شنبه ۰۴ اسفندساعت ۱۲:۱۵Feb 2019 23
 

خبرهای اقتصاد آنلاین 20 مرداد 1397 - eghtesadonline.com

 
اقتصاد آنلاین 29 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 29 اسفند 1394 اقتصاد آنلاین 30 اسفند 1395 اقتصاد آنلاین 29 اسفند 1396 اقتصاد آنلاین 31 فروردین 1397 اقتصاد آنلاین 31 اردیبهشت 1397 اقتصاد آنلاین 31 خرداد 1397 اقتصاد آنلاین 31 تیر 1397 اقتصاد آنلاین 1 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 2 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 3 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 4 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 5 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 6 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 7 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 8 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 9 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 10 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 11 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 12 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 13 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 14 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 15 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 16 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 17 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 18 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 19 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 20 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 21 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 22 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 23 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 24 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 25 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 26 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 27 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 28 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 29 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 30 مرداد 1397 اقتصاد آنلاین 31 مرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۰۷:۴۱    
شرکت تارا صنعت چوبین جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۰۷:۳۵    
یک فروشگاه تجهیزات شبکه کامپیوتری جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۰۷:۳۴    
شرکت پارس مکانیزه جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۰۰:۰۸    
مدیرگروه آموزش و ارتقای سلامت معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با بیان اینکه بدن بازسازی های ضروریش را در طول مدت خواب شبانه انجام می دهد گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۲۳:۱۰    
براساس تصویب یک قانون جدید، عابران پیاده در کشور مغولستان مجاز به استفاده از تلفن همراه و هندزفری نیستند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۲۳:۰۰    
معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری سیستان و بلوچستان در جلسه کارگروه پیشگیری از قاچاق سوخت گفت: تخمین زده می شود 70 هزار کارت سوخت قاچاق در دست سودجویان باشد که با آنان به طور جدی برخورد خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۲۱:۱۹    
تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس با درگیری هواداران این روی سکوها همراه بود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۲۰:۱۷    
مخابرات منطقه تهران در خصوص سوء استفاده مالی کلاهبرداران با ارسال پیامکهای جعلی به مشترکان هشدار داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۹:۲۲    
مدیر مرکز آموزش نجوم ادیب اصفهان گفت: اوج رویداد نجومی بارش شهابی در سال جاری آخر شب 21 تا بامداد 22 مرداد است که به دلیل روشنایی شهرها، بیرون شهر این رویداد بهتر قابل مشاهده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۶:۰۹    
علی اشرف افخمی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک صنعت و معدن به مناسبت 21 مرداد ، روز حمایت از صنایع کوچک پیامی صادر کرد .
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۵:۵۱    
کودکان یمنی که با بمب یکی از هواپیماهای ائتلاف سعودی در بازار ضحیان استان صعده به خاک و خون کشیده شدند. این جنایت وحشیانه 51 شهید و 79 زخمی برجای گذاشت که 15 جسد هنوز شناسایی نشده است .
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۴:۳۳    
بانک مرکزی عراق در نامه ای به دیگر بانک های این کشور اعلام کرد که از این پس با بانک های ایرانی با دلار معامله نکنید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۱:۵۱    
در جلسه اخیر هیات واگذاری با انحلال سهام کلیه شرکت های غله و خدمات بازرگانی مناطق موافقت شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۱:۵۱    
سخنان آرامش بخش رئیس جمهور در گفت وگوی تلویزیونی با مردم عنوان کارتون لاله ضیایی در بی قانون ضمیمه طنز روزنامه قانون شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۱:۵۱    
گرانی برخی از میوه ها در بازار و قیمت های نجومی آن سوژه کارتون سمانه روح اللهی با عنوان صفر ها در روزنامه قانون شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۰:۲۱    
نیروی زمینی سپاه توانست طی عملیاتی تیم تروریستی در شمال غرب کشور را منهدم کند .
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۰۹:۱۴    
معاون اداره کل نظارت بر فرآورده های غذایی سازمان غذا و دارو با اشاره به اینکه محصولات مختلف با عنوان ارگانیک بدون نظارت در بازار عرضه می شود، از تدوین ضوابط یکپارچه محصولات ارگانیک خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۰۸:۳۵    
فرماندار زابل گفت: به دنبال وزش طوفان در سیستان 5 شهرستان این منطقه امروز تعطیل اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۰۷:۴۵    
کانون تبلیغاتی طراحان جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۰۷:۱۱    
یک شرکت بزرگ تولیدی بازرگانی معتبر جهت تکمیل کادر فروش خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۰۷:۱۰    
شرکت نرم افزاری تحلیلگران فعال حوزه تولید سامانه های مالی جهت تکمیل تیم خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۰۷:۰۹    
شرکت گروه نرم افزاری پیوست جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۰۷:۰۹    
شرکتی معتبر در زمینه بازرگانی خارجی جهت تکمیل کادر خود در استان تهران،واقع در میرداماد از افراد خلاق، توانمند و متعهد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۰۷:۰۹    
یک واحد صنعتی تولیدی معتبر جهت تکمیل کادر خود در استان تهران،واقع در شهرک صنعتی پرند از افراد واجد شرایط زیر با حقوق و مزایای مکفی دعوت به همکاری می نماید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۰۱:۳۹    
دبیر علمی بیستمین کنگره بین المللی تازه های قلب و عروق ایران، هزینه های جراحی قلب در بخش خصوصی و دولتی را بسیار متفاوت دانست و گفت: بیماران قلبی در بخش دولتی، هزینه زیادی پرداخت نمی کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۰۱:۳۹    
کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال باشگاه استقلال را به خاطر تخلف تماشاگرانش به جریمه نقدی محکوم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۰۱:۱۵    
یک مشاور امنیت سایبری با انتشار اطلاعات و مدارکی اعلام کرده که علی رغم باور عموم مردم و کارشناسان، دستگاه های متصل به ارتباطات ماهواره ای نیز قابل نفوذ و هک شدن هستند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۰۱:۱۰    
مشاور وزیر و مدیرکل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت گفت: فقط تجهیزات پزشکی ضروری و تعدادی از کیت های تشخیصی مورد نیاز آزمایشگاه ها ارز رسمی 4200 تومانی دریافت می کنند دریافت می کنند و گر چه قیمت برخی ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۰۰:۵۲    
جلسه هیات امنای سازمان اسناد و کتابخانه ملی عصر امروز (شنبه) به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۰۰:۴۷    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سمنان از هدفگذاری این استان برای تبدیل به یک مقصد نوظهور گردشگری تا سال 2020 خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۰۰:۴۳    
نتایج یک نظرسنجی جدید نشان می دهد که آمریکایی ها کمتر از گذشته نسبت به ایران نگرش منفی دارند و آن را یک تهدید امنیتی می دانند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۰۰:۳۷    
درحالیکه شهرداری تهران همچنان با شعار رشد و اعتلای ورزش پایتخت، مشغول اجرای برنامه های مختلف است، یکی از مهمترین مراکز ورزشی منطقه 19 رو به تعطیلی است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۰۰:۳۲    
یک روانشناس خشم را علت بروز بسیاری از خشونت ها در جامعه عنوان کرد و گفت: صحبت کردن از پرخاشگری جلوگیری می کند و ما باید صحبت کردن را یاد بگیریم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۰۰:۲۸    
دولت دونالد ترامپ به جای آنکه در مناقشه میان کانادا و عربستان به دفاع از کانادا به عنوان هم پیمان دموکراتیک خود بپردازد با سوءاستفاده های عربستان سعودی مسامحه می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۰۰:۲۴    
آیا شما نیمه خالی لیوان را می بینید یا نیمه پر؟ چرا برخی افراد همیشه نیمه خالی لیوان را می بینند و در مواقع تصمیم گیری به همه اتفاقات با بدبینی می نگرند؟ اکنون دانشمندان علوم اعصاب "ام.آی ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۰۰:۲۱    
معاونت منابع انسانی قوه قضائیه با هماهنگی سازمان سنجش آموزش کشور درصدد است مهلت مجددی برای ثبت نام آزمون قضاوت سال 97 تعیین و اعلام کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۰۰:۱۹    
مالزی ورزشکار 81 ساله به بازی های آسیایی 2018 می فرستد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۰۰:۱۵    
یک کارمند سابق کاخ سفید در کتاب جدیدش مدعی شد، مدارکی از توهین های نژادی از سوی دونالد ترامپ وجود دارد و ترامپ در رویدادهای متعددی که بدون همسرش در آن ها حاضر شده، "همچون سگی بدون افسار" رفتار می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۰۰:۱۱    
تعدادی از زوج ها برای کسب درآمد بیشتر، دست به طلاق صوری می زنند تا ماهانه مبلغی را به عنوان مستمری زنان سرپرست خانوار دریافت کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۰۰:۰۹    
گروه های حقوق بشری می گویند، عربستان عامل "حمله بزرگ علیه کودکان" حین جنگ کنونی در یمن است. با توجه به اینکه پایانی برای این درگیری به چشم نمی خورد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۲۳:۵۵    
فشار خون بالا رگ های خونی در مغز انسان را تضعیف و باریک کرده و از جریان خون مناسب جلوگیری می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۲۳:۵۲    
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: به دلیل وزش باد شدید، افزایش غلظت ریزگردها و آلودگی هوا، فردا تمامی ادارات و نهادهای منطقه سیستان تعطیل است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۲۳:۴۸    
رئیس انجمن آترواسکلروز ایران، گفت: داروهای قلب و عروق مصرفی در کشور، چون بیشتر در داخل تولید می شود، چندان تحت تاثیر شرایط تحریم و نوسانات ارز قرار نمی گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۲۳:۴۴    
شنبلیله توانایی خود در بهبود سطوح گلوکز خون را نشان داده است که احتمالا از کاهش جذب گلوکز در روده کوچک سرچشمه می گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۲۲:۳۹    
گورخوابی، آخرین ایستگاه مسیر تباهی بود و او 3 سال در این ایستگاه غمبار شب ها را به صبح رساند. اما حتی 17 سال دست و پا زدن در باتلاق اعتیاد هم امید را از او نگرفت و درست در تاریک ترین روزها از ته جاده ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۲۲:۵۷    
سرپرست ورزشگاه آزادی گفت که به دلیل بالا بودن خسارات وارد شده به ورزشگاه آزادی در جریان دیدار بازی استقلال و تراکتورسازی احتمال دارد هفته آینده ورزشگاه آزادی میزبان برگزاری لیگ برتر نباشد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۲۲:۴۹    
جوان 24ساله ی خوزستانی تباری که در ششم سپتامبر 1993 میلادی در مالموی سوئد به دنیا آمد، اولین بار پس از دعوت کارلوس کیروش در شهریور 1396 در قاب رسانه ی ملی و در قامت یک فوتبالیست حرفه ایی در پست وینگر ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۲۲:۴۹    
کاربران ترکیه ای فضای مجازی در پاسخ به توییت تهدید آمیز ترامپ علیه کشورشان واکنش های مختلفی نشان دادند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۲۲:۴۰    
رییس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: زیرساخت های لازم برای ورود ارزهای دیجیتال به بورس فراهم شده است و مانعی در این باره وجود ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۲۲:۳۹    
دامداران به منظور تعلیف احشام توسط نی هایی که پس از آتش سوزی جوانه می زنند و نیز شکارچیان به منظور افزایش وسعت دید، نیزارهای هور را به آتش می کشند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۲۲:۳۳    
وحید سلطان یکی از معروف ترین سارقان کیف قاپ و موبایل قاپ تهران در جنوب شرق پایتخت دستگیر شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۲۲:۲۰    
وزیرکشور گفت: به واسطه شناخت و ارتباطی که دارم می بینم رئیس جمهور در طول روز 12 ساعت کار می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۲۲:۱۵    
برایان کلس ستون نویس روزنامه واشنگتن پست عنوان کرد: در ترکیه یک پایگاه هوایی آمریکایی به نام اینجرلیک وجود دارد که دارای 50 بمب هسته ای است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۲۲:۰۷    
مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران با اشاره به خرید 1000 میلیارد تومان تجهیزات فرودگاهی در دوره برجام، گفت: چالشی در حوزه فرودگاهی کشور نداریم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۲۲:۰۴    
حزب مخالفت دولت اردوغان نسبت به تحریم های آمریکا علیه ترکیه واکنش نشان داده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۲۲:۰۲    
وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به اینکه کشور در اکثر مواد غذایی به خودکفایی رسید و وارد کننده نیست، گفت: در صورت تشدید تحریم ها، مشکلی در تامین مواد غذایی بخصوص کالا های اساسی به وجود نخواهد آمد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۲۱:۵۸    
وزیر خارجه روسیه از دیدار و مذاکرات احتمالی روسای جمهور ایران و روسیه در حاشیه اجلاس قزاقستان خبر داده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۲۱:۵۳    
دیدار تیم های پرسپولیس و استقلال خوزستان حاشیه های فراوانی داشت و احتمال این که به زودی احکام انضباطی در خصوص این بازی صادر و دو شاگرد برانکو با محرومیت مواجه شوند وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۲۱:۵۳    
قائم مقام سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج وزارت جهاد کشاورزی گفت: تراز تجاری بخش کشاورزی کشور در چند سال اخیر، پنج و نیم میلیارد دلار بهبود یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۲۱:۴۴    
رئیس جمهوری ترکیه بعد از کاهش ارزش لیر ترکیه در مقابل دلار آمریکا گفت که ترکیه برای استفاده از ارز ملی خود در تبادلات تجاری با ایران، روسیه و چین آماده می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۲۱:۴۰    
رئیس پلیس مشهد از دستگیری دختران 10 ساله عضو یک باند دزدی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۲۱:۳۷    
اولین تصویر از لباس فرم بانوان ایرانی اعزامی المپیک که تولیدی برند مروج است از کمیته ملی المپیک به بیرون درز کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۲۱:۳۰    
رئیس قوه قضائیه در نامه ای به رهبر معظم انقلاب اسلامی با اشاره به جنگ اقتصادی دشمنان علیه ملت ایران و انجام برخی جرائم از سوی عده ای از اخلال گران و مفسدان اقتصادی در این شرایط همسو با اهداف دشمنان ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۲۱:۲۶    
محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه ایران روز شنبه در اجلاس وزیران خارجه کشورهای ساحلی دریای خزر در قزاقستان از اتفاق نظر برای ممنوعیت حضور و عبور نیروهای نظامی بیگانه در این دریا خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۲۱:۲۲    
با درخواست اردوغان برای فروش ارز و طلا توسط مردم ترکیه، صف های فروش دلار و طلا در آنکارا تشکیل شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۲۰:۵۲    
سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس شورای اسلامی،گفت: توجه به بهبود فضای کسب و کار و واگذاری پروژه های عمرانی به بخش خصوصی از نکات مهمی است که باید در تدوین بودجه سال 98 باید لحاظ شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۲۰:۴۹    
ایران تا چهار سال دیگر از رده هجدهم اقتصادهای بزرگ جهان به رده پانزدهم صعود می کند و چین جای آمریکا را در رده اول می گیرد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۲۰:۴۸    
بانک مرکزی در اطلاعیه ای آخرین تحولات بازار ارز را به منظور آگاهی هم وطنان تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۲۰:۴۱    
برخلاف پروازهای خارجی،قیمت پروازهای داخلی هنوز از افزایش نرخ ارز تاثیر نگرفته و نرخ بلیت مسیرهای پروازی هنوز تغییری نکرده و مانند هفته ها و ماه های اخیر است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۲۰:۳۷    
یک منبع مطلع ضمن ابراز بی اطلاعی نسبت به سفر نخست وزیر عراق به تهران در روزهای آینده گفت که این سفر فعلا در دستورکار قرار ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۲۰:۳۷    
بانک مرکزی اروپا به بانک های اروپایی فعال در ترکیه نسبت به تعمیق بحران ارزی این کشورهشدار داده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۲۰:۳۰    
معاون تحقیقات و منابع انسانی وزارت نیرو گفت: ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نیرو از فردا یکشنبه، 21 مردادماه توسط سازمان سنجش آغاز خواهد شد و در این دوره بیش از هزار و 500 نفر در شرکت های غیردولتی آب و ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۲۰:۲۸    
تعداد محدودی از صرافی های خیابان فردوسی نسبت به فروش ارز طبق دستور العمل بانک مرکزی اقدام می کنند و همین امر موجب تشکیل صفهای نسبتا طولانی مقابل این صرافی ها شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۲۰:۲۱    
عضو هیئت رئیسه اتاق بازرگانی تهران گفت: براساس مذکرات صورت گرفته با مقامات کشور گرجستان امکان صادرات صفردرصدی محصولات ایرانی به کشورهای اتحادیه اروپا و چین از مسیر گرجستان فراهم شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۲۰:۱۹    
سفیر گرجستان با اظهار تعجب از واسطه گری چند لایه ایرانیان در فروش بلیت هواپیما مسیر ایران - گرجستان گفت: بلیت هواپیمایی که مردم برای خرید کشور ما خریداری می کنند چند دست می چرخد تا به دست مسافر برسد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۲۰:۱۴    
مشاور رئیس جمهوری از ارائه تسهیلات در مناطق آزاد به استارتاپ ها خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۲۰:۱۳    
قیمت برخی خودروهای تولید داخلی در اولین روز از هفته جاری افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۲۰:۰۵    
فعالان کارگری معتقدند در برهه کنونی که وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با چالش های مهمی روبروست، دولت باید هرچه سریعتر نسبت به معرفی سرپرست یا وزیر برای این وزارتخانه اقدام کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۹:۵۷    
دادستان کل کشور یادآور شد: دشمن روی مسئله نفوذ خیلی حساب باز کرده است و نفوذ همیشه به معنای جاسوسی نیست بلکه گاهی عوامل نفوذ ماموریت دارند که بسترسازی کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۹:۵۷    
براساس اعلام نشریه زایتونگ آلمان، خودروساز دی یوئر آلمان فعالیت خود را در ایران به خاطر تحریم های آمریکا متوقف کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۹:۴۸    
مدیر سرمایه گذاری و کسب وکار شرکت ملی نفت ایران گفت: شرکت ملی نفت چین (سی.ان.پی.سی) با سهم 80.1 درصدی در فاز 11 پارس جنوبی جایگزین توتال فرانسه شد و به کار ادامه می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۹:۴۲    
بر اساس اعلام وزارت جهاد کشاورزی به دلیل برداشت تولیدات برنج کشور، ممنوعیت فصلی واردات برنج به پایان شهریور موکول شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۹:۳۹    
بر اساس بند 2 تصویب نامه هیات وزیران در تاریخ 14 مرداد ماه، واردات کالاها به غیر از کالاهای اساسی و دارو از بازار دوم ارز و محل ارز حاصل از صادرات تامین خواهد شد که این مصوبه ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۹:۳۹    
اقتصاد آنلاین – مریم شریفی : آنچه در زیر می آید قیمت انواع تبلت های سایز بزرگ موجود در سطح بازار تهران است؛
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۹:۳۵    
بخشنامه نحوه تامین ارز با هدف تعیین ترتیبات جدید تأمین ارز به منظور واردات پس از اخذ ثبت سفارش و ثبت خدمت و تایید گواهی ثبت آماری از سوی بانک مرکزی به روز رسانی و ابلاغ شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۹:۲۵    
مرکز حراست وزارت صنعت، معدن و تجارت از عموم مردم درخواست کرد چنانچه تخلفی در هر یک از بخش های این وزارتخانه مشاهده کردند، مراتب را از طریق سامانه 124 به این مرکز اعلام کنند
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۹:۲۰    
سفیر اتریش در جمهوری اسلامی ایران گفت: هدف اصلی اتحادیه اروپا، برقرار نگهداشتن کانالهای مالی و ارتباطی برای استفاده ایران از منافع معاهده بین المللی برجام است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۹:۱۷    
معاون سازمان برنامه بودجه کشور گفت: بیش از 8 هزار پروژه در بخش میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری داریم که منجر به ایجاد اشتغال پایدار خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۹:۰۸    
اقتصاد آنلاین - سمانه باقری: قیمت برخی از انواع گلیم در بازار تهران به شرح جدول زیر است ؛
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۹:۰۸    
مراسم امضای تفاهم نامه ایجاد اشتغال گسترده و پایدار با حضور محمدباقر نوبخت، به طور 3جانبه بین سازمان برنامه و بودجه، سازمان میراث فرهنگی و صندوق توسعه ملی امضا شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۸:۵۹    
وزیر اسبق جهاد کشاورزی گفت: در صورتی که الگوی کشت با تبدیل شدن به قانون رعایت می شد اکنون 440 هزار هکتار از اراضی سبزی و صیفی به گلخانه می رفت و منجر به صرفه جویی 7 میلیارد متر مکعبی آب معادل 14 سد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۸:۵۲    
سفیر فنلاند در ایران گفت: شرکت های خارجی از این تحریم ها رنج می برند، ولی ما حمایت های لازم خود را در این زمینه انجام می دهیم برای اینکه بتوانیم تحریم ها را ساده تر کنیم اما هیچ قولی نمی توانیم بدهیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۸:۴۶    
سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان این که یکی از آرمان های نظام و تاکیدات رییس جمهور گسترش عدالت اجتماعی است، گفت: برنامه ها و سیاست های دولت را در وزارت تعاون ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۸:۴۲    
مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: شرکت های هواپیمایی خارجی ملزم به فروش بلیت هواپیما در ایران با پول رایج کشور هستند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۸:۲۴    
بدون شرح!
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۸:۱۱    
به نظر می رسد باری دیگر یک مشکل فنی گریبان لپ تاپ های مک بوک پرو اپل را گرفته است و موجب نارضایتی بسیاری از کاربران این محصول شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۸:۱۱    
بانک مرکزی طی خبری اعلام کرد: 9 میلیارد دلار ارز دولتی گم نشده و هنوز برای بازگشتش وقت است .
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۸:۱۱    
منابع مطلع می گویند، نخست وزیر عراق در چند روز آتی، بنا بر دعوتی رسمی، به ایران خواهد آمد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۸:۱۱    
رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران با بیان اینکه شکایت مردم، پالادیوم را به قوه قضائیه کشاند، گفت: قوه قضایه در مورد تخلفات مجتمع های تجاری مواضع جدی تری اقتباس کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۸:۱۱    
سفیر اتریش در دیدار با شهردار منطقه22 گفت: امکانات زیست محیطی و فضای سبز منطقه22 از افتخارات شهر تهران است.