نیرو در آموزش و پرورش هستیم که مربیان پیش دبستانی در اولویت این استخدام هستند.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۱۴:۲۰    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور با بیان این که یکی از درآمدهای غیرنفتی درآمدهای مرتبط با جرایم ناشی از تخلفات رانندگی است ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۱۴:۰۸    
در بازار امروز - دوشنبه - سکه تمام عیار 965 هزار و 500 تومان و هر دلار آمریکا 3406 تومان فروخته می شود که بر خلاف روزهای گذشته از روند کاهشی تغییر جهت داده و با افزایش همراه شده است.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۱۳:۵۹    
دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: دریای خزر دریای صلح و دوستی و امنیت است و جمهوری اسلامی ایران نقشی بی بدیل در تامین امنیت و به ویژه امنیت انرژی در آن ایفا نموده است.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۱۳:۵۹    
طلا در بازار جهانی روز جاری اندکی افزایش یافت اما با صعود دلار به بالاترین سطح 11 سال گذشته، این فلز ارزشمند همچنان نزدیک به پایین ترین قیمت سه ماه گذشته قرار دارد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۱۳:۴۵    
فرید زاوه، کارشناس صنعت خودرو در برنامه تلویزیونی روزآمد اعلام کرد بر اساس برداشتی غلط عنوان شد که ایرانی ها سیزدهمین خریداران خودرو در جهان هستند.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۱۳:۳۰    
ملت شریف و همیشه در صحنه عزیز پس از طرح موفق جمع آوری زباله ها در ساعت9 شب اینک خیلی خوش به حالمان هست که اعلام کنیم طرح ضربتی جمع آوری پول های کثیف شما نیز از ابتدای سال 1394 به اجرا گذاشته می شود .
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۱۳:۲۷    
دندانپزشکی و دندانسازی در ایران تا زمان ناصرالدین شاه قاجار به عنوان یک حرفه تخصصی مطرح نبود تا اینکه وی در سفر دوم خود به فرنگ اولین متخصص دندانپزشک و دندانساز را به ایران آورد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۱۳:۲۴    
اردیبهشت سال 86 بود که دستورِ برکناری ناگهانی مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره بیمه ایران توسط محمود احمدی نژاد رئیس جمهور وقت ایران ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۱۳:۰۳    
شرکت های بیمه مکلف شده اند سوابق نداشتن خسارت وسیله نقلیه منتقل شده را به وسیله نقلیه جایگزین انتقال داده و تخفیف مربوطه را باکسر تخفیف مدت باقی مانده وسیله منتقل شده در بیمه نامه وسیله نقلیه جایگزین ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۱۳:۰۳    
محمدرضا رحیمی پس از پایان مرخصی اش برای تحمل حبس به بازداشتگاه اوین برگشت.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۱۲:۵۴    
گروه تروریستی داعش، سایتی را برای ارتباط اجتماعی و جایگزینی فیسبوک راه اندازی کرده است.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۱۲:۵۱    
رییس پلیس راهور نیروی انتظامی می گوید: پراید، وانت پیکان و وانت نیسان پر تصادف ترین و نا امن ترین خودروها در کشور هستند و بیشترین تصادفات را به خود اختصاص داده اند.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۱۲:۴۵    
مذاکرات هیات های ایران و آمریکا در سطح وزیران خارجه، معاونان و مقامات عالی فنی- هسته ای دو کشور 24 تا 29 اسفند در لوزان سوییس برگزار می شود.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۱۲:۳۳    
علی حسینی، متخصص طب سنتی اظهار داشت: از دیدگاه طب سنتی آجیل هایی مناسب هستند که با پوست سختشان نگهداری شوند تا خواصشان حفظ شود.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۱۲:۳۰    
وزیر سابق اقتصاد از حرف تا عمل اقتصاد بدون نفت می گوید و اینکه اگرچه دغدغه کاهش اتکا به درآمد نفت در دولت های قبل نیز وجود داشته است اما تا کنون دولت ها نتوانسته اند از بحران جلو بزنند و به تعبیر او ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۱۱:۵۷    
هرچند با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال، بخش معدن سالی سخت و آکنده از رکود را به پایان می رساند، اما پیش بینی ها از وضعیت اقتصاد کشور در سال آتی نشان می دهد سال94 نیز تحرک بخش معدن چندان افزایش ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۱۱:۵۴    
بسیاری اعتقاد دارند سد سازی های افراطی در دهه 70 درکشور که تحت عنوان سازندگی صورت می گرفت مسبب این است که اکنون کشور تا این اندازه با بحران آب دست و پنجه نرم می کند ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۱۱:۵۴    
به گزارش اقتصاد آنلاین، آنچه در زیر می آید قیمت روز انواع آلترابوک های پرفروش در سطح بازار تهران است؛
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۱۱:۳۹    
خرید و فروش اعضای بدن انسان در کشور، حداقل به صورت رسمی غیرقانونی نیست. جدا از تصویر سنتی دیوارنوشته های جلو بیمارستان ها که قیمت فروش کلیه و سن هدا کننده را در معرض دید خریداران قرار می دهند ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۱۱:۳۹    
در آستانه نوروز و افزایش سفرهای برون شهری و درون شهری رییس پلیس بزرگ راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی مسایل مهمی را روز گذشته در دهمین همایش سراسری روسا و مدیران پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا یادآور ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۱۱:۳۹    
بعد از تکان نخوردن نرخ تمامی ارزها در روز گذشته امروز نرخ 33 ارز در مرکز مبادلات ارزی تغییر کرد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۱۱:۳۳    
مجتبی صفایی چند ماهی است که بر مسند سخنگویی هیات رییسه اتاق اصناف ایران نشسته است. وی در گفت وگوی اختصاصی از دغدغه های اصناف ایران سخن می گوید.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۱۱:۱۵    
ارزش برابری یورو در برابر دلار در اواخر هفته گذشته به پایین ترین میزان خود در 11سال و 6ماه گذشته رسید و هر یورو در برابر 1.085دلار معامله شد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۱۱:۰۳    
مدیرکل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت گفت: از 21 اسفند اختصاص ارز تعادلی به عتبات عالیات به علت ارزان شدن قیمت نفت حذف می شود و در پی آن هزینه زائران با ارز آزاد محاسبه خواهد شد و همین موضوع زمینه ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۱۱:۰۰    
گروهک تروریستی داعش با برگزاری امتحان رانندگی به مردم شهر رقه سوریه گواهینامه اعطا می کند.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۱۰:۵۷    
روند نزولی شاخص بورس و وضعیت نه چندان مطلوب این بازار موجب شده تا در چند ماه گذشته، شاخص ارزش سهام معامله شده همواره با اختلاف قابل توجهی در صدر پرریزش ترین شاخص های اقتصادی قرار گیرد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۱۰:۵۴    
رئیس کمیسیون اصل نود مجلس از جمع بندی گزارش زمین خواری خبر داد و گفت: زمین خواران برای مسئولان مربوطه در استان ها کاملا شناخته شده هستند و با تبانی و هماهنگی با برخی دستگاه های اجرایی اقدام می کنند.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۱۰:۵۱    
رییس انجمن نظارت بر هشتمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی اعلام کرد: نتایج انتخابات، امشب و بلافاصله بعد از پایان رای گیری مشخص خواهد شد اما نتایج قطعی حداکثر تا 28 اسفند اعلام خواهد شد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۱۰:۳۶    
مازندران، مشهد، گیلان، کیش، قشم، یزد، اصفهان و شیراز همواره میزبان بیشترین تعداد گردشگران نوروزی هستند و از این میان متقاضیان تورهای گردشگری نوروزی، سفر به مشهد و کیش را در اولویت قرار داده اند.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۱۰:۳۴    
به گزارش خبرنگار اقتصاد آنلاین به نقل از بازار موبایل تهران، قیمت انواع موبایل های محبوب بانوان در بازار به شرح جدول زیر است :
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۱۰:۲۵    
یک مقام مسئول در وزارت صنعت، معدن و تجارت جزئیات دستورالعمل جدید فروش خودرو که قرار است در روزهای آینده در هیات دولت بررسی و تصویب شود، را اعلام کرد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۱۰:۲۲    
اظهارات رئیس جمهور آمریکا درباره اقدامات آتی این کشور در مذاکرات و ماهیت توافق ارائه شده به ایران در مذاکرات هسته ای ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۱۰:۲۲    
آب سیب زمینی التهاب، سوزش، خارش، جوش، زخم و کبودی را کاهش می دهد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۱۰:۰۱    
طبق اظهارات یک بنگاهدار املاک فعال که جزو یکی از مشاوران قدیمی محسوب می شود، در گذشته متقاضیان خرید آپارتمان مجبور بودند برای مراجعه به بنگاه ها، وقت قبلی بگیرند؛ چرا که ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۰۹:۵۸    
47 سناتور آمریکایی در نامه ای سرگشاده هشدار دادند که هرگونه توافقی با ایران فقط تا پایان ریاست جمهوری اوباما معتبر است.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۰۹:۵۲    
د ر غربی ترین مرزهای استان تهران، پشت جاد ه های خاکی منتهی به شهرستان نظرآباد ، حاد ثه ای تلخ و شیرین رخ د اد ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۰۹:۴۰    
شورای پول و اعتبار ظرف چند روز آینده پیشنهاد اصلاح شده افزایش وام خرید مسکن را بررسی می کند که در صورت تصویب نهایی آن ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۰۹:۳۲    
نادر حاتمی صاحب و سرآشپز پیتزا استیوستن در شهر ونکوور باز هم یک پیتزای بسیار گران و جدید را عرضه کرده است.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۰۹:۲۹    
دیروز بازار سهام از ابتدای ساعات معاملاتی روند تعادلی خود را آغاز کرد و رفته رفته شیب منفی در آن شدت گرفت که در نهایت نه تنها شاخص کل بورس کاهش 16/ 0 درصدی را تجربه کرد ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۰۹:۱۷    
حذف نماد انرژی اتمی از پشت اسکناس های پنج هزارتومانی اعتراض گسترده ای را در پی داشت اما در مقابل حذف تصویر و نام خلیج فارس از پشت اسکانس ها با واکنش حداقلی همراه بود ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۰۹:۰۵    
عضو هیات مدیره انجمن انبوه سازان مسکن استان تهران از تثبیت نرخ اجاره بها در سال آینده همزمان با تثبیت نرخ خرید و فروش مسکن خبر داد و اعلام کرد ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۰۹:۰۵    
پنیر کم نمکی که چند سالی است در قفسه فرآورده های لبنی به چشم می خورد، پنیری نیست که حاوی سدیم نباشد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۰۹:۰۲    
انتخاب لپ تاپ مناسب، کار چندان آسانی نیست. حتی پس از مدتی استفاده از رایانه نیز باز هم تشخیص این که رایانه کاملا مناسبی را انتخاب کرده اید یا نه ، مشکل خواهد بود.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۰۸:۵۹    
در دومین مسابقه معماری، طراحان خانه هایی با ویژگی های خاص عرضه کرده اند؛ برخی از این خانه ها با استخر شیشه ای، دیدی عالی و رو به دریا و کوه، نظر هر بیننده ای را به خود جلب می کنند.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۰۸:۴۷    
سیاست در هیچ کجای جهان صریح و شفاف نیست. در همه جای جهان سیاست با ابهام و چندلایگی درآمیخته است.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۰۸:۴۷    
کش پردازنده نوعی حافظه اختصاصی برای پردازنده است که بر اساس اصلی مشابه با حافظه رم کار می کند.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۰۸:۴۴    
روزنامه های صبح امروز کشور، تیترهای نخست صفحه اول خود را به برخی از مهمترین مسائل روز ایران و جهان اختصاص داده اند که بعضی از آنها در زیر می آید؛
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۰۸:۳۵    
رهبر جمهوری خواهان سنا می گوید رفع تحریم ها برای حفظ توافق هسته ای ضروری است و نمایندگان آمریکا تلاش خواهند کرد طرح نظارت بر توافق هسته ای ایران را به گونه ای که امکان وتوی آن وجود نداشته باشد تصویب ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۰۸:۲۹    
رئیس جمهوری آمریکا در مصاحبه با شبکه سی بی اس گفت که اگر به توافق قابل قبول با ایران نرسیم واشنگتن مذاکرات را ترک خواهد کرد.