یکشنبه ۲۸ مردادساعت ۰۵:۲۷Aug 2018 19

خبرهای انتخاب 10 بهمن 1396 - entekhab.ir

انتخاب 29 اسفند 1393 انتخاب 29 اسفند 1394 انتخاب 30 اسفند 1395 انتخاب 31 فروردین 1396 انتخاب 31 اردیبهشت 1396 انتخاب 31 خرداد 1396 انتخاب 31 تیر 1396 انتخاب 31 مرداد 1396 انتخاب 31 شهریور 1396 انتخاب 30 مهر 1396 انتخاب 30 آبان 1396 انتخاب 30 آذر 1396 انتخاب 30 دی 1396 انتخاب 29 اسفند 1396 انتخاب 1 بهمن 1396 انتخاب 2 بهمن 1396 انتخاب 3 بهمن 1396 انتخاب 4 بهمن 1396 انتخاب 5 بهمن 1396 انتخاب 6 بهمن 1396 انتخاب 7 بهمن 1396 انتخاب 8 بهمن 1396 انتخاب 9 بهمن 1396 انتخاب 10 بهمن 1396 انتخاب 11 بهمن 1396 انتخاب 12 بهمن 1396 انتخاب 13 بهمن 1396 انتخاب 14 بهمن 1396 انتخاب 15 بهمن 1396 انتخاب 16 بهمن 1396 انتخاب 17 بهمن 1396 انتخاب 18 بهمن 1396 انتخاب 19 بهمن 1396 انتخاب 20 بهمن 1396 انتخاب 21 بهمن 1396 انتخاب 22 بهمن 1396 انتخاب 23 بهمن 1396 انتخاب 24 بهمن 1396 انتخاب 25 بهمن 1396 انتخاب 26 بهمن 1396 انتخاب 27 بهمن 1396 انتخاب 28 بهمن 1396 انتخاب 29 بهمن 1396 انتخاب 30 بهمن 1396 
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۲۳:۴۰    
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : خانواده احمدرضا شاکر از همراهان مهدی قائدی که بر اثر واژگونی خودرو دچار کما شده بود،با اهدای اعضای بدن فرزندشان موافقت کردند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۲۳:۳۰    
معاون درمان مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس بوشهر گفت: قائدی به سووالات کوتاه پاسخ مناسب می دهد و علایم حیاتی وی نرمال است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۲۳:۲۸    
زمین لرزه ای به بزرگای 4 در مقیاس امواج درونی زمین، حوالی "کنارتخته" استان فارس را لرزاند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۲۲:۵۰    
مدیر کل سیاسی وزارت کشور گفت: موضوع رفتار فرماندار گلپایگان با یک خبرنگار را با استاندار اصفهان مطرح کردم تا بررسی شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۲۲:۴۱    
مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: مدارس پیش دبستانی، ابتدایی و استثنایی استان قزوین فردا چهارشنبه تعطیل شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۲۲:۳۱    
الغرافه در شبی که مهدی طارمی درخشید، توانست نماینده ازبکستان را شکست دهد و به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۲۲:۱۴    
کرمان - با توجه به تغییر زمان سفر رییس جمهور به استان کرمان به دلیل شرایط نامساعد جوی این سفر در روز پنجشنبه 12 بهمن ماه جاری انجام خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۲۲:۱۳    
بغداد - ایرنا - یک نماینده پارلمان و از شخصیت های نزدیک به حیدرالعبادی نخست وزیر عراق گفت که یک توطئه عربی که منشا آن برخی کشورهای عربی حوزه خلیج فارس است و با همراهی چند گروه سیاسی عرب و کرد داخلی ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۲۲:۱۲    
پرواز تیم فوتبال استقلال باز هم با تأخیر روبه رو شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۲۱:۵۷    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: 20 میلیارد دلار منابع ارزی، خارج از نظام بانکی نگهداری می شود که به اقتصاد کشور صدمه می زند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۲۱:۵۷    
رسانه های انگلیسی از علاقه ناتینگهام فارست به جذب دژاگه خبر دادند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۲۱:۵۴    
اردبیل - به دلیل تداوم سردی هوا، مدارس برخی شهرهای استان اردبیل در روز چهارشنبه 11 بهمن ماه و برای پنجمین روز متوالی تعطیل اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۲۱:۳۸    
کرج - مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز گفت: مدارس پیش دبستان و ابتدایی این استان فردا تعطیل است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۲۱:۳۷    
رسانه های خبری بخش هایی از بیانیه پایانی کنفرانس گفت وگوی ملی سوریه در سوچی را منتشر کردند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۲۱:۳۳    
رییس پلیس راهور تهران بزرگ درباره کمبود تاکسی و اتوبوس توضیحاتی را ارائه داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۲۱:۳۳    
یک مدیر ارشد دستگاه اطلاعاتی آمریکا با ارسال گزارشی محرمانه به دولت این کشور از امکان حصول زودهنگام توانایی نابودی ماهواره های آمریکایی توسط دو کشور چین و روسیه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۲۱:۲۱    
مقام ارشد نظامی سابق رژیم اسرائیل در سخنانی مدعی شد، اشتباه فاحشی بود که ایران به عنوان بخشی از راه حل مقابله با تهدید داعش در نظر گرفته شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۲۱:۱۵    
با توجه به اینکه رکود و یا رونق مسکن تاثیر مستقیمی بر اقتصاد کشور دارد، دست اندرکاران و فعالان بخش مسکن مسئولیت مهمی بر عهده دارند و باید بکوشند با ایفای نقش و مسئولیت مهم خود به رونق اقتصادی کشور ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۲۱:۱۴    
به نظر می رسد انتقال اولیویه ژیرو، مهاجم آرسنال به چلسی نهایی شده باشد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۲۱:۰۰    
براساس ماده 17 قانون هوای پاک و مصوبه هیات وزیران تمامی دستگاه های دولتی موظفند نسبت به اخذ معاینه فنی موتورخانه های خود براساس استاندارد ملی 16000 اقدام کنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۲۱:۰۰    
نماینده دمکرات مجلس سنای آمریکا ضمن نادرست خواندن ادعاهای نتانیاهو در مورد توافق هسته ای با ایران، از ترامپ خواست تا به توافق هسته ای با تهران پایبند بماند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۲۰:۵۰    
دستیار دی میستورا کمک به مذاکرات ژنو و تسهیل مأموریت وی را از جمله نتایج کنفرانس سوچی دانست.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۲۰:۴۱    
وزارت خارجه ترکیه به دنبال مشاهده فردی در نشست سوچی که آنکارا وی را مظنون به ارتکاب یک حمله تروریستی در ریحانلی می داند، خواستار توضیح روسیه شده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۹:۴۳    
این طرح در فاز نخست و به صورت آزمایشی در 3 استان اصفهان، کرمان و یزد از 12 بهمن ماه سالروز ورود حضرت امام خمینی (ره) به میهن، عملیاتی می شود ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۹:۳۰    
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : برای مشاهده دیگر ویدیوهای خبری و جذاب، از سرویس انتخاب TV بازدید کنید
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۹:۲۶    
نماینده اصلاح طلب مردم تهران در مجلس با اشاره به بازدید امروز نمایندگان از ملاقات با هر 4 زندانی که در جریان اعتراض های اخیر بازداشت شده و در اوین به سر می برند، خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۹:۲۰    
بازیکن جوان استقلال پس از ساعت ها بیهوشی، لحظاتی پیش به هوش آمد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۹:۰۸    
دبیرکل کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین در دیدار با خالد قدومی نماینده جنبش حماس گفت:نقش حماس و گروه های جهادی در مبارزه علیه رژیم صهیونیستی تاریخی است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۹:۰۵    
معاون اقتصادی رئیس جمهور، اشتغال مولد و فقرزدایی را دو اولویت اصلی دولت دوازدهم دانست و استانداران سراسر کشور را به لزوم نظارت بر حسن اجرا و تسریع در عملیاتی شدن هدف گذاری های دولت برای تحقق دو ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۸:۴۵    
مدیرکل بیمه سلامت کردستان از پرداخت 80 میلیارد تومان مطالبات معوق بیمه سلامت کردستان طی دو هفته گذشته خبر داد و از تلاش نمایندگان استان در این راستا تقدیر کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۸:۳۸    
وزیر خارجه امارات پس از نتانیاهو در یادداشتی در فایننشال تایمز، خواستار اصلاح برجام شد!
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۸:۳۲    
رییس کمسیون حقوقی قضایی مجلس آنچه در بازدید امروز نمایندگان از زندان اوین گذشت را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۸:۲۷    
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس از بررسی ضرورت تعیین تکلیف کالاهای قاچاق در این کمیسیون خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۸:۲۶    
دیوان محاسبات کشور در خصوص قرائت گزارش تفریغ بودجه سال 1395 کل کشور خطاب به ملت ایران توضیحاتی را ارائه داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۸:۱۱    
همزمان با بارش برف در اکثر مناطق کشور و کاهش دمای هوا و افزایش میزان مصرف گاز به منظور جلوگیری از افت فشار گاز سیستم های گرمایشی ادارات دولتی استان تهران از چهارشنبه تا اطلاع ثانوی از مدار خارج می ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۸:۰۹    
شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه امشب نیز تا ساعت 24 به مسافران فرودگاه امام خمینی (ره) خدمت رسانی می کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۸:۰۲    
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از بارش برف در برخی مناطق استان البرز خبر داد و افزود: امشب تهران نیز بارش برف البته به حد ناچیز خواهیم داشت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۷:۴۹    
نیمه نخست دیدار ذوب آهن و آیزاول هندوستان با تساوی یک بر یک به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۷:۴۱    
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از رسیدگی فوری به شکایت احتمالی از تاکسی های فرودگاه امام خمینی(ره) به دلیل تخطی از نرخ های مصوب خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۷:۴۰    
رئیس سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه آسیا و اقیانوسیه پرخطرترین مناطق بلاخیز محسوب می شوند به اسکاپ پیشنهاد داد تا ایران تجارب خود در مقابله با بلایای طبیعی را به دیگر کشورها ارائه دهد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۷:۱۹    
ظریف در یک پیام توئیتری، با بیان اینکه علامت استاندارد بر روی کالاهای مصرفی ایران درج می شود، برای آمریکا و متحدانش به خاطر جعل سند علیه ایران ابراز تاسف کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۷:۱۷    
وزیر دفاع ترکیه گفت که این کشور برای نجات ملت ترکیه، مجبور به ادامه عملیات شاخه زیتون در عفرین واقع در شمال سوریه است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۷:۱۲    
یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت که رای مخالف مجلس به کلیات بودجه با نگاه سیاسی نبود بلکه نوعی پاسخگویی به مطالبات عمومی بود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۷:۰۵    
ویدئویی از لحظات شادی و غم ستارگان فوتبال دنیا را ببینید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۷:۰۰    
روز هفتم بهمن ماه با وجود هشدارهای سازمان هواشناسی در خصوص بارش برف سنگین در نیمه شمالی کشور، امور روزمره کشور به حالت نیمه تعطیل درآمد. در این میان، فرودگاه های تهران تعطیل شدند ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۶:۵۶    
داریوش شجاعیان پس از پایان دیدار صنعت نفت - استقلال پیراهن مهدی قائدی را که در بیمارستان بستری است، پوشید و یاد او را زنده کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۶:۵۳    
▪️واکنش ها به کلیپ کارشناس خانمی که روش های عجیب شوهرداری را در برنامه زنده گفته بود ، نتیجه داد
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۶:۵۰    
بهزاد نبوی: اصلاح طلبان با میانه رو ها ائتلاف و با رقبا تعامل کنند / باید با یکدیگر بر سر منافع ملی گفت و گو کرد
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۶:۴۵    
رئیس سازمان سیا با طرح ادعاهایی علیه کشورمان گفت: تهدید غیرهسته ای ایران یک چالش بسیار جدی برای ثبات خاورمیانه است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۶:۳۸    
مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی گفت: طی 10 ماهه نخست سال جاری 368 نفر در محورهای مواصلاتی برون شهری استان مرکزی جان خود را از دست داده اند .
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۶:۳۳    
بغداد – ایرنا – بالغ بر 300 زائر ایرانی به دلیل تعطیلی فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) در طول دو روز گذشته نتیجه شرایط بدجوی و بارش سنگین برف ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۶:۳۳    
کیش - ایرنا - 15 دستگاه خودروی مکانیزه خدمات شهری روز سه شنبه با حضور مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش به ناوگان خدمات شهری این جزیره اضافه شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۶:۳۱    
عصر روز سه شنبه مراسم ختم مرحوم حاجی مهدی محتشمی یکی از دیپلمات های با سابقه کشورمان که هفته گذشته دار فانی را وداع گفت با حضور تعدادی از شخصیت های کشور در مسجد جامع شهرک غرب برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۶:۳۰    
خلاصه حرف طیب نیا این بود که الان ما به لحاظ اقتصادی-سیاسی در شرایطی نیستیم که صرفا روی گذران روزمره اقتصاد وقت بگذاریم و دعوای سیاسی کنیم ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۶:۲۴    
یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت که طبق مصوبه جدید کمیسیون تلفیق، دست دولت برای پرداخت یارانه 45 هزار و 500 تومانی به 76 میلیون ایرانی در سال 97 باز است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۶:۱۸    
رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور اعلام کرد: تمام محورهای اصلی مسدود بازگشایی شده اند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۶:۱۴    
مدیر طرح تنظیم بازار جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: قیمت کالاهایی همچون برنج، شکر، فرآورده های لبنی، گوشت و... در آستانه سال جدید تغییر نمی کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۶:۱۰    
رئیس جمهور روسیه گفت فهرست منتشر شده در آمریکا درباره افراد نزدیک به کرملین مناسبات واشنگتن-مسکو را پیچیده تر می کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۶:۰۶    
یادگار گرامی امام با تأکید بر شناخت زبان و نیاز مخاطب در تولیدات فرهنگی، گفت: در حوزه فرهنگ انقلاب، کارهای بزرگی انجام شده است، اما باید بیش از این به مخاطب توجه کرد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۶:۰۳    
پارلمان عراق به رفع تحریم های بانکی این منطقه که به دنبال همه پرسی جدایی این منطقه از عراق وضع شده بود رای داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۵:۳۳    
معاون زنان و امور خانواده رئیس جمهور به تشریح برنامه های این معاونت در ایام دهه فجر پرداخت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۵:۳۲    
حوزه/ امروز دشمن از فضای مجازی برای پیشبرد برنامه های خود علیه دین، انقلاب و نظام استفاده می کند؛ لازم است این مسئله از سوی مسئولین بیشتر مورد توجه قرار گیرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۵:۳۱    
مجری انگلیسی شبکه آی تی وی که به تازگی مصاحبه ای با دونالد ترامپ داشت، جزئیات جالبی از رفتارها و خصوصیات رئیس جمهوری آمریکا فاش کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۵:۲۹    
تهران- ایرنا- سردبیر مجله بخارا با بیان اینکه سطح هوشیاری استاد داریوش شایگان بسیار پایین است، گفت: وضعیت عمومی وی در مقایسه با روز گذشته هیچ تفاوتی نکرده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۵:۲۵    
دکتر محمد ابراهیم انصاری لاری خواستار همکاری بخش خصوصی برای کاهش 30 درصدی خدمات گردشگری و هزینه های سفر به کیش شد
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۵:۲۳    
فراخوان و آگهی عرضه سهام بانک صادرات ایران با عنایت به سیاستهای ابلاغی وزارت امور اقتصادی و دارایی و تأکیدات بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران مبنی بر خروج بانک ها از بنگاهداری و در چارچوب بودجه ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۵:۱۶    
یکی از قانونگذاران ارشد روسیه در یک برنامه گفت وگوی تلویزیونی اظهار کرد، دوران دونالد ترامپ در کاخ سفید از جنبه هایی "حتی بدتر" از زمان ریاست جمهوری باراک اوباما بوده و امید اندکی به آینده نزدیک ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۵:۰۰    
رجبی گفت: سازمان نظام مهندسی دیگر حیاط خلوت دولت نیست و همین امر باعث هجمه هایی از سوی وزارت راه و شهرسازی شده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۴:۵۳    
وزیر امور خارجه سابق آمریکا که اخیرا به احتمال نامزدی اش در انتخابات ریاست جمهوری بعدی در 2020 اشاره کرده، در سخنانی دو پهلو سنگین وزنی دونالد ترامپ را مورد تمسخر قرار داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۴:۴۵    
باشگاه چلسی پیشنهاد 220 میلیون یورویی برای ادن هازارد را رد کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۴:۴۴    
استقلال تهران در نیمه نهایی جام حذفی شاگردان فراز کمالوند را از پیش رو برداشت تا آبی ها به دیداری که وینفرد شفر قولش را داده بود، راه پیدا کنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۴:۴۳    
پیش از آغاز دیدار تیم های صنعت نفت و استقلال، تماشاگران آبادانی با پرتاب اشیایی بازیکنان استقلال را مورد هدف قرار دادند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۴:۲۸    
تکنولوژی جدیدی که با استفاده از مشاوران اروپایی در قلب سیستم شبکه مترجمین پیاده سازی شده، کاهش هزینه ترجمه و افزایش سرعت و کیفیت آن را به همراه داشته است. حال، جادوی این ابزارهای مترجم یار چیست؟
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۴:۲۴    
جلسه کارگروه ملی نجات دریاچه ارومیه ظهر امروز (سه شنبه) به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۴:۱۸    
بانک پاسارگاد در راستای تحقق فرامین اقتصاد مقاومتی، افزایش تولید و اشتغال در طرح های قابل توجه و تأثیرگذار بی شماری، در عرصه ی اقتصادی کشور، سرمایه گذاری و مشارکت کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۴:۱۲    
با توجه به لغو تعداد زیادی پرواز فرودگاه امام خمینی(ره) و انسداد برخی آزادراه های منتهی به این فرودگاه، رانندگان از مسافران برای مسیر فرودگاه تهران یک میلیون تومان کرایه درخواست می کنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۴:۰۸    
▪️تفاوت تصاویر شهر بندری هنگ کنگ در روزهای عادی و روزهایی که معمولا در زمستان آلودگی هوا بیداد می کند
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۴:۰۰    
به گزارش نویدتهران،وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اهمیت فضای مجازی گفت: همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند هیچ پدیده ای همچون فضای مجازی نتوانسته زندگی بشری را تغییر دهد و اهمیت فضای ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۳:۵۸    
▪️ویدئویی از جشن “سده” در روستای چم یزد که بزرگترین جشن آتش زرتشتیان است و هر ساله روز دهم بهمن برگزار می شود ویدئو از اینستاگرام خشایار یزدان بخش
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۳:۲۵    
در شرایطی که احتمالا کنگره آمریکا، هفته آینده لایحه افزایش سقف بدهی را برای جلوگیری از تعطیلی دولت تصویب خواهد کرد، اندیشکده ای در واشنگتن از افزایش بدهی دولت به یک تریلیون دلار تا سال 2019 خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۳:۱۳    
رئیس شورای اسلامی شهر مشهد ، حمایت های بانک شهر را موجب تقویت مدیریت شهری دانست و گفت: این بانک در اجرای طرح های مختلف در کلانشهرها و پاسخگویی به شهروندان نقش بسزایی داشته است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۳:۱۰    
تاکنون 11 نفر جان خود را در حادثه ریزش سقف ایستگاه مترو در تفلیس از دست داده اند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۳:۰۵    
مشکلات و موانع فراروی سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی بخش خصوصی در معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد کیش بررسی می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۲:۵۹    
رئیس کمیته مخابرات مجلس از تصمیم بانک مرکزی برای قطع سرویس ussd شارژ اعتباری تلفن اعتباری اپراتورهای ایرانسل و رایتل و همراه اول تا 15 بهمن ماه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۲:۵۴    
کرملین ضمن متهم کردن آمریکا به تلاش برای مداخله در انتخابات روسیه ولادیمیر پوتین را به "خدای کوه المپ" تشبیه کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۲:۵۲    
محمدرضا داورزنی در نشست خبری خود درباره مناقشات با عربستان، بیان کرد: ما نخواهیم گذاشت که حقی از مردم و کشور ضایع شود و در میادین دیپلماتیک ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۲:۴۷    
بانک و بیمه: بافت فرسوده شهری و روستایی به یکی از معضلات کشور تبدیل شده است. تجربه وقوع زلزله در برخی نقاط کشور نشان داد که آسیب پذیرترین بخش ها، بافت های فرسوده اند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۲:۳۳    
▪️ کاوایی توله خرس قهوه ای که سال گذشته در باغ وحش تهران به دنیا آمده بالاخره به جای آلودگی هوا ، کمی هم برف دید
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۲:۱۸    
نمایندگی های منتخب گروه صنعتی ایران خودرو در استان های گلستان و بوشهر، آخرین دستاوردهای این گروه صنعتی را در نمایشگاه بین المللی و تخصصی استانی در معرض عموم قرار داده اند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۱:۱۸    
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس دیدار تیمش مقابل سپاهان را یک دربی بزرگ دانست و گفت: مهم ترین دغدغه و فکر ما این است که چطور سپاهان را ببریم، نه اینکه چه زمانی باید جشن قهرمانی بگیریم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۱:۰۸    
رئیس سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا در مصاحبه ای که روز سه شنبه منتشر شده از شدت گرفتن تنش ها میان ایران و عربستان ابراز نگرانی کرد و گفت واشنگتن هر جا که بتواند با ایرانی ها مقابله خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۱:۰۲    
عصر خودرو- تامین کنندگان منتخب ایکاپ، توانمندی خود را به اثبات رسانده و در حلقه تامین کنندگان پژو قرار گرفته اند و می توانند در پروژه تولید 70 هزار دستگاه خودرو در شهر اوران کشور الجزایر با ما همکاری ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۰:۵۹    
▪️محققان چینی با پرورش نوعی خاص از کرم سعی دارند مشکل تجزیه نشدن پلاستیک های استفاده شده در مزارع را حل کنند
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۰:۵۰    
گروه فرهنگی: پیکر پاک 28 شهید دفاع مقدس پنج شنبه 12 بهمن همزمان با آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی وارد میهن اسلامی می شوند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۰:۴۷    
تمامی اوراق جدید اسناد خزانه اسلامی به منظور تسویه بدهی های بند (و) تبصره (16) قانون بودجه سال 1396 منتشر شده اند که با پذیرش و سپس عرضه آن ها در فرابورس ایران، امکان معامله پیدا می کنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۰۹:۳۰    
پنجاهمین ناوگروه نیروی دریایی ارتش با حضور دو ناوشکن راهی آبهای آزاد شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۰۹:۲۰    
کرج - ایرنا- رئیس پلیس راه استان البرزگفت که با توجه به بارش برف سنگین در روزهای گذشته و احتمال سقوط بهمن در جاده کرج- چالوس، رانندگان از تردد غیرضروری در این مسیر خودداری کنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۰۹:۱۷    
شهر والاس اسپانیا میزبان مردمی بود که برای برپایی جشن سالانه کالکوداتا دور هم جمع شده بودند. در این جشن که با مسابقه ای عجیب همراه است شرکت کنندگان باید ظرف مدت 45 دقیقه مشغول خوردن پیازچه شوند و در ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۰۸:۱۲    
نشست صمیمی دکتر علی اکبر ولایتی، رئیس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی با اعضای شورای سیاستگذاری، مدیران و سردبیران رسانه های دانشگاه آزاد اسلامی شامل روزنامه فرهیختگان ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۰۰:۲۵    
پژوهش های اخیر که در هنگ کنگ انجام شده، نشان می دهد که افزایش آلودگی هوا بر میزان مرگ و میر بیماران روانی تأثیر منفی دارد و خطر مرگ برای بیماران ذهنی و رفتاری در روزهایی که آلودگی هوا به اوج خود می ...
  • ۱