دوشنبه ۲۶ آذرساعت ۰۱:۳۶Dec 2018 17

خبرهای اقتصاد آنلاین 8 مرداد 1397 - eghtesadonline.com

اقتصاد آنلاین 29 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 29 اسفند 1394 اقتصاد آنلاین 30 اسفند 1395 اقتصاد آنلاین 29 اسفند 1396 اقتصاد آنلاین 31 فروردین 1397 اقتصاد آنلاین 31 اردیبهشت 1397 اقتصاد آنلاین 31 خرداد 1397 اقتصاد آنلاین 31 تیر 1397 اقتصاد آنلاین 1 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 2 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 3 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 4 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 5 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 6 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 7 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 8 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 9 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 10 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 11 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 12 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 13 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 14 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 15 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 16 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 17 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 18 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 19 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 20 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 21 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 22 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 23 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 24 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 25 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 26 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 27 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 28 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 29 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 30 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 31 مرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۰۷:۲۴    
یک شرکت نرم افزاری معتبر جهت تکمیل کادر خود در استان تهران واقع در سعادت آباد از افراد واجد شرایط زیر به صورت تمام وقت (8 الی 17) دعوت به همکاری می نماید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۱:۳۴    
تنگه هرمز و موقعیت استراتژیک آن یکی از پربحث ترین موضوعات روز است؛ اما غیر از این تنگه آبراهه های دیگری در جهان وجود دارند که می توانند نقشی کلیدی در تعیین روابط بین المللی داشته باشند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۰۸:۱۴    
شرکت صنایع شیرینی طلوع سلامتی جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۱:۲۵    
دارندگان تجارت کارت یا کارتهای نقدی سایر بانکهای عضو شتاب می توانند با استفاده از پایانه های شعب بانک تجارت نسبت به انتقال وجه بین بانکی تا سقف 150.000 ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۰۷:۳۹    
یک شرکت معتبر بازرگانی جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۰۷:۳۹    
شرکت مدیریت پرشین جهت تکمیل کادر خود در استان تهران واقع در شمال شهر تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۰۷:۳۹    
شرکت تارا صنعت چوبین جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۰۷:۳۸    
یک شرکت معتبر تاسیساتی جهت تکمیل توسعه فعالیت های اقتصادی کادر خود در استان تهران در محدوده سهروردی از افراد شایسته و متعهد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۰۷:۳۸    
شرکت پیشگامان توسعه ارتباطات جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۰۷:۳۸    
شرکت آذر گستر آسیا در زمینه محصولات بهداشتی و سلولزی جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۰۷:۳۷    
فناوری اطلاعات و ارتباطات امن مهیمن جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۰:۴۳    
رئیس قوه قضاییه اعلام کرد: حکم اعدام و 20سال حبس در انتظار اخلالگران اقتصادی/ اخلالگران مصداق مفسد فی الارض هستند / اخلالگران بعدا نگویند نمی دانستیم مصداق مفسد فی الارض می شوند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۹:۰۸    
مدیر عامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران از ارتقاء سطح کیفی و نظارتی آزمون های معاینه فنی خودروهای سنگین در مراکز معاینه فنی شهر تهران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۵:۱۲    
شرکت پتروفرهنگ با خرید 51 درصد از سهام شرکت انرژی سپهر عملا به یکی از قطب های پتروشیمی کشور و حتی خاورمیانه به ویژه در حوزه تولید متانول تبدیل شد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۳:۳۰    
وضعیت فعلی صنعت برق و تفاوت فاحش قیمت تمام شده با آنچه از مشترکان اخذ می شود موجب شد تا مجلس شورای اسلامی پیشنهادات وزارت نیرو برای افزایش قیمت برق را جدی تر پیگیری کند و این مساله در مجلس مورد نقد و ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۲:۴۴    
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: به دلیل ناتوانی شرکت های خودروساز برای ارایه تاکسی های نو، تاکسی های فرسوده پایتخت به دلیل نداشتن معاینه فنی جریمه نمی شوند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۲:۱۸    
افرادی که با دنیای سرمایه گذاری سر و کار دارند، برای انتخاب محل مناسب برای سرمایه گذاری با بازده بالا موارد زیادی را مورد بررسی قرار می دهند. یکی از مهم ترین موارد بازده سرمایه گذاری است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۲:۱۰    
معاون سازمان تعزیرات حکومتی گفت: افزایش قیمت باید به صورت سالانه انجام شود. نه اینکه چند سالی افزایش قیمت نداشته باشیم و یکدفعه 32 درصد افزایش قیمت داشته باشیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۱:۳۶    
دونالد ترامپ، رییس جمهور آمریکا در کنفرانس خبری مشترک با نخست وزیرایتالیا در پاسخ به سوال خبرنگار که چه طور می توان تنش ها با ایران را کاهش داد ، پاسخ داد: البته که حاضرم با آنها ملاقات کنم ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۰:۱۴    
ماموران نیروی انتظامی شهرستان رباط کریم با حضور در مقابل کارگزاری شرکت عمران شهر جدید پرند تعدادی از دلالان مسکن مهر را بازداشت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۰۹:۲۸    
سفیر روسیه در فلسطین اشغالی می گوید که کشورش توانایی وادار کردن ایران به خارج کردن نیروهایش از سوریه را ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۰۸:۳۰    
وزارت برق عراق هرگونه توافق این کشور با ریاض در خصوص تامین انرژی برق را رد و اعلام کرد که چنین خبری کذب است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۰۱:۵۰    
مطالعه بیش از 3500 بیمار مبتلا به پسوریازیس در فرانسه نشان می دهد هرچقدر رژیم غذایی این بیماران سالم تر باشد، شدت علائم شان کمتر خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۰۱:۲۰    
تازه ترین قسمت از سری فیلم های ماموریت غیرممکن با حضور تام کروز 56 ساله گیشه سینمای آمریکای شمالی را فتح کرد. این فیلم در نخستین روزهای اکران بیش از 153 میلیون دلار در سراسر جهان فروش داشت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۰۱:۰۸    
به تازگی تصویر جالبی از دیوید بکام منتشر شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۰۱:۰۳    
فرمانده کل سپاه طی دلنوشته ای خطاب به رئیس جمهور تاکید کرد: همگان منتظر تصمیمات انقلابی رئیس جمهور منتخبشان هستند تا از این درگاه نور امیدی به دلهای با ایمانشان بتابد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۰۰:۳۵    
مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران گفت: ایران با برخورداری از افزون بر 36 هزار کیلومتر خط لوله و81 ایستگاه تقویت فشار گاز و 9 پایانه صادرات و واردات گاز ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۰۰:۲۶    
معاون وزیر خارجه کویت به طور رسمی به آنچه ائتلاف استراتژیک خاورمیانه یا ناتوی عربی نامیده می شود، واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۰۰:۱۲    
محمد سعیدی کیا رئیس بنیاد مستضعفان گفت: رشد صادرات و توسعه بازارهای بین المللی در منطقه و کشورهای مختلف جهان مهم ترین هدف شرکت های بنیاد در افزایش سهم صادراتی این مجموعه است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۰۰:۰۸    
معاون محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط زیست، موضع این سازمان را در زمینه اجرای طرح های انتقال آب میان حوزه ای ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۰۰:۰۱    
مزدا به حدی به قدرت "آی- اکتیو" خود مطمئن است که تیزری جذاب از حرکت این نسخه 2019 روی سطوح مختلف را به نمایش درآورده و قابلیت های خود را به رخ رقبا کشیده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۳:۵۷    
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از موافقت این وزارتخانه با افزایش 12 درصدی قیمت سیمان خبر داد. ( منبع )
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۳:۵۶    
رئیس جمهور فیلیپین در راستای مبارزه با قاچاق کالا، ده ها خودرو و موتورسیکلت گران قیمت را که به طور غیرقانونی وارد کشور شده بودند، زیر چرخ های بولدوزر فرستاد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۳:۴۷    
رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد که هر زمانی که ایران بخواهد، آماده دیدار با حسن روحانی رئیس جمهور ایران است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۳:۴۲    
استرس به طور مستقیم بر سفید شدن مو تاثیرگذار نیست، اما در شکل گیری بسیاری از مسائل پوست و مو نقش دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۳:۳۵    
محققان کشور موفق بررسی عوارض جانبی استفاده از سلول های بنیادی مزانشیمی به همراه پلاکت لیز شده در درمان ناپیوستگی استخوان های بلند شدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۳:۳۳    
میزان عمر باتری یکی از مهم ترین مولفه های هر گوشی است که در زمان خریداری آنها مورد توجه قرار می گیرد. از همین رو شرکت های سازنده گوشی تلاش می کنند از باتری های قدرتمند استفاده کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۳:۲۴    
سفیر ایران در بلاروس از موافقت این کشور و مقامات ایران برای تهاتر نفت با ماشین آلات صنعتی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۳:۲۲    
تمامی گمرکات برای جلوگیری از وقفه در انجام تشریفات گمرکی و ترخیص کالا به ویژه کالاهای اساسی و مواد اولیه واحد های تولیدی، موظف به فعالیت در 6 روز کاری هفته شدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۳:۱۳    
فدراسیون فوتبال ژاپن از فغانی و تیم داوری اش دعوت کرد تا دیدار دوستانه تیم ملی فوتبال کشورش برابر شیلی را قضاوت کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۳:۱۱    
مدیر کل فناوری اطلاعات وزارت کشور با بیان اینکه با احتساب تمامی افراد واجد شرایط بالای 15 سال حدود 55 میلیون تا 60 میلیون کارت هوشمند ملی در کشور مورد نیاز است، گفت: تا تمامی این افراد کارت نگیرند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۳:۰۸    
به گفته رییس اتحادیه طلا، دیگر سکه ای در بازار وجود ندارد. حالا این سوال مطرح می شود که خریداران سکه تا کجا می خواهند احتکار را ادامه دهند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۳:۰۵    
چندی پیش رئیس جمهوری، حسن روحانی، در سخنرانی خود در سوئیس گفت: معنی ندارد که نفت ایران صادر نشود و آن وقت نفت منطقه صادر شود ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۲:۴۵    
معاون سازمان انرژی اتمی گفت: نیروگاه بوشهر در حال کار و فعالیت است و برخلاف آنچه در برخی رسانه ها و فضای مجازی عنوان می شود، این نیروگاه از سال 92 وارد تولید تجاری برق شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۲:۳۸    
یک عضو تشخیص مصلحت نظام درباره بالا نرخ ارز بیان کرد: 6 سال قبل نیز مانند امروز کشور با مشکل ارز مواجه بود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۲:۳۰    
لایحه ای دو حزبی تهیه و تنظیم شده است که بر اساس آن اگر ترامپ بخواهد از ناتو خارج شود، باید دو سوم آرای مجلس سنای آمریکا را کسب کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۲:۲۸    
بزرگمهر حسین پور این کارتون را بدون شرح در اینستاگرامش منتشرکرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۲:۲۶    
شهرهای ایران به دلیل برخورداری از آثار باستانی و طبیعت چهارفصل، مقصد مناسبی برای گردشگری هستند. برخی از مسافران برای یک روز و برخی دیگر برای اقامتِ چندروزه سفر می کنند و هرکدام هم انگیزه های متفاوتی ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۲:۲۱    
وزیر خارجه جدید انگلیس در چین تابعیت همسرش را به اشتباه ژاپنی اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۲:۱۹    
دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا به همراه دخترش ایوانکا و دامادش جاش کوشنر و نوه هایش از تعطیلات آخر هفته نیوجرسی به کاخ سفید بازگشت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۲:۱۵    
محسن تنابنده در پی اعلام خبر فرار شهرام جزایری از کشور در اینستاگرام به شوخی نوشت: عَدَسِ همتون خسته شدیم. کی با تو کار داشت تو این آشفته بازار چرا خودتو نخود آش کردی تو که تو باقالی ها بودی.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۲:۰۳    
بررسی مقایسه آمار بانک جهانی در سال 2011 از وضعیت ایران را با دو کشور همسایه، ترکیه و عربستان، نشان می دهد که چگونه در آن دوران تحریم ها اثر منفی بر رشد اقتصادی کشور داشته اند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۱:۳۷    
محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه در دیدار با حجت الاسلام ابراهیم رئیسی، تولیت آستان قدس، دو نسخه قرآن خطی متعلق به قرن 8 و 11هجری قمری را که از آلمان به ایران بازگردانده شدند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۱:۳۳    
سفیر ایران در فیلیپین با اشاره به نیاز این کشور به محصولات کشاورزی کشورمان از قیمت 50 دلاری هر کیلو گیلاس ایرانی در فیلیپین خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۱:۲۴    
یافته های جدید مرکز پژوهش های مجلس نشان می دهد که شوک خروج آمریکا از برجام دستکم 4 اثر بر بازارها و اقتصاد ایران گذاشته است
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۱:۱۶    
معاون پژوهشکده بانک مرکزی گفت: بانک مرکزی از آنجا که عامل اصلی افزایش نرخ تورم ارز است و اثرات افزایش نرخ ارز بین دو تا سه ماه آثار خود را روی تورم تخلیه می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۱:۱۲    
یک گروه آمریکایی که خود را قربانی ترور می دانند با وکالت یک شرکت صهیونیستی از بانک سرمایه گذاری اروپا به دلیل ارتباطش با ایران شکایت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۰:۵۷    
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان بیانیه وزرای خارجه شرکت کننده در همایش آزادی مذهبی در آمریکا علیه ایران را محکوم و تصریح کرد آمریکا و دیگر ناقضان حقوق اولیه انسانی در جایگاه قضاوت یکسویه درباره دیگر ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۰:۵۴    
رئیس شورای اسلامی شهر تهران معتقد است: جبهه اقتصادی امروز جایگزین جبهه نظامی در دوران جنگ تحمیلی شده است و در اقتصاد علاوه بر آنکه ارقام و واقعیات حرف اصلی را می زند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۰:۳۰    
سرویس فدرال مارشال هوایی به عنوان بازوی انتظامی اداره امنیت حمل و نقل آمریکا از سال ها پیش در حال نظارت مخفیانه بر رفتارهای مسافران در پروازهای داخلی این کشور است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۰:۲۳    
آخرین آمار صادرات و واردات ایران در چهار ماهه نخست سال 1397 افزایش 14.69 درصدی برای صادرات و 4.05 درصدی برای واردات را نسبت به چهار ماه نخست سال 1396 نشان می دهد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۰:۱۳    
وزیر نفت هند از افزایش واردات نفت خام از ایران در ماه میلادی جاری به نسبت زمان مشابه در سال قبل خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۰:۱۰    
پایگاه اینترنتی خبری انفو نوشت: به دنبال تنش لفظی میان ایران و آمریکا و تهدید تهران مبنی بر نا امن شدن تنگه هرمز در صورت اختلال در صادرات نفتی ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۰:۰۶    
مرکز اطلاع رسانی دولت عراق در بیانیه ای که در رسانه های عراق منتشر شد گفته است که وزارت برق عراق اخبار ساختگی منتشر شده در برخی روزنامه های عربی منطقه که قضیه برکناری 'قاسم الفهداوی' از وزارت برق را ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۰:۰۱    
فرمانده انتظامی تهران بزرگ از انجام تحقیقات مقدماتی برای 7پرونده بزرگ مفاسد اقتصادی خبر داد که در زمینه خودرو، ارز و سکه در حال پیگیری اند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۱۹:۵۸    
برنامه های مدنظر کارلوس کی روش و بودجه مورد نیاز او برای حضور تیم ملی فوتبال در جام ملت های 2019 آسیا مشخص شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۱۹:۵۰    
نایب رییس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با بیان این که الگوی مصرف برق در ایران به خوبی رعایت نمی شود ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۱۹:۴۴    
تارنمای رویترز درمصاحبه اختصاصی با مدیر اقتصادی یکی از شرکت های بزرگ فولاد روسیه نوشت: شرکت روسی MMK پس از وضع تعرفه بر فولاد و آلومینیوم و اعلام برنامه بازگشت تحریم های ایران از سوی دونالد ترامپ ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۱۹:۴۰    
چین خطاب به آمریکا که پکن را متهم به سرقت فناوری و نقض حق مالکیت معنوی کرده است گفت: پکن هرگز کشور و یا شرکتی را با زور و اجبار وادار به انتقال فناوری نکرده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۱۹:۳۷    
رییس شورای همکاری های اقتصادی ایران و آفریقا نقل و انتقال پول را یکی از چالش های پیش روی روابط تجاری ایران و آفریقا ذکر کرد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۱۹:۲۸    
مغازه دار متخلف در شهرستان پردیس استان تهران روز دوشنبه پس از حضور اعضای تیم گشت مشترک بازرسی، درهای مغازه خود را بست و مسئولان و خبرنگاران را محبوس کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۱۹:۲۲    
رییس مرکز توسعه دولت الکترونیک، فناوری اطلاعات و آمار وزارت کشور گفت: تاکنون نزدیک به 42 میلیون فقره کارت هوشمند ملی در اختیار متقاضیان قرار گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۱۹:۰۸    
در این ویدیو تحلیل علی لاریجانی درباره وضعیت کشور در ماه های آینده را مشاهده می کنید ؛
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۱۸:۵۸    
جلال میرزایی با اشاره به انتشار خبری مبنی بر خرید تضمینی برق از سوی شرکت های توزیع برق، گفت: زمانی که یک نهادی عنوان می کند که خرید تضمینی انجام می شود و پول آن پرداخت نمی شود خرید تضمینی چه معنایی ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۱۸:۴۷    
امروز، روز امنیتی بازار غیررسمی ارز بود. فعالان بازار می گویند آن قدر نرخ 10 هزار تومانی دلار اثر روانی بر مخاطبان بازار به ویژه خانه دارها گذاشته که هیجان و تقاضا برای خرید را چند برابر کرده و بازار ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۱۸:۴۲    
رییس اتاق بازرگانی ایران و آفریقا معتقد است که عوامل نفوذی در برخی از وزارت خانه ها و دستگاه های اجرایی ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۱۸:۳۵    
مسابقه تراکتورها در شهر پادامپور هند با حادثه همراه شد.جایگاه تماشاچیان حین دیدن مسابقه تراکتورها ریزش کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۱۸:۳۱    
در حالی قیمت دلار به طور فزاینده پیش رفته و از مرز 11 هزار تومان گذشت که به اعتقاد برخی کارشناسان، ادامه گرانی دلار سرانجام بازار کار و کالا را قفل کرده و ادامه آن به هرج و مرج اقتصادی می انجامد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۱۸:۲۶    
سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: قیمت دارو و تجهیزات پزشکی در کشور هیچ ارتباطی با قیمت ارز آزاد ندارد و همان طور که اعلام شده، رشد قیمت مجموع سبد دارویی کشور ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۱۸:۱۳    
وزارت صمت در اطلاعیه ای، فرآیند مجوز تخصیص ارز را شرح داد.مراجعه حضوری اگر لازم باشد فقط توسط مدیرعامل با همراه داشتن کارت بازرگانی و کارت ملی انجام می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۱۷:۳۸    
شهردار تهران طی حکمی زریر نگین تاجی را به عنوان سرپرست معاونت مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۱۷:۳۳    
ارزش کل معاملات امروز بورس کالا حدود 260 میلیارد تومان بود؛ در این میان بیشترین ارزش معاملات به ورق گرم C فولاد در حدود 101 میلیارد تومان اختصاص یافت. قیمت این محصول نسبت به معامله قبلی خود 1 ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۱۷:۳۰    
رئیس قوه قضائیه با بیان اینکه تلاطم های اخیر در بازار، شبهه ناک و دخالت برخی دست های پشت پرده در این ماجرا کاملاً محتمل است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۱۷:۲۸    
بازار امروز بازگشایی های را در بر داشت و توقف های با اهمیتی را شاهد بود که ناشی از مزایده دارایی و افزایش نرخ محصولات بودند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۱۷:۲۶    
کرمان موتور شرایط فروش نقدی و اقساطی شاسی بلند ایکس60 را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۱۷:۲۴    
در کشور اندونزی نوزادی با یک بدن و دوسر متولد شده است. پزشکان وضعیت این نوزاد را کشنده می دانند و معتقدند که این نوزادان در واقع دوقلوهایی بودند که به هم متصل شده اند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۱۷:۲۰    
بانک ملی ایران و بنیاد ملی نخبگان با هدف گسترش همکاری ها و به منظور مشارکت در حمایت از نخبگان و استفاده از ظرفیت آنها در حوزه های تحقیقاتی و پژوهشی و نیز فراهم شدن زمینه همکاری های علمی ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۱۷:۱۶    
اسحاق جهانگیری با تاکید بر اینکه باید در شرایط جدید پیش روی کشور از زندگی آحاد جامعه مراقبت کنیم و اجازه ندهیم که وضعیت معیشتی مردم و بخصوص طبقات ضعیف دچار آسیب شود ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۱۷:۰۸    
صندوق سرمایه گذاری M12 مایکروسافت که دو سال از تاسیس آن می گذرد، قصد راه اندازی یک رقابت کسب و کار محور را دارد که به برگزیدگان آن 4 میلیون دلار در قالب سرمایه گذاری اهدا می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۱۷:۰۰    
کشتی آرای مطرح کرد: آخرین قیمت یک قطعه سکه تمام با تصویر امام ( ره) 4 میلیون و پانصد هزار تومان است. به همین ترتیب قیمت انواع سکه عبارت از؛ هر قطعه نیم سکه 2 میلیون و صد وپنجاه هزار تومان ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۱۶:۵۴    
سخنگوی وزارت بهداشت از افزایش عجیب و ناگهانی قیمت های لبنیات و شیر انتقاد کرد و گفت: لبنیات و شیر براساس توان مالی خانواده های کم درآمد باید به سهولت فراهم شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۱۶:۵۰    
مدیرعامل شرکت شهرک های کشاورزی کشور گفت: به ازای هر لیتر در ثانیه مصرف آب در هکتار می توانیم بالغ بر 30 تا 40 تن صیفی جات در فضای باز برداشت کنیم و این در حالی است که در فضای گلخانه ای تولید این ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۱۶:۴۵    
گزارش امروز قیمت خودرو حکایت از افزایش 10 تا 11 میلیون تومانی قیمت دنا پلاس، پژو207 اتوماتیک ، ساندرو و استپ وی دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۱۶:۴۱    
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از موافقت این وزارتخانه با افزایش 12 درصدی قیمت سیمان خبر داد و گفت: این افزایش بها برای 2 سال اخیر(96 و 97) سالیانه 6 درصد محاسبه و اجرایی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۱۶:۳۷    
معاون امور علمی، فرهنگی و اجتماعی سازمان برنامه و بودجه ، از پرداخت صد درصدی اعتبارات مصوب دانشگاه های کشور در سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۱۶:۳۲    
وزیر راه وشهرسازی گفت: حدود 48هزار پرونده مسکن مهر با طرح دعاوی علیه آنها، در دادگاه ها و محاکم قضایی در دست بررسی است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۱۶:۳۱    
سخنگوی قوه قضاییه: متهم و پرونده به تهران احاله شدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۱۶:۲۷    
این ویدیو سرازیر شدن مواد مذاب کوه آتش فشان کیلاویا به آب های اقیانوس ارام را نشان می دهد .
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۱۶:۲۷    
در این ویدیو تعدادی از خانه های نسبتا کوچک و متحرک را ببینید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۱۶:۲۷    
بررسی مصوبات دولت عراق در ماههای اخیر نشانگر آن است که تعرفه های گمرکی بر روی کالاهای وارداتی روندی بشدت افزایشی دارد و این امر جایگاه وارد کنندگان کالا به عراق را تهدید می کند.