جمعه ۲۳ آذرساعت ۲۳:۰۵Dec 2018 14

خبرهای انتخاب 18 مهر 1397 - entekhab.ir

انتخاب 29 اسفند 1393 انتخاب 29 اسفند 1394 انتخاب 30 اسفند 1395 انتخاب 29 اسفند 1396 انتخاب 31 فروردین 1397 انتخاب 31 اردیبهشت 1397 انتخاب 31 خرداد 1397 انتخاب 31 تیر 1397 انتخاب 31 مرداد 1397 انتخاب 31 شهریور 1397 انتخاب 1 مهر 1397 انتخاب 2 مهر 1397 انتخاب 3 مهر 1397 انتخاب 4 مهر 1397 انتخاب 5 مهر 1397 انتخاب 6 مهر 1397 انتخاب 7 مهر 1397 انتخاب 8 مهر 1397 انتخاب 9 مهر 1397 انتخاب 10 مهر 1397 انتخاب 11 مهر 1397 انتخاب 12 مهر 1397 انتخاب 13 مهر 1397 انتخاب 14 مهر 1397 انتخاب 15 مهر 1397 انتخاب 16 مهر 1397 انتخاب 17 مهر 1397 انتخاب 18 مهر 1397 انتخاب 19 مهر 1397 انتخاب 20 مهر 1397 انتخاب 21 مهر 1397 انتخاب 22 مهر 1397 انتخاب 23 مهر 1397 انتخاب 24 مهر 1397 انتخاب 25 مهر 1397 انتخاب 26 مهر 1397 انتخاب 27 مهر 1397 انتخاب 28 مهر 1397 انتخاب 29 مهر 1397 انتخاب 30 مهر 1397 
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۶:۴۵    
امیرحسین بخشی 8 ساله و دانش آموز پایه دوم ابتدایی بین ساعت 10 تا 11 صبح زنگ ورزش در حین بازی در محوطه انتهایی مدرسه ابتدایی شهید رجبی روستای سیراب دچار حادثه می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۳:۴۰    
اجلاس سالانه صندوق بین المللی پول با حضور کریستین لاگارد رئیس صندوق، نمایندگان بانک جهانی، وزیران مالی و نمایندگان اقتصادی 180 کشور در نوسادوآ جزیره بالی اندونزی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۱۱:۳۰    
اخبار بلایا و حوادث معمولاً نظر مردم را به خود جلب می کند. پوشش گستردة حوادث سقوط هواپیما، تصادف خودرو یا ویرانی های پس از طوفان از طریق رسانه می تواند برای فرد شوکه کننده ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۰۰:۲۵    
هفته نامه خط حزب الله در شماره 154 خود در مطلبی با عنوان منطق رهبری به این سوال که رهبر انقلاب با مسائل روز کشور، چگونه مواجه می شوند؟ با اشاره به بیانات ایشان پاسخ داده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۲۱:۴۰    
باتوجه به تداخل برخی برنامه های شبکه با مسابقات فوتبال، در هفته پیش رو برنامه های کیوسک، شوک، نود، متن و حاشیه و مسابقه هفت در سه پخش نخواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۲۰:۲۵    
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : هر سال در 22 مهر (برابر با 14 اکتبر) اعضای سازمان های ISO ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۹:۳۰    
بنابر اعلام ستاد نماز جمعه تهران نماز عبادی- سیاسی جمعه این هفته تهران به امامت آیت الله محمد امامی کاشانی اقامه می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۸:۳۰    
سومین جلسه شکایت ایران به لاهه با موضوع رسیدگی به پرونده مصادره دارایی های بانک مرکزی ایران از سوی آمریکا، تشکیل شد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۸:۳۰    
اعضای کانون بازنشستگان نیز ضمن ابراز خرسندی از انتصاب مدیرعامل و رئیس هیات مدیره از بدنه بانک صنعت و معدن ، این امر را موجب ارتقاء و رشد بیشتر فعالیت های این بانک در تامین مالی طرح های صنعتی دانستند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۸:۳۰    
نیره پیروزبخت در این مراسم طی سخنانی با اشاره به آغاز هفته استاندارد گفت: امیدواریم با تلاش جمعی در تمام زمینه های مرتبط با استاندارد، فعالیت ها و عملکرد سازمان ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۶:۱۵    
خبر منتشر شده درباره ادعا های منتسب به علی مراد اکبری، معاون آب و خاک وزیر جهاد کشاورزی در تاریخ 17 مهرماه 97 درباره قطع جریان آب رودخانه های مرزی از طرف ایران به عراق تکذیب می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۲:۴۰    
مدیرکل محیط زیست البرز گفت: موضوع پییشگیری از آلودگی های زیست محیطی و هرگونه تهدید علیه بهداشت عمومی قابل چشم پوشی نیست و محیط زیست استان در این خصوص از جایگاه قانونی خود در برخورد با متخلفین و آلوده ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۲۳:۵۵    
رییس آکادمی ملی المپیک ایران رفتار غیراخلاقی فدراسیون جهانی در حذف بانوی ورزشکار محجبه ایران را مغایر با اهداف المپیک جوانان دانست و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۲۳:۵۵    
یک مقام مسئول در ترکیه از مخالفت رژیم سعودی با دادن مجوز برای ورود به منزل سرکنسول این کشور در استانبول خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۲۳:۴۰    
محسن هاشمی در صفحه اینستاگرامش گفت:بخشی از اصلاح طلبان فکر می کنند شهردار شدنم باعث از هم پاشیدگی شورای شهر می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۲۳:۳۵    
معاون وزیر خارجه روسیه درباره روابط مسکو و اشنگتن گفت :در وضعیتی قرار داریم که بسیار بدتر از شرایط بحرانی است و سردترین مرحله از روابط دوجانبه را سپری می کنیم .
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۲۳:۳۰    
استاندار کرمانشاه با اشاره به اهمیت تاریخ دفاع مقدس گفت: اسناد محرمانه هشت سال جنگ تحمیلی در کرمانشاه منتشر خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۲۳:۳۰    
وزیر انرژی آمریکا مشورت دهی به عربستان سعودی در یک پروژه عظیم را تا زمان فراهم شدن اطلاعات بیشتر درباره ناپدید شدن جمال خاشقچی ، روزنامه نگار منتقد حکومت آل سعود متوقف کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۲۳:۲۰    
پلیس یونان از کشف اجساد سه زن در نزدیکی مرز ترکیه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۲۳:۲۰    
انتخاب هر شب اخبار و رویدادهای روز دنیای تکنولوژی و آی تی را گلچین کرده و به صورت خلاصه منتشر می کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۲۳:۱۰    
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: پشت گرمی ما حمایت دولت و مجلس از کمیته امداد است که انتظار داریم نمایندگان و دولتمردان بیش ازپیش ما را یاری کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۲۳:۰۰    
وزیر امور خارجه روسیه گفت که مسکو با تغییر موقعیت حقوقی ارتفاعات جولان از طرف اسراییل مخالف است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۲۲:۵۵    
مشاور رئیس جمهوری ترکیه شامگاه چهارشنبه گفت که عربستان سعودی تنها کشوری است که در قضیه ناپدید شدن روزنامه نگار معروف سعودی دست دارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۲۲:۵۰    
فردی مسلح به یک باشگاه بدنسازی در تبریز حمله و با تهدید حاضران اقدام به سرقت طلا ها و پول های آن ها کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۲۲:۴۵    
وزیر کشور با بیان اینکه تعداد 14 استاندار شامل قانون منع بکارگیری بازنشستگان می شوند، گفت: حدود 30 نفر را در فهرستی به رئیس جمهور ارائه کرده ایم تا ایشان سوابق این افراد را بررسی کرده و نظرات خود را ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۲۲:۴۵    
دادستانی بلژیک روز چهارشنبه اعلام کرد که اسدالله الف. (اسدی) دیپلمات ایرانی و سه تن دیگر را متهم به تلاش برای بمب گذاری در نشست کذایی منافقین در پایتخت فرانسه کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۲۲:۴۰    
در حالیکه رسانه ها اعلام کردند که ابرطوفان مایکل به سواحل فلوریدا رسیده است، فرماندار این ایالت اعلام کرد: ویرانی غیرقابل تصوری در راه است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۲۲:۳۵    
سازمان خصوصی سازی اعلام کرد: این سازمان هیچ برنامه ای برای ثبت نام جدید سهام عدالت ندارد و مردم مراقب افراد سودجو باشند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۲۲:۲۰    
دادستان عمومی و انقلاب کردستان گفت: تحقیقات از جهات مختلف در مورد مرگ دختر بچه هفت ساله اهل روستای گرماش شهرستان سنندج بلافاصله پس از اطلاع از مرگ وی، آغاز شده ولی علت مرگ هنوز مشخص نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۲۲:۰۵    
نخست وزیر اسراییل مدعی شده آشتی جویی دو سال پیش ترکیه با این رژیم به خاطر اوضاع سوریه بوده است اما در حال حاضر میان دو طرف همکاری اطلاعاتی وجود ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۲۲:۰۰    
یک نشریه فنلاندی روز چهارشنبه از احتمال دیدار مجدد رئیسان جمهوری آمریکا و روسیه در هلسینکی پایتخت فنلاند خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۲۱:۵۰    
سخنگوی کاخ سفید دولت ونزوئلا را به اتهام دخالت در مرگ یکی از مخالفان این دولت محکوم کرد و گفت: واشنگتن فشار خود را بر رژیم مادورو و اطرافیانش افزایش می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۲۱:۵۰    
مدت زیادی از رونمایی گوشی جدید گوگل نمی گذرد اما این گوشی جایزه گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۲۱:۴۵    
به مناسبت هفته ناجا چهارشنبه 18 مهرماه 1700 کیلوگرم مواد مخدر غیر قابل استحصال در پارکسوار امیرکبیر قم به آتش کشیده شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۲۱:۴۵    
گوشی هوشمند و جدید با دوربین چهارگانه به عنوان پرچمدار جدید سری A با عنوان گلکسی A9s رونمایی خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۲۱:۴۰    
فرانسه به گوگل هشدار داد که هر چه سریعتر تصاویر مرتبط با زندان های این کشور را از سرویس های خود حذف کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۲۱:۳۵    
به دلیل افزایش آمار خودکشی در انگلیس، نخست وزیر این کشور وزیر پیشگیری از خودکشی را منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۲۱:۳۰    
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با هشدار شدید به گروه های ضدانقلاب گفت: ما با کسانی که امنیت ملت ایران را به خطر اندازند شوخی نداریم و ملت ایران در برابر ناامنی ها سکوت نخواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۲۱:۲۰    
فدراسیون جهانی جودو ایمیل فدراسیون ایران و پاسخ صریح خود مبنی بر ممنوعیت حضور جودوکاران محجبه در رویدادهای مهم بین الملی را در اختیار کمیته ملی المپیک قرار داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۲۱:۲۰    
وزیر خارجه آمریکا که کوشیده است ایران را به هر دلیل اثبات نشده ای به فعالیت های بدخواهانه متهم کند، از استرداد دیپلمات ایرانی از آلمان به بلژیک، استقبال و حمایت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۲۱:۲۰    
پلیس لندن به زنان هشدار داده که وقتی به تنهایی قدم می زنند از هدفون استفاده نکنند به خصوص وقتی در ساعات نیمه شب یا ساعات خلوتی خیابان ها تردد می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۲۱:۱۰    
مدیرمسؤول روزنامه کیهان گفت: هنوز به ما نگفته اند که به کدام بخش از تیتر کیهان اعتراض دارند، ما تیتر زده بودیم؛ دلار با برجام 18 هزار تومان شد .
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۲۱:۱۰    
محموله خودروهای وارداتی در جاده بندرعباس در آتش سوخت و علت آن هنوز مشخص نیست.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۲۱:۰۵    
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی عنوان کرد: تعدادی از دانش آموزان از بیمارستان مرخص و تعدادی دیگر جهت مداوا هنوز در بیمارستان هستند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۲۱:۰۰    
گروه خودروسازی فورد برای جمع آوری مدل جی تی فراخوان داد. به نظر می رسد این نوع خودرو مستعد آتش سوزی است و می تواند جان مسافران را به خطر بیندازد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۲۱:۰۰    
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : کد ویدیو دانلود فیلم اصلی آتش سوزی و وقوع انفجار در یک انبار مهمات وزارت دفاع اوکراین در شمال این کشور منجر به تخلیه حدود 10 هزار نفر از محل سکونت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۲۰:۵۵    
رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به مردم اطمینان داد در خصوص امواج مضر دکل ها و آنتن های تلفن همراه نگرانی نداشته باشند زیرا نصب این تجهیزات در نقاط شهری و روستای ضرری ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۲۰:۵۵    
اغلب والدین بی تجربه در مورد رفتار با فرزندان اول خود سال های بعد دچار عذاب وجدان می شوند. درواقع فرزندان اول در بسیاری از موارد تا حدی از بی تجربگی والدین ضربه می خورند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۲۰:۵۰    
دولت صربستان اعلام کرد که تصمیم به توقف اجرای طرح لغو روادید با ایران گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۲۰:۵۰    
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : کد ویدیو دانلود فیلم اصلی بخشی از پل یک بزرگراه در استان آمور روسیه و در منطقه ای نزدیک شهر سووبودنی بر روی خطوط راه آهن عبوری از زیر پل این ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۲۰:۵۰    
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : کد ویدیو دانلود فیلم اصلی بیش از 450 نیروی امنیتی فرانسه روز سه شنبه در یک رزمایش ضد تروریستی در ورزشگاهی در نزدیکی شهر لیون شرکت کردند. ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۲۰:۴۵    
سرپرست فرماندهی نیروی انتظامی خراسان رضوی گفت: دو نفر دیگر از سرکردگان شرکت سکه ثامن در ایام عاشورا و تاسوعای حسینی دستگیر شدند و 10 میلیارد تومان از اموال و دارایی هایشان توقیف شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۲۰:۴۵    
یک منبع سعودی می گوید، اطلاعات انگلیس بر این باور است که در داخل کنسولگری ریاض در استانبول به خبرنگار منتقد سعودی موادمخدر تزریق شده و او در اثر اُوردوز جان باخته است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۲۰:۴۱    
پایگاه اینترنتی المسئله نوشت: طبق برخی روزنامه های عربی، چند نقابدار به منزل احمد خاشقجی، برادر جمال خاشقجی حمله کرده و وی را کشته اند ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۲۰:۴۱    
سخنگوی اورژانس آذربایجان شرقی گفت: شمار کشته های واژگونی اتوبوس در اتوبان پیامبر اعظم(ص) به سه نفر افزایش یافت.این حادثه تا به این لحظه(عصر چهارشنبه) 38 مصدوم بر جا گذاشته است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۲۰:۴۱    
احمد پسر بزرگ مرسی گفت که چند نفر از نیروهای ویژه ساحت 7:30 صبح امروز چهارشنبه منزل آنها را محاصره کرده و سه نفر از افسران با ورود به منزلشان پس از به هم ریختن اسباب و اثاثیه منزل ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۲۰:۴۱    
مجتبی ذوالنوری، نماینده قم در مجلس شورای اسلامی اخیراً در توییتی مدعی شده است هلند و دانمارک و برخی کشور های دیگر در روستای مبارک آباد قم که بیشتر ساکنانش اتباع افغانستانی هستند ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۲۰:۴۱    
شاهدان عینی از کشته شدن برادر و زن برادر جمال خاشقجی به شکل فجیع از سوی افراد نقابدار پس از یورش به منزلش در جده خبر دادند و به جزییات آن پرداختند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۲۰:۴۱    
پایگاه اینترنتی روزنامه اقتصادی 'لزاکو' روز چهارشنبه در گزارشی با اشاره به خروج آمریکا از برجام، تاکید کرد که ترس مصرف کنندگان نفت از کاهش صادرات نفت ایران ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۲۰:۴۱    
منابع اطلاعاتی عراق خبر دادند که ابوبکر البغدادی سرکرده گروهک تروریستی تکفیری داعش دستور داده است تا 320 عنصر این گروهک تروریست در عراق و سوریه را اعدام کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۲۰:۴۱    
جو بایدن معاون رئیس جمهوری پیشین آمریکا، دونالد ترامپ را به نابود کردن ارزش های این کشور متهم و اعلام کرد که آمریکا برای احیای هویت ازبین رفته خود توسط ترامپ می جنگد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۲۰:۴۱    
رئیس جمهوری آمریکا گفت که خواهان آگاهی از واقعیت ناپدید شدن جمال خاشقجی، روزنامه نگار مخالف عربستانی است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۲۰:۴۱    
نمایندگان جمهوری اسلامی ایران در نشست بعدازظهر روز چهارشنبه دیوان بین المللی دادگستری وابسته به سازمان ملل متحد، با پاسخ ذکر استدلال هایشان علیه واشنگتن ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۲۰:۴۱    
مدیر کل فرهنگی و هنری، اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش بارش باران و لغزندگی جاده را عامل تصادف اتوبوس حامل دانش آموزان اعزامی به اردوی راهیان نور اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۹:۳۰    
عبداللطیف القانوع، سخنگوی حماس گفت، سوخت رسانی به نیروگاه برق نخستین گام برای کاهش بحران های غزه است و این جنبش اقدامات دیگری را در این زمینه چه با موافقت و چه بدون موافقت تشکیلات خودگردان فلسطین ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۹:۳۰    
مجری و تهیه کننده برنامه فرمول یک ، درباره حواشی حضور پدر و پسر زنجانی در برنامه فرمول یک گفت: شنبه مهمانی به نام افشین ولی خانی داشتیم که در برنامه از مشکلات عدیده ای که برای یافتن داروها و آمپول ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۹:۲۰    
گروهی از محققان بین المللی آزمایش ژنتیکی جدیدی را ابداع کردند که در عین ارزان بودن، می تواند خطر ابتلای افراد به بیماری های قلبی و عروقی را در هنگام کودکی پیش بینی کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۹:۱۵    
رییس پایگاه هفتم پلیس آگاهی از دستگیری عاملان سرقت بیش از 3 کیلوگرم طلا از مغازه طلافروشی در منطقه بازار تهران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۹:۱۵    
رییس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری فردی که با همدستی خواهرزاده اش اقدام به ربودن و آزار و اذیت دختری 17 ساله کرده بود، خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۹:۱۵    
از سویی در این طرح اشخاص می توانند ایده یا مسأله ای را به اشتراک گذاشته تا با کمک دیگر افراد گروه یا جامعه دوستان یا همفکران خود در بستر شبکه مجازی ایجاد شده در قالب عقد قرض الحسنه یا بلاعوض اقدام به ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۹:۱۱    
سیدمحمد بطحایی درباره پرونده طرح تعطیلات زمستانی مدارس، گفت: بعید است این طرح امسال اجرایی شود.وی همچنین درباره جلسه کمیسیون آموزش ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۹:۱۱    
سرپرست فرماندهی انتظامی خراسان رضوی گفت: در چند روز اخیر 23 نفر به جرم ایجاد اخلال در روند بازار استان دستگیر شدند و چند واحد صنفی نیز مهر و موم شد. قاچاق سوخت در استان ما مصداق ندارد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۹:۱۱    
سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: سفیر آلمان در تهران امروز در اعتراض به اقدام دادگاه آن کشور در استرداد یکی از دیپلمات های کشورمان به بلژیک به وزارت امور خارجه فراخوانده شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۸:۰۵    
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اعلام کرد: این سازمان فارغ از صحت و سقم روز 7 آبان ماه (منسوب به روز کوروش) و با اعتقاد بر این که هرگونه حاشیه به میراث فرهنگی ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۷:۵۵    
روز جمعه به تدریج جریانات سرد شمالی روی سواحل خزر نفوذ کرده و سبب ابرناکی، بارش باران و وزش باد شدید در استان های گیلان، مازندران و اردبیل می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۷:۵۵    
بانک تجارت همچون سنوات قبل با استقرار 4 دستگاه خودپرداز سیار در پایانه مرزی مهران و شلمچه به زوار حرم ابا عبدا... الحسین (ع) خدمت رسانی می کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۷:۵۵    
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : مهلت زمانی پرداخت تسهیلات در قالب طرح اساتید بانک رفاه تمدید شد. ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۷:۵۱    
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : بارگیری و ارسال تجهیزات دارویی و درمانی اربعین 97/ تسنیم نهمین نشست نیروی انتظامی با سفرا، کارداران و نمایندگان سازمان بین المللی/ باشگاه خبرنگاران ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۷:۵۱    
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان، با اظهار تاسف از اقدام دولت آلمان در تحویل دیپلمات بازداشت شده ایرانی به کشور بلژیک گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۷:۴۵    
هتل برج العرب کاپوچینو با طلای 24 عیار سرو می کند. این کاپیچونو با نشان مخصوص و با تشریفاتی ویژه به مشتریان ارائه می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۷:۴۰    
همه ما معمولا وسایلی داریم که چندان کاربردی نیستند و تنها فضای خانه را اشغال کرده اند، اما گاهی تشخیص و دور ریختن این وسایل کمی سخت است ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۷:۳۵    
بعد از پخش برنامه علی، ولی خانی در برنامه فول 1 تلویزیون؛ موجی از کمک برای درمان بیماری به سوی او ایجاد شد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۷:۳۰    
دقایقی پیش اتوبوس حامل دانش آموزان تبریزی در یک کیلومتری تبریزی نرسیده به ائل گلی، به دلیل لغزندگی جاده واژگون شد.تاکنون یک نفر از دانش آموزان و یک بزرگسال کشته و سایر دانش آموزان مجروح شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۷:۳۰    
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی آذربایجان شرقی از ادعای مدیر یک باشگاه بدن سازی مبنی بر اخاذی از این باشگاه توسط یک فرد ناشناس در تایم بانوان خبر داد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۷:۲۵    
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : کد ویدیو دانلود فیلم اصلی بارش شدید باران در السالوادر جان سه نفر را گرفت و بیش از 700 نفر را مجبور به ترک خانه های خود کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۷:۲۰    
مایک پنس، معاون رئیس جمهوری آمریکا گفت: ما از این مساله استقبال می کنیم که بازرسانی از اف بی آی را به ترکیه برای تحقیق درخصوص مساله جمال خاشقجی، روزنامه نگار عربستانی بفرستیم ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۷:۱۷    
رییس کمیته ملی المپیک با بیان اینکه برای رییس فدراسیون جودوی ایران احترام زیادی قائل است، گفت: بهتر بود آقای درخشان قبل از اظهار نظر درباره اتفاقات المپیک جوانان از جزئیات ماجرا مطلع می شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۷:۱۷    
دقایقی پیش اتوبوس حامل دانش آموزان تبریزی در یک کیلومتری تبریز واژگون شد
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۷:۰۵    
اگر نخبگان ایرانی مورد حمایت قرار گیرند می توانند طرح های خود را اجرایی کنند، به عبارتی هر زمان نگاه مان به تقویت داخل کشور بود و به نخبگان اعتماد کردیم برد کرده ایم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۷:۰۵    
لاریجانی با اشاره به رای مجلس به اولین سوال پژمان فر از وزیر فرهنگ و ارشاد که نتیجه آن قانع نشدن نمایندگان از پاسخ های وزیر بود ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۷:۰۰    
دویچه وله در تحلیلی از عملکرد نیکی هیلی، نماینده ترامپ در سازمان ملل آورده است: "در حال حاضر چندان عاقلانه به نظر نمی رسد که خروج هیلی از کاخ سفید ترامپ را موجب نگرانی یا ناراحتی بدانیم ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۷:۰۰    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان، از وارد آمدن بیش از 700 میلیارد ریال خسارت به راه ها و ابنیه فنی استان به دنبال بارش های اخیر و جاری شدن سیلاب خبرداد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۶:۵۵    
معاون سفیر ایران در بغداد در اظهاراتی به رسانه های عراق گفت که جمهوری اسلامی ایران هیچ برنامه ای برای بستن آب رودخانه های مرزی را به روی عراق ندارد و ادعاهایی که در این خصوص به معاون وزیر جهاد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۶:۴۵    
رییس مرکز امور حقوقی بین المللی ریاست جمهوری گفت: دادگاه استیناف رم درخواست حدود 5 میلیارد دلاری عده ای از خواهان های امریکایی را برای توقیف اموال بانک مرکزی رد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۶:۳۵    
رییس مرکز امور حقوقی بین المللی ریاست جمهوری گفت: دادگاه استیناف رم درخواست حدود 5 میلیارد دلاری عده ای از خواهان های امریکایی را برای توقیف اموال بانک مرکزی رد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۶:۳۰    
نامزد روزنامه نگار منتقد عربستانی از روابط خود با او و برنامه هایی که برای آینده داشتند، پرده برداشته و از ترامپ، ملانیا و نیز ولیعهد عربستان برای روشن شدن وضعیت خاشقجی درخواست کمک کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۶:۲۰    
رهبر معظم انقلاب با صدور حکمی حجت الاسلام الله نور کریمی تبار را به عنوان نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر ایلام منصوب کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۶:۱۵    
باربارا ایواینز عکاس تجربی است که در پروژه ای موسوم به "ساعت 7 صبح تا 7 بعد از ظهر" مجموعه عکسهایی را ثبت کرده که تغییرات چهره افراد مختلف را در بازه زمانی مشخصی نشان می دهد.
  • ۱