پنجشنبه ۲۲ آذرساعت ۲۳:۴۷Dec 2018 13

خبرهای اقتصاد آنلاین 18 مرداد 1397 - eghtesadonline.com

اقتصاد آنلاین 29 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 29 اسفند 1394 اقتصاد آنلاین 30 اسفند 1395 اقتصاد آنلاین 29 اسفند 1396 اقتصاد آنلاین 31 فروردین 1397 اقتصاد آنلاین 31 اردیبهشت 1397 اقتصاد آنلاین 31 خرداد 1397 اقتصاد آنلاین 31 تیر 1397 اقتصاد آنلاین 1 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 2 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 3 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 4 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 5 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 6 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 7 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 8 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 9 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 10 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 11 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 12 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 13 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 14 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 15 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 16 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 17 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 18 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 19 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 20 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 21 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 22 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 23 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 24 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 25 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 26 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 27 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 28 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 29 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 30 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 31 مرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۴:۲۱    
معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به محدودیت های ناشی از تحریم های یک جانبه در آینده گفت: این محدودیت ها هرچند ممکن است نگرانی هایی ایجاد کرده باشد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۱:۰۹    
رهبر معظم انقلاب روز پنج شنبه 18 مرداد ماه در مراسم غبارروبی حرم مطهر امام رضا (ع) شرکت کردند .
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۰:۴۴    
با راه اندازی بازار ثانویه ارز در سامانه نیما، چهارشنبه گذشته هلدینگ صنایع پتروشیمی خلیج فارس اقدام به عرضه گسترده انواع ارز از جمله دلار، یورو و درهم در این بازار نمود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۰۹:۳۱    
رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با تشریح آخرین وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور گفت :هم اکنون ترافیک در محور آمل _تهران نیمه سنگین است .
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۰۰:۰۱    
دانشمندان به تازگی دریافتند که سم عنکبوت می تواند به عنوان درمانی برای بیماری صرع استفاده شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۲۱:۲۰    
راننده سابق فرمول یک موتورسیکلت متفاوتی به نام TMC Dumont طراحی کرده و در آن از موتور هواپیما استفاده کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۶:۵۰    
سدان زیبا و پر ابهت آریزو6 را باید زبان جدید طراحی چری نامید ، زبان طراحی پویا که در حال رسیدن به نقطه تکامل میباشد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۶:۴۱    
وزیر صنعت با اشاره به افزایش هزینه های تولید در پی گرانی ارز، رشد دستمزدها و افزایش قیمت مواد اولیه گفت: با افزایش درآمدها به سطح بالاتر به تدریج خود را با شرایط جدید سازگار می کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۶:۴۱    
یک مسؤل کشورمان به جزییات بیشتری درباره ایمیل مثبت خزانه داری آمریکا پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۴:۴۶    
رئیس دیوان محاسبات کشور از تشکیل1100 پرونده تخلفات و انحرافات دستگاه های دولتی از بودجه سال 95 خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۲:۴۵    
یک روان شناس با بیان اینکه اختلال لجبازی و نافرمانی حداکثر تا 11 درصد بین کودکان شایع است، گفت: این اختلال قبل از نوجوانی در پسران شیوع بیشتری دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۲:۴۴    
جانشین فرماندهی انتظامی استان از شناسایی و کشف انبار کولرگازی و پکیج قاچاق و احتکار شده به ارزش 7 میلیارد ریال در قم خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۰:۵۵    
نایب رئیس مجلس در خصوص طرح سوال از رئیس جمهور، گفت: مجلس هفته بعد جلسه علنی نخواهد داشت از این رو سوال از رئیس جمهور در دو هفته کاری بعد از تعطیلات در دستور کار قرار خواهد گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۰:۳۳    
واعظی که امروز برای ابلاغ پیام روحانی به رییس جمهوری ترکیه در آنکارا به سر می برد در ادامه دیدارهای خود با مقامات ترکیه با خانم رخسار پیکچین، وزیر تجارت ترکیه دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۰:۰۸    
با تصمیم ستاد اقتصادی دولت برای کالاهای ضروری، نرخ ارز برای کالاهای اساسی، تا اردیبهشت 1398 تغییر نخواهد کرد و وزارت صنعت، معدن و تجارت، قیمت این کالاها را برای مصرف کننده نهایی اعلام می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۰۹:۱۴    
بررسی وضعیت قیمت ها در چهار بازار اصلی کشور یعنی بازار ارز، سکه، مسکن و بورس نشان می دهد هر چهار بازار در فاصله خرداد ماه سال 1396 تا خرداد ماه سال 1397 دستخوش نوسان های شدید و جدی بوده اند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۲۳:۳۵    
در اینفوگرافیک زیر نسبت شاخص بورس اوراق بهادار تهران به بهای دلار را مشاهده می کنید. نسبت شاخص بورس به بهای دلار (ریال) در سال جاری بالای 2 خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۲۳:۳۱    
نرخ دلار در سامانه سنا طی معاملات پنجشنبه بازار ارز به 8930 تومان کاهش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۲۳:۱۹    
برخی مطالعات نشان داده اند که رژیم های غذایی سرشار از ویتامین E می توانند خطر پیشرفت انحطاط ماکولای مرتبط با افزایش سن را کاهش دهند، و همچنین ممکن است از آب مروارید مرتبط با افزایش سن پیشگیری کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۲۳:۰۹    
فرمانده مرزبانی ناجا با اشاره به افزایش پنج برابری درگیرهای مرزی نسبت به سال گذشته، گفت: با به کارگیری آخرین تاکتیک های عملیاتی و رزمی، شاهد کاهش تلفات و شهادت نیروهای مرزبانی در مرزها هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۲۳:۰۳    
احمدی نژاد خواستار کناره گیری روحانی شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۲۲:۵۳    
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: با اقدام های انجام شده، اکنون ذخایر قابل قبولی در حوزه کالاهای اساسی در کشور وجود دارد اما در مورد منابع ارزی با احتیاط عمل می کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۲۲:۵۱    
سخنگوی دولت عراق روز پنج شنبه اعلام کرد که به دلیل تحریم های جدید آمریکا، کشورش مجبور است تا به استفاده از دلار در مراودات تجاری با ایران پایان دهد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۲۲:۰۷    
رئیس کمیسیون طلا و جواهر خبر گفت: با تغییر و افزایش قیمت ارز، سکه هم افزایش قیمت داشت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۲۱:۵۶    
کریس کولینز عضو جمهوریخواه کنگره آمریکا که از وی به عنوان نخستین حامی دونالد ترامپ یاد می شود، به اتهام معامله سهام در بازارهای مالی با استفاده از اطلاعات خصوصی افراد بازداشت شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۲۱:۵۳    
پس از اعلام بسته جدید تحریم های واشنگتن علیه مسکو، ارزش روبل روسیه در برابر دلار آمریکا و یورو سقوط کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۲۱:۳۹    
عزت الله ضرغامی در توییتر خود نوشت: اگر اتفاقات یکشنبه سیاه مجلس بهمن 91 پیگیری شفاف می شد، شاهد رویداد مشابه آن در مرداد 97 نبودیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۲۱:۳۳    
سید مقتدا صدر رهبر جریان صدر درخصوص اقدامات تحریمی دولت آمریکا علیه ملت های منطقه تاکید کرد: در برابر محاصره اقتصادی ملت ها سکوت نخواهیم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۲۱:۳۳    
فرستاده ویژه رئیس جمهور گفت: روسای دو کشور نقشه راه خوبی برای رسیدن به هدف تجارت 30 میلیارد دلاری ترسیم کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۲۱:۳۳    
سخنگوی وزارت امور خارجه ایران بیانیه 11 ماده ای نشست نمایندگان دائم سازمان همکاری اسلامی در جده را به شدت محکوم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۲۱:۲۷    
پایین و بالا شدن نرخ دلار و سکه در بازار و تحلیل های مختلف به طنزنویسان هم سوژه می دهد، ستون طنز شهرونگ به همین پروخالی شدن حباب های قیمتی پرداخته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۲۱:۱۰    
در پی مصدومیت کیمیاعلیزاده و عدم همراهی و پرچمداری وی در بازیهای آسیایی، آذری جهرمی وزیرارتباطات از او دلجویی و از تلاش های او قدردانی کرد
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۲۱:۰۹    
اعلام نرخ انواع میوه و تره بار، سابقه طولانی دارد. در جدول زیر قیمت انواع محصولات کشاورزی را در میدان تره بار و مغازه های خرده فروشی ملاحظه می کنید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۲۰:۵۶    
معاون رئیس جمهور آمریکا روز پنجشنبه رسماً تشکیل نیروی فضایی آمریکا به عنوان یکی از یگان های نیروی مسلح این کشور را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۲۰:۵۵    
ناسا اخیرا در شبکه اجتماعی خود تصویری از "توفان هکتور" (Hurricane Hector) منتشر کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۲۰:۳۷    
بررسی ها نشان می دهد کربوهیدرات های سبوس دار بهترین گزینه برای حفظ سلامت دهان و دندان ها هستند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۲۰:۳۴    
دانشمندان "دانشگاه دیکن" استرالیا به منظور استفاده مفید از برخی زباله های عظیم تولیدشده توسط صنعت مد روش جدیدی را توسعه داده اند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۲۰:۳۲    
رئیس شبکه پایش هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: در شبانه روز گذشته سرعت وزش باد در زابل به 112 کیلومتر بر ساعت رسید و گردوخاک حاصل کیفیت هوای این شهر را تا 16.5 برابر حد مجاز کاهش داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۲۰:۲۳    
نمونه هایی از بادگیرها در مناطق کویری، سرداب ها و حوض خانه هایی که در اتاق های زیر زمین خانه ها ساخته می شدند، سبدهای یخی که در اطراف اتاق ها قرار می دادند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۲۰:۲۲    
مرد جوان که دوازده سال قبل پسر جوانی را با قمه نیم متری به قتل رسانده و متواری شده بود صبح دیروز در شعبه چهارم داگاه کیفری پای میز محاکمه ایستاد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۲۰:۱۷    
محدودیت هتل در عربستان سرانه اقامت هر زائر در حج امسال را به 4 متر مربع رسانده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۲۰:۰۵    
یک مقام رسمی ارشد در صنعت واردات خودرو عراق از توقف واردات خودروی ایرانی در عراق خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۲۰:۰۵    
در فاصله کمتر از یک ساعت مانده به آغاز دیدار پرسپولیس و استقلال خوزستان، ورزشگاه غدیر اهواز شاهد استقبال کم تماشاگران است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۲۰:۰۵    
گفت وگوهای هیأت های بلندپایه ترکیه و آمریکا در تلاش برای رفع تنش میان دو کشور بی نتیجه ماند. موضوع محوری در تنش آنکارا و واشنگتن سرنوشت اندرو برانسون ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۹:۴۵    
برد پیت با ارائه اظهارنامه ای به دادگاه در برابر ادعای همسر سابقش مبنی بر عدم حمایت مالی از فرزندانشان به دفاع از خود پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۹:۳۷    
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت:سال آینده با توجه به شرایط داخلی و بین المللی و انتظارات مردم سال استثنایی است و بودجه سال آینده ویژه خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۹:۳۲    
فعال مشهور سعودی که هر از چندگاهی اسرار و مسائل پشت پرده خاندان سعودی را برملا می کند، در تازه ترین اظهارنظر خود به افشاگری درباره امارات متحده عربی پرداخته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۹:۳۲    
درپایان مسابقات بین المللی قزاقستان سرگرد مهدی یعقوبی به عنوان خلبان برتر پهپاد این دوره از مسابقات معرفی شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۹:۳۰    
وزیر خارجه کره شمالی در حالی به تهران سفر کرده است که رئیس جمهور آمریکا تلاش های خود را برای اعمال تحریم ها علیه هر دو کشور افزایش داده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۹:۲۸    
سخنگوی وزارت خارجه روسیه تاکید کرد که کشورش همچنان به توافق هسته ای با ایران پایبند است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۹:۲۷    
بانک مرکزی درباره خرید و فروش ارز، خارج از شبکه قانونی هشدار داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۹:۱۹    
آشفتگی بازار، گرانی و نبود کالا، سوء استفاده از ارز 4200 تومانی، عدم نظارت بر تخصیص ارز، عدم نظارت بر کنترل بازار، تعطیلی واحدهای تولیدی و صنعتی و.. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۷:۵۹    
امروز ارزش پوند انگلیس تحت تاثیر ابهام زیاد در برگزیت کاهش یافت و کمترین ارزش خود را در یکسال گذشته تجربه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۷:۵۷    
افزایش بی سابقه دمای هوا در اروپا از جمله بلژیک، موجب تعطیلی بیش از هفتصد فروشگاه زنجیریه ای شکلات فروشی در این کشور شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۷:۵۴    
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه گفت: بزودی عملیات ساخت و ساز برای مستاجرین در مناطق زلزله زده شروع خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۷:۵۰    
محمود واعظی رییس دفتر رییس جمهوری ایران گفت که روش تحریم و اعمال فشار یکجانبه آمریکا علیه کشورها، دیگر کارایی ندارد و دوره این گونه اقدامات گذشته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۷:۴۳    
وزیر کشور گفت: نقض معاهده بین المللی برجام با تعهدشکنی و خروج آمریکا از این توافق بین المللی و همراهی نکردن همسایگان و تعداد قابل توجهی از کشورهای دنیا با رویه آمریکا ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۷:۳۷    
دولت آلمان سرمایه گذاری اتباع و شرکت های خارج از اتحادیه اروپا در شرکت های آلمانی فعال در زمینه امنیتی را ممنوع می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۷:۳۵    
رئیس مجمع نمایندگان استان همدان با تأکید بر اینکه مبارزه با فساد مطالبات مردم است، گفت: از دستگاه های نظارتی راضی نیستیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۷:۳۴    
آنتونیو ساکا در دادگاه به اتهام 300 میلیون دلار پولشویی در دوران زمامداری خود محکوم شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۷:۲۹    
رییس اتاق ایران گفت: نقدینگی کشور باید به هر نحو ممکن مدیریت شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۷:۱۴    
کاخ کرملین امروز (پنجشنبه) اعلام کرد، تحریم های جدید ایالات متحده علیه مسکو طبق قوانین بین المللی غیرقانونی است و سیستم مالی روسیه از ثبات برخوردار است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۷:۰۶    
رئیس پلیس راه استان قزوین از وقوع یک حادثه رانندگی در آزاد راه قزوین – زنجان و کشته شدن راننده کامیون حامل سوخت خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۶:۵۷    
رئیس دیوان محاسبات کل کشور با بیان این که دولت در راستای تحقق شعار سال و حمایت از کالای ایرانی خرید 486 قلم کالا را ممنوع کرده است ، گفت: متأسفانه عدم خرید کالاهای خارجی که مشابه داخلی دارند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۶:۵۰    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان این که سرنوشت 9 میلیارد دلار ارزی که با نرخ دولتی داده شده است مشخص نیست گفت: شفاف سازی اولین گام برای جلوگیری از رانت با ارز 4200 تومانی است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۶:۴۶    
انجمن جهانی آهن و فولاد اعلام کرد ایران با تولید بیش از 12.5 میلیون تن فولاد در نیمه نخست 2018 یازدهمین تولیدکننده بزرگ این محصول در جهان شناخته شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۶:۴۰    
شرکت ام تی ان آفریقای جنوبی اعلام کرد، به رغم اینکه تحریم های آمریکا علیه ایران، خروج پول های نقد این شرکت از ایران را دشوارتر کرده است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۶:۲۶    
رئیس اسبق بانک مرکزی گفت:: یکی از راهکارهای رسیدن به سیاست درست و پایدار در حوزه ارز معطوف به مسئله استقلال بانک مرکزی است و نباید تحت نفوذ و تابعیت سازمان برنامه و بودجه و وزارت اقتصاد نباشد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۶:۱۵    
در جلسه ستاد اقتصادی دولت که روز پنج شنبه به ریاست رئیس جمهور تشکیل شد، وزیران صنعت، معدن و تجارت، جهاد کشاورزی و بهداشت و درمان، بسته های تأمین، توزیع و نظارت کالاهای اساسی و دارو را ارائه کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۶:۰۴    
از بامداد روز گذشته نرخ بلیت پروازهای خارجی حدود 102 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۵:۵۵    
اقتصاد آنلاین - بهروز طاهری : آنچه در زیر می آید جدول قیمت روز برخی از انواع آسیاب برقی عرضه شده در سطح بازار تهران است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۵:۲۹    
دادستان تهران با اشاره به این مطلب که در برخورد با اخلالگران اقتصادی سه موئلفه سرعت، دقت، و قاطعیت را سرلوحه قرار داده ایم گفت: نمی گذاریم سرپنجه های اصلی فساد از چنگ قانون فرار کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۵:۲۹    
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در گفت و گوی تلفنی با سپهبد علی ایوب ، ضمن تبریک پیروزیهای اخیر ارتش سوریه در مناطق مختلف این کشور ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۵:۱۵    
رئیس مجلس باحضور در یکی از بیمارستانهای تهران از غلامعلی حدادعادل مشاورعالی رهبرانقلاب ونماینده ادوار مجلس عیادت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۵:۰۶    
معاون آبزی پروری سازمان شیلات ایران گفت: 80 درصد میگوی تولیدی ایران معادل 22هزار تن در سال گذشته به کشورهای حاشیه خلیج فارس، ویتنام، آلمان ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۵:۰۳    
دسترسی به بازار ثانویه ارز برای کلیه صادرکنندگان و واردکنندگان گروه های کالایی 2 و 3 برقرار است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۴:۵۲    
رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به ضرورت افزایش روابط ایران و کره شمالی گفت: آمریکایی ها زمان مذاکره خوب حرف می زنند اما زمان اجرا به هیچ یک از تعهدات خود عمل نمی کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۴:۵۰    
یک کارشناس بازارسرمایه تصریح کرد: امروز نام خریداران کالا اعلام عمومی شود، فردا منتظر افشای دارایی مردم در بازار سهام باشید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۴:۵۰    
ممکن است به روحانی خرده بگیرند که چرا پس از برجام وارد فاز های بعدی نشد یا با سنگ اندازی ها مقابله نکرد اما نمی توان به خاطر خروج آمریکا، پایان تحریم دیگران را نادیده انگاشت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۴:۵۰    
عیسی کلانتری گفت: از نظر قوانین محیط زیستی عسلویه باید همین امروز تعطیل شود و اگر بخواهیم استانداردهای بین المللی در حوزه محیط زیست را رعایت کنیم می بایست 80 درصد از صنایع کشور امروز تعطیل شوند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۴:۵۰    
سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در اربیل در خصوص تاثیر اقدامات ضد ایرانی ترامپ بر روابط اقتصادی با اقلیم کردستان عراق گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۴:۵۰    
قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، امروز (پنجشنبه، هجدهم مرداد) با 434 هزار تومان افزایش بها نسبت به دیروز، سه میلیون و 890 هزار تومان فروخته شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۴:۵۰    
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر گفت: آلودگی زیست محیطی مربوط به برخی فازهای پارس جنوبی که از شب گذشته در قالب بوی میعانات گازی نمود داشت برطرف شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۴:۵۰    
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور تاکید کرد که داوطلبان مجاز به انتخاب رشته آزمون سراسری سال 97 کشور تا پایان روز شنبه مهلت ثبت رشته های مورد علاقه خود را دارند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۴:۵۰    
عضو انجمن تغذیه ایران گفت: بطری های پلاستیکی در سرمای زیاد واکنش می دهند و همین مساله سبب سرطان زا شدن آب های یخ زده در این بطری ها می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۴:۵۰    
مرورگر اینترنتی فایرفاکس با اضافه کردن یک افزونه تحت عنوان advance، فهرستی از وب سایت های موردعلاقه کاربران را در صفحه نخست خود نمایش می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۴:۵۰    
بخشنامه بانک مرکزی برای تعیین نرخ ارز ایرلاین ها به سازمان هواپیمایی کشوری ابلاغ شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۴:۵۰    
بانک مرکزی در اطلاعیه ای اعلام کرد: میانگین نرخ انواع ارز به صورت ساعتی و روزانه در سامانه میانگین موزون سنا به آدرس https://www.sanarate.ir برای اطلاع عموم منتشر می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۴:۵۰    
سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران با تبریک روز خبرنگار گفت: شایعات در ایران مثل غذای روزانه است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۳:۳۹    
سعید راد همچنان تاکید دارد نوه اش یک بازیکن بزرگ است که تیم ملی کانادا را ول کرده تا در پرسپولیسی بازی کند که پدر بزرگ عاشقش است!
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۳:۲۵    
داشتن فعالیت جسمی مرتب در طول هفته بهترین تاثیر را بر سلامت روان دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۳:۲۱    
رئیس دفتر رئیس جمهور برای ابلاغ پیام حسن روحانی به اردوغان عازم آنکارا شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۳:۱۳    
قیمت متانول در هفته ای که گذشت با افزایش روبه رو شد که این افزایش از تاثیر عوامل همچون کاهش ارزش یوان، جنگ تجاری چین و عوامل بنیادی دیگری ناشی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۳:۰۹    
پروژه صادرات گاو زنده از نورماندی در شمال فرانسه به ایران در پی تحولات اخیر بین المللی مسکوت ماند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۲:۵۹    
یک کارشناس حوزه IT گفت: تولید کارت های ملی هوشمند در داخل می تواند این اطمینان را به ما بدهد که اطلاعات افراد به کشورهای تولید کننده ارسال نمی شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۲:۵۵    
معاون سابق امور اوپک وزارت نفت گفت: اینکه گفته می شود روسیه می خواهد به ما خیانت کند اشتباه است، روسیه منافع خودش را حفظ می کند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۲:۵۳    
مدیر خسارت صندوق ضمانت صادرات ایران گفت: در شرایط تحریم تمام ریسک های سیاسی و تجاری تجار و بازرگانان را در قالب صندوق ضمانت صادرات ایران تضمین می کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۲:۴۷    
رئیس هیات مدیره دیده بان شفافیت و عدالت در تحلیل کوتاه نظر خود را در مورد بسته ارزی دولت اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۲:۱۱    
قیمت طلا پس از ثبت کاهش در دو روز معامله گذشته، تحت تاثیر ضعف دلار آمریکا در برابر ین که تقاضا برای خرید این فلز ارزشمند را تقویت کرد، در معاملات روز پنج شنبه بازار آسیا اندکی افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۱:۰۸    
موج گرما در کره جنوبی دست کم 42 کشته برجا گذاشت.
  • ۱