چهارشنبه ۲۱ آذرساعت ۱۳:۲۴Dec 2018 12

خبرهای اقتصاد آنلاین 12 مرداد 1397 - eghtesadonline.com

اقتصاد آنلاین 29 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 29 اسفند 1394 اقتصاد آنلاین 30 اسفند 1395 اقتصاد آنلاین 29 اسفند 1396 اقتصاد آنلاین 31 فروردین 1397 اقتصاد آنلاین 31 اردیبهشت 1397 اقتصاد آنلاین 31 خرداد 1397 اقتصاد آنلاین 31 تیر 1397 اقتصاد آنلاین 1 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 2 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 3 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 4 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 5 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 6 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 7 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 8 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 9 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 10 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 11 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 12 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 13 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 14 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 15 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 16 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 17 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 18 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 19 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 20 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 21 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 22 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 23 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 24 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 25 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 26 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 27 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 28 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 29 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 30 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 31 مرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۰۱:۱۳    
رییس رئال مادرید به اینتر گفته که لوکا مودریچ را تنها به قیمت 750 میلیون یورو به این باشگاه واگذار خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۲۲:۲۴    
ارزی که وارد بازار ثانویه شد ارز فعالان اقتصادی خرد بود که نمی توانست پاسخگوی مطالبات ارزی در این بازار باشد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۲۱:۱۹    
محققان علوم پزشکی در دانشگاه ملبورن استرالیا، نوع جدیدی از داروها را مورد آزمایش قرار دادند که رشد سلول های سرطانی در بدن انسان را به طور کامل خاموش می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۲۱:۱۶    
کارشناسان هواشناسی هشدار داده اند: گرمای هوا در اسپانیا و پرتغال در پایان هفته جاری به حدی خواهد رسید که یک رکورد جدید برای اروپا به شمار می آید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۲۱:۱۴    
براساس آخرین رتبه بندی ها و پژوهش های صورت گرفته، دانشگاه استنفورد با ضریب پذیرش 4.7 درصد، به عنوان رقابتی ترین دانشگاه جهان شناخته می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۲۱:۱۰    
نتایج منتشر شده از یک بررسی حکایت از آن دارد که جامعه آمریکا با بحران مواد افیونی و خشونت اسلحه رو به رو است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۲۱:۰۷    
گاهی اوقات برخی رژیم های غذایی سالم به نظر می رسند اما غذاهایی وجود دارند که دارای قند پنهان هستند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۲۱:۰۳    
انجمن قلب آمریکا روز گذشته با انتشار یک بیانیه هشدار داده، نوشیدنی های رژیمی با افزایش قابل توجه میزان چاقی و سکته قلبی مرتبط است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۲۰:۴۳    
شورای جهانی طلا در تازه ترین گزارش خود اعلام کرده است که تقاضای طلا در ایران در آستانه اعمال مجدد تحریم های آمریکا با افزایش روبرو شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۷:۳۹    
مدیرکل اداره کل فرآورده های طبیعی، سنتی و مکمل سازمان غذا و دارو گفت: به منظور تشویق تولیدکنندگان مکمل های تغذیه ای داخلی فراورده هایی که سطح تولید آن ها بتوانند 50 درصد عرضه را تامین کنند در فهرست ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۵:۰۱    
عضو کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر تهران از ارسال نامه به معاون وزیر ارشاد برای اخذ مجوز های کنسرت خیابانی همایون شجریان و موافقت شفاهی وزارت ارشاد با آن خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۳:۲۷    
در بین جنگل های انبوه کشور ویتنام دو دست بتنی عظیم به سوی آسمان بلند شده است و یک پل طلایی را در هوا نگه داشته اند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۳:۱۲    
محصولات کشاورزی بر اساس طرح شبکه محصول سالم ستاد توسعه زیست فناوری، از مرحله نهاده ها تا محصول نهایی رصد و پایش می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۲:۳۳    
زد وخورد میان دو خواننده رپ رقیب فرانسوی، بوبا و کاریس ، که منجر به درگیری بزرگ تر طرفداران آن دو نیز شد، ترمینال پاریس را برای ساعاتی به تعطیلی کشاند و پروازهای این فرودگاه را با تاخیر مواجه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۲:۲۸    
سازمان هواشناسی کشور برای امروز و فردا در تهران و 8 استان کشور، "بارش باران تابستانی" پیش بینی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۱:۴۹    
مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور از الزامی شدن مراقب برای سرویس مدارس در پایه دبستان خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۱:۳۰    
علیرضا فغانی درباره داوران زن ایرانی گفت : داوران خانم ایرانی داریم که در سطح جهان داوری می کنند اما اگر در لیگ برتر آقایان داوری کنند ، یک خرده اسلام به خطر می افتد .
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۱:۲۳    
رئیس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران گفت: حذف تکدی گری از پایتخت نیازمند توجه به لایه های پنهان این موضوع از جمله زوایای اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و غیره است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۰:۳۳    
پیشنهادات حالا خورشید به شهرداری تهران برای نصب بیلبوردهای اجتماعی!
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۰۱:۱۶    
مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس درباره مصدومیت کمال کامیابی نیا توضیحاتی ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۰۰:۵۳    
وزارت خزانه داری آمریکا از اعمال تحریم های جدید علیه کره شمالی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۰۰:۵۱    
کمبود مواد اولیه بطری های آب معدنی به دلیل افزایش قیمت ارز و سودآوری چشمگیر صادرات این مواد، به مشکل بازار داخلی دامن زده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۰۰:۲۲    
محمود علوی، وزیر اطلاعات در پیامی به عبدالناصر همتی رئیس جدید بانک مرکزی نوشت: وزارت اطلاعات در کشف و خنثی نمودن توطئه ها و دسیسه های اقتصادی دشمنان و حفظ امنیت اقتصادی از هیچ کمکی به آن مجموعه دریغ ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۰۰:۱۶    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه راه اندازی اتوماسیون اداری، دولت الکترونیک نیست، گفت: مسئولان متولی محتوا بودجه می گیرند و نق می زنند درحالیکه باید از هزینه کرد خود گزارش دهند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۰۰:۰۹    
روزنامه 'لا وانگواردیا' امروز جمعه در گزارشی نوشت: جنگ روانی و سخنان دولت آمریکا در حمایت از ایرانیان خارج از کشور و ایرانیان در داخل تاثیرگذار نبوده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۰۰:۰۶    
یگان موشکی ارتش و کمیته های مردمی یمن جمعه شب با دو فروند موشک بالستیک مواضع نیروهای سعودی در جنوب عربستان را هدف قرار داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۰۰:۰۳    
هنریک هنریکسون مدیرعامل اسکانیا نسبت به تاثیر منفی تحریم های آمریکا بر فروش محصولات این شرکت سوئدی در ایران هشدار داد اما تاکید کرد که شرکت وی روی طرح ادامه فروش قطعات یدکی در ایران کار می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۰۰:۰۰    
شورای عالی هماهنگی اقتصادی، در بخشنامه ای واگذاری سهام بنگاه های در اختیار از طریق بورس را ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۲۳:۳۹    
مدیرعامل ستاد معاینه فنی شهرداری تهران از اجرای مرحله دوم طرح کاهش در سراسر تهران و به صورت شبانه روزی از اول آبان ماه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۲۳:۳۲    
علی رغم هزینه کرد و سرمایه گذاری یک میلیارد دلاری در توسعه بندر شهید بهشتی، این منابع به دلیل نبود شبکه ریلی ترانزیتی، در حال اتلاف است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۲۳:۲۸    
مصطفی قلی خسروی گفت: کنترل قیمت اجاره بها پیش از این آزموده شده است و تا زمانی که صنعت اجاره در ایران پا نگیرد نمی توان از راه های تعزیراتی قیمت اجاره بها در کشور را کنترل کرد .
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۲۳:۲۲    
در اینفوگرافیک زیر، کمترین و بیتشرین درآمد هر مدرک تحصیلی در آمریکا را مشاهده میکنید. اقتصاددانها هرچند متوسط درآمدشان بالا نیست اما برخی از آنها بالاترین درآمدها را دارند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۲۳:۱۷    
در اینفوگرافیک زیر مشاهده میکنید که چند نسل در هر کشور طول می کشد تا یک نفر از طبقه فقیر به طبقه متوسط بپیوندد؟
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۲۳:۰۲    
در اینفوگرافیک زیر، نقشه استان های کشور براساس متوسط قیمت فروش یک مترمربع زمین یا زمین ساختمان مسکونی را مشاهده میکنید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۲۳:۰۱    
در اینفوگرافیک زیر، رده بندی بارزش ترین شرکتهای جهان را مشاهده میکنید.اپل نخستین شرکتی در جهان شد که ارزش آن از یک تریلیون دلار گذشت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۲۲:۵۵    
رئیس جمهور ترکیه با بیان اینکه ترکیه با یک جنگ اقتصادی مواجه شده برنامه ای برای مقابله با آن و تقویت پول ملی این کشور ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۲۲:۵۱    
رئیس اداره بنادر و دریانوردی شهرستان جاسک گفت: یک فروند لنج باری مربوط به شهرستان جاسک که از این بندر به مقصد کشور عمان در حرکت بود، در فاصله 60 مایلی به علت نامعلومی از ادامه مسیر بازماند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۲۲:۳۸    
وزارت صنعت در توییتی بیان کرد: بر خلاف بعضی از اخبار منتشر شده، ثبت سفارش گوشی تلفن همراه متوقف نشده است
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۲۲:۳۲    
در صورت تصویب طرح اصلاح قانون چک در صحن علنی مجلس، هم تعداد چک های برگشتی به عنوان پنجمین مانع جدی کسب و کار به شدت کاهش می یابد و هم امکان احقاق حقوق دریافت کنندگان این چک ها فراهم می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۲۲:۲۷    
وزیر کشور گفت: دشمنان فکر می کنند 50 تا 200 نفر در یک جا جمع بشوند اوضاع داخل کشور به هم میخورد،اما بدانند از این خبرها نیست این ملت چهل سال مقاومت و ایستادگی نکرد تا چند مزدور و تروریست و خودفروخته ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۲۲:۲۳    
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا علی رغم ابزار اینکه این اتحادیه تمایل دارد تعامل اقتصادی و تجاری با ایران را افزایش دهد تصریح کرد چنین همکاری هایی به دلیل تحریم های آمریکا دشوار خواهند بود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۲۲:۲۰    
مایک پمپئو وزیر امورخارجه آمریکا درسفر خود به کشور های آسیای جنوب شرق به ویژه اجلاس وزیران امورخارجه اتحادیه جنوب شرق آسیا' آسه آن' موضوع ایران ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۲۱:۳۸    
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از افرایش 120هزار تومانی یارانه سفر برای بازنشستگان کشوری خبر دادو گفت:امسال 200هزار بازنشسته صندوق ازاین تسهیلات برای سفرهای سیاحتی و زیارتی برخوردار می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۲۱:۳۵    
دادستان رباط کریم گفت: مسئول امور مالی شهرداری پرند مبالغی از منابع شهرداری را به یک حساب شخصی واریز کرده است که بلافاصله این فرد و یک خانم که همدست وی در تهران بوده است، دستگیر شدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۲۱:۳۱    
در معاملات امروز بازار جهانی انرژی هر بشکه نفت برنت دریای شمال 73.57دلار قیمت گذاری شد که نسبت به دیروز 12 سنت افزایش داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۲۱:۲۹    
با گرم شدن هوای مسکو که به بالای 30 درجه سانتیگراد رسیده است، شهرداری مسکو پایتخت کشور سردسیر روسیه توزیع آب رایگان در متروی این شهر را برای جلوگیری از گرمازدگی مردم آغاز کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۲۱:۱۵    
یک روزنامه انگلیسی زبان چاپ پاکستان به نقل از مقامات این کشور نوشت: با روی کارآمدن دولت جدید در پاکستان ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۲۱:۰۵    
مجرمان سایبری و هکرها این بار با فریب کاربران گوشی های آیفون، قصد دارند آنان را به دام حملات فیشینگی انداخته و اطلاعاتشان را به سرقت ببرند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۲۱:۰۱    
اقتصادآنلاین- نقی کاظمی پور: آنچه در زیر می آید جدول قیمت معاملات انجام شده آپارتمان در منطقه 22 و تهرانسر طی امرداد ماه 97 است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۲۰:۵۹    
نایب رییس اتاق بازرگانی ایران، با اشاره به وجود محدودیت در نقل و انتقال بانکی برای تجارت، گفت: یکی از ابزارهایی که می توان برای انجام معاملات تجاری از آنها بهره برد، ارز رمزها هستند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۲۰:۵۳    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس ابراز امیدواری کرد با اجرای سیاست های ارزی جدید از سوی دولت نرخ ارز در روزهای آینده شکسته شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۲۰:۴۰    
به گفته استاد اقتصاد دانشگاه الزهرا،حسین راغفر، بحران اقتصادی کنونی راه حل مشخص دارد؛ اما نیازمند عزم سیاسی است و اگر مسئولان صادقانه با مردم برخورد کنند، می توان به راه حل رسید ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۲۰:۴۰    
با دلاری که از 10 هزار تومان گذر کرده، سفر خارجی نه می صرفد و نه دیگر جذابیت دارد. آن ارز دولتی هم که مردم برای سفر می گرفتند دیگر هزینه ها را پوشش نمی دهد که مهیج باشد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۲۰:۴۰    
حمله به مسجد امام زمان(عج) در ولایت پکتیا افغانستان تاکنون به شهادت 15 نفر و زخمی شدن شمار زیادی منجر شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۲۰:۴۰    
شرکت نفت عربستان سعودی همزمان با افزایش صادرات خود، قیمت ماهانه نفت برای اکثر بازارها از جمله آسیا را کاهش داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۲۰:۴۰    
فولادسازان چینی با رساندن فعالیت کوره ها به فراتر از محدودیت های معمول، رکورد جدیدی را در تولید رقم می زنند و تعطیلی سراسری اعمال شده از سوی دولت چین را جبران می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۲۰:۴۰    
معاون وزیر نیرو در امور برق گفت: امسال اگر کمک مردم و حمایت استانداران برای تغییر ساعات کار اداره ها نبود، با مشکل جدی کمبود برق مواجه می شدیم اما در پی این همکاری حداقل 2000 مگاوات برق صرفه جویی شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۲۰:۴۰    
کالاهای وارداتی از چین به ایران در چهار ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته با افزایش قیمت 20 درصدی همراه بوده اند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۲۰:۴۰    
به تازگی پژوهشگران فعال در دانشگاه کارولینای شمالی دریافته اند که فناوری هوش مصنوعی قادر است فعالیت های هسته ای مخفیانه و مشکوک برخی از کشورها نظیر کره شمالی را شناسایی و ردیابی کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۲۰:۴۰    
فعالان محیط زیست در شهر بروخه بلژیک یک نهنگ پلاستیکی با ارتفاع 12 متر ساخته اند که مواد تشکیل دهنده آن، ضایعات پلاستیکی است که از اقیانوس آرام جمع آوری شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۱۹:۳۱    
مردم باید 290 نفر را رها کنند چشم شان به چندین نفر هیئت رئیسه باشد که آنها هم موثر نیستند و از رئیس مجلس بخواهند مطالباتشان را پیگیری کند زیرا ما فاقد قدرت و اعتبار هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۱۹:۲۸    
پس گرفتن لایحه تفکیک وزارت کار، اعلام آخرین میزان نقدینگی موجود در جامعه، بالا رفتن رقم خط فقر، راه اندازی سامانه اشتغال ایرانیان و ثبت 239 شرکت تعاونی در تیرماه ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۱۹:۲۰    
مترو 15 خرداد دیگر به شلوغی قبل نیست، دست فروش های سبزه میدان و خیابان خیام هم بساطشان رونق گذشته را ندارد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۱۹:۰۳    
وزیران امور خارجه ایران و استرالیا روز جمعه در حاشیه نشست وزیران امور خارجه کشورهای عضو اتحادیه آسه آن با یکدیگر رایزنی و گفت وگو کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۱۸:۵۱    
مشاور فرهنگی رییس جمهور بر اهمیت اجرای سخت گیرانه قانون منع به کارگیری بازنشستگان تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۱۸:۲۷    
خطیب نماز جمعه تهران با بیان اینکه آمریکایی ها اهل مذاکره نیستند، گفت: اگر یک روز بنا بر مذاکره بود با این دولت و رئیس جمهور امکان مذاکره نیست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۱۸:۱۹    
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری از امکان اعطای امریه به جوانان روستایی دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۱۸:۰۰    
وزیر امور خارجه چین هشدار داد حل مناقشات تجاری بین کشورها براساس قوانین داخلی و حل نگرانی های خود با اقدام یک جانبه ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۱۷:۵۵    
رییس سابق اتاق بازرگانی ایران، با اشاره به ضرورت حذف قیمتهای دستوری،گفت: نباید به بورس کالا، قیمت تحمیل کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۱۷:۴۵    
سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس دو روز پیش علت اصلی سقوط هواپیمای تهران-یاسوج را یخ زدگی اعلام کرد اما امروز (جمعه) سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کردعلت اصلی این سانحه خطای خلبان بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۱۷:۳۹    
مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران گفت: طرح جامع سیل گلستان به طور کامل تدوین و 950 نقطه سیل خیز در استان شناسایی شده است که در صورت مساعدت نمایندگان مجلس ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۱۷:۳۴    
دبیر کل اتاق مشترک بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران و عراق اعلام کرد: صادرات کالاهای ایرانی با وجود افزایش تعرفه های وارداتی از طرف دولت بغداد ، در چهار ماه نخست امسال 25 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۱۷:۲۷    
توقف عرضه سوخت در برخی جایگاهها، هر چند به صورت موقت، به باورپذیرتر شدن شایعه کمبود سوخت کمک کرده و در واقع ضعف مدیریتی در بخش توزیع سوخت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۱۷:۱۸    
مدیرعامل اتحادیه سراسری پسته با بیان اینکه امسال 90 درصد تولید پسته در کرمان از بین رفته است،گفت: 5 هزار میلیارد تومان خسارت به تولید این محصول وارد شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۱۷:۱۵    
درحالی که سهام اپل از مرز 1 تریلیون دلار عبور نموده و درآمدهای بانک ها هم بازار را تقویت کرد، سهام اروپایی رشد کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۱۷:۰۳    
غلظت گرد و غبار در ساعت 9 صبح روز جمعه در کلانشهر اهواز حدود 4.5برابر حد مجاز رسید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۱۶:۵۶    
وزیر خارجه ایران امروز در سنگاپور با مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا درباره برجام دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۱۶:۵۶    
قیمت نفت پس از رشد چشمگیر روز گذشته، با افزایش تولید روسیه و کاهش قیمت فروش عربستان سعودی برای مشتریان آسیایی که نگرانی ها نسبت به کمبود عرضه را کمتر کرد، در معاملات روز جمعه کاهش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۱۶:۴۸    
پیش نویس آیین نامه تعیین حداکثر مدت قرارداد موقت کار در مشاغل غیرمستمر که پس از 28سال از تصویب قانون کار، معطل مانده بود، به زودی در دولت تعیین تکلیف می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۱۶:۳۵    
رئیس کل گمرک ایران با بیان اینکه ترخیص کالاهای اساسی و دارو از گمرکات، 4ماهه صورت می پذیرد، گفت: 14میلیون و 525 هزار تن کالا در یازده ماهه اخیر ترخیص شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۱۶:۳۲    
رییس کل گمرک ایران جزییات تصمیمات این نهاد برای تسهیل ترخیص مواد اولیه، اقلام خوراکی و کالاهای اساسی به منظور کمک به بخش تولید را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۱۶:۳۲    
مدیرکل فناوری اطلاعات وزارت کشور گفت: به زودی امکاناتی فراهم خواهد شد تا برخی از بانک های کشور از طریق کارت ملی هوشمند و با حذف کاغذ بازی ها بتوانند تمامی خدمات بانکی را ارائه دهند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۱۶:۳۲    
مدیرعامل پالایشگاه ستاره خلیج فارس، از رسیدن مقدار تولید بنزین این پالایشگاه به 27 میلیون و 500 هزار لیتر در روز خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۱۶:۳۲    
اقتصادآنلاین-رعنا بصیرت پور: آنچه در زیر می آید جدول قیمت معاملات انجام شده رهن آپارتمان کلنگی در تهران طی مرداد ماه 97 است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۱۶:۲۶    
عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: وزارت جهاد کشاورزی در 2 مرحله، پیشنهاد افزایش 20 درصدی قیمت گندم را به شورای اقتصاد اعلام کرده و این شورا هر دوبار، پیشنهاد مطرح شده را رد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۱۶:۲۳    
وزیر خارجه آمریکا با ادعای تداوم فعالیت تسلیحاتی کره شمالی، کیم جونگ اون را به عهدشکنی و نقض قطعنامه های سازمان ملل متهم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۱۶:۰۳    
معاون طرح و برنامه وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: این وزارتخانه درخواست ارز متقاضیانی را که سال های گذشته فعالیت وارداتی داشته اند، در اولویت قرار می دهد تا به ثبت سفارش ها سرعت دهد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۱۵:۵۹    
سخنگوی هیات رئیسه مجلس با بیان اینکه با سوال از رئیس جمهور تمام مشکلات حل نمی شود، اصلی ترین مشکلی دولت را تعارف آقای رئیس جمهور با برخی از ارکان اقتصادی کابینه خود دانست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۱۵:۴۴    
علی ربیعی به طرح مجدد استیضاح تنها پس از 5 ماه واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۱۵:۳۲    
معاون حقوقی و بین الملل وزارت نفت با اشاره به اینکه سخنگوی قوه قضاییه از قطعی شدن حکم باباک زنجانی و اجرایی شدن حکم او خبر داده است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۱۵:۲۹    
وزارت صنعت، معدن و تجارت ثبت سفارش واردات گوشی تلفن همراه را متوقف کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۱۵:۲۹    
مدیران ارشد دانشگاه های آلمان و سوئد در تازه ترین بررسی های خود دریافتند، نشریه الکترونیکی سطح سواد دانشجویان را کاهش می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۱۵:۱۷    
علی ربیعی باز هم هفته آینده به مجلس می رود تا بتواند نمایندگان را از طرح استیضاح منصرف کند؛ آن هم در شرایطی که در این روزها مهم ترین موضوع پیش روی وزارتخانه طرح تثبیت اشتغال ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۱۵:۱۲    
یک مقام آگاه انتقال بخشی از کالاهای گروه اول به گروه دوم، تامین ارز گروه کالایی دوم از طریق بازار ثانویه و عرضه ارز حاصل از صادرات محصولات پتروشیمی و فولادی را از اصلی ترین محورهای بسته ارزی دولت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۱۵:۰۴    
چهارشنبه گذشته 155 هزار تن محصول فولادی در راستای دستورالعمل جدید وزارت صمت در بورس کالا روی میز فروش رفت که عمده این کالاها با رقابت 5 درصدی خریداران نسبت به قیمت پایه معامله شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۱۴:۳۶    
پس از اعلام آمادگی همایون شجریان برای برگزاری کنسرت خیابانی، جلسه ای با حضور این هنرمند و مدیران شهرداری تهران عصر روز چهارشنبه 10 مرداد برای بررسی امکان برگزاری این کنسرت تشکیل شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۱۴:۳۵    
قیمت هر شانه تخم مرغ در خرده فروشی های شهر تهران دوباره به 18 هزار تومان تا 20 هزار تومان رسید اما کمبودی برای عرضه این محصول وجود ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۱۴:۳۰    
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران از آتش سوزی گسترده در انبار لاستیک واقع در خیابان فدائیان اسلام خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۱۴:۲۹    
راینر سیله، مدیرعامل شرکت او ام وی اتریش از سیاستمداران اروپایی خواست تا اقدامات بیشتری برای حمایت از شرکت های اروپایی در برابر تحریم های آمریکا انجام دهند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۱۴:۲۱    
بررسی ها نشان می دهد در لیست منتشر شده در خصوص تخلفات خودرویی، تعدادی از ثبت سفارشها با کارتهای موسوم به یک بار مصرف انجام شده که به نظر میرسد روند تحقیقات را با چالش رو به رو کند.
  • ۱