چهارشنبه ۲۱ آذرساعت ۱۳:۳۲Dec 2018 12

خبرهای اقتصاد آنلاین 3 مرداد 1397 - eghtesadonline.com

اقتصاد آنلاین 29 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 29 اسفند 1394 اقتصاد آنلاین 30 اسفند 1395 اقتصاد آنلاین 29 اسفند 1396 اقتصاد آنلاین 31 فروردین 1397 اقتصاد آنلاین 31 اردیبهشت 1397 اقتصاد آنلاین 31 خرداد 1397 اقتصاد آنلاین 31 تیر 1397 اقتصاد آنلاین 1 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 2 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 3 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 4 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 5 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 6 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 7 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 8 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 9 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 10 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 11 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 12 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 13 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 14 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 15 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 16 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 17 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 18 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 19 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 20 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 21 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 22 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 23 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 24 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 25 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 26 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 27 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 28 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 29 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 30 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 31 مرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۶:۵۲    
وزیر صنعت، معدن و تجارت در ابلاغیه ای با تاکید بر مواردی درباره بازبینی و کنترل ثبت سفارش های مربوط به واردات کالا در حوزه صنعت، معدن و تجارت و انطباق درخواست ها با مقدورات ارزی ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۱۱:۲۵    
یک شرکت معتبر در راستای توسعه ی فعالیت های خود در استان تهران از سرمایه های انسانی جوان، متخصص و علاقه مند به رشد و یادگیری دعوت به همکاری می نماید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۰۰:۵۱    
مصرف میوه، یکی از راه های سالم برای کاهش وزن سریع است، اما بهترین میوه برای کاهش وزن کدام است؟
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۱۷:۱۷    
در اولین جلسه کمیسیون ماده پنج درخصوص اشکالات طرح تفصیلی بازمانده از ادوار گذشته تصمیم گیری شد. اولین جلسه کمیسیون ماده پنج شهر تهران در دوره جدید مدیریت شهری به ریاست محمدعلی افشانی شهردار تهران و ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۱۲:۳۸    
در سه ماهه نخست سال جاری بیش از 56 تن انواع زعفران به ارزش 77 میلیون دلار از کشور صادر شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۰۷:۵۴    
شرکت آسانبر بهران در راستای تکمیل کادر خود در استان تهران،شهرک صنعتی پرند از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۰۷:۵۳    
یک شرکت معتبر جهت تکمیل کادر خود در استان تهران،شهرک غرب از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۰۷:۵۳    
مجموعه اسنپ فود جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۵ - ۰۹:۴۰    
داوطلبان کارشناسی ارشد سال 97 دانشگاه آزاد تا پایان امروز برای انجام ویرایش و انتخاب رشته مهلت دارند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۴ - ۲۳:۲۴    
مطالعات نشان می دهد که دمای بالای هوا موجب اختلال در عادات غذا خوردن، الگوهای خواب و فعالیت های اجتماعی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۴ - ۲۲:۴۰    
عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت: اگر ظلم به استقلال ادامه داشته باشد و کمیته استیناف رأی کمیته انضباطی درباره سوپرجام را تأیید کند، موضوع کناره گیری از مسابقات را در جلسه هیئت مدیره مطرح می کنم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۴ - ۲۲:۳۰    
مدیر عامل ستاد دیه گفت: متاسفانه شاهد هستیم عده ای نه با صداق های نجومی بلکه به واسطه تعهد مهریه های 20 سکه ای و 30 سکه ای در پرداخت همین میزان دچار مشکل شدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۴ - ۲۲:۱۲    
هر نوشیدنی یا غذایی که روی لباس ها لکه ایجاد می کند قابلیت ایجاد لکه روی دندان ها را هم دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۴ - ۲۲:۰۸    
مرد راننده که به اتهام ربودن و آزار و اذیت زن میانسال تحت تعقیب پلیس بود بازداشت شد. او در جریان تحقیقات مدعی شد که شاکی به خاطر نپرداختن کرایه با این شکایت دروغین وی را به دردسر انداخته است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۴ - ۲۰:۵۱    
معاون بیمه خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت با اشاره به تلاش های انجام شده برای پوشش بیمه ای محرومان، گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۴ - ۲۰:۵۱    
رمز ارز ملی پایه ریال بر بستر زنجیره بلوک با تلاش متخصصین شرکت خدمات انفورماتیک، توسعه یافته و آماده بهره برداری آزمایشی است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۴ - ۱۹:۴۳    
پس از آن که وضعیت سلامت یکی از سربازان کره شمالی در سال گذشته توجه زیادی رابه مشکلات تغذیه در این کشور جلب کرد، کیم جونگ اون امروز (چهارشنبه) اظهار کرد، تغذیه سربازان باید بهتر شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۴ - ۱۹:۲۴    
بر اساس پیش بینی تحلیل گران کاهش ارزش دلار به زودی موجب تقویت تقاضا و قیمت جهانی طلا خواهد شد. همچنین تازه ترین تحلیل تکنیکال نشان می دهد که قیمت جهانی طلا می تواند طی هفته جاری تا مرز 1250 دلار در ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۴ - ۱۸:۴۷    
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی با اشاره به تخلف 32 میلیارد تومانی شرکت های واردکننده گوشی همراه گفت: شرکتی حدود 13 میلیارد تومان تخلف داشت و شرکتی حدود 90 میلیون تومان.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۴ - ۱۸:۲۰    
طولانی ترین ماه گرفتگی قرن 21 در شامگاه جمعه 5 مرداد 1397 اتفاق می افتد و به صورت زنده از طریق وب سایت سازمان فضای ایران پخش می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۴ - ۱۷:۵۴    
نائب رئیس اتاق بازرگانی ایران گفت: این درست است که جامعه ایرانی این روزها با دشواری هایی مواجه شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۴ - ۱۵:۲۱    
میادین میوه و تره بار شهر تهران نقش بسزایی در کاهش هزینه های جاری و ثبات سبد اقتصادی خانوارهای پایتخت نشین دارد و از این رو کوچکترین تلاطم و یا اختلال در خدمت رسانی این بازارها موجب نگرانی شمار ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۴ - ۱۲:۴۱    
علی ربیعی: نرخ بیکاری در بهار امسال با نیم درصد کاهش نسبت به سال گذشته به 12.1 درصد رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۴ - ۱۰:۲۷    
کارشناس هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: غلظت ذرات معلق در هوای شمال این استان صبح امروز/پنجشنبه/ به 37 برابر حد مجاز رسید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۴ - ۰۹:۳۹    
بسیاری از سودجویان و سوداگران با استفاده از ارائه ارز دولتی مسافرتی از دریافت و فروش آن در بازار آزاد سود می برند، اما در پی این اتفاقات با انتقاد رسانه ها و کارشناسان ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۴ - ۰۲:۴۳    
یک شرکت چینی در استان گویچو آبشار غول پیکری را برای جذب توریست ساخته است. این آب به وسیله چهار پمپ پرقدرت فعالیت می کند که هزینه هر ساعت کار آبشار بیش از 100دلار می باشد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۴ - ۰۲:۱۸    
پارابن ها نوعی از مواد نگهدارنده هستند که نخستین بار در دهه 1950 معرفی شدند. آنها برای افزایش ماندگاری در بسیاری از محصولات سلامت و زیبایی مورد استفاده قرار می گیرند زیرا از رشد کپک و باکتری ها در ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۴ - ۰۲:۱۶    
اگر فکر می کنید سلامت کمر شما تنها با بلند کردن اجسام سنگین و فعالیت های دیگر که بر پشت و کمر فشار وارد می کنند در معرض خطر قرار می گیرد، اشتباه می کنید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۴ - ۰۱:۵۷    
همایش مدیران پست بانک عصر امروز با حضور وزیر کار و وزیر ارتباطات برگزار و چهار تفاهم نامه بین دو وزارت خانه به امضاء رسید. تصاویر این مراسم و خوش و بش دو وزیر در حاشیه آن را می بینید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۴ - ۰۱:۴۷    
مشاور امنیت ملی کاخ سفید اعلام کرد رئیس جمهور آمریکا دیدار خود با پوتین را به سال آینده میلادی موکول کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۴ - ۰۱:۳۹    
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: 85 درصد واردات کشور کالاهای واسطه ای و سرمایه ای و 15 درصد کالاهای مصرفی و نهایی است که با 7 یا 8 درصد فاصله میزان واردات امسال عین سال گذشته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۴ - ۰۰:۴۰    
سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: حضور تیم نساجی می تواند به لیگ برتر جذابیت بدهد و باید مراقب انگیزه آن ها باشیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۴ - ۰۰:۳۵    
تیم تحقیق و توسعه بخش طراحی کیا در اروپا، به تولید محصولات این برند در زیلینای اسلوواکی می پردازد و علاوه بر "سید" مدل های "ونگا" و "اسپورتیج" را نیز تولید می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۴ - ۰۰:۰۱    
از پیراهن تیم فوتبال پرسپولیس در فصل آینده رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۲۳:۵۷    
در تصاویر زیر دیدار خداداد عزیزی و علی دایی در حاشیه برگزاری اولین نشست مطبوعاتی خداداد عزیزی سرمربی تیم فوتبال سپیدرود در لیگ هجدهم و پیش از دیدار برابر سایپا را می بینید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۲۳:۴۲    
سخنگوی سازمان غذا و دارو به اظهارات بی پایه در خصوص ورود داروی چینی، گفت: واردات دارو و مواد اولیه دارویی کاملا تحت نظارت سازمان غذا و دارو است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۲۳:۴۱    
علیرضا جهانبخش رسما به تیم فوتبال برایتون در لیگ برتر انگلیس پیوست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۲۳:۳۶    
علیرضا بیرانوند دروازه بان پرسپولیس توانست عنوان بهترین دروازه بان لیگ هفدهم را از آن خود کند. وی در همین رابطه مطالبی را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۲۳:۳۲    
رییس جمهوری چین اعلام کرد، کشورهایی که سیاست جنگ تجاری از طریق سیاست های آسیب زننده یک جانبه گرایانه را با هدف تحقق هژمونی اقتصادی دنبال می کنند، تنها به خودشان آسیب می زنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۲۳:۲۷    
بازار سکه و ارز از ظهر امروز روند رو به رشدی را نسبت به روزهای گذشته گرفته و فاصله سقف و کف نرخ دلار و سکه بیشتر شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۲۳:۲۰    
ثروتمندان سعودی از ترس بن سلمان از سرمایه گذاری در عربستان خودداری می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۲۳:۱۴    
معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش گفت: سال آینده به دلیل بازماندگان سال های گذشته و ساختار 6-3-3 دو آزمون برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۲۳:۰۲    
رئیس اتحادیه بارفروشان کرمانشاه با اشاره به افزایش حدود 10 برابری قیمت هندوانه نسبت به سال گذشته، گفت: این گرانی ناشی از کاهش تولید هندوانه توسط کشاورزان است و ارتباط چندانی با صادرات ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۲۲:۵۸    
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از تولید 70 میلیون نسخه الکترونیک برای حذف دفترچه های تامین اجتماعی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۲۲:۵۲    
برپایه گزارش مرکز آمار ایران پنج استان تهران، خراسان رضوی، البرز، خوزستان و اصفهان به ترتیب با 36، 12، هشت، پنج و نیم و پنج درصد بیشترین سرقت ها را در مقایسه با سایر استان ها داشتند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۲۲:۵۰    
مدیر کل جبران خدمت وزارت کار با اشاره به نشست شورای عالی کار و درخواست نمایندگان کارگری برای جبران قدرت خرید گفت:نمایندگان کارگری و کارفرمایی پیشنهاد خود را تایکماه آینده ارائه می دهند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۲۲:۵۰    
دولت فدرال آمریکا 500 بیت کوین که به ایرانیان تعلق داشته را مصادره کرده است. ارزش این بیت کوین ها چیزی بالغ بر 25 میلیارد ریال در زمان خرید آنها بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۲۲:۵۰    
قرارداد بیمه تکمیلی درمان و حوادث رانندگان بخش حمل و نقل کشور با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی، نمایندگان اصناف و اتحادیه های رانندگان و شرکت های بیمه ای به امضا رسید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۲۲:۵۰    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) در موضوع واردات تلفن همراه تخلف نداشته و از ارز 4200 تومانی استفاده نکرده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۲۲:۵۰    
رسانه های خارجی، تصمیم روز چهارشنبه هیات دولت ایران در دادن رای اعتماد به عبدالناصر همتی به عنوان رئیس کل جدید بانک مرکزی را بازتاب دادند و آن را با مسائل اقتصادی در ایران مرتبط دانستند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۲۲:۵۰    
فوق ستاره پرتغالی جدید یوونتوس در درآمدزایی در اینستاگرام رکورد شکنی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۲۲:۵۰    
مدیرعامل شرکت گاز پارس جنوبی گفت:این مجتمع اکنون راهبری 10 پالایشگاه بزرگ گازی کشور را بر عهده دارد و در آستانه تصدی پالایشگاه های یازدهم و دوازدهم متشکل از فازهای13، 22و 24طرح توسعه پارس جنوبی است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۲۲:۵۰    
این روز ها قطعی های هر روزه برق گرفتاری هایی را برای شهروندان بویژه آن ها که از آسانسور استفاده می کنند بوجود آورده و تعداد عملیات نجات از آسانسور های دربسته را در فعالیت های روزانه آتش نشانان افزایش ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۲۱:۳۵    
یکی از مسئولان ارشد ژاپنی اعلام کرد دریافت معافیت از تحریم های ضد ایرانی آمریکا، یکی از اولویت های مهم دولت ژاپن است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۲۱:۳۱    
عضو فراکسیون امید مجلس گفت: مجمع تشخیص مصلحت نظام بحث FATF را رد نکرده است و چنین موضوعی صحت ندارد بلکه بخش نظارتی مجمع نظر مشورتی و نظارتی خود را در این مورد ارائه کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۲۱:۲۸    
در حالی که بیشتر رسانه ها بر روی دارندگان خارجی اوراق قرضه آمریکا تمرکز کرده اند، این دارایی ها تنها 30 درصد از این اوراق را تشکیل می دهند. اما مابقی این اوراق در دست چه کسی است؟
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۲۱:۱۸    
نیروهای حوثی به یک فروند نفتکش عربستان سعودی در سواحل غربی یمن در دریای سرخ حمله کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۲۰:۴۸    
رئیس جمهور پس از برکناری سیف، از خدمات ایشان در بانک مرکزی تجلیل کرد!!!
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۲۰:۳۸    
قیمت طلا با تضعیف دلار 6.58 دلار گران شد و به 1231.10 دلار در هر اونس رسید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۲۰:۲۳    
رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس با بیان اینکه، بر تغییر تیم اقتصادی دولت مصرر هستیم تغییر رئیس کل بانک مرکزی را امیدوارکننده ارزیابی کرد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۲۰:۱۹    
یک عضو هیات رییسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که باید باید از کشاورزان سراسر کشور به ویژه قزوین، بویین زهرا و آوج در برابر سرمازدگی حمایت شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۲۰:۱۶    
یک کارشناس صنعت خودرو از توقف حجم قابل توجهی قطعات یدکی خودرو در گمرکات خبر داده و هشدار داد که تاخیر پیش آمده در ترخیص این قطعات، باعث ایجاد اختلال در ارائه خدمات پس از فروش به خودروها شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۲۰:۱۳    
ایران، کامیون های جمهوری آذربایجان که محصولات کشاورزی از طریق خاک کشورمان به قطر صادر می کنند را از پرداخت عوارض معاف کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۲۰:۱۰    
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه از تغییراتی که در دولت آغاز شده استقبال می کنم، تاکید کرد: افراد با برنامه و با فکر و با کار حرفه ای سرکار بیایند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۲۰:۰۴    
در این اینفوگرافیک، وضعیت زندگی خانوارهای ایرانی را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۹:۵۹    
طرح نوسازی ناوگان فرسوده حمل ونقل جاده ای توسط سازمان راهداری و حمل و نقل عمومی جاده ای و اعتبار 10 میلیارد و 666 میلیون دلار انجام می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۹:۵۱    
این وام برای تامین مالی پروژه های افزایش بهینگی مصرف انرژی در شرکت های کوچک و متوسط به ترکیه پرداخت می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۹:۴۵    
محققان انگلیسی موفق شدند با استفاده از ریشه گیاهان سیمانی تولید کنند که دوست دار محیط زیست است و مقاوم تر است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۹:۴۲    
گل مدافع تیم ملی فرانسه مقابل آرژانتین به عنوان بهترین گل جام جهانی 2018 روسیه انتخاب شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۹:۴۰    
یک استاد دانشگاه اظهار داشت: در شرایط کنونی، اقتصاد ایران نیازمند یک جراحی در سیاست های پولی و بانکی است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۹:۳۶    
علی خدایی با تایید برگزاری جلسه شورای عالی کار در صبح امروز گفت: قرار است کمیته دستمزد با دستور کار تعیین راهکارهای افزایش قدرت خرید کارگران شروع به فعالیت کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۹:۲۶    
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور تعداد رسمی مدیران بازنشسته دولت را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۹:۱۵    
رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای با اشاره به جبران حاشیه سود اپراتورهای موبایل در بخش صوت به جای اینترنت، تاکید کرد: اگر تعرفه صوت موبایل واقعی شود و کاهش پیدا کند، تعرفه اینترنت هم واقعی خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۹:۱۱    
پژوهشگران به تازگی دریافته اند که استفاده کودکان و نوجوانان از موبایل خطر ابتلا به فراموشی آن ها را در سنین بزرگسالی به طور قابل توجهی افزایش می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۹:۰۶    
مجموعه دارویی سیناژن، به عنوان یکی از بنگاه های موفق بخش خصوصی در تولید و اشتغال زایی، امروز میزبان نمایندگان بخش خصوصی از اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران بود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۹:۰۴    
سخنگوی وزارت امور خارجه اظهار داشت: در پی اظهارات مداخله جویانه و ادعاهای بی اساس مایک پمپئو وزیر امور خارجه آمریکا در یک گردهمایی ضدایرانی در کالیفرنیا ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۹:۰۰    
رئیس کمیسیون اروپا در گفت وگو با شبکه خبری آلمانی درباره دیدار امروزش با رئیس جمهوری آمریکا گفت: به نتیجه این دیدار خوشبین نیست و اروپا در موضعی قرار دارد که می تواند علیه آمریکا اقدام تلافی جویانه ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۸:۵۷    
سخنگوی سازمان انرژی اتمی گفت: تولید آب سنگین در کشور متوقف نشده و با همان روال قبل ادامه دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۸:۵۳    
نرخ تورم کل کشور در تیر ماه 1397 برابر 8,7 درصد است که در دهک های مختلف هزینه ای در بازه 8.4 درصد برای دهک اول تا 8.9 درصد برای دهک هشتم نوسان دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۸:۴۹    
بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی آمادگی خود را برای همراهی با سیاست های رییس کل جدید بانک مرکزی اعلام کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۸:۴۴    
در پی اعلام فهرست متخلفان ثبت سفارش غیر قانونی خودرو کرمان موتور اقدام به شفاف سازی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۸:۴۲    
سرمربی اسبق تیم ملی فوتسال گفت: کی روش با فوتبال اتوبوسی و بزن زیرش روزی 120 میلیون تومان حقوق می گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۸:۳۹    
ولادیمیر پوتین؛ رییس جمهور روسیه دستور ساخت پل میان جزیره ساخالین و سرزمین اصلی روسیه را به طول 580 کیلومتر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۸:۱۳    
تارنمای نشنال اینترست ضمن اشاره به اینکه جنگ تجاری می تواند به امنیت اقتصادی آمریکا آسیب بزند، نوشت که مدل این کشور از نظام سرمایه داری و دمکراسی لیبرال از سوی چین به چالش کشیده شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۸:۰۶    
مشاور رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: در سومین مزایده امسال 11 شرکت و بنگاه دولتی به ارزش 19 هزار و 400 میلیارد ریال به فروش رفت که از نظر ارزش، بیش از کل واگذاری های پارسال است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۸:۰۱    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از تلاش برای عرضه 100هزار گوشی توقیف شده به بازار تا پایان هفته خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۷:۵۷    
بهمن موتور اعلام کرده که در ثبت نام مزدا 3، 52385 هزار رکورد در عرض کمتر از 5 دقیقه ثبت شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۷:۵۳    
قیمت پایه برای مطبوعات و نشر در جلسه کارگروه کاغذ تعیین می شود
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۷:۴۷    
برای نخستین بار از ماه می، بیت کوین به 8200 دلار رسید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۷:۳۲    
مدیر خرید داخلی شرکت بازرگانی دولتی ایران گفت: از ابتدای فصل برداشت تاکنون بیش از 6 میلیون و 800 هزار تن گندم در کشور خریداری و 50 درصد از مطالبات گندمکاران پرداخت شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۷:۳۱    
اقتصاد آنلاین – مریم شریفی : آنچه در زیر می آید قیمت روز موبایل های ارزان تر از یک میلیون تومان موجود در سطح بازار تهران است؛
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۷:۲۳    
اقتصاد آنلاین- نقی کاظمی پور: آنچه در زیر می آید جدول قیمت معاملات انجام شده آپارتمان در منطقه ستارخان تهران طی تیر ماه 97 است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۷:۲۱    
وزیر نیرو گفت: پارسال ذخیره سدهای بزرگ کشور که از آنها برق تولید می شود چهار میلیارد مترمکعب بود که امسال به 2 میلیارد و 300 میلیون مترمکعب رسید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۷:۰۸    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: نخستین گامی که برای حمایت از بازنشستگان برداشته ایم، پرداخت تسهیلات کم بهره برای خرید کالاهای اساسی است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۷:۰۶    
برخی منشا ایجاد حباب موجود سکه را به بازار آتی ارتباط می دهند. به اعتقاد کارشناسان ارتباط بازار آتی سکه به تلاطمات بازار سکه نقدی توهمی بیش نیست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۷:۰۰    
استاندار تهران بر حسن اجرای بخشنامه کاهش مصرف انرژی در ادارات توسط مدیران تاکید و بیان کرد: اولویت مصرف برق موجود در شبکه با مردم و مشترکان خانگی است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۶:۵۲    
به گفته معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شوراهای شهرداری تهران بخش بزرگی از انحرافاتی که از طرح تفصیلی صورت گرفته، مثل بلند مرتبه ها به کمیسیون ماده5 رفته و قانونی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۶:۵۲    
رئیس جمهور بنا به پیشنهاد وزیر امور اقتصادی و دارایی و تصویب هیأت وزیران، دکتر عبدالناصر همتی را به سمت رئیس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۶:۴۵    
بعد از آنکه گرمای یک ماه گذشته در ژاپن جان ده ها نفر از جمله دانش آموزان را گرفت، دولت ژاپن به فکر اقدامات اورژانسی برای حفظ جان دانش آموزان افتاد.