چهارشنبه ۲۲ آبانساعت ۱۰:۵۹Nov 2019 13

پایگاه خبری ایزنا (eizna.ir)

پایگاه خبری ایزنا 30 اسفند 1395 پایگاه خبری ایزنا 25 اسفند 1396 پایگاه خبری ایزنا 11 اسفند 1397 پایگاه خبری ایزنا 30 فروردین 1398 پایگاه خبری ایزنا 31 اردیبهشت 1398 پایگاه خبری ایزنا 30 خرداد 1398 پایگاه خبری ایزنا 31 تیر 1398 پایگاه خبری ایزنا 31 مرداد 1398 پایگاه خبری ایزنا 28 شهریور 1398 پایگاه خبری ایزنا 25 مهر 1398 پایگاه خبری ایزنا 1 آبان 1398 پایگاه خبری ایزنا 5 آبان 1398 پایگاه خبری ایزنا 6 آبان 1398 پایگاه خبری ایزنا 11 آبان 1398 پایگاه خبری ایزنا 12 آبان 1398 پایگاه خبری ایزنا 14 آبان 1398 پایگاه خبری ایزنا 15 آبان 1398 پایگاه خبری ایزنا 16 آبان 1398 پایگاه خبری ایزنا 17 آبان 1398 پایگاه خبری ایزنا 18 آبان 1398 پایگاه خبری ایزنا 21 آبان 1398 
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۹:۰۳    
عصر امروز در سانحه رانندگی و برخورد یک دستگاه خودروی سواری سمند با حفاظ اطراف جاده ایذه-بارانگرد، حدفاصل پیچ پادگان قدس، تمام سرنشینان این خودرو دچار مجروحیت شدند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۸:۰۳    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ایذه با اشاره به اجرای پروژه های عمرانی در بقعات متبرکه این شهرستان گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۸:۰۳    
اعضای بدن جوان مرگ مغزی شده ایذه ای که در بیمارستان شهرکرد بستری بود به 5 بیمار نیازمند جانی دوباره بخشید.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۹:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار ایذه: حال که مشکلات اعتباری داریم با مردم خوب رفتار کنیم. اگر نمی شود برایشان کار انجام دهیم ولی حداقل با مردم خوب برخورد کنیم ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
دادستان ایذه با تاکید بر اینکه در رفتارها، برخوردها، نشست ها و... توسط مدیران اداری تجدید نظر شود. اگر به این شکل پیش برود و شائبه مهندسی انتخابات در ذهن مردم پیش برود به مشکل می خوریم ادامه داد ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۷ - ۰۰:۰۳    
خانه جوان ایذه به منظور ارائه خدمات به آموزشی، فرهنگی و حمایتی به جوانان این شهرستان با حضور مسئولان استانی و شهرستانی افتتاح شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۲۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون سازمان برنامه و بودجه کشور در ایذه: حق شهرستان ایذه با داشتن 200 هزار نفر جمعیت 8 ساعت آب در روز نیست و تا 3 ماه آینده با اضافه کردن چاه های جدید تامین آب باید مشکل به صورت مقطعی حل شود.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۲۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار ایذه: مسیرهای منتهی به شهر ایذه و ورودی های ایذه برای اصلاح و توسعه نیازمند توجه هستند. تونل اژگیل با 10 درصد پیشرفت کار به حال خود رها شد و به نتیجه ای نرسیده است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۲۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان خوزستان با اشاره به حوادث ناگوار جاده ایذه-باغملک-اهواز در طول سال گفت: این جاده یکی از مشکل ساز ترین و خطرناک ترین جاده های کشور به حساب می آید.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۲۱:۰۳    
رئیس سازمان برنامه و بودجه استان خوزستان: در سطح استان 11.6 درصد از جمعیت تحت پوشش نهادهای حمایتی قرار دارند که این آمار در شهرستان های ایذه و باغملک به شدن بالاست که محرومیت شدید این مناطق را نشان ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۲۱:۰۳    
مدیرکل جهاد کشاورزی استان خوزستان با اشاره به بی بهره بودن شهرستان های ایذه و باغملک از فاز نخست طرح 550 هزار هکتاری مقام معظم رهبری در خوزستان اضافه کرد ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۲۱:۰۳    
مدیرکل ورزش خوزستان: چمن تنها استادیوم شهر ایذه به یک زمین خاکی تبدیل شده است و با توجه به حضور ورزشکاران رشته های مختلف در این چمن برای انجام تمرینات خود در طول شبانه روز ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۵ - ۱۵:۰۳    
امتیاز ماهنامه خبری، فرهنگی و اجتماعی با محوریت شهرستان ایذه با عنوان پِرک از سوی معاونت مطبوعاتی و خبرگزاری های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صادر شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۱۸:۰۳    
پس از چند هفته بلاتکلیفی در راس اداره ورزش و جوانان شهرستان در پی پایان کار مدیریت سابق آن، ظهر امروز مراسم معارفه رئیس این اداره برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۱۶:۰۳    
فرماندار ایذه با بیان اینکه فضای روانی شهرستان با خبرنگاران است و در طول انتخابات به طور جدی همراه رسانه ها خواهیم بود اضافه کرد ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۱۹:۰۳    
مراسم تودیع و معارفه فرماندار ایذه عصر امروز در سالن فرمانداری این شهرستان برگزار شد و طی این جلسه حسین لامی زاده به جای مصطفی سمالی به عنوان سرپرست فرمانداری معرفی شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۱۵:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
هفته پایانی مسابقات گروهی لیگ برتر کشتی فرنگی باشگاه های کشور در گروه دوم با صعود تیم های سینا صنعت ایذه و دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان به مرحله نیمه نهایی مسابقات به پایان رسید.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۱۴:۰۳    
هفته نهم مسابقات لیگ برتر فوتبال کشور بین تیم های استقلال تهران و تراکتورسازی تبریز در حالی با نتیجه 4 با 2 به سود استقلال به پایان رسید که علی کریمی بازیکن ایذه ای استقلال با یک شوت سرکش گل چهارم ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۶ - ۱۷:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
مدیر اداره جهاد کشاورزی شهرستان ایذه با اشاره به آغاز به کار برداشت برنج از سطح شالیزارهای این شهرستان و ادامه آن تا 20 آبان گفت: پیش بینی می شود در هر هکتار 4 هزار و 500 کیلوگرم برنج برداشت شود
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۵ - ۲۰:۰۳    
هفته پایانی مسابقات لیگ برتر کشتی فرنگی باشگاه های در گروه دوم کشور چهارشنبه هفته جاری به میزبانی شهرستان ایذه برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۵ - ۱۶:۰۳    
با توجه به استمرار فعالیت این سامانه و پیش بینی های صورت گرفته توسط سازمان هواشناسی مبنی بر ادامه یافتن بارش ها، انتظار می رود شهرستان ایذه تا دوشنبه شب شاهد هوای ابری و ریزش قطرات باران باشد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۵ - ۱۵:۰۳    
عصر دیروز یک کارگر یک کارگاه پرورش مرغ در کول فرح به چاه آب سقوط کرد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۱ - ۲۲:۰۳    
هفته چهارم مسابقات لیگ برتر کشتی فرنگی باشگاه های کشور بین تیم های سینا صنعت ایذه و آریوبرزن بهبهان به میزبانی شهر نوشهر استان مازندران برگزار شد و نماینده ایذه به مانند دیدار رفت خود که در اهواز ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۱ - ۱۴:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان ایذه با بیان اینکه در تیراندازی دو نفر موتورسوار در مرکز شهر ایذه 4 نفر از عابران پیاده به صورت سطحی زخمی شدند افزود ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۱ - ۱۲:۰۳    
تیم کشتی سینا صنعت ایذه در حساس ترین دیدار گروه دوم مسابقات لیگ برتر کشتی فرنگی باشگاه های کشور با نتیجه 6 بر 4 تیم پر مهره دانشگاه آزاد خوزستان را با شکست بدرقه کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۵:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
کشتی گیران تیم سینا صنعت ایذه هفته نخست مسابقات لیگ برتر کشتی فرنگی باشگاه های کشور را با برد قاطعانه مقابل حریفان خود به پایان رساندند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۴:۰۴    
تیم کشتی سینا صنعت ایذه در دیدار نخست هفته اول مسابقات لیگ برتر کشتی باشگاه های کشور با نتیجه 9 بر یک از سد آریوبرزن بهبهان گذشت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۴:۰۴    
مادر باردار 25 ساله اهل روستای صعب العبور زردلیمه از توابع استان چهارمحال و بختیاری از طریق اورژانس هوایی به ایذه منتقل شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۹:۰۴    
تا به امروز در پیچ و تاب و گره های خط تعلیق گرفتار و اسیر شده ام "که مرا نیست از این شهر ره بیرون شد" ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۵:۰۴    
حجت اله خسروی بخشدار سابق دهدز به عنوان بخشدار جدید شهر سربندر معرفی شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۵:۰۴    
به اهتمام هنرمندان نیشابور تمبر اختصاصی دکتر اردشیر صالح پور به شبکه تمبر هنرمندان کشور پیوست و منتشر شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۵:۰۴    
از روزهای پیش با جریان سازی برخی از نیروهای اطراف نماینده بحث آسفالت جلو موزه در حال افتتاح ایذه بالا گرفت و با این جریان سازی حملات به شهرداری و شورای شهر ایذه به طور هدفمند و قابل توجهی آغاز شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۴:۰۴    
شنیده ها از وقوع عرل و نصب های جدید در ساختمان سیاسی و اداری شهرستان ایذه و احتمال انتصابات جدید در فرمانداری این شهرستان حکایت دارد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۷:۰۴    
با توجه به شیوع یافتن انواع بیماری ها در این فصل و سرایت راحت بیماری های گاها خطرناک از طریق وسایل مشترک مانند وسایل آرایشگری، ضرورت نظارت و تشدید نظارت بهداشتی بر این کسبه احساس می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۷:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان ایذه با اشاره به کسف 20 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در این شهرستان گفت: در ادامه طرح ارتقا امنیت اجتماعی و مبارزه با مواد مخدر در شهرستان ایذه ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۲۰:۰۴    
این روزها در میان تمام زنده باد و مرده بادهای فضای ملتهب مجازی و داغ بودن نقدها و جنگ های عملکردی نماینده حاضر در مجلس دیار ایذه و باغملک ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۲ - ۱۶:۰۴    
مدیرکل صدا و سیمای مرکز خوزستان با بیان اینکه مشکل عدم نمایش برخی از برنامه های تلویزیونی در ایذه صدا و سیما نیست گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۰:۰۳    
انفجار تانکر حمل مواد سوختی در محور دهدز به استان چهارمحال و بختیاری باعث جان باختن دو سرنشین این خودرو شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ - ۱۳:۰۳    
دیدار و نشست مشترکی به همراه رئیس، نائب رئیس و عضو شورای اسلامی شهر ایذه با معاونت عمرانی استانداری خوزستان در راستی برخی از مسائل و مشکلات حوزه شهری ایذه جهت رفع برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ - ۱۲:۰۳    
هشتمین زمین لرزه 24 ساعت اخیر ساعت 10 و 27 دقیقه صبح امروز به وقوع پیوست تا امروز نیز با لرزه آغاز شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ - ۱۵:۰۳    
وقوع زمین لرزه های شدید در شهرستان ایذه باعث تعطیلی مدارس نوبت ظهر شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ - ۱۲:۰۳    
6 زمین لرزه با شدت و اعماق مختلف بخش های مختلفی از شهرستان ایذه را لرزاند که در بیشترین رقم گزارش شده 4.1 ریشتر ثبت شده است.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۸ - ۲۲:۱۵    
کاروان پیاده انصار الحسین از مشهد تا کربلا پس از طی مسافت طولانی چند استان عصر امروز به شهرستان ایذه رسید.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۵:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
شهردار ایذه گفت: لایروبی و پاکسازی کانال های خروجی هدایت آب های سطحی و سیل بندهای جنوبی شهر جهت روان سازی و پیشگیری از وقوع سیلاب های احتمالی توسط واحد مدیریت بحران شهرداری ایذه آغاز شد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۱۹:۱۵    
با آغاز موج جدید تغییرات چندباره در سطح ادارات شهرستان ایذه، پس از تودیع و معارفه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ایذه، این بار تغییرات در معاونت فرمانداری شهرستان به وقوع پیوست.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۲ - ۱۴:۱۵    
در حوادث مختلف 24 ساعت اخیر در شهرستان ایذه 11 نفر کشته و زخمی شدند.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۷ - ۲۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
نخستین سوگواره نواها و آواهای عاشورایی عصر امروز با حضور مداحانی از شهرستان های ایذه، باغملک، مسجدسلیمان، اندیکا، لالی و هفتکل در تالار سیمرغ اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ایذه برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۵ - ۱۷:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
شرایط فعلی و ضعف های بی شمار ساختمان موزه شهرستان این هشدار را به ما می دهد که مراقب باشیم تاریخ یک کشور را قربانی فرصت های انتخاباتی و تبلیغات سیاسی خود نکنیم و به جای تلاش درجهت عملکرد سازی های ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۲ - ۲۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
انتخابات هیات رئیسه شورای شهر ایذه برگزار شد و سید شاهرخ موسوی رئیس سوم شورای پنجم شد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۲ - ۱۶:۰۶    
با نزدیک شدن به زمان انتخابات و نیازمندی کاندیداها به تبلیغات خود جهت پیروزی، شیوع پوپولیست ها و شارلاتان های مجازی گاها در قالب نام خبرنگار و کنش گر سیاسی به یک مشکل تبدیل شده است و نیازمند آن است ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ - ۱۶:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
مراسم تکریم و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ایذه ظهر امروز با حضور جانشین فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) استان خوزستان برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - ۱۶:۰۷    
در انتخابات صبح امروز شورای شهر دهدز، حمید گودرزی فرد رئیس و مهران داودی نائب رئیس و خزانه دار انتخاب شدند.
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۸ - ۲۳:۰۷    
سومین دوره فستیوال جام بهار نارنج مازندران با دو کاپ برای باشگاه یاران ایذه در این مسابقات به پایان رسید.
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۷ - ۱۷:۰۷    
با توجه به شدت بالای جراحات وارده به مجروح حادثه رانندگی میدان آزادگان ایذه شمار جان باختگان این حادثه به 6 نفر افزایش پیدا کرد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۳ - ۰۰:۰۲    
به تازگی در ادبیات سیاسی منطقه ایذه و باغملک از یک واژه جدید توسط برخی چهره های سیاسی رونمایی شده است که کارکردهای دوگانه و گاها چند گانه ای دارد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۱ - ۰۴:۰۲    
مراسم استقبال از ملک محمد بویری، شاهین بداغی و پویا دادمرز کشتی گیران و مربی ایذه ای تیم ملی ایران در مسابقات قهرمانی جهان در ایذه برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۱۵:۰۲    
رئیس اداره محیط زیست شهرستان ایذه گفت: 150 هکتار از مراتع و علفزار منطقه حفاظت شده شیمبار در مرز شهرستان های ایذه و اندیکا طعمه شعله های آتش شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۱۵:۰۳    
گاها از سوی برخی از مسئولان حکمی صادر می شود که به عنوان مشاوره برای به عنوان ساکت کننده و به مثابه فرمانی در جهت عقیم نمودن یک چهره مردمی و صاحب قلم است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۲۲:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
بارش باران تابستانه در نقاط مختلف شهرستان ایذه باعث غافلگیری شهروندان و قطعی برق در برخی از مناطق شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۲۲:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان ایذه گفت: در پی انجام یک عملیات تعداد 3 قطعه شی با قدمت چندین ساله از یک فرد قاچاقچی کشف و ضبط شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۱۴:۰۲    
استوری جالب و تقلیل وعده های ملی نماینده ایذه و باغملک در مجلس به ساخت پل های 2 متری به سوژه کاربران فضای مجازی تبدیل شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۱۶:۵۷    
از روز گذشته و به ویژه ساعات ابتدایی صبح امروز گرمای هوا در شهرستان ایذه به طرز بی سابقه ای بالا رفت و اینک در تب مردادی قرار دارد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۱۶:۵۷    
ایجاد فضایی درجهت تهدید مدیران سازمان ها و ادارات دولتی به اسم روشنگری در گروه های واتس آپی و تلگرامی و رواج روح باج گیری و سهم خواهی به نام خبر و جبر نگاری! باید شناخته شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ - ۲۲:۵۷    
اهالی روستای آبخوگان و اژگیل با ابراز گلایه از قطعی و مشکلات برق روستای خود در اوج گرمای سوزان تابستان خواستار رسیدگی و پیگیری فوری مسئولان نسبت به وضعیت موجود هستند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۰ - ۱۷:۵۸    
با توجه به جابه جایی نیروهای اداری شهرستان در طول 3 و نیم سال اخیر و قرار گرفتن آنها در جایگاه مدیریت برخی از ادارات با اجرای منع ادامه خدمت ماموران به خدمت باید شاهد وداع آنها با پست های حاصله در ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۰ - ۱۵:۵۸    
2 کشتی گیر و یک مربی از شهرستان ایذه تیم ملی کشتی کشورمان جهت حضور در مسابقات جهانی جوانان در کشور استونی را همراهی خواهند کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۹ - ۲۱:۵۸    
، جمعی از رانندگان مسافربر خط کلدوزخ در پی حذف ایستگاه محل کار خود، جریمه های توقف خود با خودروی شخصی، عدم داشتن ثبات شغلی در بحران اشتغال خود برای حل مشکلشان جلو فرمانداری شهرستان تجمع کردند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۸ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره محیط زیست شهرستان ایذه با اشاره به اینکه کلرزنی صیادان در آب جاری باعث مرگ یکباره ماهی ها در رودخانه روستای رمه چر شد گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۲۰:۰۰    
برای سومین بار در طول یک هفته اخیر هلی کوپتر اورژانس برای نجات مادرباردار ایذه ای به مناطق صعب العبور شهرستان اعزام شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۲۰:۰۰    
بحث شهرستان شدن دهدز سالهاست مطرح است، از سال 92 و با روی کار آمدن دولت جدید وارد فاز جدی تری شد ولی این روزها عده ای از مسئولان حاضر به دنبال مصادره کردن این طرح به نام خود برای تبلیغات انتخاباتی ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۱۷:۰۰    
کمتر از دو ماه وقوع دومین حادثه در روستاهای پشت دریاچه سد کارون 3 و در نبود جاده دسترسی و عدم حضور بارج در منطقه، یکی دیگر اهالی بالادست سد جان خود را از دست داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۴ - ۰۲:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان ایذه از دستگیری سرباند متواری حادثه حمله مسلحانه سارقان به ماموران پلیس شهرستان در شب های قدر خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۳ - ۱۸:۰۰    
پس از وقفه ای چند ماهه در تهیه ویژه برنامه خبری طنز انتقادی این رسانه با عنوان چه خبر ایزنا، به دلیل مشکلات مالی در تولید آن ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۳ - ۱۵:۰۰    
تغییرات در حوزه مدیریتی شهرستان ایذه به بی سابقه ترین شکل ممکن طی ادوار گذشته درآمده و اسب مراد هر دم به نام تازه ای سواری می دهد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۰۳:۰۰    
سقوط تیر برق و همچنین تعطیلی اداره برق در دهستان مرغا باعث ایجاد مشکلات برقی در این منطقه محروم و درخواست آنها از مسئولان شهرستان ایذه برای حل مشکلاتشان شده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۲۰:۰۰    
قطار جابه جایی مدیران شهرستان ایذه به مخابرات رسید و یکی از مدیران توانمند تاریخ شهرستان ایذه را در مسیر عزل و نصب قرار داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۹:۰۱    
بخشدار سوسن گفت: با تلاش های صورت گرفته توسط نیروهای امدادی و مردمی، شعله های آتش در ارتفاعات اطراف روستای فالح از توابع این بخش مهار شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۹ - ۱۷:۵۷    
انباشت مشکلات در تنها استادیوم و مجموعه ورزشی شهرستان ایذه باعث گلایه مندی شهروندان از این توسعه نیافتگی شده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۸ - ۰۳:۴۱    
تصافات مکرر و متوالی عصر روز پنجشنبه در محور ایذه-پیان باعث مجروح شدن 12 نفر از شهروندان ایذه ای شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۱۶:۴۴    
تاکسیرانی شهرداری ایذه برای دومین بار در طول یکسال اقدام به افزایش کرایه تاکسی کرد و این در حالی است که نرخ های جدید 1100 و 1200 تومان اعلام شد ولی برخی از رانندگان اقدام به دریافت 1250 یا 1300 تومان ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۱۳:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
در نبود امکانات و عدم توجه به روستای بنه اران شهرستان ایذه، دانش آموزان این مدرسه برای تحصیل خود هم نشینی با عقرب در کلاس درس را تجربه می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۸:۴۲    
ارسالی مخاطبان/ با رسیدن فصل تابستان مردم زیادی به استخر مراجعه می کنند که با وجود هزینه ورودی 8 الی 9 هزار تومانی ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۱ - ۱۳:۴۳    
با آخرین نقل و انتقالات بازیکنان ایذه ای در لیگ های مختلف فوتبال کشور همراه باشید.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۱ - ۲۳:۰۸    
جابه جایی مدیران ادارات ایذه به اداره بیمه سلامت رسید و مراسم تودیع و معارفه رئیس این مرکز در سکوت کامل برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۳۰ - ۱۶:۰۸    
یک کودک سه ساله از اهالی سادات حسینی به دلیل خرابی بارج و تاخیر آن در حرکت جان خود را از دست داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۰۴:۰۸    
لحظاتی پیش یک دستگاه خودروی حامل مواد سوختی که در مسیر ایذه-دهدز در حرکت بود، به دلیل سانحه در پل اژگیل از جاده خارج و به دره سقوط کرد که برای دقایقی باعث مسدود شدن جاده شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۲۳:۰۸    
کنکوری های ایذه در حالی برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد به اهواز عزیمت می کنند که این شهرستان با توجه به تعداد داوطلب و شهرهای مجاور خود می تواند میزبان یک حوزه امتحانی باشد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۱۶:۰۸    
زمین لرزه ای باشدت 3.9 ریشتر بامداد امروز شهرستان ایذه را لرزاند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۱۶:۰۸    
نقدها و بررسی هایی که در مورد عملکرد مثبت شهردار تعلیق شده ایذه باید مورد توجه شورای شهر بوده و این قشر به عنوان منتخبان مردم ایذه در مسیر برنامه های خود بدون حرف شنوی از منتخبان مردم در بیرون از ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۱۶:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیز داری شهرستان ایذه با اشاره به پایان یافتن کار خاموش کردن آتش در کوه منگشت گفت: تا کنون کار کارشناسی جهت اعلام میزان سوختگی این محل انجام نشده است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۱۶:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
با وجود کوچ اجباری اهالی بالا دست دریاچه سد کارون 3 هیچ اقدامی از سوی مدیران این سد در شهر ایذه برای حل مشکلات خانواده های مهاجر و توسعه این منطقه دیده نمی شود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۱۶:۰۸    
اعضای بدن یک بانوی ایذه ای به 3 بیمار نیازمند جانی دوباره بخشید.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۱۶:۰۸    
شعله های آتش کوه منگشت پس از چندبار زبانه کشیدن سرانجام خاموش شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۱۵:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
نبود پارک شهربازی و در شهرستان ایذه باعث گلایه شهروندان و درخواست آنها از شورای شهر و شهرداری برای راه اندازی آن شده است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۵ - ۲۱:۰۹    
به گزارش پایگاه خبری ایذه نامه (ایزنا) ، در پی انتشار یک نامه از سوی مدیرکل امور شهری استان خوزستان در فضای مجازی باعث آغاز بحث های جدید پیرامون اعمال نفوذ نماینده مردم شهرستان در استخدام بستگان ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۲۳:۱۵    
7 هکتار از مزارع کشاورزی روستای شهرک طالقانی هلایجان در پی وقوع آتش سوزی شدید از بین رفت.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۱۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر آتش نشانی شهرداری ایذه گفت: در پی آتش سوزی در حاشیه تالاب میانگران ایذه، 3 هکتار زمین کشاورزی در آتش سوخت.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۱۸:۱۱    
سومین نیروی پلیس مجروح حادثه تیراندازی اشرار در شهرستان ایذه برای انجام مداوای بیشتر و در شرایط مساعدتر از طریق اورژانس هوایی به اهواز منتقل شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۱۴:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
بخشدار سوسن گفت: در پی حمله یک قلاده خرس به دو نفر در یکی از روستاهای این بخش، یک نفر کشته و یک نفر نیز مجروح شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۱۳:۱۱    
در پی حمله مسلحانه اشرار به نیروی انتظامی شهرستان ایذه 3 نفر از پرسنل آن مجروح شدند.
مشاهده نتایج بیشتر...