جمعه ۰۸ اردیبهشتساعت ۰۱:۱۱Apr 2017 28

اصفهان بیدار (esfahanebidar.ir)

  ۵ ساعت پیش    
پس از اعلام تائید یا عدم احراز صلاحیت ثبت نام کنندگان در انتخابات شورای اسلامی شهر اصفهان صلاحیت 2 عضو کنونی شورای اسلامی شهر اصفهان احراز نشده است.
  ۷ ساعت پیش    
نائب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: آمارهای اشتغالزایی که توسط مسئولان دولتی ارایه می شود با آمار واقعی در جامعه تفاوت بسیاری دارد.
  ۸ ساعت پیش    
نمایشگاه دوباره اصفهان شامل تمامی مکتوبات مرتبط با شهر اصفهان است که در کتابخانه مرکزی موجود بوده اما قسمت جالب این برنامه برای جوانان کتابخانه دیجیتالی است که منابع آن قدمت چندصد ساله دارند.
  ۹ ساعت پیش    
برپایی هفته نکوداشت اصفهان رخداد مهمی در عرصه فرهنگ و هنر پایتخت فرهنگ و هنر اسلامی است.
  ۹ ساعت پیش    
بزرگترین نیروگاه خورشیدی کشور با حضور وزیر نیرو در جرقویه سفلی به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۳:۱۳    
نایب رئیس صنف لوازم یدکی استان اصفهان گفت: در طی سال های اخیر، مشکل رکود موجب کم شدن ظرفیت تولیدکنندگان قطعه در استان و کشور شده است و بسیاری از واحدها به حداقل ظرفیت تولید خود رسیده اند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۲:۴۳    
ایزدخواستی گفت: برنامه ای تحت عنوان نگاهی به شهر خلاق در جوار مقبره صائب برگزار می شود که امیدواریم در سال های آینده صائبیه اصفهان مثل حافظیه شیراز، همچون نگینی در شهر بدرخشد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۲:۱۳    
رییس اداره مطالعات و برنامه ریزی شهری معاونت شهرسازی و معماری شهرداری با اشاره به کاهش کیفیت محیط زندگی به دلیل افزایش دما گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۲:۱۳    
طغیانی گفت: ایده اولیه قرارگاه فرهنگی اقتصاد مقاومتی، اقدامی منظم و تشکیلاتی برای سنین مختلف با جایگاه ها و شئون متفاوت خواهد بود تا بتوان این جریان سازی فرهنگی را در قالب های متنوع ارائه داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۰:۴۳    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان گفت: در تونل آبراهه مسجد امام چیز جدیدی کشف نشده بلکه همان شعبات تونل قبلی در حال مطالعه و پاک سازی است که با کاهش ارتفاع ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۰۸:۱۳    
جمالی نژاد از اجرای طرح بفرمایید دوچرخه برای نخستین بار در کشور و همزمان با آغاز هفته نکوداشت اصفهان خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۰۷:۴۳    
در حالی که مدیران دولتی بر اساس قانون، از تبلیغات انتخاباتی له یا علیه کاندیداها منع شده اند اما برخی مدیران دولتی در اصفهان علناً مشغول تبلیغ برای یک نامزد ریاست جمهوری شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۰۷:۴۳    
مدیر عامل شرکت گاز استان اصفهان گفت: تاکنون به یک هزار و 337 روستا در اصفهان گازرسانی شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۴:۱۳    
رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و محیط زیست اتاق بازرگانی اصفهان گفت: اجرای 30 طرح توسعه کشاورزی در چهارمحال بختیاری نقض صریح مصوبات 9 ماده ای است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۲:۱۳    
همایش دوچرخه سواری فرهنگ سازان جوان به مناسبت هفته نکوداشت اصفهان به همت سازمان ورزش شهرداری اصفهان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۲:۱۳    
یعقوبی گفت: بازی های الکترونیک در مسابقات 2018 آسیایی به صورت نمادین برگزار خواهد شد ولی در بازی های آسیایی 2022 چین این بازی ها به صورت رسمی برگزار شده و مدال آن در جدول مدال ها محاسبه می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۱:۰۸    
با وجود تأکید نهادهای رسمی و صنوف مربوطه بر عدم افزایش قیمت بریان، تفاوت قیمت این غذای پرطرفدار اصفهانی در سطح شهر زیاد شده و برخی مغازه ها قیمت را از 13 هزار تومان فراتر برده اند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۰۸:۰۸    
زرگرپور گفت: گردشگری استان اصفهان در 3 سال گذشه 4 برابر رشد داشته و 127 مرکز بومگردی نیز ایجاد شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۰۸:۰۸    
شهردار اصفهان گفت: جلوگیری از عبور خط 2 مترو از زیر میدان امام(ره) حفظ مدبرانه آثار تاریخی و معنوی این شهر بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۵:۳۸    
رضوانی گفت: فرمانداری رصد کافی در خصوص تبلیغات کاندیداها داشته و به طور قطع تبلیغات زود هنگام انتخابات میان دوره ای مجلس قابل پیگیری است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۰:۳۸    
نخستین دوره مسابقات ملی سازه های ماکارونی با حضور 65 تیم دانشجویی و دانش آموزی از سراسر کشور، در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۰۹:۳۸    
پست های مدیریتی در امور مالی، مالیاتی و حسابرسی در میان مشاغل انگلیس، از نظر مردم عادی و کسانی که در این حرفه ها مشغول هستند جزء بهترین شغل ها محسوب می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۰۸:۳۸    
بدون شک، به سبب تلازم حق و تکلیف در فرهنگ اسلامی، هم چنان که مردم، دارای حقوقی هستند و حاکم، در جهت ادای این حقوق، مسئولیت هایی دارد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۲۲:۳۸    
رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان اصفهان گفت: از 10 هزار و 626 نفر باقی مانده 8 هزار 794 نفر در هیأت های اجرایی و شوراهای نظارت تائید صلاحیت شده اند و مابقی رد صلاحیت یا عدم احراز صلاحیت شده ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۰۹:۰۸    
ابوطالبی گفت: زنان منتخب اگر تلاش کرده تا بدون بغض و جنسیت گرایی معضلاتی نظیر بیکاری مردان را حل کنند در حقیقت به قشر بانوان کمک کرده اند چرا که اشتغال مردان آسایش خود زنان را فراهم خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۰۸:۰۸    
پس از انتشار نامه شرکت پلی اکریل اصفهان در مورد لزوم معرفی کارگران و نیروی کار شرکت به بیمه بیکاری به مدت 6 ماه و تا زمان راه اندازی خط تولید شرکت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۴:۳۹    
افزایش سالانه نرخ بیکاری در دولت طبق جداول و آمارهای مستند مرکز آمار ایران نشان می دهد بیش از 750 هزار نفر دیگر به سیل بیکاران کشور افزوده شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۴:۰۹    
کارخانه قند کامیاب اصفهان به دلیل مشکلات فراوان تعطیل شده و به گفته اعضای انجمن تصفیه کنندگان شکر حدود 6 ماه پیش به طور رسمی ورشکستگی خود را اعلام کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۳:۰۹    
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: بهسازی بلوک های زایمان طبیعی در 17 بیمارستان با 57 واحد در مساحت 6 هزار متر مربع و با بودجه ای بالغ بر 6 میلیارد تومان اعتبار به طور جدی دنبال شد و در همین ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۲:۳۹    
یکی از مضرات بازی های موبایلی، شکست خوردن های دائمی کودک در آن ها بوده که حس اعتماد به نفس را از او می گیرد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۲:۳۹    
رئیس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: وضعیت آب و هوایی استان تا آخر هفته پایدار است و آخرهفته ای آرام همراه با وزش باد معمولی و گاهی افزایش ابر برای اصفهان پیش بینی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۷:۰۹    
بیکاری های زیاد کارگران ساختمانی در سال با توجه به رکود اخیر مسئله ای است که این قشر جامعه را با مشکلات فراوانی روبرو کرده و این در حالی است که در این ایام بیمه بیکاری نیز به آنان تعلق نمی گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۷:۰۹    
معاون سیمای سازمان صدا و سیما گفت: در نظرسنجی ها جذاب ترین برنامه، مناظرات زنده تلویزیونی است و مردم از این طریق بیشترین شناخت را از کاندیداها به دست می آورند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۱:۰۹    
متخصص بهداشت و تغذیه گفت: دمنوش های گیاهی به شرط اینکه خود گیاه در دست مصرف کننده باشد هیچ مشکل و ضرری برای انسان نداشته و مفید هستند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۰:۰۹    
زرگرپور گفت: ارتش برای برافراشته ماندن پرچم استقلال کشور و حفظ آب وخاک و صیانت از آحاد مردم آماده و تربیت یافته است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۰۹:۰۹    
تیم شهرداری کاشان در دیدار با تیم شهرداری گرگان به دنبال کسب پیروزی است تا فرصت صعود به جمع هشت تیم برتر لیگ را به دست بیاورد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۰۸:۳۹    
رئیس سابق صنف فرش و موکت استان اصفهان گفت: در طی سه سال اخیر، تولید فرش ماشینی و موکت با افت شدیدی مواجه بوده و هرسال نسبت به سال قبل، 50 درصد افت تولید را تجربه کرده ایم.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۰۷:۳۹    
امام خامنه ای یکی از این نقاط قوت برجسته را روحیه شجاعت و ایستادگی ملت ایران در برابر تشرها و اخم های ابرقدرتها دانستند و تاکید کردند: ترسیدن و دلهره از تشر دشمن اول بدبختی است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۷:۳۹    
مدتی است اخباری در خصوص انتقال صنایع چوبی از رهنان بین مردم شنیده شده که صحت و جزئیات آن مشخص نبوده و تاکنون منبع رسمی توضیحی در این خصوص نداده و همین موضوع باعث شده تا هر شخصی بنابه تحقیقات خود با ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۰۸:۴۰    
همه ما در زندگی خانوادگی شرایطی را به وجود آوریم که همسرمان به ما اعتماد کند و اگر همسرمان راه نادرست را انتخاب کرد او را راهنمایی کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۰۸:۴۰    
شهردار اصفهان گفت: اجرای پروژه های زیر ساختی ،عمرانی ، خدماتی، ترافیکی و... باعث اعتماد شهروندان به شهرداری شده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۰۸:۱۰    
صداوسیما با دستی پُر به سراغ دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری رفته است تا مخاطبان با درایت کامل دست به انتخابی درست و جامع بزند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۰۹:۴۰    
سرمربی تیم ملی والیبال ایران نام 20 بازیکن را برای حضور در اردوی تیم ملی اعلام کرد که نام 3 بازیکن اصفهانی در آن به چشم می خورد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۰۹:۱۰    
تورم سالانه اگرچه به مدت یک سال زیر عدد 10 باقی ماند؛ اما آمارهای اعلامی از سوی بانک مرکزی، تردید در مورد پایداری آن را افزایش داده و اغلب کارشناسان اقتصادی بر از دست رفتن آن در طی ماه های آتی متفق ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۰۸:۴۰    
قلب جزو اندام هایی از بدن است که علیرغم تپش و فعالیت مداوم و بی وقفه ، وجودش در بدن احساس نمی شود، به عبارت دیگر انسانها در 99درصد مواقع اصلاً متوجه وجود این عضو در بدن خود نیستند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۱۶:۱۰    
تهدیدهای ناشی از وجود خانه ای تاریخی فرسوده و مخروبه منطقه سه و هزینه های میلیاردی برای آزادسازی گذرگاه ها و گلوگاه های تاریخی این منطقه از مهم ترین مطالب عنوان شده در سومین ایستگاه دور دوم قطار نهضت ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۱۵:۴۰    
بی بی سی بالاخره با اندکی مقدمه چینی رئیس جمهور منتخب خود را معرفی کرد...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۰۹:۱۰    
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور گفت: موضوع توریسم درمانی از اجزای لاینفک نظام سلامت است که توجه به آن، باعث ایجاد درآمدهای پایدار برای سیستم سلامت این کشورها شده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۰۸:۱۰    
عمو پورنگ محبوب بچه ها معتقد است استفاده نادرست از فضای مجازی یکی از معضلات این روزهای جامعه برای کودکان است و می گوید آموزش تنها وظیفه برنامه سازان نیست
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۰۷:۴۰    
شخصیت کمال در جبهه های جنگ قله ها را فتح می کرده و الان خانه های تیمی منافقان را. شخصیت کمال ترکیبی از دوگانه خیبری-موتوری حاتمی کیاست و جذابیت هر دو را توامان داراست.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۰۱:۱۰    
رسایی ساعتی پیش با انتشار متنی در کانال تلگرامی خود از کاندیداتوری انتخابات میاندوره ای مجلس انصراف داد ولیل آن راحمایت از جریان انقلابی و معرفی کاندیدای واحد بیان کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۵ - ۱۳:۴۰    
رکود بی سابقه، وضع بیکاری و سایر مشکلات مبتلابه عموم مردم در طبقات مختلف نگرانی ها و گلایه های عمومی را افزایش داده است، مردم باید جهش اقتصادی ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۵ - ۱۳:۱۰    
سهل آبادی از آمادگی شرکت های پیمانکاری استان اصفهان در بازسازی زیرساخت های اقتصادی سوریه خبر داد و گفت:استان اصفهان صنعتی ترین استان کشور است که می تواند در بازسازی سوریه پس از جنگ نقش مهمی ایفا کند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۵ - ۱۱:۱۰    
مدیر برنامه ریزی سازمان تاکسیرانی شهرداری اصفهان گفت: فعالیت شرکت های تاکسی آنلاین در اصفهان فاقد مجوز قانونی است و مدیریت حمل و نقل شهری در این زمینه هیچ تعهدی به شهروندان ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۵ - ۱۰:۱۰    
مهدی جمالی نژاد در مراسم افتتاح پروژه های سازمان فاوا به تشریح پروژه های در دست احداث شهرداری اصفهان و زمان بهره برداری از آن ها پرداخت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۵ - ۰۹:۱۰    
مشاور ساماندهی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اصفهان از ساماندهی کارگران جویای کار شهر اصفهان در سال جاری خبر داد و گفت: با توجه به اینکه دستگاه های دیگری هم در این راستا دخیل هستند ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۵ - ۰۸:۱۰    
انتقال مکان ترمینال باربری و جلوگیری از ورود خودروهای سنگین به خیابانهای داخل شهر از مهمترین موضوعاتی بود که در جلسه شورای ترافیک شهرستان خمینی شهر مطرح شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۵ - ۰۷:۴۰    
زرگرپور تأکید کرد: نباید اجازه دهیم کوچک ترین خدشه ای به مصوبات طرح 9 ماده ای احیای حوضه آبریز زاینده رود وارد شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۵ - ۰۷:۱۰    
پیکر پاک شهید مدافع حرم، حمید محمدی امروز با حضور خیل کثیری از مردم شهیدپرور، متدین و انقلابی، در حرم مطهر حضرت زینب بنت موسی بن جعفر(ع) تشییع شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۴ - ۱۳:۱۰    
از هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال، دو تیم سپاهان اصفهان و گسترش فولاد تبریز در اصفهان به مصاف هم می روند، بازی رفت دو تیم با پیروزی گسترش فولاد به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۴ - ۱۳:۱۰    
رئیس اداره پرورش استعدادهای درخشان و پژوهشگران جوان آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: مرحله تکمیلی ثبت نام شدگان سال تحصیلی 97-1396 آغاز شده و تا پایان فروردین ماه به صورت الکترونیکی برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ - ۱۵:۴۰    
استاندار اصفهان گفت: اصفهان آماده است که از تجربیات فرانسه در مقوله توریست و نگهداری از آثار تاریخی استفاده کند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ - ۱۴:۴۰    
رئیس انجمن انبوه سازان مسکن گفت: اعلام افزایش 5 درصد قیمت مسکن با آغاز سال جدید کذب است و رکود تا شهریورماه امسال ادامه دارد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ - ۱۳:۴۰    
آیت الله مهدوی گفت: معتکفین اگر سوالات دینی و اعتقادی و یا شبهاتی داشته و یا حتی در مباحث اخلاقی به دنبال اخلاق حسنه هستند ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ - ۱۰:۱۰    
حال و هوای اعتکاف دانش آموزان اصفهانی در مسجد رحیم خان که به همت مرکز فرهنگی شهید چمران، موسسه امیر بیان و سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری با عنوان اعتکاف روزه اولی ها در حال اجرا است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۲ - ۱۷:۱۰    
ثبت پنجمین دوره تربیت مربی نوجوان تا 25 فروردین ماه ادامه دارد و شرکت کنندگان پس از پشت سر گذاشتن آزمون این دوره در مجموعه دختران رو به دریا مشغول به فعالیت خواهند شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۲ - ۱۵:۴۰    
مدیرکل سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان گفت: میدان امام جزو اولین مجموعه هایی است که در سال 58 در کشور به ثبت جهانی رسیده است که از لحاظ وسعت دومین میدان جهان و از لحاظ زیبایی و ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۲ - ۱۴:۴۰    
دکتر ناطقیان گفت: خانواده نسبت به تغییر رنگ ترشحات بینی کودک توجه داشته باشند و اگر مشاهده شد که کودکی توانایی خارج کردن عفونت خارجی را ندارد به پزشک مراجعه کنند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۲ - ۱۴:۴۰    
اولین مجموعه ورزشی اختصاصی جانبازان و معلولان در پنجاه و یکمین برنامه “هر هفته، چندین افتتاح” با حضور شهردار اصفهان و دیگر مسئولین شهری افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۲ - ۱۴:۱۰    
پدران سه نفرند: پدری که از ناحیه او متولد شده ای [پدر نسبی] و پدری که به تو همسر داده است [پدر همسر] و پدری که به تو آموزش داده است [پدر علمی و روحانی] .
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۲ - ۱۴:۱۰    
بر اساس نامه ای که محسن رجایی، مدیرعامل شرکت پلی اکریل ابلاغ کرد، امکان استفاده کارکنان از بیمه بیکاری از ابتدای فروردین سال جاری میسر شده و کارکنان باید برای استفاده از این بیمه ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ - ۱۶:۱۰    
اقتصاد مقاومتی به معنای مقاوم سازی و محکم سازی پایه های اقتصاد کشور است که بتواند در شرایط فشار و تحریم می تواند تعیین کننده رشد و شکوفایی کشور باشد و به معنای دیگر اقتصاد مقاومتی ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ - ۱۳:۱۰    
اولین گردهمایی مشترک ائمه جماعات و بسیج در سال 96 شامگاه یکشنبه با حضور هیئت امنای مساجد و فرمانده رده های سه حوزه تابعه ناحیه مقاومت بسیج امام رضا (ع) اصفهان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ - ۰۸:۴۰    
ابطحی اسلامی بابیان اینکه دلواپسی هایمان اگر بیشتر از پیشابرجام نباشد، کمتر از پسابرجام نیست، خاطرنشان کرد: گویا دولتمردان، طرف های آمریکایی را امین تر از فرزندان انقلاب می پنداشتند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ - ۰۸:۰۵    
سردار آقاخانی از دستگیری دو سارق مسلحی که با پوشش زنانه اقدام به سرقت از طلافروشی ها می کردند، خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ - ۱۴:۳۵    
رئیس هیأت نظارت بر انتخابات استان اصفهان گفت: صلاحیت 33 نفر برای انتخابات میاندوره ای مجلس در حوزه انتخابیه شهرستان اصفهان تائید شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ - ۱۳:۳۵    
صالحی از تخلف ارزی مدیرعامل یک شرکت خصوصی خبر داد و گفت: متهم به پرداخت هشت میلیارد و 580 میلیون ریال محکوم شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ - ۱۱:۰۵    
افزایش نرخ تورم یا افزایش دستمزد هایی که از سوی وزارت کار، هرساله تعیین می شود، مشکلاتی را برای کشور به بار می آورد که زبانه های آن دامان حکومت های محلی را هم می گیرد و بر این اساس شهرداری ها مجبور ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ - ۲۱:۳۵    
شاخص آلودگی هوای اصفهان که در چند روز گذشته با شیب ملایم در حال رشد است در 24 ساعت گذشته منتهی به ساعت 12 ظهر امروز به بالاترین میزان خود در سال 96 یعنی عدد 88 رسید.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ - ۲۱:۳۵    
سرپرست نمایندگی آستان قدس رضوی در استان اصفهان گفت: خبر واگذاری مسؤولیت ستاد انتخاباتی احتمالی حجت الاسلام رئیسی در اصفهان به بنده کذب محض است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ - ۱۸:۳۵    
رسایی گفت: یکی از خصوصیات اهل بیت توجه به مسائل عمومی و اجتماعی جامعه و به تعبیر قرن های اخیر مسائل سیاسی بوده و این که بعضی ها تلقی می کنند که اهل بیت کاری به سیاست نداشتند اشتباه است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ - ۱۴:۰۰    
سال های متمادی رهبر معظم انقلاب بر استفاده از عناوینی با محوریت اقتصاد و نامگذاری آنها بر سال ها تاکید دارند، این در حالی است که در این سالها به مسئله اقتصاد ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ - ۰۸:۳۰    
ظریف در واکنش به حمله نظامی آمریکا به سوریه نوشت: نیروهای نظامی آمریکا در یک جبهه در کنار القاعده و داعش در یمن و سوریه می جنگند. زمان جو سازی و فرافکنی پایان یافته است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ - ۰۷:۳۰    
حجت الاسلام اژه ای در جمع نمازگزاران شهر اژیه گفت: اگر کسی بیاید که خودش و افرادش تنش زا نباشند، می تواند مسئله اقتصادی را حل کند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۸ - ۲۰:۰۰    
امام جمعه اصفهان گفت: در برجام و مذاکرات به خوبی فهمیدیم که ارتباط با غرب به نفع انسان نیست چرا که دشمن ذاتی انسان هیچ وقت با او دوست نمی شود ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۸ - ۱۱:۰۰    
معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان گفت: با توجه به ذخایر استان و برنامه ریزی های شکل گرفته، قیمت مرغ و تخم مرغ در اصفهان کاهش یافت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۸ - ۱۰:۳۰    
ساعات کار مراکز تفریحی ناژوان همچون آکواریوم، باغ پروانه ها، باغ خزندگان، باغ پرندگان و موزه پروانه اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۸ - ۱۰:۰۰    
رئیس شورای شهر اصفهان با اشاره به جاری شدن آب در زاینده رود در روزهای آغاز سال گفت: هر نامزد ریاست جمهوری که خواهان آراء اصفهان است باید جریان دائمی آب در زاینده رود را تضمین کند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۸ - ۰۹:۰۰    
رئیس بسیج هنرمندان استان اصفهان گفت: نخستین کتاب شهیدان هنرمند استان اصفهان با عنوان ستارگان هنر همزمان با روز هنر انقلاب رونمایی خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۸ - ۰۸:۳۰    
سقف نرخ بیکاری استانهای کشور از 17.4 درصد در سال 94 به 22 درصد در سال 95 افزایش یافت؛ در عین حال نرخ بیکاری پنج استان نیز دو رقمی شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۸ - ۰۱:۰۰    
رسایی گفت: امروزه دشمان امام خمینی (ره) رابطه دوستی با دشمنان رهبری دارند و اینجاست که بر اساس قاعده سلم لمن سالمکم و حرب لمن حاربکم درست بودن مسیر رهبر معظم انقلاب و انحراف دشمنان ایشان مشخص می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۷ - ۲۳:۳۰    
تولیت آستان قدس رضوی رسما نامزدی خود برای انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۷ - ۰۹:۳۰    
ایرانی ها 10 تا 51 درصد مجموع داروهای کشور را بدون مشورت با پزشک و خودسرانه مصرف می کنند در حالی که میزان مصرف خودسرانه دارو در دیگر کشورهای جهان تنها 2 تا 3 درصد است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۷ - ۰۸:۰۰    
خسروی وفا گفت: نقش و رسالت وکلا در تحقق اهداف دستگاه قضایی و حفظ سلامت آن مهم است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۶ - ۲۰:۰۰    
جانشین رییس ستاد هماهنگی خدمات سفر شهر اصفهان از اسکان یک میلیون و 150 هزار نفر در ایام نوروز در اصفهان اسکان داشته اند خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۶ - ۱۰:۰۰    
اتحاد افراد با تجربه و جوانان خلاق در شورای شهر باعث کارایی و بهروه وری در امورات شهری خواهد شد که لزوم توجه به این مسئله در انتخابات پیش رو به شدت احساس می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ - ۱۲:۰۰    
فرمانده یگان حفاظت محیط زیست اصفهان گفت: با افزایش شاخص های زیستی، منطقه شکار ممنوع یخاب به پناهگاه حیات وحش ارتقاء یافت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ - ۱۱:۰۰    
رحیمی گفت: مسئولان باید این را بپذیرند که نه تنها غرب کمکی به حل و فصل مشکلات و معضلات کشور نمی کند بلکه مشکلات و مسائل تازه ای را برایمان به ارمغان می آورد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ - ۱۰:۳۰    
رئیس دفتر نظارت بر انتخابات استان اصفهان گفت: اظهار نظر در خصوص صلاحیت داوطلبان نمایندگی مجلس توسط هیأت مرکزی نظارت و از طریق هیأت نظارت استان اصفهان تا پایان روز 19 فروردین ماه 96 انجام می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ - ۰۹:۳۰    
مدیر بهداشت محیط مرکز بهداشت استان اصفهان گفت: 488 اماکن عمومی از 62 هزار و شش مورد بازدیدی که از همه مکان ها در این مدت انجام شد، علی رغم اخطارهای متعدد، تعطیل شد.
مشاهده نتایج بیشتر...