پنجشنبه ۲۲ آذرساعت ۲۳:۴۵Dec 2018 13

خبرهای اقتصاد آنلاین 11 مرداد 1397 - eghtesadonline.com

اقتصاد آنلاین 29 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 29 اسفند 1394 اقتصاد آنلاین 30 اسفند 1395 اقتصاد آنلاین 29 اسفند 1396 اقتصاد آنلاین 31 فروردین 1397 اقتصاد آنلاین 31 اردیبهشت 1397 اقتصاد آنلاین 31 خرداد 1397 اقتصاد آنلاین 31 تیر 1397 اقتصاد آنلاین 1 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 2 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 3 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 4 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 5 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 6 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 7 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 8 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 9 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 10 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 11 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 12 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 13 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 14 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 15 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 16 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 17 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 18 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 19 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 20 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 21 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 22 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 23 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 24 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 25 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 26 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 27 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 28 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 29 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 30 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 31 مرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۴:۳۲    
اعضای باند سارقان مسلح منازل شمال تهران دستگیر شدند . در این ویدیو مصاحبه با اعضای این باند و جزئیات دستگیری را مشاهده می کنید ؛
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۲:۴۴    
چیزی حدود نیمی از بیکاران ایران را دانش آموختگان دانشگاهی تشکیل می دهند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۰۷:۲۹    
یک شرکت معتبر جهت تکمیل کادر خود در استان تهران،محدوده پارک ساعی از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۰۷:۲۸    
شرکت آرمان سبز آدینه جهت تکمیل کادر خود در واحد تحقیق و توسعه خط تولید صنایع شیمیایی در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۰۷:۲۵    
شرکت بام پردازش تهران جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۰۷:۲۴    
شرکت پیشگامان فناوری اطلاعات کهکشان فعال در زمینه تولید نرم افزارهای بانکداری الکترونیک و سوئیچ های پرداخت جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۲۱:۰۳    
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از احتمال ارائه مشاوره های نادرست و غلط در خصوص انتخاب رشته داوطلبان مجاز به انتخاب رشته در کنکور 97 هشدار داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۲۰:۴۰    
معاون خدمات شهری شهرداری کرج مساحت رفت و روب 10 منطقه شهری را نزدیک به 19 هزار متر مربع عنوان کرد و گفت: هزینه رفت و روب و جمع آوری زباله شهر در طول سال رقمی بیش از 60 میلیارد تومان است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۱۵:۱۸    
مدیران ارشد بانک ملت از نمایشگاه الکامپ و غرفه بانک ملت در این نمایشگاه بازدید کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۱۳:۱۳    
رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از افزایش 2 برابری وام های دانشجویی در سال تحصیلی پیش رو خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۱۲:۱۸    
وزیر نیرو گفت: مردم در تابستان امسال به خوبی در مصرف برق صرفه جویی کردند و با خنک شدن هوا، خاموشی های برق نیز رو به اتمام است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۱۲:۱۵    
مجلس سنای آمریکا لایحه جدیدی را برای اعمال تحریم های شدیدتر علیه روسیه ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۱۱:۵۰    
رئیس سازمان توسعه تجارت گفت: به دلیل سوءاستفاده های متعدد از کارت های بازرگانی از جمله واگذاری های غیرقانونی اصلاح آیین نامه کارت های بازرگانی صورت گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۱۰:۱۰    
مدیر برنامه ریزی تلفیقی شرکت ملی فرآورده های نفتی از افزایش تولید بنزین کشور به رقم کم سابقه 95.5 میلین لیتر طی روزهای آینده خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۰۱:۰۰    
در بازارهای جهانی قیمت طلا به دلیل کاهش ارزش دلار افزایش یافت. سرمایه گذاران احساس می کنند عدم افزایش نرخ بهره نشانه ای از رشد اقتصادی نه چندان مناسب آمریکا است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۳:۵۸    
رئیس مرکز ایرانیان خارج از کشور گفت: ایرانیان خارج از کشور بیش از 25 هزار میلیارد دلار سرمایه دارند که استفاده از این ظرفیت برای رونق اقتصاد کشور ضروری است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۳:۴۳    
پرسپولیسی ها فردا در ورزشگاه آزادی میزبان فولاد خوزستان هستند.پیش از این قرار بود تا جام قهرمانی در سوپر جام را در نخستین بازی آنها در ورزشگاه آزادی تقدیم شان کنند اما فردا این اتفاق نخواهد افتاد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۳:۱۵    
مدیرعامل صندوق بازنشستگی گفت: از اول مهرماه وام چهار میلیون تومانی بازنشستگان به پنج میلیون افزایش می یابد که بنا داریم این وام با سود 4 درصد به 400 هزار نفر ارائه شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۲:۵۷    
یک پژوهشگر و محقق طب اسلامی با اشاره به اینکه براساس تحقیقات به عمل آمده در تمامی دنیا گیاهانی سرشار از ید وجود دارد، از انار، انگور، انجیر ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۲:۳۰    
کنگره آمریکا قانون مجوز دفاع ملی برای سال 2019 که به هند جهت دریافت معافیت از قانون ' کاتسا ' کمک می کند را تصویب کرد. بر این اساس هند از تحریم های آمریکا پیش بینی شده در قانون کاتسا معاف خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۲:۲۲    
مدیرکل بازنشستگی استان تهران تاکید کرد: جلب رضایت بازنشستگان ارجمند اولویت اصلی صندوق بازنشستگی کشوری است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۲:۲۰    
آل سعود در اقدامی عجیب، با ایجاد موانعی زائران خانه خدا را از مشاهده قبرستان بقیع محروم کرد! تنها زائران مرد درساعات مشخص می توانند وارد این مکان شوند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۲:۱۰    
انگلیسی ها می گویند مانع از این شده اند که یک جفت حلقه پلاستیکی خاص که معمولا در صنعت نفت استفاده می شوند، به ایران ارسال شوند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۱:۴۳    
گوگل نسخه سانسور شده موتورجستجوی خود را برای کاربران چینی، مطابق با خواست مقامات دولتی عرضه می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۱:۱۰    
رژیم صهیونیستی ادعا کرده است که اگر ایران برای بستن تنگه باب المندب تلاش کند، با پاسخ نظامی تل آویو روبرو خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۱:۰۷    
معاون عملیات سازمان آتش نشانی مشهد گفت: انفجار شیء نامعلوم در مشهد و انتشار گاز آن 22 مصدوم برجای گذاشت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۱:۰۲    
مراسم قرعه کشی جشنواره اینستاگرامی "حرفه ای پیش بینی کنید" مسابقات جام جهانی 2018 روسیه برگزار و به صورت زنده در صفحه اینستاگرام بانک تجارت و باشگاه مشتریان بانک تجارت نمایش داده شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۰:۱۸    
شرکت نفتی وینترشال از توقف فعالیت در ایران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۰:۱۴    
پس از شایعه های فراوانی که اخیرا در مورد افزایش قیمت یا سهمیه بندی بنزین منتشر شد، معاون وزیر نفت به طور رسمی اعلام کرد دولت برنامه ای برای تغییر قیمت بنزین ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۰:۱۱    
سفیر جمهوری اسلامی ایران در لندن تاکید کرد: تلاش آمریکا در دور جدید تحریم های اقتصادی برای به صفر رساندن صادرات نفت ایران بی نتیجه خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۰:۰۰    
امروز قیمت نفت در بازارهای جهانی تحت تاثیر افزایش عرضه و بالا رفتن ذخایر نفتی آمریکا کاهش یافت در این میان چین در نظر دارد تا روی نفت و فرآورده های نفتی آمریکا تعرفه بگذارد که دراینصورت رقابت پذیری ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۹:۵۶    
سازمان سنجش هشدار داد برخی مؤسسات با ارائه اطلاعات ناقص، داوطلبان را در انتخاب رشته به اشتباه راهنمایی می کنند، بنابراین داوطلبان باید در انتخاب رشته دقت کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۹:۵۵    
دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی از طریق آزمون سراسری اقدام به جذب دانشجو می کند و براین اساس کسب حداقل نمره نهایی کل 6 هزار و 500 و بالاتر ضروری است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۹:۵۱    
کاخ سفید اعلام کرد رهبر کره شمالی در نامه تازه ای به ترامپ، تعهدات صورت گرفته در نشست سنگاپور را پیگیری کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۹:۴۶    
وزیر امور خارجه در توئیتی، تحریم امریکا علیه ترکیه را محکوم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۹:۳۳    
موسسه تکنولوژی ماساچوست (Massachusetts Institute of Technology) معروف به دانشگاه ام آی تی، MIT، دانشگاهی خصوصی واقع در شهر کمبریج، در ایالت ماساچوست آمریکا است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۹:۲۴    
یگان موشکی ارتش و کمیته های مردمی یمن اعلام کرد که یک فروند موشک بالستیک زلزال یک را به محل تجمع نیروهای وابسته به عربستان سعودی در منطقه عسیر این کشور شلیک کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۹:۱۳    
بانک مرکزی آمریکا پس از جلسه دوروزه خود، تصمیم به عدم تغییر نرخ بهره گرفت و آن را بین 1.75 تا 2 درصد حفظ کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۹:۰۱    
وزیر کشور با بیان اینکه اگر امروز شاهد فساد در کشور هستیم یا مقصریم یا شریک، گفت: دادستانی و دادگستری باید قدرتمندانه با فساد برخورد کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۸:۵۴    
استاندار ایلام گفت: مرز بین المللی مهران با رایزنی تلفنی استاندار واسط با مقامات عراقی بر روی کامیون های ایرانی باز شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۸:۴۳    
از 36 نفر برتر آزمون سراسری سال 96، 16 نفر ساکن تهران و 20 نفر از شهرهای دیگر هستند. تعداد پسران رتبه برتر 24 نفر و تعداد دختران رتبه برتر 12 نفر است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۸:۳۸    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان این که دولت الکترونیک مراجعه حضوری مردم به دستگاه ها را کاهش می دهد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۸:۳۴    
معاون وزیر نفت گفت: هیچ مانعی در تولید و تامین بنزین در کشور وجود ندارد و مشکل چند روز اخیر استانهای شمالی در انتقال این فرآورده نفتی به جایگاه ها بوده و هیچ ارتباطی به مساله تامین بنزین ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۸:۲۵    
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید از اختصاص 60 میلیارد تومان یارانه نقدی برای مسکن مهر و 50 میلیارد تومان اسناد خزانه برای پردیس خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۸:۰۸    
وزیر راه و شهرسازی گفت: 20 میلیون نفر از جمعیت کشور در بافت فرسوده و ناکارآمد ساکن هستند که در کردستان نیز این وضعیت وجود دارد به نحوی که 51 درصد مردم سنندج در بافت های ناکارآمد و فرسوده ساکن هستند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۸:۰۳    
رئیس پلیس فتای ناجا با بیان اینکه 85 درصد پرونده های تشکیل شده در پلیس سایبری ایران منجر به کشف شده افزود ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۷:۵۸    
همزمان با تغییر قدرت در پاکستان و روی کار آمدن عمران خان به عنوان رهبر جدید این کشور، پکن از کمک اقتصادی و اعطای وام دو میلیارد دلاری به اسلام آباد خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۷:۵۴    
صادرات پریفرم فرم پلی اتیلن که برای تولید انواع بطری استفاده می شود به دلیل کمبود و افزایش قیمت شدید بطری مصرفی صنایع داخلی، ممنوع شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۷:۴۰    
نتایج تازه ترین بررسی های محققان نشان می دهد، مرگ و میر ناشی از سرطان ریه در میان زنان تا سال 2030، با 43 درصد افزایش رو به رو خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۷:۳۹    
وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران عصر پنجشنبه با بیان اینکه الحاق ایران به پیمان مودت و همکاری آ.سه ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۷:۳۹    
اقتصاد آنلاین - سمانه باقری : آنچه در زیر می آید جدول قیمت روز ویلچر در سطح بازار تهران است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۷:۲۵    
شرکت OMV اتریش با بیان اینکه آمریکا تهدید کرده پروژه گازی نورد استریم2 را لغو و به جای آن اروپایی ها گاز آمریکا را خریداری کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۷:۲۳    
وزیر امور خارجه ایران در گفت وگو با شبکه المیادین اعلام کرد در سفر خود به مقر سازمان ملل متحد هیچ برنامه ای برای دیدار با مسئولان آمریکایی ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۷:۱۴    
معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری با اشاره به تحولات در عرصه اقتصاد جهان گفت: ساختار اقتصادی و بازیگران اصلی آن به زودی و در جهت اهمیت به دانش و نیروی انسانی متحول می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۷:۰۰    
پرواز شماره 5678 شرکت هواپیمایی آتا که بنا بود ساعت شش و 40 دقیقه صبح شنبه به سمت فرودگاه مهرآباد تهران حرکت کند، 40 دقیقه زودتر از باند فرودگاه بلند شد تا تعدادی از مسافران این پرواز جا بمانند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۶:۵۶    
رئیس جمهور با تبریک فرا رسیدن روز ملی کنفدراسیون سوئیس، ابراز اطمینان کرد که با توجه به توافقات صورت گرفته و همچنین با تکیه بر ظرفیت های متنوع موجود در روابط دوستانه و قدیمی جمهوری اسلامی ایران و ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۶:۴۷    
داستان نرخ ارز یکی از داستان های تکراری اقتصاد ایران است. این داستان حداقل 4 مرتبه از سال 1357 تاکنون تکرار شده اما نظام سیاستگذاری ما هر دفعه اشتباهاتی تکراری را مرتکب شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۶:۳۷    
مدیرکل دفتر مبارزه با قاچاق ارز، از ممنوعیت واردات هر گونه بدلیجات و زیورآلات به علت صرفه جویی ارزی در کشور خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۶:۳۷    
ستاد تنظیم بازار پس از کش و قوس های فراوان در ابتدای مرداد ماه جاری قیمت هر کیلو گرم مرغ برای مصرف کننده را 8175تومان تعیین کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۶:۳۳    
لیست دریافت کنندگان ارز دولتی که قرار بود به دستور رئیس جمهور به طور کامل اعلام و در رابطه با آن شفاف سازی شود، تاکنون فقط بخشی از آن منتشر شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۶:۳۰    
سرپرست دادسرای امور جنایی تهران در صفحه شخصی اش در اینستاگرام دلایل سقوط هواپیمای تهران - یاسوج را تشریح کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۶:۲۶    
مرکز آمار اروپا اعلام کرد رشد اقتصاد این کشور در سه ماهه دوم سال 2018 به 0.3 درصد کاهش یافته است که 0.1 درصد کمتر از پیش بینی ها است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۶:۲۴    
نایب رییس کمیسیون عمران اظهار کرد: دولت با ابزار مالیات و استفاده از قانون مالیات بر درآمد می تواند به مستاجرین کمک کند تا دیگر شاهد افزایش اجاره بها به صورت غیرکنترل شده نباشیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۶:۲۰    
نرخ بیکاری منطقه یورو تا پایان ماه ژوئن به 8.3 درصد رسید که در مقایسه با 9 درصد مدت مشابه سال قبل حدود 10 درصد کاهش یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۶:۱۴    
نخستین گزینه ترامپ بعد از خروج آمریکا از برجام برای حذف نفت ایران از بازارهای جهانی، عربستان بود. ترامپ از عربستان خواست تولید خود را دو میلیون بشکه افزایش دهد تا کمبودهای احتمالی جبران شود ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۶:۰۳    
براساس یک مطالعه که روز گذشته در مجله PLOS منتشر شده است، محققان باور دارند، مردم نمی توانند خود را با دمای آب و هوای آینده سازگار کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۶:۰۰    
نتایج یک بررسی جهانی نشان داده است، زنان مبتلا به دیابت به میزان قابل توجهی بیش از مردان در معرض ابتلا به سرطان قرار دارند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۵:۵۷    
نتایج یک بررسی جدید در دانشگاه کمبریج نشان می دهد، زنان مبتلا به سندرم تخمدان پلی کیستیک، 35 درصد بیش از دیگر زنان ممکن است فرزندان مبتلا به اوتیسم داشته باشند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۵:۵۲    
وزیر کشور گفت: سیاست اقتصادی دولت، تقویت تجارت خارجی جهت مقابله با تحریم های آمریکا علیه ایران است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۵:۴۸    
درحالی که دور جدیدی تنش های تجاری بین چین و آمریکا، به سهام چین آسیب زد، سهام آسیایی افت کردند، در حالی که با عدم تغییر سیاست پولی واشنگتن و ژاپن و بالا رفتن سود اوراق، قیمت آنها افت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۵:۴۵    
وزرای خارجه ایران و روسیه در سنگاپور درباره همکاری های اقتصادی، برجام و تحولات سوریه به رایزنی نشستند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۵:۲۹    
پزشکان آمریکایی کودکی که با اختلال انسفالوسل متولد شده بود و در اثر این عارضه مغزش خارج از جمجمه قرار داشت را جراحی کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۵:۲۵    
لحظه انفجار اسکوتر در حال شارژ در خانه را در این ویدیو ببینید ؛
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۵:۲۵    
وجود یک انگل در هزارپا این حشره را به یکی از مرگبارترین حشرات تبدیل کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۵:۲۳    
آقای علی مطهری نماینده مردم تهران در مجلس، تحلیل قابل تامل و تاسف باری درباره مشکلات اقتصادی این روزهای کشور و علت آن ارائه کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۵:۲۲    
استرس در دراز مدت می تواند عواقب منفی برای شما به همراه داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۴:۵۸    
رئیس بخش تجارت خارجی انجمن صنایع و بازرگانی آلمان گفت که تنش تجاری خطرناک میان آمریکا و چین به شرکت های آلمانی که با این دو کشور مراوده دارند، لطمه وارد می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۴:۵۳    
وزیر نیرو با اشاره به اینکه طرح های شیرین سازی آب های شور در نوارهای ساحلی کشور مورد حمایت قرار خواهد گرفت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۴:۵۳    
لحظه وحشتناک فرو ریختن پارکینگ طبقاتی و افتادن ماشین ها در تگزاس آمریکا را در این ویدیو ببینید ؛
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۴:۴۷    
خودروی پراید پس از تصادف شدید با دو خودروی دیگر در بزرگراه شهید فهمیده واژگون شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۴:۳۹    
کریس رونالدو خانه جدیدش در تورین را انتخاب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۴:۳۸    
بارش های رگباری در شمال سمنان باعث جاری شدن آب در معابر شده است .
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۴:۳۲    
مرد جوان در یک میهمانی در آپارتمانی در شهرک غرب، با شلیک گلوله به قتل رسید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۴:۳۱    
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از افزایش هوای تهران در روزهای آتی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۴:۳۰    
داده های اقتصادی مرکز آمار ترکیه نشان می دهد که کسری تجاری این کشور در هفت ماه گذشته سال جاری میلادی به رقم 46 میلیارد و 798 میلیون دلار رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۴:۲۹    
در تصاویر زیر یک دستگاه خودروی ون را می بینید که به یک خانه کوچک و کارگاه کار تبدیل شده و مجهز به امکانات پیشرفته است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۴:۲۸    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: دولت اخیرا به مجلس اعلام کرده که با محورهای طرح دو فوریتی ساماندهی بازار ارز موافق بوده و در بسته جدید ارزی لحاظ می شود اما اطلاعی از محتوای بسته جدید دولت نداریم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۴:۲۰    
آمار دولتی و کشتیرانی نشان داد واردات نفت خام ایران از سوی خریداران بزرگ آسیایی در آستانه تحریم های جدید آمریکا علیه تهران، در ژوئن کاهش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۴:۲۰    
اگرچه وای فای از امکانات ارائه شده در بسیاری از مکان های عمومی است، اما هنگام استفاده از این ویژگی باید نکات امنیتی را رعایت کنید تا مانع از حملات احتمالی به سیستم خود شوید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۴:۱۹    
رئیس پلیس فتا گفت: سایت وزارت صنعت برای ثبت سفارش خودروها هک نشده بود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۴:۱۹    
وزرای امور خارجه ایران و فرانسه تلفنی گفتگو کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۴:۱۲    
از درج بورس کالا در بورس تهران با نماد کالا و کاهش قیمت محصولات فولادی (با رشد عرضه ها در این بورس) گرفته تا افزایش وجه تضمین اولیه قراردادهای آتی به 9 میلیون و250 هزار تومان ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۴:۱۰    
یک کارشناس بازار کار گفت: دولت منابع لازم برای تامین سبد کالا را در اختیار ندارد و این کار تنها از طریق بهره وری صندوق ها امکان پذیر است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۴:۱۰    
میزان تولید مواد مخدر در کشور افغانستان در سال های اخیر دو برابر شده و 30 درصد از این تولیدات نیز به ایران ترانزیت می شود؛ نکته ای که هشداری جدی برای خانواده های ایرانی است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۴:۰۹    
یکی از خودروهایی که در اواخر سال جاری به جهان معرفی می شود، یک مدل از خانواده" EQS "ها است. S همواره در خودروسازی بنز نشان لوکس بودن است و EQ از زیرمجموعه الکتریکی در کلاس های بنز است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۴:۰۱    
مدیر دفتر هواپیمایی جمهوری اسلامی در کویت با رد برخی شایعات در خصوص ممانعت کویت از عبور هواپیماهای ایران ایر از آسمان این کشور ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۳:۵۶    
پوست بدن نوزادی یکساله همانند بدن مار شروع به ریزش کرده و مجدد بازسازی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۳:۵۲    
هنرمند متواضع و ریزاندام اما پیشکسوت و با تجربه کرمانشاهی را در قاب تلویزیون و صحنه نمایش و پرده نقره ای سینما نمی بینیم؛ او این روزها بعد از نقاهت سخت یک دوره بیماری ، در پرند ساکن است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۳:۴۹    
اوضاع زندگی مردم در شرایط فعلی، سوژه شعر طنز ارمغان زمان فشمی در بی قانون شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۳:۴۷    
آیت الله نوری همدانی از مراجع تقلید، مشکلات اقتصادی را بی ارتباط به تحریم دانست و افزود: با هر کسی در اقتصاد کشور اخلال ایجاد کند و موجب افزایش مشکلات مردم شود، باید به عنوان یک خائن برخورد شود.
  • ۱