چهارشنبه ۲۱ آذرساعت ۱۴:۲۳Dec 2018 12

خبرهای اقتصاد آنلاین 16 مرداد 1397 - eghtesadonline.com

اقتصاد آنلاین 29 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 29 اسفند 1394 اقتصاد آنلاین 30 اسفند 1395 اقتصاد آنلاین 29 اسفند 1396 اقتصاد آنلاین 31 فروردین 1397 اقتصاد آنلاین 31 اردیبهشت 1397 اقتصاد آنلاین 31 خرداد 1397 اقتصاد آنلاین 31 تیر 1397 اقتصاد آنلاین 1 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 2 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 3 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 4 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 5 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 6 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 7 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 8 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 9 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 10 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 11 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 12 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 13 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 14 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 15 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 16 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 17 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 18 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 19 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 20 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 21 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 22 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 23 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 24 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 25 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 26 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 27 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 28 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 29 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 30 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 31 مرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۲۲:۲۵    
از آنجا که بسیاری از کاربران از سرعت پایین و اشغال حجم زیادی از حافظه رایانه شان توسط مرورگر اینترنتی فایرفاکس شکایت دارند، کارشناسان دو راهکار را در این زمینه معرفی می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۲۲:۲۲    
دانشگاه آلبرتا به عنوان برترین دانشگاه کانادا در فهرست پنج دانشگاه اول این کشور و جزء 100 دانشگاه برتر جهان است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۲۲:۰۲    
وزیر علوم در نامه ای به حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهور، آمادگی این وزارتخانه را برای کمک به تأمین کادر آموزشی وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۶:۲۳    
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل بیمه سلامت ایران به جزئیات برخی کمبودهای دارویی در کشور پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۵:۳۵    
مدیرعامل بانک ملت در پیامی، فرارسیدن 17 مردادماه سالروز بزرگداشت مقام خبرنگار را به اصحاب رسانه و به ویژه خبرنگاران فعال در عرصه پولی و بانکی تبریک گفت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۵:۰۸    
شعب بانک ملی ایران در سراسر کشور تا روز دوشنبه 22 مرداد ماه جاری، تعداد محدودی اوراق گواهی سپرده مدت دار ویژه سرمایه گذاری (عام ) را با نرخ سود علی الحساب 18 درصد سالانه عرضه می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۲:۲۶    
مدیرکل استاندارد تهران با اعلام اینکه فرآورده های گوشتی "دهکده پروتئین غیراستاندارد است"، اعلام کرد از مردم درخواست می کنیم که محصولات تولید شده با این نام و نشان را خریداری نکنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۲:۲۱    
رایزن ایران در عمان گفت: بر اساس آمار گمرک جمهوری اسلامی ایران، در چهار ماهه نخست امسال حجم مبادلات تجاری بین ایران و عمان نسبت به مدت مشابه سال گذشته 116 درصد رشد داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۰۸:۵۱    
تحویل 2میلیون و 580هزار سکه پیش فروشی از امروز 17 مرداد در شعب بانک ملی آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۰۸:۲۹    
معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: لیست کالای آسیب رسان سلامت به استان ابلاغ شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۰۷:۳۸    
یک شرکت معتبر جهت تکمیل کادر خود در استان البرز و استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۰۷:۳۸    
شرکت غیر تجاری ارشد نامی ماندگار(ارشد) جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۰۱:۴۹    
مهاجم مد نظر تیم استقلال تست پزشکی خود را پشت سر گذاشت و در آستانه توافق مالی با این باشگاه قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۰۱:۴۳    
شهردار شهر "ریزه" در ترکیه در پاسخ به فراخوان اردوغان برای فروش ارز و طلا در بازار به منظور کاهش قیمت ارز خارجی، طلاهای همسرش را فروخت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۰۱:۲۴    
وزارت صنعت، معدن و تجارت با واردات 20 هزار تن کاغذ برای تامین کسری کاغذ مطبوعات و روزنامه موافقت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۰۱:۱۷    
علی علی پور بازیکن پرسپولیس از کریستیانو رونالدو تقلید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۰۱:۰۳    
در تصویر زیر، خانم بازیگر در آغوش پدر بازیگرش مشاهده میکنید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۰۰:۵۹    
روز سه شنبه درحالی که آمریکا اولین دور تحریم های خود علیه ایران را آغاز کرد، شاخص پیش خرید نفت چین به یوآن، 5 درصد جهش کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۰۰:۴۳    
یکی از مسئولان دولت آمریکا اعلام کرد که با وجود پافشاری بر تحریم نفتی ایران، مذاکره درباره معافیت محدود برای واردکنندگان نفت خام این کشور ادامه دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۰۰:۴۰    
وزیر تجارت و امور اتحادیه اروپای سوئد از کاهش فعالیت های شرکت های سوئدی در ایران از ترس تحریم های آمریکا، خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۰۰:۳۱    
رئیس اتحادیه دستگاههای مخابراتی گفت: بازار موبایل در انتظار ورود 600 هزار گوشی است که به تازگی از گمرک ترخیص شده اند و ورود این گوشی ها می تواند در تغییر قیمتها و وضعیت بازار تاثیر بگذارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۰۰:۱۹    
دو تن از فضانوردان مستقر در "ایستگاه فضایی بین المللی" تصویر آتش سوزی مهیب جنگل های کالیفرنیا را به ثبت رسانده اند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۰۰:۱۸    
عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، از شیوع بالای بیماری سنگ کلیه در شمال و غرب کشور خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۰۰:۱۴    
مشاور امنیت ملی آمریکا به انتقاد از اقدامات صورت گرفته از سوی کره شمالی برای خلع سلاح اتمی پرداخت و گفت: رهبری این کشور به تعهداتی که با رئیس جمهوری آمریکا در نشست سنگاپور وعده داده، عمل نکرده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۰۰:۱۲    
اگر به عدم تحمل لاکتوز مبتلا هستید و نمی توانید محصولات لبنی مصرف کنید، استفاده از شیر سویای غنی شده یکی از بهترین گزینه هایی است که می توانید مد نظر قرار دهید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۰۰:۱۲    
بعد از اعلام نامزدهای مختلف جشن خانه سینما و مقایسه آن با کاندیداها و برنده های جشنواره فیلم فجر در دو دوره گذشته می توان اینطور نتیجه گرفت که سلیقه هئیت داوران جشنواره فیلم فجر و جشن خانه سینما ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۰۰:۰۸    
معاون مبارزه باجرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری برادری که اقدام به قتل برادرش کرده بود، خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۰۰:۰۵    
براساس یک مطالعه منتشر شده در مجله بین المللی "Theranostics" محققان چینی دریافته اند که سرطان ریه را می توان با از بین بردن یک ژن کلیدی در سلول ها، مهار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۳:۵۷    
از طرفی احتمال دارد این نسخه برای کشورهای عربی ساخته شود و معمولا تفاوت های زیادی بین نسخه های آمریکایی و اروپایی دیده می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۳:۵۶    
پزشکان در یک بررسی جدید بر ارتباط بین چاقی شکمی و زوال عقل تاکید کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۳:۵۳    
منابع عراقی از کشف چند تونل داعش بین مناطق عراق و سوریه خبر دادند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۳:۵۰    
نجم الدین گیلانی گفت: آب به دلیل خواص ذاتی که داراست در طول تاریخِ قبل و بعد از اسلام و همچنین در تمام ملل و اقوام و تمدن ها از جایگاه بالایی برخوردار بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۳:۴۶    
یک مطالعه پژوهشی تأثیر سبک زندگی زوجین بر نگرش آن ها به پدیده طلاق را مورد بررسی علمی قرار داده و به این نتیجه رسیده است که بیش از 63 درصد زوجین متقاضی طلاق، نگرشی مثبت به این پدیده دارند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۳:۴۵    
وزیر امور خارجه کشورمان با اشاره به پیام توئیتری ترامپ درباره تحریم ایران برای تحقق صلح جهانی، تصریح می کند که این اولین باری نیست که یک جنگ طلب ادعا می کند که برای صلح جهانی جنگ راه می اندازد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۳:۴۳    
سوخت و ساز فرآیندی است که بدن مواد غذایی و خوراکی ها را برای تامین انرژی مورد نیاز خود تجزیه کرده و می سوزاند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۳:۳۹    
دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون سراسری دانشگاه آزاد منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۳:۲۷    
کارشناسان معتقدند که با اجرایی شدن بسته جدید ارزی دولت قیمت انواع ارز در بازار آزاد همچنان نزولی خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۳:۲۲    
همسر اشکان ترک زبان است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۳:۲۱    
بازداشت جمعی از فعالان عربستانی از جمله سمر بدوی که از سوی نهادهای حقوقی بین المللی بی سابقه توصیف شد، موجب به وجود آمدن یک بحران دیپلماتیک غیرقابل پیش بینی میان ریاض و اوتاوا شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۳:۱۸    
به تازگی طیبه سیاوشی نماینده مردم تهران و عضو کمیسیون فرهنگی مجلس به پیشنهاد طرحی برای انجام خدمت سربازی دختران پرداخته است که بازتاب گسترده ای در رسانه ها و فضای مجازی داشته و حواشی بسیاری را هم ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۳:۱۳    
وزیر دفاع انگلیس روز سه شنبه از دولت آمریکا خواست با شریکانش درباره توافق هسته ای برجام گفت وگو کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۳:۰۵    
متوسط درآمد سالانه یک خانوار شهری در سال گذشته 37 میلیون تومان و متوسط هزینه سالانه نیز معادل 33 میلیون تومان اعلام شد تا میانگین درآمد سالانه خانوار 4میلیون بیش از هزینه باشد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۲:۵۴    
یک رسانه آمریکایی با اشاره به اعمال مجدد تحریم های واشنگتن ضد تهران آورده است: مشکل ترامپ نه فقط مسئله ایران، بلکه ترامپ دارای طیف وسیعی از اختلافات با دیگر کشورهای جهان است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۱:۴۴    
در پی فوت دو دانش آموز یزدی در اردوی خارجی یک باشگاه ورزشی و دستور دادستان کل کشور، دادستان یزد دستور رسیدگی ویژه به موضوع از جنبه عمومی جرم صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۲:۰۶    
مهران مدیری در تازه ترین فعالیت هنری خود به زودی در سالن همایش های برج میلاد کنسرت برگزار خواهد کرد. این هنرمند پیش از این هم سابقه برگزاری کنسرت با گروه های مختلف را داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۲:۰۴    
بیشترین ارزش معاملات بورس کالا طی روز جاری به لوب کات سنگین پالایش نفت بندرعباس، تعلق گرفت. این محصول 0.29 درصد بیشتر از قیمت پایه فروخته شد و نسبت به معامله قبلی خود با 0 ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۲:۰۲    
در پی انفجار در خیابان سئول 2 نفر کشته شدند
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۱:۵۸    
نتایج یک تحقیق نشان می دهد که خوردن جیرجیرک برای حفظ سلامت روده ها مفید است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۱:۵۲    
اتحادیه اروپا به شرکت های اروپایی که از تجارت با ایران خودداری کنند هشدار داد با تحریم های این اتحادیه روبرو خواهند شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۱:۲۳    
شهردار تهران با انتقاد از تعریف پروژه های عمرانی متعدد در پایتخت طی سال های گذشته گفت: عده ای به دلیل علاقه به کلنگ زنی و قرارگرفتن مقابل دوربین پروژه های متعددی در شهر آغاز کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۱:۱۸    
ستاره سابق رئال مادرید و تیم ملی فوتبال انگلیس در آستانه حادثه ناگوار قرار داشت و خوشبختانه جان سالم به در برد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۱:۱۴    
وزیر صنعت، معدن و تجارت از تعیین نرخ سقف برای فروش کاغذ در بازار خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۱:۰۸    
وقتی نرخ ارز جهش می کند - مثلا ماجراهای اخیر یا سال 90-91 -، چه اتفاقی برای دست مزدها در کوتاه مدت و بلندمدت می افتد؟ آیا دست مزدها هم با نرخ ارز رشد خواهند کرد یا عقب خواهند افتاد؟
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۰:۵۸    
وزارت اطلاعات با انتشار اطلاعیه ای از شناسایی و خنثی کردن دو اقدام تروریستی گروهک های تجزیه طلب و تکفیری در کردستان و خوزستان توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۰:۵۸    
معاون اول رئیس جمهور در توئیتی فرا رسیدن روز خبرنگار را تبریک گفت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۰:۵۵    
اخیرا تخلف جدید جعل شناسه IMEI و کپی کردن شماره سریال گوشی روی دیگر گوشی ها در بازار موبایل گزارش شده که کمیته رجیستری با متخلفان اتمام حجت و اعلام کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۰:۵۵    
استاندار تهران در همایش روز خبرنگار با اشاره به قطعی برق این روزها در استان اظهار کرد: دولت موفق شد در استان تهران 400 الی 450 مگاوات کاهش مصرف داشته باشد .
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۰:۴۸    
همانطور که همه مردم ایران شاهد بودند، از اواخر سال گذشته نرخ ارز شروع به افزایش کرد و در سال جدید این افزایش شدت بی سابقه ای یافت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۰:۴۸    
بر اساس اعلام گمرک، طی چهار ماه نخست سال جاری بیش از یک میلیون و 357 هزار دستگاه گوشی تلفن همراه به کشورمان وارد شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۰:۴۳    
درحالی که بانک مرکزی هنوز ساز و کار فروش ارز مسافرتی را در صرافی ها مشخص نکرده است، اما بانک ها از صبح امروز فروش این ارز را قطع کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۰:۳۸    
معاون راهبری و نظارت بر بهره برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته قرار شده برای گذر از تنش آبی 850 حلقه چاه در کشور حفر شود که حفر این چاه ها می تواند تا 40 ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۰:۳۲    
سفیر جمهوری اسلامی ایران در کویت از دعوت امیر کویت برای سفر به تهران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۰:۲۶    
آمارهای مؤسسه S&P پلت نشان می دهد صادرات نفت ونزوئلا به آمریکا برخلاف تشدید بحران سیاسی بین دو کشور افزایش 43 درصدی دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۰:۲۱    
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران از هدف گذاری برای ساخت 20 هزار واحد مسکن در استان تهران در بافت های ناکارآمد و سکونت گاه های غیررسمی تا پایان برنامه ششم توسعه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۰:۱۷    
تحلیل گران اقتصادی افزایش چشمگیر نرخ ارزهای خارجی در بازار ترکیه را که موجب ایجاد نگرانی جدی در میان مسئولان و مردم این کشور شده است، فتنه ای جدید علیه اقتصاد ترکیه می دانند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۰:۱۲    
رئیس مجلس گفت: اقدامات ترامپ برای امنیت منطقه مضر است و رئیس جمهور آمریکا رفتار خصمانه ای را دنبال می کند که بی پاسخ نخواهد ماند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۰:۰۸    
روند نزولی قیمت خودرو امروز هم ادامه یافت و انواع خودروهای تولید داخلی از 200 هزار تا 7 میلیون تومان کاهش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۹:۵۶    
تحلیلگر مسائل اقتصادی، سیاستگذاری های ساختاری نامناسب و چرخه مدیریتی پایدار در کشور را عامل مشکلات اقتصادی دانست و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۹:۵۲    
یک رسانه چینی گزارش کرد شرکت های این کشور هیچ تعهدی به اجرای تحریم های یکجانبه آمریکا علیه ایران ندارند و به این تحریم ها پایبند نیستند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۹:۵۱    
صرافی ها در حالی امروز(سه شنبه) در انتظار دستورالعمل آغاز به کار مجدد خود بودند تا پس از چهار ماه بار دیگر بازار آزاد ارز شکل گیرد که قیمت ها روند نزولی خود را در بازار ادامه داده و بهای انواع ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۹:۴۸    
تارنمای اندیشکده نیویورکر به نقل از کنت کاتزمن کارشناس مسائل ایران در مرکز پژوهشی کنگره نوشت:تاثیر بازگشت تمام تحریم ها تا ماه نوامبر موضوع قابل ملاحظه ای خواهد بود ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۹:۴۲    
قیمت گوشی های تلفن همراه که با نوسان های اخیر بازار افزایش یافته بود همزمان با اعلام سیاست های جدید ارزی بانک مرکزی روند کاهشی را آغاز کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۹:۳۸    
پلیس فدرال آلمان روز سه شنبه اعلام کرد که بخش هایی از فرودگاه فرانکفورت پس از عبور بدون مجوز فردی به محوطه امنیتی مخصوص سوار شدن به هواپیما، تخلیه و پذیرش مسافر متوقف شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۹:۳۲    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس جلسه عصر امروز این کمیسیون را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۹:۲۸    
رئیس کمیسیون قضایی مجلس گفت: طرح مبارزه با جرائم اقتصادی که در آن تشکیل سازمان مبارزه با مفاسد اقتصادی لحاظ شده در جلسه امروز کمیسیون قضایی جمع بندی شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۹:۲۵    
اقتصاد آنلاین – مریم شریفی : آنچه در زیر می آید قیمت جدیدترین انواع دوربین عکاسی در بازار تهران است:
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۹:۲۳    
پزشکان در بررسی های خود روی چگونگی درمان اگزما به روش جدیدی برای بهبود این عارضه دست پیدا کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۹:۲۲    
اکبر غمخوار متذکر شد: ارز مسافرتی رانت نبود، رانت را آن هایی ایجاد کردند که با ارز 4200 تومانی کالا وارد می کردند و آن را با نرخ آزاد به مردم می فروختند و سود میلیاردی به دست می آوردند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۹:۲۲    
یکی از مهم ترین پرسش های گردشگران علاقه مند به گردشگری کشورهای شرقی و فراگیری فرهنگ های شرقی و به ویژه کشورهای خاورمیانه امنیت این کشورها است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۹:۰۳    
کمیسیون حقوقدانان فرانسه روز سه شنبه با اشاره به اقدام های ضدایرانی دیروز دونالد ترامپ، تحریم شرکت های اروپایی همکار تهران توسط واشنگتن را غیرقانونی اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۸:۵۷    
شهردار منطقه 22 تهران با بیان اینکه بازار موسوم به ایران مال هفت پروانه گرفته است گفت: این پروژه 217 هزار مترمربع با هفتمین پروانه ساخت خود اختلاف دارد که ناشی از توسعه و تبدیل در آن است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۸:۵۷    
مقایسه مدیریت بحران های اقتصادی در یونان، آمریکا، آسیای شرقی و اروپا نشان دهنده این است که یونان در وضعیت بهتری تصمیمات بدتری گرفت و به فاجعه انجامید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۸:۴۷    
پیکان تیز تحریم های نفتی از سوی آمریکا علیه ایران با همراهی نکردن مشتریان نفتی ایران با این کشور کند شده است و آمریکا که پیش از این از مشتریان نفت ایران خواسته بود واردات نفت را به طور کامل متوقف ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۸:۲۹    
در اینفوگرافیک زیر فهرست مصارف ارزی خدماتی برای مراجعه به صرافی های مجاز را مشاهده می کنید؛
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۸:۲۴    
امروز گوگل، لوگوی خود را برای گرامیداشت هزار و سی و هشتمین زادروز ابوعلی سینا، یکی از متفکرترین افراد تاریخ که بر بسیاری از علوم تسلط داشت، تغییر داده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۸:۱۶    
اقتصاد آنلاین – مریم شریفی : آنچه در زیر می آید قیمت روز لپ تاپ های مخصوص بازی موجود در سطح بازار تهران است؛
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۸:۱۵    
یکی از محققان آثار لئوناردو داوینچی معتقد است، بخش اعظمی از نقاشی سالواتور موندی رکوردار گران ترین نقاشی جهان توسط فرد دیگری کشیده شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۸:۱۱    
بر اساس بسته جدید ارزی که در یکشنبه شب توسط مدیرکل بانک مرکزی رونمایی و اجرای آن از صبح امروز آغاز شد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۸:۰۸    
وزارت خارجه روسیه از تلاش مسکو با کمک دیگر طرف های امضاکننده توافق هسته ای برای توسعه همکاری های جامعه بین المللی با تهران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۸:۰۴    
نمایشگاه خودرو مشهد در حالی امروز آغاز به کار کرد که با نزدیک شدن به روز افتتاحیه شرکت هایی که برای حضور در این نمایشگاه اعلام آمادگی کرده بودند یکی پس از دیگری انصراف خود را اعلام کردند و حالا این ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۸:۰۱    
اعلام شماره کارت بانکی به همراه چسباندن دردنامه در عابربانک های تهران!
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۷:۵۴    
بر اساس مصوبه دولت، 25قلم کالا در فهرست کالاهای مشمول دریافت ارز دولتی موسوم 4200 تومانی قرار گرفتند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۷:۵۳    
با افزایش عدم قطعیت نسبت به بریگزیت و جنگ تجاری بین چین و آمریکا، پوند انگلیس در ضعیف ترین سطح خود در 11 ماه اخیر قرار گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۷:۴۸    
نشست چالش های صنعت خودرویی کشور و موانع خصوصی سازی این صنعت با حضور رییس کمیسیون ویژه اصل 44، دبیر انجمن صنعت خودروسازی کشور ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۷:۴۱    
یک عضو کمیسیون انرژی مجلس هرگونه بحث در مورد افزایش قیمت بنزین در این کمیسیون را تکذیب کرد. اما خبر بنزین 5 هزار تومانی از کجا آمد؟
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۷:۳۶    
دبیرکل اتاق تعاون ایران، ادغام وزارت تعاون را غیرکارشناسی دانست و گفت: تفکیک وزارت کار موجب تحمیل هزینه هایی از جیب مردم به کشور می شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۷:۲۹    
حال وهوای بازار فردوسی تهران در اولین روز از اجرای بسته جدید ارزی و همزمان با آزاد شدن خرید و فروش ارز بعد از چهار ماه تعطیلی صرافی های سراسر کشور را در ویدیو زیر مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۷:۲۶    
رئیس اتاق ایران و سفیر آلمان در تهران با یکدیگر دیدار کردند. در این نشست ضمن تأکید بر لزوم استفاده ایران از منافع اقتصادی برجام ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۷:۱۸    
رئیس پلیس فرودگاه های کشور از کشف محموله ساعت قاچاق در فرودگاه مهرآباد خبر داد و گفت: در مجموع 5450 ساعت قاچاق به ارزش 35 میلیارد ریال کشف و ضبط شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۷:۱۳    
کرمان موتور شرایط فروش نقدی و اقساطی جک S3 را اعلام کرد.