دوشنبه ۲۶ آذرساعت ۰۱:۴۳Dec 2018 17

خبرهای اقتصاد آنلاین 19 مرداد 1397 - eghtesadonline.com

اقتصاد آنلاین 29 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 29 اسفند 1394 اقتصاد آنلاین 30 اسفند 1395 اقتصاد آنلاین 29 اسفند 1396 اقتصاد آنلاین 31 فروردین 1397 اقتصاد آنلاین 31 اردیبهشت 1397 اقتصاد آنلاین 31 خرداد 1397 اقتصاد آنلاین 31 تیر 1397 اقتصاد آنلاین 1 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 2 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 3 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 4 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 5 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 6 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 7 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 8 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 9 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 10 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 11 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 12 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 13 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 14 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 15 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 16 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 17 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 18 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 19 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 20 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 21 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 22 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 23 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 24 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 25 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 26 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 27 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 28 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 29 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 30 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 31 مرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۱:۵۳    
براساس اعلام بانک مرکزی میانگین نرخ انواع ارز به صورت ساعتی و روزانه در سامانه سنا منتشر می شود. نرخ دلار در سامانه سنا به 8078 تومان رسید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۴:۳۴    
معاون دفتر توسعه مهندسی وزارت راه و شهرسازی گفت: انتخاب مهندس ناظر ساختمان بر عهده کارفرما و انتخاب بازرس پروژه های ساختمانی با شهرداری هاست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۰:۵۵    
دولت سوئیس به شرکت های این کشور توصیه کرده تجارت با ایران را علی رغم تحریم های آمریکا ادامه دهند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۰:۰۸    
برنامه قطعی احتمالی امروز بیستم مرداد ماه از سوی شرکت توزیع برق تهران بزرگ منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۲۳:۱۷    
یکی از نشانه های اصلی ابتلا به سرطان معده کاهش وزن بی دلیل است. اگر تغییری در رژیم غذایی یا برنامه ورزشی خود ایجاد نکرده اید ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۲۳:۱۱    
مسئول گروه تجهیزات پزشکی سازمان بیمه سلامت درباره مدارک مورد نیاز برای دریافت هزینه درمان خدمات بستری، لوازم وپروترهای مصرفی توضیحاتی ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۲۳:۰۹    
وزارت تجارت ترکیه با انتشار بیانیه ای، افزایش دو برابری تعرفه واردات فولاد و آلومینیوم تولید ترکیه از سوی دولت ایالات متحده آمریکا را بر خلاف اصول تجارت جهانی خواند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۲۳:۰۶    
روزنامه سینکو دیاس در گزارشی اشاره کرد که تعرفه چین بر روی گاز طبیعی مایع آمریکا، علاوه بر نفع رسانی به ایران، ریسکی برای خود چین است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۲۳:۰۵    
علی ربیعی در توییت خود نوشت: کتاب شازده کوچولو رابرای لاریجانی می فرستم زیراین متن خط می کشم: “ فرمانروا به شازده گفت: تو را وزیردادگستری می کنم. شازده:کسی نیست که من اورا محاکمه کنم ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۲۲:۵۹    
رجب طیب اردوغان رییس جمهوری ترکیه گفت: 'کشورهای ایران، چین و روسیه در جنگ اقتصادی در کنار ترکیه هستند و ما از این جنگ سربلند بیرون خواهیم آمد.'
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۲۲:۵۹    
جویس کرم خبرنگار و تحلیلگر روزنامه الحیات در حساب توئیتری خود نوشت: تاکنون دونالد ترامپ حداقل نام 11 کشور شامل: ایران ، ترکیه ، روسیه ، چین ، کره شمالی ، پاکستان ،سوریه ، ونزوئلا، کوبا ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۲۲:۵۲    
در مضر بودن نور آبی رنگی که از تلفن همراه ساطع می شود، تردیدی نیست اما پژوهشگران آمریکایی در پژوهش جدید میزان اثرات مخرب این نور بر چشم را بررسی کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۲۲:۴۵    
یک سایت نزدیک به محافظه کاران آمریکایی گزارش داده یکی از مقام های وزارت خارجه این کشور قرار است نماینده ویژه ترامپ در امور ایران شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۲۲:۳۸    
طرح مبهم اعلام شده در مجلس در خصوص سربازی رفتن دخترها اگرچه با واکنش های متفاوتی از سوی مسئولان ذیربط مواجه شد اما همچنان سوژه طنزپردازان است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۲۲:۳۷    
وزارت دارایی عربستان در تازه ترین گزارش خود اعلام کرد که بودجه نظامی این کشور در نیمه نخست سال میلادی نسبت به مدت مشابه سال 2017 با رشد 34.2 درصدی به 30 میلیارد و 200 میلیون دلار (113 ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۲۲:۳۵    
پرویز پرستویی با انتقاد از پاسخ های یکسانی که مسئولان در طی سال های اخیر به مشکلات کشور داده اند، نوشت: نمی توان با روش هایی که مسائل چند دهه قبل را حل می کردیم، مسائل کنونی را حل کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۲۱:۳۶    
وزیر سابق کار خبر سخنگوی دولت شدن را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۲۱:۲۴    
ملانیا ترامپ (سابقاً ملانیا کناوس) متولد 1970تولد مانکن سابق اسلوونیایی است. او در 22 ژانویه 2005 با دونالد ترامپ،ازدواج کرد. والدین او اخیا توانستند تابعیت امریکایی بگیرند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۲۱:۱۷    
صدیقه سامی نژاد معروف به روح انگیز (1295–1376) نخستین هنرپیشه زن اولین فیلم ناطق ایرانی به نام دختر لر است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۲۰:۵۹    
ضبط مسابقه جدید شبکه سوم سیما با عنوان برنده باش که اجرای آن را محمدرضا گلزار برعهده دارد از روز یکشنبه آغاز خواهد شد و از پنج شنبه به روی آنتن می رود ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۲۰:۵۶    
یک روانشناس با اشاره به پدیدۀ گرایش برخی مردان به ازدواج با زنان بزرگتر از خود، گفت: احتمال ماندگاری و موفقیت در این نوع ازدواج ها در مقایسه با ازدواج های متعارف پایین تر است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۲۰:۵۳    
مهرداد پهلبد (عزت الله مین باشیان) که از سال 1343 تا 1357 نخستین وزیر فرهنگ و هنر ایران بود در آمریکا درگذشت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۲۰:۵۱    
در مشا مدرسه ای برای دانش آموزان ابتدایی دختر و پسر هست که حالا بعد از 40 سال می خواهند تفکیک جنسیتی کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۲۰:۴۶    
حیدر عبادی اعلام کرده عراق تحریم های آمریکا را با بی میلی اجرا می کند. این صدا اما از کردستان عراق و پاکستان و حتی افغانستان شنیده نمی شود. وقت تجدید نظر در سیاست ها نیست؟
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۲۰:۴۱    
استاندار خراسان رضوی گفت: محصولات جدید گروه خودروسازی سایپا در شان مصرف کننده ایرانی است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۲۰:۴۱    
حدود 35 هزار هوادار برای تماشای دیدار استقلال و تراکتورسازی حدود 90 دقیقه قبل از آغاز این دیدار به ورزشگاه آمدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۲۰:۳۴    
وزیر خارجه عربستان ضمن حمایت از تحریم های آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران مدعی حمایت تهران از تروریسم شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۲۰:۲۸    
وزیر کشور گفت: اموال قاچاقچیان باید با سرعت شناسایی و توقیف شود و به تعبیری باید کمر قاچاقچیان را از این طریق بشکنیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۸:۲۴    
صادق الحسینی دسقوط شدید لیر و ضربه ترامپ به ترکیه را فرصتی تاریخی برای ایران در تبادل امتیازات با ترکیه دانست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۸:۱۸    
پس از توییت ترامپ سقوط ارزش لیر ترکیه شدت گرفت. پول ملی ترکیه امروز تا این لحظه 16 درصد ارزش خود را مقابل دلار از دست داده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۸:۱۲    
دونالد ترامپ ضمن ابراز خرسندی ترامپ از کاهش ارزش لیر ترکیه در برابر دلار گفت: در حال حاضر روابط خوبی با ترکیه نداریم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۸:۰۶    
وزارت صنعت، معدن و تجارت با تکذیب خبر دلار 3500 تومانی، اعلام کرد: کاهش قیمت ارز کالای اساسی در دستور کار دولت نیست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۸:۰۳    
قیمت مصوب هر کیلوگرم از انواع میوه به صورت عمده در میادین مرکزی میوه و تره بار تهران 2 تا 20 هزار تومان اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۷:۵۹    
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس می گوید سیاست ارزی بانک مرکزی به نسبت تصمیمات قبلی عاقلانه تر است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۷:۵۷    
سخنگوی وزارت خارجه پاکستان گفت: پاکستان به عنوان یک دولت دارای حاکمیت، این حق را دارد تا منافع مشروع اقتصادی و تجاری خود را با احترام به رژیم حقوقی بین المللی پیگیری کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۷:۵۷    
ترانه علیدوستی متولد1362بازیگر سینما و تئاتر، دوبلور و مترجم است. او تاکنون توانسته عناوین متعدد سینمایی از جمله جایزه بهترین بازیگر زن، پنجاه و پنجمین جشنواره فیلم لوکارنو سوئیس ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۷:۵۰    
رییس سازمان ملی استاندارد ایران از مکاتبه با رییس قوه قضاییه در ارتباط با دو ماده 42 و 19 قانون تقویت و توسعه نظام استاندارد خبر داد و اعلام کرد: در مورد جمع آوری، توقیف و پلمب اجناس و کالا ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۷:۴۳    
رئیس کل اسبق بانک مرکزی گفت: امیدواریم رییس کل جدید بانک مرکزی بتواند تقاضاها برای حفظ ارزش دارایی را از بازار خارج کند، زیرا اگر تنها تقاضای اقتصادی در بازار باشد، نرخ ارز متعادل خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۷:۴۲    
عضو هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر ضمن بررسی افزایش قیمت طلا از روز چهارشنبه که و خلاف جهت روزهای قبلش است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۷:۲۵    
یک کارشناسی اقتصادی گفت: بانک مرکزی ایران نباید در این شرایط اجازه خرید آزادانه ارز را بدهد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۷:۰۹    
نایب رییس اتاق بازرگانی گفت:کاش سازمان مالیاتی در خصوص چگونگی برخورد با پزشکان فراری از کارتخوان گزارشی ارایه دهد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۷:۰۵    
رسانه های آمریکایی روز جمعه گزارش دادند که والدین اسلووِنیایی ملانیا ترامپ همسر رئیس جمهوری آمریکا با اعمال نفوذ او موفق به کسب تابعیت این کشور شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۷:۰۲    
اولین فاز تحریم های آمریکا علیه ایران از روز سه شنبه هفتم ماه اوت سال جاری رسما آغاز شد. آمریکا بر این باور است که این سخت ترین تحریم هایی است که تاکنون علیه ایران وضع شده است و با اجرایی شدن تحریم ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۷:۰۰    
تصویری از حضور سردار سلیمانی در بین مردم و در فرودگاه منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۶:۴۷    
استاندار اصفهان از خرید شرکت هواپیمایی قشم خبر داد و گفت: قشم ایر مشکلات تحریمی ندارد و اجازه داشتن پرواز به اروپا و کیفیت هواپیماها و خدمات پروازی از مزایای آن است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۶:۴۵    
بانک مرکزی به ابهاماتی پیرامون سرنوشت 9 میلیارد دلار ارز 4200 تومانی پاسخ داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۶:۴۳    
کشور ایران حدود 1000 تن طلا ذخیره داشته و هر ساله ظرفیت تولید 13 تن شمش طلا را نیز دارد. البته در سال گذشته تنها 7.5 تن شمش طلا تولید شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۶:۴۱    
وزیر اقتصاد گفت: به طور حتم چالش تحریم ها با نظم بخشی به رفتارهای مالی دولت، ایستادگی در مورد زیاده خواهی ها و قاطعیت در برخورد با فساد قابل رفع است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۶:۴۱    
مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش وپرورش گفت: هیچ یک از معاونان این وزارتخانه مشمول قانون منع به کارگیری بازنشستگان نمی شوند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۶:۴۱    
مراسم عروسی لژیونر مطرح فوتبال کشورمان با یک دختر ثروتمند خارجی جمعه برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۶:۴۱    
دیابت، فشار خون و چربی خون سه بیماری ای هستند که عموما توجه چندانی به آنها نمی شود و مبتلایان به آن به لزوم رعایت رژیم غذایی مناسب برای آن توجهی نمی کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۶:۴۱    
امیر جدیدی به مسئولانی که اختلاس می کنند و از کشور خارج می شوند، توصیه کرد که به جای دزدی در کشور بمانند و به مردم خدمت کنند تا حالشان خوب شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۶:۴۱    
در میان تصاویر قدیمی دوره ناصرالدین شاه قاجار،عکس زیر وجود دارد که در توضیح آن فرد مرکز عکس بنام"عباس پشمالو" از سردمداران لاتها و اوباش تهران بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۶:۴۱    
تصویر زیر، آخرین مراحل اسکلت فلزی ساختمان پلاسکو تهران را نشان می دهد. این ساختمان در سال 1341 افتتاح شد و در دی ماه 1395 پس از آتش سوزی، در جریان عملیات اطفای حریق فروریخت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۶:۴۱    
تصویری از سفلی یعقوب کریمی بازیکن سابق تیم استقلال با نیکی محرابی بازیگر جوان سریال های تلویزیونی را می بینید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۶:۴۱    
مدیرعامل اتحادیه سراسری دامداران کشور با بیان اینکه گرانی گوشت گوسفند ربطی به قاچاق دام ندارد، گفت: هزینه های تمام شده تولید، افزایش چشمگیری داشته و دولت باید این مساله را کنترل کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۵:۳۱    
24 سال از واگذاری نخستین سیم کارت های تلفن همراه در ایران می گذرد؛ در این مدت صنعت ارتباطات سیار در کشور رشد شتابانی تجربه کرده به شکلی که امروز تعداد سیم کارت های فعال به نزدیک 160 میلیون فقره رسیده ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۵:۲۹    
نرخ ارزهای خارجی در بازار ترکیه در پی سقوط چشمگیر ارزش پول ملی این کشور لحظه ای شده است به طوری که رسانه ها و صرافی های این کشور از امروز نرخ ارز را به صورت ساعتی اعلام می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۵:۲۹    
اقتصادآنلاین - سمانه باقری : آنچه در زیر می آید جدول قیمت انواع لوازم جانبی شنا دربازار تهران است:
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۵:۰۶    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: نمایندگان مجلس به سرعت وارد بررسی مقوله قیمت گذاری فولاد در بازار رسمی کالا می شوند و در صورت لزوم از طریق شورای عالی هماهنگی اقتصادی موضوع را مطرح و احتمال بازنگری و ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۴:۵۵    
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور از بارش باران در محورهای استان گیلان، سوادکوه و فیروزکوه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۴:۵۴    
فرماندار سراوان گفت: یک شی امروز در مقابل بیمارستان و نزدیکی کلانتری شهر سراوان منفجر شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۴:۲۰    
نخست وزیر عراق گفته بود دولت وی تحریم ها علیه ایران را تایید نمی کند، چرا که خطای راهبردی است، اما مجبور است به آن پایبند باشد(تبعیت کند) ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۴:۱۸    
فعالیت فیزیکی و ورزش یکی از بهترین روش ها برای کاهش وزن و سلامتی است. با این حال اگر ورزش به درستی انجام نشود باعث آسیب دیدگی می شود و تاثیر منفی بر سلامتی می گذارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۴:۰۷    
وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص دلیل کاهش 212 تومانی نرخ دلار دولتی و حرکت آن از 4412 به 4200تومان، گفت: پیشنهاد برخی اعضای دولت، دلار 3500تومانی برای واردات کالاهای اساسی بود؛ اما توافق نشد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۳:۵۴    
بالا بودن فشار خون یکی از علائم واضح مصرف زیاد نمک است، اما نشانه های دیگری نیز وجود دارند که حاکی از لزوم کاهش نمک مصرفی هستند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۳:۴۵    
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از تعیین سه مسیر برای راه اندازی LRT خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۳:۴۵    
مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور از راه اندازی سامانه جامع اطلاعاتی رانندگان تاکسی خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۳:۳۹    
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران از احداث بزرگترین بیمارستان تخصصی کشور با ظرفیت یکهزار تختخواب در شمیرانات تا دو سال آینده خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۳:۳۵    
اقتصادآنلاین-مریم علیایی: قیمت انواع تورهای گردشگری به مقصد پاتایا در شهریورماه97 به شرح جدول زیر است؛
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۳:۳۵    
صاحبان دسته چک فقط تا پایان مرداد ماه فرصت تعویض آن و تبدیل به چک های صیادی را دارند؛ در غیر این صورت چک قدیمی در سایر بانک ها پذیرش نخواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۳:۲۲    
تغییر قدرت بازار نفت از اوپک به سمت یک رابطه دوجانبه میان عربستان سعودی و روسیه، نقطه اوج تغییرات ساختاری در تولید نفت طی 20 سال اخیر است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۳:۲۱    
محمد نهاوندیان در خصوص مشکلات اخیر اقتصادی می گوید باید ببینیم مسائل و نوساناتی که در اقتصادمان شاهد هستیم آیا ریشه در واقعیت اقتصادی و روندی که در 5 سال گذشته تجربه کردیم داشته است و یا تابع ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۳:۱۹    
درپی اعلام سخنگوی دولت عراق مبنی بر اینکه "این کشور به استفاده از دلار در مبادلات مالی خود با ایران پایان می دهد" ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۳:۱۲    
استخدام معلمان حق التدریس، نیروهای پیش دبستانی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در چند سال اخیر یکی از موضوعات چالشی و بحث برانگیز حوزه تامین منابع انسانی در وزارت آموزش و پرورش بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۳:۱۰    
مدیرعامل اتحادیه سراسری تعاونی های فرش دستباف از صادرات 390 میلیون دلاری فرش دستباف از سال گذشته خبر داد و اظهار کرد: فرش دستباف علاوه بر اشتغال زایی، درآمدزایی و ارزآوری بسیاری برای کشور دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۳:۰۶    
سامانه جامع تجارت در اطلاعیه ای چگونگی خرید و فروش ارز برای صادرکنندگان و واردکنندگان را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۳:۰۳    
یکی از اهداف فرعی طرح رجیستری پس از جلوگیری از قاچاق، جلوگیری از سرقت گوشی ذکر شده بود، اما علی رغم موفقیت در هدف اصلی، هنوز رجیستری به کمک دارندگان گوشی برای عدم سرقت نیامده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۳:۰۱    
قیمت طلا پس از افتی که در معاملات روز گذشته داشت، تحت تاثیر تنش های سیاسی جهانی و تلاطم بازارهای ارزی، در معاملات روز جمعه ثابت بود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۳:۰۰    
یک کارشناس حوزه کار معتقد است به دلیل آماده نبودن زیرساخت های مورد نیاز در بخش های کشاورزی و صنعت بیشتر افراد به سمت بخش خدمات و شغل های خدماتی گرایش پیدا کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۲:۵۸    
بازارهای نفت روز جمعه بین نگرانیهای پیرامون اختلافات تجاری آمریکا و چین از یک طرف و تبعات اقدامات خصمانه واشنگتن علیه ایران بر روند عرضه جهانی نفت سرگردان بودند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۲:۵۷    
فیلم سینمایی زیر نظر نخستین ساخته سینمایی مجید صالحی به تهیه کنندگی محمد شایسته با پایان پیش تولید از 18 مردادماه کلید خورد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۱:۵۳    
تلاش برای استفاده از شبکه مبتنی بر فناوری فیبر نوری پارسال جزء برنامه های شرکت مخابرات ایران قرار گرفت اما پس از یک سال هنوز بسیاری از مناطق شهر تهران از این فناوری محروم مانده اند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۲:۴۲    
کره جنوبی اعلام کرده رهبران دو کره برای سومین بار و با هدف پیشبرد روند صلح قرار است با یکدیگر دیدار کنند اما زمان و مکان این دیدار مشخص نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۲:۴۱    
در مبادلات امروز دلار به یکه تازی خود ادامه داد و در برابر کرون، یورو و پوند باز هم صعود کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۲:۳۸    
نخست وزیر روسیه، تحریم های آمریکا علیه بانک های این کشور را اقدام جنگی در حوزه اقتصاد دانسته و تهدید کرد مسکو نیز اقدام تلافی جویانه علیه واشنگتن انجام خواهد داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۲:۳۵    
مسیرمان نسبتا هموار است؛ در عین حال هنوز با قطعیت نمیتوانیم بگوییم تا آبان ماه در مذاکره با اروپایی ها به نتیجه می رسیم این جمله شاید کلیدی ترین گفته مجید تخت روانچی ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۲:۳۰    
دولت ترامپ پیش بینی می کند که کشورهای مشتری نفت ایران را متقاعد خواهد کرد تا واردات نفت خام از تهران را به میزان یک میلیون بشکه در روز کاهش دهند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۲:۲۸    
مسئولان نفتی خروج ترامپ از برجام و اعمال تحریم های مجدد آمریکا علیه صنعت نفت ایران از اوایل ماه نوامبر را بی ثمر دانسته و معتقدند آمریکا برای وضع کردن تحریم های موثر علیه نفت ایران نیازمند اجماع ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۲:۲۷    
روند نوسانات شدید و سقوط ارزش پول ملی ترکیه همچنان با شیبی تند ادامه دارد و قیمت هر دلار آمریکا در بازار ترکیه امروز (جمعه) از رقم بی سابقه 6 لیر عبور کرده است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۲:۲۲    
صندوق بین المللی پول پیش بینی کرد ایران با کنار زدن سه کشور اسپانیا، عربستان و کانادا پانزدهمین اقتصاد بزرگ دنیا در سال 2021 شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۲:۱۵    
دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی با تأکید بر اینکه مصارف ارزی ایرلاین ها باید در فهرست کالاهای گروه یک قرار گیرد، گفت: با احتساب نرخ روزانه ارز در سامانه سنا که 17 مرداد اجرا شد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۲:۰۷    
در حالی حدود یک هفته از مصوبه هیئت دولت برای تخصیص 63 میلیارد تومان جهت حمایت از مسکن مهر می گذرد که خبر می رسد برخی مدیران ذی ربط و دخیل در این طرح به دنبال واریز بخشی از این مبلغ به عنوان "کارانه" ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۲:۰۳    
اتحادیه های تجاری آلمان گفتند، شرکت های آلمانی به نحو فزاینده ای در حال آسیب دیدن از سیاست های تحریم دولت ترامپ از جمله تحریم های ضد ایرانی این کشور و همچنین تعرفه هایی هستند که وی با اعمال آنها موجب ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۱:۵۳    
مدیرکل ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: پرونده وارد کنندگان متخلف تلفن همراه در حال بررسی است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۱:۴۴    
مدیرکل راه آهن شمال کشور با بیان این که پروسه برقی کردن راه آهن شمال کشور متوقف نشده است، گفت: پل ورسک مشکل اتمام گارانتی نداشته و عملیات تعمیر و بازسازی آن در پروسه زمانی مشخص انجام می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۱:۳۸    
شرکت ملی نفت ایران قیمت فروش رسمی همه گریدهای نفتی ایرانی در سپتامبر که از جزیره خارک به مقصد آسیا بارگیری می شوند را کاهش داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۱:۳۶    
سازمان هواشناسی با پیش بینی سه روز بارانی برای برخی استان های شمالی و جنوبی کشور نسبت به سیلابی شدن مسیل ها هشدار داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۱:۱۹    
یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه زمینه ای برای مذاکره ایران و آمریکا وجود ندارد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۱:۱۴    
یکی از مقام های سابق وزارت خارجه آمریکا روز پنجشنبه گفت که تحریم های فعلی آمریکا علیه ایران اثرگذاری تحریم های سابق این کشور را نخواهند داشت.
  • ۱