دوشنبه ۲۶ آذرساعت ۰۱:۴۲Dec 2018 17

خبرهای اقتصاد آنلاین 9 مرداد 1397 - eghtesadonline.com

اقتصاد آنلاین 29 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 29 اسفند 1394 اقتصاد آنلاین 30 اسفند 1395 اقتصاد آنلاین 29 اسفند 1396 اقتصاد آنلاین 31 فروردین 1397 اقتصاد آنلاین 31 اردیبهشت 1397 اقتصاد آنلاین 31 خرداد 1397 اقتصاد آنلاین 31 تیر 1397 اقتصاد آنلاین 1 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 2 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 3 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 4 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 5 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 6 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 7 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 8 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 9 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 10 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 11 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 12 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 13 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 14 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 15 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 16 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 17 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 18 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 19 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 20 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 21 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 22 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 23 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 24 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 25 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 26 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 27 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 28 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 29 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 30 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 31 مرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۱:۱۰    
امروزه گوشی های تلفن همراه، حسابی دردسرساز شده اند و بی اغراق، بسیاری از افراد از صبح تا شب سرشان را برای خواندن مطالب مختلفی که در شبکه های اجتماعی وجود دارد، خم می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۳:۵۴    
قیمت بالای سکه، بازار وکالت و درخواست تعدیل تقسیط مهریه را داغ کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۳:۵۱    
تابستان امسال در حال گذراندن روزهایی هستیم که مناطق زیادی از کشور ساعت هایی از روز به دلیل کمبود انرژی با قطعی برق روبه رو می شوند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۰:۵۵    
پس از چالش های ماجرای تهیه آلبوم جنین و سونوگرافی های سه بعدی، به رغم تمام تبعاتی که برای مادر و جنین دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۰:۴۸    
اسامی نفرات برتر کنکور سراسری اعلام شد. بر این اساس پسرها گوی سبقت را از دخترها ربودند، همچنین تهرانی ها در برترین های علوم تجربی جایی ندارند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۹:۳۵    
بررسی های سازمان بهداشت جهانی و صندوق کودکان سازمان ملل متحد نشان می دهد، 60 درصد نوزادان جهان در اولین ساعات تولد با شیر مادر تغذیه نمی شوند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۸:۳۳    
اوج مصرف برق کشور دیروز (چهارشنبه) در مدار بالای 55 هزار مگاوات قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۰۸:۱۹    
یک شرکت معتبر در حوزه سلامت جهت تکمیل کادر تخصصی خود جهت مشاوره تلفنی (مستقر در مرکز تماس شرکت) در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۰۸:۱۶    
شرکت دانش بنیان امن افزار گستر شریف فعال در حوزه امنیت اطلاعات جهت تکمیل کادر فنی خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۰۸:۱۶    
شرکت پرشیاسیس خاورمیانه جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۶:۴۷    
بازار سرمایه کشور امروز رشد خوبی را تجربه کرد و از این بابت توقف ها و بازگشایی های زیادی را به خود دید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۶:۱۵    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان شمیرانات اعلام کرد: پنج ویلا و احداث بنای غیرمجاز در بخش لواسان و رودبار قصران به مساحت 50هزار مترمربع امروز ( سه شنبه) تخریب و زمین های کشاورزی این بناها آزادسازی شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۶:۱۳    
وزیر امور اقتصادی و دارایی اقدامات فوری وزرات اقتصاد برای رسیدی به وضعیت اقتصادی کشور را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۳:۴۹    
در این تصاویر خودرویی دیده می شود که پشت چراغ قرمز نمی ایستد و از آن با سرعت بالایی عبور می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۳:۴۵    
کاردار کویت در اربیل اعلام کرد که کشورش به افزایش سرمایه گذاری و تبادل تجاری با اقلیم کردستان عراق تمایل دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۲:۵۴    
اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری برای حضور در میان زلزله زدگان به کرمانشاه سفر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۱:۲۳    
ساخت و نوسازی 70 باب منزل مسکونی و هفت مدرسه درمناطق محروم زلزله زده استان کرمانشاه با مشارکت کارکنان بانک صادرات ایران آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۰۷:۴۰    
شرکت ایمن تدبیر مانا جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۰۷:۴۰    
شرکت ارتباطات شایگان در زمینه مخابرات سیار جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۰۷:۳۹    
هوای گرم این روزها همه را کلافه کرده است. این تنها مخصوص ایران و شهرهایی مثل تهران و اهواز نیست. زمین در حال گرم شدن است و بسیاری از کشورهای جهان در حال دست و پنجه نرم کردن با گرمای هوا هستند و در ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۰۷:۳۹    
یک شرکت تحقیقاتی معتبر جهت تکمیل کادرفنی خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۰۷:۳۸    
مهد کودک وقت کودکی جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۰۷:۳۸    
شرکت صنایع بسته بندی پتروپک فعال در صنایع پتروشیمی جهت تکمیل کادر تدارکات خود در دفتر مرکزی خود در استان تهران منطقه 4 از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۰۷:۳۷    
مدارس ایرانی مهارت های اقتصادی را به دانش آموزان یاد نمی دهند؛ این موضوعی است که کارشناسان اقتصاد و آموزش بارها درباره آن گفته و نوشته اند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۰۷:۲۸    
در موسم سفرهای تابستانی قرار داریم و در این فصل همه به دنبال آن هستند که زمانی را در برنامه کاری خود خالی کرده و به مسافرت بروند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۰۲:۴۷    
منظره ای چشم نواز از رشته کوه آلپ جنوبی در جزیره جنوبی نیوزیلند را مشاهده میکنید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۰۱:۳۰    
رئیس جمهوری فرانسه روز جمعه با نخست وزیر انگلیس دیدار می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۰۰:۴۷    
مارتین نوت هلفر، طراح و هنرمند آلمانی با لباسی از حباب های صابونی در اعتراض به کشیدن سیگار در پارک گاردن انگلیش شهر مونیخ دوچرخه سواری کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۰۰:۲۱    
رییس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور گفت: بخش عمده تصرف عرصه های منابع طبیعی مربوط به بخش دولتی است و در این زمینه از سوی برخی دستگاه ها تحت فشارم اما نمی توانم بیشتر این موضوع را باز کنم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۰۰:۰۴    
گفته های رییس کل جدید بانک مرکزی درباره بسته سیاست های جدید ارزی با تایید امروز صبح معاون رییس جمهوری همراه شد و عصر امروز رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از اجرای این برنامه ها در 48 ساعت آتی ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۳:۵۰    
ویدئو زیر حاشیه های یک روز تابستانی را در مجلس شورای اسلامی از دریچه دوربین اقتصادآنلاین به نمایش گذاشته است؛
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۳:۵۰    
محققان می گویند کنترل شدید فشارخون نه تنها برای قلب مفید است بلکه به حفظ سلامت مغز هم کمک می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۳:۴۱    
غلات کامل بخش مهمی از رژیم غذایی متوازن هستند و به کاهش ریسک ابتلا به برخی بیماری های مزمن کمک می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۳:۳۴    
طبق نتایج چندین مطالعه، رژیم غذایی حاوی پروتئین بیشتر از 15 درصد کالری عادی موجب ایجاد احساس سیری بیشتر شده و به حفظ عضلات به هنگام از دست دادن چربی کمک می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۳:۳۳    
ابتلا به افسردگی در بین افراد زنده مانده از حمله قلبی اتفاقی شایع است، اما نتایج تحقیق جدید نشان می دهد درمان افسردگی از بروز حمله قلبی دوم در این بیماران پیشگیری می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۳:۳۳    
به گفته برخی کارشناسان، قیمت واقعی دلار بین 7 تا 8 هزار تومان است و مابقی آن حباب است که باید کاهش یابد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۳:۱۵    
یک مادر شاهرودی در دومین زایمان خود صاحب چهار فرزند دختر شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۳:۱۰    
بازار ارز که مدت هاست قاعده و قانونی نداشته و دستخوش فضای روانی و انتظارات پیش رو شده است، امروز به دنبال اظهار نظر رییس جمهور آمریکا مبنی بر آمادگی برای مذاکره با ایران، برای ساعاتی ریزشی شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۳:۰۷    
مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی سازمان بیمه سلامت، مدارک مورد نیاز برای ارائه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در سال 97 به این سازمان را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۳:۰۵    
علیرضا جهانبخش، فوتبالیست نام آشنایی برای نه تنها فوتبال دوستان که حتی عموم مردم ایران است. بازیکنی که با ارائه بازی های درخشان در تیم ملی فوتبال ایران و البته لیگ حرفه ای فوتبال هلند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۳:۰۴    
هکرها توانسته اند اطلاعات شخصی و درمانی خیل عظیمی از بیماران در بیمارستان بویز تاون ایالات متحده آمریکا را هک کرده و بدست آورند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۳:۰۳    
نتایج اولیه کنکور سراسری سال 97 اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۲:۵۷    
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان گفت: منطق جمهوری اسلامی ایران، منطق گفت وگو و تعامل است که نیازمند احترام متقابل و پایبندی به تعهدات بین المللی است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۲:۵۵    
آرتروز/ اُستئوآرتریت یا ورم مفاصل بیماری شایعی است که درد،سفتی و تورم از علائم آن است که به گفته متخصصان رعایت یک رژیم غذایی خاص در کاهش آن مؤثر است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۲:۵۳    
طی سالهای اخیر فضای مجازی با توجه به گستردگی آن جولانگاه انتشار اخبار مختلفی شده که بعضا خیلی از آنها هم نادرست است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۲:۵۰    
با توجه به بالا رفتن نرخ ارز و نبود ثبات در این بخش، بازار لاستیک که یکی از پر مصرف ترین لوازم خودرو در دنیا محسوب می شود دچار بحران شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۲:۳۹    
محمدباقر نوبخت از تغییر سخنگوی دولت دوازدهم با موافقت روحانی خبر داد. با این تصمیم رییس جمهور، نوبخت در ریاست سازمان برنامه و بودجه ماند و سخنگویی دولت را فرد دیگری بر عهده می گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۲:۳۷    
سردار جعفری در پاسخ به ترامپ: مردم ایران هرگز به مسئولین خود اجازه مذاکره و ملاقات با شیطان بزرگ را نمی دهند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۲:۳۲    
معاون اموراقتصادی و بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد: نگهداری کالا در حجم غیرمتعارف مشمول احتکار می شود و دستگاه ها و سازمان های نظارتی باید افزون بر برخورد قانونی ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۲:۱۷    
در سال 2017 حدود 63 درصد مهاجران خارجی به اتحادیه اروپا موفق شدند جذب بازار کار این کشورها شوند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۲:۱۴    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به جنگ روانی دشمن برای هدف قرار دادن اعتماد مردم به نظام ؛ تصریح کرد : برای مقابله با این جنگ روانی نیازمند فرماندهی واحد رسانه ای هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۱:۵۳    
آریزو 6 ، سدان لوکس و خانوادگی چری می باشد که به زودی وارد بازار خودروی چین و سپس وارد بازارهای صادراتی چری خواهد گردید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۱:۲۵    
رئیس کمیسیون اقتصاد گفت:90 نماینده استیضاح وزیر اقتصاد را امضا کرده بودند که40 نماینده در نظر خود اصرار دارند و 50 نماینده دیگر انصراف دادند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۱:۲۲    
نماینده مردم قم در مجلس گفت:سئوال از رئیس جمهور طبق آیین نامه داخلی مجلس فردا باید اعلام وصول شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۱:۱۶    
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از ابلاغ بسته جدید ارزی و متعاقب آن بسته ارز مسافرتی خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۱:۰۱    
رئیس جمهور سفرای جدید جمهوری اسلامی ایران در لهستان، ژاپن، واتیکان، ایتالیا، ایرلند، اسلوونی، فنلاند، لبنان، قزاقستان، اوکراین، مالی ، کلمبیا ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۹:۴۳    
رئیس کمیسیون سلامت شورای شهر با اشاره به قانون منع به کارگیری بازنشستگان گفت: تا پایان هفته مشخص می شود که محمد علی افشانی شهردار تهران مشمول این قانون می شود یا خیر؟
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۰:۳۰    
نایب رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس خبر داد که در جلسه امروز این کمیسیون مجازات قاچاق کودک به مجازات درجه 3 یعنی مجازات 10 تا 15 سال حبس تغییر یافت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۰:۲۵    
دبیر کل انجمن کارفرمایی صنعت پتروشیمی، برخی گفته ها در خصوص تزریق نشدن ارز حاصل از صادرات پتروشیمی به سامانه نیما را به شدت رد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۰:۲۱    
سخنگوی توانیر گفت: میزان خاموشی ها 30 تا 40 درصد در هفته جاری کاهش یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۰:۱۷    
یک مقام آمریکایی اعلام کرد برنامه ای برای قرار ملاقات مایک پمپئو وزیر امور خارجه آمریکا و همتای ایرانی وی در حاشیه اجلاس آ سه آن در سنگاپور وجود ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۰:۰۹    
بررسی موضوع سانحه هوایی تهران - یاسوج امروز و پس از بررسی در جلسات متعدد و بعداز گذشت بیش از 5 ماه از این سانحه بازهم بدون جمع بندی ماند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۰:۰۵    
هیأت عمومی دیوان عدالت اداری در نشست نهم مرداد 97 خود به بحث و بررسی درباره شکایات وارده و درنتیجه ابطال برخی مقرره های مورد شکایت و صدور یک فقره رأی وحدت رویه پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۰:۰۱    
به دلیل نوسانات بازار ارز، شمار زیادی از شهروندان عراقی که دارای سپرده در بانک های ایرانی بودند میلیون ها دلار ضرر کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۹:۵۷    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از توافق مجلس و دولت در مورد سیاست های جدید ارزی خبر داد و گفت که این سیاست ها به زودی اعلام خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۹:۴۷    
مدیر بافت و بناهای تاریخی شهر تهران با تاکید بر این موضوع که شهرداری مجوزی برای تخریب خانه فروغ صادر نکرده است، گفت: مالک ساختمان به دنبال مجوز تخریب و نوسازی است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۹:۴۰    
مناطق 22 گانه شهرداری تهران مستقیما ترک تشریفات نمی کنند چراکه بسیار دست و پاگیر بوده و بعضا تخلف محسوب می شوند بلکه با شرکت های وابسته شهرداری تهران قرارداد می بندند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۹:۳۶    
وزیر کشور در واکنش به سخنان اخیر رئیس جمهور آمریکا مبنی بر انجام مذاکره بدون پیش شرط با ایران گفت: آمریکا قابل اعتماد نیست ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۹:۳۲    
نماینده رئیس جمهور روسیه در مذاکرات صلح سوریه تأکید کرد، ایران، روسیه و ترکیه برای حفظ تمامیت ارضی و حاکمیت سوریه توافق کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۹:۲۷    
عضو شورای شهر تهران گفت: شهرداری تهران با ترکیبی از مدیران جوان و افراد باتجربه می تواند پروژه های خود را بهتر و با سرعت بیشتری پیش ببرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۹:۲۴    
رئیس کیمسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر تهران معتقد است میزان تخلفات در شهر تهران گسترده و افسار گسیخته شده و باید رویکرد برخورد با تصمیم گیران متخلف به جای برخورد با تخلف مورد توجه مسئولان ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۹:۰۳    
ساختار مدیریت بحران شهر تهران با تصویب لایحه ای جدید در شورای اسلامی شهر تهران تقویت و روند اجرای طرح های کاهش خطر پذیری، آمادگی و مقابله پایتخت در برابر سوانح و حوادث تسریع خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۸:۴۸    
عضو کارگروه فیلترینگ گفت: 200 هزار گوشی توقیفی که با ارز 4200 تومانی وارد شده اند در انتظار تعیین نحوه شرایط عرضه در بازار هستند تا بار دیگر با ارز آزاد به فروش نروند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۸:۳۸    
سخنگوی وزارت امور خارجه خبر سفر یوسف بن علوی به تهران در روز جمعه را فاقد مبنای واقعی دانست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۸:۳۵    
مردود شدن فولکس واگن در آزمایش های مربوط به انتشار مواد آلاینده از خودروهای دیزلی، استعفای مارتین وینترکورن، مدیر اجرایی ارشد این شرکت را به دنبال داشت و مردم را به شدت خشمگین کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۸:۳۵    
شرکت معتبر مهندسی در زمینه تصفیه آب دعوت به همکاری می نماید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۸:۳۴    
نمایندگی بیمه ما جهت تکمیل کادرخود از افراد با شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۸:۲۰    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: امروز در مجلس در خصوص آقای طیب نیا خبرهای خوشی رسید و مطرح شد که ایشان قرار است به کابینه بیایند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۸:۱۱    
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در واکنش به اتفاقات روزهای گذشته و به منظور هرچه بیشتر شفاف سازی و جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده و تقلب اعلام کرد که اتاق تهران از هفته گذشته ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۸:۰۲    
شرکت فسیل با همکاری شرکت خودروسازی ب.ام.و اعلام کرده است که قصد دارد تا سال 2019 میلادی ساعت های هوشمند جدیدی را تحت برند BMW به تولید و فروش برساند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۷:۵۹    
قیمت نفت صبح روز سه شنبه در بازارهای جهانی به دلیل نگرانی از ایجاد مازاد عرضه ناشی از افزایش تولید اوپک، کاهش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۷:۵۸    
رییس اتاق اصناف اصفهان با بیان اینکه مهمترین مطالبه و گلایه کلی امروز اصناف در اصفهان همانند کشور نوسانات بازار ارز است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۷:۴۲    
مدیرعامل شرکت ساماندهی مشاغل شهر تهران گفت: دکه های مطبوعاتی از 5 تا 50 میلیون تومان ماهیانه درآمد دارند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۷:۳۵    
وزیر اقتصاد فرانسه ابراز امیدواری کرد شرکت ای تی آر پیش از ششم آگوست، از آمریکا اجازه ارسال 8 هواپیمای منطقه ای به ایران را دریافت کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۷:۳۱    
قیمت بیلت در بازارهای مختلف در هفته منتهی به جمعه پنجم مرداد عمدتا ثابت بوده و یا با افزایش اندکی همراه بوده. بر اساس برآوردهای صورت گرفته میزان تقاضا در بازارهای بزرگ به استثنای چین محدود بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۷:۳۱    
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: در گشت مشترک تعزیرات حکومتی آذربایجان شرقی از 3 انبار بیش از 2000 قلم کالا احتکار شده به ارزش بالغ بر100 میلیارد ریال کشف و انبارها پلمپ و برای صاحبان آنها تشکیل ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۷:۳۱    
نوام چامسکی، اسرائیل را به مداخله "گستاخانه" در سیاست های انتخاباتی آمریکا متهم کرد و این مداخلات را "بسیار فراتر" از اقدامات احتمالی صورت گرفته از سوی روسیه دانست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۷:۲۴    
سفیر جدید انگلیس در تهران به زبان فارسی پس از ملاقات با حسن روحانی پیامی در توئیتر خود منشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۷:۲۱    
قائم مقام شهردار منطقه 6 از مکاتبه با شورای شهر تهران و شورای عالی شهرسازی و معماری جهت خروج املاک فریز شده در محدوده دانشگاه تهران ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۷:۱۴    
معاون نظارت و پایش اداره حفاظت محیط زیست استان تهران از تشکیل جلسه ای بین دستگاه های مسئول برای بررسی علت افزایش آلاینده ازن در استان تهران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۷:۱۰    
ارزش کل معاملات امروز بورس کالا حدود 410 میلیارد تومان بود؛ در این میان بیشترین ارزش معاملات به پلی پروپیلن نساجی مارون در حدود 18.4 میلیارد تومان اختصاص یافت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۷:۱۰    
معاون امور باغبانی وزارت جهاد کشاورزی از معافیت واحدهای تولید بستر کشت قارچ های خوراکی از پرداخت مالیات خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۷:۰۷    
رییس مرکز توسعه نوغانداری کشور گفت: امسال 405 تن پیله تر ابریشم در گیلان تولید شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۷:۰۴    
معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: چهار استان مرزی شامل هرمزگان، آذربایجان غربی، کردستان و بوشهر رتبه نخست جذب تسهیلات اشتغال پایدار روستایی را به خود اختصاص داده اند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۷:۰۴    
افزایش امروز شاخص ها در بازار سرمایه 25 توقف و 16 بازگشایی و یک تعلیق در برداشت
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۷:۰۰    
به گفته رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران رویکرد درآمد زایی یکی از عوامل مؤثر در انحراف کمیسیون ماده5 از مسیر و ریل اصلی خود بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۶:۵۷    
رئیس انجمن حمایت از بیماران کلیوی مشهد گفت: قیمت اعلام شده کلیه از سوی انجمن بیماران کلیوی به اهداکنندگان تا سقف 20 میلیون تومان است که بسته به وضعیت مالی بیمار و توافق میان دو طرف این مبلغ تا 25 ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۶:۵۴    
در جریان معاملات چهارمین روز رالی صعودی شاخص های بازار سهام، نماگر اصلی و شاخص فرابورس به ترتیب با رشد 3.78 درصد و 4.21 درصدی، رکوردهای جدید را ثبت کردند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۶:۴۲    
رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران از آمادگی شهرداری تهران برای برگزاری کنسرت خیابانی همایون شجریان در پایتخت خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۶:۳۹    
مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور گفت: براساس قانون هرکس قصد دارد در حوزه حمل و نقل خدماتی ارائه دهد ...