پنجشنبه ۰۵ مردادساعت ۱۹:۲۰Jul 2017 27

اصفهان بیدار (esfahanebidar.ir)

  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۰۱:۲۳    
حجت الاسلام فتاحی گفت: دوره توانمند سازی افسران جوان جنگ نرم با حضور هزار 400 نفر فعال فرهنگی و تربیتی شهرستان اصفهان، آغاز یک جریان عظیم فرهنگی است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۹:۵۳    
شهرک صنعتی رازی شهرضا اگرچه دومین شهرک صنعتی و بزرگ ترین شهرک شیمیایی کشور در منطقه ویژه اقتصادی است، اما سوء مدیریت و بکارنگرفتن نیروی بومی، بیکاری محدوده این شهرک را به 14 درصد رسانده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۲۱:۴۴    
معلمی اختلاف در اردوگاه اعتدالیون و اصلاح طلبان را امری طبیعی و قابل پیش بینی دانست که محصول سهم خواهی ها و وعده های انتخاباتی است و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۲۱:۱۴    
کارها قبل از اجراشدن به دبیرخانه آورده می شود تا نمره دهی و سطح بندی شود. نمره دهی داوران از 70 به بالا بوده است تا هرطرحی عملی نشود. البته دانشجو هستند و سلیقه و خلاقیت هر کدام فرق می کند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۴:۴۴    
امروزه وحدت ملی، وحدت شیعه و سنی و وحدت نیروهای انقلابی ضرورتی انکارناپذیر است و ما هرچه ضربه خورده ایم از بی وحدتی بوده و جریان مقابل هرچه موفقیت داشته از وحدت بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۲۲:۰۹    
آیت الله مقتدایی گفت: علمای بزرگی بودند که یک ساعت قبل از نماز در مسجد حضور داشتند و مسائل مختلفی را با مردم مطرح می کردند و با آن ها ارتباط صحیحی برقرار می کردند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۲۲:۰۹    
ویژه برنامه شهادت امام جعفر صادق (ع) با حضور ائمه جماعات اصفهان و روسای بعضی حوزه های علمیه بعد از ظهر امروز با سخنرانی آیت الله مرتضی مقتدایی نماینده مردم اصفهان در مجلس خبرگان رهبری در مسجد مصلی ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۷:۰۹    
دومین سالروز تصویب برجام در حالی گذشت که رسانه های دولتی در مورد این موضوع سکوت اختیار کرده اند و از برکات این قطعنامه دیگر سخن به میان نمی آورند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۰:۳۹    
مروری اجمالی بر سیره نورانی امام جعفر صادق (ع) در مبحث عفو و بخشودگی به خوبی نمایانگر اهمیت و نقش آن در حفظ روابط مسالمت آمیز و پیوندهای اجتماعی است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۰:۰۹    
فرمانده انتظامی استان اصفهان از جمع آوری پنج هزار قلیان در تفرجگاه های اصفهان خبر داد و گفت: قهوه خانه های ارائه دهنده قلیان به صورت زیرزمینی غیرقانونی هستند و برخورد می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۰:۴۶    
سربازان گمنام سازمان اطلاعات سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان در عملیاتی اعضای شبکه انحرافی و منحط عرفان حلقه به همراه مستر آن را در نجف آباد دستگیر کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۱:۴۶    
مروان حسین مهاجم عراقی امروز با حضور در باشگاه سپاهان به این تیم پیوست تا مشگل گل زنی این تیم حل شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۱:۱۶    
شهردار اصفهان که به دنبال قهرمانی سهراب مرادی می خواست به نحوی از این فرد تقدیر کند که با در های بسته قانون مواجه شد اما نباید قبل از بررسی قانونی این موضوع ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۰۰:۳۱    
پیام ما در این تجمع این نیست که بخواهیم مرزی بین چادری ها و بد حجاب ها بکشیم بلکه می خواهیم از آنها برای پیوستن به این جمعیت عظیم دعوت کنیم؛ بدنه جامعه ما بنده وسیعی است و همه ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۰۰:۰۱    
شهردار اصفهان گفت:از هفته آینده، 2 روز در هفته شاهد افتتاح پروژه های بزرگ شهر خواهیم بود چرا که هم اکنون ابر پروژه های عمرانی شهر همچون ابر پروژه استقلال، شهرک سلامت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۲۳:۴۶    
فرمانده انتظامی استان در دیدار با خانواده شهید مدافع حرم مسلم خیزاب، با اشاره به نقش حساس مدافعان حرم در حراست از حریم ولایت و نظام جمهوری اسلامی ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۰۹:۲۹    
ساعی گفت: درباره اتفاقاتی که در تکواندو رخ داده و رخ می دهد، تصمیم نداشتم صحبت کنم. سکوت کرده بودم. قبل از این هم در المپیک اتفاقاتی رخ داد و بعد از المپیک نظرات فنی را اعلام کردم که به مذاق آقایان ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۰۷:۲۹    
سپاهانی ها خاطرات خوبی از عماد رضا در خط حمله دارند و بعید نیست که مروان حسین نیز روزهای خوبی را در این تیم سپری کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۰۷:۱۴    
حجت الاسلام امیری گفت: برنامه های متعدد و متنوعی در جوار حرم مطهر امامزادگان شاخص استان اصفهان به مناسبت هفته عفاف و حجاب اجرا می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۲۱:۲۹    
ایزدی بر لزوم افزایش حساسیت مردم نسبت به کالای قاچاق تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۲۱:۱۴    
فرشادفر گفت: در حال حاضر حدود 10 هزار زن سرپرست خانوار در استان اصفهان وجود دارند که با برد خانوار 4 نفر، سازمان بهزیستی به حدود 40 هزار نفر از خانواده های با سرپرستی زنان خدمات ارائه می کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۲۰:۲۹    
اتفاقاتی که برای آتنا و آتناها افتاد، دل هر انسانی را به درد می آورد و هر انسان سالم و با غیرتی را رنجیده خاطر می کند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۹:۵۹    
زعیم حوزه علمیه اصفهان، در پیامی با تسلیت درگذشت حجت الاسلام فیروزیان، گفت: این عالم پر تلاش عمر با برکت خود را در راه ترویج معارف اهل بیت(ع)، مبارزه با فرقه های انحرافی و مجاهدت در راه دین گذراند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۱:۱۴    
تجمع روز ملی حجاب و عفاف مختص قشر خاصی نیست و انتظار می رود که امروز همه اقشار و دلسوزان جامعه ما احساس تکلیف کرده و با نیت قربت الهی به میدان بیایند تا پاسخ قاطعی به دشمنان و مغرضان خارجی و داخلی ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۰۸:۵۹    
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه اصفهان با بیان اینکه ما از ابتدای انقلاب شعار لزوم انجام کار فرهنگی در عرصه عفاف و حجاب مطرح بوده است، گفت: یکی از اقسام اقدام های فرهنگی، تظاهرات ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۲۱:۴۵    
در حالی که از شبکه های مختلف، اخباری مبنی بر قرارداد شرکت فرانسوی توتال با ایران مطرح می شود در این مجمل سعی می شود بدون قضاوت و تنها با بیان زوایای مختلف، این قرارداد را بررسی کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۲۱:۴۵    
شهید محمدی در فیلمی قبل از اعزام به سوریه گفته بود اگر شهید بشوم از شهدایی هستم که یقه بی حجاب ها و کسانی که ترویج بی حجابی می کنند را می گیرم ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۲۱:۳۰    
ورزش زورخانه ای و فرهنگ پهلوانی با آموزه های شیعه و انسان دوستانه پیوند عمیقی دارد، به گونه ای که ایثار، از خودگذشتی و به یاد خدا بودن حتی هنگام مبارزه از آموزش های این ورزش باستانی است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۲۱:۳۰    
هر کشوری برای جذب سرمایه و مشارکت در بازار های جهانی، همچنین دستیابی به علم روز دنیا ناگزیر به تعامل با جهان است اما باید در نظر داشت که فقط صرف تعامل با جهان مدنظر نباشد و باید به سازنده یا مخرب ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۱۱:۱۲    
بزرگی می گفت: آزادی ما به جایی ختم می شود که آزادی دیگران شروع می شود، فکر می کنم با ذکر همین جمله و پایبندی به آن تمامی مشکلاتی که از دل موضوع حجاب بیرون آمده فروکش کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۷:۴۱    
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اصفهان گفت: قطعاً تا اواخر پاییز زاینده رود جاری نخواهد شد، و برای تعیین زمان قطعی باید منتظر بارش های پاییز و زمستان باشیم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۷:۴۱    
امروزه علاوه بر کارکرد پوشش و ایمنیِ جسم، لباس، به مثابه هنر و رسانه محیطی، نقش تعیین کننده ای دارد. در دهه های اخیر مراکز علمی و هنری بسیاری در دنیا کوشیده اند از این رسانه برای انتشار و ترویج ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۵:۲۰    
گرجی زاده گفت: 81 درصد ورودی زندانیان در سال 95 برای اولین بار به زندان آمده بودند. به گفته این مسئول در همین سال 95درصد فعالیت های سازمان زندان ها فرهنگی بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۵:۲۰    
نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در نطق میان دستور امروز مجلس نسبت به دخالت های پس پرده در انتخاب شهرداران و همچنین تحولات چند روز اخیر در صدا و سیمای اصفهان واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۲:۳۵    
قیمت بسیاری از اقلام میوه و تره بار تغییر چندانی نداشته و تنها در برخی محصولات افت و خیزهایی مشاهده شده است که به دلیل مازاد عرضه یا کمبود عرضه این محصولات بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۲:۰۵    
مشاور وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اینکه سوداگری های حاکم در جامعه موجب افزایش قیمت مسکن شده است، گفت: قیمت زمین در ایران حباب دارد و باید به میزان زیادی پایین بیاید ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۷:۰۵    
بالاخره پس از یک هفته پرکار و البته همراه با حواشی تلخ و شیرین، سی امین جشنواره بین المللی فیلم کودکان و نوجوانان اصفهان با برگزاری مراسم اختتامیه جشنواره در سال کوثر اصفهان به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۱:۰۰    
حاجی دلیگانی تاکید کرد: توتال فرانسه شرکتی فاسد است که در حق ملت ایران خیانت کرده و اطلاعات محرمانه میادین نفتی و گازی کشورمان را به دیگر کشورها داده است بنابراین دستیابی توتال به اطلاعات محرمانه ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۱:۳۵    
شهید مدافع حرم سجاد مرادی در فیلمی قبل از اعزام به سوریه دخترش را به حجاب اسلامی و ادامه دادن راه شهدا سفارش کرد که تصویری زیبا در این خصوص در راهپیمایی روز حجاب سال گذشته ثبت شد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۶:۵۰    
سخن از تعهد نویسنده به میان آمد، نویسنده ای که اگر در قبال اذهان عمومی خود را مسئول بداند می تواند مسیر سعادت جامعه را تضمین کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۰۹:۲۱    
سرمربی تیم ملی امید اسامی 25 بازیکن را برای حضور در اردوی دوم تیم ملی را اعلام کرد که 3 بازیکن از ذوب آهن و یک بازیکن از سپاهان در آن حضور دارند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۰۸:۵۱    
وزیر نیرو: گفت: اگر هر فرد 5 تا 10 درصد مصرف آب را کاهش دهد، تابستان امسال را بدون دغدغه و مشکل پشت سر خواهیم گذاشت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۰۸:۳۶    
خانم سلیمانی از اعزام همسرش به سوریه تا بازگشت پیکرش گفته های زیادی داشت و گفت: اگر جواد لباس شهادت را به تن نمی کرد در حقش جفا شده بود، زیرا اخلاق و کردارش برای شهادت پرورش یافته بود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۱۴:۲۰    
زرگرپور بر لزوم برگزاری اجتماع باشکوه و باعظمت روز ملی عفاف و حجاب در اصفهان تأکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۱۳:۵۰    
رئیس اتاق اصناف استان اصفهان گفت: در حال حاضر محصولات تولیدکنندگان اصفهانی در بازارهای خارجی به واسطه دلال ها صادر می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۱۳:۰۵    
بوسعیدی گفت: یکی از بهترین عرصه های فرهنگی اجتماعی برای اجرای آتش به اختیار ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در جامعه است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۱۲:۰۵    
پس از چند ماه بلاتکلیفی دانشجویان پژوهشگاه شاخص پژوه با وجود نامه نگاری های وزارت علوم، هنوز این دانشجویان نسبت به وضعیت خود سردرگم اند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۱۱:۲۰    
زرگرپور گفت: قاچاق لوازم خانگی، لوازم یدکی خودرو، مواد غذایی، طلا و مصنوعات، برنج، پوشاک، اسباب بازی، تلفن همراه، لوازم آرایشی و بهداشتی، پارچه به ترتیب 10 کالای نخست قاچاق در استان اصفهان است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۱۰:۵۰    
حجت الاسلام روح الامینی گفت: مرحله شهرستانی چهلمین دوره مسابقات قرآن کریم اصفهان ویژه بزرگسالان با رقابت 1500 نفر خواهر و برادر برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۰۹:۳۵    
زرگرپور از مدنظر قرار دادن پنج راهبرد در استان اصفهان در زمینه مبارزه با قاچاق کالا و ارز تا سال 1398 خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۰۹:۰۵    
کارشناس اداره هواشناسی استان اصفهان گفت: به تدریج شرایط گرد و غبار برای استان اصفهان از فردا بهتر خواهد شد اما هم چنان برای منطق شرق و شمال شرقی استان اصفهان وزش باد همراه با گرد و غبار را داریم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۰۹:۰۵    
شهیدی در مورد چرایی تبلیغات محیطی کم و محدود در رابطه با جشنواره، تصریح کرد: ازلحاظ مالی و بودجه ای دچار مشکل هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۰۸:۲۰    
شهردار اصفهان در مراسم تجلیل از پیشکسوت عروسک گردانی کشور گفت: امروز و در این مراسم نوستالوژی دوران کودکی ام زنده شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۰۸:۰۵    
اولین موضوعی که ذهن بچه ها را با شروع تعصیلات به خود درگیر می کند انشایی است که سال تحصیلی بعدی باید در آن بنویسند که تابستان خود را چگونه گذرانده اند اما اندیشیدن به چگونه گذراندن تابستان باید اکنون ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۰۸:۰۵    
رحمانی گفت: رونق اقتصاد گردشگری از جنبه های تقویت و تحقق اقتصاد مقاومتی است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۲۳:۲۰    
سالگرد حمله ناجوانمردانه ناو وینسنس امریکا به مسافران مظلوم، بی دفاع و کودکان هواپیمای مسافربری جمهوری اسلامی ایران فرا رسید و به همین بهانه هرسال ابعاد جدیدی از این جنایت هولناک ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۲:۲۱    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان گفت: دانشگاه آزاد اسلامی عظیم ترین دستاورد علمی کشور و جهان اسلام بعد از انقلاب اسلامی است که در حال حاضر قریب به نیمی از بار آموزش عالی ایران را بدون استفاده از ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۱:۰۶    
رئیس اتحادیه میادین میوه و تره بار اصفهان گفت: افزایش تقاضا، کاهش عرضه و صادرات را مهمترین عوامل افزایش 60 درصدی نرخ پیاز طی روزهای اخیر اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۰:۳۶    
درگیری و اتفاقات رخ داده در جریان مسابقات بسکتبال جام رمضان به هیچ وجه زیبنده این رشته و کلا ورزش استان نبوده است و انتظار می رود با خاطیان این امر برخورد قانونی و جدی شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۰:۰۶    
به گفته شهردار اصفهان در جذب سرمایه های خصوصی انقلابی صورت گرفته است، به طوری که تنها در سال قبل دو برابر 10 سال گذشته سرمایه گذار بخش خصوصی جذب بازارهای مشارکتی شهرداری شدند و با شهرداری در پروژه ها ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۱۶:۳۶    
استان اصفهان از دیرباز پیشتاز بخش صنعت، معدن و کشاورزی در کشور ایران بوده است و به لحاظ شرایط خاص جغرافیایی، همواره مورد توجه سرمایه گذاران قرار گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۱۵:۵۱    
آذربایجانی در رابطه با به وجود آمدن شُبهاتی در خصوص واگذاری و برون سپاری مراکز فرهنگی و فرهنگسراهای شهرداری اصفهان واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۱۵:۲۱    
احسان پهلوان، بازیکن ملی پوش ذوب آهن اصفهان در این فصل، باید طبق قوانین کشورمان به خدمت نظام وظیفه برود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۱۵:۲۱    
ابوترابی گفت: با حذف 3 هزار رشته دانشگاه آزاد قطعاً تمام دانشگاه های آزاد در سراسر کشور از بین خواهد رفت و طبیعتاً بسیاری از دانشجوها پول و ارز خود را به خارج از کشور می برند و در نتیجه هزینه های ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۱۵:۰۶    
مدیر امور اجتماعی و مشارکت های مردمی شهرداری اصفهان گفت: از شهروندان تقاضا داریم تا با احساسات و عواطف خود فریب گدایان و متکدیان خیابانی که نمی شناسند، نخورند و به آن ها کمک نکنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۱۱:۲۱    
کاهش سن مبتلایان به مواد مخدر، افزایش نرخ ابتلای خانم ها نسبت به مردان و افزایش استقبال از مواد صنعتی نسبت به مواد سنتی سه شاخصه نگران کننده ابتلا به مواد مخدر در استان اصفهان مطرح شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۱۰:۵۱    
شهردار اصفهان از تصمیمات و برنامه های جدی شهرداری اصفهان جهت تبدیل مقبره صائب تبریزی به پایگاهی برای فعالیت های فرهنگی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۰۹:۲۱    
همه مردم باید طریقه و روش صحیح امر به معروف و نهی از منکر به عنوان یک واجب فراموش شده را بیاموزند و پس از آن در این راه خداپسندانه، قدم بردارند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۰۸:۳۶    
سی امین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان با المان های شهری دوچرخه پیوند داده شده و نخستین روز از این جشنواره با رکاب زنی کودکان و نوجوان در خیابان های شهر آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۰۸:۰۶    
رئیس کل دادگستری استان اصفهان گفت: سال گذشته 6 میلیون و 500 هزار متر از اراضی بیت المال در اصفهان رفع تصرف شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۹ - ۱۸:۰۶    
فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود از کشف پرونده آدم ربایی استان همدان که یک مرد جوان، دختر 19 ساله ای را ربوده بود خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۹ - ۱۷:۰۶    
مدیرکل پزشکی قانونی اصفهان با اشاره به راه اندازی بانک هویت ژنتیکی ایرانیان در پزشکی قانونی استان اصفهان گفت: تاکنون در این بانک، اطلاعات 880 مجرم سابقه دار اصفهان ثبت شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۹ - ۱۵:۳۶    
امام جمعه موقت اصفهان گفت: کسانی که نسبت به سپاه بی اعتنایی می کنند بدانند اگر سپاه نبود ایران و امنیت آن هم وجود نداشت و این افراد باید فکر خود را اصلاح کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۹ - ۱۴:۲۱    
مدیرکل گمرک استان اصفهان گفت: در بهار 96 از استان اصفهان، یک میلیون و 25 هزار تن کالا به مقصد 80 کشور جهان صادر شد که در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته ازنظر ارزش 10 درصد رشد یافته است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۹ - ۱۰:۳۶    
احداث ساختمان جدید شهرداری درچه این روزها مورد انتقاد شهروندان و اداره کل راه و شهرسازی استان قرار گرفته ولی رئیس شورای شهر بر این باور است ساخت آن با قوت ادامه خواهد یافت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۹ - ۰۹:۵۱    
بخشی از آغاز بازرسی های ویژه و برنامه محور جهت ارتقای سلامت اداری و شناسایی و پیشگیری از تخلفات اداری از ادارات سراسر اوقاف و امور خیریه استان اصفهان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۹ - ۰۹:۳۶    
برخورد پراید با گله گوسفندان در محور گلپایگان-موته موجب تلف شدن تعدادی از گوسفندان گله شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۹ - ۰۸:۲۱    
زرگرپور با انتقاد از عملکرد ضعیف برخی از بانک ها و همکاری نکردن، در ارائه تسهیلات به واحدهای بحران زده، تصریح کرد: اگر بانکی قرار نیست در حل مشکلات استان قدم بردارد باید از سیستم خارج شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۹ - ۰۸:۰۶    
با رسیدن فصل تابستان خانواده ها با چالش بزرگی روبرو شده و بر سر دو راهی ارزش ها قرار می گیرند؛ چگونه پر کردن اوقات فراغت فرزندان مسئله سرنوشت سازی است که خانواده ها برای پاسخگویی به این نیاز فرزند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۲۰:۳۷    
آیت الله نجفی قمشه ای گفت: من همیشه گفته و خواهم گفت بترسید از نفوذ؛ نفوذ مسئله خطرناکی است و امروزه زیادتر شده است...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۰۸:۴۴    
در بیانیه سیدرضا نریمانی مداح معروف اصفهانی آمده است: دمل های چرکین حقد و کینه از انقلاب و مکتب اهل بیت هر از چند گاهی، منتظر یک بهانه اند تا دهن باز کرده و عقده های دیرین خود را به بیرون بریزند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۰۷:۲۹    
سی و ششمین سالگرد شهدای هفتم تیر و هفته قوه قضائیه و تجدید میثاق با شهدا صبح امروز با حضور جمعی از مسئولان در گلستان شهدای اصفهان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۰۴:۰۰    
رئیس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: بر اساس بررسی نقشه های هواشناسی در اکثر مناطق استان وضعیت جوی به صورت آسمانی صاف و گاهی وزش باد در بعد از ظهر و برای روز جمعه وزش باد شدید در ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۷ - ۱۰:۱۰    
زرگرپور گفت: طبق برنامه ریزی انجام شده 5 هزار و 899 واحد مسکن مهر تا پایان شهریورماه سال جاری در استان اصفهان افتتاح خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۷ - ۰۸:۵۵    
قاسمی می گوید: بعضی از بودجه های فرهنگی مربوط به تئاترهای انقلابی صرف کارهایی می شود که هیچ نتیجه ای ندارند...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۷ - ۰۷:۵۵    
دولت یازدهم همانند بسیاری از عرصه ها با روحیه ای تمامیت خواهانه، انتقاد را حق مسلم خود دانسته و آن را تنها به عنوان اسبابی در دست خود می پسندد...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۳:۱۱    
نائب رئیس اول اتاق اصناف مرکز استان اصفهان با تاکید بر اینکه اصفهان می تواند گام مهمی در راستای شکوفایی و جلای اقتصاد ایران بردارد، گفت: اصناف اصفهان نقش مهمی در شکوفایی اقتصاد کشور دارند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۱:۵۶    
به کارگردان پخش زنده سیمای اصفهان چه ارتباطی دارد که نمی گذارند ما عکاسان وارد جایگاه بشویم ؛ این را پژمان گنجی پور عکاس خبرگزاری ایمنا در رابطه با حاشیه های نماز عید فطر اصفهان می گوید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۰:۴۱    
مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان گفت: در راستای خدمت رسانی بهتر و سریعتر به مردم وتحقق هدف استراتژیک رضایتمندی مشترکین گاز طبیعی و همچنین دسترسی آسانتربه ادارات گازبه منظور دریافت خدمات ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۰۹:۲۶    
جمالی نژاد با اشاره به برگزاری نشست های تخصصی و آموزشی در کنار اکران فیلم های جشنواره برای کودکان و نوجوانان، گفت: تمام تلاشمان بر برگزاری جشنواره ای تخصصی و حرفه ای بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۰۸:۲۶    
مصدومیت 100 نفر از کارگران پالایشگاه اصفهان، در پی آتش سوزی در انبار گوگرد این پالایشگاه عنوان خبری بود که امروز در برخی کانال های خبری استانی و کشوری و برخی خبرگزاری ها منتشر شد و نگرانی مردم و ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۱۵:۱۱    
شاطوری گفت: کمپ گردشگری فدک پذیرای مسافران در تعطیلات عید سعید فطر است و پارکینگ این مجموعه نزدیک به هزار و 700 خودرو در خود جای می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۱۴:۱۱    
بازارهای مالی شهر دومین روز از هفته کاری را با نوسانات خفیف مثبت در شاخص بورس، افزایش قیمت دلار در بازار ارز و رشد هزار تومانی قیمت سکه به پایان رساندند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۱۱:۵۶    
زرگرپور گفت: حجاب بانوان در ادارات چادر است و مراجعه کنندگان نیز حتی المقدور حجاب برتر و در غیر این صورت باید حجاب عرفی را در نظر بگیرند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۱۰:۴۱    
رضوانی گفت: میزان بودجه امسال شهرستان اصفهان با توجه به افزایش 25 درصدی به بیش از 900 میلیارد تومان رسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۰۹:۵۶    
وقتی می بینیم کسانی که مسئولند، صلاحیت یا کفایت میدان داری ندارند، نیروها موظفند از آن فرمانده اصلی دستور را بگیرند و آن همان فرمان آتش به اختیار است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۰۸:۵۶    
شهردار اصفهان در پیامی فرا رسیدن عید سعید فطر را تبریک گفت و اظهارکرد: عیدفطر جلالی دوباره بر جان های بیقرار و فطرت پاک مشتاقان و مسلمین می بخشد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۰:۵۱    
رئیسی گفت: کلاس های مدیریت عواطف و هیجانات در قالب 8 ساعت کلاس آموزشی برای دختران و پسران، آموزش مهارت های اجتماعی برای کاهش اعتیاد در قالب 6 ساعت کلاس آموزش و هم چنین طرح تاب آوری برای کاهش طلاق در ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۰:۰۶    
مومنی از آغاز اجرای طرح امداد و نجات تابستانه جمعیت هلال احمردرسال 96 خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۰۹:۲۱    
حجت الاسلام و المسلمین صافی گفت: یکی از ویژگی های اعیاد اسلامی این است که این اعیاد در ارتباط با تحولات انسان ها و بازگشت آنان به خود ملکوتی و معنوی است برخلاف فرهنگ های دیگر که اعیاد و جشن های آنان ...
مشاهده نتایج بیشتر...