دوشنبه ۲۶ آذرساعت ۰۲:۱۳Dec 2018 17

خبرهای اقتصاد آنلاین 15 مرداد 1397 - eghtesadonline.com

اقتصاد آنلاین 29 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 29 اسفند 1394 اقتصاد آنلاین 30 اسفند 1395 اقتصاد آنلاین 29 اسفند 1396 اقتصاد آنلاین 31 فروردین 1397 اقتصاد آنلاین 31 اردیبهشت 1397 اقتصاد آنلاین 31 خرداد 1397 اقتصاد آنلاین 31 تیر 1397 اقتصاد آنلاین 1 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 2 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 3 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 4 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 5 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 6 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 7 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 8 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 9 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 10 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 11 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 12 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 13 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 14 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 15 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 16 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 17 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 18 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 19 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 20 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 21 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 22 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 23 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 24 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 25 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 26 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 27 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 28 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 29 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 30 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 31 مرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۳:۳۹    
براساس یک بررسی صورت گرفته توسط محققان آمریکایی، عکس سلفی عامل جراحی های زیبایی بیشتر میان دختران و پسران و به خصوص دختران است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۶:۰۵    
50 تن از اقتصاد دان کشور در بیانیه ای خطاب به رئیس جمهور اعلام کردند: ادامه وضعیت موجود یعنی فروش نفت برای تأمین مخارج کشور منابع خدادادی را هدر داده و ما را به بن بست خواهد رساند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۵:۰۹    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دیدار با هنرمندان از اختصاص شعبه های ویژه تامین اجتماعی برای رسیدگی به مشکلات بیمه ای آنها خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۴:۳۶    
ری یانگ-هو وزیر خارجه کره شمالی دقایقی قبل با محمدجواد ظریف دیدار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۳:۴۰    
عضو اتاق بازرگانی با بیان اینکه کارت بازرگانی باید در آینده حذف شود که البته درخصوص آن نتایجی حاصل شده است گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۳:۳۳    
کمیسیون اروپا لحظاتی قبل با انتشار پیامی از آغاز اجرای قوانین مسدود ساز برای مقابله با تحریم های آمریکا علیه ایران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۳:۱۲    
کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: بررسی نقشه ها نشان می دهد در روزهای آینده هوا به ویژه در نقاط غیرساحلی گرم تر خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۳:۰۲    
معاون توسعه مدیریت و منابع شرکت سهامی بیمه ایران گفت: بیمه ایران همه بدهی خود به وزارت بهداشت را پرداخت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۱:۵۶    
منابع خبری روز دوشنبه گزارش دادند، پلیس فدرال آمریکا (FBI) چهار تبعه روس را در این کشور دستگیر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۱:۱۴    
وزیر خارجه ایران در پیامی توئیتری ضمن انتقاد از اعمال تحریم های مجدد علیه ایران نوشت، دولت آمریکا می خواهد به جهانیان بقبولاند که نگران مردم ایران است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۰:۰۹    
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در گذشته امکان بالقوه ای در کشور وجود داشت ولی به دلیل سهل خوری و واردات، تولید ملی به وجود نیامد، گفت: دوره تحریم می تواند منجر به نوسازی درونی اقتصاد کشور شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۰:۰۹    
نسخه جدید سامانه همراه بانک ملت (نسخه 1.1.7 سیستم عامل اندروید و 1.0.8 سیستم عامل iOS)، با تغییراتی در نمای ظاهری سامانه ( UI و UX ) و همچنین ارائه خدمات جدید در دسترس مشتریان قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۰۷:۵۹    
یک شرکت فعال نوآور و رو به توسعه بازرگانی و خدمات تجهیزات تخصصی آزمایشگاهی صنعتی در تهران دارای مشتریان از صنایع معادن، فولاد، نفت و گاز و پتروشیمی و مشابه ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۰۷:۵۸    
شرکت مدیا اکسیر سلامت جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۰۷:۵۸    
دفتر نمایندگی منطقه ای چند برند معتبر ورزش های آبی اروپایی و امریکایی جهت تکمیل کادر بازاریابی اینترنتی و فروش خود در حوزه خاورمیانه در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۰۷:۴۶    
شرکت ستاوند صاحب برند تجاری دیاکو جهت تکمیل کادر طراحی خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۰۷:۴۶    
شرکت سامان پویش تامین جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۰۷:۴۵    
شرکت روشن نهادحکیم جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۰۷:۴۵    
شرکت طراحی پرتو، از شرکت های پیشرو درحوزه برنامه نویسی و توسعه اپلیکیشن موبایل جهت تکمیل کادر فنی خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۰۲:۲۴    
پادشاه اردن اعلام کرد، دلیل غیبت 40 روزه اش سفر به واشنگتن و دیدار با رئیس جمهوری، سران کنگره و مسؤولان اقتصادی آمریکا بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۰۲:۲۳    
پرسپولیس امروز هم تمرینات خود را پیگیری کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۰۲:۱۳    
احساس خشم، طبیعی و نشانه سلامت است. هر کودک سالمی در برخی مواقع خشمگین می شود و فرصتی برای یادگیری نحوه ابراز خشم به صورت سازنده و مخرب پیدا می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۰۲:۰۹    
آزار واذیت پسربچه 6 ساله توسط نامادری اش در بوکان سبب مرگ مغزی وی شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۰۱:۵۸    
رئال مادرید از پیراهن سومش برای فصل پیش رو رونمایی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۰۱:۵۱    
مهاجم نیجریه ای تیم فوتبال پرسپولیس تا پایان نیم فصل رقابت های لیگ برتر در این تیم ماندنی شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۰۱:۴۷    
باتی کوچک تا جلوی میز شما آمده و ضمن خوش آمدگویی ابراز امیدواری می کند که از خوردن غذای خود لذت ببرید ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۰۱:۳۴    
در پی سیگنال های متعدد مقامات آمریکایی به ایران، مدیر انجمن فروش سلاح آمریکا نیز به تکاپو افتاد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۰۱:۲۷    
ناصر عباسی، بازیکن پیشکسوت استقلال، امروز دوشنبه 15 مرداد، مهمان برنامه تلویزیونی وقتشه می شود تا درباره یکی از بحران های طی شده زندگی خود صحبت کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۰۱:۲۰    
زبان طراحی آینده هیوندایی با "لی فیل روژ" آغاز شد، کانسپتی که در اوایل سال جالی در نمایشگاه خودرویی ژنو به نمایش درآمد و توانست نام خود را در راستای اسامی مازراتی و آلفارومئو قرار دهد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۰۱:۱۸    
در حال حاضر از مشخصات و تنظیمات مدل های M850i و 840d کوپه رونمایی شده است و انتظار می رود مدل های کانورتیبل و گرن کوپه 4 در نیز با همین مشخصات رونمایی شوند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۰۱:۱۵    
رئیس جمهوری ایران در پاسخ به درخواست های رییس جمهور آمریکا برای مذاکره یادآورشد: همزمان با تحریم، مذاکره چه معنایی می خواهد داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۰۰:۴۹    
یک مدرس دانشگاه گفت: فرهنگ مهاجرت هنوز عمومیت پیدا نکرده است اما این موضوع در قشر جوان تحصیل کرده دانشگاهی به عنوان یکی از گزینه های مهم زندگی در کنار ازدواج مطرح شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۰۰:۴۷    
گروهی از متخصصان در بررسی های خود به داروی جدید و موثرتری در درمان سرطان کبد دست پیدا کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۰۰:۴۷    
رئیس جمهور: بیماری هایی اقتصادی داریم که مربوط به این دولت و دولت قبل و دیگر دولت ها نیست، از قبل انقلاب بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۰۰:۳۵    
جان بولتون، مشاور امنیت ملی امریکا که اکنون کلیدی ترین نقش در موضوع ایران را در کاخ سفید به عهده دارد، سال گذشته طرحی برای خروج امریکا از برجام و عملیاتی کردن سیاست تغییر رژیم ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۰۰:۰۷    
در 15سال اخیر استقبال از گوشی های هوشمند روز به روز در حال افزایش بوده و البته برخی از انواع این گوشی ها بیش از مدل های دیگر مورد توجه قرار گرفته اند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۰۰:۰۱    
فروش اجباری اینترنت به متقاضیان خطوط تلفن ثابت در برخی مراکز مخابراتی تهران با اعتراض کاربران روبه رو شده است. در این زمینه مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، این اقدام مراکز را غیرقانونی می داند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۳:۵۴    
عضو هیات مدیره خانه معدن ایران گفت: جایگاه معدن در اقتصاد کشور هم سطح و متناسب با کانسارهای سرشار آن نیست درحالی که این بخش می تواند جایگزین مناسب درامدهای نفتی شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۳:۴۰    
دانه های کینوآ حاوی پروتئین فراوان و چربی های غیر اشباع و فیبر هستند. همچنین، این محصول منبع خوبی برای اسید آمینه ال-آرژینین است که به عضله سازی به جای ذخیره چربی کمک می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۳:۲۶    
روز گذشته در نشستی که در یکی از شرکت های داروسازی واقع در حومه تهران برگزار شد، مدیران صنعت داروسازی کشور، در حضور سکاندار سازمان غذا و دارو، از وضعیت حاکم بر این صنعت گلایه کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۳:۲۳    
رییس جمهور در گفت و گوی ویژه خبری امروز پیرامون مسائل اقتصادی و سیاسی کشور، ریشه مشکلات ارزی را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۳:۲۳    
روحانی در گفت و گوی زنده خبری امروز درباره روابط ایران با چین و روسیه گفت: چین و روسیه روابط مستحکمتری با ما دارند؛ خواهان روابط گسترده تر با اروپا و جهان هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۳:۱۰    
سخنگوی وزارت خارجه کانادا در اظهاراتی به اخراج سفیر این کشور توسط ریاض واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۳:۰۹    
وزیر امورخارجه کشورمان گفت: ساعت های مذاکرات ما با آمریکا شاید در تاریخ کم سابقه باشد، آنوقت ترامپ چیزی امضا می کند و می گوید همه باطل؛ با این آدم می شود مذاکره کرد؟ آیا جز یک شوی تبلیغاتی است؟
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۳:۰۳    
در حالی که وکیل بابک زنجانی تلاش می کند این متهم نفتی را فردی دلسوز بیت المال معرفی کند و توپ واریز نشدن 2 میلیارد یورو را به زمین شرکت نفت بیندازد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۲:۵۷    
در حالی که دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در فضای مجازی مشغول فضاسازی درباره احتمال مذاکره با ایران است؛ ساعاتی پیش فرمان اجرایی بازگرداندن دور نخست تحریم های ایران را امضاء کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۲:۵۲    
یوونتوس که در فصل نقل و انتقالات تابستانی کریستیانو رونالدو را جذب کرد بیشترین هزینه را در بین تیم های اروپایی برای جذب بازیکن جدید به نام خود ثبت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۲:۴۸    
عزیزی که علت اخراج حسین کعبی را مسائل فنی می داند بازیکنانی را در تابستان جذب کرده که نگاه به عملکردشان در دو بازی اول فصل نشان می دهد دلیل برکناری کاپیتان باتعصب سرخپوشان به غیر از دلخوری او در ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۲:۴۰    
مرد 60 ساله ای که به باکتری موسوم به باکتری گوشتخوار آلوده شده بود اکنون با خطر از دست دادن هر 4 دست و پایش روبروست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۲:۳۴    
به گفته محققان، خیار تنها باعث خنکی بدن نمی شود، بلکه برای حفظ شادابی پوست و سلامت استخوان ها هم مفید است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۲:۳۳    
فعالان فضای مجازی از پهلو گرفتن کشتی غول پیکر ولیعهد سعودی در سواحل شهر جدید نیوم سعودی خبر دادند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۲:۲۷    
فیلم تئاتر اعتراف به کارگردانی شهاب حسینی و بازی علی نصیریان به شبکه نمایش خانگی رسید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۲:۱۵    
وزیر امور خارجه کشورمان به اعمال مجدد تحریم های آمریکا علیه ایران واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۲:۱۳    
معاون وزیر بهداشت درباره استفاده مجدد از کوپن توضیحاتی ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۲:۰۷    
رئیس جمهور در یک گفت و گوی زنده تلویزیونی با مردم ایران اسلامی، ضمن تشریح برنامه های دولت در حوزه های اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۱:۵۷    
بعد از حمله تروریستی با پهپاد به رئیس جمهور ونزوئلا محافظان رئیس جمهور ترکیه او را با ضدهوایی(موشک استینگر) در بازدید وی از مسجدی در استانبول اسکورت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۱:۴۸    
مجلس خبرگان رهبری در بیانیه ای از رئیس جمهور خواست بدون ملاحظه، با ایجاد تحول و تغییرات در بخش وسیعی از کابینه به بهبود اوضاع اقتصادی کمک نماید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۱:۴۷    
منابع آگاه اوپک اعلام کرد:آمارهایی که امروز منتشر شد نشان می دهد تولید نفت عربستان در ماه جولای به شکل غیر منتظره ای کاهش یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۱:۴۵    
گفت وگوی زنده رییس جمهور با مردم درباره وضعیت اقتصادی و شرایط حال حاضر کشور دقایقی پیش آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۱:۴۳    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، خطاب به اهالی رسانه نوشت: اگر نبود تلاش های شما برای آگاه سازی و شفافیت، فساد بیش از آنچه اینک لانه گزیده و اختلال ایجاد کرده است، آزار دهنده می شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۱:۴۳    
مشاور امنیت ملی آمریکا خواستار برچیده شدن کامل برنامه موشکی ایران شده و به تهران توصیه کرد تا برای در امان ماندن از تحریم های جدید آمریکا، به مذاکره با واشنگتن تن در دهد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۱:۴۱    
یک مقام ارشد آمریکایی گفت که واشنگتن برای فشار آوردن به ایران با سایر کشور های جهان همکاری می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۱:۴۰    
وزیر بهداشت درباره اینکه چه خبر خوبی برای مردم و رفع نگرانی های آنها دارید، گفت: امشب آقای رییس جمهور، خبر خوب را به مردم خواهند داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۱:۳۹    
رئیس کل سازمان امور مالیاتی از فراهم بودن زیرساخت لازم برای دریافت مالیات بر عایدی سرمایه خبر داد و گفت: درآمد های دولت با این شیوه افزایش می یابد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۱:۳۵    
سیر صعودی بدهی بانک های غیردولتی، خصوصی و موسسات اعتباری به بانک مرکزی جریانی است که انگار قابل توقف نیست به طوری که بدهی این بانک ها در سه ماهه اول امسال هم 7340 میلیارد تومان رشد داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۱:۳۱    
34 سال پیش بود که متولد شد. پدر و مادرش تنها شاهد 3 روز نفس کشیدنش بودند. بعد از آن سرنوشتی معمایی و تلخ، این پسر کوچک را از پدر و مادرش برای همیشه جدا کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۱:۲۷    
معاون پژوهشی پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی گفت: آخرین پیش بینی ها از اتحادیه اروپا نشان می دهد تراز آب دریای خزر فعلا روند کاهنده دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۱:۲۶    
نایب رئیس اتاق ایران و چین گفت: در شرایطی که با محدودیت های ارزی مواجه هستیم و می دانیم خطر کارت های بازرگانی اجاره ای برای صادرات بیشتر است، ممنوعیت واگذاری این کارت ها به سایر حذف شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۱:۲۴    
به گفته متخصصین حوزه گاز، ایران در اطراف خود بازار صادراتی گاز مطلوبی داشته و می تواند اقدام به صادرات گاز با خط لوله بجای تولید وصادرات گاز مایع کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۱:۲۴    
خبرگزاری فرانسه روز دوشنبه به نقل از دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا گزارش داد که آماده دستیابی به توافق تازه ای با تهران است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۱:۱۹    
میانگین قیمت سبد نفتی اوپک در هفته گذشته حدود 20 سنت نسبت به هفته پیش از آن کاهش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۱:۱۶    
با مصوبه شب گذشته دولت و اعلام رئیس کل بانک مرکزی، قرار است بسته سیاستی جدید دولت در حوزه ارز، از فردا(سه شنبه) اجرایی شود؛ به همین دلیل امروز عبدالناصر همتی، روز پرکاری را در میرداماد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۱:۱۱    
نماینده تربت حیدریه در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر دولت مشکلات را صادقانه گفته و با مردم گفت وگو کند، مردم حتما همراهی خواهند کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۱:۰۴    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی ضمن استقبال بازگشت تحریم های ایران، اقدام غیرقانونی دولت آمریکا در بازگرداندن تحریم ها را اقدامی مهم برای مقابله با ایران خواند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۱:۰۱    
مرتضی حیدری امشب برای گفت وگو با رییس جمهور به نهاد ریاست جمهوری می رود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۰:۵۸    
اولین روز باز شدن بسته جدید ارزی مطابق پیش بینی ها با کاهش قیمت دلار و سکه همراه شد؛ سکه امروز بعد از مدت ها به کانال 3 میلیون و 400 هزار تومان رسید و دلار هم 250 تومان نسبت به روز قبل ارزان تر شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۰:۵۵    
اندیشکده صهیونیستی در تحلیلی پیرامون پیشنهاد رئیس جمهور آمریکا برای مذاکره با ایران گزارش داد که این پیشنهاد با هدف اختلاف افکنی در داخل ایران ارائه شده و بخشی از برنامه بولتون قبل از ورود به کاخ ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۰:۴۸    
رئیس جدید سازمان تولید اسکناس و مسکوک منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۰:۴۶    
رئیس قوه قضاییه، توصیه مراجع، علما و دلسوزان نظام به دستگاه قضایی برای برخورد سریع و قاطع با مفاسد اقتصادی را ذخیره و پشتوانه قوه قضاییه در رسیدگی ها توصیف کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۰:۴۲    
یک مقام سعودی ضمن تائید صدور روادید برای یک دیپلمات ایرانی، گفت که تغییری در مواضع ریاض در قبال ایران ایجاد نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۹:۴۱    
بررسی نرخ ارز در بازار ترکیه نشان می دهد که طی سال جاری میلادی لیر ترکیه در برابر دلار آمریکا 38 درصد ارزش خود را از دست داده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۰:۳۹    
کاخ سفید با صدور بیانیه ای درباره ایران، پیشنهاد امضای توافقی جدید با ایران را مطرح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۰:۳۴    
وزیر خارجه آمریکا با تکرار ادعاهای ضدایرانی و تلاش برای توجیه موج جدید تحریم ها علیه ایران، حربه تحریم برای مقابله با جمهوری اسلامی را جزو ارکان بنیادی سیاست های کشورش خواند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۰:۲۳    
وزیر نیرو اعلام کرد: 52 طرح نیمه تمام آب، برق و فاضلاب به ارزش حدود 20 هزار میلیارد تومان آماده واگذاری به بخش خصوصی است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۰:۱۹    
وزیر صنعت، معدن و تجارت خبرداد: کاغذ چاپ، تحریر و روزنامه در لیست کالاهای گروه یک کالاهای اساسی قرار می گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۰:۱۵    
وزیر جهاد کشاورزی گفت:ذخایر محصولات اساسی مثل برنج و گوشت در شرایط مطلوبی است؛ در گندم و شکر نیازی به واردات نیست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۰:۱۰    
معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا گفت: دولت موافق افزایش تعرفه آب برای پرمصرف ها است، در این زمینه پشنهاد افزایش 1.4 برابری تعرفه برای کسانی که مازاد بر الگو مصرف می کنند ارائه شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۰:۰۴    
اواخر فروردین ماه امسال مصادف با نیمه های ماه آوریل قیمت طلا به یکباره با سرمایه گذاران سرناسازگاری برداشت و حمایت های خود را یکی پس از دیگری به بی اعتباری کشاند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۰:۰۲    
در حال حاضر روزانه از مجموع 90 میلیون مترمکعب شیرین سازی آب دریا در جهان، حدود 22 میلیون مترمکعب شیرین سازی آب دریا در خلیج فارس انجام می شود که سهم ایران از این مقدار تنها 200 هزار مترمکعب است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۹:۴۷    
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی طرح دوباره استیضاح علی ربیعی با فاصله زمانی 6ماهه را پدیده ای شاهکار و بی نظیر در تاریخ مجلس شورای اسلامی دانست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۹:۳۶    
روسیه از زمان شوروی تاکنون با انواع تحریم های مالی از سوی آمریکا و غرب مواجه بوده، ضمن اینکه از سال 2014 نیز بر شدت محدودیت های ضدروسی غرب افزوده شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۹:۲۵    
رئیس پلیس شهرستان قزوین از کشته شدن ضارب 37 ساله در قزوین خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۹:۲۲    
یک کارشناس ارشد گیاهان دارویی معتقد است، مصرف هندوانه می تواند در درمان بیماری وسواس افراد موثر باشد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۹:۱۹    
با اعلام سیاست جدید ارزی و آسوده شدن خیال معامله گران ارز که در مدت اخیر حضورشان در بازار جرم بوده و قاچاقچی محسوب می شدند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۹:۰۲    
سخنگوی قوه قضاییه در جمع خبرنگاران گفت : بازداشتی های اخلال در بازار ارز و سکه به 45 نفر رسید .
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۸:۵۳    
رییس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی سوال از رییس جمهور را حق نمایندگان خواند و در عین حال به طور تلویحی آن را کار سیاسی تعبیر کرد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۸:۴۳    
برخی از مالکان کشتی در شرایطی که تهدید نقض تحریمهای آمریکا، باعث شده است رقیبانشان پا پس بکشند از حمل نفت ایران به اروپا سود کلانی کسب کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۸:۳۹    
معاون سابق نظارت بر بورس ها و بازارهای سازمان بورس با اشاره به مسئولیت خطیر سهامداران عمده، مدیران سرمایه گذاری و هلدینگ ها در مدیریت بازار تاکید کرد این افراد بایستی در اتخاذ تصمیمات حرفه ای برای ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۸:۲۳    
یک تحلیلگر نفتی به شبکه سی ان بی سی گفت: تحریم های آمریکا علیه نفت ایران قیمت نفت را به زودی به بالای 90 دلار در هر بشکه می رساند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۸:۲۰    
در بسته جدید ارزی که به زودی در بازار ارز اجرایی خواهد شد، برخی تفاوت ها محسوس است و شاید بتوان از مهم ترین آن ها را حذف نرخ 4200 تومانی دلار برای تمامی واردکنندگان و همچنین باز شدن بازار آزاد هرچند ...