دوشنبه ۲۶ آذرساعت ۰۱:۳۵Dec 2018 17

خبرهای اقتصاد آنلاین 1 مرداد 1397 - eghtesadonline.com

اقتصاد آنلاین 29 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 29 اسفند 1394 اقتصاد آنلاین 30 اسفند 1395 اقتصاد آنلاین 29 اسفند 1396 اقتصاد آنلاین 31 فروردین 1397 اقتصاد آنلاین 31 اردیبهشت 1397 اقتصاد آنلاین 31 خرداد 1397 اقتصاد آنلاین 31 تیر 1397 اقتصاد آنلاین 1 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 2 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 3 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 4 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 5 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 6 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 7 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 8 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 9 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 10 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 11 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 12 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 13 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 14 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 15 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 16 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 17 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 18 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 19 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 20 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 21 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 22 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 23 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 24 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 25 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 26 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 27 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 28 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 29 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 30 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 31 مرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۰۹:۳۷    
بانک مرکزی نرخ 39 ارز را برای امروز اعلام کرد که براساس آن نرخ 35 ارز از جمله دلار، یورو و پوند نسبت به روز سه شنبه افزایش، نرخ 3 ارز کاهش و نرخ لیر سوریه نیز ثابت ماند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۰۰:۴۰    
وزیر بهداشت گفت: این وزارتخانه به دلیل کمبود نقدینگی، با کمبود دارو به خصوص برای بیماران خاص، مواجه است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۲۳:۵۴    
به جز تنگه هرمز، تنگه استراتژیک دیگری هم وجود دارد که بخشی از آن در اختیار ایران قرار دارد و البته سیادت آن هم با ایران است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۲۳:۳۳    
در تصویر زیر،کامنت یک ایرانی زیر پست تهدید آمیز ترامپ را مشاهده میکنید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۶:۰۷    
جانان یوجر نماینده شهر تکیرداغ در مجلس ملی ترکیه گفت: بیش از سه هزار روزنامه نگار در طول دوران دو ساله برقراری حالت فوق العاده بیکار و 209 روزنامه نگار نیز دستگیر و زندانی شدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۵:۴۹    
بعضی از دیدگاه ها تهدید ایران را بیشتر مبتنی بر نمایش قدرت دانسته و اینکه ایران ممکن است توان لازم برای بستن تنگه هرمز در کوتاه مدت را داشته باشد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۳:۴۱    
سخنگوی وزارت خارجه ایران گفت: آمریکا رابطه معقول ایران با سایر کشور ها را هدف قرار داده است و می خواهد اجازه ندهد ایران تحولات را با دیگر کشور ها به پیش ببرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۲:۱۹    
ایران خودرو با انتشار بخشنامه ای به نمایندگان خود در سراسر کشور، محصول جایگزین برای خودروی تندر 90 را مشخص کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۱:۳۵    
ضمیمه طنز بی قانون با واکنش به برخی اخبار و اظهارنظرها امروز نیز همراه روزنامه قانون منتشرشد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۰۹:۳۶    
شماهایی که از صبح تا شب پای کامپیوتر شخصی خود نشسته اید، در فضای وب چرخ می زنید و اسم خودتان را هم گذاشته اید خوره کامپیوتر ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۰۸:۴۹    
مدیر بازرگانی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران اخبار برخی رسانه ها مبنی بر تعطیلی و توقف عرضه بنزین در جایگاه های شهر تهران به دلیل دونرخی شدن بنزین را رد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۰۸:۴۳    
در سفرهای طبیعت گردی و کوهپیمایی ممکن است کمپ همراهتان نبرده باشید. در این شرایط اگر هوا طوفانی شود یا بعد از یک برنامه سنگین خسته شده باشید و بخواهید استراحت کنید، نیاز به یک سرپناه خواهید داشت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۰۲:۰۲    
چقدر طول می کشد تا بدن نیکوتین را حذف کند و آیا ممکن است سریع تر بتوان آن را از بدن دفع کرد؟
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۰۱:۵۸    
هاشیموتو که درابتدا یک کارمند راه آهن بود در سال 1938 وارد ارتش شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۰۱:۳۸    
بر اثر وقوع تیراندازی یکشنبه شب در شهر تورنتوی کاناداد یک زن جوان کشته و 13 تن دیگر مصدوم شدند. بنا بر اعلام پلیس ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۰۱:۲۹    
وزیر خارجه ایران در پاسخ به توئیت تهدیدآمیز رئیس جمهوری آمریکا با اشاره به این که اینگونه تهدیدات اهمیتی برای ایرانیان ندارد، نوشت: ایرانی ها 40 سال است که این گونه حرف ها را می شنوند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۰۱:۲۱    
وزارت خارجه چین در واکنش به تنش های لفظی اخیر بین مقامات ایران و آمریکا خواستار خویشتن داری دو طرف شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۰۱:۱۷    
رامبد جوان با ابراز تاسف و تاثر از شهادت 11 مرزدار کشورمان در مریوان، از کاربران درخواست کرد که به قلب پدر و مادر این مرزداران درود بفرستند تا خدا به آن ها صبر دهد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۰۱:۱۳    
گرگوری پیپر، عکاس عکس امروز نشنال جئوگرافیک تصویر دو مارماهی بازیگوش را در میانمار به ثبت رسانده است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۰۰:۳۴    
هیات مدیره باشگاه پرسپولیس امروز با حضور همه اعضا در محل ساختمان باشگاه تشکیل جلسه داد. در این نشست، تصمیمات مهمی اخذ شد که از جمله آنها باید به تعیین مدیر تیم فوتبال پرسپولیس طبق ضوابط سازمان لیگ ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۰۰:۲۶    
شیمی درمانی و پرتو درمانی اغلب محرک یائسگی زودرس هستند. زنانی که برای کاهش خطر ابتلا به سرطان پستان تاموکسیفن مصرف می کنند نیز ممکن است یائسگی زودرس را تجربه کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۰۰:۲۳    
درپی پخش فیلمی از مائده هژبری در صداوسیما به خاطر انتشار رقص هایش در اینستاگرام حالا وی درپیج شخصی خود گفته است"من فهمیدم رقصیدن یه هنره اما نباید اونو به همه نشون داد"
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۰۰:۱۸    
دبیرانجمن برنج کشور با بیان اینکه محدودیت کشت برنج در استان مازندران منوط به شرایط آبی است، گفت: تولید برنج در سالجاری از 2.2میلیون تن نمی تواند کمتر باشد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۰۰:۱۶    
ارزش صادرات سنگ آهن ایران در دوره پنج ساله 1392 تا پایان 1396 به پنج میلیارد و 73 میلیون دلار رسید که متوسط سالیانه آن بیش از یک میلیارد و 100 میلیون دلار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۳:۵۸    
رضا قوچان نژاد مهاجم فصل گذشته هیرنوین هلند به نیکوزیای قبرس ملحق شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۳:۵۶    
بر اساس اعلام نرخ تورم دوازده ماهه منتهی به تیر ماه 1397 به 8.7 درصد رسید. ( منبع )
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۳:۵۳    
نرخ بیکاری جوانان 15 تا 29 ساله حاکی از آن است که 25,5 درصد از فعالان این گروه سنی در بهار 1397 بیکار بوده اند. ( منبع )
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۳:۴۸    
دبیرکل کانون سراسری مرغ تخم گذار ایران از کاهش 20 درصدی تولید تخم مرغ خبر داد. ( منبع )
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۳:۴۶    
مجموع پولی که مردم تا پایان سال قبل در بانک ها به عنوان سپرده نگه داشته اند، به حدود 1485 هزار میلیارد تومان می رسد. ( منبع )
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۳:۴۳    
بر اساس اعلام وزارت صنعت، معدن و تجارت در دو ماهه اول امسال 2 هزار و 861 جواز تاسیس صنعتی صادر شد که با توجه به صدور 2 هزار و 326 جواز در دو ماهه پارسال 23 درصدی همراه بود. ( منبع )
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۲:۴۲    
مپانی تولید کننده البسه آدیداس که صحبت های زیادی مبنی بر حمایت مالی آن از تیم ملی فوتبال کشورمان مطرح بود در اقدامی غیرحرفه ای، نام ایران را از سایت خود حذف کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۳:۰۸    
درصد تغییرات میانگین تورم در چهار فصل منتهی به فصل بهار امسال نسبت به میانگین شاخص در چهار فصل منتهی به بهار 96 معادل 17.4 درصد اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۳:۰۰    
دریای خزر مدتهاست با بیماری مزمن آلودگی دست و پنجه نرم می کند و مشخص نیست چه زمانی به شکل حاد طغیان کرده و سرنوشتی غم انگیز برای بزرگترین دریاچه آب شور جهان به وجود آورد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۲:۵۸    
مهدی مهدوی کیا رسما کارش را با تیم زیر 21 ساله های هامبورگ آغاز کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۲:۵۷    
رامبد جوان در جدیدترین تجربه تهیه کنندگی اش با کارگردانی پرویز شهبازی فیلم سینمایی طلا را می سازد، نگار جواهریان از بازیگران اصلی این فیلم است که فیلمبرداری اش به نیمه رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۲:۵۳    
شبکه خبری آمریکایی با طعنه به سخنان تهدید آمیز ترامپ نوشت: ترامپ آدمی مبتدی با خلق و خوی یک قلدر است که فردا شاید از رئیس جمهور ایران ستایش کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۲:۵۱    
معاون وزیر نیرو و مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب گفت: کشور به سمت خشکسالی های مستمر پیش می رود و با توجه به چنین شرایطی اگر بارندگی نداشته باشیم سال آینده به مجتمع های پتروشیمی آبی تخصیص داده ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۲:۴۹    
خبرگزاری رسمی ایتالیا 'اجی' اعلام کرد، 80 درصد از اسکناس های جعلی یورو که در جهان وجود دارد، محصول ایتالیا است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۲:۱۳    
عضو هیئت علمی مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور بااشاره به درآمدهای سلبریتی ها در فضای مجازی گفت: سلبریتی ها در ایران از 35 تا 15 میلیون تومان می گیرند و در اینستاگرام پست می گذارند که این مبلغ برای ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۲:۱۱    
خودروی سواری پژو 206 پس از برخورد با جدول وسط بلوار، با یک اصله درخت برخورد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۲:۰۷    
بیش از 83 درصد از شرکت کنندگان در یک نظرسنجی عنوان کردند مجازات سریع مفسدان اقتصادی ما را برای مقاومت در برابر تحریم ها و فشارهای اقتصادی مصمم تر می کند .
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۱:۵۷    
مرد جوان هنگام سرویس کولرآبی در پشت بام، دچار برق گرفتگی شد و جان باخت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۱:۴۷    
رئیس کل گمرک با اشاره به تجهیز تمام گمرکات مهم و حساس کشور به دستگاه کنترلی ایکس ری تا پایان97 از تدوین طرح جامع مرز بازرگان به منظور افزایش تجارت ایران و ترکیه به 30میلیارد دلار خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۰:۴۶    
شهردار ناحیه 4 منطقه 22 با اعلام علت اولیه آتش سوزی در برج پارامیس، گفت: این ساختمان پایان کار نگرفته بود و ساختمان هایی با این شرایط از دیدگاه شهرداری همچنان کارگاه محسوب می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۱:۴۱    
وزیر خارجه روسیه با نخست وزیر رژیم صهیونیستی درباره ایران و سوریه رایزنی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۱:۲۱    
شکست دادن تیم فوتبال پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا ماموریت مهم و بزرگ سرمربی جدید الدحیل است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۱:۱۹    
رهبر حزب خوب (İyi Party) که از احزاب جناح مخالف ترکیه است، در جریان نشست اعضای این حزب اعلام کرد که از سمت خود کناره گیری می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۱:۱۶    
کلسترول خوب به طور معمول از جمله شاخص های خوب سلامت قلب بخصوص در زنان به حساب می آید اگرچه نتایج یک بررسی جدید این باور را تایید نمی کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۱:۱۴    
به تازگی نتایج یک مطالعه نشان داده است که استفاده منظم از کرم های ضد آفتاب خطر ابتلا به سرطان پوست را تا 40 درصد در افراد جوان کاهش می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۱:۱۰    
رییس اتحادیه صنف دستگاه های مخابراتی، ارتباطی و لوازم جانبی تهران گفت: گوشی های تلفن همراه به دلیل کاهش واردات کم شده که این امر به گرانی ها دامن زده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۰:۵۹    
حضرت آیت الله خامنه ای روز گذشته طی دیداری، به نقشه ی شوم آمریکا و رژیم صهیونیستی تحت عنوان معامله ی قرن برای فلسطین و قدس شریف واکنش نشان دادند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۰:۵۷    
توئیتر مجاهدین خلق فیلم سخنرانی سفیر آمریکا در سازمان ملل درباره اعتراضات دی ماه را منتشر کرده و سپس نیکی هیلی این پست را باز نشر می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۰:۳۶    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان این که در شرایط فعلی قطعا اصلاح تعرفه مشترکین پرمصرف برق باید در اولویت قرار بگیرد از اجرای این طرح در کشورهایی مثل آمریکا و برزیل خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۰:۳۲    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: کارخانه آلمینیوم ایران توسط سازمان خصوصی سازی بدون رقیب و به صورت انحصاری به فردی که در گذشته رد صلاحیت شده واگذار شده است و افرادی که واجد شرایط بوده اند رد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۰:۲۶    
صندوق ذخیره کارکنان بیش از 20 میلیارد تومان از 28 سازمان تابعه شهرداری مطالبه دارد که 12.5 میلیارد تومان آن مربوط به شرکت بهره برداری از راه آهن شهری تهران و حومه (مترو) و بیش از 2 میلیارد تومان از ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۰:۲۳    
اعضای دموکرات کمیته امور خارجی مجلس نمایندگان آمریکا با دست انداختن پیام توئیتری اخیر رئیس جمهور این کشور علیه ایران، گفتند که آمریکا به ایران حمله نمی کند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۰:۱۹    
مدیر بازرگانی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران گفت: توزیع بنزین در جایگاه های عرضه سوخت بدون هیچ مشکلی و بی وقفه ادامه دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۰:۱۶    
قائم مقام بانک مرکزی با اشاره به اینکه مسائل تولیدکنندگان در جلسات آتی بانک مرکزی با مدیران عامل بانکها مطرح می شود گفت:با تعامل دولت و بخش خصوصی باید تدابیر لازم برای حل مسائل اندیشیده شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۰:۰۸    
طی 11 ماه اخیر مبلغ 5 هزار میلیارد تومان از بدهی های دولت از طریق تهاتر با طلب دولت توسط وزارت اقتصاد تسویه شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۰:۰۱    
وزارت امورخارجه آلمان خواستار خویشتنداری ایران و آمریکا در پی افزایش مقابله کلامی میان مقامات دو کشور شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۹:۵۷    
نفخ شکم به دلیل تغذیه نامناسب ایجاد می شود. می توان با انجام ورزش های خاص نفخ شکم را کاهش داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۹:۵۴    
عصر روز شنبه سی ام تیر، یک برنامه ی پربیننده ی تلویزیونی با اجرای رضا رشیدپور محملی شد تا احسان علیخانی درباره ی ارتباط مالی خود با مؤسسه ی ثامن الحجج به افکار عمومی پاسخگو باشد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۹:۴۸    
مشاور امنیت ملی آمریکا بر جدیت دونالد ترامپ برای مقابله با ایران تأکید کرده و از قول رئیس جمهور آمریکا از بهای سنگینی سخن گفت که ایران در صورت اقدام منفی مجبور به پرداخت آن خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۹:۴۴    
معاون وزیر امورخارجه پیشین آمریکا خطاب به رئیس جمهور کشورش گفت: توئیت ها منجر به حصول توافق بهتری نخواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۹:۴۱    
در سه ماهه نخست سال مالی جاری ایران به طور متوسط روزانه 457 هزار بشکه نفت به هند صادر کرد که همین امر این کشور را در جایگاه دوم تامین کنندگان نفت هند قرار داده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۹:۳۷    
رئیس مرکز پزشکی هلال احمر با پیش بینی سه عارضه و بیماری بین زائران گفت: سعودی ها لیست سال های گذشته خود در حوزه داروهای مشابه مخدر را به 11 قلم کاهش دادند و بیشترین سخت گیری آنها درباره داروهایی با ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۹:۳۱    
سخنگوی کاخ سفید با اشاره به توئیت ضدایرانی ترامپ گفت که رهبر آمریکا قصد افزایش تنش میان دو کشور را ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۹:۲۹    
تازه ترین خبرها نشان میدهد، رئیس کل جدید بانک مرکزی از سوی رئیس جمهوری انتخاب شده و بزودی معرفی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۹:۱۷    
جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی ظهر امروز (دوشنبه) به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۹:۰۹    
در راستای سیاست های وزارت راه و شهرسازی برای تعادل بخشی به بازار مسکن، این وزارتخانه لایحه پیش نویس قانون پیش فروش ساختمان را به دولت ارسال کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۹:۰۹    
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اعلام کرد که برج مسکونی پارامیس که روز گذشته دچار حریق شده فاقد سیستم اطفای حریق فعال و تاییدیه ایمنی بود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۹:۰۰    
رئیس سازمان هواپیمایی درباره آخرین وضعیت تحویل هواپیماهای ATR و ایرباس پس از تحریم ها، اظهار داشت: به طور قطع نخواهیم گذاشت که سیاست های آمریکا در حوزه حمل ونقل هواپیمایی به نتیجه برسد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۸:۵۵    
وزارت کار پس از انتشار خبر بی اطلاعی وزیر کار از آمار بیکاران بیان کرد: نه تنها وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی بلکه هیچ مسئولی نمی تواند تازه ترین نرخ بیکاری را که به پایان بهار 97 بر می گردد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۸:۵۴    
یک برند معتبر پوشاک جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۸:۴۶    
نخستین ایکس ری کامیونی پرسرعت تولید شده در وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در گمرک بازرگان به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۸:۳۹    
محمد بوشهری مشاور وزارت آب و برق کویت اعلام کرد: کشورش 17 ژنراتور تولید برق به عراق هدیه داده است تا برای مقابله با قطع برق در استان های جنوبی این کشور مورد استفاده قرار گیرند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۸:۳۴    
حفاران آمریکایی در هفته منتهی به 20 جولای، 5 دکل نفتی را خاموش کردند و در مجموع تعداد دکل های فعال نفتی این کشور به 858 دکل رسید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۸:۲۸    
هیات وزیران مهلت ترخیص خودروهای دارای ثبت سفارش معتبر را از 3 به 6 ماه افزایش داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۸:۲۴    
عضو هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران درباره افزایش تصاعدی قیمت طلا و سکه در بازار اظهار داشت: 2 عامل اصلی منجر به افزایش لحظه ای قیمت طلا و سکه در بازار شده که اولین عامل نرخ ارز و دومین دلیل ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۸:۲۰    
نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح تشدید مبارزه با مفاسد اقتصادی در دستگاه قضایی که با 78 امضا به مجلس ارائه شده احتمالا هفته آینده در دستور کار قرار نمایندگان می گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۸:۱۴    
نشست مشترک شهردار تهران با فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) به منظور رفع موانع موجود در مسیر اجرای پروژه های شهری امروز در محل قرارگاه خاتم برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۸:۱۰    
سفیر الجزایر در تهران امروز ضمن بازدید از موزه بانک ملی ایران، مجموعه سکه و اشیا نگهداری شده در این موزه را نشان دهنده عمق تاریخ کشور عنوان کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۸:۰۶    
سازمان هواشناسی با صدور اطلاعیه ای از وقوع رگبار و رعد و برق و وزش باد طی دو روز آینده در برخی مناطق کشور خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۸:۰۴    
وزرای نفت دو کشور درباره احتمال مشارکت کمپانی های روسی در پروژه های ایران مذاکره کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۸:۰۱    
پس از 10 سال انتظار، لایحه حمایت از حقوق کودکان و نوجوانان با حمایت زنان مجلس به صحن علنی رفت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۷:۵۴    
معاون اقتصادی رئیس جمهوری عنوان کرد: نتیجه ممنوعیت کالاهای مصرفی سبب حمایت از کالای ایرانی بوده است چرا که تولید کننده داخلی باید بتواند قدرت رقابت در بازارهای بین المللی را بیابد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۷:۴۷    
نظرسنجی شبکه آر تی از تحلیل گران بازار نشان می دهد روسیه از جمع 30 دارنده بزرگ اوراق قرضه وزارت خزانه داری آمریکا خارج خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۷:۴۳    
معاون قضایی در امور توسعه و مدیریت منابع دیوان عدالت اداری با اشاره به قانون بودجه سال 97، گفت: تفاوت تطبیق حقوق و فوق العاده ویژه که جزو مبانی کسور بازنشستگی کارمندان دولت است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۷:۳۷    
اگرچه هنوز 4 ماه تا آغاز تحریم های نفتی ایران توسط آمریکا فرصت باقی مانده است، اما از هم اکنون مشتریان نفت ایران به دنبال راه کاری برای ادامه خرید نفت از ایران در دوران تحریم های جدید هستند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۷:۳۴    
شرکت هندی تاتا که با روش های خلاقانه در زمینه طراحی و تولید خودروهای سواری موفق به تولید ارزان ترین خودروی جهان موسوم به نانو شده بود، فروش این خودرو را متوقف می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۷:۳۴    
امروز بعد از اینکه از دندونپزشکی بیرون اومدم حالت تهوع و سرگیجه داشتم که با مراجعه به مطب متوجه شدم داروی بی حسی که قبلا استفاده می شده تحریمه و یک شرکت داخلی به نام "اکسیر" این دارو رو تولید و عرضه ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۷:۳۳    
پس از کلی هشدار و تهدید از سوی وزیر ارتباطات مبنی بر حل مشکل آنتن دهی و اینترنت همراه اپراتور های سه گانه ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۷:۳۱    
سقوط ناگهانی یک وسیله بازی در شهربازی در پاکستان به مصدومیت چند تن منجر شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۷:۲۲    
هیأت وزیران دیروز در حالی به تفکیک وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به دو وزارتخانه رأی مثبت داد که در مرداد ماه پارسال علی ربیعی با شنیدن زمزمه های این تفکیک با آن مخالفت کرده و گفته بود نمی توان ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۷:۲۰    
وزیر راه و شهرسازی پیشنهادی به دولت برای کنترل بازار اجاره ارائه کرد که به گفته کارشناسان مسکن این لایحه نمی تواند مؤثر واقع شود و بهترین اقدام تعادل عرضه و تقاضا و مقابله با سوداگری است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۷:۱۴    
سخنگوی ارتش یمن، توقف عملیات متجاوزانه ائتلاف سعودی در جبهه غربی را تکذیب اما اعلام کرد که ائتلاف سعودی-اماراتی از هرگونه پیشروی عاجز است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۷:۰۷    
معاون ناوگان شرکت راه آهن از صدور مجوز سیر واگن های مسافری با طول عمر بیش از 30 سال خبر داد و گفت: این مجوز مشروط به رعایت الزامات دستورالعمل تا 31 خرداد 98 تمدید می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۷:۰۴    
در جریان معاملات امروز شاخص کل در ابتدا روند نزولی به خود گرفت اما با بازگشایی نمادهای بزرگ و مطرح، تغییر جهت داد و تا مثبت 300 واحد پیشروی کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۷:۰۱    
دیده بان شفافیت و عدالت در نامه ای به روسای قوای سه گانه وضع مالیات بر عایدی سرمایه در بخش مسکن، اجرای سریع و بدون فوت وقت مالیات بر خانه های خالی و دخالت دولت در شکل گیری اجاره بها را سه راهکار حل ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۶:۵۶    
معاون اول قوه قضاییه گفت: در خصوص پرونده ثبت سفارش به ویژه خودرو تاکنون 5 نفر از مدیر و احیانا همکاران فعلی و چند ماه قبل وزارت صنعت، معدن و تجارت دستگیر شدند که چهار نفر در بازداشت هستند.