دوشنبه ۲۸ آبانساعت ۱۹:۵۴Nov 2018 19

خبرهای انتخاب 6 بهمن 1396 - entekhab.ir

انتخاب 29 اسفند 1393 انتخاب 29 اسفند 1394 انتخاب 30 اسفند 1395 انتخاب 31 فروردین 1396 انتخاب 31 اردیبهشت 1396 انتخاب 31 خرداد 1396 انتخاب 31 تیر 1396 انتخاب 31 مرداد 1396 انتخاب 31 شهریور 1396 انتخاب 30 مهر 1396 انتخاب 30 آبان 1396 انتخاب 30 آذر 1396 انتخاب 30 دی 1396 انتخاب 29 اسفند 1396 انتخاب 1 بهمن 1396 انتخاب 2 بهمن 1396 انتخاب 3 بهمن 1396 انتخاب 4 بهمن 1396 انتخاب 5 بهمن 1396 انتخاب 6 بهمن 1396 انتخاب 7 بهمن 1396 انتخاب 8 بهمن 1396 انتخاب 9 بهمن 1396 انتخاب 10 بهمن 1396 انتخاب 11 بهمن 1396 انتخاب 12 بهمن 1396 انتخاب 13 بهمن 1396 انتخاب 14 بهمن 1396 انتخاب 15 بهمن 1396 انتخاب 16 بهمن 1396 انتخاب 17 بهمن 1396 انتخاب 18 بهمن 1396 انتخاب 19 بهمن 1396 انتخاب 20 بهمن 1396 انتخاب 21 بهمن 1396 انتخاب 22 بهمن 1396 انتخاب 23 بهمن 1396 انتخاب 24 بهمن 1396 انتخاب 25 بهمن 1396 انتخاب 26 بهمن 1396 انتخاب 27 بهمن 1396 انتخاب 28 بهمن 1396 انتخاب 29 بهمن 1396 انتخاب 30 بهمن 1396 
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۰:۱۵    
رییس جمهور آمریکا و معاونش از سوی گروهی از فلسطینیان به صورت نمادین محاکمه و مجازات شدند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ - ۱۸:۳۵    
پورزرندی توسعه کارت شهروندی در تبریز را از طرح های مهم بانک شهر در این کلان شهر عنوان کرد و ادامه داد: تسهیل در استفاده از خدمات حمل و نقل عمومی کلان شهرهای کشور، با فراگیرشدن این کارت میسر خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ - ۱۶:۵۰    
دو سرمربی پیشین رئال مادرید پس از ناکامی در مستایا از سمتشان برکنار شدند و ممکن است این اتفاق برای سرمربی کنونی این تیم نیز رخ دهد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ - ۱۴:۳۰    
مجسمه رامسس دوم، فرعون قدرتمند مصر باستان به محل جدیدش در ورودی موزه قاهره منتقل شد / این مجسمه در سال 1820 توسط مصرشناسان ایتالیایی کشف شده بود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ - ۱۱:۳۰    
رهبر حزب سوسیالیست ترقی خواه لبنان می گوید "اشکالی ندارد که رئیس جمهوری آمریکا در کنفرانس ثروتمندان جهان که کنفرانس گرسنه کردن ملت ها از طریق جهانی شدن است، احساس کند که به او اهانت شده است."
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۲۳:۳۰    
سعید طوسی قاری مشهور قرآن گفت: رأی تبرئه ام صادر شده و به وکیلم نیز ابلاغ شده به زودی منتشر می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۲۳:۰۰    
مدیرعامل سابق پرسپولیس در نهایت در یک برنامه تلویزیونی حاضر شد و به حواشی دوران مدیریت خود پاسخ داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۲۲:۲۵    
لیونل مسی، ستاره 30 ساله بارسا ادعا کرد مشکلی با نیمکت نشینی و استفاده والورده از سیستم چرخشی ندارد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۲۳:۱۰    
زیدان اعتقاد دارد هرگونه تغییر روی نیمکت رئال مادرید، در تابستان رقم خواهد خورد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۲۲:۳۶    
صادق زیباکلام و ابراهیم فیاض درباره وضعیت حاکم بر نهاد نمازجمعه دیدگاه های خود را بیان کردند. آنها معتقد بودند: کارکرد نمازجمعه در بعد اطلاع رسانی با وضعیت فعلی منسوخ شده و جذابیتی برای جامعه ندارد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۲۲:۲۵    
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : در چارچوب هفته چهاردهم لیگ ستارگان قطر از ساعت 19 و 10 دقیقه تیم قطر به مصاف العربی رفت و این دیدار با تساوی یک بر یک خاتمه یافت. ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۲۲:۱۰    
گروه مسلح موسوم به نیروهای دموکراتیک سوریه تحت حمایت آمریکا به ترکیه هشدار داد که اگر حملات خود در شمال سوریه را گسترده کند، به آن پاسخ مناسب خواهد داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۲۱:۵۵    
رئیس کمیته روابط خارجی مجلس سلفی روسیه، اقدام آمریکا در اعمال تحریم های تازه علیه اشخاص حقیقی و حقوقی روس را اقدامی مخرب خواند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۲۱:۴۰    
با حکم دبیر سی و ششمین جشنواره فیلم فجر هیات داوران بخش مسابقه جشنواره معرفی شدند. امسال بهرام بدخشانی (مدیر فیلمبرداری)، کمال تبریزی (کارگردان)، حسن خجسته (استاد دانشگاه)، خسرو دهقان (منتقد) ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۲۱:۴۰    
مقام مسئول بلند پایه اروپایی در گفت وگو با شبکه راشاتودی روسیه گفت در صورت شکست آنچه طرح صلح آمریکا خواند می شود، پاریس طرح جدیدی را برای سازش بین اعراب و اسرئیل ارائه خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۲۱:۲۰    
رئیس هیئت نمایندگان دولت سوریه در مذاکرات وین، گفت: ما هرگز سند غیر رسمی گروه موسوم به واشنگتن را قبول نخواهیم کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۲۱:۲۰    
اگر شما هم جزو دسته افرادی هستید که با معده یا دستگاه گوارش خود مشکل دارید باید بدانید که این دردها می تواند نشانه بیماری پیشرفته تری به نام سرطان مری باشد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۲۰:۵۵    
علیپور چپ پا نیست ولی بیشتر از همه چپ پاهای لیگ با پای چپ گل زده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۲۰:۳۵    
معارضان و نمایندگان دولت سوریه در نشست 2 روزه وین درباره آتش بس در غوطه شرقی دمشق و اجرای آن از ساعت 12 امشب به وقت محلی توافق کردند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۲۰:۳۰    
بیت سعید با پیراهن فولاد به یکی از کابوس های استقلالی ها تبدیل شده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۲۰:۰۵    
دفتر کنترل دارایی های وزارت خزانه داری آمریکا، نام تعداد تازه ای از اشخاص حقیقی و حقوقی مرتبط با روسیه را به لیست تحریم های آمریکا اضافه کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۹:۴۵    
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : مدیر تیم فوتبال پرسپولیس می گوید طارمی جزو خانواده پرسپولیس بود و نباید مسائل را به بیرون از باشگاه می برد. ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۸:۵۵    
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : بانک مرکزی با هدف تعادل بخشی به بازار، گسترش عرضه و سهولت دسترسی عموم مردم، اقدام به پیش فروش سکه می کند. ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۸:۴۰    
دونالد ترامپ، ریاست جمهور ایالات متحده ، از روز سه شنبه دور تازه ای از تلاش های دیپلماتیک را برای متقاعد کردن متحدان اروپایی خود برای برای افزودن الزامات سختگیرانه جدید به معاهده هسته ای ایران آغاز ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۸:۴۰    
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : پیکر تکاور شهید امیر باصره دومین شهید حادثه برخورد ناو دماوند با موج شکن ساعتی پیش بعد از 16 روز جستجو در دریا کشف شد. ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۸:۴۰    
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : رئیس جمهور آمریکا در سخنرانی در مجمع جهانی اقتصاد در داووس سوئیس گفت که تلاش های زیادی برای تحقق رویای آمریکایی صورت گرفته است و از کشورهای جهان خواست تا ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۸:۳۵    
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : نشست شفافیت و رسانه با رویکرد بررسی چالش آزادی رسانه ها در مبارزه با فساد، با حضور مهدی محسنیان راد، احمد توکلی و محمود صادقی ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۸:۰۵    
در حال حاضر علی رغم وجود نوسان در قیمت ارز و برخی مشکلات دیگر، شتاب بی سابقه ای را در تولید محصول در سطح گروه سایپا شاهدیم که بیانگر رشد و پویایی این مجموعه است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۸:۰۵    
رئیس جمهوری فیلیپین خطاب به آنگ سان سوچی که از سوی جامعه بین الملل به شدت به دلیل بی اعتنایی اش به مسلمانان روهینجایی مورد انتقاد است ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۷:۵۵    
دبیر کل ناتو گفت: این سازمان تلاش های روسیه برای دخالت در انتخابات کشورهای خارجی از جمله در زمان بحران کاتالونیا در اسپانیا را به شدت جدی می گیرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۷:۴۵    
جبران باسیل رئیس حزب مسیحی جریان ملی آزاد لبنان در آستانه انتخابات پارلمانی این کشور تاکید کرد که توافق حزبش با حزب الله استراتژیک است و این توافق همچنان ادامه خواهد یافت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۷:۳۵    
العبادی نخست وزیر عراق گفت کشورش در تلاش برای جذب 100 میلیارد دلارسرمایه گذاری خارجی در مرحله بازسازی پساداعش و ایجاد و تقویت زیرساخت ها است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۷:۳۰    
تیم فوتبال پرسپولیس در دیدار مقابل پیکان توانست با نتیجه سه بر یک از سد این تیم عبور کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۷:۲۵    
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : 'لیو خه' عضو ارشد دفتر سیاسی کمیته مرکزی حزب حاکم چین و رییس هیات این کشور در داووس سوییس، قول داد درهای اقتصاد چین به روی جهان بازتر شود. ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۷:۲۵    
شبکه فاکس نیوز در گزارشی ادعایی اعلام کرد که ایران از زمان حصول توافق هسته ای تاکنون 23 موشک آزمایش کرده است که 16 تای آن قابلیت هسته ای دارد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۷:۲۵    
"محمد" نوزاد 4 ماه دومین قربانی سرمازدگی بعد از "سارینا" دو ساله در منطقه زلزله زده در روستای کوئیک صیفوری است که به دلیل سرما و عفونت ریه جان خود را از دست داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۷:۱۵    
دادستان تهران با بیان اینکه ساختار ذهنی مسؤولان نسبت به آسیب ها ی اجتماعی تغییر یافته است بر ضرورت رصد فضای مجازی توسط پلیس در مورد جرایم مرتبط با مشروبات الکلی تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۷:۰۵    
نمایشی اقتباسی از فیلمی از وودی آلن که قرار بود در برادوی روی صحنه برود منتفی شد و جای خود را به برنامه دیگری داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۶:۵۵    
امام جمعه موقت اصفهان با انتقاد از فضای مجازی گفت: در حال حاضر تبادل اطلاعات در فضای مجازی وجود ندارد، بلکه ارسال اطلاعات است و اطلاعاتی برای استفاده دشمنان ارسال می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۶:۴۵    
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : تیم ملی فوتبال ایران در طول برگزاری رقابت های جام جهانی در کمپی اقامت خواهد داشت که از استانداردهای بالایی برخوردار است. ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۶:۳۵    
رئیس فدراسیون فوتبال طرح جدید مجلس شورای اسلامی برای تحقیق از دو باشگاه پرسپولیس و استقلال را یک فرصت طلایی برای این دو باشگاه و فوتبال ایران قلمداد کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۶:۲۵    
ضرغامی درباره سفرش به کرمانشاه نوشت: از کنار خانه های مسکن مهر رد شدیم، پرسیدم آیا آب و برق دارند، معلوم بود که جواب مثبت است. پمپاژ ناامیدی از طرف هر کس و هر مقام و هر همکار رسانه ای کار خوبی نیست!
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۶:۱۵    
آمریکا از روسیه خواست که درباره فروش جنگنده به میانمار تجدید نظر کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۶:۰۵    
به عقیده دختران بلاروسی که به اسلام گرویده اند، حجاب رفتارهای اجتماعی اطراف آنان را تغییر داده و مذهب مفهوم زندگی را برایشان تغییر داده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۶:۰۵    
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : بارسلونا در مرحله نیمه نهایی کوپاد ل ری باید به مصاف والنسیا برود. ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۶:۰۵    
گزارش های جدید حاکی از آن است که گوشی پرچمدار جدید شرکت HTC در کنگره جهانی موبایل که قرار است به زودی در شهر بارسلون برگزار شود، رونمایی نخواهد شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۶:۰۰    
سخنگوی کرملین اعلام کرد: رئیس جمهور روسیه هیچ برنامه ای برای حضور در کنفرانس صلح سوریه که قرار است درشهر سوچی برگزار شود، ندارد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۵:۴۵    
پس از آنکه یک نهاد نظارتی ضد فساد اظهار کرد که درباره اعطای مدرک دکترا به همسر رییس جمهور برکنار شده زیمبابوه در سه سال گذشته تحقیق می کند، دانشگاه این کشور ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۵:۳۵    
رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی تهران بزرگ گفت: تست الکل 12 درصد از رانندگان پرخطر مثبت اعلام شده که به مراجع قضایی معرفی شده اند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۵:۳۰    
معاون فنی و عملیاتی اورژانس تهران گفت: روزانه به طور متوسط هفت هزار تماس با اورژانس تهران گرفته می شود که از این میان، هزار تماس آن مزاحمان تلفنی هستند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۵:۲۵    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، تصویب الحاق به کنوانسیون پالرمو را خبط آشکار مجلس خواند و گفت: این کنوانسیون، یک قطعه از یک پازل شش قطعه ای برای فشار به ایران است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۵:۲۰    
'عطیه الله' مسئول نظامی گروه تروریستی جبهه النصره در استان حلب سوریه کشته شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۵:۱۵    
در ادامه سیاست های خصمانه واشنگتن علیه کشورمان رئیس کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکا خواستار قرار گرفتن نام ایران در فهرست سیاه گروه ویژه اقدام مالی شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۵:۱۰    
پایگاه شبکه المیادین از سند خطیری پرده برداشت که "گروه واشنگتن" (متشکل از ایالات متحده، فرانسه، انگلیس، عربستان و اردن) تدوین کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۵:۰۵    
فیسبوک اظهار کرد، نهادهای روسی طی کمپین انتخاباتی 2016 آمریکا، 129 رویداد (event) را در این شبکه اجتماعی ایجاد کرده اند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۵:۰۰    
کنفدراسیون فوتبال آسیا رای نهایی خود را درباره زمین بی طرف فردا شنبه اعلام خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۴:۵۵    
یک پیرزن که از گدایان حرفه ای و از پولدارهای تهران است با پول هنگفتی که در جیب داشت دستگیر شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۴:۵۰    
فدراسیون جهانی بسکتبال در گزارشی از تغییر و تحولات در فدراسیون ایران و صحبت از بازگشت نیکخواه بهرامی به تیم ملی حرف زده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۴:۴۵    
دبیر شورای عالی هماهنگی ترافیکی شهرهای کشور به اولویت های کاری حوزه حمل و نقل شهرداری تهران اشاره کرد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۴:۴۰    
نماینده دائم عربستان در سازمان ملل بار دیگر با طرح ادعاهای بی اساس گفت که ایران رفتارهای خصمانه ای در سطح منطقه و بین الملل دارد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۴:۳۵    
وزارت امور خارجه آمریکا اعلام کرد، رکس تیلرسون طی چند هفته آتی، نخستین سفر رسمی خود به آمریکای لاتین را خواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۴:۳۰    
اتحادیه اروپا شرکت کووالکام را که به منظور از دور خارج کردن رقیبان و شرکت های سازنده تراشه به اپل رشوه داده است، جریمه کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۴:۳۰    
نمایندگان اوزان 77 و 87 و 130کیلوگرم کشتی فرنگی ایران، مدال طلای رقابت های بین المللی جام تختی را از آن خود کردند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۴:۲۵    
کمیته بین المللی المپیک تایید کرد که تماشاگران در المپیک زمستانی 2018 می توانند پرچم روسیه را حمل کنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۴:۲۰    
وزارت دفاع آمریکا اعلام کرده است که خرید سامانه های پدافند هوایی اس 400 روسیه یک حق برای دولت قطر است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۴:۱۵    
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : مربی تیم ملی فوتبال ایران می گوید در سال جام جهانی باید کمی اولویت ها تغییر کند و تیم ملی اولویت درجه یک فوتبال ایران باشد. ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۴:۱۰    
براساس اعلام رسمی کمیته مسول رتبه بندی ریسک کشورهای دنیا در OECD , مبتنی بر تصمیم آن سازمان ، رتبه اعتباری کشورمان به 5 ارتقا پیدا کرد .
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۴:۱۰    
با برگزاری رقابت های کشتی گیران در گروه بازنده ها، چهره نفرات راه یافته به دیدار رده بندی ده وزن سی و هشتمین دوزه رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی مشخص شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۴:۰۵    
پرواز تهران - یاسوج به علت مشکل فنی از میانه راه به فرودگاه مهرآباد تهران بازگشت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۴:۰۰    
نماینده انجمن اسلامی دانشجویان مستقل گفت: کافی است 10 نفر از مفسدان اقتصادی در همین تریبون نماز جمعه شلاق بخورند تا ببینیم مردم چه استقبالی خواهند کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۳:۵۵    
معاون سازمان بنادر و دریانوردی با بیان اینکه مصاحبه با خدمه کشتی فله بر کریستال به اتمام رسید، گفت: نتایج مصاحبه محرمانه است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۳:۵۰    
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : معاون مدیرعامل در توسعه و مهندسی شرکت ملی نفت ایران گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۳:۴۵    
یک نماینده مجلس شورای اسلامی درباره درخواست مجوز از سوی یاران احمدی نژاد گفت: امروز کسانی درخواست مجوز تجمع می کنند که روزی مردم را خس و خاشاک نامیدند و اعتقادی هم به حقوق شهروندی نداشتند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۳:۴۰    
روز چهارشنبه، نشست علمی بررسی ابعاد سیاسی، اجتماعی و اقتصادی ناآرامی های دی ماه 96 با حضور برخی اساتید و کارشناسان در خانه اندیشمندان علوم انسانی تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۳:۳۵    
37 درصد سرمربیان حاضر در جام جهانی 2018 روسیه خارجی هستند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۳:۳۵    
رییس بنیاد تاریخ پژوهی و دانش نامه انقلاب اسلامی با بیان اینکه همه مشکلات کشور زیر سر لیبرال ها و سازش کاران است ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۳:۳۰    
پادشاه اردن در نشست جهانی داووس با طرح ادعاهای بی اساس مدعی دخالت ایران در کشورهای منطقه شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۳:۲۵    
نام کیسی افلک بازیگر برنده اسکار از فهرست دعوت شدگان به مراسم اسکار 2018 خط خورد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۳:۲۰    
معاون نظارت بر نهادهای مالی سازمان بورس می گوید بانک هایی که با توقف طولانی مدت نماد مواجه هستند، باید با توجه به دستورالعمل قبلی صورت های مالی خود را افشا کنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۳:۱۵    
کارگردان فیلم دو طبقه روی پیلوت گفت: هیچ بازیگری جایگزین الناز شاکردوست در این فیلم نشده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۳:۱۰    
کره شمالی سال گذشته میلادی با کشتی، زغال سنگ به روسیه حمل کرده که سپس به کره جنوبی و ژاپن منتقل شده است. به نظر می رسد این حمل و نقل ها ناقض تحریم های اعمالی علیه کره شمالی باشد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۳:۰۰    
وزیر دفاع انگلیس اعلام کرد، حمله روسیه به زیرساخت های حساس این کشور می تواند باعث کشته شدن هزاران نفر شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۲:۵۵    
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : برای مشاهده دیگر ویدیوهای خبری و جذاب، از سرویس انتخاب TV بازدید کنید
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۲:۵۵    
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا گفت: گفت وگویی که میان رئیس جمهوری آمریکا با همتای ترکیه ای وی پیرامون وضعیت در عفرین صورت گرفت، شدیداللحن بود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۲:۵۰    
سازمان هواشناسی: ورودبرف و سرمای شدید از فردا / دمای برخی نقاط شمالی به 20درجه زیرصفر میرسد / تهران 8درجه سردتر میشود، احتمال وقوع سیل در برخی استان ها
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۲:۵۰    
مدیرکل دفتر نظارت و اعتباربخشی امور درمان وزارت بهداشت از ابلاغ بخشنامه ای مبنی بر ممنوعیت استفاده غیرمتعارف از تلفن همراه در حین انجام وظیفه در موسسات پزشکی ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۲:۴۵    
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : برای مشاهده دیگر ویدیوهای خبری و جذاب، از سرویس انتخاب TV بازدید کنید
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۲:۴۵    
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : کلنگ زنی و ساخت مجدد ساختمان پلاسکو یکی از وعده هایی است که مسئولان دولتی و به ویژه بنیاد مستضعفان به عنوان مالک اصلی این ساختمان به پلاسکونشینان آسیب ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۲:۴۵    
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : برای مشاهده دیگر ویدیوهای خبری و جذاب، از سرویس انتخاب TV بازدید کنید
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۲:۳۵    
وزیر امور خارجه کشورمان در گفت وگو با خبرنگار مشهور آلمانی تصریح کرد، اروپا مبانی ای دارد که طبق آن نمی توان دوباره درباره توافق هسته ای مذاکره کرد و اروپا نمی تواند با تلاش برای نقض برجام آن را حفظ ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۲:۳۰    
کاربران گوشی های اندرویدی در سه ماهه چهارم سال 2017 بالغ بر 19 میلیون اپلیکیشن را از فروشگاه اینترنتی پلی استور گوگل دانلود کردند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۲:۲۵    
نماینده ویژه چین در امور کره شمالی امروز (جمعه) اظهار کرد، دلایل "پیچیده" ای برای عدم دیدار او از کره شمالی تا این زمان وجود دارد اما اقدامات چین برای کمک به خلع سلاح هسته ای از شبه جزیره کره و ایجاد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۲:۲۰    
دونالد ترامپ، رئیس دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا از بازنشر مطالب توئتیر متعلق به یک گروه راستگرای افراطی بریتانیایی پوزش خواسته است ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۲:۱۵    
کنفدراسیون فوتبال آسیا برگزاری بازی در زمین بی طرف را لغو کرد و این ناکامی بزرگ برای دو کشور عربستان و امارات است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۲:۰۵    
مریلا زارعی وقتی 9 ساله بود در برنامه ی کودک سال 61 شرکت می کند
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۲:۰۵    
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : تارنمای خبری پولیتیکو افشا کرد که رئیس جمهوری آمریکا با صدور دستور العملی قصد دارد تا زندان نظامی گوانتانامو را دایر نگاه دارد. ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۲:۰۰    
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : محمد بن عبدالرحمن آل ثانی معاون نخست وزیر و وزیر خارجه قطر گفت که سیاست های عربستان موجب ناامنی منطقه شده است. ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۱:۵۵    
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : شبکه فاکس نیوز امروز به نقل از منابع آگاه خبر داد که رئیس جمهوری آمریکا اوائل تابستان امسال قصد برکناری رابرت مولر بازپرس ویژه پرونده مداخله روسیه در امور ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۱:۵۵    
ساخت ایستگاه قطار در کمتر از 9 ساعت توسط چینی ها
  • ۱