چهارشنبه ۲۱ آذرساعت ۱۴:۱۷Dec 2018 12

خبرهای اقتصاد آنلاین 31 خرداد 1397 - eghtesadonline.com

اقتصاد آنلاین 29 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 29 اسفند 1394 اقتصاد آنلاین 30 اسفند 1395 اقتصاد آنلاین 29 اسفند 1396 اقتصاد آنلاین 31 فروردین 1397 اقتصاد آنلاین 31 اردیبهشت 1397 اقتصاد آنلاین 1 خرداد 1397 اقتصاد آنلاین 2 خرداد 1397 اقتصاد آنلاین 3 خرداد 1397 اقتصاد آنلاین 4 خرداد 1397 اقتصاد آنلاین 5 خرداد 1397 اقتصاد آنلاین 6 خرداد 1397 اقتصاد آنلاین 7 خرداد 1397 اقتصاد آنلاین 8 خرداد 1397 اقتصاد آنلاین 9 خرداد 1397 اقتصاد آنلاین 10 خرداد 1397 اقتصاد آنلاین 11 خرداد 1397 اقتصاد آنلاین 12 خرداد 1397 اقتصاد آنلاین 13 خرداد 1397 اقتصاد آنلاین 14 خرداد 1397 اقتصاد آنلاین 15 خرداد 1397 اقتصاد آنلاین 16 خرداد 1397 اقتصاد آنلاین 17 خرداد 1397 اقتصاد آنلاین 18 خرداد 1397 اقتصاد آنلاین 19 خرداد 1397 اقتصاد آنلاین 20 خرداد 1397 اقتصاد آنلاین 21 خرداد 1397 اقتصاد آنلاین 22 خرداد 1397 اقتصاد آنلاین 23 خرداد 1397 اقتصاد آنلاین 24 خرداد 1397 اقتصاد آنلاین 25 خرداد 1397 اقتصاد آنلاین 26 خرداد 1397 اقتصاد آنلاین 27 خرداد 1397 اقتصاد آنلاین 28 خرداد 1397 اقتصاد آنلاین 29 خرداد 1397 اقتصاد آنلاین 30 خرداد 1397 اقتصاد آنلاین 31 خرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۳ - ۱۰:۱۸    
موافق نیستم که ایران بخواهد با باشگاه شکست خوردگان اوپک مانند ونزوئلا، آنگولا، نیجریه و... در مقابل روسیه یا عربستان قدرت نمایی کند... ایران باید از دوران دهه 1980 میلادی خارج و با برنده ها همسو شود ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۲۲:۲۳    
مدیر ارشد سازمان ملل که پس از ترک ایران، هنوز دلش در تهران مانده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۱۶:۰۵    
سازمان تامین اجتماعی به منظور تأمین بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز مراکز درمانی مدیریت های درمان استان اصفهان، سمنان، فارس ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۱۱:۵۵    
بنا بر دستور مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، بیمه 200 هزار نفر که کارگر ساختمانی نبوده اند قطع و به جای آنها اسامی کارگران ساختمانی واقعی وارد لیست شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۱۰:۱۸    
برای تقویت حافظه و رها شدن از پدیده نوک زبانی، راهکارهای ساده ای وجود دارد، مثلاً حل کردن جدول کلمات متقاطع، ساختن پازل و ثبت در دفتر خاطرات، به بهبود قدرت حافظه کمک می کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۰۷:۰۳    
ظاهرا فیلم جنجالی و پرهزینه کمال تبریزی گام به گام دارد به پایان راه نزدیک می شود و همین روزهاست که باید انتظار رونمایی از این فیلم را داشته باشیم.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۰۶:۵۸    
یک ساختمان کوچک و چند میز و صندلی و یک وایت برد... این، همه امکانات شرکت های بازاریابی شبکه ای است؛ چیزی شبیه شرکت های هرمی. ساختار هم دقیقا به همان شرکت های هرمی مشابه است ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۵:۱۰    
نایب رئیس اول مجلس با بیان این که مسوولان باید همچون عموم مردم زندگی کنند گفت: یک مسوول در نظام اسلامی باید بر سر همان سفره ای بنشیند که برای همه مردم پهن شده و نمی شود که مسوولان از بهترین مراکز ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۴:۳۱    
هیوندایی برای سوناتاهای 2018 خود یک "نوگرایی" ملایم و میان دوره ای را در نظر گرفت، اما این خودروساز نمی تواند در بلندمدت از فکر کردن در مورد سرنوشت یکی از بهترین سدان های خود سر باز زند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۴:۰۰    
توصیه می کنیم هر روز صبح به صورت ناشتا یک عدد کیوی بخورید. مصرف این اسموتی تهیه شده از گلابی و کیوی خوشمزه بوده و برای وعده صبحانه مفید است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۳:۵۵    
وزیر جهاد با بیان اینکه مدیران و دستگاه های تابعه این وزارتخانه باید همه پشتیبانی ها را از صنعت طیور انجام دهند،برای تسریع و رفع مشکلات این صنعت ، دستورات لازم را به مدیران مربوطه ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۳:۲۹    
شرکت منظومه نگاران وب جهت توسعه تیم پشتیانی و روابط عمومی خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۳:۰۷    
یک شرکت معتبر جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۳:۰۶    
یک شرکت معتبر جهت تکمیل کادر خود در استان تهران،حوالی پارک ملت از افراد واجد شرایط زیر جهت کار در محیطی امن ، پویا و مشارکتی دعوت به همکاری می نماید.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۳:۰۴    
شرکت تجهیزات پزشکی سازگان گستر (دانش بنیان ) جهت تکمیل کادر تحقیق و توسعه خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۳:۰۲    
یک شرکت معتبر پیمانکاری جهت تکمیل کادر خود در استان تهران،واقع در شمال تهران(دفتر مرکزی) و شهر قدس (کارخانه) از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۲:۵۸    
نشریه مواد شیمیایی ماهنامه صنعتی با 15 سال سابقه جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۲:۵۱    
دادستان کل کشور مهمترین پرونده های قضایی را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۰:۵۳    
بانک صادرات ایران در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی و انجام اقدامات انسان دوستانه، از ابتدای سال 95 تا پایان اردیبهشت 97 ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۰:۵۱    
مدیر مجموعه ورزشی آزادی گفت: پس از برگزاری جلسه با مقامات درخصوص نمایش بازی فوتبال ایران و پرتغال در ورزشگاه یک صد هزار نفری اطلاع رسانی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۰۹:۳۲    
رییس فدراسیون فوتبال می گوید سرمربی تیم ملی فوتبال برای آماده سازی تیمش برای جام ملت های 2018 امارات 8 بازی تدارکاتی پیش بینی کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۰۰:۵۳    
مصوبه افزایش 15درصدی قیمت هر مترمکعب گاز طبیعی مصرفی مشترکان را ابلاغ شد. ( منبع )
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۳:۴۷    
نتایج این پژوهش اروپایی نشان می دهد اگر شما به جای حدود 340 گرم برنج سفیدی که در هفته مصرف می کنید برنج قهوه ای مصرف کنید میزان ابتلا به دیابت 16 درصد کاهش می یابد؛ و اگر به جای مصرف برنج سفید ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۳:۴۳    
در اتفاقی نادر در دنیای سیاست عالی ترین مقام سیاسی کشور نیوزیلند بامداد روز پنج شنبه (امروز) برای به دنیا آوردن نخستین فرزند خود در بیمارستان بستری شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۳:۲۷    
اشتباه مدیران تلویزیون یک اشتباه کلیدی بود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۳:۲۲    
رئیس جمهوری آمریکا در ابتدای نشست روز پنج شنبه کابینه خود درباره کره شمالی گفت: : همه چیز و حتی شخصیت ها می توانند تغییر کنند، ممکن است در نهایت با درگیری مواجه شویم و شاید هم نشویم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۳:۱۸    
نایب رییس اتاق بازرگانی ایران و چین معتقد است با یک برنامه و استراتژی درست، کالاهای زیادی می توانیم به چین صادر کنیم ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۳:۰۹    
مجمع بین المللی فرودگاهی (ACI) در گزارشی 20 فرودگاه شلوغ دنیا را منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۳:۰۰    
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه تیم های نظارتی و تعزیراتی برای برخورد با سودجویان فعال تر شده اند، گفت: سامانه 190 آماده دریافت گزارش تخلفات حوزه بهداشت، درمان و داروست.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۲:۵۴    
سرمربی تیم ملی ایران پس از بازی با اسپانیا صحبت هایی انجام داد که حالا ابعاد گسترده ای پیدا کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۲:۴۷    
مانوئل کِودو وزیر نفت ونزوئلا که کشورش از سوی آمریکا زیر فشار تحریم های سنگین قرار دارد، عصر پنجشنبه در وین گفت: تحریم های واشنگتن عامل اصلی بی ثباتی بازار نفت است
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۲:۴۵    
رئیس اتحادیه صادرکنندگان و واردکنندگان اقلیم کردستان عراق گفت: ایران همیشه شریک اول تجاری عراق بوده و بیشترین تنوع صادرات و واردات را با این کشور دارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۲:۳۸    
تیم ملی فوتبال ایران عصر امروز (پنجشنبه) زیر نظر کارلوس کی روش پرتغالی در کمپ باشگاه لوکوموتیو در مسکو تمرین کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۲:۳۶    
رییس کمیسیون اروپا اعلام کرد که برجام توافقی در راستای منافع جامعه جهانی است و باید حفظ شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۲:۳۳    
رییس شورای راهبردی روابط خارجی با وزیر امور خارجه اسپانیا دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۲:۳۲    
دو تیم ملی فرانسه و پرو در دومین دیدار خود در جام جهانی برابر هم به میدان رفتند که این دیدار با برتری یک بر صفر فرانسه به پایان رسید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۲:۲۸    
گروهی از محققان آمریکایی برنامه جدیدی برای کاهش فشار خون بالا بدون نیاز به مصرف دارو ارائه کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۲:۱۶    
حرمت الله رفیعی می گوید: 3 تا 3 هزار و 500 نفر برای حمایت تیم ملی فوتبال در جام جهانی از طریق آژانس های مسافرتی به روسیه سفر کرده اند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۱:۵۴    
خبرگزاری فرانسه اعلام کرد که بیژن زنگنه وزیر نفت ایران در آستانه نشست روز جمعه نمایندگان اوپک، از موافقت ایران برای دستیابی به توافقی احتمالی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۱:۴۷    
تالاسمی یک بیماری خونی مادرزادی و ژنتیکی است که در آن اختلال در ساختار گلبول قرمز وجود داشته و از والدین به فرزند منتقل می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۱:۴۵    
3 برادر که در اقدامی هولناک خواهر خود را به قتل رسانده و جسدش را در رودخانه رها کرده بودند توسط مأموران پلیس دستگیر شدند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۱:۴۴    
پناهندگی از زمانی که انسان حمله و جنگ را آغاز کرد ایجاد شد و افراد برای فرار از رنج و شکنجه توسط مهاجمان به دیگر مکان ها فرار کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۱:۴۱    
معمولا زندگی زوج های جوان در ابتدای ازدواج با عشق و علاقه آغاز می شود، اما بعد از گذشت مدتی این رابطه عاشقانه به عادت تبدیل شده و پس از آن زندگی به سردی متمایل می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۱:۳۷    
سازمان وظیفه عمومی ناجا کلیه مشمولان سرباز معلم که دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ اول تیرماه 1397 می باشند را به انجام خدمت سربازی فراخواند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۱:۳۱    
معاون مقابله با عرضه و امور بین الملل ستاد مبارزه با مواد مخدر از کشف 13 تن و 493 کیلوگرم انواع مواد مخدر و روان گردان در کشور در هفته اخیر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۱:۳۰    
دولت آلمان قصد دارد به توسعه تاکسی های پرنده شرکت های ایرباس و آئودی بپردازد تا آنها را از یک طرح مفهومی به واقعیت مبدل کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۱:۲۵    
ستاره سابق تیم ملی فوتبال انگلیس براین باور است که آرژانتین و انگلیس فینال جام جهانی روسیه را برگزار خواهند کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۱:۲۳    
رییس کل دادگستری استان فارس افزایش پرونده های ورودی به دستگاه قضا را یادآور شد و گفت: سال 96 تعداد پرونده های ورودی به دادسراها و محاکم مختلف قضایی در استان فارس بالغ بر 3.2 درصد افزایش داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۱:۰۸    
سازمان تامین اجتماعی ضمن اعلام شرایط دریافت غرامت دستمزد ایام بیماری اعلام کرد که مدت دریافت غرامت دستمزد ایام بیماری جزو سابقه پرداخت حق بیمه محسوب می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۱:۰۷    
ساخت باغ ویلا به جای مسکن مهر در برخی استانها کلید خورد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۰:۵۹    
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر از دستگیری عامل اصلی شهادت 36 مأمور نیروی انتظامی در حادثه گورناک پس از 19 سال خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۰:۱۰    
معاون سیاسی وزیر امور خارجه گفت: اروپا برای کسب اطمینان مردم ایران باید تلاش کند زیرا اکنون اغلب مردم به آنها اطمینان ندارند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۰:۰۲    
بانک مرکزی آلمان اعلام باتوجه به افزایش مخارج دولتی انتظار دارد اقتصاد این کشور در سه ماهه دوم، عملکردی بهتر از سه ماهه نخست سال از خود به ثبت رساند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۹:۵۹    
معاون بهداشتی و پیشگیری سازمان دامپزشکی کشور گفت: اقدام به موقع و تأثیرگذار قزوین در برخورد با بیماری ها قابل تحسین است در سال های 95 و 96 که بیماری تب برفکی و آنفلوآنزای مرغی به استان های کشور آسیب ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۹:۵۶    
معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه 30 درصد شرکت های دانش بنیان کشور در عرصه سلامت فعالیت می کنند، گفت: 50 شرکت دانش بنیان عرصه سلامت صادرات محور شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۹:۵۱    
یک روزنامه آمریکایی در گزارشی نوشت که آلمان تلاش می کند که ایران به شبکه سوئیفت متصل بماند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۹:۴۸    
وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی، ناامنی روانی را نخستین علت اعتیاد به عنوان یک آسیب اجتماعی برشمرد و گفت: این موضوع در میان افراد شاغل به هیچ وجه کمتر از بیکاران نیست بلکه در بسیاری از موارد بیشتر است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۹:۴۲    
وزیر اقتصاد و دارایی ایران که به وین پایتخت اتریش سفرکرده، اظهار کرد که درباره آینده همکاری های بانکی اوبر با ایران رایزنی خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۹:۳۷    
به گزارش رسانه های هند در روز پنجشنبه، دولت هند در یک اقدام تلافی جویانه تعرفه واردات چندین نوع کالای آمریکایی را افزایش داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۹:۲۹    
نشریه تایم در واکنش به سیاست های ضدمهاجرتی دولت ترامپ جلد خود را به این موضوع اختصاص داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۹:۱۲    
وزیر اقتصاد ترکیه اعلام کرد، در واکنش به اقدام نامعقول، نسنجیده و بی پایه و اساس آمریکا برای تعیین تعرفه های بیشتر بر واردات از ترکیه ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۹:۰۹    
در حال حاضر 63 درصد مردم انگلیس استفاده از کارت های اعتباری را به استفاده از وجه نقد ترجیح می دهند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۹:۰۳    
دو تیم دانمارک و استرالیا در دومین دیدارشان در جام جهانی روسیه برابر هم به میدان رفتند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۸:۵۵    
نشریه سازمان بورس چین اعلام کرد این کشور به زودی سرمایه گذاری در بخش های بیشتری را برای سرمایه گذاران خارجی ممکن خواهد ساخت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۸:۴۹    
رئیس اتاق بازرگانی انگلیس هشدار داد با جا ماندن افزایش دستمزدها از مخارج مصرفی خانوارها، اقتصاد انگلیس ضعیف ترین عملکرد یک دهه اخیر را به ثبت خواهد رساند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۸:۴۶    
وزارت دارایی ترکیه اعلام کرد مازاد بودجه این کشور در ماه می به 612.5 میلیون دلار رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۸:۴۳    
سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان در اطلاعیه ای اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۸:۳۹    
قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: به منظور هدفمندی فعالیت ها در حوزه واردات نسبت به مدیریت واردات 16قلم کالای اساسی برنامه ریزی دقیقی انجام شده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۸:۳۹    
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل شرکت بازآفرینی شهری گفت: شرط خانه اولی برای دریافت تسهیلات در بافت فرسوده برداشته شده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۸:۲۹    
اگرچه اوپک توافق کاهش تولید را عامل کلیدی در متعادل شدن بازار نفت توصیف کرده است اما اگر رشد تقاضای قوی تقاضای جهانی برای نفت در سه سال گذشته نبود ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۸:۲۶    
کمیسیونر تجارت اتحادیه اروپا اعلام کرد: اتحادیه اروپا آماده برگزاری مذاکرات با آمریکا برای حل تنش های تجاری است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۸:۲۰    
وزیر نیرو گفت: کمبود آب و پیامدهای زیست محیطی آن در اکثر قسمت های جهان تبدیل به چالش های بزرگی در برابر توسعه پایدار شده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۸:۱۶    
دبیر کل اوپک اعلام کرد انتظار دارد نشست سیاست گذاری این سازمان در این هفته، موفقیت آمیز باشد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۸:۱۰    
سفیر آمریکا در لندن گفت که رئیس جمهوری آمریکا در سفری که قرار است ماه آینده به انگلیس صورت بگیرد، با ملکه این کشور دیدار خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۸:۰۴    
تیم ملی فوتبال ایران طبق آمار منتشر شده توسط فیفا، بهترین تیم دفاعی جام جهانی 2018 روسیه است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۷:۵۸    
قائم مقام شرکت راه آهن گفت: تحریم های آمریکا تاثیر چندانی روی فعالیت ها و سیاست های شرکت راه آهن نخواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۷:۵۲    
طبق گزارش شبکه سی.بی.اس نیوز در جریان نشست پر تنش سران گروه 7 در کانادا، رئیس جمهور آمریکا به سمت صدراعظم آلمان شکلات پرت کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۷:۴۷    
وزارت اوقاف سوریه با اشاره به سیاسی کردن مسئله حج توسط عربستان سعودی و انتقاد از این مسئله، تأکید کرد که ریاض برای هفتمین سال پیاپی مانع از ادای فریضه حج توسط حجاج سوری می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۷:۴۵    
دبیر کل ناتو در نشستی در لندن تأکید کرد که هرچند اعضای این پیمان اکنون در مسائلی مانند معاهده آب و هوایی و توافق هسته ای با ایران، با آمریکا اختلاف نظر دارند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۷:۴۱    
سخنگوی کاخ کرملین از دیدار دبیرکل سازمان ملل با رئیس جمهور روسیه در مسکو خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۷:۳۴    
معاون امور مجلس و ایرانیان وزارت امور خارجه گفت: در سه ماهه اول سال 97 تعداد 392 زندانی ایرانی در خارج از کشور آزاد و یا برای گذراندن ادامه دوران محکومیت به کشور بازگشتند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۷:۲۱    
شرکت کنندگان در سی ونهمین اجلاس صندوق توسعه بین المللی اوپک در وین، به ریاست عربستان برای یک دوره پنج ساله دیگر رای موافق دادند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۷:۱۸    
معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری با تاکید بر اهمیت تراکنش های مالی و دیگر همکاری های سازمانی بین ایران و اروپا گفت: آماده ایم تا دست در دست کشورهای اتحادیه اروپا ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۷:۰۲    
اقتصاد آنلاین- نقی کاظمی پور: آنچه در زیر می آید جدول قیمت معاملات انجام شده سوییت در تهران طی خرداد ماه 97 می باشد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۷:۰۲    
رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری از اختصاص 200 میلیون دلار اعتبار ویژه برای اجرا و توسعه طرح های آبخیزداری در کشور خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۶:۲۷    
موسسه خیریه 'براک' (BARAC) روز پنجشنبه در جریان اجلاس وزرای صندوق توسعه بین المللی اوپک به عنوان پرکارترین نهاد خیریه در سطح بین الملل برگزیده و تقدیر شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۶:۱۴    
مدیرعامل شرکت واگن پارس اراک گفت: قرارداد ساخت 200 واگن باری روز پنجشنبه با 2 شرکت داخلی به امضا رسید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۶:۱۰    
پنج فاز 13، 14 و 22 تا 24 از فازهای باقی مانده پارس جنوبی مراحل نهایی توسعه خود را طی می کنند و فازهای 13 و 22 تا 24 و بخش دریایی فاز 14 به طور کامل تا پایان امسال تکمیل شده و تکمیل پالایشگاه فاز 14 ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۶:۱۰    
رئیس اتاق ایران و خراسان رضوی با اشاره به شرایط کنونی کشور گفت: آنچه پیش رو است، نیازمند تمهیدات ویژه ای است چراکه هیچگاه شرایط غیرعادی را نمی توان با تصمیمات عادی مدیریت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۶:۱۰    
احتمال اینکه اوپک در نشست روز جمعه برای افزایش سطح تولید به توافق برسد با ملایم شدن موضع ایران در این خصوص و پیشنهاد عربستان برای افزایش عرضه به میزان 600 هزار بشکه در روز، قوت گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۶:۱۰    
قیمت نفت روز پنج شنبه که ایران اعلام کرد ممکن است از افزایش اندک تولید نفت اوپک حمایت کند و زمینه را برای توافق این گروه با افزایش تولید در نشست روز جمعه هموار کرد، با کاهش روبرو شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۶:۱۰    
سهیل المزروعی، وزیر انرژی امارات متحده عربی گفت: اوپک همچنان مصر است همکاری برای مدیریت بازار نفت با روسیه و سایر شرکای غیراوپک خود را دائمی کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۶:۱۰    
رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران با بیان اینکه سالانه 1500 میلیارد دلار از طریق فرار مغزها هدر می رود ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۶:۱۰    
گرچه حدود دو ماه است که دلار تک نرخی شده، اما در هر صورت بازار ارز ایران حداقل با دو نرخ مسیر خود را پیش می برد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۶:۱۰    
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در کنفرانس خبری با وزیر خارجه ارمنستان از حمایت این کشور از تلاش اتحادیه برای حفظ برجام تشکر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۶:۱۰    
شبکه اجتماعی اینستاگرام روز چهارشنبه اعلام کرد که شمار کاربران آن از یک میلیارد نفر فراتر رفته است. اینستاگرام ماه سپتامبر گذشته بیش از 800 میلیون کاربر داشت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۶:۱۰    
اردیبهشت ماه امسال تولید انواع اتوبوس در خودروسازان داخلی کاهش یافته و در دو شرکت نیز متوقف شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۶:۱۰    
رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان با بیان اینکه دولت از ظرفیت مهندسان استفاده نمی کند گفت: خوشحالم بعد از حدود یک سال که انرژی جامعه مهندسی اسیر موضوعات کم اهمیت بود ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۶:۱۰    
معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت ، معدن و تجارت گفت: تاکنون 70 درصد اختیار شورای عالی معادن به استان ها واگذار شده است و 30 درصد دیگر در آینده به مناطق موفق و فعال در اجرای اهداف و وظایف ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۶:۱۰    
عضو هیات علمی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی به وضعیت نامطلوب خانواده های کودکان کار و خیابان و بالا بودن نرخ بیکاری و اعتیاد در میان آنها اشاره کرد و گفت ...
  • ۱