دوشنبه ۲۶ آذرساعت ۰۱:۴۱Dec 2018 17

خبرهای اقتصاد آنلاین 2 مرداد 1397 - eghtesadonline.com

اقتصاد آنلاین 29 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 29 اسفند 1394 اقتصاد آنلاین 30 اسفند 1395 اقتصاد آنلاین 29 اسفند 1396 اقتصاد آنلاین 31 فروردین 1397 اقتصاد آنلاین 31 اردیبهشت 1397 اقتصاد آنلاین 31 خرداد 1397 اقتصاد آنلاین 31 تیر 1397 اقتصاد آنلاین 1 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 2 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 3 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 4 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 5 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 6 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 7 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 8 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 9 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 10 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 11 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 12 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 13 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 14 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 15 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 16 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 17 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 18 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 19 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 20 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 21 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 22 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 23 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 24 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 25 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 26 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 27 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 28 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 29 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 30 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 31 مرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۲۳:۰۶    
بررسی ها نشان می دهد افزایش دمای هوا با بالا رفتن نرخ خودکشی مرتبط است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۲۲:۵۰    
چهار داور زن کشتی کلاسیک کشورمان، با شرکت در کلاس استاژ داوری بین المللی کشتی برای نخستین بار در تاریخ کشتی ایران، موفق به کسب درجه سه بین المللی داوری شدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۷:۱۷    
پیش بینی رکود اقتصادی آمریکا در پی رکوردشکنی قیمت های نفت، سرمایه گذاری 22 میلیارد دلاری چین در بخش نفت و گاز ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۶:۳۱    
سومین روز از مرداد 97 با بازگشت نمادها از مجمع و بازگشایی های مهمی همراه بود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۱:۵۲    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با اعلام انجام 300 میلیون دلار معامله ارزی در بازار ثانویه، گفت: متاسفانه اصرار غیر کارشناسی دولت بر ارز تک نرخی، تشکیل بازار ثانویه را سه ماه به تاخیر انداخت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۱:۱۴    
دولت اکنون شرایط این را دارد که با اتخاذ سیاست های مناسبی از جمله افزایش عرضه کالاها و پالایش طرف تقاضا در بورس کالا، به کشف قیمت مناسب و تعادل دست پیدا کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۰:۴۰    
سرمایه گذار بودن برای بسیاری از افراد یک رؤیای دور و دست نیافتنی است. این افراد به این دلیل که فکر می کنند سرمایه گذاری نیاز به پول زیادی دارد از آن دوری می کنند، اما این تصور اشتباه است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۰:۲۹    
ژاپن درحالی که خود را برای میزبانی بازی های المپیک 2020 آماده می کند، طرح آزمایشی مسجد متحرک به منظور ارائه خدمات به گردشگران مسلمان را به اجرا گذاشت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۰۹:۱۲    
معاون وزیر راه و شهرسازی با تشریح قانون حمایت از مستاجران گفت: افزایش مدت زمان قرارداد اجاره به دو سال و بیشتر به مستاجران اطمینان خاطر بیشتری می دهد که هرسال مجبور به تغییر خانه نباشند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۰۹:۰۳    
رسانه ها و خبرنگاران آمریکایی تهدید توئیتری دونالد ترامپ علیه ایران را تلاشی برای منحرف کردن اذهان عمومی از جریان پرونده مداخله ادعایی روسیه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا توصیف کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۰۲:۱۱    
رامین رضاییان در پست اینستاگرامی خود به تعریف از راموس، کاپیتان تیم ملی اسپانیا پرداخت
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۰۱:۲۹    
بر اساس قرار قبلی پوستر نصب شده در زادگاه اوزیل با تصویری از وی که در کنار اردوغان ایستاده است، تعویض شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۰۱:۱۰    
مدیرکل امور بیابان سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور گفت: با توجه به لزوم تغییر شغل هایی که باعث تخریب مراتع و منابع طبیعی می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۰۱:۰۳    
بارش های اخیر در حوزه دریاچه ارومیه هرچند سطح آن را اندکی افزایش داده است، اما مسئله این است که چه میزان از این بارش ها از دست تبخیر و هوای گرم تابستان جان سالم به در می برد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۰۰:۵۱    
بازیکن تیم ملی فوتبال ایران که از دو تیم انگلیسی به عنوان مقصد او نام برده می شود وارد انگلیس شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۰۰:۴۴    
وزیر دفاع آمریکا گفت که پس از نشست هلسینکی، مواضع آمریکا در سوریه تغییری نکرده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۰۰:۳۷    
معاون اجتماعی وزارت بهداشت گفت: متاسفانه 27 درصد مردم کشور از پرفشاری خون رنج می برند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۰۰:۳۱    
علی دایی با انتشار ویدئویی در اینستاگرام اعلام کرد که مجوز ساخت خانه در مناطق زلزله زده را گرفته است وبا جدیت در حال پیگیری به اتمام رسیدن کار ساخت این خانه هاست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۲۳:۵۷    
ترخیص و آزادسازی کلیه محموله های برنج تا تاریخ 97/5/20 مشروط بر صدور اعلامیه ورود، اظهارنامه و یا قبض انبار برای آنها تا قبل از پایان وقت اداری روز 97/4/31 بلامانع است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۲۳:۵۷    
سر راننده کامیونت بر اثر تصادف با پراید زیر خودروی کامیونت رفت و منجر به مرگ وی شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۲۳:۵۴    
مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران کشور با بیان اینکه استفاده از هورمون در تولید مرغ شایعه ای بی اساس است، گفت: صادرات مرغ طی سال های 96 و 97 تقریبا متوقف شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۲۳:۵۰    
کافه پروکوپ در پاریس، قدیمی ترین کافه جهان شمرده می شود که در سال 1686 تاسیس شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۲۳:۴۵    
رییس دیوان بین المللی دادگستری لاهه طی نامه ای رسمی خطاب به وزیر خارجه آمریکا، ضمن اعلام زمان رسیدگی به شکایت دولت ایران در خصوص بازگشت یکجانبه تحریم های دولت آمریکا، تاکید کرد: از هرگونه اقدام جدید ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۲۳:۴۱    
شورای وزیران بحرین از مواضع اخیر رییس جمهور آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران حمایت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۲۳:۳۲    
کرفس می تواند به کاهش هرگونه التهاب در بدن کمک کند. التهاب شرایطی است که با بیماری هایی مانند آرتریت یا پوکی استخوان ارتباط دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۲۳:۲۷    
شرایط مدنظر علی طیب نیا برای حضور در سازمان برنامه و بودجه فراهم نشد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۲۳:۲۲    
مغازه خواروبار فروشی به مساحت 80 مترمربع دچار حریق شد و دو کارگر حاضر در مغازه پشت درِ کرکره ای آن حبس شدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۲۳:۱۶    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس از تصویب طرح دائمی شدن قانون استخدام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در این کمیسیون خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۲۳:۱۳    
ثریا قاسمی بازیگر قدیمی سینما و تلویزیون این روزها در حال نقش آفرینی در فیلم دوچ ساخته کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است که اکنون 50 درصد از فیلمبرداری آن به پایان رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۲۳:۱۲    
رئیس جمهور آمریکا بار دیگر توافق هسته ای برجام را فاجعه توصیف کرد و گفت که او به دنبال توافق واقعی با ایران است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۲۳:۰۴    
نتایج یک مطالعه در آمریکا نشان می دهد پدران هم همچون مادرانی که تازه صاحب فرزند شده اند ممکن است دچار علائم افسردگی شوند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۲۳:۰۱    
رئیس جمهوری آمریکا می گوید که روس ها قطعا هوادار وی نیستند و در انتخابات میان دوره ای کنگره به سختی تلاش خواهند کرد تا دموکرات ها پیروز شوند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۲۱:۵۸    
یک استاد تمام دانشگاه شهید باهنر کرمان با تاکید بر اینکه این نظریه که اگر زلزله ای در کرمانشاه رخ دهد، حتما در کرمان نیز زلزله ای به وقوع خواهد پیوست، صحیح نیست ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۲۱:۵۲    
سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور از بررسی طرح افزایش تعداد نمایندگان در صحن علنی مجلس خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۲۱:۵۱    
بنابر اعلام سازمان تامین اجتماعی، تا پایان اسفند سال 96، 42 میلیون و 379 هزار و 629 نفر تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی قرار گرفتند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۲۱:۴۳    
نقش برجسته سرباز هخامنشی که 80 سال پیش از ایران ربوده شد، هر چند از راه های غیرقانونی سر از کانادا و آمریکا درآورد اما اکنون پس از گذشت نزدیک به یک سده با رای استرداد دادگاه عالی نیویورک قرار است به ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۲۱:۴۲    
با توجه به میزان مصرف برق لوازم خانگی و عدم استفاده در ساعات اوج مصرف می توان شاهد خاموشی های کمتری بود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۲۱:۳۴    
معاونت منابع انسانی قوه قضاییه اطلاعیه آزمون جذب تصدی منصب قضا سال 97 را منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۲۱:۲۴    
دادستان تهران گفت: خانمی که در رابطه با ثبت سفارش سمت داشت هم اکنون در بازداشت است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۲۱:۱۸    
تصاویر ماهواره ای نشان می دهد که کره شمالی برچیدن تاسیسات کلیدی در سایت ساخت موتورهای موشک بالستیک را آغاز کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۲۱:۱۲    
سرکلانتر چهارم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری سارق خودرو در مرکز تعویض پلاک خبر داد .
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۲۱:۰۸    
عضو کمیسیون عمران مجلس، با نقض آمارهای منتشر شده در خصوص رشد 17 درصدی مصالح ساختمانی، گفت: رشد قیمت ها در این حوزه از مرز 70 درصد گذشته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۲۱:۰۷    
درصد محبوبیت کالاهای ساخت ایران در بین 52 کشور دنیا در سال 2017 به گونه ای است که کالاهای ساخت ایران با 41 درصد دارای بیشترین میزان محبوبیت در کشور پاکستان هستند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۲۱:۰۷    
مشاور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در امور فناوری های نوین گفت:ارز ملی رمزنگاری شده وزارت ارتباطات یک مدل ارز به عنوان سکه عمومی نیست و صرفا قرار است تا به عنوان ابزاری برای تصفیه بانکی استفاده شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۲۰:۵۷    
رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و تره بار با بیان اینکه متوسط قیمت انواع میوه به 7 ال 8 هزار تومان رسیده است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۲۰:۵۴    
دفتر برنامه ریزی و اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی به تازگی متوسط قیمت هر مترمربع آپارتمان در تهران طی تیرماه سال جاری و نیز تعداد معاملات مسکن در ماه گذشته را منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۲۰:۵۱    
قیمت برق در ایران نه تنها در بین کشورهای همسایه ارزان ترین است، بلکه از 200 کشور دنیا هم ارزان تر به دست مصرف کننده می رسد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۲۰:۴۷    
تغییرات در تیم اقتصادی دولت قطعی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۲۰:۲۷    
معاون رییس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: با توجه به مشکلاتی که آمریکا به وجود آورده است، می توان برای توسعه گردشگری بین ایران و هند صندوق مشترک ارز دیجیتال ایجاد کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۲۰:۲۰    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: تلاش داریم در یک برنامه چهار ساله، 20 درصد اقتصاد کشاورزی کشور دیجیتالی شود که می تواند در افزایش تولید محصول در واحد سطح و بازدهی آب تاثیرگذار باشد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۲۰:۱۶    
با دستور رییس جمهور، واگذاری شرکت های غله و خدمات بازرگانی مناق و استان ها و اموال و دارایی های آن ها مانند سیلوها و انبارها متوقف شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۲۰:۰۴    
رییس مرکز ملی فرش گفت: طی بررسی ها و لایحه تقدیمی مجلس شورای اسلامی شده قرار است تا حلقه های فعال در صنعت فرش دستباف از مالیات بر ارزش افزوده معاف شوند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۹:۵۰    
مدیر کل مدیریت بحران خوزستان گفت: براساس اطلاعیه هواشناسی مبنی بر افزایش دما و به منظور کاهش مصرف برق ادارات و بانکهای استان روز یکشنبه هفتم مرداد 97 تعطیل شدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۹:۴۳    
وزیر خارجه آلمان با توجه به تهدید های اقتصادی رئیس جمهور آمریکا، ضمن فراخواندن اروپا به پیگیری رویکرد واحد در برابر واشنگتن گفت اتحادیه اروپا در برابر تهدیدها کوتاه نمی آید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۹:۴۰    
شرکت پیشگامان معماری آریا به منظور توسعه کادر تخصصی خود، در عنوان شغلی زیر بصورت تمام وقت با مزایا و بیمه در تهران استخدام می نماید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۹:۳۵    
میانگین مصرف بنزین کل کشور در تیرماه امسال 91 میلیون و 700 هزار لیتر اعلام شده است که این رقم در مقایسه با مدت مشابه پارسال8 ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۹:۳۰    
وزیر نیرو گفت: براساس برنامه دو نیروگاه برق جدید وارد مدار می شوند همچنین مشکلات تعدادی از نیروگاه های موجود برطرف شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۹:۲۴    
حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهور، یک قانون مصوب مجلس شورای اسلامی را برای اجرا به وزارتخانه امور اقتصادی و دارایی ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۹:۱۵    
وزیر صنعت دستور العمل تنظیم بازار محصولات پتروشیمی را بر اساس تصمیمات کارگروه تنظیم بازار ابلاغ کرد و بر این اساس کف عرضه پتروشیمی ها در بازار نسبت به سال قبل 20 درصد افزایش خواهد یافت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۹:۱۰    
اقتصاد آنلاین - سمانه باقری : آنچه در زیر می آید جدول قیمت انواع مایع دستشویی در سطح بازار تهران است؛
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۹:۱۰    
آسیای جنوب شرقی قلب صنعت خودروسازی آسیاست؛ بازاری بزرگ با جمعیتی بالغ بر 600 میلیون نفر، تولید ناخالص ملی برابر با 20 تریلیون دلار و رشد سالیانه بیش از 50 درصد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۹:۱۰    
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس جزئیات نشست نمایندگان دولت با نمایندگان سؤال کننده از رئیس جمهور را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۹:۱۰    
سخنگوی فراکسیون مستقلان ولایی از دیدار اعضای فراکسیون متبوعش با رئیس جمهور در هفته آینده خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۸:۰۸    
یک استاد دانشگاه با بیان اینکه در شرایط فعلی اقتصادی که پیش روی ما قرار دارد انتهایی متصور نیست، ذخیره سازی مواد غذایی را برای چنین شرایطی ناکارآمد توصیف کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۸:۰۱    
ویدیوئی از برخورد کارمندان فرودگاه های ژاپن با چمدان های مردم که بسیار مورد توجه کاربران در فضای مجازی قرار گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۸:۰۱    
خروج ترامپ از برجام و تهدیدهای نفتی آمریکا علیه ایران باعث شد تحلیل گران پیش بینی کنند صادرات نفت ایران حداکثر 800 هزار بشکه کاهش پیدا کند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۷:۵۰    
با گذشت بیش از یک سال از فراخوان بانک ملی ایران به مشتریان برای تکمیل اطلاعات حساب های بانکی، بزودی محدودیت تازه ای برای حساب های بدون هویت کامل اعمال خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۷:۳۷    
نایب رییس اتاق بازرگانی ایران گفت: اولویت های اول و دوم کالایی نیز باید به سمت بازار ثانویه سوق پیدا کنند و نرخ ارز در اقتصاد کشور حتی الامکان یک نرخ باشد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۷:۳۴    
گوگل امروز اعلام کرده که قصد دارد با همکاری یک شرکت آمریکایی و با بهره گیری از فناوری بلاک چین ، خدمات ابری خود را توسعه و بهبود ببخشد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۷:۳۱    
سارق جوان که با شگردی جدید به جعل کارت عابربانک دزدیده شده روی آورده بود با اقدام به موقع ماموران تجسس کلانتری 113 بازار ناکام ماند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۷:۲۷    
سکه تمام طرح امامی در زمان کوتاهی وارد کانال سه میلیون و 500هزار تومان شد و چند ثانیه بعد به سه میلیون و 515هزار تومان رسید .
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۷:۲۳    
معاون دادستان کل کشور درامور فضای مجازی تاکید کرد که تلگرام هرگز رفع فیلتر نخواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۷:۱۸    
شورایعالی بیمه در اجرای ماده 17 قانون تاسیس بیمه مرکزی و بیمه گری، آیین نامه کارمزد نمایندگی و دلالی رسمی بیمه را تغییر و این رقم را 9 درصد اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۷:۱۵    
اولین سه شنبه مرداد ماه با بازگشایی ذوب و خساپا همراه بود
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۷:۱۲    
بانک مرکزی در بخشنامه ای به شبکه بانکی اصلاح مواد (3) و (4) دستورالعمل اجرایی ضوابط ناظر بر ارز ، اسناد بانکی و اوراق بهادار بی نام همراه مسافر را ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۶:۵۴    
وزیر اتحاد داخلی هند مدعی شد هند به کمک رشد سریع تولید ناخالص داخلی خود توانسته به جذاب ترین مقصد سرمایه گذاری در دنیا بدل شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۶:۴۶    
در حالی قرار بود شش بانک نظامی در دو گروه ادغام و در نهایت به یک بانک تبدیل شوند که ظاهرا این تصمیم دچار تغییراتی شده و ادغام به صورت یکجا در یک بانک دولتی انجام خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۶:۳۶    
براساس تازه ترین آمار گمرک از تجارت خارجی سه ماهه نخست سال جاری ایران، در این مدت در مجموع سه میلیون و 636 هزار تن انواع سیمان و کلینکر از ایران صادر شده است که ارزش دلاری آن رقمی حدود 124 میلیون و ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۶:۳۱    
معاملات امروز بورس تهران در حالی پیگیری شد که در ابتدا شاهد افزایش نماگر اصلی بازار بودیم. اما با گذشت زمان و بازگشایی نمادهایی که برای برگزاری مجمع سالانه متوقف شده بودند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۶:۲۱    
شریعتمداری: 6481 ثبت سفارش غیرقانونی خودرو انجام شده که کار هکرها نبوده است/ چندین شرکت بزرگ کدکاربری ثبت سفارش خریده اند و علاوه بر ثبت سفارش کد برخی سفارش ها را تغییر داده اند!
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۶:۱۸    
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: لازم است که با تغییر نرخ ارز مراقبت کنیم که قاچاق برعکس نشود و از داخل کشور دارو به خارج نرود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۵:۴۵    
یک عضو اتاق بازرگانی با تاکید بر این که قیمت خودرو های وارداتی حبابی است که به حتم خواهد ترکید، اظهار کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۵:۳۰    
خودروساز چینی جک وظیفه تامین خودروهای رسمی نشست سازمان همکاری شانگهای را در خردادماه سال جاری به عهده داشت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۵:۳۰    
رییس شورای شهر تهران گفت: خرید و فروش پست در شهرداری تهران را صدرصد تکذیب می کنم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۵:۲۲    
این روزها جنگ تجاری چین و آمریکا از یک سو و درگیری های سیاسی ایران و آمریکا از سوی دیگر، بازارهای جهانی را بیش از پیش متزلزل کرده است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۵:۲۱    
بانک صنعت و معدن از ابتدای سال جاری تاکنون معادل مبلغ 72 میلیون یورو تسهیلات ارزی و 2200 میلیارد تومان تسهیلات ریالی به صنعتگران کشورمان پرداخته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۵:۱۹    
رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی و شفافیت مجلس با بیان اینکه در ثبت سفارش های غیرقانونی 54 نفر دستگیر شده اند، گفت: در گمرک 135 متخلف در خصوص ثبت سفارش ها دستگیر شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۵:۱۲    
سریلانکا پیشنهادهایی را برای دور زدن تحریم ها علیه ایران از طریق پرداخت بدهی نفت خود با فروش چای به این کشور مطرح کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۵:۰۶    
مدیرکل ریالی و نشر بانک مرکزی درباره علت عرضه نشدن اوراق گواهی سکه در بورس گفت: با عرضه اوراق اگر بازار روال طبیعی داشته باشد، قیمت ها کاهش می یابد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۵:۰۶    
اوج مصرف برق در روز گذشته 54 هزار و 241 مگاوات ثبت شد که این رقم نسبت به روز یکشنبه یک هزار و 370 مگاوات کاهش داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۵:۰۳    
در این ویدیو لحظه سقوط ساختمان 12 طبقه در ساحل میامی آمریکا را ببینید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۴:۵۸    
چک های دارای شناسه صیاد از تاریخ 4 شهریور 97 جایگزین چک های قدیمی می شوند و مشتریان بانک آینده باید تا قبل از این تاریخ نسبت به استفاده یا تعویض چک های قدیمی اقدام کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۴:۵۵    
مدیرعامل بانک جی پی مورگان گفت: جنگ های تجاری می توانند باعث به هم خوردن رشد اقتصاد آمریکا شوند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۴:۵۰    
ترکیب استقلال در هفته اول رقابت های لیگ برتر تا حد زیادی روشن شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۴:۴۹    
اگر این موسسات غیر مجاز بوده اند چرا در تابلوی خود بدون استثنا تاکید می کردند که تحت نظارت بانک مرکزی هستند و اگر مجاز بوده اند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۴:۴۷    
براساس مصوبه ستاد اقتصادی دولت در جلسه روز یکشنبه 31 تیرماه سال جاری مقرر شد فهرست کامل دریافت کنندگان ارز به نرخ رسمی طی هفته آینده توسط بانک مرکزی منتشر شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۳:۴۱    
مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران از وزش باد شدید در تهران طی امروز ( 2 مرداد) و افزایش نسبی غلظت ذرات معلق خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۳:۴۱    
در این ویدیو ماری را ببینیدکه طعمه یک حشره شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۳:۴۱    
تقریبا 100 روز تا 13 آبان، موعد نهایی برگشت تحریم های وعده داده شده ترامپ، باقی است. از ابتدای سال 97 که با تهدیدهای جدی ترامپ مبنی بر خروج از برجام شروع شد بیش از 120 روز گذشته است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۳:۴۱    
این آتش سوزی که در حومه شهر آتن پایتخت یونان رخ داده است تاکنون 24 کشته و بیشتر از صد نفر مجروح داده است.
  • ۱