دوشنبه ۲۸ اسفندساعت ۲۰:۲۰Mar 2018 19

اصفهان بیدار (esfahanebidar.ir)

  ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ - ۰۸:۳۸    
رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان گفت: علی رغم این که نیروی انتظامی توان برخورد قاطع را در همان لحظات اول با اوباش خیابان پاسداران داشت، می خواست با گفت وگو ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۶ - ۱۵:۳۸    
کارشناس مسائل سیاسی گفت: سناریوی دشمن از ایجاد اغتشاش های اخیر، به هم ریختگی داخلی و توقف حرکت مقتدرانه کشور و انقلاب اسلامی در سطح منطقه است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۶ - ۱۵:۰۸    
معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری اصفهان گفت: قطار شهری از 25 اسفندماه تا پایانه صفه راه اندازی می شود و به نوعی پایانه کاوه و صفه به یکدیگر متصل خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۶ - ۱۴:۰۸    
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان اصفهان گفت: طرح ویژه نظارتی نوروز با هدف حصول آمادگی لازم و کافی برای پیشگری و مقابله با وضعیت غیر قابل پیش بینی و نابسامانی های احتمالی در بازار عرضه و تقاضا ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۶ - ۱۳:۳۸    
استاد حوزه علمیه، با اشاره به حمایت برخی جریانات از کشف حجاب، اظهار کرد: شهدا در میان ما نیستند، اما راه آن ها بسته نشده است و پیام شهدا برای جامعه امروز پاکی و پاکدامنی و تلاش برای ترویج آن از طریق ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۶ - ۱۳:۰۸    
مسئول اداره تبلیغی هنری سپاه پاسداران گفت: ششمین جشنواره فرهنگی هنری سپاه از تاریخ پنجم لغایت هفتم اسفندماه 1396 به میزبانی دانشگاه حضرت امیرالمؤمنین(ع) نیروی زمینی سپاه در اصفهان، برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۶ - ۱۳:۰۸    
تهیه کننده برنامه دیرین دیرین گفت: نوع کسب و کارها در دنیای امروز تغییر کرده است و نیازی نیست برای رسیدن به پول، حتما کارخانه ای مثل فولاد مبارکه راه اندازی کرد ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ - ۲۱:۰۸    
مدیر مجموعه رباتیک آریانا در کشور گفت: زمینه انجام فعالیت های دانش بنیان در کشور فراهم شده و لازم است از این موقعیت به بهترین شکل استفاده شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ - ۲۰:۳۸    
تعاملات اقتصادی و سیاسی هند و ایران با وجود این سفر اخیر روحانی به این کشور، آینده چندان روشنی ندارد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۱ - ۲۲:۰۳    
لاشه هواپیمای سقوط کرده در ارتفاع چهار هزار و 500 متری زاگرس شناسایی شده و امداد رسانی در این ارتفاع سخت و سرد، به سرعت انجام می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۰۸:۳۴    
رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان گفت: طرح استیضاح وزیر راه و شهرسازی ربطی به سقوط امروز هواپیمای مسافربری ندارد و تعدادی از نمایندگان پیش از این پیگیر استیضاح بودند اما اعلام وصول نشد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۰۹:۳۴    
شهردار اصفهان در پاسخ به انتقادها به شعار برای ایران شهرداری در دهه فجر، گفت: از امام راحل شنیده ایم که جمهوری اسلامی نه یک کلمه کم و نه یک کلمه بیشتر و ایجاد این کلیدواژه براساس همین شعار بود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۰۰:۳۲    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: با توجه به تاریک شدن هوا و شرایط نامساعد جوی، باد و باران عملیات متوقف شد چرا که امکان عملیات وجود ندارد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۲:۵۴    
مدیر بازرسی و نظارت بر اصناف استان اصفهان گفت: برای مقابله با ترویج قلیان و دخانیات غیر مجاز، طبق قانون اخطار جمع آوری از سوی بازرسی و نظارت بر اصناف استان به همه فروشندگانی که مغازه فروش ادوات ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۱:۵۴    
عضو هیئت علمی جامعه المصطفی با بیان اینکه شهدا بهترین الگوهای تربیتی برای جامعه امروز هستند، گفت: توصیه به پشتیبانی از ولایت فقیه در وصیت نامه همه شهدا به چشم می خورد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۱:۵۴    
عضو کمیسیون تلفیق بودجه با اشاره به عدم تصویب پیشنهاد افزایش منابع پرداخت یارانه های نقدی گفت: سال آینده 23 میلیون نفر از صف دریافت یارانه حذف خواهند شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۰۹:۴۳    
رئیس اتحادیه صنف گوشت قرمز استان اصفهان گفت: باید کار به دست کاردان سپرده شود، در حال حاضر واردات گوشت قرمز یخی و گوشت قرمز گرم به کشور صورت می گیرد اما به دست عده خاصی است و از اهل فن برای انجام ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۰۹:۱۳    
کمیته فنی فدراسیون بسکتبال مهران شاهین طبع را به عنوان سرمربی جدید تیم ملی بسکتبال ایران انتخاب کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۰۸:۴۳    
مشکلات مناسب سازی معابر با جلسه گرفتن و انتشار عکس جلسات در جراید و فضای مجازی حل نمی شود؛ مگر اینکه هر کدام از مسئولان روی یک ویلچر بنشینید و بخشی از شهر را بدون کمک دیگری در پیاده رو ویل بزنند...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۸:۴۳    
هر دلار آمریکا با عبور از سد قیمتی 4 هزار و 800 تومان، به کانال 4 هزار و 900 تومان نیز نفوذ کرد و در پایان این روز کاری در قیمت 4 هزار و 932 تومان قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۷:۴۳    
در بازی های گروهی رفت و برگشت معمولاً نقش بازی های خانگی ویژه و پر اهمیت است بنابراین ذوب آهن می تواند با کسب نتایج مطلوب در بازی های آتی این باخت را به فراموشی بسپارد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۷:۴۳    
بانوان والیبالیست سپاهان اصفهان، قهرمان لیگ برتر والیبال نشسته بانوان کشور شدند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۷:۴۳    
رئیس اداره بودجه اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: میزان کل بدهی آموزش و پرورش استان اصفهان از سال 89 تاکنون میزان 5 میلیارد و 708 میلیون و 260 هزار تومان است ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۷:۴۳    
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس اصفهان گفت: زمان برگزاری مراسم تشییع پیکر مطهر 30 شهید گمنام در استان اصفهان به زودی تصویب و اعلام می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۷:۴۳    
رییس گروه توسعه ورزش قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان از تصویب و ابلاغ آیین نامه تأسیس باشگاه کوهنوردی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۷:۱۳    
صبح امروز پیکر 3 شهید حادثه سانچی وارد کشور و با استقبال جمعی از مسئولان در فرودگاه امام(ره) تشییع شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۳:۱۳    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: منتظر پیشنهادات کمیسیون در خصوص یارانه ها هستیم اگر این پیشنهاد عادلانه باشد مجلس به آن رای می دهد در غیر این صورت قطعا این پیشنهاد با رای نمایندگان همراه نخواهد بود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۳:۱۳    
نایب رییس شورای شهر اصفهان گفت: یک و هزار 270 میلیارد تومان از بودجه سه هزار میلیارد تومانی شهرداری در سال 1397 به حمل و نقل اختصاص داده شده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۲:۴۳    
رییس اداره مطالعات و برنامه ریزی شهری شهرداری اصفهان گفت: جاری نبودن زاینده رود و عدم تغذیه چشمه های زیرزمینی ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۲:۴۳    
فرماندار اصفهان گفت: وضعیت آموزش و پرورش در زمینه نیروی انسانی باید سر و سامان داده شود چرا که آموزش و پرورش سال آینده با کمبود یکهزار نیرو مواجه است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۱:۱۳    
دادستان عمومی و انقلاب اصفهان از کشف و ضبط نزدیک به 300 کیلو گرم ماده مخدر تریاک خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۰۹:۱۳    
نماینده ولی فقیه در استان اصفهان با بیان اینکه فرد بی بصیرت شعار نه اسلام، نه قرآن جانم فدای ایران را سر می دهد، عنوان کرد: در طرحی که شهرداری اصفهان به مناسبت دهه فجر در خیابان ها نصب کرده است ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۰۹:۱۳    
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان، گفت: 40 هزار حامی از 25 هزار فرزند یتیم در استان اصفهان، حمایت می کنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۱:۴۳    
عضو جدید هیأت مدیره باشگاه سپاهان گفت: حضورم در باشگاه به عنوان عضو هیأت مدیره، تنها برای کمک به روند تیم فوتبال سپاهان است و دلیل دیگری ندارد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۰:۴۳    
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، گفت: 18 طرح بهداشتی و درمانی به مناسبت سی و نهمین سالگرد انقلاب اسلامی ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۰۸:۴۳    
نماینده مردم شاهین شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی با تقاضا از وزیر کشور جهت تشکیل ستاد بحران آب در استان اصفهان، گفت: در غیر این صورت باید 5 میلیون نفر را به خاطر کمبود آب شرب در اصفهان جابجا کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۰۶:۴۳    
دشمن از سال ها پیش با گسترش شبکه های ماهواره ای، سرمایه گذاری عظیمی برای ناامید کردن مردم از آینده جمهوری اسلامی صورت داده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۲۰:۱۳    
جشن 39 سالگی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران با حضور اقشار مختلف مردم اصفهان در میدان امام برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۱۹:۴۳    
مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا بابیان اینکه مسئولان باید پاسخگوی ملت باشند، گفت: برنامه ششم کشور تا سال 1400 به اتمام می رسد و مردم اصفهان انتظار دارند بدانند وضعیت آب، هوا، اشتغال، تولید چه خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۰۹:۱۳    
استاندار اصفهان گفت: شهرداری از هزینه ها صرفه جویی کرده و بحث قطار شهری را تکمیل کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۰۸:۱۳    
موسوی لارگانی گفت: اگر مسؤولان در هر جایگاهی احساس وظیفه کنند و تمام تلاش خود را در رفع دغدغه ها و مطالبات مردم قرار دهند و مردم را از خود بدانند قطعاً مسائل اقتصادی و معیشتی هم مشکل ساز نخواهد بود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۰۷:۱۳    
دبیر حزب کارگزاران سازندگی استان اصفهان گفت: مردم در روز 22 بهمن مانند سال های گذشته حضور پررنگی خواهند داشت، البته پیش بینی می کنم این حضور با معنا و شکل افزوده تری نسبت به گذشته باشد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۰۶:۱۳    
رئیس پلیس راهور استان اصفهان از محدودیت های ترافیکی در روز بیست و دوم بهمن ماه در اصفهان خبرداد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۰۸:۳۲    
ماجرای گوشی های دردسرساز المپیک زمستانی پیونگ چانگ،دهن کجی دوباره برندهای کره ای به 80 میلیونی ایران است؛ همان کمپانی هایی که بخش های عظیمی از بازار ایران را قبضه کرده اند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۰ - ۱۸:۴۷    
رئیس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: بارش برف برای مناطق غربی استان پیش بینی می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۰ - ۱۸:۱۷    
امام جمعه اصفهان گفت: فعالیت و دیدگاه های شهدای مدافع حرم مانند شهید حججی ها نشان از انتقال ارزش های انقلاب به نسل های مختلف دارد که از دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۰ - ۱۸:۱۷    
دبیر قرارگاه عمار، با بیان اینکه با حضور فعال ایران اسلامی در جبهه مقاومت و شکست داعش و حامیان آن ها، اکنون راه برای غلبه بر اسرائیل به صورت کامل باز شده است ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۰ - ۱۸:۱۷    
نماینده مردم برخوار، شاهین شهر و میمه در مجلس، با اشاره به سرسپردگی پهلوی به بیگانگان و جدایی بحرین از ایران در زمان سلطنت محمدرضا، گفت: انقلاب اسلامی ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۰ - ۱۸:۱۷    
فرمانده پایگاه شکاری خلبان شهید عباس بابایی گفت: امروزه نیروهای مسلح با تقویت روحیه برادری با قدرت کامل از تمامیت ارضی دفاع می کنند و پیام ما صلح و دوستی است ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۰ - ۱۲:۱۷    
مدیر عامل شرکت نمایشگا های بین المللی استان اصفهان گفت: اگر صنعت دارو به درستی هدایت شود درآمدهای ارزی بسیار از محل درآمدهای حاصل از فرو ش دارو نصیب کشور خواهد شد که با تاکید بر رویکرد صادرات غیر ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۰ - ۱۲:۱۷    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری استان اصفهان گفت: طرح ایمن سازی سی وسه پل تائید شده و در دست اجرا است، این طرح با همکاری سازمان نوسازی و بهسازی شهرداری اصفهان صورت می گیرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۰ - ۱۲:۱۷    
رئیس مجلس شورای اسلامی، گفت: نمی توان با اقتصاد دولتی کاری از پیش برد و اگر سیاستمداران هنر دارند به جای اختلاف افکنی زمینه اقتصاد مردمی را فراهم کنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۰ - ۰۸:۱۷    
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: نظارت در مجلس ضعیف است؛ قبلاً هم مطرح کردیم که برای هر نماینده کارنامه درست شود تا ببینیم وکیل ملت چقدر مطالبات را دنبال کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۰ - ۰۷:۴۷    
مشاور وزیر بهداشت گفت: پزشکان باید داروهای داخلی تجویز کنند تا شاهد توانمندی تولید دارو داخلی در صنعت دارو سازی باشیم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۰ - ۰۰:۴۷    
استاندار اصفهان گفت: 10 درصد اصفهان را بافت فرسوده تشکیل داده که 27 درصد جمعیت در آن زندگی می کنند که این مورد باید تعدیل و خدمات، رفاه و معیشت جامعه تامین شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۹ - ۲۳:۱۷    
اهالی دو شهرک شیعه نشین نبل و الزهرای سوریه، مراسم بزرگداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را جشن گرفتند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۹ - ۲۳:۱۷    
“دولت، صدای زلزله، صدای مشکلات ساکنان بافت فرسوده، نوای مردم کم توان و نسل جوان خانه اولی را شنید.”
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۹ - ۲۲:۴۷    
رئیس مجلس شورای اسلامی، به منظور شرکت در مراسم گرامیداشت شهدای مدافع حرم ( جبهه مقاومت ) وارد اصفهان شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۹ - ۲۲:۴۷    
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: پشتیبانی مردم از انقلاب باعث می شود دشمنان پس زده شوند و امنیت در ایران پایدارتر باشد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ - ۱۰:۴۲    
دبیرخانه ششمین همایش طلای سبز، برنامه های این بخش از نمایشگاه بین المللی اصفهان فارما را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۳:۲۲    
فرماندار اصفهان با تاکید بر اینکه همه فعالیت های آموزش و پرورش سرمایه گذاری برای آینده است، گفت: آموزش و پرورش بنگاه اقتصادی نیست و باید نگاهی فراتر به این نهاد داشته باشیم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۲:۵۲    
مدیرکل سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان گفت: پس از بررسی پیشنهادات مختلف ارائه شده از طرح حفاظ های سی و سه پل به تصویب نهایی رسید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۰:۲۲    
نماینده مردم فلاورجان در مجلس با تاکید بر اینکه آب آشامیدنی کافی در اصفهان وجود ندارد، خواستار تسریع در پرداخت خسارت نکشت به کشاورزان شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۰۸:۵۰    
جانشین فرماندهی سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان گفت: دشمنان اسلام در اغتشاشات اخیر با برنامه ریزی های خود درصدد ایجاد مشکلاتی در کشور بودند اما قدرت مردم را پیش بینی نکرده و نمی دانستند که اگر خشم ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۰۹:۱۲    
معاون عمران، توسعه امور شهری وروستایی وزیر کشور با اشاره به اینکه بخشی از آب سد برای پایداری آن و بخش دیگری از آب سد نیز حجم مرده آن است ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۰۷:۴۲    
یک دانش آموز 16 ساله مازندرانی که قصد گرفتن عکس سلفی از خود بر روی سی و سه پل اصفهان را داشت، بر اثر بی احتیاطی از روی پل سقوط کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۰:۵۵    
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد در بخشنامه ای اعلام کرد: برگزاری کنسرت های موسیقی در محیط های دانشگاهی ممنوع است و واحدهای دانشگاهی تحت هیچ عنوان یا مراسمی مجاز به برگزاری آن نیستند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۰:۲۱    
استاندار اصفهان امروز با گلایه از وابستگی 100 درصدی درآمدهای کشور به فروش نفت، خواستار تغییر این نگاه شد و این وابستگی به نفت را نامطلوب توصیف کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۲۰:۲۴    
خانه وکیل المِله، بنایی تاریخی که می تواند محل جذب صدها توریست داخلی و خارجی و اشتغال مستقیم و غیرمستقیم چندین نفر از جوانان منطقه باشد در سکوتی مرگبار فرو رفته است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۹:۵۴    
جانشین فرمانده سپاه اصفهان، گفت: دشمن در فتنه و برنامه ریزی های اخیر خود قدرت مردم را پیش بینی نکرده بود و نمی دانست هنگامی که روی موج مطالبات به حق سوار می شوند و کلیات نظام را مورد حمله قرار داده و ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۹:۲۴    
بر اساس گزارش دبیرخانه ششمین همایش طلای سبز ، امتیازهای بازآموزی برای شرکت کنندگان در این برنامه اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۹:۲۴    
نمایشگاه بین المللی اصفهان فارما، به عنوان اولین نمونه برگزاری نمایشگاه ایران فارما در کلانشهرها، بهمن ماه سال جاری در مرکز نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان، برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۵:۳۵    
مدیراجرایی کارخانه پلی اکریل اصفهان با تاکید بر اینکه سودآوری پلی اکریل منوط به فعالیت کل کارخانه است، گفت: به دنبال تامین منابع برای خرید “ای ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۲:۳۵    
مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری اصفهان گفت: ثبت نام اتباع و مهاجرین خارجی در طرح آمایش 12 با توجه به تعدد درخواست های اتباع تا 15 دی ماه تمدید شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۱:۳۵    
رییس پژوهشکده محیط زیست دانشگاه اصفهان گفت: اصفهان به عنوان قطب اول صنعت در زمینه زباله های خطرناک صنعتی باید تدبیری بیاندیشد ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۰۹:۰۰    
نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی گفت: وضعیت اقتصادی مردم به ما گزارش داده می شود و همین امر سبب شد که افزایش قیمت حامل های انرژی و بنزین مورد موافقت کمیسیون انرژی قرار نگیرد و به ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۰۸:۰۰    
رییس اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان با بیان اینکه از امروز بعدازظهر در مناطق مختلف استان به خصوص مکان هایی که شاهد بارش بوده اند انتظار مه آلوده شدن هوا راداریم ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۲۲:۱۰    
رهبر معظم انقلاب با بیان اینکه هزاران توپخانه دروغ پردازی به سمت این ملت مشغول شلیک هستند تاکید کردند ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۵ - ۱۳:۳۲    
دو بازیکن جدید پس از عقد قرارداد با باشگاه سپاهان اصفهان، در نیم فصل دوم لیگ برتر فوتبال این تیم را همراهی می کنند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۵ - ۱۳:۳۲    
مدیرکل حقوقی شهرداری اصفهان گفت: اگر از چاله یا چاه موجود در معبر عمومی خسارتی به شهروندان وارد شود، شهرداری طبق قانون موظف به جبران خسارت و پاسخگویی به شهروندان خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۵ - ۰۹:۰۲    
هیئت وزیران در جلسه روز چهارشنبه خود، با اختصاص مبلغ 250 میلیارد ریال اعتبار به منظور جبران خسارت و رفع کمبود منابع آبی در منطقه شرق استان اصفهان ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۴ - ۲۲:۵۶    
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان، شعار محوری مراسم 9 دی در اصفهان را تجلی قدرت الهی در شکست فتنه آمریکایی عنوان کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۴ - ۲۲:۵۶    
مدیر روابط عمومی تامین اجتماعی استان اصفهان، گفت: متاسفانه با وجود تمام تعامل های صورت گرفته از سوی سازمان تامین اجتماعی، هیچ تحرکی از سوی اتوبوسرانی اصفهان، برای تعیین تکلیف بدهی این مجموعه ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۴ - ۲۲:۲۶    
رقابت های شمشیربازی قهرمانی کشور با درخشش شمشیربازان اصفهانی، به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ - ۱۳:۲۰    
یک کارشناس شهرسازی و معماری گفت: برای احیای بافت فرسوده شورایی از افراد متخصص تشکیل شود، زیرا نباید با نگاه حقیرانه در بافت فرسوده کار کرد ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ - ۱۲:۵۰    
دبیر اجرایی نظام صنفی کشاورزی استان اصفهان گفت: قانون شکنی در ارتباط با توزیع حق آبه کشاورزان عملا از دولت سازندگی آغاز شد و همچنان ادامه دارد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ - ۱۰:۵۰    
گزارش صد روزه اقدامات دولت درحالی منتشر شد، که بسیاری از بخش های آن حرف و حدیث بسیاری داشت. یکی از این بخش ها ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ - ۰۹:۴۶    
استاندار اصفهان، در یکی از اولین جلسات خارج از موضوع کاری، در شرایطی میزبان فعالان ستاد انتخاباتی یکی از کاندیداهای ریاست جمهوری بود که مشکلات اجتماعی ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ - ۰۹:۴۶    
مشاور فنی استاندار اصفهان گفت: با حضور استاندار جدید اصفهان به عنوان یک چهره ملی، زمینه فعالیت در سطح استان فراهم است، در این راستا توسعه پروژه های ملی و استانی ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۲۱:۰۱    
معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان از جزیی بودن آتش سوزی پل خواجو خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۲۰:۳۱    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان گفت: اگر نشست در بنا اتفاق بیفتد موجب شکست های عمیق و فعال در بنا می شود، انحنا در پل امکان پذیر نیست ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۲۰:۰۰    
شهردار اصفهان گفت: قصد داریم بر اساس واقعیت ها با یکدیگر صحبت کنیم تا به جای پهن کردن فرش قرمز که به شعار تبدیل شده فرشی از واقعیت برای سرمایه گذاران پهن کنیم و کار را به شکل بسیار بهتری پیش ببریم.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۲ - ۱۱:۳۸    
معاون پیشگیری اداره کل بهزیستی اصفهان از اضافه شدن سالانه حدود 2 هزار نفر به جمعیت معلول استان خبرداد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۲ - ۰۹:۳۸    
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: از استاندار اصفهان خواسته شد تا در عزل و نصب های استان نیز حتماً مسأله شایسته سالاری در نظر گرفته شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۲ - ۰۸:۳۸    
مدیر امور سینمایی حوزه هنری استان اصفهان گفت: شهرداری به تعهدات بودجه ای خود عمل نکرده است چرا که تا این مرحله از روند بازسازی سینما ساحل باید مبلغ 500 میلیون تومان پرداخت می شد ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۲ - ۰۷:۳۸    
در حالیکه قرار بود از چهارم آذر ماه قیمت انواع نان در پایتخت و از ششم آذر ماه در استان ها با افزایش 15 درصدی فروخته شود در نهایت با دستور رییس جمهور جلوی این تصمیم گرفته شد اما اعضای این صنف ممانعت ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۹ - ۲۱:۳۳    
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: دانشگاه ها نه تنها محل کار و تحصیل اساتید و دانشجویان بلکه محل زندگی آنان است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۱۷:۱۷    
دکتر عرب اسدی در بیان هدف به عنوان یکی از چهار رکن اساسی یک تشکیلات اسلامی گفت: کسانی درک درستی از مسئله آرمان داشته باشند برای رسیدن به آن از هیچ تلاشی فروگذار نمی کنند و همین مسئله بود که باعث شد ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۱۴:۱۷    
بازارهای مالی شهر آخرین روزهای مهر ماه را با نوسانات مثبت در بازار بورس، متعادل شدن قیمت ها در بازار سکه و افزایش قیمت ارز در بازار صرافی های شهر به پایان رساندند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۲۱:۱۷    
معماریان گفت: فعالان فرهنگی باید انقلاب را از آغاز تا کنون با جزئیاتش مطالعه کرده، از آن الگو برداری کنند و این انقلاب را ادامه دهند نه اینکه صحبت از کلیات انقلاب باشد و اصول و نکات مهم آن فراموش شود.
مشاهده نتایج بیشتر...