جمعه ۰۲ تیرساعت ۰۰:۵۸Jun 2017 23

اصفهان بیدار (esfahanebidar.ir)

  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۰:۵۱    
جمعیت هلال احمر استان اصفهان با صدور بیانیه ای به مناسبت روز جهانی قدس با محکوم کردن جنایات وحشیانه و غیر انسانی رژیم جعلی ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۰۹:۵۱    
سکوت اعراب در برابر ظلم هایی که به مردم مظلوم فلسطین روا داشته شده از بی لیاقتی و سرسپردگی آن ها و دولت های ضعیف النفس و غرب پرستشان نشأت می گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۰۶:۳۶    
انتخاب لیستی خاص به عنوان اعضای شورای شهر اصفهان برداشت های سیاسی و جناحی را در پی داشت در صورتی که مدیریت شهر نیاز به تحصص داشته و باید به دور از سیاسی بازی انجام شود و هیچ جناحی به تنهایی قادر به ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۸:۴۵    
حیدری گفت: بانک مهر اقتصاد از ثبات و سلامت مالی برخوردار است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۱:۰۰    
مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری اصفهان گفت: در بعضی آرامستان ها ابطال شناسنامه صورت نمی گیرد و گاهی دفن غیرمجاز هم دیده شده که به حراست مرکزی هم نامه نگاری شده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۰:۴۵    
درحالی از اصفهان به عنوان استانی برخوردار نام می برند که براساس بررسی ها جوانان 18 شهرستان این استان از زیرساخت های فرهنگی و تفریحی برای پرکردن اوقات فراغت محروم هستند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۰۹:۱۵    
محدودیت های ترافیکی راهپیمایی روز جهانی قدس در اصفهان توسط رئیس پلیس راهور شهرستان اصفهان اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۰۸:۳۰    
حجت الاسلام طباطبایی نژاد با بیان اینکه بحث رکود و اشتغال در سطح کشور نگران کننده است، تصریح کرد: رکودی هم که موجب بیکاری قشر جوان شده آزار دهنده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۰۸:۰۰    
vئیس هیات نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستا استان اصفهان گفت: پس از کش و قوس فراوان امروز نتایج نهایی شمارش آرا پس از جمع بندی هیأت نظارت و هیأت اجرایی انتخابات اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۲۳:۱۵    
رضوانی اظهار کرد: امروزه با مواردی همچون افزایش مصرف مواد دخانی در سطح جوانان حتی در سطح مدارس و مقاطع پایین، همچون مدارس متوسطه مواجهیم که نگران کننده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۲۰:۴۵    
بر اساس گزارش 12 ماهه سال 95 فولاد مبارکه، سود این شرکت با اتکا به رشد 29 درصدی فروش، کنترل هزینه های عملیاتی و تثبیت هزینه های مالی، 155 درصد رشد کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۲:۳۰    
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اصفهان نسبت به ممنوعیت شنا در دریاچه سدها، کانال ها و تاسیسات آبی استان هشدار داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۱:۳۰    
مدیرعامل پروژه مصلی اصفهان گفت: اگر پول نباشد، حتی اگر 100 سال هم عمر کنم بعید می دانم پروژه به عمر بنده کفاف دهد؛ هزینه ها بسیار بالاست و نیاز به بودجه مناسب دارد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۰:۳۰    
حوزه هنری استان اصفهان به مناسبت روز جهانی قدس بیانیه ای را منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۰:۰۰    
استاندار اصفهان گفت: تدوین طرح جامع سلامت استان اصفهان صورت گرفته است و با مصوبه کارگروه سلامت و امنیت غذایی استان اصفهان در ریل اجرا قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۰۹:۰۰    
ایمانی گفت: موضوع ادغام این بانک با موسسات کوثر و ثامن شایعه بوده و روند فعالیت های بانک مهر اقتصاد به صورت مستقل ادامه می یابد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۰۸:۳۱    
کارگروه تخصصی سلامت و امنیت غذایی شهرستان اصفهان با حضور اعضا این کارگروه تشکیل جلسه داد و طی آن مسائل مهم بهداشتی و امنیت غذایی این منطقه بررسی شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۱۵:۴۸    
مسیرهای پنج گانه راهپیمایی روز جهانی قدس در شهر اصفهان از سوی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۲۲:۱۸    
مدیر منطقه یک شهرداری اصفهان با اشاره به اینکه طرح تبدیل مقبره صائب تبریزی به یک مکان گردشگری در منطقه یک شهرداری اصفهان در حال اجرا است، گفت: فاز دوم این پروژه تا یک ماه آینده کلید می خورد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۲۱:۴۸    
عضو شورای اسلامی شهر اصفهان بابیان گلایه از نحوه تبلیغات برخی از کاندیداها در زمان انتخابات، تصریح کرد: برخی بانوان کاندیدا فضای انتخاباتی را با سالن مد و آرایش اشتباه گرفته بودند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۵:۱۸    
قطر در راستای تکمیل پروژه های خود به منظور برپایی جام جهانی 2022 نیاز دارد تا 20 الی 25 درصد فولاد موردنیاز خود را از کشورهای همسایه خود وارد کند و برآورد می شود قطر و عربستان در 10 سال آینده 50 درصد ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۳:۴۸    
نایب رئیس کمیسیون امور اقتصادی، حقوقی و گردشگری شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: برای ارتقای حوزه گردشگری همچنان کار قابل توجهی صورت نگرفته و به عنوان مثال فرودگاه شهید بهشتی اصفهان نیز هنوز دارای ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۳:۱۸    
مدیر منطقه 6 شهرداری اصفهان گفت: عملیات اجرایی تقاطع غیر همسطح شهید بالایی با اعتبار 21 میلیارد تومان تاکنون 94 درصد پیشرفت داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۳:۱۸    
رئیس شورای اسلامی شهرستان اصفهان از گلایه اعضای این شورا از نحوه، اجرا و نتیجه انتخابات در شهرها و روستاهای اصفهان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۲:۴۸    
رئیس اتحادیه گز و شیرینی استان اصفهان گفت: کاهش تقاضای مصرفی مردم نیز موجب شده تا احتمال افزایش قیمت شیرینی و مشتقات آن در هفته های آتی کمرنگ باشد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۲:۱۸    
هر کلمه از امیر المومنین (ع) آموزنده در بخشی از زندگی است و تمام این آموزه ها از محبت و گذشت تا سیاست و اقتصاد تبدیل به مجموعه ای گرانبها به نام نهج البلاغه شده که نظام جامع آموزشی سیره اهل بیت را می ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۲:۱۸    
معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اصفهان گفت:امسال مرمت چهل ستون در سه بخش پیشانی ایوان ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۲:۱۸    
شریعتی با اشاره به اجرای طرح منزلت شهروندی در اصفهان از سال گذشته، گفت: گزارشی از وضعیت روند اجرای این طرح به شورای شهر ارائه شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۰۸:۱۸    
مدیر نقش خانه سنتی میدان نقش جهان گفت: قرآن دست نویس هنرمند اصفهانی به خط شکسته در نمایشگاه نقش خانه میدان نقش جهان رونمایی شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۰۷:۴۸    
همتی با اشاره به حذف دفترچه های بیمه کاغذی در مراکز ملکی سازمان تامین اجتماعی گفت: در حال حاضر بیش از 93 درصد نسخ در مراکز تامین اجتماعی به صورت الکترونیک تولید می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۰۷:۱۸    
سرهنگ مرتضوی اظهار کرد: فردی که در فضای مجازی داروهای لاغری راتبلیغ و برای شهروندان اجناس تقلبی ارسال می کرد توسط ماموران پلیس فتای اصفهان شناسایی و دستگیر شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۰۷:۱۸    
مدیر روابط عمومی اداره گاز استان اصفهان گفت: جریان گاز در شمس آبادی، خیابان کوالالامپور و منشعبات آن فردا به علت تعمیرات قطع خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۰۶:۱۸    
رئیس سازمان زندان ها از اجرای بخشنامه اخیر رئیس قوه قضائیه خبر داد و گفت: تعدادی از زندانیان برای لیالی قدر به مرخصی رفتند که مرخصی برخی از این افراد می تواند منتهی به آزادی باشد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۰۶:۱۸    
به یاد داشته باشیم که هزینه کردن در امنیت ملی – از یک دیوار آجری تا هزاران موشک – اقتدار و سربلندی جمهوری اسلامی ایران را به دنبال دارد و به تعبیر خداوند متعال در سوره انفال نوعی انفاق است...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۲۰:۴۸    
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای اصفهان گفت: آب اراضی کشاورزی و باغات غرب استان در تابستان تأمین می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۲ - ۲۲:۱۸    
نحوه واگذاری ها در شهرک سلامت باید به صورت عادلانه و منصفانه انجام پذیرد تا جامعه پزشکی بتواند در این شهرک مستقر شود اما در حال حاضر بعضی از کاربری های شهرک سلامت به صورت انحصاری به افرادی واگذارشده ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۱ - ۱۹:۰۷    
سردار سلیمانی عملیات تروریستی تهران را بیانگر پایان تلاش تکفیری ها و عوامل استکباری منطقه دانست و گفت: این اقدام واقعیت اتفاقات اخیر ریاض را به نمایش گذاشت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۱ - ۱۶:۰۷    
وقوع حوادث تروریستی در تهران و به شهادت رسیدن جمعی از هموطنان عزیزمان با تمام اندوهی که به وجود آورد در عین حال ضرورت و اهمیت جانفشانی های مدافعان حرم را ملموس کرد و مردم فهیم ایران بار دیگر ثابت ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۱ - ۰۹:۳۷    
استاندار اصفهان گفت: تمرکز بر توسعه صنایع دستی در کشورهای موفق در این حوزه با تکیه بر ویژگی های مثبت این صنعت از جمله بار فرهنگی، ایجاد ارزش افزوده قابل توجه، اشتغال پایدار ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۱ - ۰۸:۰۷    
رئیس مرکز پژوهش های شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: شورای جدید شهر اصفهان اگرچه از نظر سیاسی همسو با دولت است ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ - ۲۱:۳۷    
رئیس مرکز اجراییات پلیس راهور ناجا گفت:در سال 95 یک میلیون و 400 هزار وسیله نقلیه فاقد معاینه فنی جریمه شدند که 490 هزار مورد آن به وسیله دوربین های نظارتی اعمال قانون شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ - ۲۰:۳۷    
مشاور کمیسیون تجارت اتاق بازرگانی اصفهان گفت: تعمیق اختلاف قطر با شورای همکاری خلیج فارس فرصت مناسبی برای ایران است که در این کشور حضور بلند مدت اقتصادی داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ - ۲۰:۳۷    
صادقیان با اشاره به نزدیکی بهره برداری از شهرک سلامت اصفهان، گفت: جامعه پزشکی از نحوه واگذاری ها در این شهرک ناراضی هستند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ - ۱۸:۳۷    
سردار آقاخانی آخرین جزییات در مورد وجود بسته مشکوک در سیتی سنتر اصفهان را تشریح کرد و گفت: پس از حضور و بررسی موضوع مشخص شد هیچ مورد خاصی وجود ندارد و هم اکنون شرایط عادی است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۹ - ۱۶:۴۲    
فولادگر گفت: زمانی که حامیان تروریسم کور وقتی با عملیات تروریستی دیروز نتوانستند خللی در مجلس ایجاد کنند، چگونه ادعای برهم زدن امنیت کشور مقتدر ایران را دارند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۹ - ۱۴:۱۲    
نمایش بی در زمان به کارگردانی احسان جانمی در تالار فرشچیان اصفهان به صحنه رفت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۹ - ۱۳:۱۲    
موسوی لارگانی گفت: خودروسازان برای ارتقای کیفیت خودروها باید شبانه روز تلاش و اندیشه کنند نه اینکه با وزش بادی به فکر گرانی خودرو و سودهای هنگفت خود باشند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۹ - ۱۰:۴۲    
مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اصفهان گفت: مرحله اول سمپاشی درختان شهر اصفهان فروردین و اوایل اردیبهشت ماه سال جاری انجام شد و مرحله دوم نیز که از اوایل خردادماه کلید خورد ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۹ - ۰۹:۴۲    
مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: به طور میانگین در طول سه سال گذشته مسابقات قرآنی، احکام و نهج البلاغه بالای 300 درصد در استان رشد داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۹ - ۰۸:۱۲    
حادثه تروریستی (چهارشنبه) که سعودی ها از بابت این موضوع ابراز خوشحالی کرده بودند، نشان داد که حامی درجه یک تروریسم کیست و در پی این آتش افروزی ها چه سودی نصیب چه افرادی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۷ - ۲۱:۱۲    
گرجی زاده کمبود بودجه را عامل اصلی شروع نشدن ساخت زندان اصفهان در محل جدید آن عنوان کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۷ - ۱۹:۱۲    
پاسدار شهید جواد محمدی از دلیرمردان شهر درچه در درگیری با تروریست های سلفی تکفیری به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۷ - ۱۹:۱۲    
حاجی دلیگانی گفت: نکته مهمی که در دو پاراگراف سند 2030 وجود داشته و بر پذیرش کامل آن تأکید دارد این است که کشورهای پذیرنده این سند نمی توانند برخی از محورها را قبول و برخی دیگر را رد کنند و باید در ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۷ - ۱۹:۱۲    
نماینده مردم شاهین شهر، برخوار و میمه در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز سه نفر در دفترم در ساختمان مجلس حضور داشتند که گفته می شود دو نفر از آن ها به شهادت رسیده اند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۷ - ۰۱:۴۲    
زرگرپور گفت: چرخش نگاه نمایشگاه به یک دانشگاه معرفت شناسی با نمایش تولیدات نخبگان قرآنی و معرفی برگزیدگان حوزه های مختلف علوم قرآنی و تبدیل این جریان به یک المپیاد ملی قرآنی از طریق ایجاد یک شبکه هم ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۶ - ۲۳:۴۲    
محققیان گفت: امیدواریم با ادامه این مسیر در سال های آینده نمایشگاه قرآن و عترت اصفهان را به نمایشگاهی با رویکرد بین المللی تبدیل کرده و تلاش خادمان قرآن استان و کشور را به سراسر جهان اسلام معرفی کرده ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۶ - ۲۳:۱۲    
متن پیام آیت الله مظاهری به چهاردهمین نمایشگاه قرآن و عترت اصفهان عصر امروز در آیین افتتاح این نماشگاه قرائت شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۶ - ۲۱:۴۲    
اگر رئیس دولت دوازدهم نمی خواهد در، دورهٔ دوم ریاستش دچار چنین حالتی از اقتدار و مشروعیت، در حالتی بسیار وخیم تر از حالت سابق دچار شود می باید تمام تلاش خود را در تحقق وعده های خود به کار بگیرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۶ - ۱۲:۴۲    
سیدافهقی گفت: نباید بگذاریم جلاد جای شهید را بگیرد، دیدیم در جریان انتخابات برای کسب یک رأی چه حقایقی وارونه جلوه داده شد و چه مسائلی مطرح شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۶ - ۱۱:۴۲    
رئیس اتاق بازرگانی اصفهان خواستار توجه شورای شهر به جوان گرایی در بدنه شهرداری شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۶ - ۱۰:۴۲    
مرگ بر آمریکا یک شعار سیاسی رایج در میان برخی احزاب، گروه های سیاسی- مذهبی و برخی کشورهای دنیا است و مختص ایران نبوده، بلکه در بسیاری نقاط دیگر دنیا نیز دیده می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۶ - ۰۹:۱۲    
تازه ترین تولید خانه تئاتر حوزه هنری اصفهان با حضور گسترده تماشاگران شگفتی ساخت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۶ - ۰۸:۱۲    
حجت الاسلام طالب پور گفت: قیام 15 خرداد هم اولین حرکت در تاریخ انقلاب اسلامی محسوب شده و هم اولین اقدام بود ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۴ - ۱۶:۱۲    
عبدالرسول جانثاری به بررسی موفق بودن یا نبودن طرح مسکن مهر پرداخت و این طرح را یکی از اقدامات موفق دولت دهم برشمرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۴ - ۱۵:۱۲    
اگر بنا بر اشتغال زایی در کشور باشد بدون شک فریدونشهر با درجه محرومیت هشت و با نرخ بیکاری بالای 50 درصد باید در اولویت قرار داشته باشد ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۴ - ۱۴:۴۲    
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل ونقل استان اصفهان از کاهش نقاط حادثه خیز و بهبود جاده های استان اصفهان طی سال های اخیر خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۴ - ۱۴:۱۲    
فرهادی گفت: تسهیلاتی در قالب وام های دانشجویی برای دانشجویان دکتری با اعتباری بالغ بر 110 میلیارد تومان پیش بینی شده است که دانشجویان از هم اکنون می توانند برای ثبت نام اقدام کنند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۴ - ۱۳:۴۲    
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: در طرح تحول سلامت، اگر کسی توانایی زایمان طبیعی داشته باشد می تواند به صورت کاملاً رایگان در بیمارستان های دولتی عمل زایمان خود را انجام دهد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۲ - ۱۹:۱۲    
امام جمعه موقت اصفهان گفت: نفوذ دشمن از طریق جنگ فرهنگی است و این بسیار خطرناک است، غرب با سند 2030 راه نفوذ به ایران را گشود، سند 2030 یعنی حرفی از جهاد ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۲ - ۱۹:۱۲    
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: علاوه بر هزینه های مالیات و آبونمان در قبوض گاز، مشترکان باید به ازای هر متر مکعب گاز 130 تومان پرداخت کنند ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۱ - ۲۰:۴۲    
روحانیت ما را چه شده است که در دوران طاغوت با آن همه خفقان و بگیر و ببندهای سخت و طاقت فرسا توانستند انقلاب اسلامی را به ثمر برسانند ولی امروز در یک فضای امن و پویا به بیماری مهلک محافظه کاری مبتلا ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۱ - ۱۱:۱۲    
عضو شورای شهر اصفهان با اشاره به ضرورت توسعه حمل و نقل و نیاز به پارکینگ های عمومی گفت: طبق برنامه پنج ساله آتی شهراصفهان، امیدواریم به تعداد 30 هزار پارکینگ در شهر برسیم.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۱ - ۰۸:۴۲    
شهردار اصفهان گفت: پارکینگ محتشم کاشانی سومین پارکینگ هوشمند شهر اصفهان است که به ایستگاه دوچرخه هم مجهز است، این پروژه در 8 طبقه با هزینه ای بالغ بر 6 میلیارد تومان امروز مورد بهره برداری قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۱ - ۰۸:۱۲    
اطلاعیه حفاظت محیط زیست استان اصفهان در خصوص تغییر رنگ آب رودخانه زاینده رود در شهرستان های مبارکه و لنجان صادر شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۹ - ۱۴:۴۲    
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان گفت: با هوشمندسازی پارکینگ ها ارائه خدمات رسانی به شهروندان ارتقا یافته و رضایتمندی مردم از خدمات بیشتر شده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۹ - ۱۳:۴۲    
حاج صادقیاگفت: اولین مرکز جامع اوتیسم ایران در اتوبان ذوب آهن، بلوار شفق اصفهان با کمک شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان و خیرین کلنگ زنی شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۹ - ۱۲:۴۲    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: چهار نفر مشکوک به تب کریمه کنگو در اصفهان شناسایی شدند که یک نفر مشکوک به این بیماری فوت و یک نفر مرخص شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۹ - ۱۱:۱۲    
رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان اصفهان گفت: اغلب مصلی های نماز جمعه استان اصفهان استاندارد نیست و متاسفانه در زمینه ساخت مصلی های نماز جمعه خوب کار نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۹ - ۱۰:۱۲    
معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان اصفهان با بیان اینکه مردم نگران مصرف گوشت نباشند، گفت: برای کنترل و پیشگیری از ابتلا به این بیماری باید گوشت قرمز به مدت 24 ساعت در دمای صفر تا چهار درجه سانتی ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۹ - ۰۹:۱۲    
بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران شمار و مبلغ چک های صادر شده در اسفندماه گذشته را اعلام کرد که بر این اساس، از نزدیک به 10 میلیون فقره چک صادر شده ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۹ - ۰۸:۱۲    
معاون عمران شهری شهرداری اصفهان گفت: دولت در سال گذشته در خصوص واگذاری 80 میلیارد تومان اوراق مشارکت برای شهرداری قول هایی را داد اما هنوز اقدامی صورت نگرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۹ - ۰۰:۱۲    
اخوان ارجمند با توضیح در مورد علت تفاوت نرخ حلیم بادمجان در اصفهان تاکید کرد: بازرسان اتحادیه بطور جدی بر عملکرد صنوف زیرمجموعه اتحادیه به ویژه در ماه رمضان نظارت می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۲۳:۱۲    
آیت الله طباطبایی نژاد افزود: متاسفانه در این انتخابات شاهد برخی بداخلاقی ها در سطح نامزدها و کسب رأی به هر قمیتی حتی مخالفت با اصول دین، مباحث فرهنگی مانند حجاب و بیان جملات کذب بودیم.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۷:۱۲    
یک دستگاه سواری جنسیس که در آزادراه امیرکبیر با سرعت عجیب و غیرمجاز حرکت می کرد توقیف و به پارکینگ منتقل شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۶:۴۲    
ماه میهمانی خدا از راه رسیده و یکی از اتفاقات این ماه که فیلم های تلویزیونی است را با خود به همراه آورده است ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۶:۱۲    
تیم ملی جوانان ایران که 4 بازیکن از تیم های ذوب آهن و سپاهان را در ترکیب خود داشت، با دو شکست و یک پیروزی از دور رقابت های جام جهانی جوانان در کره جنوبی حذف شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۰۹:۱۲    
شعرباف گفت: در آینده نزدیک قرار است قطار شهری به صورت آزمایشی در فاز سوم خط حدفاصل ایستگاه تختی تا میدان آزادی یک حرکت کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۲۰:۱۲    
مدیر اهدا کنندگان خون سازمان انتقال خون اصفهان می گوید فقط 3 درصد از زنان اصفهانی خون می دهند و این درحالی است که این آمار در کشورهای اروپایی به 60 درصد می رسد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۷:۴۲    
حسن جعفری بازیکن سابق سپاهان مجدد به این تیم پیوست تا مشکل دفاع راست این تیم را حل کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۶:۴۲    
مدیرکل حج و زیارت استان اصفهان گفت: سهمیه استان اصفهان برای حج تمتع امسال 4 هزار و 510 نفر است که هنوز بیش از 200 ظرفیت آن تکمیل نشده و دارندگان فیش های حج تا پایان سال 85 برای اعزام در سال جاری می ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۶:۱۲    
عالم بدان رای بهانه است ایران همیشه جاودانه است
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۵:۴۲    
در معاملات اولین روز از ماه مبارک رمضان، شاخص بورس کاهشی شد و به رغم افزایش قیمت جهانی، طلا بدون هدف نوسان کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۰۸:۳۲    
عضو شورای شهر اصفهان با اشاره به اینکه پروژه های مهم شهر ارتباطی به جناح های سیاسی ندارد، گفت: اجرای پروژه ها در اصفهان اصولگرا و یا اصلاح طلب نمی شناسد و آنچه مهم است اصفهان است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۰۸:۰۲    
نایب رئیس اتحادیه گوشت قرمز اصفهان گفت: قیمت گوشت قرمز در روزهای اول ماه مبارک رمضان افزایش خواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۰۱:۲۷    
ترکی پیرامون آخرین وضعیت پیگیری شکایت ها و اقدام های انجام گرفته در خصوص تخلفات انتخاباتی مسائلی را مطرح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۲۳:۲۷    
اگر فرد بیمار به سرعت به مراکز درمانی مراجعه کند تا 70 درصد شانس زنده ماندن بیشتر است. اما در منابعی هم گفته شده که احتمال دارد فرد پس از درمان هم تا 30 درصد جان خود را از دست بدهد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۲۰:۵۷    
ماه مبارک رمضان در کنار تمام برنامه هایش فصل خاصی از نمایش فیلم و سریال را به دنبال خود دارد، که علاوه بر برنامه های صدا و سیما می توان به فیلم های تولیدشده که برای نمایش روی پرده سینما مهیا شده اند ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۱۶:۲۷    
سردار آقاخانی از اجرای طرح های انتظامی و ترافیکی ویژه این فرماندهی در روزها و شب های ماه مبارک رمضان خبر داد
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۱۶:۲۷    
امینی گفت: امروز لازمه حاکمیت در جمهوری اسلامی احترام به همه سلایق در بخش های مختلف است و باید یاد بگیریم و بدانیم که هیچ حزب ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۱۵:۲۷    
مدیرکل دامپزشکی استان اصفهان در گفت وگو با فارس به بیان جزئیات کامل بیماری تب کریمه کنگو، عوامل ابتلا به آن و توصیه های دامپزشکی به مردم درباره این بیماری پرداخت.
مشاهده نتایج بیشتر...